Pondelok, 19. február, 2018 | Meniny má Vlasta
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Víťazom kola je František Benc, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 52 - Filip Dobiáš, Čeľadice; 48 - Vladimír Nemšovský, Vladimír Kompas, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel Marek Sokol zo Šale.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 10. kola

FC Nitra - Košice 1:0 1
Šamorín - Šaľa 2:0 1
N. Mesto - Sereď 0:0 X
Váhovce - Šurany 2:2 X
Veľké Úľany - Vlčany 1:3 2
Chrenová - Alekšince 0:3 2
Cabaj-Čápor - Lužianky 1:4 2
Dyčka - N. Hrnčiarovce 1:1 X
Obyce - Skýcov 4:3 2
Vinohrady - Košúty 2:1 1

Poradie po 10. kole:

53 - Filip Dobiáš, Čeľadice
49 - Vladimír Nemšovský, Vladimír Kompas, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa
47 - Boris Mesároš, Lehota, Marek Sokol, Šaľa
46 - Lívia Šimončíková, Pavel Búš, Vladimír Papp, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Viliam Félis, Vráble
45 - Matúš Vajzer, Báb, Zoltán Jancsó, Vlčany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Emil Dubec, Žikava, Pavol Pagáč, Ivanka, Marián Benca, Nitra, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ján Jacsa, Žihárec
44 - Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Kišac, Nové Sady, Stanislav Packa, Močenok, Robert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Karol Blažovič, Lužianky, Tatiana Bartakovičová, Nitra
43 - František Dedič, Ivan Lauko, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Homola, Hosťovce, Juraj Segíň, Alojz Rajtár, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Roman Bilický, Preseľany, Ján Lipovský, Báb, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Štefan Mravík, Žitavany, Július Miškovič, Šaľa, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Jozef Kutak, Jarok, Alexander Kobza, Čechynce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž.
42 - Igor Drotár, František Bojda, Jozef Gutai, Pavol Holták, Eugen Németh, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Virág, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubomír Mikula, Lehota, Pavel Babiak, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Visolajský, Šaľa, Vladimír Gálik, František Andraško, Jelenec, Ivan Ďurický, Branč, Igor Tkáč, Sereď, Milan Pagáč, Ivanka, Ľubomír Sako, Peter Juhász, Kolíňany, Milan Roman, Čab
41 - Jarmila Saidová, Ladislav Piška, František Benc, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šebík, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Marian Malík, Močenok, Ladislav Čekey, Pohranice, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Mrllák, Šaľa, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Ľubomír Ballay, Jelenec, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Tóth, Klasov, Ladislav Németh, V. Úľany
40 - Katarína Karcolová, Peter Solčiansky, Michal Hunka, Marián Grman, Štefan Bede, René Daniš, Milan Ružička, Ľudovít Konečný, Jozef Nemeš st., Július Petrík, Boris Grežo, Nitra, Tibor Szekér, Stanislav Pacher, Viliam Matejov, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Mária Balážová, Dražovce, Dušan Kolenčík, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Kluka, Tibor Berec, Lapáš, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Pavol Bradáč, Golianovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Vojtech Borka, Trstice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Roman Harčár, Martina Hippová, Milan Lazan, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Vaško, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Dušan Podhradský, D. Krškany
39 - Dezider Zaujec, Juraj Náhlovský, Ľuboš Baranec, Karol Veľký, Pavel Hrnčár, Ľuboš Mičík, Miro Račko, Lukáč Karlubík, Jozef Paulík, Vlado Krajčovič, Marcel Pánis, Vanesa Pánisová, Štefan Matesko, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Danada, Marián Móri, Gabriel Odráška, Július Benkö ml., Šaľa, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Prílepy, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marek Fábry, Šurianky, Ján Félis, Žitavany, Michal Čery, Jelenec, Miroslav Močol, Alekšince, Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Žemba, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž.
38 - Michal Hitka, Martin n/Ž., Mária Sýkorová, Pavol Pavelka, Daniel Tasáry, Monika Holtáková, Barbora Mináriková, Jozef Prešinský, Miroslav Zverka, Milan Rákoci, Pavel König, František Grom, Ivana Olšanská, Lenka Königová, Daruška Horváthová, Michal Garay, Nitra, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Čepček, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Dušan Zabák, Peter Lukáč, Lehota, Lenka Zelenáková, Čab, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miňo Strapko ml., Beladice, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Tibor Tóth, Žihárec, Roland Takács, Kráľová n/V., Gabriel Lešš, H. Kráľová, René Vincze, Marián Titka, Šaľa, Juraj Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jožko Černý, Rumanová, Terka Tasáryová, Imrich Guzmický, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Dekan, Velčice, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ladislav Szöke, Vráble, Adam Borbély, Jelenec, František Chudý, Rišňovce, Anna Fazekašová, Neded
