Piatok, 20. júl, 2018 | Meniny má Iľja Eliáš

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Deviati súťažiaci uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 46 - Filip Dobiáš, 43 - Vladimír Nemšovský, 42 - Z. Jancsó, J. Baláž, L. Odráška, V. Kompas, atď.

Jedným z víťazov v 8. kole je Michal Čery z Jelenca. Pózuje s kartónom piva, odniesol si však len polovicu. Tá druhá pripadne Erichovi Schoberovi.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 9. kola

L. Mikuláš - Šaľa 3:1 1
Nitra jun. - Nové Zámky 1:2 2
Galanta - Palárikovo 0:6 2
Močenok - ViOn B/Volkovce 1:4 2
Rumanová - Nové Sady 0:1 2
Diakovce - Selice 1:2 2
Žirany - Dyčka 1:4 2
Machulince - ViOn C/Hostie 2:0 1
Dlhá n/V. - Veča 2:3 2
Veľká Mača - Matúškovo 3:1 1

Poradie po 9. kole

46 - Filip Dobiáš, Čeľadice
43 - Vladimír Nemšovský, Nitra
42 - Jozef Baláž, Šaľa, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Vladimír Kompas, Nitra
41 - Boris Mesároš, Lehota, Lívia Šimončíková, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Marek Sokol, Šaľa, Anka Dolníková, Michal n/Ž.
40 - Stanislav Pacher, Sľažany, Pavol Pagáč, Ivanka, Marián Benca, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec
39 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Kišac, Nové Sady, Matúš Vajzer, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Robert Darázs, Tešedíkovo, Pavel Buš, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany
38 - Miroslav Zverka, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Roman Bilický, Preseľany, Emil Dubec, Žikava, František Dedič, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Szlamka, Váhovce
37 - Štefan Bede, Eugen Németh, Ivan Lauko, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Martiška, Dražovce, Marian Malík, Močenok, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavel Babiak, Milan Kukučka, Žitavany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Alojz Rajtár, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Ján Lipovský, Báb, Vladimír Gálik, Jelenec, Ivan Ďurický, Branč, Vojtech Borka, Trstice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Jozef Kutak, Jarok, Peter Visolajský, Šaľa
36 - Michal Hunka, Miro Račko, Milan Ružička, František Bojda, Jozef Gutai, Pavol Holták, Tatiana Bartakovičová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota, Juraj Segíň, Sľažany, Juraj Bárek, Žirany, Mária Balážová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Igor Tkáč, Sereď, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Štefan Mrllák, Milan Lazan, Július Miškovič, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Roman, Čab, František Andraško, Ľubomír Ballay, Jelenec, Ján Kóssi, Čifáre, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Štefan Tóth, Klasov
35 - Katarína Karcolová, Mária Sýkorová, Peter Solčiansky, Ľuboš Baranec, Igor Drotár, Daniel Tasáry, Ladislav Piška, Jozef Nemeš st., Lenka Königová, Nitra, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Pagáč, Imrich Guzmický, Ivanka, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ľubomír Števanka, Preseľany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Miloš Gál, Žirany, Miroslav Močol, Alekšince, Alexander Kobza, Čechynce, Rudolf Macho, Kolíňany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ladislav Németh, V. Úľany
34 - Jarmila Saidová, Patrik Andrášik, Marián Grman, René Daniš, Jozef Paulík, Vlado Krajčovič, Jozef Prešinský, Vanesa Pánisová, Ernest Szombath, Ivana Olšanská, Július Petrík, Michal Garay, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Rajnoha, Viliam Matejov, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Danada, Roman Harčár, Martina Hippová, Marián Móri, Šaľa, Kristián Varga, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Peter Kluka, Lapáš, Štefan Páleník, Prílepy, Pavol Bradáč, Golianovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Tomáš Javor, Sereď, Tibor Karácsony, Váhovce, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Ivanka, Marek Fábry, Šurianky, Ján Félis, Žitavany, Michal Čery, Jelenec, Rudolf Lauko, Zbehy, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce
33 - Juraj Náhlovský, Karol Veľký, Ľubica Tasáryová, Ľuboš Mičík, Monika Holtáková, Lukáč Karlubík, Vladimír Papp, Marcel Pánis, Milan Rákoci, Jozef Hudec ml., Ľudovít Konečný, František Grom, Boris Grežo, Daruška Horváthová, Nitra, Tibor Szekér, Peter Čepček, Jakub Kunkel, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Branislav Kišac, Dalibor Greguš, Nové Sady, Dušan Zabák, Peter Lukáč, Lehota, Alexandra Gálová, Žirany, Imrich Hrdlica, Báb, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Glovenský, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Július Bradáč, Golianovo, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Tóth, Žihárec, Juraj Csirik, Šaľa, Peter Pecho, Beladice, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jožko Černý, Rumanová, Tibor Berec, Lapáš, František Finta, Adam Borbély, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž.
