Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Víťazom kola je Jaroslav Polák z V. Ripnian, ktorý uhádol 9 zápasov! Poradie na čele: 54 - Ladislav Odráška, 53 - Vlado Matušica, 52 - Patrik Andrášik, Jozef Sklenár, atď.

Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol víťaz 9. kola Róbert Pospiš zo Šale.Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol víťaz 9. kola Róbert Pospiš zo Šale. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 10. kola

Šaľa - Šamorín 2:1 1
Nové Zámky - Vráble 0:0 X
ČFK Nitra - Vrakúň 0:0 X
Jelka - Tešedíkovo 2:1 1
Lužianky - Chrenová 1:0 1
Čechynce - Ivanka 1:0 1
Cabaj-Čápor - Žihárec 1:3 2
Vinodol - Dyčka 2:0 1
Choča - Velčice 1:1 X
Veľká Mača - Šintava 1:1 X

Poradie po 10. kole

54 - Ladislav Odráška, H. Kráľová

53 - Vlado Matušica, Hájske

52 - Patrik Andrášik, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa

51 - Ľubomír Turňa, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa

50 - Matúš Vajzer, Báb, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ján Martinek, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

49 - Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ján Dekan, Velčice, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo

48 - Vlado Krajčovič, Milan Dobiaš, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Anton Bábik ml., Rumanová, Alexander Kusý, Trnovec

47 - Maroš Karas, Karol Ryba, Boris Grežo, Tomáš Drgoňa, Ladislav Pindeš, Dávid Said, Peter Kardoš, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Jozef Virág, Zl. Moravce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubomír Straňák, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Michaela Benköová, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Marián Pauk, Rumanová, Alexander Kobza, Čechynce, Juraj Német, D. Lefantovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Július Miškovič, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany

46 - Pavel Dojčar, Milan Lacina, Štefan Zabák, Pius Hajdák, Mária Sýkorová, Laco Ištokovič, Pavel Búš, Ján Palka, Nitra, Ján Štepianský, Hostie, Ľubomír Ballay, Jelenec, Jaroslav Grman, Viliam Félis, Vráble, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Róbert Špánik, Šoporňa, Monika Bačová, Čakajovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Filip Guzmický, Ivanka, Vladimír Móri, Tibor Odráška, Pavol Uher, Šaľa, Milan Minarovič, Behynce, František Chudý, Rišňovce

Skryť Vypnúť reklamu

45 - Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Stanislav Packa, Močenok, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Helena Augustínová, Topoľčianky, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Eduard Kontár, H. Saliby, Emil Remeň, Čeľadince, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Martin Kormoši, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Šaľa, Erik Somor, Vráble, Marek Vlček, Lužianky, Pavol Holták, Nitra, Ľubomír Rybár, Cabaj, Gustáv Molnár, P. Kesov, Imrich Drozdák, Babindol, Miloš Macala, Gáň

44 - František Dedič, Miroslav Fábry, Štefan Bede, Peter Perina, Pavol Krajčo, Roman Sýkora, Ján Hudec, Nitra, Vladimír Miškolci, Lehota, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Školník, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Imrich Valent, Hosťovce, Ivan Tóth, Zolo Sabo, H. Kráľová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Kišac, Peter Bartoš, Nové Sady, František Andraško, Jelenec, Ľubica Barčáková, Abrahám, Peter Pecho, Beladice, Július Benkö ml., Gabriel Odráška, Šaľa, Arpád Balogh, Kolárovo, Jozef Kutak, Jarok

Skryť Vypnúť reklamu

43 - Erich Schober, Miriam Krasková, Ivan Kozár, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ľudovít Valent, Košúty, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Denis Novota, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Vráble, Mária Lintnerová, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Jozef Kukliš, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Štefan Kočiš, Ondrej Hajdu, Trnovec, Dušan Švehla, Sereď, Miroslav Tonka, Sľažany, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Cyril Slamka, Rišňovce, Ján Gál, Ján Kozla, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Branislav Kišac, Nové Sady, Peter Sládeček, V. Zálužie, Juraj Dubeň, Lehota, Ivan Mareček, Tibor Šmitala, Čab, Laci Takács, Dlhá n/V., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Zeleňák, Jozef Baláž ml., Šaľa, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

42 - Dionýz Pecháček, Imrich Ručkay, René Daniš, Dajana Borovská, Alexander Meszáros, Marcel Pánis, Eduard Szabó, Nitra, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Šabo, Žitavany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Chobot, Urmince, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Váhovce, Roman Bilický, Preseľany, Pavel Gálik ml., Lovce, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Mako, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Peter Štefanka, Lužianky, Juraj Sabo, Rumanová, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Katarína Zabáková, Lehota, Kristián Pajer, Gašpar Gál, Žirany, František Kausek, Klasov, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, René Vincze, Marek Sokol, Juraj Csirik, Štefan Mrllák, Milan Lazan, Šaľa, Andrej Hudec, Čeľadice, Mikuláš Pintér, Branč

