Správne tipy 5. kola
Dun. Streda - FC Nitra 1:0 1
Šaľa - Prešov 0:1 2
Vrbové - Sereď 1:1 X
Beluša - FC Nitra jun. 2:1 1
Imeľ - ČFK Nitra 0:5 2
Veľké Úľany - Čeľadice 0:2 2
Báb - Lapáš 4:1 1
Selice - Trnovec 4:0 1
Kolíňany - Horný Ohaj 1:2 2
Č. Hrádok - Skýcov 4:1 1
Poradie po 5. kole
29 - Filip Dobiaš, Čeľadice, Róbert Darázs, Tešedíkovo
28 - Vlado Matušica, Hájske, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Turňa, Vlado Krajčovič, Nitra, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Daniel Mako, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Július Miškovič, Vladimír Móri, Šaľa
27 - Patrik Andrášik, Miriam Krasková, Nitra, Ladislav Odráška, Zolo Sabo, H. Kráľová, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Vráble, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michaela Benköová, Močenok, Ján Dekan, Velčice, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Jozef Sklenár, Ján Martinek, Šaľa
26 - Mária Sýkorová, Milan Dobiaš, Pavol Holták, Nitra, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Milan Bekéni, Ladislav Hučko, Jozef Baláž, Šaľa, Andrej Maťo, Jarok, Róbert Špánik, Šoporňa, Juraj Német, D. Lefantovce, Viliam Félis, Vráble
25 - Maroš Karas, Dionýz Pecháček, Peter Solčiansky, Juraj Demény, Pavel Dojčar, Milan Lacina, Jarmila Saidová, Miloš Sýkora, Ján Hudec, Jozef Hudec ml., Stanislav Habáň, Ján Palka, Eduard Szabó, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Matúš Vajzer, Báb, Mário Fábry, Šurianky, Patrik Pacher, Ján Školník, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Ľubomír Ballay, František Andraško, Jelenec, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Anton Bábik ml., Marián Pauk, Rumanová, Jozef Horňák, Rišňovce, Marek Vlček, Vincent Hunka, Lužianky, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Štefan Mrllák, Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy
24 - Miroslav Fábry, Peter Perina, Ivan Eliáš, Štefan Zabák, Lenka Sýkorová, Dávid Said, Pavel König, Ľubomír Lenický, Peter Kompas, Pavel Búš, Martin Kuchar, Ivan Kozár, Nitra, Vladimír Miškolci, Katarína Zabáková, Lehota, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Anna Fazekašová, Neded, Jozef Vodný, Imrich Drozdák, Babindol, Stanislav Packa, Močenok, Milan Roško, Dyčka, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Roman Bilický, Preseľany, Emil Remeň, Čeľadince, Erik Somor, Vráble, Ján Gál, Jana Gálová, Žirany, Peter Mako, Monika Bačová, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Alexander Kobza, Čechynce, Boris Lacika, Zbehy, Štefan Deák, Sľažany, Július Benkö ml., Július Benkö st., Tibor Odráška, Pavol Uher, Šaľa, Laci Takács, Dlhá n/V., Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Šmitala, Čab, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Kutak, Jarok, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž.
