Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

V 6. kole bolo maximom 8 zápasov, uhádli ich Matúš Vajzer, Milan Roško a Juraj Čurgaly. Poradie na čele: 34 - Tibor Bene ml., 33 - P. Andrášik, V. Krajčovič, V. Matušica, M. Vajzer, F. Dobiaš, R. Darázs, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 5. kola Ľuboš Nagy, na snímke s priateľkou Ivanou.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 6. kola

Slovensko - Bosna a H. 1:2 2
Petržalka - Vráble 2:1 1
FC Nitra jun. - T. Stankovce 2:3 2
Močenok - Dvory n/Ž. 2:3 2
Jelka - Lehnice 0:3 2
Sľažany - Golianovo 3:0 1
Čechynce - Zbehy 1:8 2
Jarok - Výčapy-Opatovce 0:5 2
Vinodol - Klasov 1:2 2
Velčice - ViOn C/Hostie 0:0 X

Poradie po 6. kole:

34 - Tibor Bene ml., D. Obdokovce

33 - Patrik Andrášik, Vlado Krajčovič, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Matúš Vajzer, Báb, Filip Dobiaš, Čeľadice, Róbert Darázs, Tešedíkovo

32 - Ladislav Odráška, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Milan Roško, Dyčka, Ľubomír Turňa, Nitra, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Baláž, Šaľa

Článok pokračuje pod video reklamou

31 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Viliam Félis, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michaela Benköová, Močenok, Anton Bábik ml., Rumanová, Jozef Horňák, Rišňovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Daniel Mako, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Július Miškovič, Ján Martinek, Vladimír Móri, Šaľa

30 - Dionýz Pecháček, Miriam Krasková, Eduard Szabó, Nitra, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Ballay, František Andraško, Jelenec, Milan Bekéni, Ladislav Hučko, Šaľa, Andrej Maťo, Jarok, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Zolo Sabo, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol

29 - Maroš Karas, Pavel Dojčar, Tomáš Drgoňa, Jarmila Saidová, Mária Sýkorová, Pavol Holták, Ján Palka, Nitra, Vladimír Miškolci, Lehota, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marek Fábry, Šurianky, Ľudovít Valent, Košúty, Ján Školník, Jozef Virág, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Stanislav Packa, Močenok, Mária Lintnerová, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Roman Bilický, Preseľany, Róbert Špánik, Šoporňa, Jozef Záhorský, Rišňovce, Monika Bačová, Čakajovce, Ján Dekan, Velčice, Marián Pauk, Rumanová, Ľubomír Rybár, Cabaj, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Guzmický, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Július Benkö ml., Pavol Uher, Štefan Mrllák, Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Kutak, Jarok

28 - Miroslav Fábry, Štefan Bede, Peter Perina, Daruška Horváthová, Milan Lacina, Štefan Zabák, Miloš Sýkora, Roman Sýkora, Milan Dobiaš, Ján Hudec, Peter Kompas, Pavel Búš, Martin Kuchar, Vladimír Kompas, Ivan Kozár, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Ľubomír Bobok, Volkovce, Juraj Segíň, Sľažany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Peter Štefanka, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Német, D. Lefantovce, Ivan Kupec, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Peter Bartoš, Nové Sady, Jozef Sklenár, Tibor Odráška, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Labuda, Solčany

27 - Peter Solčiansky, Imrich Ručkay, Juraj Demény, Miro Ištokovič, Erich Schober, Ladislav Pindeš, Pavol Krajčo, Dávid Said, Laco Ištokovič, Ľubomír Lenický, Stanislav Habáň, Nitra, Ján Hraška, Branislav Kišac, Nové Sady, Pavol Kozma, Bartolomej Guľka, Mikuláš Pintér, Branč, Štefan Straňák, Marek Tóth, H. Kráľová, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Kukliš, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Lipovský, Báb, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Štefan Dubnička, Váhovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Lenka Lahučká, Henrich Bíro, Čakajovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Martin Kormoši, Július Benkö st., Juraj Csirik, Milan Lazan, Šaľa, Erik Somor, Jozef Andel, Vráble, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Viktor Balko, Lužianky, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľubica Barčáková, Abrahám, Kristián Pajer, Jozef Gál, Žirany, Peter Pecho, Beladice, Juraj Dubeň, Lehota, Laci Takács, Dlhá n/V., Milan Minarovič, Behynce, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Pavel Gálik ml., Lovce, Marián Piterka, Svätoplukovo

