Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Víťazom kola je Róbert Pospiš zo Šale, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 47 - Ladislav Odráška; 46 - V. Matušica, P. Andrášik; 45 - M. Vajzer, J. Sklenár, J. Martinek, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Peter Kardoš z Nitry.Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Peter Kardoš z Nitry. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 9. kola

FC Nitra - Trenčín 1:1 X
FC ViOn - Košice 1:1 X
Šaľa - Michalovce 0:0 X
Topoľníky - Neded 0:0 X
Váhovce - ČFK Nitra 3:1 1
Beladice - Ohrady 1:0 1
Jelenec - Zbehy 2:0 1
Mojmírovce - Trnovec 1:2 2
Topoľčianky - Machulince 1:3 2
D. Saliby - Tomášikovo 4:1 1

Poradie po 9. kole

47 - Ladislav Odráška, H. Kráľová

46 - Vlado Matušica, Hájske, Patrik Andrášik, Nitra

45 - Matúš Vajzer, Báb, Jozef Sklenár, Ján Martinek, Šaľa

44 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Michaela Benköová, Močenok, Marián Pauk, Rumanová, Ladislav Hučko, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

43 - Ľubomír Turňa, Tomáš Drgoňa, Štefan Zabák, Ladislav Pindeš, Vlado Krajčovič, Milan Dobiaš, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Anton Bábik ml., Rumanová, Monika Bačová, Čakajovce, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo

42 - Karol Ryba, Boris Grežo, Nitra, Jozef Hoppan, Viliam Félis, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vojtech Takács, Dlhá n/V., Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol, Filip Dobiaš, Čeľadice, Július Miškovič, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec

41 - Štefan Bede, Pavel Dojčar, Dávid Said, Pavol Holták, Pavel Búš, Nitra, Mário Fábry, Šurianky, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Ján Štepianský, Hostie, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Martin Kormoši, Jozef Baláž, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Ján Dekan, Velčice, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Ľubica Barčáková, Abrahám, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Labuda, Solčany
40 - Miroslav Fábry, Milan Lacina, Pavol Krajčo, Mária Sýkorová, Ján Hudec, Ján Palka, Ivan Kozár, Nitra, Vladimír Miškolci, Lehota, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Stanislav Packa, Močenok, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Róbert Špánik, Šoporňa, Štefan Varga, Topoľnica, Alexander Kobza, Čechynce, Juraj Német, D. Lefantovce, Kristián Pajer, Žirany, Peter Pecho, Beladice, Peter Lehocký, Vladimír Móri, Tibor Odráška, Pavol Uher, Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

39 - Maroš Karas, Dionýz Pecháček, František Dedič, Peter Perina, Pius Hajdák, Laco Ištokovič, Miriam Krasková, Peter Kardoš, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Štefan Straňák, Marek Tóth, Zolo Sabo, H. Kráľová, Jozef Šabo, Žitavany, Ľubomír Ballay, František Andraško, Jelenec, Miroslav Kováč, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Emil Remeň, Čeľadince, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anna Pacherová, Sľažany, Milan Bekéni, Július Benkö ml., Marek Sokol, Štefan Mrllák, Šaľa, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Kišac, Peter Bartoš, Nové Sady, Marek Vlček, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Katarína Zabáková, Lehota, Gustáv Molnár, P. Kesov, Arpád Balogh, Kolárovo, Ondrej Hajdu, Trnovec, Laci Takács, Dlhá n/V., Tibor Šmitala, Čab, František Chudý, Rišňovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž.

Skryť Vypnúť reklamu

38 - Ernest Mako, René Daniš, Erich Schober, Dajana Borovská, Roman Sýkora, Michal Motúz, Nitra, Marek Fábry, Šurianky, Štefan Pilčík, Denis Novota, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Kočiš, Trnovec, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ivan Tóth, H. Kráľová, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, Eduard Kontár, H. Saliby, Pavel Gálik ml., Lovce, Erik Somor, Vráble, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Záhorský, Rišňovce, Ján Gál, Žirany, Henrich Bíro, Čakajovce, Peter Štefanka, Lužianky, Juraj Sabo, Jožko Černý, Rumanová, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Juraj Žiačko, Peter Zeleňák, Jozef Baláž ml., Šaľa

37 - Imrich Ručkay, Igor Drotár, Jarmila Saidová, Štefan Fiala, Vladimír Kompas, Nitra, Pavol Kozma, Mikuláš Pintér, Branč, Lukáš Zabák, Lehota, Ján Ronin, Blahová, Ľudovít Valent, Košúty, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Mária Lintnerová, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, Helena Augustínová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Chobot, Urmince, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Jozef Horňák, Roman Grznár, Rišňovce, Jozef Danada, Gabriel Odráška, Július Benkö st., René Vincze, Juraj Csirik, Šaľa, Dušan Petrovič, Obyce, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Branislav Kišac, Nové Sady, Peter Sládeček, V. Zálužie, Viktor Balko, Lužianky, Peter Scheer, Kolíňany, Ivan Kupec, Zbehy, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Jozef Andel, Vráble, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

