Utorok, 21. august, 2018 | Meniny má Jana

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Víťazom kola je Helena Augustínová, ktorá uhádla 8 zápasov. Poradie na čele: 65 - L. Odráška, H. Kráľová; 64 - V. Matušica, Hájske; 63 - P. Andrášik, Nitra; 62 - M. Rajtárová, Martin n/Ž.; atď.

Kartón piva si z redakcie odniesol víťaz 11. kola Marián Pauk z Rumanovej.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 12. kola

FC Nitra - Košice 2:3 2
FC ViOn - Žilina 2:0 1
Dubnica - Šaľa 1:1 X
FC Nitra jun. - Neded 0:1 2
Tvrdošovce - ČFK Nitra 3:2 1
H. Kráľová - Čeľadice 2:0 1
Lužianky - Lapáš 2:1 1
Selice - Výčapy-Opatovce 1:0 1
Lúčnica - Branč 5:2 1
Matúškovo - Čierny Brod 4:4 X

Poradie po 12. kole

65 - Ladislav Odráška, H. Kráľová
64 - Vlado Matušica, Hájske
63 - Patrik Andrášik, Nitra
62 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
61 - Ján Martinek, Ladislav Hučko, Šaľa
60 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Ľubomír Turňa, Nitra, Ján Dekan, Velčice, Marián Pauk, Rumanová, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Jozef Sklenár, Július Miškovič, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo
59 - Helena Augustínová, Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Gyarfás, H. Kráľová
58 - Karol Ryba, Ladislav Pindeš, Milan Dobiaš, Ján Palka, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Virág, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Juraj Német, D. Lefantovce, Vladimír Móri, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Labuda, Solčany
57 - Maroš Karas, Tomáš Drgoňa, Pius Hajdák, Dávid Said, Laco Ištokovič, Peter Kardoš, Nitra, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Pavol Uher, Šaľa
56 - Pavel Dojčar, Štefan Zabák, Vlado Krajčovič, Nitra, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Milan Roško, Dyčka, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Filip Guzmický, Ivanka, Arpád Balogh, Kolárovo, Peter Lehocký, Šaľa
55 - Boris Grežo, Roman Sýkora, Pavol Holták, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Mário Fábry, Marek Fábry, Šurianky, Denis Novota, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Hoppan, Viliam Félis, Vráble, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Michaela Benköová, Močenok, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Milan Lazan, Jozef Baláž, Šaľa, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Kišac, Nové Sady, Ján Kozla, Žirany, Marek Vlček, Lužianky, Alexander Kobza, Čechynce, Peter Pecho, Beladice, Milan Minarovič, Behynce
54 - Dionýz Pecháček, Miroslav Fábry, René Daniš, Pavol Krajčo, Ivan Kozár, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Šabo, Žitavany, Ján Školník, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Ľubomír Ballay, Jelenec, Imrich Valent, Hosťovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Remeň, Čeľadince, Anna Pacherová, Sľažany, Erik Somor, Vráble, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ján Gál, Jozef Gál, Žirany, Monika Bačová, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Zolo Sabo, H. Kráľová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Július Benkö ml., René Vincze, Šaľa, Laci Takács, Dlhá n/V., Miloš Macala, Gáň, František Chudý, Rišňovce, Andrej Hudec, Čeľadice
53 - Jaroslav Lazor, Milan Lacina, Dajana Borovská, Mária Sýkorová, Mária Königová, Ján Hudec, Nitra, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Ľubomír Bobok, Volkovce, Jaroslav Grman, Vráble, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Martin Kormoši, Peter Zeleňák, Šaľa, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Cyril Slamka, Rišňovce, Katarína Zabáková, Lehota, Gašpar Gál, Žirany, Imrich Drozdák, Babindol, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Tvrdoň, H. Krškany
52 - Imrich Ručkay, Michal Hunka, Peter Perina, Erich Schober, Jarmila Saidová, Alexander Meszáros, Martin Tesár, Nitra, György Jakubecz, Eduard Kontár, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Straňák, Marek Tóth, Ivan Tóth, H. Kráľová, Roman Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Ľudovít Valent, Košúty, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Váhovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Lenka Lahučká, Ivan Tóth, Čakajovce, Miroslav Tonka, Sľažany, Dušan Kolenčík, Trnovec, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Sládeček, V. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová, Viktor Balko, Lužianky, Miloš Gál st., Kristián Pajer, Žirany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Juraj Dubeň, Lehota, Ivan Mareček, Čab, Július Benkö st., Peter Hipp, Jozef Baláž ml., Šaľa, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Zbehy
