Nedeľa, 21. október, 2018 | Meniny má Uršuľa

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

V 15. kole uhádli Miro Račko a Viktor Balko 8 zápasov. Poradie na čele: 76 - Filip Dobiaš, Čeľadice; 72 - Vladimír Kompas, Nitra; 71 - Pavol Pagáč, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Baláž, Šaľa, atď.

Správne tipy 15. kola

Močenok - ČFK Nitra 0:2 2
Želiezovce - ViOn B/Volkovce 2:1 1
Šoporňa - Vlčany 2:1 1
Tešedíkovo - Kráľová n/V. 3:1 1
Lehota - Lapáš 4:1 1
Golianovo - Chrenová 3:1 1
Cabaj-Čápor - Nové Sady 2:3 2
Diakovce - Čakajovce 2:5 2
Nová Ves n/Ž. - Vinodol 1:6 2
Čierny Brod - Pusté Úľany 1:4 2

Konečné poradie po 15. kole:

76 - Filip Dobiaš, Čeľadice
72 - Vladimír Kompas, Nitra
71 - Pavol Pagáč, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Baláž, Šaľa
70 - Peter Kišac, Nové Sady, Robert Darázs, Tešedíkovo, Marek Sokol, Šaľa, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Vladimír Papp, Nitra
69 - Vladimír Nemšovský, Nitra
68 - Miroslav Drahoš, Hosťovce, Matúš Vajzer, Ján Lipovský, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Roman Bilický, Preseľany, František Dedič, Nitra, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Krisztián Varga, Tešedíkovo
67 - Pavel König, Tatiana Bartakovičová, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marian Malík, Močenok, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Jacsa, Žihárec
66 - Jozef Gutai, Lenka Sýkorová, Nitra, Marek Rajtár, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Patrik Pacher, Zl. Moravce, Peter Juhász, Kolíňany, Ján Kóssi, Čifáre
65 - Igor Drotár, Pavel Búš, Štefan Matesko, Vlado Lyžičiar, Nitra, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Mária Balážová, Jozef Martiška, Dražovce, Boris Mesároš, Lehota, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Mateička, Behynce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Dubnička, Váhovce
64 - Jarmila Saidová, Karol Veľký, Marián Grman, Lívia Šimončíková, Ľuboš Mičík, Miro Račko, René Daniš, Daruška Horváthová, Ivan Lauko, Nitra, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Homola, Hosťovce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Pagáč, Ivanka, Karol Blažovič, Lužianky
63 - Juraj Urban, František Benc, Marián Benca, Vlado Krajčovič, Marcel Pánis, Eugen Németh, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vladimír Gálik, František Andraško, Jelenec, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Mrllák, Šaľa, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Viliam Félis, Vráble, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž.
62 - Juraj Náhlovský, Ľuboš Baranec, Patrik Andrášik, Michal Hunka, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Imrich Hrdlica, Báb, Anna Pacherová, Sľažany, Igor Tkáč, Sereď, Norbert Zsigmond, Nový Život, Martina Hippová, Július Benkö ml., Július Miškovič, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Slavomír Sysel, Zolo Sabo, H. Kráľová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Alexander Kobza, Čechynce, Ľubomír Ballay, Adam Borbély, Jelenec, Peter Eliáš, Lúčnica
61 - Roman Sýkora, Vanesa Pánisová, Július Petrík, Nitra, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Danada, Robert Ščepka, Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Pavol Bradáč, Golianovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľubomír Sako, Kolíňany, Miloš Gál, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Terka Tasáryová, Ivanka, Milan Roman, Čab, Rudolf Lauko, Zbehy, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V.
60 - Mária Sýkorová, Janka Račková, Ľubomír Rák, Mária Königová, Nitra, Zuzana Lovászová, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Dušan Zabák, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Horňák, Rišňovce, Ivan Ďurický, Branč, Dalibor Greguš, Nové Sady, Jožko Černý, Rumanová
59 - Dezider Zaujec, Katarína Karcolová, Peter Solčiansky, Ladislav Baláži, Martin Peniaško, Milan Ružička, Lukáč Karlubík, Jozef Nemeš st., Lenka Königová, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Milan Augustín, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Viera Pavelková, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Emil Remeň, Čeľadince, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Eugen Takács, Vlčany, Milan Kukučka, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Mészáros, Selice, Marián Titka, Július Benkö st., Milan Lazan, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Anna Fazekašová, Neded
58 - Miloš Sýkora, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, Jozef Paulík, Jozef Prešinský, Pavel Čvirik, Ivana Olšanská, Boris Grežo, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Adam Solár, Č. Kľačany, Pavol Čerenka, Jozef Šebík, Topoľčianky, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Ryban, Nitr. Streda, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, René Vincze, Roman Harčár, Peter Hipp, Šaľa, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Ján Slíž, Beladice, Cyril Slamka, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Imrich Valent, Hosťovce, Jaroslav Grman, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.
57 - Stanislav Habáň, František Zelovič, Ivan Kozár, Jozef Nosian, František Grom, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Baťala, Žitavany, Henrich Bíro, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Milan Bekéni, Juraj Csirik, Tibor Križovič, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, František Kóša, Branč, Margita Pavelková, Golianovo, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Kozla, Žirany, Peter Pecho, Beladice, Vladimír Kubala, Belince, Slavko Mikula, Zbehy, Ján Vaško, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Tomáš Švec, Pohranice, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, František Finta, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, František Chudý, Rišňovce
56 - Pius Hajdák, Jozef Kováč, Monika Holtáková, Barbora Mináriková, Jaroslav Andrášik, Ján Kmeťo, Jozef Hudec ml., Štefan Dekány, Nitra, Jozef Šabo, Žitavany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Marek Kalúz, V. Zálužie, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Ladislav Marcinkó, Kajal, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Tóth, Žihárec, Michal Jangl, Dol. Streda, Ján Martinek, Šaľa, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Albert Lauro, Čeľadice, Jaromír Slíž, Beladice, Mário Fábry, Šurianky, Milan Šlosár, Čab, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Vodný, Babindol
55 - Dionýz Pecháček, Miroslav Fábry, Michal Motúz, Ľudo Horváth, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Jozef Haspra, Topoľčianky, Peter Vrabec, Čakajovce, Katka Kišacová, Branislav Kišac, Nové Sady, Ján Bliska, Juraj Bliska, Jozef Toman, D. Krškany, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Babóti, Vlčany, Eva Ščepková, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Ľuboš Galo, Janíkovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Michal Čery, Jelenec, Roman Guzmický, Jaro Fabo, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Ladislav Németh, V. Úľany
54 - Ladislav Piška, Pavel Hrnčár, Ján Barát, Ľubomír Turňa, Karol Ryba, Milan Lacina, Imrich Ručkay, Jozef Svitač, Nitra, Peter Rajnoha, Peter Čepček, Zl. Moravce, Július Szarka, Topoľnica, František Margetin, Rišňovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vladimír Holeček, Iveta Remenárová, Sereď, Vincent Komačka, Jozef Barát, Topoľčany, Ľudovít Valent, Košúty, Július Bradáč, Golianovo, Karol Mészáros ml., Šaľa, Michal Belan, Svätoplukovo, Ján Félis, Žitavany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Tibor Berec, Lapáš, Bohuš Baják, Lužianky, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Andel, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Török, Pata
53 - Dušan Letko, František Bojda, Ján Ehrenhold, Nikola Moravčíková, Ján Hudec, Ivan Leckeš, Nitra, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Roman Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Visolajský, Pavol Uher, Gabriel Odráška, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Štefan Straňák, H. Kráľová, Soňa Galová, Janíkovce, Boris Lacika, Zbehy, Jozef Chovanec, Šurianky, Rudolf Macho, Kolíňany
52 - Ján Doboš, Andrej Kudamik, Pavel Dojčar, Edita Buchová, Jozef Ehrenhold, Mária Kóšová, Nitra, Filip Vašíček, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Mirka Tóthová, Jozef Sklenár, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Lenka Zelenáková, Čab, Miroslav Javor, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Árgyusi, Neded, Jaroslav Skačan, Žihárec, Marek Vlček, Viktor Balko, Lužianky, Peter Scheer, Kolíňany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Mário Pánis, D. Krškany, Miroslav Kováč, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Emil Rusnák, Beladice, Peter Svitač, Telince, Jaroslav Korytár, Močenok
51 - Vladimír Miškolci, Lehota, Ladislav Pindeš, Viera Lauková, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Tuhý, Machulince, Daniela Sečkárová, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Mikuláš Pintér, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Pavol Viskup, Báb, Mário Valky, Šintava, Erik Somor, Vráble, Peter Hamerlík, Jelka, Dušan Švehla, Sereď, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Kučera, Tomáš Fleischman, Marián Kopáčik, Peter Lehocký, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Milan Greguš, Zbehy, Milan Minarovič, Behynce, Imrich Drozdák, Babindol
50 - Iveta Schoberová, Ladislav Skalický, Ladislav Fazekaš, Pavol Mihalčín, Pavol Holták, Milan Rákoci, Peter Kardoš, Pavol Ďurina, Michal Garay, Nitra, Jozef Králik, T. Mlyňany, Helena Augustínová, Topoľčianky, Simona Novotová, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Irena Petková, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Daniel Mako, Čakajovce, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Pavel Kúsek, Žikava, Milan Fúska, Branč, Tibor Odráška, Ľuboš Plevka, Peter Zeleňák, Šaľa, Zuzana Skačanová, Žihárec, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Rybanský, Kapince, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce
49 - Štefan Csampai, Mariana Letková, Laco Ištokovič, Vlado Sásik, Eduard Szabo, Michal Lauko, Nitra, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ivan Lenický, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Vincent Tóth, Močenok, Emanuel Maňúch, Kristián Pajer, Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Ivančík, Lapáš, František Imre st., Branč, Katka Pálková, Jarok
48 - Erich Schober, Monika Skalická, Ján Palka, Ján Hnilica, Štefan Verták, Ľudovít Kováč, Milan Púčik, Nitra, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Gašpar Gál, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota, Pavel Babiak, Žitavany, Tatiana Mifková, Peter Jobbágy, Margita Kališová, Šaľa, Ján Kollár, Zbehy, Peter Matulník, Nové Sady, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ján Golha, Lukáš Vajzer, Vráble, Boris Chudý, Rišňovce, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ladislav Holečka, Ladice
47 - Jozef Hudec, Slavomír Kotrla, Nitra, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Július Pápay, Monika Pápayová, H. Kráľová, Eva Gombášová, Miloš Majdiak, Močenok, Miňo Strapko ml., Beladice, Viera Bradáčová, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Peter Vranský, Zbehy, Július Galo, D. Krškany, Filip Guzmický, Ivanka, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Marián Pauk, Rumanová, Peter Lukáč, Lehota, Sebastián Grznár, Rišňovce, Emil Šatan, Vozokany, Michal Kováč, Vráble
46 - Juraj Hrnčár, Jozef Kóša, Nitra, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica
45 - Pavol Pavelka, Anna Gombíková, Ľubomír Lenický, Jozef Moder, Martin Kuchar, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ondrej Kozolka, Volkovce, Marián Móri, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Mário Kramár, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž.
44 - Kristína Líšková, Alexander Repta, Branč, Jana Gálová, Janka Gálová, Žirany, Milan Vörös, Dajana Borovská, Juraj Vencel, František Hrnčiar st., Peter Plandora, Daniel Šípoš, Milan Petráš, Nitra, Veronika Gubová, Levice, Július Čmehyl, H. Potôň, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Popelka, Leopoldov, Štefan Brat, Golianovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Róbert Sedlák, Šaľa, Pavol Štefek, V. Dolina, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Roman Fuska, Čab, Miroslav Vajzer, Radek Kováčik, Vráble
43 - Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Ivan Tóth, Čakajovce, Jana Peniašková, Marián Barta, Nitra, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Miloš Macala, Gáň, Pavol Zachar, Malý Báb, Pavol Andel, Trnovec n/V., Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Helena Kadliečková, Dražovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Pánis, D. Krškany
42 - Milan Borovský, Miroslav Zverka, Nitra, Ivan Bradáč, Golianovo, Roland Takács, Kráľová n/V., Roman Ács, D. Obdokovce, Daniel Lörincz, Andrej Repta, Branč
41 - Denis Novota, Zl. Moravce, Marek Hlava, Praha, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Stanislav Babocký, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Belo Gombík, Katarína Spišáková, Gitka Letková, Nitra, Ľuboš Brath, Hosťová, Miroslav Sabo, Sereď, Ľudmila Verešová, Golianovo
40 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Dalibor Bradáč, Golianovo, Tomáš Javor, Sereď, František Filo, Nitra, Attila Szolnoki, Vráble
39 - Marián Tkáč, Sereď, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter König, Ivanka, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce, Vlado Kupec, Zbehy, Ján Gál, Žirany
38 - Ladislav Sivák, Žirany, Anna Duczová, H. Kráľová, Andrej Vereš, Golianovo, Karol Čurgali, Mojmírovce, Juraj Dubeň, Lehota, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ľudovít Laca st., Michal Borovský, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Juraj Sádovský, Žitavce, Berto Guľka, Branč
37 - György Jakubecz, H. Saliby, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Roman Uher, Šaľa, Ľudovít Laca, Ladislav Nosian, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Miriama Ďurinová, Golianovo
36 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lukáš Schober, Ernest Szombath, Nitra, Tomáš Strapko, Beladice, Ivan Kupec, Čakajovce, Kamil Gajdoš, Golianovo, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Karin Vajzerová, Vráble, Peter Bartoš, Nové Sady, Anton Kazáň, Branč
35 - Mária Látečková, Svätoplukovo, Jano Civáň, Golianovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľudovít Breča, Nitra, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce
34 - Tomáš Molnár, Sereď, Stanislav Vojtila, Jelenec, Valent Vaňo, Žirany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Dávid Said, Nitra
33 - Marek Lenický, H. Kráľová, Anton Majdiak, Močenok, Vladimír Móri, Šaľa, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Šíma, D. Krškany
32 - Róbert Bencz, Žirany, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Zabák, Ľubomír Bartakovič, Ivan Králiček, Nitra
31 - Mirko Ištokovič, Igor Kotora, Silvia Madová, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Veverka, P. Kesov, Anton Ščasný, Zbehy
30 - Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jozef Šrank, Lapáš, Miroslav Raček, Oľga Krajčovičová, Nitra, Eva Eliášová, Lúčnica
29 - Jozef Orel, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Kristián Balko, Žirany
28 - Pavol Guba, František Hrnčiar, Nitra, Ľuboš Sabo, Sereď, Daša Kornutijová, Báb, Marek Desat, Podhorany, Peter Šúchal, Lúčnica, Mária Mesárošová, Lehota
27 - Miroslav Jančár, Komjatice, Patrik Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Mário Macháč, Rišňovce, Tomáš Kuzmický, Ivanka
26 - Peter Páleník, Prílepy, Ladislav Varga, Topoľnica, Tomáš Karácsony, Váhovce, Martin Kratochvíl, Žitavce, Lenka Reptová, Branč
25 - Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Marian Muzika, Jozef Senneš, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok
24 - Ján Ronin, Blahová, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy
23 - Matúš Klučiar, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Fúska, Rišňovce, Marek Andel, Vráble
22 - Vladimír Rábek, Peter Bezák, Nitra, Ivan Berec, Lužianky
21 - Alojz Jenis, Žitavany, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Peter Poljaček, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Gál, Žirany, Róbert Gála, Jarok, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Duchoň, Golianovo, Dominik Straňák, Veľký Kýr
20 - Ivan Ševčík, Jozef Drobec, Nina Letková, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Michaela Šimáková, D. Krškany
19 - Anton Dano, Nitra, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Vráble, Zoltán Kluka, Čechynce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Tibor Karabinoš, Golianovo, Saša Königová, Ivanka
18 - Peter Ambrózy, Selice, David Slíž, Sereď, Pavel Períček, Peter Macháč, Rišňovce, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Piroš, Žirany
17 - Peter Ondriaš, Žitavany, Pavol Kozma, Branč, František Szórád, Topoľníky, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Janka Jašiková, Šaľa, Erik Sovič, Nitra, Žaneta Galová, Janíkovce
16 - Ján Londák, Zl. Moravce, Maroš Hitka, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Zlatica Šimáková, D. Krškany, Henrieta Fazekašová, Neded, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž.
15 - Marian Varga, Sľažany, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Roman Kühltreiber, Choča, Anna Ševčíková, Ivan Magdolen, Kristián Frajka, Nitra, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Juraj Káčer, Štefan Malý, Čaradice, Jozef Lenčéš, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová
14 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Peter Levčík, Jabar Said, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Markus Šinka, Jelenec
13 - Stanislav Billik, Mário Králiček, Martin Tesár, Mária Michalková, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Jaroslav Toman, Čaradice, Dano Antal, Čechynce
12 - Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Varga (Pacient), Nitra, Ján Lenický, H. Kráľová
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Marián Herceg, Pata, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Katarína Malá, Vráble, Mária Virágová, Zl. Moravce, Cyril Renčko, Nitra
10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Pavol Grznár, Rišňovce, Patrik Moder, Nitra
9 - Peter Zaťko, Martin n/Ž., Matej Pelikán, František Piška, Ivor Vinohradský, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Jozef Malý, Vráble, Július Braun, Močenok
8 - Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce
7 - Ľudmila Hlinková, Vinodol, Štefan Haringa, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Matúš Turňa, Nitra, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany, Oľga Matejová, Zl. Moravce
6 - Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Renáta Šebová, Ivan Balla, Patrik Studený, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Bartolomej Gulila, Branč, Peter Kupec, Zbehy
5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Rudolf Kozma, Štitáre, Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Tomáš Gorel, Močenok, Gašpar Czako, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Hentek, Lúčnica, Jozef Gál, Hrušovany, Rudolf Matejov, Skýcov, Lenka Tomanová, Čab
4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Milada Dojčárová, Iveta Matejová, Viliam Halla, Nitra, Juraj Hudec, Sľažany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Karolína Königová, Ivanka, Ľudmila Bradáčová, Golianovo
3 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Lajo Tarko, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Ján Karlubík, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo, Mária Machatová, Jelenec, Pavel Hollý, Trenčín, Marián Straňák, H. Kráľová
2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Róbert Drenina, Igor Kotora ml., Igor Dubeň, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Jozef Svitek, Močenok
1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod, Filip Tonka, Machulince
0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, Albert Malenčík, D. Krškany, Radoslav Bajnek, Vráble