36 - Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Paulík, Jaroslav Lazor, Jozef Kováč, Michal Hunka, Miro Ištokovič, Alexander Meszáros, Ivan Balla, Mária Königová, Marcel Pánis, Jozef Hudec ml., Martin Tesár, Eduard Szabó, Nitra, Miloš Remenár, Mária Holečková, Igor Tkáč, Miroslav Javor, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Piovarči, Štefan Hudec, Lužianky, Roman Margetin, František Margetin, Štefan Valovič, Cyril Slamka, Sebastián Grznár, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Ján Kóssi, Čifáre, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Frajka, Vieska, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Váhovce, Roman Bilický, Preseľany, Peter Ryban, Nit. Streda, Kristián Varga, Tešedíkovo, Lenka Lahučká, Peter Mako, Čakajovce, Miroslav Tonka, Štefan Deák, Sľažany, Pavel Babiak, Žitavany, Július Szarka, Topoľnica, Ondrej Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Ján Kozla, Gašpar Gál, Jozef Gál, Žirany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, František Sabo, Vinodol, Filip Marinov, Rumanová, Terka Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Bartolomej Guľka, Branč, Boris Lacika, Zbehy, Vladimír Kubala, Belince, Juraj Dubeň, Lehota, Ivan Mareček, Čab, František Kausek, Klasov, Robert Ščepka, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok

35 - Ladislav Piška, Ivan Lauko, Vlado Lyžičiar, Patrik Studený, Stanislav Billík, Vladimír Kuťka, Milan Petráš, Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Róbert Bačinský, Ľubomír Lenický, Peter Kompas, Ladislav Nosian, Nitra, Filip Vašíček, Sereď, Jozef Barát, Topoľčany, Tibor Horváth, Komjatice, František Kóša, Ivan Ďurický, Anton Kazáň, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Eliáš, Lúčnica, Gabriela Sádovská, Žitavce, Štefan Tóth, Klasov, Martina Segíňová, Sľažany, Viliam Matejov, Skýcov, Štefan Páleník, Prílepy, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Mirka Tóthová, Samko Mihálik, Peter Hipp, Milan Lazan, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Anton Bábik st., Rumanová, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Ivan Marci st., Nové Sady, Karol Miček, P. Kesov, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Finta, Jelenec, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Karol Blažovič, Lužianky, Roman Obložinský, Ivanka, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová

34 - Peter Solčiansky, Viera Lauková, Daruška Horváthová, Ján Doboš, Katarína Karcolová, Ľudovít Konečný, Matúš Holták, František Hrnčiar ml., Pavel König, Frantšek Grom, František Filo, Pavol Mihalčín, Pavel Čvirik, Stanislav Habáň, Jozef Prešinský, Nitra, Peter Rajnoha, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Tibor Glovenský, Košúty, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Jozef Martiška, Dražovce, Ladislav Szöke, Vráble, Lýdia Augustínová, Jozef Haspra, Topoľčianky, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Vladimír Holeček, Sereď, Ľuboš Motolík, Trnovec, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Lipovský, Báb, Peter Svitač, Telince, Peter Slovák, Albert Lauro, Čeľadice, Ladislav Holečka, Ladice, Ivan Bradáč, Golianovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ján Slíž, Beladice, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Margita Pánisová, D. Krškany, Daniel Lörincz, František Imre st., Branč, Milan Greguš, Zbehy, Milan Filo, Obyce, Michal Čery, Jelenec, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Marián Móri, Pavol Sedliačik, Šaľa, Attila Sonlajtner, Žirany

33 - František Benc, Milan Vörös, Anna Billíková, Dušan Letko, Lenka Sýkorová, Miloš Sýkora, Dušan Danko, Jozef Hudec st., Martin Kuchar, Ernest Szombath, Vladimír Depeš, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Emil Šatan, Vozokany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ján Hraška, Nové Sady, Milan Šlosár, Dalibor Greguš, Čab, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Maroš Slovák, Mojzesovo, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Alexander Špánik, Šoporňa, Marián Malík, Močenok, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Tuhý, Machulince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Vincent Komačka, Topoľčany, Anna Duczová, H. Kráľová, Mário Slezák, Lukáčovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Dušan Kolenčík, Trnovec, Július Bradáč, Golianovo, Ján Bedeč, H. Saliby, Ľubomír Mikula, Lehota, Vladimír Gálik, Jelenec, Rudolf Macho, Kolíňany, Dušan Podhradský, Ján Pánis, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Žemba, Rišňovce, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Titka, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Viliam Moravčík, Kajal, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Chovanec, Šurianky