51 - František Dedič, Jozef Paulík, Štefan Bede, Stanislav Billík, Katarína Karcolová, Miriam Krasková, Ivan Balla, Marcel Pánis, Pavel Búš, Ernest Szombath, Eduard Szabó, Nitra, Miroslav Piovarči, Peter Štefanka, Lužianky, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Viliam Matejov, Skýcov, Juraj Segíň, Alojz Rajtár, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Kováč, Vráble, Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Trnovec, Marián Chobot, Urmince, Roman Bilický, Preseľany, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Peter Svitač, Telince, Pavel Gálik ml., Lovce, Jozef Danada, Juraj Žiačko, Juraj Csirik, Marián Kopáčik, Štefan Mrllák, Šaľa, Dušan Petrovič, Obyce, Branislav Kišac, Peter Bartoš, Nové Sady, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Scheer, Kolíňany, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľubica Barčáková, Abrahám, František Kausek, Klasov, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Roman Grznár, Rišňovce, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž.
50 - Ján Doboš, Milan Petráš, Ľubomír Lenický, Stanislav Habáň, Michal Motúz, Nitra, Pavol Kozma, Mikuláš Pintér, Branč, Tibor Horváth, Komjatice, Vladimír Miškolci, Lukáš Zabák, Lehota, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Martina Segíňová, Sľažany, Alexander Špánik, Róbert Špánik, Šoporňa, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Baťala, Žitavany, Peter Frajka, Vieska, Peter Ryban, Nit. Streda, Anton Bábik st., Rumanová, Jozef Horňák, Rišňovce, Miroslav Javor, Sereď, Július Szarka, Topoľnica, Peter Mako, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Albert Lauro, Čeľadice, Margita Pánisová, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, František Andraško, Jelenec, Karol Miček, P. Kesov, Boris Lacika, Zbehy, Vladimír Kubala, Belince, Samko Mihálik, Robert Ščepka, Martina Hippová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Peter Tuhý, Machulince, Peter Vašek, Ivanka
49 - Jozef Kováč, Patrik Studený, František Benc, Lenka Sýkorová, Jaroslav Andrášik, Pavol Mihalčín, Jozef Prešinský, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ladislav Čekey, Pohranice, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Peter Ambrózy, Selice, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Dušan Švehla, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Henrich Richter, Bratislava, Peter Slovák, Čeľadice, Milan Fúska, František Imre st., Branč, Henrich Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Slíž, Beladice, Ivan Kupec, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Marián Móri, Tomáš Fleischman, Roman Uher, Eva Ščepková, Šaľa, Ján Pánis, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab
48 - Ivan Lauko, Viera Lauková, Vladimír Kuťka, Milan Vörös, František Filo, Pavel Čvirik, Ladislav Nosian, Vladimír Depeš, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Jozef Homola, Hosťovce, František Kóša, Celestín Berecz, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Peter Strieška, Volkovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jaroslav Čerhák, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Hamerlík, Jelka, Mária Holečková, Sereď, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Matulník, Nové Sady, Gabriel Odráška, Róbert Sedlák, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Peter Rybanský, Kapince, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Emanuel Maňúch, Žirany
47 - Peter Solčiansky, Ladislav Piška, Ernest Mako, Igor Drotár, Vlado Sásik, Anna Billíková, Jozef Ehrenhold, Dušan Danko, Marián Benca, Štefan Fiala, Jozef Nosian, Peter Kompas, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Filip Vašíček, Vladimír Holeček, Igor Tkáč, Sereď, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tibor Glovenský, Košúty, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Miloš Kukučka, Žitavany, Marián Malík, Močenok, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Vincent Komačka, Topoľčany, Mirka Tóthová, Marián Titka, Peter Jobbágy, Šaľa, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Ladislav Holečka, Ladice, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Stanislav Debnár, Milan Greguš, Zbehy, Gabriel Lešš, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Katarína Guľková, Branč, Michal Čery, Jelenec, Jana Gálová, Žirany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Dalibor Greguš, Čab, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Andel, Vráble, Vincent Hunka, Lužianky
46 - Vladimír Nemšovský, Ján Ehrenhold, Matúš Holták, Pavel König, Pavol Ďurina, Eugen Németh, František Zelovič, Nitra, Ján Hraška, Ivan Marci st., Nové Sady, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Čepček, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľuboš Lacina, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Haspra, Topoľčianky, Jaroslav Korytár, Močenok, Pavel Mihálik, Šaľa, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vladimír Gálik, František Finta, Jelenec, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Rehuš, Sebastián Grznár, Rišňovce, Peter Juhász, Kolíňany, Milan Macho, M. Ripňany, Milan Roman, Čab, Rudolf Lauko, Zbehy, Roman Obložinský, Ivanka, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Chovanec, Šurianky, Attila Sonlajtner, Žirany
