Utorok, 14. august, 2018 | Meniny má Mojmír

Prekvapenie na úkor Rytierov

Po prvýkrát v priebehu troch sezón hokejbalisti Nitry nezískali v domácom prostredí ani bod. V sobotu prehrali s vedúcim Martinom.

HbK Nitrianski rytieri - Imperial Vitamins Martin 1:2 (0:0, 1:0, 0:2). Zápas mal od začiatku veľmi dobré tempo, no oba tímy pozorne bránili. Ani jeden zo súper nechcel spraviť chybu, šancí tak bolo pomenej a do prvej prestávky sa išlo za bezgólového stavu. Po zmene strán pokračoval vyrovnaný hokejbal. V 22. min. poslal domácich do vedenia Riegel, ale od toho momentu boli Rytieri viac v defenzíve. Martin v snahe vyrovnať viditeľne ožil, zlepšil pohyb a začal robiť domácim poriadne problémy. Tie však rytierska obrana na čele s Dubnickým do druhej prestávky ustála. V tretej tretine pokračovali hostia v aktívnej a bojovnej hre. Odmenou im bolo vyrovnanie v 33. min. Dokonalý obrat zavŕšil o necelé dve minúty hosťujúci Kollár - 1:2. V ďalšom priebehu hostia takticky ustrážili výsledok, domácim nepomohla ani presilovka v závere, počas ktorej odvolali brankára a hrali šiesti na štyroch.

Góly: 22. Riegel (Paulík) - 33. Ďurkovič, 35. Kollár.
HBK: Dubnický, Dobročáni - Káčer, Martiška, Titka, Maxin, Tary, Javorčík, Balaška, Thron Ladiver, Kučerka, Kašša, Hrivnák, Beniač, Rímsky, Paulík, Riegel, Čičo, Mach, König, Cajchan.

Richard Mráz, tréner: „Po druhej tretine sme viedli 1:0, nedokázali sme však v ďalšom priebehu ustáť tlak súpera. Martin musel otvoriť hru, vysoko nás napádal, zdvojoval a naša hra bola rozháraná. Z toho vyplynuli aj oba góly, ktoré sme dostali. Súper to potom takticky zvládol, musím povedať, že Martin je zaslúžene v tabuľke prvý.“

Ostatné výsledky: LG AZ Ba - Svidník 7:2, Pohronie - Vrútky 3:2 p, Skalica - Pruské 6:5 sn, Ružinov - Kežmarok 4:3, Petržalka - P. Bystrica 6:3.

5. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000€
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  8. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  9. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?

V okrese Dunajská Streda horel rodinný dom, môže za to nedbalosť

Pri požiari utrpeli dve osoby zranenia, boli intoxikované splodinami horenia, z toho jedna mala popáleniny prvého stupňa.