32 - Andrej Kudamik, Július Petrík, Ladislav Skalický, Juraj Demény, Vlado Sásik, Marián Mičík, Marián Grman, Vladimír Nemšovský, Ján Ehrenhold, Marián Benca, Milan Púčik, Michal Garay, Jozef Nosian, Eugen Németh, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Ambrózy, Juraj Mészáros, Selice, Anton Bapčány, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Miroslav Mihálka, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Lukáč, Lehota, Attila Szolnoki, Dyčka, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Irena Petková, Zl. Moravce, Ján Jambor, Jozef Rehuš, Rišňovce, Celestín Berecz, Milan Fúska, Katarína Guľková, Branč, Henrich Richter, Bratislava, Pavol Bradáč, Viera Bradáčová, Golianovo, Ondrej Vlha, M. Cetín, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Michal Belan, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jaro Fúska, Rudolf Lauko, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Tomáš Fleischman, Eva Ščepková, Tibor Križovič, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vincent Hunka, Lužianky

31 - Pavel Hrnčár, Martin Peniaško, Lukáš Schober, Lukáš Bartakovič, Štefan Matesko, Jozef Svitač, Peter Bezák, Nitra, Milan Kukučka, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Augustín, Topoľčianky, Ladislav Németh, V. Úľany, Dominika Tóthová, Roman Uher, Ľuboš Plevka, Šaľa, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Boris Mesároš, Lehota, Jaroslav Korytár, Močenok, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ladislav Gál, Janka Gálová, Žirany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavel Kúsek, Žikava, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Toman, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Vlado Kupec, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Michal Jangl, Dol. Streda, Milan Roman, Čab, Peter Rybanský, Kapince, Miroslav Močol, Alekšince, Mária Krasňanská, Nové Sady, Filip Deák, Sľažany, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Masár, Zl. Moravce

30 - Daniel Šípoš, Ivan Eliáš, Dezider Zaujec, Jozef Ehrenhold, František Hrnčiar st., Ľudovít Kováč, Denisa Bakošová, Lenka Königová, Jozef Kóša, Samuel Mihalčín, Milan Ružička, František Zelovič, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Félis, Žitavany, Jeremiáš Vnuk, Imrich Struhár, Vráble, Pavol Viskup, Pavol Zachar, Báb, Štefan Brat, Golianovo, Dušan Bobrík, Bratislava, Ľubor Kajaba, Ján Vaško, Vladimír Tasáry, Ivanka, Alexander Repta, Branč, Mário Pánis, D. Krškany, Bohuš Baják, Lužianky, Ivan Žember, Nové Sady, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Vranský, Ján Kollár, Zbehy, Ladislav Babóti, Vlčany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ronald Bedecs, Róbert Sedlák, Šaľa, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

29 - Anton Dano, Ladislav Baláži, Ľuboš Baranec, Peter Plandora, Janka Čambalová, Šimon Šuník, Jozef Nemeš st., Vladimír Papp, Ľubica Tasáryová, Štefan Dékány, Jabar Said, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Vojtech Borka, Trstice, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Milan Pagáč, Ivanka, Ladislav Sivák, Žirany, Dana Janeková, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Štefák, Rišňovce, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ernest Szabó, Topoľnica, Margita Pavelková, Miriama Ďurinová, Golianovo, František Finta, Kolíňany, Marián Mateička, Behynce, Erik Selecký, Branč, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Adam Nádaský, Milan Piovarči, Lužianky, Slavko Mikula, Zbehy, Tatiana Mifková, Ladislav Héviz, Róbert Pospiš, Jozef Kučera, Šaľa, Adam Štefčík, Koniarovce

28 - Štefan Verták, Juraj Hrnčár, Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Miro Račko, Miroslava Rosinská, Gitka Letková, Ľubomír Rák, Ivana Olšanská, Ladislav Fazekaš, Ivor Vinohradský, Marian Barta, Nitra, Ladislav Nagy, Vráble, Eva Gombášová, Močenok, Pavel Mihálik, Peter Jobbágy, Šaľa, Helena Kadliečková, Dražovce, Michal Palka, Cabaj, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jozef Török, Pata, Imrich Hrdlica, Báb, Marián Valla, V. Zálužie, Jaromír Slíž, Beladice, Július Galo, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Kluka, Lapáš, Zuzanna Kóňová, Branč, Karol Čurgali, Mojmírovce

