Štvrtok, 17. august, 2017 | Meniny má Milica
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

V 11. kole štyria tipujúci uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 55 - Filip Dobiaš, Čeľadice; 54 - Jozef Baláž, Šaľa; 52 - Peter Kišac, Nové Sady, Vladimír Papp, Nitra, atď.

V 10. kole uhádli najviac (9 zápasov) Žaneta Galová a Lukáš Vajzer, tak si rozdelia kartón piva. Ako prvý sa v redakcii zastavil Ľuboš Galo z Janíkoviec, ktorý tipuje na dcéru Žanetu.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 11. kola:

FC Nitra - Trnava 3:3 X
FC ViOn - Slovan 1:0 1
Nitra jun. - Vráble 1:2 2
Galanta - Topoľníky 1:0 1
H. Kráľová - Čeľadice 2:1 1
V. Zálužie - Lapáš 2:0 1
Svätoplukovo - Nové Sady 3:3 X
Nová Ves n/Ž. - Klasov 3:2 1
Skýcov - T. Mlyňany 1:1 X
Topoľnica - Sereď B 2:1 1

Poradie po 11. kole

55 - Filip Dobiaš, Čeľadice
54 - Jozef Baláž, Šaľa
52 - Peter Kišac, Nové Sady, Vladimír Papp, Nitra
51 - Vladimír Nemšovský, Vladimír Kompas, Nitra, Marek Sokol, Šaľa, Anka Dolníková, Michal n/Ž.
50 - Pavel Búš, Marián Benca, Nitra, Boris Mesároš, Lehota, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Pavol Pagáč, Ivanka, Viliam Félis, Vráble
49 - Ivan Bakyta, Jarok, Matúš Vajzer, Báb, Lívia Šimončíková, Nitra, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Odráška, H. Kráľová
48 - Igor Drotár, František Dedič, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Milan Pagáč, Ivanka, Robert Darázs, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec
47 - Jozef Homola, Hosťovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Emil Dubec, Žikava, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Karol Blažovič, Lužianky, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ján Kóssi, Čifáre, Lenka Sýkorová, Nitra
46 - Jarmila Saidová, František Bojda, Eugen Németh, Tatiana Bartakovičová, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Šebík, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Martiška, Dražovce, Stanislav Packa, Močenok, Marián Mateička, Behynce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Vladimír Gálik, Jelenec, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany
45 - Katarína Karcolová, Michal Hunka, Ladislav Piška, Roman Sýkora, Vlado Lyžičiar, Nitra, Dušan Zabák, Lehota, Mária Balážová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Lipovský, Báb, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ivan Ďurický, Branč, Roman Harčár, Šaľa, Miroslav Piovarči, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Ján Félis, Žitavany, Terka Tasáryová, Ivanka, Milan Roman, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Kutak, Jarok, Alexander Kobza, Čechynce, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ladislav Németh, V. Úľany
44 - Mária Sýkorová, Marián Grman, Štefan Bede, Ľuboš Mičík, Pavol Holták, Pavel König, Ľudovít Konečný, Ivana Olšanská, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ľubomír Mikula, Lehota, Imrich Hrdlica, Báb, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Visolajský, Július Benkö ml., Július Miškovič, Šaľa, Pavol Bradáč, Golianovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Igor Tkáč, Sereď, Milan Kukučka, Žitavany, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Andraško, Jelenec
43 - Juraj Náhlovský, Karol Veľký, Miro Račko, František Benc, Jozef Gutai, Mária Königová, Štefan Matesko, Július Petrík, Daruška Horváthová, Ivan Lauko, Nitra, Peter Rajnoha, Stanislav Pacher, Jozef Virág, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Juraj Bárek, Žirany, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Danada, Štefan Mrllák, Šaľa, Dušan Kolenčík, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Anna Pacherová, Sľažany, Emil Remeň, Čeľadince, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Norbert Zsigmond, Nový Život, Tibor Tóth, Žihárec, Juraj Valla, V. Zálužie, Rudolf Lauko, Zbehy, Imrich Guzmický, Ivanka, Tibor Berec, Lapáš, Štefan Tóth, Klasov, Adam Borbély, Jelenec
