Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Osem zápasov uhádli Erich Schober a Michal Čery. Poradie na čele: 39 - Lívia Šimončíková, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice; 38 - Boris Mesároš, Lehota; 37 - Vladimír Nemšovský, Nitra, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel Vladimír Gálik, víťaz 7. kola.Pre kartón piva Corgoň si prišiel Vladimír Gálik, víťaz 7. kola. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 8. kola

Prešov - FC Nitra 0:1 2
Dubnica - Šaľa 0:0 X
Levice - Sereď 1:1 X
Neded - Galanta 5:0 1
Beladice - Vlčany 1:4 2
Golianovo - Alekšince 2:0 1
Lehota - Jelenec 2:2 X
Čakajovce - Rumanová 1:3 2
Č. Hrádok - Machulince 1:0 1
Matúškovo - D. Saliby 1:3 2

Poradie po 8. kole

39 - Lívia Šimončíková, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice
38 - Boris Mesároš, Lehota
37 - Vladimír Nemšovský, Nitra
35 - Ivan Bakyta, Jarok, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Pagáč, Ivanka, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ladislav Odráška, H. Kráľová, Vladimír Kompas, Nitra
34 - František Dedič, Marián Benca, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Baláž, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Tóth, Klasov
33 - Pavel Buš, Milan Ružička, Vladimír Papp, Nitra, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Kišac, Nové Sady, Matúš Vajzer, Báb, Ivan Ďurický, Branč, Robert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marek Sokol, Šaľa, Karol Blažovič, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Juraj Bujko, Sládkovičovo, Viliam Félis, Vráble
32 - Štefan Bede, Miro Račko, Ivana Olšanská, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Bárek, Žirany, Mária Balážová, Jozef Martiška, Dražovce, Pavel Babiak, Žitavany, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Roman Bilický, Preseľany, Igor Tkáč, Sereď, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Andraško, Jelenec, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Kutak, Jarok, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Kóssi, Čifáre, Ladislav Németh, V. Úľany
31 - Katarína Karcolová, Jarmila Saidová, Michal Hunka, Igor Drotár, Ladislav Piška, František Bojda, Ernest Szombath, Miroslav Zverka, Tatiana Bartakovičová, Július Petrík, Nitra, Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Michal Hitka, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Homola, Hosťovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Stanislav Packa, Močenok, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Lipovský, Báb, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Vladimír Gálik, Ľubomír Ballay, Jelenec, Milan Pagáč, Ivanka, Vojtech Borka, Trstice, Tomáš Javor, Sereď, Milan Kukučka, Žitavany, Štefan Mrllák, Milan Lazan, Šaľa, Miroslav Piovarči, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Juhász, Rudolf Macho, Kolíňany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Roman, Čab, Miroslav Močol, Alekšince
30 - Dezider Zaujec, Mária Sýkorová, Ľuboš Baranec, Pavol Pavelka, Ivan Lauko, René Daniš, Jozef Paulík, Pavol Holták, Vanesa Pánisová, Milan Rákoci, Jozef Hudec ml., Eugen Németh, Ján Ehrenhold, František Grom, Jozef Nemeš st., Michal Garay, Nitra, Milan Augustín, Jozef Šebík, Topoľčianky, Dušan Petrovič, Obyce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ľubomír Mikula, Lehota, Stanislav Babocký, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Marian Malík, Močenok, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Fúska, Branč, Štefan Dubnička, Váhovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ľubomír Števanka, Preseľany, Martina Hippová, Gabriel Odráška, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Albert Lauro, Čeľadice, Vincent Hunka, Lužianky, Miloš Gál, Žirany, Terka Tasáryová, Ivanka, Rudolf Lauko, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Tibor Berec, Lapáš, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž.
29 - Pius Hajdák, Miloš Sýkora, Peter Solčiansky, Ladislav Baláži, Patrik Andrášik, Karol Veľký, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, Pavel Dojčar, Ľuboš Mičík, Laco Ištokovič, František Benc, Roman Sýkora, Vlado Krajčovič, Jozef Gutai, Katarína Spišáková, Marcel Pánis, Ľudovít Konečný, Lenka Königová, Boris Grežo, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Rajnoha, Stanislav Pacher, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Branislav Kišac, Nové Sady, Viera Pavelková, Pavol Bradáč, Golianovo, Dušan Zabák, Vojtech Mesároš, Lehota, Ján Bliska, Jozef Toman, D. Krškany, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Štefan Varga, Topoľnica, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Kluka, Lapáš, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Tibor Glovenský, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Páleník, Prílepy, František Kóša, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Karácsony, Váhovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Roman Harčár, Július Miškovič, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marián Valla, V. Zálužie, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Ivanka, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Vodný, Babindol
28 - Juraj Náhlovský, Marián Grman, Pavel Hrnčár, Juraj Urban, Monika Holtáková, Lukáč Karlubík, Mária Königová, Štefan Matesko, Jozef Kóša, Daruška Horváthová, Ľudo Horváth, Nitra, Peter Tuhý, Machulince, Peter Čepček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Bliska, Mário Pánis, D. Krškany, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Danada, Peter Visolajský, Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Marek Kalúz, Juraj Valla, V. Zálužie, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Iveta Remenárová, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Štefan Straňák, Zolo Sabo, H. Kráľová, Eugen Takács, Vlčany, Tibor Tóth, Žihárec, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Ján Kozla, Žirany, Peter Pecho, Beladice, Milan Macho, M. Ripňany, Slavko Mikula, Milan Greguš, Zbehy, Dalibor Greguš, Nové Sady, Ján Félis, Žitavany, Ľuboš Nagy, Adam Borbély, Jelenec, Jaro Fabo, Ivanka, Marek Desat, Podhorany, Peter Eliáš, Lúčnica, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž.