27 - Monika Skalická, Milada Dojčarová, Edita Buchová, Ján Bernát, Juraj Urban, Mária Kóšová, Mária Kóšová ml., František Bojda, Daniel Tasáry, Ivan Minárik, Nitra, Miroslav Ďuriač, Hostie, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vojtech Mesároš, Lehota, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, František Čaniga, Dražovce, Juraj Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ľudovít Desat, Podhorany, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Mária Bajáková, Lužianky, Anton Adamec, H. Lefantovce, Marek Košlab, Šurianky, Roman Harčár, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Slavomír Tóth, H. Kráľová

26 - Peter Solčiansky ml., Štefan Csampai, Ladislav Adame, Štefan Krajčír, Ľuboš Mičík, Oldo Hlavatý, Ján Kmeťo, Dominik Bartakovič, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Tomek, Lúčnica, Mário Valky, Šintava, Peter Palka, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Ladislav Kéry, Volkovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Martin Kriššák, P. Kesov, Štefan Sedmák, Miroslav Mokráš, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Mária Bereczová, Branč

25 - Rudolf Kozma, D. Štitáre, Ján Golha, Vráble, Ivan Remeň, Nit. Streda, Dalibor Bradáč, Golianovo, Pavol Török, V. Dolina, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jozef Moder, Nitra

24 - Lukáš Borovský, Ján Hnilica, Janka Tichá, Tomáš Krajčovič, Nitra, Peter König, Ivanka, Radek Kováčik, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Marián Tkáč, Sereď, Marek Desat, Podhorany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.

23 - Milan Javor, Šintava, Tibor Berec, Lapáš, Rastislav Špánik, Šoporňa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jozef Bradáč, Golianovo, Friggo Rondoš, Nitra

22 - Jozef Tomovič, Ján Barát, Ľubomír Maczvalda, Iveta Schoberová, Nitra, Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Juraj Vereš, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Slavo Kališ, Šaľa, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Marek Lauko, Lužianky, Mária Mesárošová, Lehota, Alex Lovás, H. Saliby

21 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Matúš Cibuľa, Žitavce, Ján Mikuš, Obyce, Richard Magušín, Nitra, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Tibor Karabínoš, Golianovo

20 - Lena Kunkelová, Praha, Ľudmila Verešová, Golianovo, Janka Račková, Jozef Gutai, Július Michalička ml., Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka, Vincent Botló, Zl. Klasy
19 - Jozef Ujhelyi, Žitavce, Monika Holtáková, Nitra
18 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Malý, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Salo Berecz, Branč, Silvester Pintér, V. Cetín, Rudolf Slovák, Bešeňov, Peter Lauko, Žikava, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo
17 - Róbert Šimák, D. Krškany, Marek Franko, Šaľa, Miroslav Tokár, Vráble, Peter Darnadi, Golianovo, Jordan Lazarov, N. Sady
16 - Katarína Spišáková, Nitra, Ján Vašš, Poľný Kesov
15 - Juraj Bárek, Žirany, Stanislav Mihálik, Jaroslav König, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Bányiová, Hájske, Lenka Hlavová, Praha
14 - Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata
13 - Michal Borovský, Nitra, Michaela Dobišová, Močenok, Peter Duchoň, Golianovo
12 - Martin Hindák, Sereď, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Peter Macháč, Rišňovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Ernest Piršel, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Peter Bíňovský, Lúčnica, Marián Varga, Sľažany, Martin Kováč, Vráble
10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Patrik Drahoš, Mankovce
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Pavol Pavelka, Nitra
8 - Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Kristína Líšková, Branč
7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy
6 - Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Gabriela Gutaiová, Igor Kotora, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Jozef Jurík, Volkovce, Maroš Valábik, Golianovo
5 - Boris Kozma, D. Štitáre, Mária Korgová, Drahomír Mego, Eva Konečná, Mária Palková, Patrik Moder, Cyril Renčko, Marián Lenghrat, Nitra, Štefan Ördög, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Marek Andel, Vráble, Marek Hlava, Praha, Mária Virágová, Zl. Moravce
4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Mário Belák, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Ladislav Varga, Topoľnica, Mária Gáliková, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Miroslav Kozlík, Golianovo
3 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, František Juhás, Matúš Turňa, František Piška, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy, Miro Kozlík, Ján Civáň, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica, Miro Bodi, Topoľnica
2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Milan Adámek, Golianovo
1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra, Štefan Hipp, Šaľa
0 - Andrea Bereczová, Branč

Víťazom 9. kola je Róbert Pospiš zo Šale, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Sedem zápasov trafilo deväť čitateľov.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 811
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 861
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 923
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 483
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 942
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 684
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 104
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 583
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 491
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 339
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?