Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Víťazom kola je Slavomír Sysel z H. Kráľovej, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 19 - Maroš Karas, Nitra; 18 - Ladislav Odráška, H. Kráľová, Jozef Hoppan, Vráble, atď.

Víťazi prvých dvoch kôl - vľavo Ján Doboš, vpravo Viliam Félis.

Správne tipy 3. kola:

FC Nitra - FC ViOn 2:3 2
Vráble - Topoľčany 0:0 X
Galanta - FC Nitra jun. 1:1 X
Janíky - Čeľadice 2:1 1
Zlaté Klasy - Pusté Úľany 2:4 2
Lužianky - Nevidzany 2:2 X
Golianovo - Janíkovce 3:1 1
Hájske - Trnovec 1:3 2
J. Kostoľany - ViOn C/Hostie 0:1 2
H. Saliby - D. Saliby 0:2 2

Poradie po 3. kole:

19 - Maroš Karas, Nitra

18 - Ladislav Odráška, H. Kráľová, Jozef Hoppan, Vráble

17 - Vlado Matušica, Hájske, Michaela Benköová, Močenok, Marián Pauk, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Palka, Nitra

16 - Peter Solčiansky, Ľubomír Turňa, Vlado Krajčovič, Nitra, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Vojtech Takács, Dlhá n/V., Dušan Švehla, Sereď, Stanislav Pacher, Sľažany, Daniel Mako, Monika Bačová, Čakajovce, Zolo Sabo, H. Kráľová, Július Miškovič, Tibor Odráška, Šaľa

15 - Patrik Andrášik, Ivan Eliáš, Dávid Said, Miriam Krasková, Milan Dobiaš, Ľubomír Lenický, Eduard Szabó, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Mário Fábry, Šurianky, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Ľubomír Ballay, Jelenec, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Kukliš, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Virág, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Gyarfás, H. Kráľová, Milan Bekéni, Jozef Sklenár, Vladimír Móri, Štefan Mrllák, Šaľa, Róbert Špánik, Šoporňa, Henrich Bíro, Čakajovce, Ján Dekan, Velčice, Marek Vlček, Lužianky, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, P. Kesov, Imrich Drozdák, Babindol, Milan Macho, M. Ripňany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Milan Minarovič, Behynce, Viliam Félis, Vráble, Ivanko Vanko, Zbehy

14 - Jozef Paulík, Juraj Demény, Miro Ištokovič, Tomáš Drgoňa, Milan Vörös, Pavol Krajčo, Jarmila Saidová, Miloš Sýkora, Mária Sýkorová, Ján Hudec, Jozef Hudec ml., Peter Kompas, Pavel Búš, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Marek Fábry, Šurianky, Ján Školník, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Emil Remeň, Čeľadince, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Jozef Horňák, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Varga, Topoľnica, Ján Gál, Ján Kozla, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Ondrej Kišac, Nové Sady, Pavol Török, V. Dolina, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, František Sabo, Vinodol, Milan Filo, Obyce, Ľubica Barčáková, Abrahám, Filip Guzmický, Ivanka, Ivan Kupec, Zbehy, Peter Lehocký, Jozef Baláž ml., Jozef Baláž, Šaľa, Tibor Šmitala, Čab, Vincent Hunka, Lužianky, Miro Senneš, Cabaj-Čápor

13 - Miroslav Fábry, Štefan Bede, Ernest Mako, Peter Perina, Boris Grežo, Pavel Dojčar, Milan Lacina, Anna Billíková, Lenka Sýkorová, Pavol Holták, Róbert Bačinský, Šimon Šuník, Martin Tesár, Vladimír Kompas, Stanislav Habáň, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Anton Bapčány, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Vodný, Babindol, Maroš Slovák, Mojzesovo, Jozef Šabo, Žitavany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Štepianský, Hostie, Stanislav Packa, Močenok, Karol Bujalko, Miroslav Kováč, Erik Somor, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Helena Augustínová, Topoľčianky, Ladislav Németh, V. Úľany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Peter Hamerlík, Jelka, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ján Lipovský, Báb, Igor Tkáč, Sereď, Eduard Kontár, H. Saliby, Roman Bilický, Preseľany, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Bábik st., Rumanová, Pavel Gálik ml., Lovce, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Mako, Čakajovce, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Róbert Šimák, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Katarína Zabáková, Lehota, Katarína Guľková, Mikuláš Pintér, Branč, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jana Gálová, Žirany, Marek Košlab, Šurianky, Peter Bartoš, Nové Sady, Dalibor Greguš, Čab, Robert Ščepka, Július Benkö st., Ján Martinek, Peter Hipp, Marek Franko, Pavol Uher, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Michal Jangl, Dol. Streda, Jozef Labuda, Solčany

