Piatok, 17. august, 2018 | Meniny má Milica

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

V 8. kole osem tipérov uhádlo osem zápasov. Poradie na čele: 41 - Vlado Matušica, Hájske, Patrik Andrášik, Nitra, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Marián Pauk, Rumanová, atď.

Správne tipy 8. kola

FC Nitra - Senica 1:0 1
FC ViOn - Myjava 1:0 1
Púchov - Vráble 2:3 2
N. Život - ViOn B/Volkovce 0:5 2
Sľažany - Chrenová 0:3 2
Čechynce - Jelenec 2:3 2
Trnovec - Výč.-Opatovce 1:1 X
Rišňovce - Selice 2:2 X
Choča - ViOn C/Hostie 0:0 X
Veľká Mača - D. Saliby 1:2 2

Poradie po 8. kole:

41 - Vlado Matušica, Hájske, Patrik Andrášik, Nitra, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Marián Pauk, Rumanová

40 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Štefan Zabák, Vlado Krajčovič, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Anton Bábik ml., Rumanová, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Jozef Sklenár, Ján Martinek, Ladislav Hučko, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo

Článok pokračuje pod video reklamou

39 - Milan Roško, Dyčka, Ľubomír Turňa, Tomáš Drgoňa, Milan Dobiaš, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michaela Benköová, Močenok, Imrich Drozdák, Babindol, Filip Dobiaš, Čeľadice, Július Miškovič, Šaľa, Viliam Félis, Vráble

38 - Pavel Dojčar, Ladislav Pindeš, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Monika Bačová, Čakajovce, Ján Dekan, Velčice, Pavol Uher, Jozef Baláž, Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy

37 - Štefan Bede, Boris Grežo, Mária Sýkorová, Ivan Kozár, Nitra, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jozef Šabo, Žitavany, Ján Štepianský, Hostie, Ľubomír Ballay, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Hoppan, Vráble, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Stanislav Pacher, Sľažany, Daniel Mako, Čakajovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Alexander Kobza, Čechynce, Tibor Šmitala, Čab, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Labuda, Solčany

36 - Miroslav Fábry, Karol Ryba, Laco Ištokovič, Miriam Krasková, Ján Hudec, Pavol Holták, Nitra, Vladimír Miškolci, Katarína Zabáková, Lehota, Marek Fábry, Šurianky, Miroslav Kováč, Vráble, Marek Tóth, H. Kráľová, Pavel Gálik ml., Lovce, Martin Kormoši, Július Benkö ml., Peter Lehocký, Vladimír Móri, Štefan Mrllák, Šaľa, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Róbert Špánik, Šoporňa, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Sabo, Rumanová, Miloš Gál st., Kristián Pajer, Žirany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Ľubica Barčáková, Abrahám, Peter Pecho, Beladice, Arpád Balogh, Kolárovo, Laci Takács, Dlhá n/V., Alexander Kusý, Trnovec

35 - Dionýz Pecháček, Milan Lacina, Pavol Krajčo, Pavel Búš, Peter Kardoš, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Pavol Kozma, Branč, Lukáš Zabák, Lehota, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Anna Fazekašová, Neded, Juraj Segíň, Sľažany, Mária Lintnerová, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Eva Lahučká, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Kočiš, Trnovec, Dušan Švehla, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Horňák, Štefan Valovič, František Chudý, Rišňovce, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ivan Bakyta, Jarok, Peter Kišac, Nové Sady, Peter Sládeček, V. Zálužie, Peter Štefanka, Lužianky, František Andraško, Jelenec, Zolo Sabo, H. Kráľová, Juraj Német, D. Lefantovce, Filip Guzmický, Ivanka, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miro Senneš, Cabaj-Čápor

