Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Víťazom kola je Eduard Kontár z H. Salíb, stačilo mu uhádnuť 7 zápasov. Zrodilo sa až šesť remíz! Poradie na čele: 37 - Matúš Vajzer, Báb, Vlado Krajčovič, Nitra, atď.

po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 6. kola Juraj Čurgaly z Janíkoviec.po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 6. kola Juraj Čurgaly z Janíkoviec. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 7. kola

FC Nitra - Trnava 0:1 2
FC ViOn - Senica 2:2 X
Šaľa - Senec 1:1 X
Vráble - Sereď 2:2 X
Palárikovo - Neded 0:0 X
Dvory n/Ž. - ČFK Nitra 3:5 2
Trstice - Čeľadice 1:5 2
Janíky - Horná Kráľová 1:1 X
Nové Sady - Trnovec n/V. 3:3 X
Topoľnica - Tomášikovo 2:3 2

Poradie po 7. kole

37 - Matúš Vajzer, Báb, Vlado Krajčovič, Nitra

36 - Vlado Matušica, Hájske, Patrik Andrášik, Nitra, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Michaela Benköová, Močenok, Anton Bábik ml., Rumanová

Skryť Vypnúť reklamu

35 - Jozef Hoppan, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Hučko, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo

34 - Ľubomír Ballay, Jelenec, Ľubomír Turňa, Nitra, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Juraj Bujko, Sládkovičovo, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Július Miškovič, Vladimír Móri, Šaľa

33 - Maroš Karas, Pavel Dojčar, Tomáš Drgoňa, Štefan Zabák, Miriam Krasková, Nitra, Vladimír Miškolci, Lehota, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Patrik Pacher, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Miroslav Kováč, Viliam Félis, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Straňák, Zolo Sabo, H. Kráľová, Jozef Horňák, Rišňovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Andrej Maťo, Jarok, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Marián Pauk, Rumanová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Martinek, Pavol Uher, Jozef Baláž, Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

32 - Štefan Bede, Boris Grežo, Ladislav Pindeš, Mária Sýkorová, Milan Dobiaš, Dionýz Pecháček, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marek Fábry, Šurianky, Juraj Segíň, Sľažany, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Virág, Zl. Moravce, Róbert Špánik, Šoporňa, Daniel Mako, Monika Bačová, Čakajovce, Ján Dekan, Velčice, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Sklenár, Július Benkö ml., Tibor Odráška, Štefan Mrllák, Šaľa, Arpád Balogh, Kolárovo, Laci Takács, Dlhá n/V., Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Jozef Labuda, Solčany

31 - Miroslav Fábry, Milan Lacina, Ján Hudec, Martin Kuchar, Ján Palka, Ivan Kozár, Eduard Szabó, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Marek Tóth, H. Kráľová, Jožko Černý, Rumanová, Martin Kormoši, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Záhorský, Rišňovce, Henrich Bíro, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, František Andraško, Jelenec, Bartolomej Guľka, Branč, Juraj Német, D. Lefantovce, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Štefan Deák, Sľažany, Peter Bartoš, Nové Sady, Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Šmitala, Čab, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Kutak, Jarok, Miro Senneš, Cabaj-Čápor

Skryť Vypnúť reklamu

30 - František Dedič, Peter Perina, Igor Drotár, Daruška Horváthová, Jarmila Saidová, Laco Ištokovič, Pavol Holták, Ľubomír Lenický, Pavel Búš, Vladimír Kompas, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Lukáš Zabák, Katarína Zabáková, Lehota, Miroslav Piovarči, Peter Štefanka, Štefan Hudec, Lužianky, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Anna Fazekašová, Neded, Jozef Šabo, Žitavany, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Kukliš, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Kočiš, Trnovec, Ivan Tóth, H. Kráľová, Dušan Švehla, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Lenka Lahučká, Čakajovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavel Gálik ml., Lovce, Erik Somor, Vráble, Ivan Bakyta, Jarok, Branislav Kišac, Nové Sady, Peter Sládeček, V. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová, Miloš Gál st., Kristián Pajer, Žirany, Peter Lehocký, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, František Chudý, Rišňovce