12 - Dionýz Pecháček, Imrich Ručkay, František Dedič, Jaroslav Lazor, Ivan Lauko, Ladislav Skalický, Štefan Zabák, František Benc, Erich Schober, Ľuboš Baranec, Ján Doboš, Ladislav Pindeš, Ľudovít Konečný, Laco Ištokovič, Ivan Balla, Pavel König, Marcel Pánis, Roman Sýkora, František Filo, Pavol Mihalčín, Martin Kuchar, Peter Bezák, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ondrej Kozolka, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Jozef Barát, Topoľčany, Pavol Kozma, František Kóša, Branč, Lukáš Zabák, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Piovarči, Peter Štefanka, Ivan Berec, Mária Bajáková, Karol Blažovič, Lužianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Roman Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Miroslav Mandák, Michal Lenický, Samko Mihálik, Marián Titka, Martina Hippová, Ladislav Hučko, Juraj Žiačko, Peter Zeleňák, Ľuboš Plevka, Milan Lazan, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Viliam Matejov, Ľubomír Novota, Daniela Sečkárová, Pavel Bachan, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Martina Segíňová, Anna Pacherová, Sľažany, Ján Félis, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Martin Hindák, Jana Dudonová, Sereď, Mária Lintnerová, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Šebík, Topoľčianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Chobot, Urmince, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jaroslav Korytár, Močenok, Peter Svitač, Telince, Peter Slovák, Čeľadice, Július Bradáč, Golianovo, Milan Javor, Šintava, Ján Bedeč, H. Saliby, Jozef Čentéš, Čakajovce, Katka Kišacová, Peter Kišac, Ivan Žember, Nové Sady, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Gabriel Lešš, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Milan Greguš, Boris Lacika, Zbehy, Ľubomír Rybár, Cabaj, Peter Kluka, Lapáš, Karol Miček, P. Kesov, Marián Mateička, Behynce, Alexander Kobza, Čechynce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Gašpar Gál, Janka Gálová, Žirany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vladimír Kubala, Belince, Arpád Balogh, Kolárovo, František Kausek, Klasov, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Miloš Macala, Gáň, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Peter Vašek, Ivanka

11 - Karol Ryba, Patrik Studený, Stanislav Billík, Marián Grman, Dezider Zaujec, Pius Hajdák, Dajana Borovská, Ľubomír Rák, Dušan Letko, Vladimír Nemšovský, Ján Ehrenhold, Alexander Meszáros, Ľudivít Kováč, Matúš Holták, Marián Benca, Mária Königová, Lukáš Bartakovič, Štefan Matesko, Jozef Svitač, Martin Krajčír, Vladimír Papp, Ľubica Tasáryová, Ivan Kozár, Nitra, Štefan Mravík, Peter Ondriaš, Žitavany, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Homola, Imrich Valent, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Tibor Glovenský, Ľudovít Valent, Košúty, Ján Ronin, Blahová, Milan Šlosár, Čab, Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Vojtila, Jelenec, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Pilčík, Eva Lahučká, Irena Petková, Zl. Moravce, Alexander Špánik, Šoporňa, Jozef Malý, Vráble, Peter Tuhý, Machulince, Peter Frajka, Vieska, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marek Kalúz, Peter Sládeček, V. Zálužie, Zoltán Jancsó, Vlčany, František Kunkel, Zl. Mravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Gajdacs, Michal n/O., Anna Duczová, H. Kráľová, Dominika Tóthová, Július Benkö ml., Gabriel Odráška, Tatiana Mifková, Ernest Piršel, Tomáš Fleischman, Marek Sokol, Juraj Csirik, Marián Kopáčik, Eva Ščepková, Šaľa, Vladimír Holeček, Sereď, Peter Ryban, Nit. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Henrich Richter, Dušan Bobrík, Bratislava, Lenka Lahučká, Ivan Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ladislav Holečka, Ladice, Dušan Kolenčík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Viera Bradáčová, Golianovo, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ivan Ďurický, Branč, Ernest Szabó, Topoľnica, Jozef Török, Pata, Ľubomír Mikula, Lehota, Juraj Kadlieček, Dražovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Branislav Kišac, Nové Sady, Csaba Sándor, Kolíňany, Mária Látečková, Marián Piterka, Svätoplukovo, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Jaro Fúska, Ján Kollár, Zbehy, Jozef Žemba, Roman Grznár, Rišňovce, Imrich Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Kristián Pajer, Alexandra Gálová, Žirany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Laci Takács, Dlhá n/V., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Tibor Berec, Lapáš, Pavol Štefek, V. Dolina, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Katarína Bogádyová, Hájske