27 - Martin Peniaško, Jozef Kováč, Janka Račková, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Ivan Kozár, Michal Motúz, Jozef Prešinský, Jozef Nosian, Pavel König, Jozef Svitač, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Paukov, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Július Pápay, Zuzana Lovászová, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ivan Tóth, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Alexandra Gálová, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Milan Bekéni, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Marián Móri, Šaľa, František Kausek, Klasov, Patrik Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Emil Remeň, Čeľadince, Jozef Horňák, Ján Jambor, Jozef Žemba, Mário Macháč, František Chudý, Rišňovce, Veronika Gubová, Levice, Ladislav Marcinkó, Viliam Moravčík, Kajal, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Michal Jangl, Dol. Streda, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Michal Belan, Svätoplukovo, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Lužianky, Jaromír Slíž, Beladice, Ján Ivančík, Lapáš, Marek Fábry, Šurianky, Jožko Černý, Rumanová, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Peter König, Ivanka, Peter Lukáč, Lehota
26 - Dionýz Pecháček, Jana Peniašková, Pavol Guba, Jozef Orel, Karol Ryba, Barbora Mináriková, Ľudovít Breča, Štefan Zabák, Ján Kmeťo, Nikola Moravčíková, Pavel Čvirik, Ivan Leckeš, Nitra, Bernardína Jobková, Adam Solár, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ľubomír Novota, Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Páleník, Prílepy, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Ivan Lenický, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Vladimír Miškolci, Lehota, Ivanko Vanko, Zbehy, Lenka Zelenáková, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Roman Margetin, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, Anna Pacherová, Sľažany, Dušan Švehla, Sereď, Peter Ryban, Nitr. Streda, Eva Gombášová, Miloš Majdiak, Močenok, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Margita Pavelková, Július Bradáč, Golianovo, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Csirik, Pavol Uher, Pavol Sedliačik, Peter Hipp, Ján Martinek, Marián Titka, Július Benkö ml., Július Benkö st., Marián Kopáčik, Eva Ščepková, Pavel Mihálik, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Alexander Špánik, Šoporňa, Jozef Šrank, Lapáš, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľuboš Galo, Soňa Galová, Janíkovce, Mário Fábry, Šurianky, Roman Ács, D. Obdokovce, Ľuboš Brath, Hosťová, Milan Minarovič, Behynce, Pavol Török, V. Dolina, Bohuš Baják, Lužianky, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Ľudovít Desat, Podhorany, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Jozef Török, Pata
25 - Marian Muzika, Belo Gombík, Juraj Hrnčár, Ľubomír Turňa, Štefan Verták, Dušan Letko, Stanislav Habáň, Ladislav Fazekaš, František Zelovič, František Hrnčiar st., Marián Barta, Ľudovít Kováč, Jaroslav Andrášik, Jozef Ehrenhold, Ivan Králiček, Nitra, Jozef Jamrich, Tibor Szekér, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Július Szarka, Topoľnica, Juraj Segíň, Sľažany, Henrich Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Gašpar Gál, Janka Gálová, Attila Sonlajtner, Žirany, Mikuláš Pintér, Branč, František Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Miloš Remenár, Miroslav Javor, Sereď, Ľubomír Kollár, Monika Pápayová, Gabriel Lešš, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., René Vincze, Tibor Odráška, Margita Kališová, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Ján Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Jozef Chovanec, Šurianky, Peter Sládeček, V. Zálužie, Roman Fuska, Čab, Peter Toriška, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Pavol Zachar, Malý Báb, Jozef Andel, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Anna Fazekašová, Neded, Helena Kadliečková, Dražovce
24 - Iveta Schoberová, Ján Doboš, Monika Skalická, Ladislav Pindeš, Ľubomír Rák, Viera Lauková, Imrich Ručkay, Peter Plandora, Jozef Hudec, Vlado Sásik, Miroslav Raček, Jozef Moder, Milan Petráš, Nitra, Simona Novotová, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Mirka Tóthová, Jozef Sklenár, Robert Ščepka, Tomáš Fleischman, Tibor Križovič, Šaľa, Peter Gyarfás, Anna Duczová, H. Kráľová, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, Katka Kišacová, Nové Sady, Ján Ronin, Blahová, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Vladimír Holeček, Tomáš Molnár, Jana Dudonová, Sereď, Miňo Strapko ml., Beladice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Haspra, Topoľčianky, Roland Takács, Kráľová n/V., Ľuboš Grofčík, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Boris Lacika, Anton Ščasný, Zbehy, Peter Rybanský, Kapince, Tomáš Švec, Pohranice, Filip Guzmický, Ivanka, Viktor Balko, Lužianky, František Imre st., Daniel Lörincz, Branč, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Miroslav Vajzer, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce
23 - Erich Schober, Andrej Kudamik, Ján Palka, Mariana Letková, Anna Gombíková, Ján Hnilica, Ľudovít Laca, Edita Buchová, František Hrnčiar, Igor Kotora, Ján Hudec, Michal Lauko, Martin Kuchar, Silvia Madová, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Filip Vašíček, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ľubomír Bobok, Volkovce, Lena Kunkelová, Praha, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ladislav Sivák, Žirany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Brat, Golianovo, Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jaroslav Skačan, Žihárec, Róbert Sedlák, Šaľa, Štefan Valovič, Boris Chudý, Rišňovce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Daniel Antal, Čechynce, Milan Roško, Dyčka, Jozef Hoppan, Attila Szolnoki, Vráble, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Peter Svitač, Telince, Jaroslav Korytár, Močenok, Ladislav Holečka, Ladice