32 - Dionýz Pecháček, Pavol Pavelka, Martin Peniaško, Pavel Hrnčár, Pavel Dojčar, Miroslav Fábry, Laco Ištokovič, František Benc, Barbora Mináriková, Roman Sýkora, Ivan Kozár, Ľudovít Breča, Michal Motúz, Štefan Zabák, Pavel König, Štefan Matesko, Nitra, Jozef Šabo, Žitavany, Zuzana Lovászová, Ľubomír Kollár, Slavomír Sysel, Zolo Sabo, H. Kráľová, Ivan Tóth, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Bliska, Jozef Toman, Mário Pánis, D. Krškany, Lenka Zelenáková, Čab, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Varga, Topoľnica, Marek Kalúz, Marián Valla, Juraj Valla, V. Zálužie, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miňo Strapko ml., Beladice, Ladislav Marcinkó, Kajal, Tibor Rakoncza, H. Saliby, František Kóša, Branč, Peter Hipp, Gabriel Odráška, Július Benkö ml., Július Benkö st., Eva Ščepková, Šaľa, Soňa Galová, Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, Mário Fábry, Šurianky, Jozef Žemba, František Chudý, Rišňovce, Peter König, Ivanka, Imrich Valent, Hosťovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Anna Fazekašová, Neded, Jozef Török, Pata
31 - Pius Hajdák, Miloš Sýkora, Ladislav Baláži, Jozef Kováč, Juraj Urban, Ľubomír Rák, Ladislav Fazekaš, Jozef Nosian, Mária Königová, Jozef Svitač, Ján Ehrenhold, Ľudo Horváth, Nitra, Bernardína Jobková, Adam Solár, Č. Kľačany, Jozef Baťala, Žitavany, Rudolf Slovák, Bešeňov, Martina Segíňová, Sľažany, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Bliska, D. Krškany, Pavol Viskup, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota, Peter Hamerlík, Jelka, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Ryban, Nitr. Streda, Miloš Majdiak, Močenok, Jozef Barát, Topoľčany, Roland Takács, Kráľová n/V., Gabriel Lešš, H. Kráľová, René Vincze, Pavol Uher, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Tibor Križovič, Pavel Mihálik, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Marek Vlček, Lužianky, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Jaromír Slíž, Beladice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľuboš Brath, Hosťová, Roman Guzmický, Jaro Fabo, Ivanka, Pavol Török, V. Dolina, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Peter Eliáš, Lúčnica
30 - Dezider Zaujec, Jana Peniašková, Janka Račková, Karol Ryba, Milan Lacina, František Zelovič, Ľudovít Laca, Ján Kmeťo, Miroslav Raček, Pavel Čvirik, Jozef Kóša, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Daniela Sečkárová, Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Peter Gyarfás, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Gál, Janka Gálová, Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Žirany, Ondrej Kišac, Nové Sady, Ivanko Vanko, Zbehy, František Margetin, Ján Jambor, Cyril Slamka, Rišňovce, Milan Bekéni, Ján Martinek, Marián Titka, Šaľa, Iveta Remenárová, Miroslav Javor, Sereď, Veronika Gubová, Levice, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Eugen Takács, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Fúska, Branč, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Miloš Macala, Gáň, Michal Belan, Svätoplukovo, Jozef Šrank, Ján Ivančík, Lapáš, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Slíž, Beladice, Milan Macho, M. Ripňany, Roman Ács, D. Obdokovce, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Roman Fuska, Čab, Milan Minarovič, Behynce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Pavol Zachar, Malý Báb, Ladislav Szöke, Vráble
29 - Jozef Orel, Ladislav Pindeš, Ľubomír Turňa, Jaroslav Andrášik, Katarína Spišáková, Jozef Ehrenhold, Pavol Ďurina, Ivan Leckeš, Nitra, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Simona Novotová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Július Szarka, Topoľnica, Ivan Lenický, H. Kráľová, Henrich Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Mikuláš Pintér, Branč, Roman Margetin, Rišňovce, František Kausek, Klasov, Eva Gombášová, Jaroslav Korytár, Močenok, Attila Sonlajtner, Žirany, Margita Pavelková, Golianovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Sklenár, Robert Ščepka, Marián Kopáčik, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Rybanský, Kapince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Andel, Miroslav Vajzer, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.