23 - Ernest Mako, Miro Ištokovič, Tomáš Drgoňa, Erich Schober, Dezider Zaujec, Pius Hajdák, Ľudovít Konečný, Roman Sýkora, Vladimír Kompas, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Straňák, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Miroslav Piovarči, Peter Štefanka, Štefan Hudec, Lužianky, Stanislav Vojtila, Jelenec, Gabriela Sádovská, Žitavce, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Kukliš, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jana Dudonová, Sereď, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavel Babiak, Žitavany, Ernest Szabó, Štefan Varga, Topoľnica, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ivan Bakyta, Jarok, Katka Kišacová, Peter Kišac, Peter Bartoš, Nové Sady, Margita Pánisová, D. Krškany, Miloš Gál st., Žirany, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Ivanka, Ivan Kupec, Zbehy, Dalibor Greguš, Čab, Samko Mihálik, Robert Ščepka, Marek Sokol, Marián Kopáčik, Milan Lazan, Šaľa, Pavel Gálik ml., Lovce, Jozef Labuda, Solčany
22 - Imrich Ručkay, František Dedič, Jaroslav Lazor, Štefan Bede, Daruška Horváthová, Pavol Krajčo, Laco Ištokovič, Peter Bezák, Nitra, Filip Vašíček, Sereď, Pavol Kozma, Katarína Guľková, Bartolomej Guľka, Mikuláš Pintér, Branč, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Homola, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Tibor Glovenský, Ľudovít Valent, Košúty, Lukáš Zabák, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Šlosár, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marek Fábry, Šurianky, Jaroslav Daniš, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ján Kóssi, Čifáre, Maroš Slovák, Mojzesovo, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Juraj Segíň, Anna Pacherová, Miroslav Tonka, Sľažany, Jaroslav Grman, Jozef Andel, Vráble, Ladislav Németh, V. Úľany, Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Trnovec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Chobot, Urmince, Ján Lipovský, Báb, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Ryban, Nit. Streda, Kristián Varga, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Henrich Richter, Bratislava, Lenka Lahučká, Henrich Bíro, Čakajovce, Anton Bábik st., Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Bedeč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ondrej Kišac, Branislav Kišac, Nové Sady, Ján Kozla, Žirany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Dušan Podhradský, Ján Pánis, D. Krškany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, František Sabo, Vinodol, Milan Filo, Obyce, Ľubica Barčáková, Abrahám, Michal Čery, Jelenec, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Lehocký, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Michal Jangl, Dol. Streda, Andrej Hudec, Čeľadice
21 - Pavel Hrnčár, Ivan Lauko, Viera Lauková, Ladislav Skalický, František Benc, Milan Vörös, Katarína Karcolová, Ladislav Pindeš, Alexander Meszáros, Marián Benca, Mária Königová, František Filo, Róbert Bačinský, Pavol Mihalčín, Šimon Šuník, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Hraška, Peter Matulník, Nové Sady, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Bobok, Volkovce, Denis Novota, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jakub Vojtek, Vráble, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Čerhák, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Ivan Tóth, H. Kráľová, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Danada, Marián Titka, Peter Hipp, Martina Hippová, René Vincze, Peter Zeleňák, Juraj Csirik, Jozef Baláž ml., Šaľa, Dušan Petrovič, Obyce, Július Szarka, Topoľnica, Štefan Valovič, Cyril Slamka, Roman Grznár, František Chudý, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Slíž, Peter Pecho, Beladice, Jaro Fúska, Zbehy, Karol Miček, P. Kesov, Anton Adamec, H. Lefantovce, Milan Macho, M. Ripňany, Jožko Černý, Rumanová, Marek Košlab, Šurianky, Arpád Balogh, Kolárovo, Miloš Macala, Gáň, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok
20 - Jozef Paulík, Július Petrík, Jozef Kováč, Juraj Hrnčár, Anna Peniašková, Igor Drotár, Ľudo Horváth, Boris Grežo, Marián Grman, Dajana Borovská, Dušan Letko, Vladimír Nemšovský, Ján Ehrenhold, Ivan Balla, František Hrnčiar st., Dušan Danko, Milan Petráš, Jaroslav Andrášik, Lukáš Bartakovič, Štefan Matesko, František Zelovič, Ladislav Nosian, Nitra, Peter Rajnoha, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Miloš Remenár, Miroslav Javor, Sereď, Vojtech Borka, Trstice, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Ronin, Blahová, František Kóša, Branč, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Martina Segíňová, Sľažany, Miloš Kukučka, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Marián Malík, Jaroslav Korytár, Močenok, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Frajka, Vieska, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jozef Štefák, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Hamerlík, Jelka, Anna