34 - Imrich Ručkay, František Dedič, Ernest Mako, Peter Perina, Vladimír Kuťka, Erich Schober, Pius Hajdák, Dávid Said, Matúš Holták, Roman Sýkora, Vladimír Kompas, Ján Palka, Michal Motúz, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Pilčík, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Jaroslav Grman, Vráble, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jana Dudonová, Sereď, Ivan Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Lenka Lahučká, Henrich Bíro, Peter Mako, Čakajovce, Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Varga, Topoľnica, Marek Vlček, Viktor Balko, Lužianky, Peter Scheer, Kolíňany, Boris Lacika, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Peter Bartoš, Nové Sady, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Zeleňák, Jozef Baláž ml., Šaľa, Roman Grznár, Rišňovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Michal Kaplán, Č. Hrádok

33 - Maroš Karas, Ivan Lauko, Miro Ištokovič, René Daniš, Dajana Borovská, Jarmila Saidová, Miloš Sýkora, Martin Kuchar, Ladislav Nosian, Nitra, Miloš Remenár, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Homola, Hosťovce, Miroslav Piovarči, Karol Blažovič, Lužianky, František Margetin, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Juraj Drahoš, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Martina Segíňová, Sľažany, Viliam Matejov, Skýcov, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Peter Tuhý, Machulince, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Čerhák, Dušan Kolenčík, Trnovec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Chobot, Urmince, Štefan Lipovský, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Roman Bilický, Preseľany, Peter Ryban, Nit. Streda, Emil Dubec, Žikava, Jozef Danada, Robert Ščepka, Július Benkö st., Juraj Žiačko, Marek Sokol, Juraj Csirik, Šaľa, Erik Somor, Jozef Andel, Vráble, Július Szarka, Topoľnica, Branislav Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Ján Kozla, Jozef Gál, Žirany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, František Imre st., Bartolomej Guľka, Mikuláš Pintér, Branč, Filip Marinov, Rumanová, Terka Tasáryová, Ivanka, Ivan Kupec, Zbehy, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

32 - Jozef Paulík, Jaroslav Lazor, Jozef Kováč, Igor Drotár, Daruška Horváthová, Marián Grman, Ivan Balla, Štefan Fiala, Marcel Pánis, Jozef Hudec ml., Ľubomír Lenický, Peter Kompas, Nitra, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Tibor Horváth, Komjatice, Ladislav Čekey, Pohranice, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Roman Margetin, Cyril Slamka, Sebastián Grznár, Rišňovce, Jozef Martiška, Dražovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Kóssi, Čifáre, Viliam Matejov, Denis Novota, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Malík, Močenok, Jozef Dubaj, Helena Augustínová, Topoľčianky, Peter Hamerlík, Jelka, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Váhovce, Mirka Tóthová, Samko Mihálik, Martina Hippová, René Vincze, Milan Lazan, Šaľa, Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Bábik st., Rumanová, Ivan Ďurický, Anton Kazáň, Branč, Dušan Petrovič, Obyce, Ján Gál, Gašpar Gál, Žirany, Štefan Hudec, Lužianky, Ivan Marci st., Nové Sady, Gabriel Lešš, Slavomír Sysel, H. Kráľová, František Sabo, Vinodol, Karol Miček, P. Kesov, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Kubala, Belince, Juraj Dubeň, Lehota, František Kausek, Klasov, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Miloš Macala, Gáň, Marián Piterka, Svätoplukovo

31 - Peter Solčiansky, Viera Lauková, Michal Hunka, Vlado Lyžičiar, Patrik Studený, Stanislav Billík, Katarína Karcolová, Alexander Meszáros, Mária Königová, Róbert Bačinský, Martin Tesár, Pavel Čvirik, Eduard Szabó, Nitra, Filip Vašíček, Vladimír Holeček, Mária Holečková, Igor Tkáč, Sereď, Ján Hraška, Nové Sady, Milan Šlosár, Čab, Peter Eliáš, Lúčnica, Miloš Kukučka, Žitavany, Peter Frajka, Vieska, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ján Lipovský, Báb, Eduard Kontár, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Miroslav Tonka, Sľažany, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Slíž, Beladice, Daniel Lörincz, Branč, Jana Gálová, Attila Sonlajtner, Žirany, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Marián Kopáčik, Šaľa, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Marcel Čerman, D. Obdokovce