28 - Iveta Schoberová, Pavol Guba, Belo Gombík, Dušan Letko, Stanislav Habáň, Nikola Moravčíková, Ján Hudec, Silvia Madová, Nitra, Filip Vašíček, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Mirka Tóthová, Tibor Odráška, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Daniel Mako, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Vladimír Miškolci, Lehota, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Anna Duczová, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Kúsek, Hostie, Alexander Špánik, Šoporňa, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Vladimír Kubala, Belince, Tomáš Švec, Pohranice, Milan Greguš, Zbehy, Daniel Lörincz, Branč, Daniel Antal, Čechynce, Marek Desat, Podhorany, Boris Chudý, Rišňovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Emil Rusnák, Beladice, Helena Kadliečková, Dražovce, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce
27 - Ján Doboš, Erich Schober, Mariana Letková, Anna Gombíková, Ján Hnilica, Ján Barát, Štefan Verták, Pavol Mihalčín, Marián Barta, Ľudovít Kováč, Edita Buchová, Viera Lauková, Imrich Ručkay, Vlado Sásik, Štefan Dekány, Jozef Moder, Michal Lauko, Ivan Králiček, Nitra, Miroslav Mihálka, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Pavel Bachan, Ján Školník, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Július Pápay, Ivan Tóth, H. Kráľová, György Jakubecz, H. Saliby, Ladislav Sivák, Žirany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Patrik Dubnička, Váhovce, Dušan Švehla, Sereď, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vincent Komačka, Topoľčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tatiana Mifková, Karol Mészáros ml., Tomáš Fleischman, Margita Kališová, Pavol Sedliačik, Vladimír Móri, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Imre st., Branč, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Mário Macháč, Rišňovce, Milan Roško, Dyčka, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ľuboš Modzga (Šuker), Attila Szolnoki, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Peter Svitač, Telince, Peter Štefanka, Lužianky
26 - Monika Skalická, Ján Palka, Štefan Csampai, Dajana Borovská, Juraj Hrnčár, Jozef Hudec, František Hrnčiar, Nitra, Helena Augustínová, Topoľčianky, Peter Páleník, Prílepy, Marek Hlava, Praha, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Erik Somor, Jozef Hoppan, Vráble, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Tomáš Molnár, Ľuboš Sabo, Marián Tkáč, Sereď, Vincent Tóth, Močenok, Štefan Brat, Andrej Vereš, Golianovo, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Róbert Sedlák, Peter Lehocký, Šaľa, Štefan Valovič, Sebastián Grznár, Rišňovce, Boris Lacika, Zbehy, Vlado Jánošík, D. Krškany, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Ľudovít Desat, Podhorany, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Martin Kratochvíl, Žitavce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jozef Tomek, Lúčnica, Ladislav Holečka, Ladice
25 - Marian Muzika, Ladislav Skalický, Andrej Kudamik, Mirko Ištokovič, Juraj Vencel, František Hrnčiar st., Igor Kotora, Peter Kardoš, Ladislav Nosian, Milan Petráš, Martin Kuchar, Nitra, Jozef Jamrich, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany, Mário Valky, Šintava, Vladimír Holeček, Sereď, Tomáš Strapko, Beladice, Anton Majdiak, Močenok, Jano Civáň, Kamil Gajdoš, Golianovo, Monika Pápayová, H. Kráľová, Július Čmehyl, H. Potôň, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Kollár, Zbehy, Július Galo, František Šíma, D. Krškany, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Csaba Sándor, Kolíňany, Katka Pálková, Jarok, Michal Kováč, Vráble
24 - Peter Plandora, Ľubomír Lenický, Mária Kóšová, Daniel Šípoš, Gitka Letková, Slavomír Kotrla, Nitra, Marek Lenický, H. Kráľová, Ján Ronin, Blahová, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Popelka, Leopoldov, Viera Bradáčová, Golianovo, Jozef Haspra, Topoľčianky, Zuzana Skačanová, Žihárec, Ľuboš Plevka, Šaľa, Peter Matulník, Nové Sady, Lukáš Valent, Hosťovce, Radek Kováčik, Vráble, Tomáš Veverka, P. Kesov, Juraj Német, D. Lefantovce, Anton Ščasný, Zbehy
23 - Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Slavo Kališ, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, František Filo, Nitra, Peter Scheer, Kolíňany, Margita Pánisová, D. Krškany, Pavol Andel, Trnovec n/V., Marián Pauk, Rumanová, Peter Šúchal, Eva Eliášová, Lúčnica, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Emil Šatan, Vozokany
22 - Vladimír Rábek, Milan Borovský, Peter Bezák, Ľudovít Laca st., Nitra, Kristína Líšková, Branč, Dalibor Bradáč, Ľudmila Verešová, Golianovo, Peter Jobbágy, Šaľa, Pavol Štefek, V. Dolina, Ivan Berec, Lužianky, Ján Golha, Lukáš Vajzer, Vráble
21 - Milan Vörös, Ľubomír Bartakovič, Peter Poljaček, Dávid Said, Nitra, Jozef Masár, Denis Novota, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Rudolf Hitka, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ladislav Varga, Topoľnica, Alexander Repta, Branč, Róbert Bencz, Ladislav Gál, Žirany, Milan Strapko, Beladice, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Imrich Drozdák, Babindol, Mário Slezák, Lukáčovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce, Róbert Gála, Jarok, Ján Pánis, D. Krškany
20 - Ivan Ševčík, Eduard Szabo, Nitra, Martin Kormoši, Roman Uher, Šaľa, Silvester Lenčéš, Močenok, Ivan Bradáč, Golianovo, Miroslav Fúska, Rišňovce, Michaela Šimáková, D. Krškany, Valent Vaňo, Kristián Pajer, Žirany, Imrich Struhár, Vráble, Miroslav Sabo, Sereď, Andrej Repta, Branč
19 - Anton Dano, Milan Púčik, Nitra, Filip Marinov, Rumanová, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Vráble, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Jozef Štefák, Rišňovce, Zoltán Kluka, Čechynce, Daša Kornutijová, Báb, Maroš Slovák, Mojzesovo, Vlado Kupec, Zbehy, Saša Königová, Ivanka
18 - Oľga Krajčovičová, Michal Borovský, Nitra, Matúš Klučiar, Zl. Moravce, Peter Ambrózy, Selice, David Slíž, Sereď, Juraj Dubeň, Lehota, Pavel Períček, Peter Macháč, Rišňovce, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Anton Kazáň, Branč
17 - Peter Ondriaš, Žitavany, František Szórád, Topoľníky, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Berto Guľka, Branč
16 - Ján Londák, Zl. Moravce, Miroslav Jančár, Komjatice, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Henrieta Fazekašová, Neded, Tomáš Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Senneš, Nitra
15 - Anna Ševčíková, Ivan Magdolen, Kristián Frajka, Nitra, Roman Kühltreiber, Choča, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Stanislav Vojtila, Jelenec, Juraj Káčer, Štefan Malý, Čaradice, Jozef Lenčéš, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Duchoň, Golianovo, Kristián Balko, Žirany
14 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Peter Levčík, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo, Roman Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Markus Šinka, Jelenec
13 - Stanislav Billik, Mário Králiček, Martin Tesár, Mária Michalková, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Jaroslav Toman, Čaradice, Ján Gál, Žirany
12 - Pavol Kozma, Lenka Reptová, Branč, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Varga (Pacient), Nitra, Marek Andel, Vráble, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž., Ján Lenický, H. Kráľová, Tibor Karabinoš, Golianovo
11 - Jozef Hitka, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Gabriel Fazekaš, Neded, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Marián Herceg, Pata, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Nina Letková, Cyril Renčko, Nitra, Janka Jašiková, Šaľa, Peter Bartoš, Nové Sady
10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Jozef Drobec, Nitra, Pavol Grznár, Rišňovce
9 - Peter Zaťko, Martin n/Ž., Štefan Žarnócay, Šaľa, Jabar Said, Nitra, Dominik Straňák, Veľký Kýr
8 - Lukáš Schober, Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce
7 - Marian Varga, Sľažany, Ľudmila Hlinková, Vinodol, Štefan Haringa, Matej Pelikán, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Nitra, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Katarína Malá, Vráble, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Oľga Matejová, Zl. Moravce
6 - Maroš Hitka, Martin n/Ž., Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Renáta Šebová, Ivan Balla, Patrik Studený, Ivor Vinohradský, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Branč, Mária Virágová, Zl. Moravce, Marián Varga, Sľažany
5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Erik Sovič, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Malý, Vráble, Rudolf Kozma, Štitáre, Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Močenok, Gašpar Czako, N. Hrnčiarovce, Ján Piroš, Žirany
4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Patrik Moder, Matúš Turňa, Nitra, Juraj Hudec, Sľažany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Karolína Königová, Ivanka
3 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Mária Mesárošová, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo
2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Július Braun, Močenok, Róbert Drenina, Igor Kotora ml., Nitra, Ľuboš Hentek, Lúčnica
1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Bartolomej Gulila, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod, Filip Tonka, Machulince
0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, František Piška, Nitra, Albert Malenčík, D. Krškany, Žaneta Galová, Janíkovce, Radoslav Bajnek, Vráble

