Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Traja tipujúci trafili 9 zápasov, sú to Marek Fábry, Patrik Pacher a Marián Pauk. Poradie na čele: 62 - Ladislav Odráška, 59 - Patrik Andrášik, 58 - Vlado Matušica, Jozef Sklenár, atď.

Po kartón piva si prišiel víťaz 10. kola Jaroslav Polák, aj so synom.Po kartón piva si prišiel víťaz 10. kola Jaroslav Polák, aj so synom. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 11. kola

Šaľa - Trnava jun. 1:2 2
Dvory n/Ž. - Vlčany 1:1 X
Kráľová n/V. - Pusté Úľany 0:3 2
Veľké Úľany - Jelka 0:1 2
Golianovo - Lehota 3:3 X
Žitavany - N. Hrnčiarovce 3:0 1
Nové Sady - Selice 0:1 2
Dyčka - Klasov 0:1 2
J. Kostoľany - Machulince 0:2 2
Topoľnica - Mostová 2:3 2

Poradie po 11. kole

62 - Ladislav Odráška, H. Kráľová

59 - Patrik Andrášik, Nitra

58 - Vlado Matušica, Hájske, Jozef Sklenár, Šaľa

57 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Ľubomír Turňa, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa

56 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marián Pauk, Rumanová, Róbert Darázs, Tešedíkovo

Skryť Vypnúť reklamu

55 - Matúš Vajzer, Báb, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Ján Dekan, Velčice, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Ján Martinek, Šaľa

54 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Stanislav Pacher, Sľažany, Milan Dobiaš, Nitra, Vladimír Móri, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany

53 - Maroš Karas, Karol Ryba, Tomáš Drgoňa, Ladislav Pindeš, Dávid Said, Vlado Krajčovič, Peter Kardoš, Nitra, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anton Bábik ml., Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Július Miškovič, Pavol Uher, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec

52 - Štefan Zabák, Laco Ištokovič, Pavol Holták, Ján Palka, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Mário Fábry, Šurianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Guzmický, Ivanka

Skryť Vypnúť reklamu

51 - Boris Grežo, Pius Hajdák, Pavol Krajčo, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Hoppan, Viliam Félis, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Helena Augustínová, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Martin Kormoši, Tibor Odráška, Šaľa, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Arpád Balogh, Kolárovo, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

50 - Dionýz Pecháček, Pavel Dojčar, Milan Lacina, Ján Hudec, Nitra, Marek Fábry, Šurianky, Anna Fazekašová, Neded, Ľubomír Ballay, Jelenec, Imrich Valent, Hosťovce, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Eduard Kontár, H. Saliby, Emil Remeň, Čeľadince, Milan Bekéni, Július Benkö ml., Peter Lehocký, Jozef Baláž, Šaľa, Erik Somor, Vráble, Jozef Záhorský, František Chudý, Rišňovce, Monika Bačová, Čakajovce, Peter Kišac, Nové Sady, Ján Kozla, Miloš Gál st., Žirany, Marek Vlček, Lužianky, Zolo Sabo, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Laci Takács, Dlhá n/V., Miloš Macala, Gáň, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Kutak, Jarok

Skryť Vypnúť reklamu

49 - Miroslav Fábry, René Daniš, Erich Schober, Mária Sýkorová, Miriam Krasková, Pavel Búš, Nitra, Vladimír Miškolci, Juraj Dubeň, Lehota, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Bobok, Volkovce, Denis Novota, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jaroslav Grman, Vráble, Ivan Tóth, H. Kráľová, Michaela Benköová, Močenok, Anna Pacherová, Miroslav Tonka, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Ján Gál, Jozef Gál, Žirany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Milan Lazan, Jozef Baláž ml., Šaľa, Andrej Hudec, Čeľadice

48 - Jaroslav Lazor, Štefan Bede, Peter Perina, Jarmila Saidová, Mária Königová, Roman Sýkora, Ivan Kozár, Eduard Szabó, Nitra, Štefan Straňák, Marek Tóth, H. Kráľová, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Šabo, Žitavany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jana Dudonová, Sereď, Štefan Kočiš, Ondrej Hajdu, Trnovec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Dubnička, Váhovce, Pavel Gálik ml., Lovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Cyril Slamka, Rišňovce, Daniel Mako, Čakajovce, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Katarína Zabáková, Lehota, Ľubica Barčáková, Abrahám, Kristián Pajer, Gašpar Gál, Žirany, Imrich Drozdák, Babindol, Ivan Mareček, Čab, Gabriel Odráška, René Vincze, Peter Zeleňák, Juraj Csirik, Šaľa, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Zbehy

47 - Imrich Ručkay, Jozef Kováč, Michal Hunka, Stanislav Billík, František Benc, Katarína Karcolová, Dajana Borovská, Milan Petráš, Marcel Pánis, Martin Tesár, Stanislav Habáň, Nitra, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, György Jakubecz, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Ladislav Szöke, Miroslav Kováč, Vráble, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Kukliš, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Peter Frajka, Vieska, Marián Chobot, Urmince, Roman Bilický, Preseľany, Emil Dubec, Žikava, Lenka Lahučká, Čakajovce, Jozef Danada, Július Benkö st., Peter Hipp, Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Dušan Petrovič, Obyce, Štefan Varga, Topoľnica, Branislav Kišac, Peter Bartoš, Nové Sady, Peter Štefanka, Viktor Balko, Lužianky, Peter Scheer, Kolíňany, Ivan Kupec, Zbehy, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Tibor Šmitala, Čab, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž.

46 - Jozef Paulík, Ladislav Piška, Patrik Studený, Alexander Meszáros, Ivan Balla, Štefan Fiala, Vladimír Papp, Michal Motúz, Jozef Prešinský, Nitra, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Roman Margetin, Jozef Horňák, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Kóssi, Čifáre, Viliam Matejov, Skýcov, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Peter Ryban, Nit. Streda, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Svitač, Telince, Anton Bábik st., Jožko Černý, Rumanová, Alojz Rajtár, Sľažany, Ivan Tóth, Henrich Bíro, Peter Mako, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Terka Tasáryová, Ivanka, Boris Lacika, Zbehy, Vladimír Kubala, Belince, František Kausek, Klasov, Robert Ščepka, Martina Hippová, Juraj Žiačko, Marián Kopáčik, Šaľa, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Mikuláš Pintér, Branč

45 - František Dedič, Ernest Mako, Jaroslav Andrášik, Pavol Mihalčín, Ľubomír Lenický, Ernest Szombath, Ladislav Nosian, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Homola, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Lukáš Zabák, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Tóth, Klasov, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Vladimír Holeček, Mária Holečková, Miroslav Javor, Sereď, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Július Szarka, Topoľnica, Gabriel Lešš, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Albert Lauro, Čeľadice, Rudolf Macho, Kolíňany, Margita Pánisová, Ján Pánis, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, František Imre st., Branč, Peter Matulník, Nové Sady, Karol Miček, P. Kesov, Samko Mihálik, Marián Móri, Štefan Mrllák, Šaľa, Roman Grznár, Rišňovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Vašek, Ivanka

44 - Peter Solčiansky, Ivan Lauko, Ján Doboš, Lenka Sýkorová, Marián Benca, Jozef Nosian, Peter Kompas, Nitra, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Filip Vašíček, Igor Tkáč, Sereď, Peter Rajnoha, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Pavol Kozma, Bartolomej Guľka, Branč, Peter Ambrózy, Selice, Peter Eliáš, Lúčnica, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Jozef Vodný, Babindol, Štefan Páleník, Prílepy, Alexander Špánik, Šoporňa, Jozef Baťala, Žitavany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľuboš Lacina, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľuboš Motolík, Trnovec, Mirka Tóthová, Tomáš Fleischman, Pavol Sedliačik, Eva Ščepková, Šaľa, Peter Slovák, Čeľadice, Peter Vrabec, Čakajovce, Stanislav Debnár, Milan Greguš, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Žemba, Sebastián Grznár, Rišňovce, Filip Marinov, Rumanová, František Finta, Jelenec, Jana Gálová, Žirany, Peter Rybanský, Kapince, Roman Obložinský, Ivanka, Michal Kaplán, Č. Hrádok

43 - Viera Lauková, Juraj Demény, Daruška Horváthová, Vlado Sásik, Vladimír Kuťka, Milan Vörös, Miloš Sýkora, Vladimír Nemšovský, Matúš Holták, Pavel König, Milan Púčik, Pavol Ďurina, František Filo, Pavel Čvirik, Eugen Németh, Vladimír Depeš, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, František Kóša, Milan Fúska, Branč, Jozef Štefek, Čeľadice, Miroslav Mihálka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Peter Hamerlík, Jelka, Vincent Komačka, Topoľčany, Henrich Richter, Bratislava, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Ján Bedeč, H. Saliby, Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Juhász, Kolíňany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Michal Jangl, Dol. Streda, Róbert Sedlák, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Karol Blažovič, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Chovanec, Šurianky, Attila Sonlajtner, Žirany

42 - Igor Drotár, Vlado Lyžičiar, Ján Ehrenhold, Dušan Danko, Frantšek Grom, František Zelovič, Nitra, Tibor Tóth, Jaroslav Skačan, Žihárec, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ján Hraška, Katka Kišacová, Ivan Marci st., Nové Sady, Tibor Glovenský, Košúty, František Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Miloš Kukučka, Žitavany, Marián Malík, Močenok, Peter Čepček, Zl. Moravce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Celestín Berecz, Katarína Guľková, Branč, Jozef Haspra, Topoľčianky, Ladislav Holečka, Ladice, Viera Bradáčová, Golianovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Csaba Sándor, Kolíňany, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Macho, M. Ripňany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Dalibor Greguš, Čab, Marián Titka, Roman Uher, Marek Sokol, Šaľa, Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Andel, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina, Vladimír Kéri, Slepčany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

41 - Andrej Kudamik, Anna Billíková, Dušan Letko, Jozef Ehrenhold, Denisa Bakošová, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Peter Plandora, Milan Ružička, Vladimír Kompas, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Gabriela Sádovská, Žitavce, Milan Kukučka, Žitavany, Milan Augustín, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jaroslav Korytár, Močenok, Pavel Mihálik, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Michal Belan, Svätoplukovo, Imrich Guzmický, Ivanka, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Kazáň, Branč

40 - Ladislav Skalický, Martin Peniaško, František Hrnčiar ml., Róbert Bačinský, Štefan Matesko, Ľubica Tasáryová, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ľubomír Novota, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Pavol Viskup, Báb, Anna Duczová, H. Kráľová, Pavol Bradáč, Golianovo, Ondrej Vlha, M. Cetín, Ján Vaško, Roman Guzmický, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Janka Gálová, Žirany, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Kúsek, Hostie, Tatiana Mifková, Ronald Bedecs, Peter Jobbágy, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Milan Piovarči, Lužianky, Adam Štefčík, Koniarovce

39 - Pavel Hrnčár, Dezider Zaujec, Ľudovít Konečný, Michal Garay, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Anton Bapčány, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ladislav Németh, V. Úľany, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Ján Lipovský, Báb, Ivan Bradáč, Július Bradáč, Golianovo, Alexander Repta, Branč, Jaro Fúska, Slavko Mikula, Ján Kollár, Zbehy, Peter Kluka, Lapáš, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Tomáš Švec, Pohranice, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ľuboš Plevka, Róbert Pospiš, Tibor Križovič, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany

38 - Július Petrík, Štefan Csampai, Ladislav Adame, Ladislav Baláži, Miro Ištokovič, Marián Mičík, Lukáš Schober, Ľuboš Baranec, Ladislav Fazekaš, Lukáš Bartakovič, Samuel Mihalčín, Štefan Dékány, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Štefan Pilčík, Daniela Sečkárová, František Kunkel, Zl. Moravce, Dana Janeková, Vráble, Dominika Tóthová, Ladislav Héviz, Šaľa, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Brat, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ernest Szabó, Topoľnica, Mária Bajáková, Lužianky, Milan Filo, Obyce, Martin Kriššák, P. Kesov, Marián Mateička, Behynce, Zuzanna Kóňová, Branč, Vlado Kupec, Zbehy, Mária Krasňanská, Nové Sady

37 - Ľuboš Mičík, Gitka Letková, Lenka Königová, Janka Čambalová, Jozef Nemeš st., Martin Kuchar, Daniel Tasáry, Ivan Minárik, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Milan Pagáč, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Tomek, Lúčnica, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Štefák, Rišňovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Vojtech Mesároš, Lehota, František Čaniga, Dražovce, Marián Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Pavol Zachar, Báb, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, František Finta, Kolíňany, Ivan Žember, Nové Sady, Karol Čurgali, Mojmírovce, Filip Deák, Sľažany, Slavomír Tóth, H. Kráľová

36 - Milada Dojčarová, Juraj Urban, Ľubomír Rák, Ľudovít Kováč, Ivana Olšanská, Ivor Vinohradský, František Bojda, Jozef Svitač, Jabar Said, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Dušan Bobrík, Bratislava, Pavel Babiak, Žitavany, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Margita Pavelková, Golianovo, Jaromír Slíž, Beladice, Július Galo, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Mária Bereczová, Branč

35 - Štefan Verták, Daniel Šípoš, Ján Bernát, Jozef Kóša, Oldo Hlavatý, Peter Bezák, Jozef Moder, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Nagy, Vráble, Maroš Slovák, Mojzesovo, Ján Félis, Žitavany, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Andrej Vereš, Golianovo, Michal Palka, Cabaj, Jozef Toman, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany, Miroslav Mokráš, Šaľa

34 - Monika Skalická, Anna Peniašková, Ľudo Horváth, František Hrnčiar st., Mária Kóšová, Dominik Bartakovič, Nitra, Ján Golha, Radek Kováčik, Vráble, Mário Valky, Šintava, Ivan Remeň, Nit. Streda, Helena Kadliečková, Dražovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Adam Nádaský, Lužianky, Roman Harčár, Šaľa, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Alex Lovás, H. Saliby

33 - Miro Račko, Miroslava Rosinská, Ján Hnilica, Jozef Gutai, Mária Kóšová ml., Ján Barát, Nitra, Ladislav Sivák, Žirany, Pavel Bede, Mor Sv. Ján, Imrich Hrdlica, Báb, Ľudovít Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Zoltán Odráška, H. Kráľová

32 - Jozef Tomovič, Štefan Krajčír, Marián Grman, Ján Kmeťo, Marian Barta, Tomáš Krajčovič, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ivan Bednárik, Marián Piterka, Svätoplukovo, Nikolka Moravčíková, Pohranice

31 - Lukáš Borovský, Ľubomír Maczvalda, Friggo Rondoš, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Kéry, Volkovce, Juraj Vereš, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Mária Mesárošová, Lehota

30 - Peter Solčiansky ml., Ivan Eliáš, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Juraj Valla, V. Zálužie, Marek Desat, Podhorany, Pavol Török, V. Dolina, Anton Adamec, H. Lefantovce, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jozef Bradáč, Golianovo
29 - Anton Dano, Juraj Hrnčár, Edita Buchová, Šimon Šuník, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Erik Selecký, Salo Berecz, Branč, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
28 - Eva Gombášová, Močenok, Jozef Török, Pata, Richard Magušín, Nitra, Tibor Karabínoš, Golianovo
27 - Janka Račková, Janka Tichá, Nitra, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ľudmila Verešová, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Marek Košlab, Šurianky, Marek Lauko, Lužianky, Vincent Botló, Zl. Klasy
26 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Štefan Sedmák, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.
25 - Rudolf Kozma, D. Štitáre, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo
24 - Peter König, Ivanka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Marián Tkáč, Sereď, Monika Holtáková, Nitra, Jordan Lazarov, N. Sady
23 - Milan Javor, Šintava, Tibor Berec, Lapáš, Rastislav Špánik, Šoporňa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Rudolf Slovák, Bešeňov
22 - Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Michal Borovský, Iveta Schoberová, Nitra, Peter Darnadi, Golianovo
21 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Juraj Bárek, Žirany, Ján Mikuš, Obyce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.
20 - Július Michalička ml., Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka
19 - Jozef Ujhelyi, Žitavce, Ján Vašš, Poľný Kesov
18 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Malý, Miroslav Tokár, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Silvester Pintér, V. Cetín, Michaela Dobišová, Močenok, Peter Lauko, Žikava
17 - Róbert Šimák, D. Krškany, Matej Kuzmický, Ivanka, Marek Franko, Šaľa, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Varga, Sľažany, Ján Dúbravský, Zl. Moravce
16 - Katarína Spišáková, Nitra
15 - Stanislav Mihálik, Jaroslav König, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Bányiová, Hájske, Lenka Hlavová, Praha, Jozef Jurík, Volkovce
14 - Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Ladislav Varga, Topoľnica, Patrik Moder, Nitra, Mária Virágová, Zl. Moravce, Martin Kováč, Vráble
13 - Lenka Reptová, Branč, Peter Duchoň, Golianovo
12 - Martin Hindák, Sereď, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Peter Bíňovský, Lúčnica
10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Patrik Drahoš, Mankovce
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Marek Hlava, Praha, Pavol Pavelka, Nitra, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
8 - Andrej Švihorík, Báb, Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Kristína Líšková, Branč, Marek Andel, Vráble
7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy
6 - Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Eva Konečná, Gabriela Gutaiová, Igor Kotora, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Maroš Valábik, Golianovo
5 - Boris Kozma, D. Štitáre, Mária Korgová, Drahomír Mego, Mária Palková, Cyril Renčko, Marián Lenghrat, Nitra, Štefan Ördög, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Vráble
4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Mário Belák, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Mária Gáliková, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Miroslav Kozlík, Golianovo, Michal Teplanský, D. Obdokovce
3 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, František Juhás, Matúš Turňa, František Piška, Viera Hudecová, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy, Miro Kozlík, Ján Civáň, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica, Miro Bodi, Topoľnica
2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Mariana Letková, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Milan Adámek, Golianovo
1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra, Štefan Hipp, Šaľa
0 - Andrea Bereczová, Branč

Najviac - 9 zápasov - uhádli Marek Fábry, Patrik Pacher a Marián Pauk. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám chýbajú body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 698
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 044
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 895
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 274
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 942
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 770
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 131
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 596
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 504
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 355
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?