Duczová, Marek Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Dominika Tóthová, Martin Kormoši, Ladislav Héviz, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, Boris Mesároš, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Svitač, Telince, Ladislav Holečka, Ladice, Andrej Vereš, Ivan Bradáč, Július Bradáč, Golianovo, Helena Kadliečková, Dražovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ivan Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Csaba Sándor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marek Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Mária Bajáková, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Marián Mateička, Behynce, Kristián Pajer, Gašpar Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Tomáš Švec, Pohranice, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Mészáros, Selice, Peter Vašek, Ivanka
19 - Karol Ryba, Michal Hunka, Anton Dano, Vlado Lyžičiar, Patrik Studený, Stanislav Billík, René Daniš, Vladimír Kuťka, Ľuboš Baranec, Ján Doboš, Ľudovít Kováč, Matúš Holták, František Hrnčiar ml., Milan Púčik, Janka Tichá, Marcel Pánis, Lenka Königová, Martin Tesár, Jozef Svitač, Peter Kardoš, Ľubica Tasáryová, Michal Motúz, Nitra, Pavol Pagáč, Milan Pagáč, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Ivanka, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Tibor Hupka, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Roman Margetin, František Margetin, Jozef Rehuš, Sebastián Grznár, Rišňovce, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Ambrózy, Selice, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Viliam Matejov, Skýcov, Štefan Pilčík, Marta Kunkelová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ján Félis, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Tuhý, Machulince, Helena Augustínová, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Pavol Viskup, Báb, Eduard Kontár, H. Saliby, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Vojtech Mesároš, Lehota, Ondrej Vlha, M. Cetín, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Javor, Šintava, Ivan Ďurický, Milan Fúska, Branč, Pavel Kúsek, Žikava, Mária Látečková, Svätoplukovo, Stanislav Debnár, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Juhász, Rudolf Macho, Peter Scheer, Kolíňany, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, František Finta, Jelenec, Janka Gálová, Žirany, Ivan Mareček, Čab, Gabriel Odráška, Štefan Sedmák, Ľuboš Plevka, Miroslav Mokráš, Šaľa, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Mária Krasňanská, Nové Sady
18 - Andrej Kudamik, Ladislav Piška, Ladislav Adame, Ladislav Baláži, Milada Dojčarová, Jozef Ehrenhold, Denisa Bakošová, Štefan Fiala, Frantšek Grom, Jozef Hudec st., Janka Čambalová, František Bojda, Jozef Nemeš st., Jozef Nosian, Štefan Dékány, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Vladimír Gombáš ml., Eva Gombášová, Močenok, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ladislav Szöke, Radek Kováčik, Jozef Malý, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Jozef Haspra, Topoľčianky, Peter Čepček, Tibor Szekér, Irena Petková, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Vladimír Holeček, Mária Holečková, Sereď, Peter Slovák, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Brat, Pavol Bradáč, Golianovo, Ľuboš Nagy, Jelenec, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Daniel Lörincz, František Imre st., Erik Selecký, Branč, Jozef Žemba, Rišňovce, Adam Nádaský, Lužianky, Štefan Kúsek, Hostie, František Kausek, Klasov, Marián Móri, Tomáš Fleischman, Eva Ščepková, Tibor Križovič, Šaľa, Rudolf Lauko, Zbehy, Tibor Berec, Lapáš, Pavol Štefek, V. Dolina, Emanuel Maňúch, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Chovanec, Šurianky, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.
17 - Marián Mičík, Ján Bernát, Ľubomír Rák, Michal Garay, Peter Plandora, Eugen Németh, Marian Barta, Ernest Szombath, Vladimír Papp, Jozef Prešinský, Vladimír Depeš, Richard Magušín, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Ďuriač, Hostie, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Lukáč, Lehota, Alexander Špánik, Šoporňa, Jeremiáš Vnuk, Karol Bujalko, Vráble, Marián Tkáč, Sereď, Celestín Berecz, Anton Kazáň, Branč, Dušan Bobrík, Bratislava, František Čaniga, Dražovce, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Pavol Török, V. Dolina, Július Galo, Jozef Toman, D. Krškany, Bohuš Baják, Milan Piovarči, Lužianky, Róbert Šimák, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, Ján Kollár, Zbehy, Marek Franko, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Miriama Ďurinová, Golianovo, Adam Štefčík, Koniarovce, Vladimír Kéri, Slepčany