37 - Ladislav Baláži, Patrik Andrášik, Jozef Kováč, Pavel Dojčar, Miroslav Fábry, Roman Sýkora, Ivan Kozár, Michal Motúz, Jozef Nosian, Mária Königová, Jozef Hudec ml., Nitra, Bernardína Jobková, Adam Solár, Č. Kľačany, Peter Tuhý, Machulince, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Vrabec, Ivan Kupec, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Branislav Kišac, Dalibor Greguš, Nové Sady, Henrich Richter, Bratislava, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Bliska, Jozef Toman, D. Krškany, Alexandra Gálová, Miloš Gál, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Pavol Viskup, Báb, Štefan Varga, Topoľnica, Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Hamerlík, Jelka, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Ryban, Nitr. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Ladislav Marcinkó, Kajal, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Labuda, Solčany, Tomáš Javor, Sereď, Juraj Csirik, Pavol Uher, Ján Martinek, Július Benkö st., Pavel Mihálik, Šaľa, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Slavko Mikula, Zbehy, Mário Fábry, Šurianky, Ľuboš Brath, Hosťová, Pavol Török, V. Dolina, František Finta, Jelenec, Ľudovít Desat, Podhorany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Miroslav Kováč, Vráble
36 - Pius Hajdák, Martin Peniaško, Ľubica Tasáryová, Milan Lacina, Ladislav Fazekaš, Ján Kmeťo, Jozef Ehrenhold, Pavel Čvirik, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Filip Vašíček, Daniela Sečkárová, František Kunkel, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Rudolf Slovák, Bešeňov, Peter Gyarfás, Ľubomír Kollár, Slavomír Sysel, Zolo Sabo, H. Kráľová, Martina Segíňová, Sľažany, Jana Gálová, Žirany, Eugen Takács, Vlčany, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Michal Jangl, Dol. Streda, Juraj Mészáros, Selice, Peter Zeleňák, Marián Kopáčik, Eva Ščepková, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Marek Vlček, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Slíž, Beladice, Vladimír Kubala, Belince, Milan Šlosár, Roman Fuska, Čab, Roman Guzmický, Jaro Fabo, Peter König, Ivanka, Ľuboš Nagy, Jelenec, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Sádovský, Žitavce, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
35 - Dionýz Pecháček, Miloš Sýkora, Janka Račková, Karol Ryba, Juraj Urban, Ľubomír Rák, Laco Ištokovič, Ľudovít Breča, Jozef Svitač, Ján Ehrenhold, Jozef Kóša, Nitra, Jozef Šabo, Žitavany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marta Kunkelová, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Mirka Tóthová, Milan Bekéni, Jozef Kučera, Peter Hipp, Šaľa, Zuzana Lovászová, Štefan Straňák, H. Kráľová, Henrich Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Gál, Janka Gálová, Ján Kozla, Žirany, Ondrej Kišac, Nové Sady, Ivanko Vanko, Milan Greguš, Zbehy, Iveta Remenárová, Miroslav Javor, Sereď, Veronika Gubová, Levice, Tibor Glovenský, Košúty, Miloš Majdiak, Močenok, František Kóša, Branč, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Ján Jambor, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Kuzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Chovanec, Šurianky, Peter Sládeček, V. Zálužie, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Andel, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Török, Pata
34 - Ladislav Pindeš, Ľubomír Turňa, Stanislav Habáň, Pavol Mihalčín, Ľudovít Laca, Jaroslav Andrášik, Ernest Szombath, Ján Hudec, Ľudo Horváth, Nitra, Pavel Bachan, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Králik, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ľubomír Bobok, Volkovce, Július Szarka, Topoľnica, Mikuláš Pintér, Milan Fúska, Branč, Katka Kišacová, Nové Sady, Vladimír Miškolci, Vojtech Mesároš, Lehota, Juraj Bliska, D. Krškany, František Margetin, Rišňovce, František Kausek, Klasov, Dušan Švehla, Sereď, Eva Gombášová, Jaroslav Korytár, Močenok, Vincent Komačka, Topoľčany, Vladimír Guláš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Emanuel Maňúch, Žirany, Robert Ščepka, Tibor Odráška, Tibor Križovič, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jaromír Slíž, Beladice, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Soňa Galová, Janíkovce, Ján Ivančík, Lapáš, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Rybanský, Kapince, Tomáš Švec, Pohranice, Milan Minarovič, Behynce, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Pavol Zachar, Malý Báb, Milan Roško, Dyčka, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Peter Štefanka, Lužianky
33 - Anna Gombíková, František Zelovič, Katarína Spišáková, Pavol Ďurina, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Školník, Simona Novotová, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Ivan Tóth, Ivan Lenický, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Daniel Mako, Čakajovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ján Árgyusi, Neded, Tatiana Mifková, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Babóti, Vlčany, Roman Ács, D. Obdokovce, František Imre st., Daniel Lörincz, Branč, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Peter Svitač, Telince
32 - Iveta Schoberová, Ján Doboš, Jana Peniašková, Štefan Csampai, Dušan Letko, Edita Buchová, Viera Lauková, Imrich Ručkay, Štefan Zabák, Nikola Moravčíková, Štefan Dekány, Michal Lauko, Ivan Leckeš, Nitra, Július Pápay, Anna Duczová, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Gašpar Gál, Žirany, Ivan Tóth, Čakajovce, Roman Margetin, Sebastián Grznár, Rišňovce, Vladimír Holeček, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Sklenár, Karol Mészáros ml., Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Miloš Macala, Gáň, Boris Lacika, Zbehy, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Vajzer, Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Helena Kadliečková, Dražovce, Ladislav Holečka, Ladice
31 - Erich Schober, Ladislav Skalický, Andrej Kudamik, Mariana Letková, Ján Barát, Marián Barta, Ľudovít Kováč, Peter Kardoš, Nitra, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Jano Civáň, Golianovo, Vladimír Bielik, Jozef Haspra, Topoľčianky, Róbert Sedlák, Šaľa, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Kollár, Zbehy, František Šíma, D. Krškany, Jozef Hoppan, Vráble, Emil Rusnák, Beladice, Csaba Sándor, Kolíňany
30 - Ján Palka, Dajana Borovská, Štefan Verták, Mirko Ištokovič, Vlado Sásik, Miroslav Raček, Slavomír Kotrla, Silvia Madová, Nitra, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lena Kunkelová, Marek Hlava, Praha, Ladislav Sivák, Žirany, Mário Valky, Šintava, Erik Somor, Lukáš Vajzer, Attila Szolnoki, Vráble, Tomáš Molnár, Marián Tkáč, Sereď, Pavel Kúsek, Žikava, Jaroslav Dvorský, Pata, Tomáš Fleischman, Margita Kališová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Šrank, Lapáš, Peter Matulník, Nové Sady, Vlado Jánošík, D. Krškany, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Boris Chudý, Rišňovce, Lukáš Valent, Hosťovce
29 - Marek Lenický, H. Kráľová, Kristína Líšková, Branč, Jozef Orel, Juraj Vencel, Peter Plandora, Nitra, Vincent Tóth, Močenok, Jozef Popelka, Leopoldov, Štefan Brat, Kamil Gajdoš, Golianovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Zuzana Skačanová, Žihárec, Vladimír Móri, Šaľa, Peter Scheer, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Šúchal, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Katka Pálková, Jarok, Michal Kováč, Vráble
28 - Monika Skalická, Pavol Guba, Belo Gombík, Juraj Hrnčár, František Hrnčiar st., Jozef Hudec, Igor Kotora, Ľubomír Lenický, Mária Kóšová, Daniel Šípoš, Ladislav Nosian, Milan Petráš, Martin Kuchar, Nitra, Tomáš Strapko, Beladice, Ľuboš Sabo, Sereď, Monika Pápayová, H. Kráľová, Viera Bradáčová, Golianovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ľuboš Plevka, Slavo Kališ, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Štefan Valovič, Rišňovce, Filip Guzmický, Ivanka, Daniel Antal, Čechynce, Marek Desat, Podhorany, Radek Kováčik, Vráble, Emil Šatan, Vozokany
27 - Alexander Repta, Branč, Róbert Bencz, Žirany, Ján Hnilica, František Filo, Jozef Moder, Ivan Králiček, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anton Majdiak, Močenok, Július Čmehyl, H. Potôň, Ondrej Kozolka, Volkovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Július Galo, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Marián Pauk, Rumanová, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
26 - Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Páleník, Prílepy, Milan Borovský, František Hrnčiar, Ľubomír Bartakovič, Ľudovít Laca st., Gitka Letková, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce, Imrich Drozdák, Babindol, Martin Kratochvíl, Žitavce, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Veverka, P. Kesov, Andrej Repta, Branč, Ľudmila Verešová, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica
25 - Jozef Jamrich, Denis Novota, Zl. Moravce, Marian Muzika, Milan Vörös, Eduard Szabo, Nitra, Ivan Bradáč, Golianovo, Peter Vranský, Zbehy, Margita Pánisová, D. Krškany, Pavol Andel, Trnovec n/V., Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ján Golha, Vráble, Kristián Pajer, Žirany
24 - Filip Marinov, Rumanová, Ján Ronin, Blahová, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Peter Jobbágy, Šaľa, Karin Vajzerová, Vráble, Juraj Német, D. Lefantovce, Anton Ščasný, Zbehy, Ján Pánis, D. Krškany, Michal Borovský, Dávid Said, Milan Púčik, Nitra
23 - Matúš Klučiar, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Štefák, Rišňovce, Daša Kornutijová, Báb, Valent Vaňo, Žirany, Miroslav Sabo, Sereď, Anton Kazáň, Branč
22 - Miroslav Jančár, Komjatice, Vladimír Rábek, Peter Bezák, Jozef Senneš, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec, Roman Uher, Šaľa, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Ivan Berec, Lužianky, Vlado Kupec, Zbehy, Ľubor Kajaba, Ivanka
21 - Alojz Jenis, Žitavany, Rudolf Hitka, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ladislav Varga, Topoľnica, Milan Strapko, Beladice, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Peter Poljaček, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Gál, Žirany, Róbert Gála, Jarok
20 - Ivan Ševčík, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Silvester Lenčéš, Močenok, Miroslav Fúska, Rišňovce, Michaela Šimáková, D. Krškany, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Ján Gál, Žirany
19 - Anton Dano, Oľga Krajčovičová, Nitra, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Vráble, Zoltán Kluka, Čechynce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Lenka Reptová, Branč, Saša Königová, Ivanka
18 - Peter Ambrózy, Selice, David Slíž, Sereď, Pavel Períček, Peter Macháč, Rišňovce, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Kristián Balko, Žirany
17 - Peter Ondriaš, Žitavany, František Szórád, Topoľníky, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Berto Guľka, Branč, Marek Andel, Vráble
16 - Ján Londák, Zl. Moravce, Jozef Drobec, Nitra, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Henrieta Fazekašová, Neded, Janka Jašiková, Šaľa, Peter Duchoň, Golianovo, Peter Bartoš, Nové Sady
15 - Roman Kühltreiber, Choča, Anna Ševčíková, Ivan Magdolen, Kristián Frajka, Nitra, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Juraj Káčer, Štefan Malý, Čaradice, Jozef Lenčéš, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Tibor Karabinoš, Golianovo
14 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Peter Levčík, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo, Roman Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Markus Šinka, Jelenec
13 - Stanislav Billik, Mário Králiček, Martin Tesár, Mária Michalková, Jabar Said, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Jaroslav Toman, Čaradice, Dominik Straňák, Veľký Kýr
12 - Pavol Kozma, Branč, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Varga (Pacient), Nitra, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž., Ján Lenický, H. Kráľová
11 - Jozef Hitka, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Gabriel Fazekaš, Neded, Lukáš Schober, Nina Letková, Cyril Renčko, Nitra, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Marián Herceg, Pata, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo
10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Pavol Grznár, Rišňovce, Július Braun, Močenok, Ivor Vinohradský, Nitra
9 - Peter Zaťko, Martin n/Ž., Štefan Žarnócay, Šaľa, Erik Sovič, Nitra, Ján Piroš, Žirany, Mária Mesárošová, Lehota
8 - Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Juraj Čurgaly, Žaneta Galová, Janíkovce
7 - Marian Varga, Sľažany, Ľudmila Hlinková, Vinodol, Štefan Haringa, Matej Pelikán, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Nitra, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Katarína Malá, Vráble, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Bartolomej Gulila, Branč
6 - Maroš Hitka, Martin n/Ž., Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Renáta Šebová, Ivan Balla, Patrik Studený, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Branč, Mária Virágová, Zl. Moravce, Marián Varga, Sľažany, Tomáš Gorel, Močenok, Rudolf Matejov, Skýcov
5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Malý, Vráble, Rudolf Kozma, Štitáre, Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Močenok, Gašpar Czako, N. Hrnčiarovce
4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Patrik Moder, Matúš Turňa, Milada Dojčárová, Nitra, Juraj Hudec, Sľažany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Karolína Königová, Ivanka, Mária Machatová, Jelenec, Jozef Gál, Hrušovany, Dano Antal, Čechynce
3 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo
2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Róbert Drenina, Igor Kotora ml., Nitra, Ľuboš Hentek, Lúčnica
1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod, Filip Tonka, Machulince
0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, František Piška, Nitra, Albert Malenčík, D. Krškany, Radoslav Bajnek, Vráble