41 - Jozef Paulík, Jozef Kováč, Igor Drotár, Patrik Studený, Stanislav Billík, František Benc, Jarmila Saidová, Ivan Balla, Mária Königová, Štefan Fiala, Martin Tesár, Ľubomír Lenický, Stanislav Habáň, Jozef Prešinský, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Homola, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Lukáš Zabák, Lehota, Miroslav Piovarči, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, Marek Fábry, Šurianky, Roman Margetin, Štefan Valovič, Sebastián Grznár, Rišňovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Tóth, Klasov, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Tuhý, Machulince, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marek Tóth, Gabriel Lešš, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, Kristián Varga, Tešedíkovo, Lenka Lahučká, Ivan Tóth, Henrich Bíro, Čakajovce, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ivan Ďurický, Branč, Dušan Petrovič, Obyce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Peter Scheer, Kolíňany, Peter Matulník, Nové Sady, Terka Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Ivan Kupec, Ivanko Vanko, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Július Benkö st., Peter Hipp, Martina Hippová, Juraj Žiačko, Šaľa, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok

40 - Jaroslav Lazor, Ladislav Piška, Ivan Lauko, Michal Hunka, Vlado Sásik, Vladimír Kuťka, Katarína Karcolová, Miloš Sýkora, Matúš Holták, Jaroslav Andrášik, Jozef Hudec ml., Róbert Bačinský, Pavol Mihalčín, Pavel Čvirik, Peter Kompas, Ladislav Nosian, Vladimír Kompas, Michal Motúz, Nitra, György Jakubecz, H. Saliby, Ladislav Čekey, Pohranice, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Jozef Martiška, Dražovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Eliáš, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Viliam Matejov, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Peter Frajka, Vieska, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Vladimír Holeček, Igor Tkáč, Sereď, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Emil Dubec, Žikava, Peter Slovák, Čeľadice, Anton Bábik st., Rumanová, Jozef Horňák, Roman Grznár, Rišňovce, Alojz Rajtár, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Daniel Lörincz, František Imre st., Branč, František Sabo, Vinodol, Milan Greguš, Boris Lacika, Zbehy, Karol Miček, P. Kesov, František Finta, Jelenec, Karol Blažovič, Lužianky, Roman Obložinský, Ivanka

39 - Ernest Mako, Daruška Horváthová, Vlado Lyžičiar, Milan Vörös, Lenka Sýkorová, Vladimír Nemšovský, František Hrnčiar ml., Marián Benca, Jozef Hudec st., František Filo, Jozef Nosian, Ernest Szombath, Nitra, Filip Vašíček, Mária Holečková, Miroslav Javor, Sereď, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Glovenský, Košúty, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Jozef Vodný, Babindol, Viliam Matejov, Skýcov, Štefan Páleník, Prílepy, Miloš Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Alexander Špánik, Šoporňa, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ľuboš Motolík, Trnovec, Peter Hamerlík, Jelka, Peter Svitač, Telince, Ladislav Holečka, Ladice, Ivan Bradáč, Golianovo, Július Szarka, Topoľnica, Milan Fúska, Branč, Katka Kišacová, Nové Sady, Albert Lauro, Čeľadice, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ján Slíž, Beladice, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, Ján Pánis, D. Krškany, Jozef Žemba, Rišňovce, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Vladimír Kubala, Belince, Samko Mihálik, Robert Ščepka, Marián Móri, Tomáš Fleischman, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Viliam Moravčík, Kajal, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Andel, Vráble, Jozef Chovanec, Šurianky

38 - Peter Solčiansky, Július Petrík, Viera Lauková, Juraj Demény, Anna Billíková, Ján Doboš, Dušan Letko, Ján Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Dušan Danko, Pavel König, Milan Púčik, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Tibor Tóth, Žihárec, Ján Hraška, Nové Sady, František Kóša, Celestín Berecz, Katarína Guľková, Branč, Peter Ambrózy, Selice, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Štefan Pilčík, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Marián Malík, Močenok, Ladislav Szöke, Vráble, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Vincent Komačka, Topoľčany, Mirka Tóthová, Marián Titka, Eva Ščepková, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Henrich Richter, Bratislava, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Vladimír Gálik, Michal Čery, Jelenec, Michal Belan, Svätoplukovo, Stanislav Debnár, Zbehy, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Filip Marinov, Rumanová, Dalibor Greguš, Čab, Vincent Hunka, Lužianky, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