30 - Andrej Kudamik, Juraj Demény, Ivan Eliáš, František Benc, Anna Billíková, Lenka Sýkorová, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Konečný, František Hrnčiar st., Milan Petráš, Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Jozef Hudec st., Pavol Mihalčín, Stanislav Habáň, Vladimír Depeš, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, František Kóša, Branč, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Štefan Tóth, Klasov, Ladislav Szöke, Vráble, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Svitač, Telince, Peter Slovák, Čeľadice, Viera Bradáčová, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Katka Kišacová, Nové Sady, Csaba Sándor, Peter Juhász, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Pavol Zachar, Báb, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Milan Filo, Obyce, Michal Čery, Jelenec, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Dalibor Greguš, Čab, Štefan Kúsek, Hostie, Gabriel Odráška, Peter Hipp, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Emanuel Maňúch, Žirany

29 - Pavel Hrnčár, Július Petrík, Ladislav Piška, Marián Mičík, Lukáš Schober, Milan Vörös, Ján Doboš, Dezider Zaujec, Dušan Letko, Dušan Danko, František Hrnčiar ml., Pavel König, Milan Púčik, Frantšek Grom, František Filo, Šimon Šuník, Nitra, Peter Rajnoha, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, György Jakubecz, H. Saliby, Anton Bapčány, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Maroš Slovák, Mojzesovo, Milan Kukučka, Žitavany, Attila Szolnoki, Dyčka, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Milan Augustín, Topoľčianky, Pavol Viskup, Báb, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Dominika Tóthová, Marián Titka, Marián Móri, Tibor Križovič, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Andrej Vereš, Ivan Bradáč, Golianovo, Milan Fúska, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Ondrej Kišac, Nové Sady, Mária Látečková, Michal Belan, Svätoplukovo, Ján Pánis, D. Krškany, Milan Greguš, Zbehy, Ivan Mareček, Čab, Miroslav Szlamka, Váhovce, Michal Jangl, Dol. Streda, Viliam Moravčík, Kajal, Pavol Štefek, V. Dolina

28 - Ladislav Skalický, Marián Benca, Lukáš Bartakovič, Michal Garay, Štefan Matesko, Eugen Németh, František Zelovič, Ernest Szombath, Peter Bezák, Nitra, Pavol Pagáč, Ľubor Kajaba, Ivanka, Emil Šatan, Vozokany, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Eva Gombášová, Jaroslav Korytár, Močenok, Peter Ambrózy, Juraj Mészáros, Selice, Stanislav Vojtila, Jelenec, Alexander Špánik, Šoporňa, Alojz Jenis, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Daniela Šarkeziová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Celestín Berecz, Alexander Repta, Branč, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Haspra, Topoľčianky, Alojz Rajtár, Sľažany, Ladislav Holečka, Ladice, Štefan Brat, Július Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Ján Bedeč, H. Saliby, Peter Vrabec, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Tomáš Švec, Pohranice, Janka Gálová, Žirany, Vlado Kupec, Ján Kollár, Zbehy, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Milan Roman, Čab, Peter Rybanský, Kapince, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Chovanec, Šurianky, Vladimír Kéri, Slepčany

27 - Martin Peniaško, Miroslava Rosinská, Ján Ehrenhold, Jozef Nosian, Jozef Svitač, Jozef Prešinský, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Milan Pagáč, Ján Vaško, Vladimír Tasáry, Ivanka, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Čepček, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ladislav Németh, V. Úľany, Ondrej Vlha, M. Cetín, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Toman, D. Krškany, Jaro Fúska, Rudolf Lauko, Zbehy, Erik Selecký, Katarína Guľková, Branč, Anton Adamec, H. Lefantovce, Alexandra Gálová, Žirany, Marek Košlab, Šurianky, Tatiana Mifková, Ronald Bedecs, Ľuboš Plevka, Šaľa, Miroslav Močol, Alekšince, Mária Krasňanská, Nové Sady, Filip Deák, Sľažany