26 - František Dedič, Ernest Mako, Boris Grežo, Pius Hajdák, Lenka Sýkorová, Pavel König, Jozef Hudec ml., Michal Motúz, Nitra, Filip Vašíček, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Tóth, Žihárec, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Homola, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jaroslav Daniš, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Stanislav Vojtila, Jelenec, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Vodný, Babindol, Viliam Matejov, Denis Novota, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Marián Malík, Močenok, Jaroslav Grman, Vráble, Štefan Kočiš, Dušan Kolenčík, Trnovec, Marián Chobot, Urmince, Peter Ryban, Nit. Streda, Anna Pacherová, Miroslav Tonka, Sľažany, Viera Bradáčová, Golianovo, Štefan Varga, Topoľnica, Štefan Valovič, Roman Grznár, František Chudý, Rišňovce, Ivan Tóth, Peter Mako, Čakajovce, Ján Kozla, Žirany, Marek Vlček, Lužianky, František Sabo, Vinodol, Jaro Fúska, Boris Lacika, Zbehy, Katarína Zabáková, Lehota, Karol Miček, P. Kesov, Arpád Balogh, Kolárovo, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Robert Ščepka, Peter Lehocký, René Vincze, Peter Zeleňák, Marek Sokol, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Andrej Hudec, Čeľadice, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok

25 - Jozef Paulík, Jaroslav Lazor, Ivan Lauko, Viera Lauková, Karol Ryba, Igor Drotár, Vlado Lyžičiar, Stanislav Billík, Ivan Eliáš, Vladimír Kuťka, Marián Grman, Katarína Karcolová, Dajana Borovská, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Konečný, Marcel Pánis, Lukáš Bartakovič, Róbert Bačinský, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Lukáš Zabák, Lehota, Ján Ronin, Blahová, František Kóša, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Eliáš, Lúčnica, Gabriela Sádovská, Žitavce, Ján Kóssi, Čifáre, Maroš Slovák, Mojzesovo, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Hamerlík, Jelka, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Miroslav Javor, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Emil Dubec, Žikava, Henrich Richter, Bratislava, Anton Bábik st., Rumanová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ernest Szabó, Topoľnica, Ján Bedeč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Bakyta, Jarok, Katka Kišacová, Peter Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Ján Slíž, Beladice, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, Ján Pánis, D. Krškany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Milan Filo, Obyce, Peter Scheer, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jana Gálová, Žirany, Milan Macho, M. Ripňany, Dalibor Greguš, Čab, Samko Mihálik, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Jozef Baláž ml., Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová

24 - Pavel Hrnčár, Jozef Kováč, Michal Hunka, René Daniš, František Benc, Milan Vörös, Dezider Zaujec, Alexander Meszáros, Ivan Balla, Mária Königová, Jaroslav Andrášik, Pavol Mihalčín, Šimon Šuník, Martin Tesár, Jozef Svitač, Ladislav Nosian, Peter Bezák, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Roman Margetin, Jozef Štefák, Cyril Slamka, Sebastián Grznár, Rišňovce, Martina Segíňová, Sľažany, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Tuhý, Machulince, Milan Augustín, Topoľčianky, Ladislav Németh, V. Úľany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Anna Duczová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Dominika Tóthová, Peter Hipp, Juraj Žiačko, Šaľa, Boris Mesároš, Lehota, Július Bradáč, Golianovo, Dušan Petrovič, Obyce, Július Szarka, Topoľnica, Ján Gál, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Stanislav Debnár, Zbehy, Peter Juhász, Kolíňany, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, František Imre st., Branč, Michal Čery, Jelenec, Imrich Guzmický, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Vladimír Kubala, Belince, Marek Košlab, Šurianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Karol Blažovič, Lužianky, Tibor Bene st., D. Obdokovce

23 - Július Petrík, Ladislav Skalický, Anton Dano, Patrik Studený, Ján Doboš, Dušan Letko, Matúš Holták, František Filo, Janka Čambalová, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Rajnoha, Štefan Pilčík, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Jozef Barát, Topoľčany, Vojtech Borka, Trstice, František Margetin, Ján Jambor, Jozef Rehuš, Jozef Žemba, Rišňovce, Jozef Martiška, Dražovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Viliam Matejov, Skýcov, Štefan Páleník, Prílepy, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Frajka, Vieska, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Mirka Tóthová, Jozef Danada, Gabriel Odráška, Marián Titka, Šaľa, Peter Svitač, Telince, Alojz Rajtár, Sľažany, Ivan Ďurický, Erik Selecký, Branč, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Vrabec, Čakajovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Michal Belan, Svätoplukovo, Ján Vaško, Ivanka, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, František Kausek, Klasov, Mária Krasňanská, Nové Sady, Attila Sonlajtner, Žirany