42 - Dezider Zaujec, Pius Hajdák, Peter Solčiansky, Ľuboš Baranec, Patrik Andrášik, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, Pavel Hrnčár, Milan Ružička, Vlado Krajčovič, Marcel Pánis, Vanesa Pánisová, Miroslav Zverka, Pavel Čvirik, František Grom, Jozef Nemeš st., Boris Grežo, Nitra, Tibor Szekér, Jozef Paukov, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Gyarfás, Ľubomír Kollár, Slavomír Sysel, Zolo Sabo, H. Kráľová, Branislav Kišac, Nové Sady, Alexandra Gálová, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Marian Malík, Močenok, Kristián Varga, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Roman Bilický, Preseľany, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Vojtech Borka, Trstice, Roland Takács, Kráľová n/V., René Vincze, Martina Hippová, Marián Titka, Milan Lazan, Šaľa, Albert Lauro, Čeľadice, Slavko Mikula, Zbehy, Ján Vaško, Ivanka, Michal Čery, František Finta, Ľubomír Ballay, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miroslav Kováč, Vráble, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Anna Fazekašová, Neded
41 - Martin Peniaško, René Daniš, Monika Holtáková, Barbora Mináriková, Lukáč Karlubík, Jozef Paulík, Jozef Nosian, Lenka Königová, Ľudo Horváth, Michal Garay, Nitra, Peter Tuhý, Machulince, Stanislav Babocký, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Jozef Gál, Ján Kozla, Miloš Gál, Žirany, Milan Bekéni, Robert Ščepka, Marián Móri, Gabriel Odráška, Eva Ščepková, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Peter Ryban, Nitr. Streda, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Valent, Košúty, Eugen Takács, Vlčany, Tibor Karácsony, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marián Valla, V. Zálužie, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Cyril Slamka, František Chudý, Rišňovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marek Fábry, Šurianky, Jožko Černý, Rumanová, Ľuboš Brath, Hosťová, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Peter Eliáš, Lúčnica
40 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Vladimír Kéri, Slepčany, Simona Novotová, Ivana Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Henrich Bíro, Čakajovce, Miloš Sýkora, Jozef Kováč, Juraj Urban, Milan Lacina, Jozef Prešinský, Jozef Hudec ml., Nitra, Ondrej Kišac, Nové Sady, Ján Bliska, D. Krškany, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Pavol Viskup, Báb, Marek Kalúz, V. Zálužie, Miňo Strapko ml., Beladice, Miloš Majdiak, Močenok, František Kóša, Branč, Margita Pavelková, Július Bradáč, Golianovo, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Július Benkö st., Pavel Mihálik, Šaľa, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Ján Jambor, Rišňovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Mário Fábry, Šurianky, Milan Šlosár, Čab, Tomáš Švec, Pohranice, Pavol Török, V. Dolina, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Jozef Andel, Vráble, Imrich Valent, Hosťovce
39 - Ladislav Baláži, Janka Račková, Pavel Dojčar, Miroslav Fábry, Ivan Kozár, Jaroslav Andrášik, Ján Kmeťo, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Ivan Leckeš, Nitra, Adam Solár, Č. Kľačany, Pavel Bachan, Daniela Sečkárová, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Katka Kišacová, Dalibor Greguš, Nové Sady, Henrich Richter, Bratislava, Lenka Zelenáková, Roman Fuska, Čab, Štefan Varga, Topoľnica, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Iveta Remenárová, Sereď, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Ladislav Marcinkó, Kajal, Štefan Straňák, H. Kráľová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Csirik, Jozef Kučera, Ján Martinek, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Slíž, Beladice, Vladimír Kubala, Belince, Soňa Galová, Janíkovce, Jaro Fabo, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Lukáč, Lehota, Jaroslav Grman, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Török, Pata