26 - Štefan Verták, Vlado Sásik, Daniel Šípoš, Miro Račko, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Kováč, Denisa Bakošová, František Bojda, Samuel Mihalčín, Jozef Nemeš st., Vladimír Papp, Daniel Tasáry, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Félis, Žitavany, Peter Lukáč, Lehota, Imrich Struhár, Vráble, Irena Petková, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Dušan Bobrík, Bratislava, Ernest Szabó, Topoľnica, Mário Pánis, D. Krškany, Bohuš Baják, Milan Piovarči, Lužianky, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, František Finta, Kolíňany, Marián Mateička, Behynce, Zuzanna Kóňová, Branč, Ivan Žember, Nové Sady, Slavko Mikula, Peter Vranský, Zbehy, Tomáš Fleischman, Štefan Sedmák, Eva Ščepková, Šaľa, Miriama Ďurinová, Golianovo, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

25 - Anton Dano, Ladislav Baláži, Juraj Urban, Ľuboš Baranec, Gitka Letková, Ivana Olšanská, Ladislav Fazekaš, Ivor Vinohradský, Lenka Königová, Jozef Kóša, Peter Plandora, Janka Čambalová, Milan Ružička, Marian Barta, Ľubica Tasáryová, Štefan Dékány, Dominik Bartakovič, Jabar Said, Nitra, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ladislav Sivák, Ladislav Gál, Žirany, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Jozef Šebík, Topoľčianky, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, František Kunkel, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Michal Palka, Cabaj, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, František Čaniga, Dražovce, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jaromír Slíž, Beladice, Pavol Török, V. Dolina, Adam Nádaský, Lužianky, Roman Uher, Róbert Sedlák, Roman Harčár, Miroslav Mokráš, Jozef Kučera, Šaľa, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

24 - Peter Solčiansky ml., Štefan Csampai, Juraj Hrnčár, Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Milada Dojčarová, Edita Buchová, Janka Tichá, Mária Kóšová, Ján Kmeťo, Ivan Minárik, Tomáš Krajčovič, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Dana Janeková, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vojtech Mesároš, Lehota, Helena Kadliečková, Dražovce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Marián Valla, V. Zálužie, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Július Galo, D. Krškany, Mária Bajáková, Lužianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ladislav Héviz, Peter Jobbágy, Šaľa, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.

23 - Ladislav Adame, Ľubomír Rák, Oldo Hlavatý, Nitra, Mário Valky, Milan Javor, Šintava, Marián Tkáč, Sereď, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Imrich Hrdlica, Báb, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Kluka, Tibor Berec, Lapáš, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.

22 - Monika Skalická, Ľuboš Mičík, Ján Bernát, Lukáš Borovský, Ján Hnilica, Iveta Schoberová, Nitra, Peter König, Ivanka, Ján Golha, Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Török, Pata, Andrej Repta, Mária Bereczová, Branč, Marek Desat, Podhorany, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Martin Kriššák, P. Kesov, Jozef Králik, T. Mlyňany

21 - Richard Magušín, Jozef Moder, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Mikuš, Obyce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Kubáň, Alekšince, Róbert Pospiš, Jozef Lenčéš, Šaľa, Adam Štefčík, Koniarovce, Rastislav Špánik, Šoporňa

20 - Štefan Krajčír, Július Michalička ml., Mária Kóšová ml., Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Nikolka Moravčíková, Pohranice, František Finta, Jelenec, Jozef Kuzmický, Ivanka

19 - Janka Račková, Monika Holtáková, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Radek Kováčik, Vráble, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ľudmila Verešová, Jozef Bradáč, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa, Mária Mesárošová, Lehota

18 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Malý, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Marek Lauko, Lužianky, Silvester Pintér, V. Cetín, Friggo Rondoš, Nitra

17 - Jozef Gutai, Ján Barát, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Juraj Vereš, Tibor Karabínoš, Golianovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Marek Franko, Šaľa, Alex Lovás, H. Saliby

16 - Jozef Tomovič, Katarína Spišáková, Nitra, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.