22 - Andrej Kudamik, Ladislav Piška, Juraj Hrnčár, Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Marián Mičík, František Hrnčiar st., Dušan Danko, František Hrnčiar ml., Marián Benca, Frantšek Grom, František Bojda, Jozef Nemeš st., Štefan Matesko, Jozef Nosian, Eugen Németh, Marian Barta, Peter Kardoš, Ľubica Tasáryová, Vladimír Depeš, Nitra, Miroslav Ďuriač, Štefan Kúsek, Hostie, György Jakubecz, Eduard Kontár, H. Saliby, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Milan Pagáč, Roman Guzmický, Ivanka, Eva Gombášová, Jaroslav Korytár, Močenok, Peter Lukáč, Lehota, Alexander Špánik, Šoporňa, Ladislav Szöke, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Žitavany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Pavol Viskup, Báb, Vincent Komačka, Topoľčany, Daniela Šarkeziová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Holeček, Mária Holečková, Sereď, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Andrej Vereš, Ivan Bradáč, Golianovo, Helena Kadliečková, Juraj Kadlieček, Dražovce, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Katarína Guľková, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Valla, V. Zálužie, Marek Desat, Podhorany, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ivan Marci st., Nové Sady, Alexandra Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Ján Kollár, Zbehy, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Juraj Mészáros, Selice, Ľuboš Plevka, Jozef Kučera, Šaľa, Peter Rybanský, Kapince, Tibor Berec, Lapáš, Pavol Štefek, V. Dolina, Filip Deák, Sľažany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

21 - Ladislav Adame, Lukáš Schober, Anna Billíková, Ján Ehrenhold, Ľudovít Kováč, Milan Petráš, Milan Púčik, Pavol Ďurina, Janka Tichá, Denisa Bakošová, Štefan Fiala, Jozef Hudec st., Lenka Königová, Michal Garay, Peter Plandora, Pavel Čvirik, František Zelovič, Ernest Szombath, Dominik Bartakovič, Nitra, Pavol Pagáč, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ladislav Nagy, Karol Bujalko, Vráble, Jozef Štefek, Peter Slovák, Čeľadice, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Félis, Milan Kukučka, Žitavany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Helena Augustínová, Jozef Haspra, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Irena Petková, Jozef Masár, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Brat, Pavol Bradáč, Golianovo, Ondrej Vlha, M. Cetín, Vladimír Guláš, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Milan Javor, Šintava, Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Macho, Kolíňany, Mário Pánis, D. Krškany, Mária Bajáková, Lužianky, Milan Greguš, Peter Vranský, Rudolf Lauko, Zbehy, Anton Adamec, H. Lefantovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ladislav Héviz, Pavol Sedliačik, Eva Ščepková, Tibor Križovič, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Anton Kazáň, Branč, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Vladimír Kéri, Slepčany

20 - Štefan Verták, Ladislav Baláži, Ján Bernát, Juraj Urban, Vladimír Papp, Daniel Tasáry, Štefan Dékány, Jozef Prešinský, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Juraj Drahoš, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jeremiáš Vnuk, Dana Janeková, Vráble, Vojtech Mesároš, Lehota, Celestín Berecz, Branč, Ladislav Holečka, Ladice, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Adam Nádaský, Lužianky, Jaromír Slíž, Beladice, Július Galo, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Janka Gálová, Žirany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vlado Kupec, Zbehy, Tatiana Mifková, Marián Móri, Tomáš Fleischman, Roman Uher, Miroslav Mokráš, Šaľa, Milan Roman, Čab, Miriama Ďurinová, Golianovo, Adam Štefčík, Koniarovce

19 - Martin Peniaško, Milada Dojčarová, Ľuboš Mičík, Ľuboš Baranec, Miro Račko, Miroslava Rosinská, Ľubomír Rák, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Ivan Minárik, Richard Magušín, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Sivák, Žirany, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, František Kunkel, Zl. Mravce, Dušan Bobrík, Bratislava, Alexander Repta, Zuzanna Kóňová, Branč, František Čaniga, Dražovce, Margita Pavelková, Golianovo, Pavol Török, V. Dolina, Peter Kluka, Lapáš, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ivan Žember, Nové Sady, František Finta, Jelenec, Slavko Mikula, Zbehy, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Sedmák, Róbert Sedlák, Jozef Lenčéš, Šaľa, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.

18 - Monika Skalická, Ladislav Fazekaš, Jozef Kóša, Mária Kóšová, Samuel Mihalčín, Jabar Said, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ján Mikuš, Obyce, Imrich Struhár, Jozef Malý, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Marián Tkáč, Sereď, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Imrich Hrdlica, Báb, Marián Valla, V. Zálužie, Ľudovít Desat, Podhorany, František Finta, Kolíňany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Roman Harčár, Šaľa, Slavomír Tóth, H. Kráľová

17 - Daniel Šípoš, Lukáš Borovský, Ján Hnilica, Oldo Hlavatý, Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Tomek, Lúčnica, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Pavel Mihálik, Marek Franko, Peter Jobbágy, Šaľa, Ladislav Gál, Žirany, Róbert Šimák, D. Krškany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Králik, T. Mlyňany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