Článok pokračuje pod video reklamou

Maximom bolo osem zápasov, uhádli ich deviati tipéri: Tibor Szekér, Dušan Petrovič, Ľubomír Straňák, Stanislav Packa, Stanislav Pacher, Miroslav Slovák, Miňo Strapko ml., Jozef Baláž, Marek Sokol. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY Nitrianskych novinách.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Špeciálna príloha: Krížovky na leto
  2. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska
  3. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  4. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  5. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  6. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  8. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  9. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  10. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  1. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska
  2. Špeciálna príloha: Krížovky na leto
  3. Najpredávanejšou jazdenkou v tuzemsku bola Škoda Octavia
  4. Gopass-dovolenka, ktorá sa oplatí
  5. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  6. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  7. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  8. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  9. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  10. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  1. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne 31 450
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 21 860
  3. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo? 21 167
  4. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 11 144
  5. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska 7 248
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 6 949
  7. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť 4 466
  8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 3 673
  9. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 2 822
  10. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku 2 147

Hlavné správy z MY Nitra

Rodinné domy dostanú kompostéry

Mesto ročne vyprodukuje 854 ton biologicky rozložiteľného odpadu.

Fotogaléria z Memoriálu L. Baláža

V Nitre dnes hrajú tradičný dorastenecký turnaj, už 39. ročník na pamiatku bývalého trénera „Laci báčiho“. V akcii sú štyri tímy - FC Nitra, Videoton FC, Zbrojovky Brno a 1. FC Slovácko.

AKTUALIZOVANÉ o 10.40

V bazéne v Nitre našli mŕtvolu muža, hygienici prikázali vymeniť vodu

Mladík zrejme preliezol plot.

Fotogaléria: Cabaj-Čápor - Pata 0:4

V predzápase 1. kola Slovnaft Cupu dominovala piatoligová Pata, exceloval hlavne Tomáš Dvorský.

Historický barokový deň bude venovaný rodákovi A. Grasalkovičovi

Dobový program sa začne popoludní historickým sprievodom kráľovského dvora obcou.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 10.40

V bazéne v Nitre našli mŕtvolu muža, hygienici prikázali vymeniť vodu

Mladík zrejme preliezol plot.

Mŕtve zvieratá v Biskupickom kanáli rieši hygiena (+FOTO)

Vo vode plávali telá mŕtvych zvierat a ich vnútorností. Prípadom sa už zaoberajú regionálni hygienici, polícia zatiaľ nie.

Vybrali SME

Už ste čítali?