Štvrtok, 13. december, 2018 | Meniny má Lucia

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Traja tipéri uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 64 - Filip Dobiaš, Čeľadice; 62 - Jozef Baláž, Šaľa; 61 - Peter Kišac, Nové Sady, atď.

Správne tipy 13. kola:

Šaľa - Podbrezová 0:1 2
Nitra jun. - Levice 1:0 1
Vráble - Slovan jun. 1:7 2
V. Ludince - Neded nehrali
Močenok - Vrakúň 5:2 1
Čechynce - Lapáš 1:1 X
Veľký Cetín - N. Hrnčiarovce 1:4 2
N. Ves n/Ž. - D. Krškany 1:2 2
ViOn C/Hostie - T. Mlyňany 3:0 1
Dolná Streda - Sereď B 1:3 2
Svätoplukovo - V.-Opatovce 3:2 1

Poradie po 13. kole

64 - Filip Dobiaš, Čeľadice
62 - Jozef Baláž, Šaľa
61 - Peter Kišac, Nové Sady
59 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Vladimír Kompas, Nitra
58 - Vladimír Nemšovský, Vladimír Papp, Pavel König, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Marek Sokol, Šaľa, Viliam Félis, Vráble
57 - Boris Mesároš, Lehota, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Pavol Pagáč, Ivanka, Robert Darázs, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Ladislav Odráška, H. Kráľová, Tatiana Bartakovičová, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec
56 - Igor Drotár, František Dedič, Eugen Németh, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Mária Balážová, Dražovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Karol Blažovič, Lužianky
55 - Lívia Šimončíková, Pavel Búš, Lenka Sýkorová, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Ivan Bakyta, Jarok, Marian Malík, Močenok, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Anna Pacherová, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Ján Lipovský, Báb, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Pagáč, Ivanka, Július Miškovič, Šaľa, Ján Kóssi, Čifáre, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž.
54 - Jarmila Saidová, Michal Hunka, Marián Grman, Štefan Bede, Marián Benca, Nitra, Marek Rajtár, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Juraj Segíň, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Martiška, Dražovce, Stanislav Packa, Močenok, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, René Vincze, Šaľa, Peter Juhász, Kolíňany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Dušan Podhradský, D. Krškany
53 - Karol Veľký, Ľuboš Mičík, Miro Račko, František Bojda, Jozef Gutai, Štefan Matesko, Daruška Horváthová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Homola, Hosťovce, Dušan Zabák, Lehota, Imrich Hrdlica, Báb, Juraj Kadlieček, Dražovce, Dušan Kolenčík, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Pavol Bradáč, Golianovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Štefan Mrllák, Šaľa, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce
52 - Vlado Krajčovič, Marcel Pánis, Ľudovít Konečný, Ján Hudec, Nitra, Jozef Danada, Šaľa, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Igor Tkáč, Sereď, Tibor Tóth, Žihárec, Ľubomír Sako, Kolíňany, Rudolf Lauko, Zbehy, Slavomír Sysel, Zolo Sabo, H. Kráľová, František Andraško, Jelenec, Jozef Kutak, Jarok
51 - Mária Sýkorová, Peter Solčiansky, Ľuboš Baranec, Janka Račková, František Benc, Roman Sýkora, Ivana Olšanská, Lenka Königová, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Tibor Szekér, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota, Juraj Bárek, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Peter Kluka, Lapáš, Jozef Horňák, Rišňovce, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, František Kóša, Branč, Eugen Takács, Vlčany, Milan Kukučka, Žitavany, Robert Ščepka, Roman Harčár, Július Benkö ml., Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jožko Černý, Rumanová, Alexander Kobza, Čechynce, Ľubomír Ballay, Jelenec, Anna Fazekašová, Neded
50 - Katarína Karcolová, Pius Hajdák, Patrik Andrášik, Ľubica Tasáryová, Juraj Urban, Ľubomír Rák, René Daniš, Monika Holtáková, Pavol Holták, Vanesa Pánisová, Jozef Hudec ml., Pavel Čvirik, Július Petrík, Michal Garay, Ivan Lauko, Nitra, Milan Augustín, Jozef Šebík, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Visolajský, Martina Hippová, Július Benkö st., Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Štefan Páleník, Prílepy, Ivan Ďurický, Branč, Marián Valla, V. Zálužie, Terka Tasáryová, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, František Finta, Adam Borbély, Jelenec, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Eliáš, Lúčnica
49 - Juraj Náhlovský, Ladislav Piška, Ján Kmeťo, Mária Königová, František Grom, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Machulince, Branislav Kišac, Nové Sady, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tibor Karácsony, Váhovce, Juraj Mészáros, Selice, Marián Titka, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Šaľa, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Vincent Hunka, Lužianky, Ľuboš Galo, Janíkovce, Miloš Gál, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Imrich Guzmický, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, Miroslav Kováč, Vráble, Ladislav Németh, V. Úľany
48 - Dezider Zaujec, Martin Peniaško, Daniel Tasáry, Pavel Hrnčár, Stanislav Habáň, Ivan Kozár, Jozef Nosian, Jozef Nemeš st., Nitra, Adam Solár, Č. Kľačany, Jozef Paukov, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Viera Pavelková, Golianovo, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Varga, Topoľnica, Ľudovít Valent, Košúty, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Labuda, Solčany, Viliam Moravčík, Kajal, Michal Jangl, Dol. Streda, Juraj Valla, V. Zálužie, Ján Jambor, Jozef Žemba, František Chudý, Rišňovce, Ján Kozla, Žirany, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Hudec, Lužianky, Slavko Mikula, Zbehy, Ján Vaško, Ivanka, Milan Roman, Čab, Jaroslav Grman, Vráble
47 - Miloš Sýkora, Ladislav Baláži, Milan Ružička, Lukáč Karlubík, Jozef Paulík, Jozef Prešinský, Ján Ehrenhold, Boris Grežo, Nitra, Jozef Šabo, Žitavany, Vladimír Kéri, Slepčany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Michal Hitka, Martin n/Ž., Július Szarka, Topoľnica, Henrich Bíro, Čakajovce, Ján Bliska, Jozef Toman, D. Krškany, Alexandra Gálová, Žirany, Ivan Remeň, Peter Ryban, Nitr. Streda, Vladimír Gombáš ml., Miloš Majdiak, Močenok, Iveta Remenárová, Sereď, Ladislav Marcinkó, Kajal, Július Bradáč, Golianovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Csirik, Pavol Uher, Peter Hipp, Tibor Križovič, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Kuzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Soňa Galová, Janíkovce, Michal Čery, Jelenec, Tomáš Švec, Pohranice, Pavol Török, V. Dolina, Tibor Berec, Lapáš, Jozef Andel, Vráble, Peter Lukáč, Lehota, Jozef Vodný, Babindol, Peter Štefanka, Lužianky
46 - Jozef Kováč, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Barbora Mináriková, Jaroslav Andrášik, Milan Rákoci, Štefan Dekány, Ľudo Horváth, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Rudolf Slovák, Bešeňov, Jakub Kunkel, Irena Petková, Zl. Moravce, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Gál, Žirany, Ondrej Kišac, Dalibor Greguš, Nové Sady, Juraj Bliska, D. Krškany, Milan Bekéni, Gabriel Odráška, Šaľa, Marek Kalúz, V. Zálužie, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Vladimír Kubala, Belince, Cyril Slamka, Rišňovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Tóth, Klasov, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.
45 - Anna Gombíková, Ján Barát, Ľubomír Turňa, Jozef Svitač, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Školník, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Vrabec, Čakajovce, Henrich Richter, Bratislava, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Miloš Remenár, Sereď, Vincent Komačka, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Sklenár, Tomáš Fleischman, Marián Móri, Ján Martinek, Eva Ščepková, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Beladice, Mário Fábry, Šurianky, Ján Félis, Žitavany, Jaro Fabo, Ivanka, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž.
44 - Ján Doboš, Ladislav Pindeš, František Zelovič, Jozef Ehrenhold, Ivan Leckeš, Nitra, Jozef Dubaj, Lýdia Augustínová, Helena Augustínová, Jozef Haspra, Topoľčianky, Daniela Sečkárová, Peter Čepček, Simona Novotová, František Kunkel, Zl. Moravce, Mirka Tóthová, Šaľa, Jana Gálová, Žirany, Vladimír Miškolci, Lehota, Ivanko Vanko, Milan Greguš, Zbehy, František Margetin, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Veronika Gubová, Levice, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Rybanský, Kapince, Roman Fuska, Čab, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Török, Pata, Jaroslav Korytár, Močenok
43 - Dionýz Pecháček, Pavol Pavelka, Pavel Dojčar, Laco Ištokovič, Edita Buchová, Michal Motúz, Imrich Ručkay, Jozef Hudec, Mária Kóšová, Nitra, Filip Vašíček, Zl. Moravce, Július Pápay, Monika Pápayová, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Čentéš, Čakajovce, Janka Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Erik Somor, Ladislav Szöke, Lukáš Vajzer, Vráble, Dušan Švehla, Miroslav Javor, Jana Dudonová, Vladimír Holeček, Sereď, Ján Árgyusi, Neded, Karol Mészáros ml., Peter Zeleňák, Marián Kopáčik, Šaľa, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Zuzana Skačanová, Žihárec, Miloš Macala, Gáň, Marek Vlček, Lužianky, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie, František Imre st., Branč, Milan Roško, Dyčka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Helena Kadliečková, Dražovce
42 - Andrej Kudamik, Štefan Csampai, Karol Ryba, Miroslav Zverka, Nikola Moravčíková, Pavol Ďurina, Nitra, Pavel Bachan, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Králik, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Lenka Zelenáková, Čab, Roman Margetin, Rišňovce, Vojtech Mesároš, Lehota, Mário Valky, Šintava, Eva Gombášová, Močenok, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tatiana Mifková, Jozef Kučera, Pavol Sedliačik, Peter Lehocký, Šaľa, Roland Takács, Kráľová n/V., Ján Ivančík, Lapáš, Roman Ács, D. Obdokovce, Mário Pánis, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Peter Svitač, Telince
41 - Erich Schober, Ladislav Skalický, Ján Palka, Belo Gombík, Dušan Letko, Ladislav Fazekaš, Pavol Mihalčín, Nitra, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Stanislav Babocký, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Gašpar Gál, Žirany, Mikuláš Pintér, Milan Fúska, Branč, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Vincent Tóth, Močenok, Pavel Kúsek, Žikava, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Tibor Odráška, Šaľa, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Boris Lacika, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Ľuboš Brath, Hosťová, Milan Minarovič, Behynce, Imrich Drozdák, Babindol, Ivan Mareček, Čab, Jozef Tomek, Lúčnica, Ladislav Holečka, Ladice
40 - Iveta Schoberová, Jana Peniašková, Mariana Letková, Viera Lauková, Vlado Sásik, Eduard Szabo, Milan Petráš, Martin Kuchar, Nitra, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Miňo Strapko ml., Beladice, Tibor Glovenský, Košúty, Jaroslav Dvorský, Pata, Tomáš Javor, Sereď, Ján Kollár, Zbehy, Peter Scheer, Kolíňany, Lucia Kunová, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Miroslav Vajzer, Ján Golha, Attila Szolnoki, Vráble, Emil Šatan, Vozokany
39 - Ján Hnilica, Štefan Verták, Juraj Vencel, Marián Barta, Ľudovít Kováč, Peter Plandora, Peter Kardoš, Jozef Kóša, Michal Lauko, Nitra, Daniel Mako, Čakajovce, František Kausek, Klasov, Marián Tkáč, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Slavo Kališ, Margita Kališová, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Peter Matulník, Nové Sady, Filip Guzmický, Peter König, Ivanka, Pavol Zachar, Malý Báb, Ľudovít Desat, Podhorany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Sebastián Grznár, Boris Chudý, Rišňovce
38 - Monika Skalická, Milan Vörös, Dajana Borovská, Juraj Hrnčár, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Ivan Tóth, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Popelka, Leopoldov, Viera Bradáčová, Golianovo, Róbert Sedlák, Šaľa, Karol Čurgali, Mojmírovce, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Ľuboš Nagy, Jelenec, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Pavol Andel, Trnovec n/V., Daniel Antal, Čechynce, Juraj Sádovský, Žitavce, Emil Rusnák, Beladice, Radek Kováčik, Michal Kováč, Vráble, Csaba Sándor, Kolíňany, Katka Pálková, Jarok
37 - Ľudovít Laca, Slavomír Kotrla, Nitra, György Jakubecz, H. Saliby, Ivan Tóth, Čakajovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Čmehyl, H. Potôň, Štefan Brat, Golianovo, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Július Galo, Vlado Jánošík, D. Krškany, Viktor Balko, Lužianky, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Hoppan, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble
36 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marek Hlava, Praha, Ondrej Kozolka, Volkovce, František Hrnčiar st., Ernest Szombath, Ľubomír Lenický, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Kamil Gajdoš, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Kristián Pajer, Žirany
35 - Eva Lahučká, Zl. Moravce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ivan Bradáč, Golianovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľudovít Breča, František Filo, Jozef Moder, Daniel Šípoš, Ladislav Nosian, Nitra, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce, Juraj Német, D. Lefantovce
34 - Kristína Líšková, Alexander Repta, Branč, Ladislav Sivák, Žirany, Tomáš Molnár, Sereď, Milan Borovský, Katarína Spišáková, Milan Púčik, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
33 - Jozef Masár, Zl. Moravce, Marek Lenický, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Anton Majdiak, Močenok, Vladimír Móri, Šaľa, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Šíma, Ján Pánis, D. Krškany, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Michal Borovský, Nitra
32 - Denis Novota, Zl. Moravce, Róbert Bencz, Žirany, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Alexander Špánik, Šoporňa, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Zabák, Gitka Letková, Ivan Králiček, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Miroslav Sabo, Sereď
31 - Jano Civáň, Ľudmila Verešová, Golianovo, Mirko Ištokovič, Igor Kotora, Ľudovít Laca st., Silvia Madová, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Veverka, P. Kesov, Anton Kazáň, Branč, Ján Gál, Žirany
30 - Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Tomáš Strapko, Beladice, Roman Uher, Šaľa, Jozef Šrank, Lapáš, Miroslav Raček, Oľga Krajčovičová, Nitra, Miriama Ďurinová, Golianovo, Berto Guľka, Branč, Eva Eliášová, Lúčnica
29 - Jozef Orel, Dávid Said, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Vlado Kupec, Zbehy
28 - Pavol Guba, František Hrnčiar, Nitra, Ľuboš Sabo, Sereď, Stanislav Vojtila, Jelenec, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Daša Kornutijová, Báb, Valent Vaňo, Žirany, Marek Desat, Podhorany, Peter Šúchal, Lúčnica
27 - Miroslav Jančár, Komjatice, Patrik Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Mário Macháč, Rišňovce, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Tomáš Kuzmický, Ivanka
26 - Peter Páleník, Prílepy, Ladislav Varga, Topoľnica, Tomáš Karácsony, Váhovce, Martin Kratochvíl, Žitavce
25 - Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Marian Muzika, Jozef Senneš, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Kristián Balko, Žirany
24 - Ján Ronin, Blahová, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Anton Ščasný, Zbehy
23 - Matúš Klučiar, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Fúska, Rišňovce, Marek Andel, Vráble, Mária Mesárošová, Lehota
22 - Lukáš Schober, Vladimír Rábek, Peter Bezák, Nitra, Ivan Berec, Lužianky, Peter Bartoš, Nové Sady
21 - Alojz Jenis, Žitavany, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Peter Poljaček, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Gál, Žirany, Róbert Gála, Jarok, Ľubor Kajaba, Ivanka, Dominik Straňák, Veľký Kýr
20 - Ivan Ševčík, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Michaela Šimáková, D. Krškany, Lenka Reptová, Branč
19 - Anton Dano, Nitra, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Vráble, Zoltán Kluka, Čechynce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Saša Königová, Ivanka
18 - Peter Ambrózy, Selice, David Slíž, Sereď, Pavel Períček, Peter Macháč, Rišňovce, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Nina Letková, Nitra
17 - Peter Ondriaš, Žitavany, Pavol Kozma, Branč, František Szórád, Topoľníky, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Janka Jašiková, Šaľa, Peter Duchoň, Golianovo, Žaneta Galová, Janíkovce
16 - Ján Londák, Zl. Moravce, Jozef Drobec, Nitra, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Henrieta Fazekašová, Neded, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž.
15 - Maroš Hitka, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Roman Kühltreiber, Choča, Anna Ševčíková, Ivan Magdolen, Kristián Frajka, Nitra, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Juraj Káčer, Štefan Malý, Čaradice, Jozef Lenčéš, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Tibor Karabinoš, Golianovo
14 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Peter Levčík, Jabar Said, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo, Roman Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Markus Šinka, Jelenec
13 - Stanislav Billik, Mário Králiček, Martin Tesár, Mária Michalková, Erik Sovič, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Jaroslav Toman, Čaradice
12 - Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Varga (Pacient), Nitra, Ján Lenický, H. Kráľová
11 - Marian Varga, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Marián Herceg, Pata, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Katarína Malá, Vráble, Mária Virágová, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Cyril Renčko, Nitra
10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Pavol Grznár, Rišňovce, Patrik Moder, Nitra
9 - Peter Zaťko, Martin n/Ž., Matej Pelikán, Ivor Vinohradský, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Jozef Malý, Vráble, Július Braun, Močenok, Ján Piroš, Žirany, Dano Antal, Čechynce, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová
8 - Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce
7 - Ľudmila Hlinková, Vinodol, Štefan Haringa, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Nitra, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany, Oľga Matejová, Zl. Moravce
6 - Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Renáta Šebová, Ivan Balla, Patrik Studený, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Bartolomej Gulila, Branč
5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Rudolf Kozma, Štitáre, Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Tomáš Gorel, Močenok, Gašpar Czako, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Hentek, Lúčnica, Jozef Gál, Hrušovany, Rudolf Matejov, Skýcov, Lenka Tomanová, Čab
4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Matúš Turňa, Milada Dojčárová, Iveta Matejová, Nitra, Juraj Hudec, Sľažany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Karolína Königová, Ivanka, Ľudmila Bradáčová, Golianovo
3 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Lajo Tarko, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Ján Karlubík, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo, Mária Machatová, Jelenec, Pavel Hollý, Trenčín
2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Róbert Drenina, František Piška, Igor Kotora ml., Igor Dubeň, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Jozef Svitek, Močenok
1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod, Filip Tonka, Machulince
0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, Albert Malenčík, D. Krškany, Radoslav Bajnek, Vráble

V 13. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to traja tipéri: Ľubomír Rák, Pavel König a Martin Kuchar. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Bolo to ťažké kolo, aj prví desiati tipéri si pripísali iba 2 až 4 body.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Čo majú študovať naše deti, aby si v budúcnosti našli prácu?
  2. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  3. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie
  4. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád
  5. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti
  6. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre
  7. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  8. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia
  9. Geológ: recykláciu umelého kopca v Slnečniciach sledujeme denne
  10. Volkswagen radí: ako svietiť a čo s hmlovkami?
  1. Vedecká rada k 80. výročiu SvF STU v Bratislave
  2. Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu
  3. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  4. Hovoriaci systém priblíži zrakovo znevýhodneným expozíciu múzea
  5. Slovensko spieva koledy
  6. Workshop Inštitútu Ronalda Coasa na EU v Bratislave
  7. Stavbárska olympiáda 2018/19 vás očakáva
  8. Diplomacia v praxi – unikát, ktorý funguje dodnes
  9. Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon
  10. Slovenské ovocie a zelenina - máme ich v obchodoch dostatok?
  1. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie 52 128
  2. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia 15 659
  3. Takto vyzerá miesto, odkiaľ k nám putuje slovenské hovädzie 10 012
  4. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 9 726
  5. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre 8 190
  6. Na školách potrebujeme kontroverznejšie témy. Byť ticho nepomáha 7 776
  7. Slováci sa pripravujú o stovky až tisícky eur 5 756
  8. Geológ: recykláciu umelého kopca v Slnečniciach sledujeme denne 5 580
  9. Nový cestovný poriadok ŽSR z vášho regiónu v denníku SME 5 223
  10. Prehrieva sa vám mobil? Môžete prísť o peniaze 4 765

Hlavné správy z MY Nitra

Predvianočné obdobie spestrí koncert Dominiky Titkovej

Už v sobotu spolu s kapelou zahrá trochu netradičné piesne.

Sobášiť budú piati

Sobášnymi dňami ostávajú piatok a sobota.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Štvorročná Martinka podpálila dom, oheň pohltil aj výbavu pre ďalší prírastok

Sedemčlenná rodina sa tiesni v jednej izbe. Čakajú ju biedne sviatky.

Kuriózna nehoda pri Prievidzi. Cyklista zrazil chodca a z miesta nehody ušiel (+FOTO)

Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po cyklistovi, ktorý zrazil 82-ročného chodca.

Najskôr žobrú po Martine, no domov odchádzajú na audine

​​​​​​​Zaujímavý záznam sa podarilo zachytiť mestským kamerám po tom, ako ľudia policajtom nahlásili podozrivých žobrákov v centre Martina.

Na internete predáva traktor aj iné veci podvodník

Muž na internete predáva traktor aj materiál na stavbu. Po zaplatení však od neho nič neuvidíte. Je to podvodník. Polícia žiada o spoluprácu.

Vybrali SME

Už ste čítali?