37 - Andrej Kudamik, Ladislav Skalický, Pavol Ďurina, Frantšek Grom, Eugen Németh, Vladimír Depeš, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Ronin, Blahová, František Margetin, Ján Jambor, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Lukáč, Lehota, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Németh, V. Úľany, Irena Petková, Zl. Moravce, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Anna Duczová, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Jozef Haspra, Topoľčianky, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Bedeč, H. Saliby, Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Bartolomej Guľka, Branč, Imrich Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Roman Uher, Ľuboš Plevka, Jozef Kučera, Šaľa, Milan Roman, Čab, Rudolf Lauko, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince, Filip Deák, Sľažany

36 - Martin Peniaško, Miro Ištokovič, Ľudovít Kováč, Denisa Bakošová, Lukáš Bartakovič, Michal Garay, Štefan Matesko, Milan Ružička, František Zelovič, Vladimír Papp, Nitra, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Jozef Štefek, Čeľadice, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Alojz Jenis, Pavel Babiak, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ján Lipovský, Báb, Boris Mesároš, Lehota, Pavol Bradáč, Golianovo, Ondrej Vlha, M. Cetín, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ivan Marci st., Nové Sady, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Filo, Obyce, Roman Guzmický, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Juraj Mészáros, Selice, Michal Jangl, Dol. Streda, Ronald Bedecs, Róbert Sedlák, Tibor Križovič, Šaľa, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Anton Kazáň, Branč, Pavol Štefek, V. Dolina, Adam Štefčík, Koniarovce

35 - Marián Mičík, Dezider Zaujec, Jozef Ehrenhold, Milan Petráš, Peter Plandora, Ľubica Tasáryová, Peter Bezák, Nitra, Štefan Mravík, Milan Kukučka, Žitavany, Vojtech Borka, Trstice, Milan Šlosár, Čab, Maroš Slovák, Mojzesovo, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Milan Augustín, Topoľčianky, Pavol Viskup, Báb, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jaroslav Korytár, Močenok, Pavel Mihálik, Tatiana Mifková, Šaľa, Július Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Alexander Repta, Branč, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Toman, D. Krškany, Janka Gálová, Alexandra Gálová, Žirany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Slavko Mikula, Zbehy, Tomáš Karácsony, Váhovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Mária Krasňanská, Nové Sady, Milan Piovarči, Lužianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Masár, Zl. Moravce

34 - Pavel Hrnčár, Lukáš Schober, Jozef Kóša, Samuel Mihalčín, Jozef Svitač, Martin Kuchar, Štefan Dékány, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Dana Janeková, Vráble, Daniela Sečkárová, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Andrej Vereš, Golianovo, Ernest Szabó, Topoľnica, Marián Valla, V. Zálužie, Ján Vaško, Ivanka, Pavol Zachar, Báb, Bohuš Baják, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Ivan Žember, Nové Sady, Peter Vranský, Vlado Kupec, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Jobbágy, Róbert Pospiš, Šaľa

33 - Štefan Verták, Ladislav Adame, Ladislav Baláži, Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Ľuboš Baranec, Ľubomír Rák, Ladislav Fazekaš, Lenka Königová, Jozef Nemeš st., Ivan Minárik, Jabar Said, Nitra, Ladislav Sivák, Žirany, Ján Félis, Žitavany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Štefák, Rišňovce, Dominika Tóthová, Ladislav Héviz, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lehota, Štefan Brat, Miriama Ďurinová, Golianovo, Helena Kadliečková, Dražovce, Štefan Peťovský, Mária Bajáková, Adam Nádaský, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Jaro Fúska, Zbehy, Peter Kluka, Lapáš, Vladimír Tasáry, Ivanka, František Finta, Kolíňany, Zuzanna Kóňová, Branč, Ladislav Babóti, Vlčany

32 - Štefan Csampai, Milada Dojčarová, Ľuboš Mičík, Juraj Urban, Marián Grman, František Hrnčiar st., Mária Kóšová, Mária Kóšová ml., František Bojda, Nitra, Milan Pagáč, Ivanka, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Michal Palka, Cabaj, Dušan Bobrík, Bratislava, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Ľudovít Desat, Podhorany, Ivan Bednárik, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Július Galo, D. Krškany, Roman Harčár, Šaľa, Jozef Králik, T. Mlyňany, Mária Bereczová, Branč

31 - Daniel Šípoš, Ján Bernát, Ivor Vinohradský, Janka Čambalová, Oldo Hlavatý, Daniel Tasáry, Nitra, Ladislav Nagy, Ján Golha, Vráble, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mário Valky, Šintava, Peter Palka, Cabaj-Čápor, František Čaniga, Dražovce, Martin Kriššák, P. Kesov, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Miroslav Mokráš, Šaľa, Slavomír Tóth, H. Kráľová

30 - Ivan Eliáš, Miro Račko, Ivana Olšanská, Marian Barta, Jozef Moder, Nitra, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ivan Remeň, Nit. Streda, Ľubor Kajaba, Ivanka, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jozef Lenčéš, Šaľa
29 - Monika Skalická, Anton Dano, Edita Buchová, Miroslava Rosinská, Gitka Letková, Šimon Šuník, Ján Kmeťo, Nitra, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Dalibor Bradáč, Golianovo, Juraj Valla, V. Zálužie, Marek Desat, Podhorany, Erik Selecký, Branč, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Zoltán Odráška, H. Kráľová
28 - Peter Solčiansky ml., Juraj Hrnčár, Lukáš Borovský, Ján Hnilica, Ján Barát, Friggo Rondoš, Nitra, Eva Gombášová, Močenok, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Török, Pata, Imrich Hrdlica, Báb, Mária Mesárošová, Lehota, Alex Lovás, H. Saliby
27 - Janka Tichá, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Miroslav Ďuriač, Hostie, Juraj Vereš, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Marek Košlab, Šurianky, Marek Lauko, Lužianky, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
26 - Jozef Tomovič, Štefan Krajčír, Jozef Gutai, Dominik Bartakovič, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Matúš Cibuľa, Žitavce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ladislav Kéry, Volkovce, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Štefan Sedmák, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jozef Bradáč, Golianovo
25 - Rudolf Kozma, D. Štitáre, Lena Kunkelová, Praha, Andrej Repta, Branč, Pavol Török, V. Dolina, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Tomáš Krajčovič, Richard Magušín, Nitra
24 - Peter König, Ivanka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Marián Tkáč, Sereď, Ľudmila Verešová, Tibor Karabínoš, Golianovo, Janka Račková, Nitra, Vincent Botló, Zl. Klasy
23 - Milan Javor, Šintava, Tibor Berec, Lapáš, Rastislav Špánik, Šoporňa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Salo Berecz, Branč, Rudolf Slovák, Bešeňov
22 - Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Monika Holtáková, Iveta Schoberová, Nitra, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo
21 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Mikuš, Obyce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Peter Darnadi, Golianovo
20 - Július Michalička ml., Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka
19 - Jozef Ujhelyi, Žitavce, Jordan Lazarov, N. Sady, Ján Vašš, Poľný Kesov
18 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Malý, Miroslav Tokár, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Silvester Pintér, V. Cetín, Peter Lauko, Žikava
17 - Michal Borovský, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Marek Franko, Šaľa, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michaela Dobišová, Močenok
16 - Katarína Spišáková, Nitra
15 - Juraj Bárek, Žirany, Stanislav Mihálik, Jaroslav König, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Matej Kuzmický, Ivanka, Katarína Bányiová, Hájske, Lenka Hlavová, Praha
14 - Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Marián Varga, Sľažany, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Martin Kováč, Vráble
13 - Lenka Reptová, Branč, Peter Duchoň, Golianovo
12 - Martin Hindák, Sereď, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Peter Bíňovský, Lúčnica
10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Mária Virágová, Zl. Moravce, Patrik Drahoš, Mankovce, Jozef Jurík, Volkovce
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Marek Hlava, Praha, Pavol Pavelka, Nitra
8 - Ladislav Varga, Topoľnica, Andrej Švihorík, Báb, Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Patrik Moder, Nitra, Kristína Líšková, Branč
7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy
6 - Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Gabriela Gutaiová, Igor Kotora, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Maroš Valábik, Golianovo
5 - Boris Kozma, D. Štitáre, Mária Korgová, Drahomír Mego, Eva Konečná, Mária Palková, Cyril Renčko, Marián Lenghrat, Nitra, Štefan Ördög, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Marek Andel, Vráble
4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Mário Belák, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Mária Gáliková, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Miroslav Kozlík, Golianovo
3 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, František Juhás, Matúš Turňa, František Piška, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy, Miro Kozlík, Ján Civáň, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica, Miro Bodi, Topoľnica
2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Milan Adámek, Golianovo, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra, Štefan Hipp, Šaľa
0 - Andrea Bereczová, Branč

Víťazom kola je Jaroslav Polák z V. Ripnian, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  2. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  3. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  4. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Budovanie zelenej značky
  9. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  10. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 963
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 814
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 626
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 594
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 204
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 945
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 395
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 257
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 7 215
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 108
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

18 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

25. jan
Klaudio Farmadín vedie Športový klub Farmex Nitra. Nedávno vybudovali nové ihrisko s umelým povrchom a šprintérsku rovinku.

Jeho zverenci majú stále šancu prebojovať sa na olympiádu do Tokia.

20 h
Riaditeľ nemocnice Dubaj a primátor Hattas.

Testovanie sa má stať trvalou súčasťou nášho života na najbližšie mesiace a možno aj roky, hovorí riaditeľ nemocnice Milan Dubaj.

25. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

12 h

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

19 h

Už ste čítali?