15 - Stanislav Mihálik, Jaroslav König, Nitra, Lena Kunkelová, Lenka Hlavová, Praha, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Bányiová, Hájske, Salo Berecz, Branč, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Vincent Botló, Zl. Klasy, Peter Lauko, Žikava, Jordan Lazarov, N. Sady

14 - Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo

13 - Juraj Bárek, Žirany, Michal Borovský, Nitra, Rudolf Slovák, Bešeňov, Peter Darnadi, Golianovo

12 - Martin Hindák, Sereď, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Miroslav Tokár, Vráble

11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Peter Bíňovský, Lúčnica

10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Patrik Drahoš, Mankovce

9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Michaela Dobišová, Močenok, Pavol Pavelka, Nitra

8 - Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Marián Varga, Sľažany, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Kristína Líšková, Branč, Peter Duchoň, Golianovo

7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy

6 - Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Gabriela Gutaiová, Igor Kotora, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Jan Vašš, Ján Vašš, Poľný Kesov, Martin Kováč, Vráble

5 - Boris Kozma, D. Štitáre, Mária Korgová, Drahomír Mego, Eva Konečná, Mária Palková, Cyril Renčko, Nitra, Štefan Ördög, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Marek Andel, Vráble, Marek Hlava, Praha, Mária Virágová, Zl. Moravce

4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Mário Belák, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Ladislav Varga, Topoľnica, Mária Gáliková, Jelenec, Matej Kuzmický, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Jurík, Volkovce

3 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, Patrik Moder, František Juhás, Matúš Turňa, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy, Miro Kozlík, Ján Civáň, Maroš Valábik, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica

2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Miroslav Kozlík, Milan Adámek, Golianovo

1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra, Štefan Hipp, Šaľa

0 - Andrea Bereczová, Branč

V 8. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich ôsmi tipéri: František Margetin, Juraj Drahoš, Ján Gál, Štefan Fiala, Marián Pauk, Peter Kardoš, Jozef Sklenár a Anton Kazáň. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v najbližších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  2. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  3. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  5. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Ochrana pred tropickou horúčavou
  8. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  10. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 18 405
  2. Vizuálny smog je problém 8 947
  3. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 6 567
  4. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 074
  5. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 3 059
  6. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 2 833
  7. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 2 405
  8. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 2 205
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 1 918
  10. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 1 760

Hlavné správy z MY Nitra

Župa naraz hľadá štyroch vedúcich odboru

Školstvo a kultúra sú po novom samostatné odbory.

Fotogaléria: Nitra – Vsetín 5:2

Vo štvrtkovej odvete hokejisti Nitry vrátili súperovi prehru z Moravy. Pozrite si fotogalériu.

Veslár zo Šintavy deviaty na Majstrovstvách Európy

V Glasgowe bol Marek Režnák zo Šintavy jedným z dvojice reprezentantov Slovenska.

O primátorské kreslo sa bude uchádzať aj súčasný primátor Jozef Dvonč

Kandidatúru na post primátora Nitry zatiaľ oficiálne oznámili piati kandidáti.

Bývalý prvoligista sa dal na dráhu rozhodcu. Vydržal len rok

V najvyššej súťaži obliekal dres Nitry a Trnavy. Ako rozhodca to po roku zabalil. Odmávaš dobre, aj tak na teba nakričia, hovorí.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Skoro nad ránom zasiahlo Považie zemetrasenie

Ľuďom sa pred pol štvrtou triasli postele, aj okná. Škody hlásené zatiaľ nie sú.

Policajný kynológ radí: Čo robiť pri útoku psa

Ako sa brániť a aké varovné signály si všímať?

AKTUÁLNE: Mŕtvy muž na opatovskom moste

Rušný záver dňa v centre Novohradu.

Najdlhšia obhliadka miesta činu, prepísala históriu polície

Polícia pracuje na skládke najmä v nočných hodinách.

Vybrali SME

Už ste čítali?