38 - Anna Gombíková, Ľubomír Rák, Stanislav Habáň, Ladislav Fazekaš, František Zelovič, Michal Motúz, Milan Rákoci, Ján Hudec, Nitra, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter Čepček, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Július Szarka, Topoľnica, Ivan Lenický, H. Kráľová, Martina Segíňová, Sľažany, Juraj Bliska, D. Krškany, Vojtech Mesároš, Lehota, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Remenár, Sereď, Veronika Gubová, Levice, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Kúsek, Hostie, Pavol Uher, Tibor Križovič, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jaromír Slíž, Beladice, Roman Ács, D. Obdokovce, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Žemba, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Ľuboš Nagy, Jelenec, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Pavol Zachar, Malý Báb, Juraj Sádovský, Žitavce, Lukáš Vajzer, Vráble
37 - Ján Doboš, Pavol Pavelka, Štefan Csampai, Ladislav Pindeš, Ľubomír Turňa, Karol Ryba, Ľudovít Laca, Jozef Svitač, Jozef Kóša, Pavol Ďurina, Nitra, Ján Školník, Ľubomír Novota, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, György Jakubecz, H. Saliby, Zuzana Lovászová, Monika Pápayová, H. Kráľová, Daniel Mako, Čakajovce, Mikuláš Pintér, František Imre st., Branč, Vladimír Miškolci, Lehota, Janka Gálová, Žirany, František Margetin, Rišňovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ferko Valent, T. Mlyňany, Tomáš Javor, Sereď, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Peter Zeleňák, Peter Hipp, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Marek Vlček, Peter Štefanka, Lužianky, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Chovanec, Šurianky, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Ladislav Szöke, Vráble, Helena Kadliečková, Dražovce
36 - Ján Barát, Štefan Verták, Jozef Hudec, Ernest Szombath, Nikola Moravčíková, Štefan Dekány, Mária Kóšová, Nitra, Miroslav Mihálka, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Filip Vašíček, Zl. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Ivan Tóth, Anna Duczová, H. Kráľová, Mirka Tóthová, Tibor Odráška, Marián Kopáčik, Šaľa, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Ivanko Vanko, Zbehy, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Hamerlík, Jelka, František Kausek, Klasov, Eva Gombášová, Jaroslav Korytár, Močenok, Tibor Glovenský, Košúty, Emanuel Maňúch, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Haspra, Topoľčianky, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Ivančík, Lapáš, Milan Minarovič, Behynce, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Štefan Hrúzik, Hosťovce, Emil Rusnák, Beladice, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Ladislav Holečka, Ladice
35 - Dionýz Pecháček, Jana Peniašková, Andrej Kudamik, Laco Ištokovič, Pavol Mihalčín, Marián Barta, Ľudovít Kováč, Ľudovít Breča, Edita Buchová, Imrich Ručkay, Vlado Sásik, Michal Lauko, Nitra, Helena Augustínová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Július Pápay, H. Kráľová, Gašpar Gál, Žirany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Mário Valky, Šintava, Erik Somor, Miroslav Vajzer, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Dušan Švehla, Miroslav Javor, Jana Dudonová, Sereď, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Pavel Kúsek, Žikava, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Sklenár, Tatiana Mifková, Tomáš Fleischman, Pavol Sedliačik, Šaľa, Zuzana Skačanová, Žihárec, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter König, Ivanka, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Tomek, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Sebastián Grznár, Boris Chudý, Rišňovce, Lukáš Valent, Hosťovce
34 - Mariana Letková, Belo Gombík, Dušan Letko, Katarína Spišáková, Nitra, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ladislav Sivák, Žirany, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Tomáš Molnár, Marián Tkáč, Sereď, Karol Mészáros ml., Margita Kališová, Peter Lehocký, Šaľa, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Ján Kollár, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Viktor Balko, Lužianky, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Ľudovít Desat, Podhorany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Attila Szolnoki, Vráble
33 - Iveta Schoberová, Ladislav Skalický, Ján Palka, Dajana Borovská, František Hrnčiar st., Viera Lauková, Peter Plandora, Milan Petráš, Slavomír Kotrla, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Jaroslav Dvorský, Pata, Viera Bradáčová, Kamil Gajdoš, Golianovo, Ľuboš Plevka, Vladimír Móri, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Vlado Jánošík, František Šíma, D. Krškany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Golha, Vráble, Peter Svitač, Telince
32 - Erich Schober, Štefan Zabák, Peter Kardoš, Ivan Králiček, Nitra, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Marek Hlava, Praha, Marek Lenický, H. Kráľová, Vincent Tóth, Močenok, Attila Sonlajtner, Žirany, Štefan Brat, Andrej Vereš, Golianovo, Peter Jobbágy, Róbert Sedlák, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Boris Lacika, Zbehy, Peter Matulník, Nové Sady, Jozef Hoppan, Radek Kováčik, Vráble
31 - Kristína Líšková, Branč, Milan Vörös, Mirko Ištokovič, Juraj Vencel, Igor Kotora, Ľubomír Lenický, Jozef Moder, Ladislav Nosian, Silvia Madová, Nitra, Vladimír Holeček, Sereď, Jano Civáň, Golianovo, Július Čmehyl, H. Potôň, Peter Scheer, Csaba Sándor, Kolíňany, Július Galo, D. Krškany, Pavol Andel, Trnovec n/V.
30 - Monika Skalická, Juraj Hrnčár, František Filo, Miroslav Raček, Daniel Šípoš, Nitra, Tomáš Strapko, Beladice, Jozef Popelka, Leopoldov, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Šrank, Lapáš, Margita Pánisová, D. Krškany, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Emil Šatan, Vozokany, Katka Pálková, Jarok, Eva Eliášová, Lúčnica
29 - Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Orel, Martin Kuchar, Nitra, Ivan Bradáč, Ľudmila Verešová, Golianovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Slavo Kališ, Šaľa, Imrich Struhár, Michal Kováč, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
28 - Denis Novota, Zl. Moravce, Alexander Repta, Branč, Pavol Guba, Ján Hnilica, Milan Borovský, Nitra, Ľuboš Sabo, Sereď, Anton Majdiak, Močenok, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Daniel Antal, Čechynce, Marián Pauk, Rumanová, Marek Desat, Podhorany, Peter Šúchal, Lúčnica, Tomáš Veverka, P. Kesov, Kristián Pajer, Žirany
27 - Miroslav Jančár, Komjatice, Patrik Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Štefák, Mário Macháč, Rišňovce, Eduard Szabo, Ľubomír Bartakovič, Gitka Letková, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Andrej Repta, Branč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Juraj Német, D. Lefantovce, Vlado Kupec, Zbehy, Ján Pánis, D. Krškany
26 - Peter Páleník, Prílepy, Róbert Bencz, Valent Vaňo, Žirany, Dalibor Bradáč, Golianovo, Tomáš Karácsony, Váhovce, Pavol Štefek, V. Dolina, František Hrnčiar, Ľudovít Laca st., Nitra, Daša Kornutijová, Báb, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
25 - Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Filip Marinov, Rumanová, Marian Muzika, Dávid Said, Milan Púčik, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Sabo, Sereď, Berto Guľka, Anton Kazáň, Branč
24 - Ján Ronin, Blahová, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Anton Ščasný, Zbehy
23 - Matúš Klučiar, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Strapko, Beladice, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Oľga Krajčovičová, Michal Borovský, Nitra, Ján Gál, Žirany
22 - Vladimír Rábek, Peter Bezák, Jozef Senneš, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Ivan Berec, Lužianky, Kristián Balko, Žirany
21 - Alojz Jenis, Žitavany, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Ladislav Varga, Topoľnica, Stanislav Vojtila, Jelenec, Peter Poljaček, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Gál, Žirany, Róbert Gála, Jarok, Ľubor Kajaba, Ivanka