16 - Štefan Csampai, Vlado Sásik, Gitka Letková, Ivana Olšanská, Ivor Vinohradský, Katarína Spišáková, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Mário Valky, Šintava, Michal Palka, Cabaj, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ronald Bedecs, Róbert Pospiš, Šaľa, Mária Bereczová, Branč

15 - Peter Solčiansky ml., Stanislav Mihálik, Edita Buchová, Jozef Moder, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Dalibor Bradáč, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Slavo Kališ, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Pavol Zachar, Báb, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Katarína Bányiová, Hájske, Mária Mesárošová, Lehota, Silvester Pintér, V. Cetín

14 - Jozef Gutai, Július Michalička ml., Tomáš Krajčovič, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Matúš Cibuľa, Žitavce, Michaela Ondrejková, Kľačany, Ján Golha, Vráble, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Juraj Vereš, Golianovo, Ivan Berec, Lužianky, Rastislav Špánik, Šoporňa, Janka Pavlíková, Martin n/ˇŽ.

13 - Janka Račková, Mária Kóšová ml., Ľubomír Maczvalda, Iveta Schoberová, Jaroslav König, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Ľudmila Verešová, Tibor Karabínoš, Jozef Bradáč, Golianovo

12 - Štefan Krajčír, Nitra, Martin Hindák, Sereď, Martin Kriššák, P. Kesov, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Lenka Hlavová, Praha, Marek Lauko, Lužianky, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Peter Lauko, Žikava, Alex Lovás, H. Saliby

11 - Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Ján Barát, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Peter Bíňovský, Lúčnica

10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Monika Holtáková, Nitra, Salo Berecz, Branč, Miroslav Tokár, Vráble, Viera Pavelková, Golianovo

9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Lena Kunkelová, Praha, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Pavol Pavelka, Nitra, Peter Darnadi, Golianovo

8 - Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Kristína Líšková, Branč, Friggo Rondoš, Nitra

7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy, Michaela Dobišová, Močenok, Jordan Lazarov, N. Sady

6 - Jozef Tomovič, Michal Borovský, Gabriela Gutaiová, Nitra, Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Jan Vašš, Poľný Kesov

5 - Mária Korgová, Drahomír Mego, Eva Konečná, Mária Palková, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Štefan Ördög, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Vráble, Marek Hlava, Praha, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo

4 - Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Nitra, Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Ladislav Varga, Topoľnica, Mária Gáliková, Jelenec, Matej Kuzmický, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Blaho, Čeľadice, Marián Varga, Sľažany, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Vincent Botló, Zl. Klasy, Patrik Drahoš, Mankovce

3 - Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, Igor Kotora, Patrik Moder, František Juhás, Nitra, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy

2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Mária Virágová, Zl. Moravce, Peter Duchoň, Miroslav Kozlík, Golianovo

1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo

V 6. kole bolo maximom 8 zápasov, uhádli ich Matúš Vajzer, Milan Roško a Juraj Čurgaly. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  5. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  6. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 772
  2. Najužitočnejšia appka 17 708
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 11 944
  4. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 321
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 627
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 390
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 4 630
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 999
  9. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 3 592
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste 3 122

Hlavné správy z MY Nitra

Botanická záhrada SPU predstavuje živú fosíliu, vždyzelenú wolémiu

Výstava Farby a plody jesene potrvá do 16. októbra.

Mesto Zlaté Moravce vybuduje na jeseň nové parkovacie miesta

Mesto investuje do výstavby nových parkovacích miest vyše 43.000 eur.

AKTUALIZOVANÉ 19:14

Fotogaléria: Medzinárodný turnaj kadetov v Nitre

Mladí volejbalisti do 18 rokov zo šiestich klubov sa stretli na predsezónnom turnaji v športovej hale SPU.

Slováci postupujú na Európu, v zápase pravdy zdolali Rumunov!

Hra nervov, bitka o všetko. Zverenci Petra Gergelyho v „zápase pravdy“ s Rumunskom boli lepším mužstvom, víťazstvo 4:1 ide do sveta! Výber ZsFZ vyhral kvalifikačnú skupinu a postupuje do budúcoročné ME amatérov!

V nitrianskej fakultnej nemocnici vymenili ďalšieho riaditeľa

Martin Neštický je zatiaľ funkciou len poverený.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Aké sú príbehy ľudí, ktorí stavali Oravskú priehradu

V stavbe storočia sú mozole a osudy stoviek ľudí.

Žilinský Bulvár: Kedysi vychýrená štvrť mesta, teraz len upadá

Žilinský Bulvár je vo veľmi zlom stave. Problémom sú najmä bezdomovci.

Pezinské vinobranie poznačila víchrica, pomáhali aj hasiči

Popadané stromy, zdemolované stánky či prevrátené smetiaky.

Vybrali SME

Už ste čítali?