10 - Andrej Kudamik, Július Petrík, Štefan Csampai, Viera Lauková, Michal Hunka, Ladislav Adame, Anton Dano, Ladislav Baláži, Juraj Hrnčár, Anna Peniašková, Martin Peniaško, Igor Drotár, Daruška Horváthová, Ľudo Horváth, Vladimír Kuťka, Katarína Karcolová, Ján Hnilica, Dušan Danko, Milan Púčik, Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Janka Tichá, Denisa Bakošová, Štefan Fiala, Frantšek Grom, Lenka Königová, Michal Garay, František Bojda, Pavel Čvirik, Katarína Spišáková, Peter Kardoš, Ladislav Nosian, Dominik Bartakovič, Ivan Minárik, Nitra, Filip Vašíček, Mária Holečková, Marián Tkáč, Miroslav Javor, Sereď, Peter Rajnoha, Denis Novota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Miroslav Ďuriač, Hostie, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ján Hraška, Peter Matulník, Nové Sady, Tibor Horváth, Komjatice, Vladimír Miškolci, Vojtech Mesároš, Lehota, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Lívia Šimončíková, M. Cetín, František Margetin, Cyril Slamka, Mário Macháč, Rišňovce, Jozef Martiška, Helena Kadliečková, František Čaniga, Dražovce, Ladislav Sivák, Žirany, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Štefan Tóth, Klasov, Viliam Matejov, Skýcov, Štefan Páleník, Prílepy, Miloš Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Ján Golha, Ladislav Szöke, Radek Kováčik, Jaroslav Grman, Jakub Vojtek, Michal Kaplán, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Herceg, Pata, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Peter Visolajský, Martin Kormoši, Jozef Danada, Margita Kališová, René Vincze, Tibor Križovič, Miroslav Mokráš, Jozef Kučera, Šaľa, Ivan Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Alojz Rajtár, Miroslav Tonka, Sľažany, Dušan Petrovič, Obyce, Vladimír Gálik, Michal Čery, Jelenec, Michal Belan, Svätoplukovo, Marek Desat, Podhorany, Štefan Hudec, Adam Nadaský, Lužianky, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Pavol Zachar, Báb, Mário Pánis, Július Galo, Ján Pánis, Jozef Toman, D. Krškany, Nina Zaujecová, Jarok, František Finta, Kolíňany, Štefan Bapčány, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Slavko Mikula, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Ivan Mareček, Milan Roman, Čab, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Viliam Moravčík, Kajal, Anton Kazáň, Branč

9 - Pavel Hrnčár, Ladislav Piška, Jozef Kováč, Vlado Sásik, Marián Mičík, Ján Bernát, Juraj Urban, Miro Račko, Gitka Letková, Jozef Ehrenhold, František Hrnčiar st., František Hrnčiar ml., Milan Petráš, Jozef Pružinec, Jozef Hudec st., Ivor Vinohradský, Jozef Kóša, Mária Kóšová ml., Janka Čambalová, Jozef Nemeš st., Eugen Németh, František Zelovič, Ernest Szombath, Štefan Dékány, Jozef Prešinský, Nitra, Pavol Pagáč, Milan Pagáč, Peter König, Ivanka, Ladislav Nagy, Jeremiáš Vnuk, Jozef Andel, Vráble, György Jakubecz, H. Saliby, Juraj Bíňovský, Jozef Tomek, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Milan Augustín, Jozef Haspra, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Pavol Viskup, Báb, Jozef Štefák, Ján Jambor, František Chudý, Rišňovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marek Tóth, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Mirka Tóthová, Slavo Kališ, Štefan Sedmák, Roman Uher, Peter Jobbágy, Róbert Pospiš, Šaľa, Ivan Bradáč, Golianovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Július Szarka, Topoľnica, Gabriel Fazekaš, Neded, Milan Fúska, Bartolomej Guľka, Branč, Pavel Kúsek, Žikava, Marián Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ivan Marci st., Nové Sady, Peter Juhász, Peter Scheer, Kolíňany, Albert Lauro, Čeľadice, Jozef Kubáň, Alekšince, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Pecho, Beladice, Vlado Kupec, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Mészáros, Selice, Peter Rybanský, Kapince, Lenka Hlavová, Praha, Attila Sonlajtner, Žirany

8 - Vlado Lyžičiar, Milada Dojčarová, Daniel Šípoš, Ľuboš Mičík, René Daniš, Lukáš Borovský, Lukáš Schober, Ladislav Fazekaš, Peter Plandora, Samuel Mihalčín, Marian Barta, Daniel Tasáry, Michal Motúz, Ján Barát, Ľubomír Maczvalda, Vladimír Depeš, Richard Magušín, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Eva Gombášová, Marián Malík, Močenok, Juraj Bárek, Ladislav Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Eliáš, Lúčnica, Katarína Malá, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Mário Valky, Šintava, Dávid Jancsó, Vlčany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Celestín Berecz, František Imre st., Erik Selecký, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Štefan Brat, Golianovo, Ondrej Vlha, M. Cetín, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ľubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, Imrich Hrdlica, Báb, Ľudovít Desat, Podhorany, Stanislav Debnár, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Beladice, Bohuš Baják, Lužianky, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Zuzana Zabáková, Lehota, Martin Kriššák, P. Kesov, Ján Kováč, V. Cetín, Ronald Bedecs, Ladislav Héviz, Šaľa, Mária Krasňanská, Nové Sady, Filip Deák, Sľažany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jozef Masár, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

7 - Peter Solčiansky ml., Štefan Verták, Edita Buchová, Lukáč Karlubík, Ivana Olšanská, Mária Kóšová, Jozef Nosian, Milan Ružička, Jozef Moder, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Lukáč, Lehota, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Pavel Mihálik, Marián Móri, Pavol Sedliačik, Roman Harčár, Štefan Žarnócay, Šaľa, Dalibor Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Alexander Repta, Daniel Lörincz, Zuzanna Kóňová, Branč, Juraj Valla, V. Zálužie, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Rudolf Macho, Kolíňany, Nikolka Moravčíková, Pohranice, František Finta, Jelenec, Peter Macháč, Rišňovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Miroslav Močol, Alekšince, Marek Varga, Zbehy, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Adam Štefčík, Koniarovce, Vladimír Kéri, Slepčany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Rastislav Špánik, Šoporňa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.

6 - Monika Skalická, Janka Račková, Miroslava Rosinská, Július Michalička ml., Gabriela Gutaiová, Oldo Hlavatý, Ján Kmeťo, Nitra, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Kristián Frajka, Peter Čepček, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Dana Janeková, Imrich Struhár, Ľubov Kaplánová, Vráble, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Juraj Vereš, Ľudmila Verešová, Miriama Ďurinová, Golianovo, Andrej Repta, Lenka Reptová, Branč, Vilma Peťovská, Milan Piovarči, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Tomáš Karácsony, Váhovce, Róbert Sedlák, Jozef Lenčéš, Janka Jašiková, Šaľa, Sebastián Grznár, Rišňovce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky

5 - Jozef Tomovič, Mária Korgová, Drahomír Mego, Jozef Gutai, Eva Konečná, Mária Palková, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Jozef Ujhelyi, Matúš Cibuľa, Žitavce, Ján Mikuš, Obyce, Štefan Ördög, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Anton Šťastný, Zbehy, Miroslav Vajzer, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Králik, T. Mlyňany, Slavomír Tóth, H. Kráľová

4 - Mário Králiček, Štefan Krajčík, Mária Sásiková, Mária Králičková, Katarína Billíková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Michal Borovský, Miroslav Raček, Tomáš Krajčovič, Nitra, Henrieta Fazekašová, Neded, Michaela Ondrejková, Kľačany, Tomáš Hrvola, Vráble, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Mária Gáliková, Jelenec, Matej Kuzmický, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice

3 - Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Monika Holtáková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, Marika Kapustová, Igor Kotora, Patrik Moder, Jabar Said, František Juhás, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Adam Ševčík, Koniarovce, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Peter Bíňovský, Lúčnica, Marek Lauko, Lužianky, Janka Pavlíková, Martin n/ˇŽ., Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Kristína Krajčírová, H. Krškany

2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Nitra, Jana Pilčíková, Č. Kľačany, Lena Kunkelová, Praha, Michal Palka, Cabaj, Dezider Zaujec, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Šaľa, Salo Berecz, Branč, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Mária Mesárošová, Lehota

1 - Stanislav Mihálik, Iveta Schoberová, Nitra, Ladislav Varga, Topoľnica, Renáta Godárová, Štitáre, Katarína Vlčeková, Lužianky, Anna Ševčíková, Kynek, Mária Bereczová, Branč

0 - Marián Varga, Sľažany

Víťazom kola je Slavomír Sysel z H. Kráľovej, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail: martin.kilian@petitpress.sk, prešetríme to.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy 1 055
  2. Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza 752
  3. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 666
  4. Hokejisti ako deň a noc 664
  5. Proti Macedóncom si trúfajú na postup 464
  6. Spadol z neba 235
  7. Kladivo 235
  8. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 213
  9. Oba tituly pre družstvá ŠK ŠOG Nitra, chlapci AC Stavbár strieborní 171
  10. Vrábľania v derby naplno 165

Najčítanejšie správy

Nitra

Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy

Dramatická situácia zrejme bude trvať až do polovice novembra. Vtedy majú otvoriť križovatku.

Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza

Malý Lapáš zažíva v poslednom období stavebný boom. Zápach sa podľa obyvateľov začal šíriť, keď napojili na starú čističku desiatky nových domov.

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Hokejisti ako deň a noc

Proti Trenčínu si debut v drese Nitry odbil 17-ročný Andrej Kollár.

Proti Macedóncom si trúfajú na postup

Mladí Nitrania sa v stredu predstavia v mládežníckej obdobe Lige majstrov.

Blízke regióny

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Z polikliniky miznú kľučky aj záchodové dosky + FOTO

Minulý rok išlo do opráv a údržby mestskej polikliniky na Družbe 270-tisíc eur. Hlavnou prioritou sú sociálne zariadenia, tie sú však aj najčastejším terčom vandalov.

Polícia hľadá hnedý Mercedes bez spätného zrkadla. Zachytil a ťažko zranil chodkyňu

Mladá žena ktorá kráčala v sobotu večer popri ceste z Pohronského Ruskova do Hronoviec.

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

Prvý Novozámčan na listine rozhodcov FIFA

Peter Kováč bude rozhodovať aj medzinárodné zápasy

Všetky správy

Štvrtý titul? O rok naň Sagan môže zabudnúť

Trať majstrovstiev sveta v Innsbrucku v roku 2018 je samý kopec.

Pozrite si záver MS z Bergenu, ktorý nebol v televízii

Zábery z helikoptéry ukazujú nástupy v posledných kilometroch aj to, ako skupina favoritov dostihla úniky.

Ešte v marci robil v obleku kľuky. Železná vôľa urobila z Jana Třísku Američana

Legendárny herec z Obecnej školy sa už v Česku necítil doma.

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní na Slovensku vyhýbať ťažšie

Ministerstvo financií vysvetľuje, že zmenou chce zakročiť proti agresívnemu daňovému plánovaniu a presunu ziskov mimo územia Slovenskej republiky.

Kam vyraziť