16 - Štefan Verták, Martin Peniaško, Ľuboš Mičík, Ivana Olšanská, Pavol Ďurina, Jozef Kóša, Mária Kóšová, Samuel Mihalčín, Milan Ružička, Dominik Bartakovič, Ivan Minárik, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Šebík, Topoľčianky, Mirka Tóthová, Tatiana Mifková, Roman Uher, Jozef Lenčéš, Šaľa, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Imrich Hrdlica, Báb, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Slavko Mikula, Vlado Kupec, Zbehy, Tomáš Karácsony, Váhovce, Milan Roman, Čab, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Filip Deák, Sľažany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jozef Králik, T. Mlyňany
15 - Vlado Sásik, Daniel Šípoš, Juraj Urban, Lukáš Schober, Anna Billíková, Miro Račko, Ján Hnilica, Ladislav Fazekaš, Pavel Čvirik, Daniel Tasáry, Jozef Moder, Jabar Said, Nitra, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ján Mikuš, Obyce, Dana Janeková, Vráble, Mário Valky, Šintava, František Kunkel, Zl. Mravce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ladislav Kéry, Volkovce, Alexander Repta, Zuzanna Kóňová, Branč, Marián Valla, V. Zálužie, Michal Lenický, Pavol Sedliačik, Róbert Sedlák, Peter Jobbágy, Štefan Žarnócay, Šaľa, Ľudovít Desat, Podhorany, Ivan Marci st., Ivan Žember, Nové Sady, Pavol Zachar, Báb, Peter Kluka, Lapáš, František Finta, Kolíňany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Katarína Bányiová, Hájske, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
14 - Monika Skalická, Miroslava Rosinská, Oldo Hlavatý, Ján Kmeťo, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Ladislav Sivák, Žirany, Miroslav Mandák, Pavel Mihálik, Slavo Kališ, Róbert Pospiš, Šaľa, Matúš Cibuľa, Žitavce, Michaela Ondrejková, Kľačany, Jozef Tomek, Lúčnica, Peter Ondriaš, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Dalibor Bradáč, Golianovo, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Ivan Berec, Lužianky, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Ladislav Babóti, Vlčany, Miroslav Močol, Alekšince, Tibor Bene st., D. Obdokovce
13 - Edita Buchová, Ivor Vinohradský, Mária Kóšová ml., Jaroslav König, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Ján Golha, Imrich Struhár, Vráble, Ľudmila Verešová, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Roman Harčár, Šaľa, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
12 - Peter Solčiansky ml., Stanislav Mihálik, Gitka Letková, Július Michalička ml., Ľubomír Maczvalda, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Martin Hindák, Sereď, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ladislav Gál, Žirany, Martin Kriššák, P. Kesov, Štefan Bapčány, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Mário Macháč, Rišňovce, Ronald Bedecs, Šaľa, Lenka Hlavová, Praha, Mária Bereczová, Branč, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Mária Mesárošová, Lehota, Silvester Pintér, V. Cetín
11 - Štefan Csampai, Lukáš Borovský, Janka Račková, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Ján Barát, Nitra, Juraj Vereš, Tibor Karabínoš, Golianovo, Michal Palka, Cabaj, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Peter Bíňovský, Lúčnica, Marek Lauko, Lužianky
10 - Jozef Gutai, Katarína Spišáková, Tomáš Krajčovič, Nitra, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Rastislav Špánik, Šoporňa, Lenka Reptová, Branč, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Viera Pavelková, Golianovo
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Bradáč, Golianovo, Peter Lauko, Žikava, Pavol Pavelka, Nitra, Alex Lovás, H. Saliby
8 - Štefan Krajčír, Monika Holtáková, Iveta Schoberová, Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Kristína Líšková, Branč
7 - Katarína Billíková, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Miroslav Tokár, Vráble
6 - Gabriela Gutaiová, Friggo Rondoš, Nitra, Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
5 - Jozef Tomovič, Mária Korgová, Drahomír Mego, Eva Konečná, Mária Palková, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Štefan Ördög, Peter Darnadi, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Vráble, Salo Berecz, Branč, Marek Hlava, Praha, Rudolf Slovák, Bešeňov, Michaela Dobišová, Močenok, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo
4 - Mário Králiček, Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Michal Borovský, Miroslav Raček, Nitra, Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Mária Gáliková, Jelenec, Matej Kuzmický, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Vincent Botló, Zl. Klasy
3 - Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, Igor Kotora, Patrik Moder, František Juhás, Nitra, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice
2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Miroslav Jančár, Komjatice
1 - Ladislav Varga, Topoľnica, Renáta Godárová, Štitáre, Katarína Vlčeková, Lužianky, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany
0 - Marián Varga, Sľažany
V 5. kole bolo maximum 9 uhádnutých zápasov, čo dokázali až šiesti tipujúci. Sú to: Peter Eliáš, Lúčnica, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Vladimír Móri, Šaľa, Alex Lovás, H. Saliby. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, napíšte na: martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov