Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

Desiati tipéri uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 16 - Maroš Karas, Nitra; 14 - Ján Hudec, Nitra, atď.

Správne tipy 2. kola

FC ViOn - B. Bystrica 0:0 X
Piešťany - Vráble 0:1 2
Petržalka - Sereď 2:1 1
Močenok - Štúrovo 0:3 2
Beladice - Tešedíkovo 0:1 2
Báb - Ivanka 2:1 1
N. Hrnčiarovce - Zbehy 4:4 X
Žihárec - Selice 2:0 1
D. Obdokovce - Branč 4:2 1
Ladice - Topoľčianky 0:5 2

Poradie po 2. kole:

16 - Maroš Karas, Nitra

14 - Ján Hudec, Nitra

13 - Vlado Matušica, Hájske, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Bekéni, Július Miškovič, Šaľa, Marián Pauk, Rumanová, Milan Macho, M. Ripňany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Kutak, Jarok

Skryť Vypnúť reklamu

12 - Patrik Andrášik, Ľubomír Turňa, Ivan Eliáš, Milan Dobiaš, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Ladislav Odráška, Zolo Sabo, H. Kráľová, Ľubomír Ballay, Jelenec, Jozef Hoppan, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Michaela Benköová, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Henrich Bíro, Monika Bačová, Čakajovce, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Vladimír Móri, Tibor Odráška, Šaľa

11 - Peter Solčiansky, Juraj Demény, Milan Lacina, Milan Vörös, Pavol Krajčo, Vlado Krajčovič, Miriam Krasková, Róbert Bačinský, Šimon Šuník, Pavel Búš, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Matúš Vajzer, Ján Lipovský, Báb, Mário Fábry, Šurianky, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Pilčík, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dušan Švehla, Sereď, Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Bábik ml., Juraj Sabo, Rumanová, Peter Mako, Daniel Mako, Čakajovce, Ján Kozla, Gašpar Gál, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Marek Vlček, Vincent Hunka, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Katarína Zabáková, Lehota, Gustáv Molnár, P. Kesov, Juraj Német, D. Lefantovce, Ivan Kupec, Ivanko Vanko, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Filip Dobiaš, Čeľadice, Dalibor Greguš, Čab, Július Benkö st., Ladislav Hučko, Marek Sokol, Štefan Mrllák, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

10 - František Dedič, Jaroslav Lazor, Miro Ištokovič, Štefan Zabák, Anna Billíková, Ján Doboš, Lenka Sýkorová, Dávid Said, Ľudovít Konečný, Matúš Holták, Frantšek Grom, Jozef Hudec ml., Pavol Holták, Pavol Mihalčín, Ľubomír Lenický, Katarína Spišáková, Peter Kompas, Stanislav Habáň, Ján Palka, Nitra, Ľubomír Števanka, Roman Bilický, Preseľany, Marek Fábry, Šurianky, Gabriela Sádovská, Žitavce, Viliam Matejov, Ľubomír Novota, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ján Štepňanský, Hostie, Stanislav Packa, Jaroslav Korytár, Močenok, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Helena Augustínová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Marek Rajtár, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Emil Remeň, Čeľadince, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Peter Slovák, Čeľadice, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavel Gálik ml., Lovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Andrej Maťo, Jarok, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Katka Kišacová, Ondrej Kišac, Ivan Žember, Peter Bartoš, Nové Sady, Michal Lenický, Jozef Sklenár, Peter Lehocký, Ján Martinek, Pavol Uher, Milan Lazan, Jozef Baláž, Šaľa, Peter Štefanka, Lužianky, Margita Pánisová, Ján Pánis, D. Krškany, Miloš Gál st., Janka Gálová, Jozef Gál, Žirany, František Sabo, Vinodol, Milan Filo, Obyce, Róbert Šimák, D. Krškany, Peter Kluka, Lapáš, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Karol Miček, P. Kesov, Marián Mateička, Behynce, Ľubica Barčáková, Abrahám, Katarína Guľková, Branč, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tibor Šmitala, Čab, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Katarína Bogádyová, Hájske