Článok pokračuje pod video reklamou

V 15. kole bolo maximom 8 zápasov. Trafili ich Miro Račko z Nitry a Viktor Balko z Lužianok. Prosíme ich, aby dali vedieť, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň (na tel. 0905 550 775, alebo e-mail: martin.kilian@petitpress.sk).

Prinášame konečné poradie, ale je ešte neoficiálne, pretože do piatka prijímame prípadné námietky (na rovnakých kontaktoch).

O poradí na 3. až 6. mieste pri rovnosti bodov rozhodlo špeciálne pravidlo, zverejnené pred štartom súťaže.

3. P. Pagáč 537153745465295 - raz uhádol 9 zápasov
4. E. Dubec 628141637637386 - dvakrát 8, dvakrát 7
5. S. Pacher 813154648555475 - dvakrát 8, raz 7
6. J. Baláž 537164448664463 - raz 8

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  2. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  3. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  4. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  5. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  6. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  7. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  8. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  9. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  10. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  1. Virtuálne sídlo v Bratislave
  2. Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA
  3. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  4. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  5. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  6. Čo nemôžete zaregistrovať ako ochrannú známku?
  7. Potrebujete ochrannú známku pre Váš produkt ?
  8. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  9. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  10. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  1. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu 17 445
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 991
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 492
  4. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 748
  5. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 9 164
  6. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 601
  7. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 7 307
  8. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom 7 208
  9. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti 6 419
  10. Pokazila sa Vám práčka či chladnička? Nevolajte opravára! 4 963

Hlavné správy z MY Nitra

Mosty má zrekonštruovať skupina firiem, zmluvu zatiaľ nepodpísali

O víťazovi rozhodla najnižšia cena. Práce plánujú na jar.

Horela hokejová hala, kde súťažili krasokorčuliari

Hokejovú halu v Hamuliakove v noci na nedeľu zachvátil požiar.

Fotogaléria: Sereď - Ružomberok 3:1

Nováčik zvládol tretí domáci zápas v rade a získal ďalšie cenné body v boji o prvú šestku.

Liečivú bylinku nájdete aj v cukríkoch

Je vhodná ako liek na žalúdok, pri chrípke i na kašeľ. Pomenovali po nej aj cukríky.

Rapáč: Sem-tam to vzbĺkne, nerobme z hokeja basketbal

Derby so všetkým, čo k tomu patrí. Atraktívna konfrontácia medzi Nitrou a Novými Zámkami napísala svoj 18. diel v Tipsport lige.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vybrali SME

Už ste čítali?