29 - Peter Solčiansky, Imrich Ručkay, Ernest Mako, Ivan Lauko, Karol Ryba, Miro Ištokovič, Vladimír Kuťka, Erich Schober, Pius Hajdák, Pavol Krajčo, Dajana Borovská, Miloš Sýkora, Roman Sýkora, Jozef Hudec ml., Peter Kompas, Stanislav Habáň, Michal Motúz, Nitra, Filip Vašíček, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Miroslav Javor, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Homola, Hosťovce, Ján Ronin, Blahová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Pilčík, Denis Novota, Eva Lahučká, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Jaroslav Grman, Vráble, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Lipovský, Báb, Štefan Lipovský, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Štefan Dubnička, Váhovce, Eduard Kontár, H. Saliby, Emil Dubec, Žikava, Anna Pacherová, Sľažany, Dušan Kolenčík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Viera Bradáčová, Golianovo, Pavel Babiak, Žitavany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Valovič, Roman Grznár, Rišňovce, Peter Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Ján Kozla, Žirany, Marek Vlček, Lužianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Grofčík, Alekšince, František Imre st., Mikuláš Pintér, Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľubica Barčáková, Abrahám, Boris Lacika, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Robert Ščepka, Július Benkö st., Juraj Žiačko, Marek Sokol, Juraj Csirik, Milan Lazan, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Miloš Macala, Gáň, Anton Bábik st., Rumanová, Michal Kaplán, Č. Hrádok

28 - Viera Lauková, Patrik Studený, Marián Grman, Dávid Said, Vladimír Nemšovský, Ivan Balla, Matúš Holták, Ladislav Nosian, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Ladislav Čekey, Pohranice, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Kóssi, Čifáre, Viliam Matejov, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Marián Malík, Močenok, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Marián Chobot, Urmince, Anna Duczová, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Ivan Tóth, Peter Mako, Čakajovce, Viktor Balko, Vincent Hunka, Lužianky, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Milan Filo, Obyce, Peter Scheer, Kolíňany, Filip Marinov, Rumanová, Karol Miček, P. Kesov, Ivan Kupec, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Kubala, Belince, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, René Vincze, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Marián Piterka, Svätoplukovo

27 - Pavel Hrnčár, Jozef Paulík, Jaroslav Lazor, Michal Hunka, Juraj Demény, Stanislav Billík, Ivan Eliáš, René Daniš, Lenka Sýkorová, Ľudovít Konečný, Pavel König, Marcel Pánis, Róbert Bačinský, Šimon Šuník, Martin Tesár, Peter Kardoš, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Hraška, Nové Sady, Tibor Glovenský, Košúty, Peter Eliáš, Lúčnica, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Jozef Vodný, Babindol, Štefan Tóth, Klasov, Martina Segíňová, Sľažany, Viliam Matejov, Skýcov, Helena Augustínová, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Hamerlík, Jelka, Vincent Komačka, Topoľčany, Mirka Tóthová, Jozef Danada, Samko Mihálik, Gabriel Odráška, Martina Hippová, Peter Zeleňák, Marián Kopáčik, Jozef Baláž ml., Šaľa, Igor Tkáč, Sereď, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Dušan Petrovič, Obyce, Július Szarka, Topoľnica, Ján Bedeč, H. Saliby, Stanislav Debnár, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Rehuš, Sebastián Grznár, Rišňovce, Ján Slíž, Beladice, Margita Pánisová, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Imrich Guzmický, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Gašpar Gál, Jana Gálová, Jozef Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Marek Košlab, Šurianky, Karol Blažovič, Lužianky, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

26 - Jozef Kováč, Vlado Lyžičiar, František Benc, Lukáš Schober, Milan Vörös, Ján Doboš, Katarína Karcolová, Alexander Meszáros, Mária Königová, Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Lukáš Bartakovič, Pavol Mihalčín, František Zelovič, Nitra, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Roman Margetin, Jozef Štefák, Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Jozef Martiška, Dražovce, Stanislav Vojtila, Michal Čery, Jelenec, Gabriela Sádovská, Žitavce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Ľubomír Novota, Tibor Szekér, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Frajka, Vieska, Ladislav Németh, V. Úľany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Vladimír Holeček, Sereď, Peter Svitač, Telince, Miroslav Tonka, Filip Deák, Sľažany, Ivan Bradáč, Július Bradáč, Golianovo, Ernest Szabó, Topoľnica, Jozef Čentéš, Čakajovce, Katka Kišacová, Ivan Marci st., Mária Krasňanská, Nové Sady, Peter Juhász, Kolíňany, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Pánis, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Dalibor Greguš, Čab, František Kausek, Klasov, Peter Hipp, Štefan Sedmák, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Marcel Čerman, D. Obdokovce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