Skryť Vypnúť reklamu

9 - Jozef Paulík, Miroslav Fábry, Štefan Bede, Štefan Csampai, Ernest Mako, Ivan Lauko, Igor Drotár, Boris Grežo, Patrik Studený, Pavel Dojčar, Stanislav Billík, František Benc, Vladimír Kuťka, Marián Grman, Ľubomír Rák, Ďušan Letko, Jarmila Saidová, Miloš Sýkora, Mária Sýkorová, Laco Ištokovič, Marián Benca, Mária Königová, Pavel König, Denisa Bakošová, Roman Sýkora, Lenka Königová, Jozef Svitač, Martin Kuchar, Vladimír Kompas, Ľubica Tasáryová, Peter Bezák, Ivan Kozár, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Štefan Mravík, Alojz Jenis, Pavel Babiak, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vojtech Borka, Trstice, Pavol Kozma, Ivan Ďurický, Mikuláš Pintér, Branč, Vladimír Gombáš ml., Močenok, György Jakubecz, Eduard Kontár, Ján Bedeč, H. Saliby, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Vladimír Miškolci, Lukáš Zabák, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Piovarči, Viktor Balko, Ivan Berec, Mária Bajáková, Karol Blažovič, Lužianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Roman Margetin, Štefan Valovič, Jozef Záhorský, Roman Grznár, Rišňovce, Anna Fazekašová, Neded, Miroslav Mihálka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Vodný, Babindol, Maroš Slovák, Mojzesovo, Ján Školník, Daniela Sečkárová, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Martin Hindák, Jana Dudonová, Igor Tkáč, Sereď, Ľuboš Modzga (Šuker), Miroslav Kováč, Erik Somor, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Ladislav Németh, V. Úľany, František Kunkel, Zl. Mravce, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Ryban, Nit. Streda, Emil Dubec, Žikava, Henrich Richter, Dušan Bobrík, Bratislava, Anton Bábik st., Rumanová, Alojz Rajtár, Anna Pacherová, Miroslav Tonka, Sľažany, Dušan Kolenčík, Trnovec, Viera Bradáčová, Golianovo, Milan Javor, Šintava, Ernest Szabó, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Török, Pata, Ján Gál, Jana Gálová, Žirany, Peter Vrabec, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Kišac, Nové Sady, Csaba Sándor, Kolíňany, Margita Kališová, Samko Mihálik, Robert Ščepka, Marek Franko, Juraj Žiačko, Peter Zeleňák, Eva Ščepková, Jozef Baláž ml., Šaľa, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Milan Greguš, Boris Lacika, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Zbehy, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Tomáš Švec, Pohranice, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vladimír Kubala, Belince, František Kausek, Klasov, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Labuda, Solčany

8 - Dionýz Pecháček, Ladislav Piška, Jozef Kováč, Ladislav Skalický, Michal Hunka, Ladislav Adame, Peter Perina, Anton Dano, Ladislav Baláži, Juraj Hrnčár, Anna Peniašková, Martin Peniaško, Daruška Horváthová, Ľudo Horváth, Vlado Sásik, Tomáš Drgoňa, Ján Bernát, Erich Schober, Katarína Karcolová, Ladislav Pindeš, Ján Hnilica, Dajana Borovská, Vladimír Nemšovský, Ján Ehrenhold, Alexander Meszáros, Ivan Balla, Ľudivít Kováč, František Hrnčiar ml., Milan Petráš, Janka Tichá, Štefan Fiala, Marcel Pánis, Lukáš Bartakovič, František Filo, Jozef Nemeš st., Štefan Matesko, František Zelovič, Martin Krajčír, Vladimír Papp, Ladislav Nosian, Daniel Tasáry, Štefan Dekány, Dominik Bartakovič, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Ondrej Kozolka, Ľubomír Bobok, Volkovce, Filip Vašíček, Mária Holečková, Sereď, Ján Árgyusi, Neded, Ján Hraška, Nové Sady, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Homola, Hosťovce, Rudolf Kozma, D. Štitáre, František Kóša, Bartolomej Guľka, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, František Margetin, Cyril Slamka, Mário Macháč, Rišňovce, Stanislav Vojtila, Ľuboš Nagy, Vladimír Gálik, Jelenec, Ľudovít Valent, Košúty, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Miroslav Mandák, Dominika Tóthová, Martin Kormoši, Slavo Kališ, Július Benkö ml., Gabriel Odráška, Marián Titka, Peter Hipp, Martina Hippová, Roman Uher, Ľuboš Plevka, Marián Kopáčik, Tibor Križovič, Šaľa, Patrik Pacher, Irena Petková, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Štefan Deák, Sľažany, Ján Félis, Miloš Kukučka, Milan Kukučka, Peter Ondriaš, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Karol Bujalko, Jozef Malý, Viliam Félis, Vráble, Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marek Kalúz, Peter Sládeček, V. Zálužie, Marián Herceg, Pata, Jaroslav Čerhák, Ondrej Hajdu, Trnovec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jakub Kunkel, Michal Hitka, Martin n/Ž., Marián Chobot, Urmince, Ivan Remeň, Nit. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Holečka, Ladice, Pavol Bradáč, Golianovo, Helena Kadliečková, Dražovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Mária Látečková, Michal Belan, Marián Piterka, Svätoplukovo, Marek Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Štefan Hudec, Lužianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Jacsa, Žihárec, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Mário Pánis, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Zuzana Zabáková, Lehota, Filip Marinov, Jožko Černý, Rumanová, František Finta, Kolíňany, Martin Kriššák, P. Kesov, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Kováč, V. Cetín, Imrich Guzmický, Ivanka, Anton Adamec, H. Lefantovce, Peter Pecho, Beladice, Alexandra Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Vlado Kupec, Zbehy, Marek Košlab, Šurianky, Štefan Kúsek, Hostie, Arpád Balogh, Kolárovo, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Laci Takács, Dlhá n/V., Miloš Macala, Gáň, Tibor Berec, Lapáš, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Tvrdoň, H. Krškany