45 - Martin Peniaško, Daruška Horváthová, Vlado Lyžičiar, Dezider Zaujec, Miloš Sýkora, František Hrnčiar ml., Denisa Bakošová, Milan Ružička, Vladimír Papp, Ľubica Tasáryová, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Barát, Topoľčany, František Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Štefan Tóth, Klasov, Milan Kukučka, Žitavany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Milan Augustín, Topoľčianky, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Pavol Viskup, Báb, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Anna Duczová, H. Kráľová, Ján Bedeč, H. Saliby, Ladislav Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Deák, Sľažany, Juraj Mészáros, Selice, Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Kučera, Šaľa
44 - Andrej Kudamik, Dušan Letko, Frantšek Grom, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Michal Garay, Peter Plandora, Vladimír Kompas, Nitra, Štefan Mravík, Alojz Jenis, Žitavany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Dana Janeková, Vráble, Július Bradáč, Golianovo, Ondrej Vlha, M. Cetín, Alexander Repta, Anton Kazáň, Branč, Mário Pánis, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, Janka Gálová, Žirany, Slavko Mikula, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Tatiana Mifková, Ladislav Héviz, Tibor Križovič, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Tibor Bene st., D. Obdokovce
43 - Juraj Demény, Ľudovít Konečný, Milan Púčik, Lenka Königová, Štefan Matesko, Nitra, Irena Petková, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ján Lipovský, Báb, Pavol Bradáč, Golianovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Zuzanna Kóňová, Branč, Karol Čurgali, Mojmírovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ronald Bedecs, Ľuboš Plevka, Šaľa, Milan Piovarči, Lužianky
42 - Ladislav Skalický, Ladislav Baláži, Miro Ištokovič, Marián Mičík, Ľuboš Mičík, Gitka Letková, Ladislav Fazekaš, Štefan Dékány, Ivan Minárik, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vojtech Mesároš, Lehota, Dušan Bobrík, Bratislava, Ernest Szabó, Topoľnica, Jozef Török, Pata, Ľubor Kajaba, Ivanka, Štefan Hudec, Lužianky, Jaro Fúska, Vlado Kupec, Zbehy, Peter Kluka, Lapáš, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marek Sokol, Šaľa, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Adam Štefčík, Koniarovce
41 - Pavel Hrnčár, Ladislav Adame, Lukáš Schober, Janka Čambalová, Jozef Nemeš st., Jabar Said, Nitra, Milan Pagáč, Ivanka, Stanislav Vojtila, Jelenec, Gabriela Sádovská, Žitavce, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Daniela Sečkárová, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Dominika Tóthová, Šaľa, Štefan Brat, Ivan Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, František Čaniga, Dražovce, Marián Valla, V. Zálužie, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Vranský, Zbehy, Mária Krasňanská, Nové Sady, Filip Deák, Sľažany, Slavomír Tóth, H. Kráľová
40 - Štefan Csampai, Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Daniel Šípoš, Ľuboš Baranec, Ľubomír Rák, Ivor Vinohradský, Mária Kóšová, Lukáš Bartakovič, František Bojda, Róbert Bačinský, Jozef Svitač, Martin Kuchar, Daniel Tasáry, Jozef Moder, Nitra, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Štefák, Rišňovce, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Andrej Vereš, Golianovo, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Pavol Zachar, Báb, Július Galo, D. Krškany, Milan Filo, Obyce, František Finta, Kolíňany, Martin Kriššák, P. Kesov, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miroslav Mokráš, Šaľa
39 - Milada Dojčarová, Juraj Urban, František Hrnčiar st., Mária Kóšová ml., Oldo Hlavatý, Ján Barát, Nitra, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Imrich Struhár, Vráble, Ladislav Sivák, Žirany, Jozef Tomek, Lúčnica, Ladislav Németh, V. Úľany, Boris Mesároš, Lehota, Michal Palka, Cabaj, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Toman, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ivan Žember, Nové Sady, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
38 - Július Petrík, Štefan Verták, Jozef Gutai, Samuel Mihalčín, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Ján Golha, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Dalibor Bradáč, Golianovo, Mária Bajáková, Adam Nádaský, Lužianky, Mária Bereczová, Branč
37 - Ján Ronin, Blahová, Štefan Krajčír, Ján Bernát, Ján Hnilica, Ivana Olšanská, Dominik Bartakovič, Nitra, Ján Félis, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Roman Harčár, Šaľa, Alex Lovás, H. Saliby
36 - Monika Skalická, Miroslava Rosinská, Ľudovít Kováč, Jozef Kóša, Marian Barta, Nitra, Helena Kadliečková, Dražovce, Pavel Babiak, Žitavany, Pavol Török, V. Dolina, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Mária Mesárošová, Lehota
35 - Vojtech Borka, Trstice, Juraj Hrnčár, Miro Račko, Peter Bezák, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Lena Kunkelová, Praha, Ladislav Kéry, Volkovce, Imrich Hrdlica, Báb, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Salo Berecz, Branč
34 - Peter Solčiansky ml., Jozef Tomovič, Ján Kmeťo, Friggo Rondoš, Nitra, Radek Kováčik, Vráble, Mário Valky, Šintava, Juraj Vereš, Jozef Bradáč, Golianovo, Slavo Kališ, Jozef Lenčéš, Šaľa
33 - Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Lukáš Borovský, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľudovít Desat, Podhorany
32 - Edita Buchová, Marián Grman, Tomáš Krajčovič, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Marián Piterka, Svätoplukovo, Tibor Karabínoš, Golianovo
31 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Andrej Repta, Branč, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Richard Magušín, Nitra
30 - Ivan Eliáš, Nitra, Ľudmila Verešová, Golianovo, Marek Desat, Podhorany, Anton Adamec, H. Lefantovce
29 - Anton Dano, Šimon Šuník, Monika Holtáková, Nitra, Erik Selecký, Branč, Tibor Berec, Lapáš, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
28 - Eva Gombášová, Močenok, Janka Račková, Nitra, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo, Peter Darnadi, Golianovo
27 - Miroslav Ďuriač, Hostie, Janka Tichá, Nitra, Marek Košlab, Šurianky, Marek Lauko, Lužianky, Vincent Botló, Zl. Klasy, Jordan Lazarov, N. Sady
26 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Bárek, Žirany, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Štefan Sedmák, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Janka Pavlíková, Martin n/Ž.
25 - Rudolf Kozma, D. Štitáre
24 - Peter König, Ivanka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Marián Tkáč, Sereď, Michal Borovský, Nitra, Rudolf Slovák, Bešeňov, Michaela Dobišová, Močenok
23 - Milan Javor, Šintava, Rastislav Špánik, Šoporňa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ján Vašš, Poľný Kesov
22 - Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Iveta Schoberová, Nitra, Ján Dúbravský, Zl. Moravce
21 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Mikuš, Obyce, Jozef Jurík, Volkovce
20 - Ladislav Varga, Topoľnica, Július Michalička ml., Nitra, Matej Kuzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka
19 - Jozef Ujhelyi, Žitavce, Marián Varga, Sľažany
18 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Malý, Miroslav Tokár, Martin Kováč, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Silvester Pintér, V. Cetín, Peter Lauko, Žikava
17 - Róbert Šimák, D. Krškany, Marek Franko, Šaľa, Peter Duchoň, Golianovo
16 - Katarína Spišáková, Nitra
15 - Stanislav Mihálik, Jaroslav König, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Bányiová, Hájske, Lenka Hlavová, Praha
14 - Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Patrik Moder, Nitra, Mária Virágová, Zl. Moravce
13 - Lenka Reptová, Branč
12 - Martin Hindák, Sereď, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Peter Bíňovský, Lúčnica
10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Patrik Drahoš, Mankovce
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Marek Hlava, Praha, Pavol Pavelka, Nitra
8 - Andrej Švihorík, Báb, Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Kristína Líšková, Branč, Marek Andel, Vráble
7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy, Miroslav Kozlík, Golianovo
6 - Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Mariana Letková, Eva Konečná, Gabriela Gutaiová, Igor Kotora, Nitra, Vilma Peťovská, Lužianky, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Maroš Valábik, Golianovo
5 - Boris Kozma, D. Štitáre, Mária Korgová, Drahomír Mego, Mária Palková, Cyril Renčko, Marián Lenghrat, Nitra, Štefan Ördög, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Vráble
4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Mário Belák, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Mária Gáliková, Marta Machatová, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Michal Teplanský, D. Obdokovce
3 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Martin Hrnčár, Peter Malina, Milan Borovský, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, František Juhás, Matúš Turňa, František Piška, Viera Hudecová, Nitra, Emil Rusnák, Vladimír Modzga, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy, Miro Kozlík, Ján Civáň, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica, Miro Bodi, Topoľnica
2 - Miroslav Muzika, Pavol Tkáčik, Ľubomír Bartakovič, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Milan Adámek, Golianovo
1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra, Štefan Hipp, Šaľa
0 - Andrea Bereczová, Branč