20 - Ivan Ševčík, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Miroslav Fúska, Rišňovce, Michaela Šimáková, D. Krškany, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Marek Andel, Vráble
19 - Anton Dano, Nitra, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Vráble, Zoltán Kluka, Čechynce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Saša Königová, Ivanka
18 - Peter Ambrózy, Selice, David Slíž, Sereď, Pavel Períček, Peter Macháč, Rišňovce, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Lenka Reptová, Branč, Peter Bartoš, Nové Sady
17 - Peter Ondriaš, Žitavany, Lukáš Schober, Nitra, František Szórád, Topoľníky, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Duchoň, Golianovo
16 - Ján Londák, Zl. Moravce, Jozef Drobec, Nitra, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Henrieta Fazekašová, Neded, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž.
15 - Jozef Hitka, Martin n/Ž., Roman Kühltreiber, Choča, Anna Ševčíková, Ivan Magdolen, Kristián Frajka, Nitra, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Juraj Káčer, Štefan Malý, Čaradice, Jozef Lenčéš, Janka Jašiková, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Tibor Karabinoš, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota
14 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Peter Levčík, Jabar Said, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo, Roman Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Markus Šinka, Jelenec
13 - Stanislav Billik, Mário Králiček, Martin Tesár, Mária Michalková, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Jaroslav Toman, Čaradice, Žaneta Galová, Janíkovce, Dominik Straňák, Veľký Kýr
12 - Pavol Kozma, Branč, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Varga (Pacient), Nitra, Ján Lenický, H. Kráľová
11 - Marian Varga, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Marián Herceg, Pata, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Mária Virágová, Zl. Moravce, Nina Letková, Cyril Renčko, Nitra, Marián Rajtár, Martin n/Ž.
10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Pavol Grznár, Rišňovce, Patrik Moder, Nitra
9 - Peter Zaťko, Martin n/Ž., Matej Pelikán, Erik Sovič, Ivor Vinohradský, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Július Braun, Močenok
8 - Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ján Piroš, Žirany
7 - Ľudmila Hlinková, Vinodol, Štefan Haringa, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Nitra, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Katarína Malá, Vráble, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Oľga Matejová, Zl. Moravce
6 - Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Renáta Šebová, Ivan Balla, Patrik Studený, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Bartolomej Gulila, Branč, Marián Varga, Sľažany, Dano Antal, Čechynce
5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Malý, Vráble, Rudolf Kozma, Štitáre, Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Tomáš Gorel, Močenok, Gašpar Czako, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Hentek, Lúčnica, Jozef Gál, Hrušovany, Rudolf Matejov, Skýcov
4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Matúš Turňa, Milada Dojčárová, Nitra, Juraj Hudec, Sľažany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Karolína Königová, Ivanka, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová
3 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Ján Karlubík, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo, Mária Machatová, Jelenec
2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Róbert Drenina, Igor Kotora ml., Igor Dubeň, Nitra
1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod, Filip Tonka, Machulince
0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, František Piška, Nitra, Albert Malenčík, D. Krškany, Radoslav Bajnek, Vráble

V 11. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria súťažiaci: Dušan Zabák, Monika Pápayová, Viliam Moravčík a Peter Jobbágy. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vás nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Upozorňujeme, že v poslednom vydaní MY Nitrianskych novín sme urobili chybu pri spracovaní výsledkov 10. kola. Pri zápase Obyce - Skýcov sme omylom uviedli ako správny tip 2, hoci zápas sa skončil výsledkom 4:3. Toto sme už napravili a správne poradie po 10. kole sme priniesli na nitra.sme.sk v pondelok. Ešte raz sa ospravedlňujeme.

Šport

 


  1. Prezidentova žena 941
  2. Fotogaléria: Bytča – FC Nitra 1:8 Foto 751
  3. SFZ rozdeľuje dotácie 675
  4. Trstice siahali v Topoľníkoch po troch bodoch 307
  5. Parádny štart Zbehov, hrdinom KFC Denis Rábek (+VIDEO) 301
  6. Treťoligista má nového trénera 256
  7. Ako chlapec našiel kosť mastodonta, dnes má s manželkou vlastné múzeum 245
  8. Nad Nitrou lietajú historické lietadlá z piatich krajín. Najstarší je slovenský vetroň z roku 1946 236
  9. Pripomenú si 300 rokov od narodenia Márie Terézie 219
  10. Leví kráľ Niba 146

Najčítanejšie správy

Nitra

Prezidentova žena

Nevie, čo je ofsajd a ani to nepotrebuje vedieť. Napriek tomu by futbal v Čeľadiciach bez nej nebol tým, čím je.

Fotogaléria: Bytča – FC Nitra 1:8

Futbalisti FC Nitra splnili povinnosť a na ihrisku štvrtoligistu zo žilinského regiónu dosiahli v pohári presvedčivé víťazstvo.

SFZ rozdeľuje dotácie

Dobrá správa pre futbalové kluby z regiónu, viaceré sa môžu pustiť do projektov.

Trstice siahali v Topoľníkoch po troch bodoch

V. LIGA JUH: Pata, Šoporňa i Horné Saliby odštartovali vydretými domácimi víťazstvami. Hostia získali len dva body.

Parádny štart Zbehov, hrdinom KFC Denis Rábek (+VIDEO)

V. LIGA STRED: Šláger kola rozhodol pre Alekšince dvojgólový Matej Fuska. Nevidzany proti Jacovciam otočili výsledok. Tréner V. Zálužia striedal po polčase troch hráčov.

Blízke regióny

Rušeň sa zrazil s kamiónom, šofér z Turecka nerešpektoval STOP-ku +foto

Nehoda sa stala ešte včera popoludní na železničnom priecestí v Dunajskej Strede. O nehode už informovali aj policajti.

Zobrala si cudziu peňaženku z pultu, teraz jej hrozí rok za mrežami

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorá je podozrivá z prečinu zatajenia veci.

Topoľčianske mestské legendy: Únosy v dodávke i miznúci ľudia v Tribečskom pohorí

Pred šiestimi rokmi bolo celé mesto na nohách kvôli fámam o únosoch. Miznúci ľudia v Tribečskom pohorí sú tiež veľmi nepravdepodobní.

V Kalnej došlo k náhlej zmene. Povedie ju Éhn

Tréner Peter Éhn absolvoval s mužstvom pred súťažou tri spoločné tréningy.

FOTOGALÉRIA: Pozri si bábätká z levickej pôrodnice, ktoré sme privítali v 32. týždni

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v levickej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky sme zverejnili aj v pondelňajšom vydaní MY Týždeň na Pohroní.

Všetky správy

Plavčan vo štvrtok skončí, Danko chce štyri dni na premýšľanie (minúta po minúte)

Predseda SNS hovorí o potrebe obnoviť dôveru v koalícii.

Štyri vety, ktorými Fico odôvodnil koniec Plavčana. Hodia sa aj na Kaliňáka

Pokyn na výmenu ministra školstva z SNS Petra Plavčana zdôvodnil premiér Robert Fico aj bojom proti netransparentnému správaniu sa.

Reportér Týždňa Magušin: Videl som, ako Fico Danka prekvapil a rozčúlil

Redaktor Týždňa Michal Magušin sa so šéfom SNS Andrejom Dankom rozprával vo chvíli, keď sa dozvedel o pokyne na odvolanie ministra školstva Petra Plavčana (nominant SNS).

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

Ficov perfektný deň a Dankova estráda ega

Novinári sa prehrabávali v úlomkoch Dankovho poníženia, aby zistili, čo presne povedal.

Kam vyraziť