Nedeľa, 23. september, 2018 | Meniny má Zdenka

Tipovacia súťaž - poradie po 1. kole

Víťazom 1. kola je Ján Doboš z Nitry, ktorý uhádol 9 zápasov. Do úvodného kola sa zapojilo až 748 čitateľov.

Správne tipy 1. kola:

FC Nitra - Ružomberok 3:3 X
Dun. Streda - FC ViOn 0:1 2
Domaniža - Nitra jun. 2:0 1
Galanta - Neded 0:4 2
Vlčany - ČFK Nitra 1:0 1
Jelka - Pusté Úľany 1:1 X
Zlaté Klasy - Čeľadice 1:3 2
Čakajovce - Mojmírovce 3:2 1
Lúčnica - D. Obdokovce 4:1 1
Topoľčianky - ViOn C/Hostie 1:1 X

Poradie po 1. kole:

9 - Ján Doboš, Nitra

8 - Maroš Karas, Nitra, Július Miškovič, Šaľa

7 - Vlado Krajčovič, Edurad Szabo, Nitra, Ľuboš Motolík, Trnovec, Peter Slovák, Čeľadice, Milan Bekéni, Ladislav Hučko, Štefan Mrllák, Šaľa, Henrich Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Marián Pauk, Rumanová, Nina Zaujecová, Jarok, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, P. Kesov, Katarína Guľková, Branč, Milan Macho, M. Ripňany, Milan Minarovič, Behynce

Článok pokračuje pod video reklamou

6 - Patrik Andrášik, Ivan Eliáš, Ladislav Pindeš, Miriam Krasková, František Hrnčiar ml., Ján Hudec, Stanislav Habáň, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Peter Ambrózy, Selice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľubomír Novota, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ladislav Odráška, Zolo Sabo, H. Kráľová, Stanislav Packa, Michaela Benköová, Jaroslav Korytár, Močenok, Jozef Hoppan, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ladislav Németh, V. Úľany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vojtech Takács, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Anton Bábik st., Juraj Sabo, Rumanová, Ernest Szabó, Topoľnica, Ján Dekan, Velčice, Marek Vlček, Mária Bajáková, Lužianky, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Milan Filo, Obyce, Peter Kluka, Lapáš, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Janka Gálová, Žirany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Samko Mihálik, Vladimír Móri, Pavol Uher, Milan Lazan, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Tibor Šmitala, Čab

5 - Peter Solčiansky, František Dedič, Jaroslav Lazor, Miroslav Fábry, Ernest Mako, Viera Lauková, Martin Peniaško, Jozef Tomovič, Igor Drotár, Stanislav Billík, Ľubomír Turňa, Milan Lacina, Vladimír Kuťka, Mária Korgová, Drahomír Mego, Katarína Karcolová, Dezider Zaujec, Pavol Krajčo, Dajana Borovská, Gitka Letková, Vladimír Nemšovský, Ján Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Matúš Holták, Mária Königová, Milan Petráš, Denisa Bakošová, Štefan Fiala, Eva Konečná, Roman Sýkora, Milan Dobiaš, Frantšek Grom, Jozef Hudec ml., Lenka Königová, František Filo, Róbert Bačinský, Pavol Mihalčín, Šimon Šuník, Peter Kompas, Pavel Búš, Martin Kuchar, Ladislav Nosian, Vladimír Kompas, Ján Palka, Mária Palková, Ivan Kozár, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Barát, Topoľčany, Pavol Kozma, Celestín Berecz, Ivan Ďurický, Miln Fúska, Bartolomej Guľka, Branč, Peter Jašek, Ivanka, György Jakubecz, Eduard Kontár, Ján Bedeč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Miroslav Piovarči, Peter Štefanka, Viktor Balko, Ivan Berec, Vincent Hunka, Lužianky, Mário Fábry, Marek Fábry, Šurianky, Roman Margetin, Jozef Horňák, Štefan Valovič, Jozef Žemba, Rišňovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Viliam Matejov, Štefan Pilčík, Ján Školník, Jozef Virág, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Ľubomír Ballay, František Andraško, Jelenec, Martin Hindák, Jana Dudonová, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Marián Malík, Močenok, Ladislav Szöke, Vilia Félis, Radek Kováčik, Miroslav Kováč, Jaroslav Grman, Vráble, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Dubaj, Helena Augustínová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Lipovský, Báb, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Roman Bilický, Preseľany, Peter Ryban, Ivan Remeň, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Emil Dubec, Žikava, Kristián Varga, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Pavel Gálik ml., Lovce, Martin Kormoši, Slavo Kališ, Margita Kališová, Michal Lenický, Jozef Sklenár, Robert Ščepka, Peter Lehocký, Július Benkö st., René Vincze, Tibor Odráška, Peter Zeleňák, Ľuboš Plevka, Jozef Baláž ml., Šaľa, Alojz Rajtár, Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Sľažany, Július Szarka, Štefan Varga, Topoľnica, Štefan ördög, Golianovo, Ivan Tóth, Monika Bačová, Čakajovce, Katka Kišacová, Ondrej Kišac, Ivan Žember, Nové Sady, Tomáš Szabo, Galanta, Michal Belan, Svätoplukovo, Margita Pánisová, Jozef Toman, D. Krškany, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Jozef Gál, Žirany, Milan Greguš, Boris Lacika, Ján Kollár, Zbehy, Zuzana Zabáková, Katarína Zabáková, Lehota, Ľubica Barčáková, Abraham, Juraj Német, D. Lefantovce, František Kausek, Klasov, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Kutak, Jarok, Pavol Štefek, V. Dolina

4 - Andrej Kudamik, Pavel Hrnčiar, Jozef Paulík, Štefan Bede, Ladislav Piška, Štefan Csampai, Karol Ryba, Ladislav Skalický, Michal Hunka, Anton Dano, Ladislav Baláži, Juraj Hrnčár, Anna Peniašková, Juraj Demény, Ľudo Horváth, Milada Dojčarová, Pavel Dojčar, Mária Sásiková, Vlado Sásik, Mária Králičková, Daniel Šípoš, Miro Ištokovič, Ján Bernát, Štefan Zabák, František Benc, Lukáš Borovský, Milan Vörös, Anna Billíková, Katarína Billíková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Pius Hajdák, Ján Hnilica, Michal Borovský, Ďušan Letko, Lenka Sýkorová, Jarmila Saidová, Mária Sýkorová, Dávid Said, Laco Ištokovič, František Hrnčiar st., Pavel König, Milan Púčik, Jozef Hudec st., Pavol Holták, Lukáš Bartakovič, Martin Tesár, Miroslav Raček, Ľubomír Lenický, Jozef Nosian, Katarína Spišáková, Jozef Svitač, Marian Barta, Peter Kardoš, Martin Krajčír, Vladimír Papp, Ľubica Tasáryová, Michal Motúz, Štefan Dekány, Peter Bezák, Dominik Bartakovič, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Filip Vašíček, Marián Tkáč, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Pavel Babiak, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Dušan Bogár, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Nagy, Tomáš Hrvola, Jeremiáš Vnuk, Karol Bujalko, Dana Janeková, Vráble, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Tibor Glovenský, Ľudovít Valent, Košúty, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Pavol Zachar, Báb, Štefan Straňák, Ivan Tóth, Daniela Šarkeziová, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Vladimír Miškolci, Lukáš Zabák, Peter Lukáč, Vojtech Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, Ján Ronin, Blahová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, František Margetin, Cyril Slamka, Mário Macháč, Roman Grznár, Sebastián Grznár, Rišňovce, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Stanislav Vojtila, Ľuboš Nagy, Mária Gáliková, Vladimír Gálik, Jelenec, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Anna Fazekašová, Neded, Miroslav Mandák, Peter Vislolajský, Jozef Danada, Július Benkö ml., Gabriel Odráška, Ernest Piršel, Ján Martinek, Peter Hipp, Martina Hippová, Štefan Sedmák, Marek Franko, Ladislav Héviz, Pavol Sedliačik, Marek Sokol, Marián Kopáčik, Eva Ščepková, Jozef Baláž, Tibor Križovič, Šaľa, Peter Eliáš, Jozef Tomek, Lúčnica, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Mikuš, Obyce, Juraj Segíň, Miroslav Tonka, Štefan Deák, Sľažany, Peter König, Vladimír Tasáry, Terka Tasáryová, Matej Kuzmický, Jozef Kuzmický, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Alexander Špánik, Róbert Špánik, Šoporňa, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Eva Lahučká, Pavel Bachan, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Kukliš, Lýdia Augustínová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marián Rajtár, Marek Rajtár, Mária Rajtárová, Jakub Kunkel, Ivana Kunkelová, Michal Hitka, Martin n/Ž., Peter Frajka, Vieska, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Mário Valky, Šintava, Jaroslav Čerhák, Dušan Kolenčík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Dávid Jancsó, Zoltán Jancsó, Vlčany, František Kunkel, Zl. Mravce, Marián Chobot, Urmince, Henrich Richter, Dušan Bobrík, Bratislava, Peter Palka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Anton Bábik ml., Filip Marinov, Jožko Černý, Rumanová, Ladislav Holečka, Ladice, Dalibor Bradáč, Ivan Bradáč, Viera Bradáčová, Margita Pavelková, Golianovo, Helena Kadliečková, Juraj Kadlieček, Dražovce, Andrej Maťo, Jarok, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Daniela Drahovská, Pusté Sady, Ján Gál, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Kišac, Ivan Marci st., Nové Sady, Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Valla, Peter Sládeček, V. Zálužie, Marek Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Štefan Hudec, Bohuš Baják, Adam Nadaský, Karol Blažovič, Lužianky, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Peter Pecho, Beladice, Peter Juhász, Kolíňany, Albert Lauro, Čeľadice, Pavol Török, V. Dolina, Július Galo, Ján Pánis, D. Krškany, Daniel Lörincz, Erik Selecký, Zuzanna Kóňová, Anton Kazáň, Branč, Ľubomír Rybár, Cabaj, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Karol Miček, Martin Kriššák, P. Kesov, Marián Mateička, Behynce, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Kováč, V. Cetín, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Imrich Drozdák, Babindol, Tomáš Švec, Pohranice, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Vranský, Anton Šťastný, Vlado Kupec, Rudolf Lauko, Zbehy, Vladimír Kubala, Belince, Dalibor Greguš, Čab, Arpád Balogh, Kolárovo, Michal Jangl, Dol. Streda, Peter Rybanský, Kapince, Tibor Berec, Lapáš, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Katarína Bogadyová, Hájske

3 - Peter Solčiansky ml., Imrich Ručkay, Monika Skalická, Jozef Kováč, Ivan Lauko, Ladislav Adame, Peter Perina, Martin Hrnčár, Daruška Horváthová, Boris Grežo, Patrik Studený, Tomáš Drgoňa, Ľuboš Mičík, René Daniš, Erich Schober, Lukáš Schober, Miro Račko, Marián Grman, Miroslava Rosinská, Peter Malina, Milan Borovský, Ľubomír Rák, Nina Letková, Miloš Sýkora, Ľuboš Štefánik, Lukáč Karlubík, Alexander Meszáros, Ivan Balla, Ivana Olšanská, Marián Benca, Janka Tichá, Marcel Pánis, Gabriela Gutaiová, Jozef Kóša, Mária Kóšová, Mária Kóšová ml., Michal Garay, Janka Čambalová, Jozef Nemeš st., Katka Pálková, Pavel Čvirik, Štefan Matesko, Eugen Németh, Monika Holtáková, František Zelovič, Ernest Szombath, Daniel Tasáry, Peter Tasáry, Jozef Prešinský, Ivan Minárik, Ľubomír Maczvalda, Daniela Tasáryová, Nitra, Pavol Pagáč, Ľubor Kajaba, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Rajnoha, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Miroslav Ďuriač, Ján Štepňanský, Štefan Kúsek, Hostie, Miloš Remenár, Vladimír Holeček, Miroslav Javor, Sereď, Ján Árgyusi, Neded, Kristián Krasňanský, Ján Hraška, Branislav Kišac, Peter Matulník, Peter Bartoš, Nové Sady, Tibor Horváth, Komjatice, Boris Kozma, D. Štitáre, MIlan Šlosár, Čab, František Kóša, Alexander Repta, František Imre st., Branč, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Bárek, Ladislav Sivák, Žirany, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Emil Rusnák, Beladice, Jozef Vodný, Babindol, Štefan Tóth, Klasov, Tomáš Fonody, Tehla, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Félis, Peter Ondriaš, Žitavany, Ján Golha, Ľuboš Modzga (Šuker), Jakub Vojtek, Jozef Malý, Katarína Malá, Erik Somor, Vráble, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Trungelová, N. Ves n/Ž., Imrich Valent, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Milan Augustín, Pavol Čerenka, Jozef Haspra, Topoľčianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jozef Štefák, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Peter Macháč, František Chudý, Rišňovce, Ľuboš Lacina, Mária Látečková, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Peter Hamerlík, Jelka, Vincent Komačka, Topoľčany, Marek Tóth, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Dominika Tóthová, Emma Kališová, Marián Titka, Tatiana Mifková, Tomáš Fleischman, Ronald Bedecs, Roman Uher, Juraj Žiačko, Róbert Pospiš, Roman Harčár, Juraj Csirik, Miroslav Mokráš, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Svitač, Telince, Lenka Lahučká, Jozef Čentéš, Peter Mako, Čakajovce, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéri, Volkovce, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Golianovo, Vladimír Guláš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Milan Javor, Šintava, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Dušan Petrovič, Obyce, František Čaniga, Dražovce, Ivan Bakyta, Jarok, Csaba Sándor, František Finta, Kolíňany, Marián Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Vilma Peťovská, Lužianky, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Mário Pánis, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Kubáň, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Jaro Fúska, Ivan Kupec, Marek Varga, Zbehy, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Adam Ševčík, Koniarovce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Marek Košlab, Šurianky, Juraj Dubeň, Lehota, Tomáš Karácsony, Váhovce, Laci Takács, Dlhá n/V., Juraj Mészáros, Selice, Viliam Moravčík, Kajal, Miloš Macala, Gáň, Vojtech Mládek, Podhorany, Tibor Bene st., D. Obdokovce

2 - Dionýz Pecháček, Miroslav Muzika, Július Petrík, Vlado Lyžičiar, Ľuboš Baranec, Janka Račková, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľudivít Kováč, Dušan Danko, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Fazekaš, Jozef Pružinec, Július Michalička ml., Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, František Bojda, Samuel Mihalčín, Milan Ružička, Ivetka Adamcová, Ján Barát, Nitra, Miloš Plaštiak, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Milan Pagáč, Roman Guzmický, Katarína Kuzmická, Ivanka, Lívia Šimončíková, Ondrej Vlha, M. Cetín, Henrieta Fazekašová, Gabriel Fazekaš, Neded, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Matúš Cibuľa, Žitavce, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Mihálka, Jana Pilčíková, Č. Kľačany, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Juraj Drahoš, Kristián Frajka, Denis Novota, Peter Čepček, Tibor Szekér, Irena Petková, Zl. Moravce, Viliam Matejov, Skýcov, Štefan Páleník, Prílepy, Miloš Kukučka, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Michaela Ondrejková, Kľačany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., MArek Kalúz, V. Zálužie, Lena Kunkelová, Praha, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Anna Duczová, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Mária Holečková, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Pavel Mihálik, Marián Móri, Štefan Rehák, Šaľa, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Mikulš Pintér, Branč, Ladislav Gál, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Stanislav Debnár, Slavko Mikula, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Rudolf Macho, Peter Scheer, Kolíňany, Ján Jacsa, Žihárec, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Anton Adamec, H. Lefantovce, Štefan Bapčány, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Ivan Mareček, Milan Roman, Čab, Jozef Andel, Vráble, Andrej Hudec, Čeľadice

1 - Štefan Verták, Mário Králiček, Štefan Krajčík, Stanislav Mihálik, Edita Buchová, Juraj Urban, Jozef Ehrenhold, Jozef Gutai, Ivor Vinohradský, Peter Plandora, Oldo Hlavatý, Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Kóssi, Čifáre, Imrich Struhár, Vráble, Pavol Viskup, Báb, Mirka Tóthová, Róbert Sedlák, Peter Jobbágy, Šaľa, Pavel Bede, Moravský Ján, Juraj Vereš, Štefan Brat, Július Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Michal Palka, Cabaj, Ladislav Varga, Topoľnica, Renáta Godárová, Štitáre, Andrej Repta, Branč, Katarína Vlčeková, Lužianky, Anna Ševčíková, Kynek, Kristián Pajer, Žirany, Ladislav Babóti, Vlčany

0 - Jozef Gajdacs, Michal n/O., Marián Mičík, Nitra

Víťazom kola je Ján Doboš. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 17 310
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 16 807
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 990
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 604
  5. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 8 942
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 372
  7. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 5 109
  8. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 4 778
  9. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 360
  10. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 3 348

Hlavné správy z MY Nitra

AKTUALIZOVANÉ 19:14

Fotogaléria: Medzinárodný turnaj kadetov v Nitre

Mladí volejbalisti do 18 rokov zo šiestich klubov sa stretli na predsezónnom turnaji v športovej hale SPU.

Slováci postupujú na Európu, v zápase pravdy zdolali Rumunov!

Hra nervov, bitka o všetko. Zverenci Petra Gergelyho v „zápase pravdy“ s Rumunskom boli lepším mužstvom, víťazstvo 4:1 ide do sveta! Výber ZsFZ vyhral kvalifikačnú skupinu a postupuje do budúcoročné ME amatérov!

V nitrianskej fakultnej nemocnici vymenili ďalšieho riaditeľa

Martin Neštický je zatiaľ funkciou len poverený.

Anketu o bariérach v Nitre vyplnilo len 67 ľudí

Deväťdesiat percent priechodov je zle vybudovaných, hoci sú bezbariérové, tvrdí obyvateľka mesta.

Auto prebúralo výklad záložne v Nitre, vodič je v nemocnici

Na budove a tovare vznikla predbežne škoda za päťtisíc eur.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pezinské vinobranie poznačila víchrica, pomáhali aj hasiči

Popadané stromy, zdemolované stánky či prevrátené smetiaky.

Starosta sa zabýval v dome zo slamy, tvrdí, že by nemenil

Chcel dom, ktorý má dušu. Televízor nepotrebuje.

Dobrú vodu z podzemia odčerpávajú akvaparky

Vody v najmenších prírodných prameňoch ubúda.

Auto prebúralo výklad záložne v Nitre, vodič je v nemocnici

Na budove a tovare vznikla predbežne škoda za päťtisíc eur.

Vybrali SME

Už ste čítali?