Článok pokračuje pod video reklamou

Víťazom 12. kola je Helena Augustínová z Topoľčianok, ktorá uhádla 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prečo kupovať first moment na exotické destinácie už teraz?
  2. Pivovarníci rozdeľujú peniaze
  3. Najkrajšie americké národné parky
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  5. Keď Slováci krotia morský vietor
  6. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  7. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  8. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  9. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  10. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  1. Prečo kupovať first moment na exotické destinácie už teraz?
  2. Pivovarníci rozdeľujú peniaze
  3. Najkrajšie americké národné parky
  4. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  5. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  6. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  7. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  8. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  9. Keď Slováci krotia morský vietor
  10. Ochrana pred tropickou horúčavou
  1. Najkrajšie americké národné parky 14 998
  2. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 11 002
  3. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 6 925
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 3 507
  5. Vizuálny smog je problém 2 935
  6. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 2 886
  7. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 2 730
  8. Keď Slováci krotia morský vietor 2 702
  9. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 1 279
  10. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 € 1 172

Hlavné správy z MY Nitra

Vydarený debut Sládečka Motorsport tímu

Načasovanie štartu nového tímu na Veľkú cenu Slovenska sa ukázalo ako správne rozhodnutie. V silnej konkurencii na Slovakiaringu sa tím okamžite zaradil medzi špičku, keď piloti Filip a Samo Sládečkovci potvrdili svoj potenciál.

Nitrianski bábkari začnú sezónu s novým dramaturgom aj hercom

Funkcie sa od septembra ujme Gejza Dezorz, známa osobnosť slovenského bábkového divadla, dramaturg, režisér a pedagóg. Herecký kolektív rozšíri Adam Jančina, známy skôr z televízie.

Učiteľa Slovenska vyberá aj hlavná školská inšpektorka

Nabrali odvahu a dali o sebe a o svojej práci vedieť! 100 pedagógov sa zapojilo do 1. ročníka súťaže Učiteľ Slovenska, ktorú organizuje Komenského inštitút a Živica.

Nový trávnik na Čermáni

Futbalová mládež ČFK Nitra sa teší na nové, mäkučké ihrisko. S novou drenážou a osvetlením.

Bod získali, či dva stratili?

S dvoma najlepšími celkami minulej sezóny uhrala Nitrička remízu. Je plichta s majstrom málo, či dosť?

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vážna nehoda: Airbagy, krv a fľaša borovičky v aute

Po čelnom náraze do stromu odobrali vodičovi krv na zistenie prítomnosti alkoholu. Zasahoval vrtuľník.

Strelil gól a z lavičky si zobral prsteň. Požiadal priateľku o ruku

Diváci videli v piatej lige nielen deväť gólov.

Vybrali SME

Už ste čítali?