7 - Andrej Kudamik, Pavel Hrnčár, Július Petrík, Karol Ryba, Vlado Lyžičiar, Ľuboš Mičík, Miro Račko, Dezider Zaujec, Pius Hajdák, Dušan Danko, Jozef Pružinec, Edurad Szabo, Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Jozef Kóša, Michal Garay, Janka Čambalová, František Bojda, Martin Tesár, Jozef Nosian, Eugen Németh, Ernest Szombath, Jozef Prešinský, Ivan Minárik, Ján Barát, Nitra, Pavol Pagáč, Peter König, Ján Vaško, Vladimír Tasáry, Roman Obložinský, Ivanka, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Radek Kováčik, Jaroslav Grman, Jakub Vojtek, Katarína Malá, Jozef Andel, Vráble, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Ronin, Blahová, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Juraj Bárek, Ladislav Sivák, Žirany, Peter Eliáš, Juraj Bíňovský, Jozef Tomek, Lúčnica, Štefan Tóth, Klasov, Martina Segíňová, Sľažany, Viliam Matejov, Skýcov, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Imrich Valent, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Baťala, Žitavany, Eva Lahučká, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vieska, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Jambor, Jozef Rehuš, Jozef Žemba, Peter Macháč, František Chudý, Rišňovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Visolajský, Mirka Tóthová, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Tatiana Mifková, Ernest Piršel, Tomáš Fleischman, Štefan Sedmák, René Vincze, Ladislav Héviz, Pavol Sedliačik, Juraj Csirik, Jozef Kučera, Róbert Pospiš, Šaľa, Anna Duczová, Marek Tóth, Ivan Tóth, H. Kráľová, Vojtech Mesároš, Ľubomír Mikula, Lehota, Celestín Berecz, Milan Fúska, František Imre st., Branč, Peter Svitač, Telince, Lenka Lahučká, Čakajovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Andrej Vereš, Golianovo, Dárius Pekár, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Július Szarka, Topoľnica, Gabriel Fazekaš, Neded, Imrich Hrdlica, Pavol Zachar, Báb, Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Valla, Marián Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Juhász, Kolíňany, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Slíž, Beladice, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Toman, D. Krškany, Jaro Fúska, Marek Varga, Zbehy, Nina Zaujecová, Jarok, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ivan Mareček, Čab, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Juraj Mészáros, Selice, Michal Jangl, Dol. Streda, Viliam Moravčík, Kajal, Peter Rybanský, Kapince, Pavol Štefek, V. Dolina

6 - Viera Lauková, Juraj Urban, Lukáš Schober, Ľuboš Baranec, Ladislav Fazekaš, Milan Púčik, Jozef Hudec st., Mária Kóšová ml., Peter Plandora, Pavel Čvirik, Milan Ružička, Marian Barta, Peter Kardoš, Michal Motúz, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Peter Rajnoha, Juraj Drahoš, Denis Novota, Marián Zlatňanský, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miloš Plaštiak, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Eva Gombášová, Močenok, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ján Kóssi, Čifáre, Alexander Špánik, Rastislav Špánik, Šoporňa, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Pavol Viskup, Andrej Švihorík, Báb, Mário Valky, Šintava, Jozef Štefák, Rišňovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Daniela Šarkeziová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Holeček, Miroslav Javor, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Juraj Vereš, Golianovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Dušan Petrovič, Obyce, Ľubor Kajaba, Terka Tasáryová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Alexander Repta, Erik Selecký, Anton Kazáň, Branč, František Čaniga, Dražovce, Branislav Kišac, Ivan Marci st., Peter Matulník, Nové Sady, Ľudovít Desat, Podhorany, Stanislav Debnár, Slavko Mikula, Peter Vranský, Zbehy, Jaromír Slíž, Beladice, Július Galo, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Kubáň, Ľuboš Grofčík, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Scheer, Kolíňany, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Kristián Pajer, Žirany, Marián Móri, Miroslav Mokráš, Štefan Žarnócay, Šaľa, Andrej Hudec, Čeľadice, Adam Štefčík, Koniarovce, Lenka Hlavová, Praha, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.

5 - Peter Solčiansky ml., Jozef Tomovič, Daniel Šípoš, René Daniš, Janka Račková, Mária Korgová, Drahomír Mego, Gitka Letková, Lukáč Karlubík, František Hrnčiar st., Ivana Olšanská, Jozef Gutai, Július Michalička ml., Eva Konečná, Ivor Vinohradský, Mária Kóšová, Samuel Mihalčín, Ján Kmeťo, Mária Palková, Vladimír Depeš, Jozef Moder, Nitra, Roman Guzmický, Ivanka, Boris Kozma, D. Štitáre, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Jozef Martiška, Dražovce, Jozef Ujhelyi, Matúš Cibuľa, Žitavce, Peter Lukáč, Lehota, Marián Malík, Močenok, Ján Golha, Vilia Félis, Dana Janeková, Michal Kaplán, Miroslav Vajzer, Vráble, Dávid Jancsó, Vlčany, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Haspra, Topoľčianky, Štefan Brat, Július Bradáč, Štefan Ördög, Golianovo, Ondrej Vlha, M. Cetín, Ladislav Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Tomáš Szabo, Galanta, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Rudolf Macho, Kolíňany, Ronald Bedecs, Peter Jobbágy, Šaľa, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Milan Piovarči, Lužianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vladimír Kéri, Slepčany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

4 - Monika Skalická, Štefan Verták, Štefan Krajčík, Milada Dojčarová, Mária Sásiková, Edita Buchová, Mária Králičková, Marián Mičík, Lukáš Borovský, Katarína Billíková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Miroslava Rosinská, Michal Borovský, Jozef Ehrenhold, Oldo Hlavatý, Miroslav Raček, Tomáš Krajčovič, Richard Magušín, Nitra, Milan Pagáč, Matej Kuzmický, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Jozef Štefek, Marián Blaho, Čeľadice, Henrieta Fazekašová, Neded, Kristián Frajka, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ján Mikuš, Obyce, Michaela Ondrejková, Kľačany, Tomáš Hrvola, Imrich Struhár, Vráble, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Vincent Komačka, Topoľčany, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Dalibor Bradáč, Ivan Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Mária Gáliková, Jelenec, Daniel Lörincz, Zuzanna Kóňová, Branč, Adam Nadaský, Lužianky, Anton Šťastný, Zbehy, Tomáš Karácsony, Váhovce, Róbert Sedlák, Roman Harčár, Jozef Lenčéš, Šaľa, Sebastián Grznár, Rišňovce, Mária Krasňanská, Nové Sady, Slavomír Sysel, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Filip Deák, Sľažany, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

3 - Imrich Ručkay, Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Gabriela Gutaiová, Katka Pálková, Monika Holtáková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, Eduard Szabó, Marika Kapustová, Igor Kotora, Patrik Moder, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Andrej Repta, Lenka Reptová, Branč, Emma Kališová, Róbert Pospiš, Šaľa, Vilma Peťovská, Adam Nádský, Lužianky, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Adam Ševčík, Koniarovce, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Ladislav Babóti, Vlčany, Miriama Ďurinová, Golianovo, Vojtech Mládek, Podhorany, Ľubov Kaplánová, Vráble, Kristián Balko, Žirany

2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Nitra, Jana Pilčíková, Č. Kľačany, Lena Kunkelová, Praha, Ľudmila Verešová, Golianovo, Michal Palka, Cabaj, Dezider Zaujec, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Šaľa

1 - Mário Králiček, Stanislav Mihálik, Nitra, Ladislav Varga, Topoľnica, Renáta Godárová, Štitáre, Katarína Vlčeková, Lužianky, Anna Ševčíková, Kynek

V 2. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali desiati tipéri: Maroš Karas, Jaroslav Daniš, Mário Kramár, Róbert Špánik, Peter Mako, Ján Hudec, Ivan Kupec, Jozef Kutak, Viliam Félis, Marián Piterka.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelkovom vydaní MY Nitrianskych novín.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 663
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 335
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 080
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 039
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 789
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 715
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 555
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 773
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 660
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 616
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponitrianska stovka: Keď dobehneš, nechceš uveriť, že tvoje telo toľko zvládlo

Na kopcovitej trase z Handlovej do Nitry dve stovky pretekárov hľadali svoje limity. Inak ako šialenci sa im povedať nedá.

Zľava Tomáš Borčin, Daniel Sitáš a Jaro Bytel.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?