Víťazom kola je František Benc, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Elektromobily musia prefarbiť, používať ich bude mestská polícia Foto 834
  2. Obnovia najstarší zachovaný erb Nitry, bol na Tureckej bráne Foto 579
  3. Zabudli dresy, ale majú tretí titul 451
  4. Chameleón Kotrík a jeho „poťa gól“ 410
  5. Rekonštrukcia mostov: Výber víťaza oddialila námietka Foto 351
  6. Cestu smrti už v kraji nemáme, kritické úseky áno 325
  7. Problém: Mestskí policajti ako predvoj záchranky? 286
  8. Tribúnu pri Domine zbúrajú. Na ihrisku bude možno klzisko Foto 284
  9. V Nitrianskom kraji sú tri väzenia 256
  10. Sereď si užila Turecko aj s tortami do tváre (+VIDEO) 244

Najčítanejšie správy

Nitra

Elektromobily musia prefarbiť, používať ich bude mestská polícia

Služobné autá musia byť zo zákona biele. Radnica však objednala metalickú farbu.

Obnovia najstarší zachovaný erb Nitry, bol na Tureckej bráne

Brána stála neďaleko dnešnej hlavnej križovatky. Bola súčasťou opevnenia.

Zabudli dresy, ale majú tretí titul

Dynastia hokejových veteránov Nitry je naďalej na tróne. Na šampionáte dostali v štyroch zápasoch iba jeden gól.

Chameleón Kotrík a jeho „poťa gól“

Nitra spustila jarný režim v Zlatých Moravciach cenným bodom s naj útokom z Trenčína, o gólové panenstvo prišiel René Kotrík.

Rekonštrukcia mostov: Výber víťaza oddialila námietka

Práce sa mali začať na jar. Univerzitný most v Nitre čaká už niekoľko rokov.

Blízke regióny

V Trnave vzniklo nové múzeum, vráti vás v čase

Niekoľkoročné zberateľské zanietenie zakladateľa Karola Lipovského a niekoľkomesačná práca ľudí zo združenia Retro múzeum vyústila do rozsiahlej expozície.

Poznáme nehodové úseky v Trnavskom kraji. Kde zvýšiť opatrnosť? (mapy)

Čo sa týka nehodovosti, je Trnavský kraj v rámci Slovenska na chvoste, počtom smrteľných nehôd však minulý rok obsadil prvú priečku. V kraji nafúkalo aj viac ako 800 šoférov.

Futbalisti pochybujú nad tým, že sa mestské peniaze pre klub využívajú efektívne. K dokladom sa nedostali

Členovia klubu vyjadrili pochybnosti nad tým, kam smeruje mestská dotácia pre klub. Aj napriek žiadostiam sa dodnes nedostali k patričným dokumentom. V článku nájdete aj zvukovú nahrávku z rokovania.

El Maestrovi sa model ligy nepáči. Život v Trnave si obľúbil a chce vyššie návštevy na štadióne

Tréner Spartaka Trnava Nestor El Maestro sa už spolu so svojimi zverencami nevie dočkať štartu jesennej časti. S hráčmi komunikuje v štyroch jazykoch a medzi jeho záľuby patrí navštevovanie kaviarní.

Vznikne pri Dvoroch nad Žitavou nové prírodné kúpalisko?

Investíciou za 200-tisíc eur si stavebný podnikateľ chce splniť sen. Ráta s tým, že peniaze sa mu nevrátia.

Všetky správy

Lidl sťahuje z pultov ryžu Basmati

Ak ste si už výrobok kúpili, prineste ho do predajne, vrátia vám peniaze.

Tvorba pre deti valcuje slovenskú hudbu. Až na žiarivú výnimku je primitívna

Dospelí sa tvária, že sú deti a herečka prezlečená za škriatka hypnotizuje divákov.

Ich športovci súťažia, v KĽDR ich nesledujú. Pre úspech Južnej Kórey

Severokórejčania milujú sledovanie športu. Z olympiády však dostanú len pár obrazov a propagandu.

Chcel si vziať život. Záchranka ho nechala tak, do rána zomrel

Úmrtie bezdomovca z ubytovne Resoty Antona Srholca prešetruje Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Program - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu po jednotlivých dňoch.