25 - Ladislav Piška, Marián Mičík, Anna Billíková, Dezider Zaujec, Dušan Letko, Dušan Danko, František Hrnčiar ml., Marián Benca, Milan Petráš, Milan Púčik, Frantšek Grom, František Filo, Janka Čambalová, Eugen Németh, Jozef Svitač, Peter Bezák, Dominik Bartakovič, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Jozef Barát, Topoľčany, Vojtech Borka, Trstice, György Jakubecz, H. Saliby, František Kóša, Daniel Lörincz, Erik Selecký, Branč, František Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Peter Ambrózy, Selice, Anton Bapčány, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Alexander Špánik, Šoporňa, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Topoľčianky, Dominika Tóthová, Marián Titka, Tatiana Mifková, Tibor Križovič, Šaľa, Mária Holečková, Sereď, Henrich Richter, Bratislava, Peter Slovák, Čeľadice, Ladislav Holečka, Ladice, Andrej Vereš, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Csaba Sándor, Rudolf Macho, Kolíňany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Milan Greguš, Ján Kollár, Zbehy, Ivan Mareček, Čab, Štefan Kúsek, Hostie, Jaroslav Skačan, Žihárec, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Pavol Zachar, Báb, Attila Sonlajtner, Žirany

24 - Andrej Kudamik, Július Petrík, František Hrnčiar st., Štefan Fiala, Jozef Hudec st., Michal Garay, Jozef Nemeš st., Pavel Čvirik, Štefan Matesko, Vladimír Depeš, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Ďuriač, Hostie, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Pavol Viskup, Báb, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Mário Slezák, Lukáčovce, Celestín Berecz, Milan Fúska, Katarína Guľková, Anton Kazáň, Branč, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Haspra, Topoľčianky, Jaroslav Korytár, Močenok, Štefan Brat, Golianovo, Ľubor Kajaba, Ján Vaško, Roman Guzmický, Ivanka, Ján Gál, Žirany, Peter Vrabec, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Mária Látečková, Michal Belan, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jozef Toman, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Vlado Kupec, Zbehy, Ladislav Babóti, Vlčany, Marián Móri, Eva Ščepková, Jozef Kučera, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Milan Roman, Čab, Peter Rybanský, Kapince, Pavol Štefek, V. Dolina, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.

23 - Ladislav Skalický, Ladislav Adame, Anton Dano, Ľudovít Kováč, František Bojda, Samuel Mihalčín, Jozef Nosian, Marian Barta, Ľubica Tasáryová, Jozef Prešinský, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Eva Gombášová, Močenok, Jozef Štefek, Čeľadice, Attila Szolnoki, Dyčka, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Alojz Rajtár, Sľažany, Pavol Bradáč, Golianovo, Ondrej Vlha, M. Cetín, Dušan Bobrík, Bratislava, Milan Javor, Šintava, Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Valla, V. Zálužie, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Vladimír Tasáry, Ivanka, Marián Mateička, Behynce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Janka Gálová, Žirany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Tomáš Fleischman, Ľuboš Plevka, Miroslav Mokráš, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Rudolf Lauko, Zbehy, Tibor Berec, Lapáš, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.

22 - Štefan Verták, Juraj Hrnčár, Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Ján Bernát, Juraj Urban, Miro Račko, Miroslava Rosinská, Gitka Letková, Ján Ehrenhold, Ivana Olšanská, Denisa Bakošová, Lenka Königová, Peter Plandora, Ernest Szombath, Vladimír Papp, Daniel Tasáry, Štefan Dékány, Jabar Said, Nitra, Ladislav Nagy, Jeremiáš Vnuk, Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Milan Pagáč, Ivanka, Peter Lukáč, Vojtech Mesároš, Lehota, Peter Čepček, Irena Petková, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ladislav Kéry, Volkovce, Helena Kadliečková, Dražovce, Jozef Török, Pata, Alexander Repta, Zuzanna Kóňová, Branč, Marek Desat, Podhorany, Jaromír Slíž, Beladice, Mário Pánis, D. Krškany, Bohuš Baják, Adam Nádaský, Milan Piovarči, Lužianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ivan Žember, Nové Sady, Alexandra Gálová, Žirany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Slavko Mikula, Peter Vranský, Zbehy, Ladislav Héviz, Roman Uher, Róbert Sedlák, Roman Harčár, Šaľa, Miriama Ďurinová, Golianovo, Miroslav Močol, Alekšince, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

21 - Ladislav Baláži, Martin Peniaško, Milada Dojčarová, Vlado Sásik, Daniel Šípoš, Ľubomír Rák, Ladislav Fazekaš, Janka Tichá, Ivor Vinohradský, Jozef Kóša, Mária Kóšová, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ján Mikuš, Obyce, Ján Félis, Žitavany, Peter König, Ivanka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marián Tkáč, Sereď, Peter Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Margita Pavelková, Golianovo, Ľudovít Desat, Podhorany, Pavol Török, V. Dolina, Július Galo, D. Krškany, Mária Bajáková, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, František Finta, Kolíňany, Ronald Bedecs, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Adam Štefčík, Koniarovce, Slavomír Tóth, H. Kráľová

20 - Monika Skalická, Štefan Csampai, Ľuboš Mičík, Lukáš Borovský, Ľuboš Baranec, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Ján Kmeťo, Ivan Minárik, Richard Magušín, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Dana Janeková, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Mário Valky, Šintava, František Kunkel, Zl. Mravce, Imrich Hrdlica, Báb, Ladislav Gál, Žirany, Marián Valla, V. Zálužie, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Kluka, Lapáš, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, František Finta, Jelenec, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Jobbágy, Šaľa
19 - Peter Solčiansky ml., Edita Buchová, Oldo Hlavatý, Iveta Schoberová, Nitra, Ladislav Sivák, Žirany, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ivan Remeň, Nit. Streda, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Pavel Mihálik, Róbert Pospiš, Jozef Lenčéš, Šaľa, Dalibor Bradáč, Golianovo, Michal Palka, Cabaj, František Čaniga, Dražovce
18 - Ján Hnilica, Tomáš Krajčovič, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ján Golha, Jozef Malý, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Andrej Repta, Mária Bereczová, Branč, Jozef Králik, T. Mlyňany, Silvester Pintér, V. Cetín
17 - Július Michalička ml., Jozef Moder, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Juraj Vereš, Golianovo, Slavo Kališ, Marek Franko, Šaľa, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Kriššák, P. Kesov, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Rastislav Špánik, Šoporňa, Mária Mesárošová, Lehota
16 - Štefan Krajčír, Jozef Gutai, Mária Kóšová ml., Katarína Spišáková, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.
15 - Stanislav Mihálik, Monika Holtáková, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ľudmila Verešová, Jozef Bradáč, Golianovo, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Bányiová, Hájske, Lenka Hlavová, Praha, Peter Lauko, Žikava, Alex Lovás, H. Saliby
14 - Janka Račková, Ján Barát, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Marek Lauko, Lužianky, Tibor Karabínoš, Golianovo
13 - Juraj Bárek, Žirany, Jaroslav König, Friggo Rondoš, Nitra
12 - Martin Hindák, Sereď, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Salo Berecz, Branč, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Miroslav Tokár, Vráble
11 - Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Peter Bíňovský, Lúčnica, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Jordan Lazarov, N. Sady
10 - Jozef Tomovič, Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Peter Darnadi, Golianovo, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Lena Kunkelová, Praha, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Rudolf Slovák, Bešeňov, Pavol Pavelka, Nitra
8 - Michal Borovský, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Vincent Botló, Zl. Klasy, Kristína Líšková, Branč
7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy, Michaela Dobišová, Močenok
6 - Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Gabriela Gutaiová, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Jan Vašš, Poľný Kesov, Patrik Drahoš, Mankovce
5 - Mária Korgová, Drahomír Mego, Eva Konečná, Mária Palková, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Štefan Ördög, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Vráble, Marek Hlava, Praha, Mária Virágová, Zl. Moravce
4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Ladislav Varga, Topoľnica, Mária Gáliková, Jelenec, Matej Kuzmický, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Blaho, Čeľadice, Marián Varga, Sľažany, Peter Duchoň, Golianovo
3 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, Igor Kotora, Patrik Moder, František Juhás, Matúš Turňa, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy
2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Miroslav Kozlík, Milan Adámek, Golianovo
1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra, Martin Kováč, Vráble, Štefan Hipp, Šaľa

Víťazom kola je Eduard Kontár z H. Salíb, stačilo mu uhádnuť 7 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň. Prosíme ho, aby sa nám ozval do redakcie (0905 550 775, martin.kilian@petitpress.sk).

Ak vám nesedia body, tiež sa môžete ozvať.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  2. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  7. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dalo deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 752
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 715
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 733
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 657
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 250
  6. Aká je chémia vôní 9 143
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 633
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 589
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 042
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 7 993
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Nemocnica v Zlatých Moravciach zaznamenala výrazné zlepšenie aktuálneho stavu

Znížil sa počet pozitívnych pacientov aj zamestnancov.

Ilustračné foto.

Staré divadlo pripravuje inscenáciu Doktor Faust

Po takmer 30 rokoch sa na javisko vráti titul Doktor Faust.

Takto vzniká nová inscenácia Doktor Faust.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Aktualizované o vyjadrenie Park Snow Donovaly a predsedu NR SR

Na Donovaloch otvorili lyžiarsku sezónu. Nie je jasné, ako dlho potrvá

Minister Doležal konštatoval, že minimálne do pondelka (7. 12.) môžu byť otvorené všetky lyžiarske strediská. Na pandemickej komisii očakáva vecnú a konštruktívnu diskusiu o osude tohtoročnej lyžiarskej sezóny.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

Už ste čítali?