22 - Vladimír Rábek, Ladislav Skalický, Štefan Csampai, Dajana Borovská, Ján Barát, Mirko Ištokovič, Juraj Vencel, Peter Bezák, Štefan Dekány, Peter Kardoš, Ľudovít Laca st., Mária Kóšová, Ladislav Nosian, Nitra, Pavel Bachan, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, György Jakubecz, H. Saliby, Kristína Líšková, Branč, Peter Orlíček, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Mário Valky, Šintava, Erik Somor, Ľuboš Modzga (Šuker), Radek Kováčik, Vráble, Tomáš Strapko, Beladice, Ľuboš Sabo, Marián Tkáč, Sereď, Anton Majdiak, Močenok, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Tatiana Mifková, Ľuboš Plevka, Vladimír Móri, Peter Lehocký, Šaľa, Vladimír Kubala, Belince, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Berec, Peter Štefanka, Lužianky, Lucia Kunová, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Sebastián Grznár, Rišňovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Eva Eliášová, Lúčnica
21 - Peter Poljaček, Daniel Šípoš, Slavomír Kotrla, Nitra, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Marek Lenický, H. Kráľová, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Martina Segíňová, Sľažany, Mária Látečková, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Vincent Tóth, Močenok, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Popelka, Leopoldov, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Štefan Kúsek, Hostie, Karol Mészáros ml., Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Peter Matulník, Nové Sady, Július Galo, František Šíma, D. Krškany, Kamil Gajdoš, Golianovo, Peter Šúchal, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Tomáš Veverka, P. Kesov, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Gál, Žirany, Katka Pálková, Róbert Gála, Jarok, Michal Kováč, Vráble
20 - Ivan Ševčík, Milan Borovský, Pavol Mihalčín, František Filo, Ľubomír Lenický, Nitra, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jano Civáň, Andrej Vereš, Golianovo, Martin Kormoši, Slavo Kališ, Šaľa, Július Čmehyl, H. Potôň, Alexander Kusý, Pavol Andel, Trnovec n/V., Miroslav Fúska, Jozef Rehuš, Rišňovce, Michaela Šimáková, D. Krškany, Valent Vaňo, Žirany, Marián Pauk, Rumanová, Karin Vajzerová, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Csaba Sándor, Kolíňany
19 - Anton Dano, Gitka Letková, Nitra, Viera Bradáčová, Miriama Ďurinová, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Ján Golha, Vráble, Peter Jobbágy, Šaľa, Jozef Štefák, Rišňovce, Ján Kollár, Zbehy, Zoltán Kluka, Čechynce, Daša Kornutijová, Báb, Emil Šatan, Vozokany, Saša Königová, Ivanka
18 - Matúš Klučiar, Denis Novota, Zl. Moravce, Alexander Repta, Branč, Róbert Bencz, Žirany, David Slíž, Sereď, Milan Strapko, Beladice, Ivan Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Zuzana Skačanová, Žihárec, Roman Uher, Šaľa, Pavol Štefek, V. Dolina, Juraj Dubeň, Lehota, Pavel Períček, Peter Macháč, Rišňovce, Peter Scheer, Kolíňany, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Imrich Drozdák, Babindol, Imrich Struhár, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
17 - Milan Vörös, Ľubomír Bartakovič, Dávid Said, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ladislav Varga, Topoľnica, Peter Ambrózy, Selice, František Szórád, Topoľníky, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, Ján Pánis, D. Krškany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Lukáš Vajzer, Vráble, Berto Guľka, Branč
16 - Ján Londák, Zl. Moravce, Miroslav Jančár, Komjatice, Silvester Lenčéš, Močenok, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Eduard Szabo, Nitra, Maroš Slovák, Mojzesovo, Henrieta Fazekašová, Neded, Miroslav Sabo, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce, Vlado Kupec, Zbehy, Kristián Pajer, Žirany
15 - Anna Ševčíková, Ivan Magdolen, Oľga Krajčovičová, Milan Pučik, Nitra, Filip Marinov, Rumanová, Roman Kühtreiber, Choča, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Juraj Káčer, Štefan Malý, Čaradice, Jozef Lenčéš, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Andrej Repta, Branč
14 - Peter Levčík, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo, Roman Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Ľubor Kajaba, Ivanka, Markus Šinka, Jelenec, Anton Kazáň, Branč
13 - Stanislav Billik, Martin Tesár, Mária Michalková, Michal Borovský, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Jaroslav Toman, Čaradice
12 - Mário Varga (Pacient), Jozef Senneš, Nitra, Pavol Kozma, Lenka Reptová, Branč, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Stanislav Vojtila, Jelenec, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Lenický, H. Kráľová, Peter Duchoň, Tibor Karabinoš, Golianovo
11 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Gabriel Fazekaš, Neded, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Mário Králiček, Cyril Renčko, Nitra, Marián Herceg, Pata, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Janka Jašiková, Šaľa, Peter Bartoš, Nové Sady
10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Jozef Drobec, Kristián Frajka, Nitra, Pavol Grznár, Rišňovce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Kristián Balko, Žirany
9 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Nina Letková, Nitra, Ján Gál, Žirany
8 - Lukáš Schober, Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce
7 - Marian Varga, Sľažany, Ľudmila Hlinková, Vinodol, Štefan Haringa, Matej Pelikán, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Jabar Said, Nitra, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Katarína Malá, Marek Andel, Vráble, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž., Oľga Matejová, Zl. Moravce
6 - Maroš Hitka, Peter Zaťko, Martin n/Ž., Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Renáta Šebová, Ivan Balla, Patrik Studený, Ivor Vinohradský, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Branč, Mária Virágová, Zl. Moravce
5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Erik Sovič, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Malý, Vráble, Rudolf Kozma, Štitáre, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Močenok, Dominik Straňák, Veľký Kýr, Gašpar Czako, N. Hrnčiarovce
4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Patrik Moder, Matúš Turňa, Nitra, Juraj Hudec, Marián Varga, Sľažany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Karolína Königová, Ivanka
3 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo
2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Július Braun, Močenok, Róbert Drenina, Nitra
1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod
0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, František Piška, Nitra, Albert Malenčík, D. Krškany, Žaneta Galová, Janíkovce, Radoslav Bajnek, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

V 8. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali dvaja tipéri - Erich Schober a Michal Čery. Prosíme ich, aby nám dali do piatku vedieť, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo chcú žrebovať víťaza (na e-mail martin.kilian@petitpress.sk, alebo na tel. 0905 550 775).

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  2. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  3. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  4. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  5. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  6. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  7. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  8. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  9. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 26 304
  2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 16 455
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 351
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 837
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 830
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 572
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 385
  8. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 280
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 177
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 085
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Z auta ukradol ruksak s peňaženkou. Polícii tvrdil, že peniaze dal chudobným

24-ročného mladíka len nedávno pustili z výkonu trestu.

V Šali prikrmujú mačky, vplýva to aj na výskyt hlodavcov

Potravu možno nájsť pri vchodoch do panelákov či smetných nádobách.

Misky s krmivom na Ulici L. Novomestského v Šali.

V Seredi monitorujú kvalitu ovzdušia

Zhodnotia ju po ucelenom roku meraní.

V centre Nitry bude šesť stánkov, dva stavajú pred podnikmi

Na námestí budú dva stánky s občerstvením. Nápad mesta, aby tam boli aj dva stany na konzumáciu jedál, neprešiel.

Vlani stála svetelná brána pred hotelom, teraz ju posunú k hudobným hodinám.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Už ste čítali?