Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

Piati čitatelia uhádli až 9 zápasov. Poradie na čele: 78 - Patrik Andrášik, Nitra; 77 - Ladislav Odráška, H. Kráľová; 76 - Vlado Matušica, Hájske, atď.

Správne tip 14. kola

FC Nitra - Žilina 0:2 2
B. Bystrica - FC ViOn 2:1 1
L. Mikuláš - Šaľa 1:0 1
Nový Život - ČFK Nitra 0:1 2
Vlčany - Vrakúň 0:1 2
Imeľ - ViOn B/Volkovce 0:4 2
Šoporňa - Kráľová n/V. 1:4 2
Jelka - Čeľadice 0:2 2
Zbehy - Lapáš 1:3 2
Čechynce - Janíkovce 2:1 1

Poradie po 14. kole:

78 - Patrik Andrášik, Nitra
77 - Ladislav Odráška, H. Kráľová
76 - Vlado Matušica, Hájske
73 - Marián Pauk, Rumanová, Tibor Bene ml., D. Obdokovce
72 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Róbert Darázs, Tešedíkovo
71 - Ľubomír Turňa, Milan Dobiaš, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Július Miškovič, Ján Martinek, Ladislav Hučko, Šaľa
70 - Tomáš Drgoňa, Vlado Krajčovič, Nitra, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Stanislav Packa, Močenok, Vojtech Takács, Dlhá n/V.
69 - Pavel Dojčar, Dávid Said, Roman Sýkora, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Helena Augustínová, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Šaľa
68 - Maroš Karas, Ladislav Pindeš, Nitra, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Dekan, Velčice, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Kutak, Jarok
67 - Michaela Benköová, Močenok, Pius Hajdák, Nitra, Vladimír Móri, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany
66 - Karol Ryba, Boris Grežo, Pavol Holták, Peter Kardoš, Ján Palka, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Hoppan, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Imrich Valent, Hosťovce, Emil Dubec, Žikava, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Kišac, Nové Sady, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Šaľa, Andrej Hudec, Čeľadice
65 - Imrich Ručkay, Miroslav Fábry, Pavol Krajčo, Laco Ištokovič, Nitra, Jozef Šabo, Žitavany, Denis Novota, Ján Školník, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Erik Somor, Viliam Félis, Vráble, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Dubnička, Váhovce, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Pavol Uher, Šaľa, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Juraj Német, D. Lefantovce, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Balogh, Kolárovo, Slavomír Sysel, H. Kráľová
64 - Štefan Zabák, René Daniš, Alexander Meszáros, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ľubomír Ballay, Jelenec, Jaroslav Grman, Vráble, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jana Dudonová, Sereď, Ivan Tóth, Zolo Sabo, H. Kráľová, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Dušan Petrovič, Obyce, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Marek Vlček, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Jozef Gál, Žirany, Ivan Mareček, Čab, Július Benkö ml., Jozef Baláž ml., Šaľa
63 - Štefan Bede, Peter Perina, Milan Lacina, Erich Schober, Ivan Kozár, Eduard Szabó, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Homola, Hosťovce, Miroslav Piovarči, Viktor Balko, Lužianky, Ľudovít Valent, Košúty, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Ľuboš Motolík, Trnovec, Marek Tóth, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Cyril Slamka, Rišňovce, Monika Bačová, Čakajovce, Peter Scheer, Kolíňany, Katarína Zabáková, Lehota, Gustáv Molnár, P. Kesov, Gašpar Gál, Žirany, Vladimír Kubala, Belince, Peter Hipp, René Vincze, Peter Zeleňák, Šaľa
62 - Dionýz Pecháček, Jaroslav Lazor, Michal Hunka, Mária Sýkorová, Vladimír Nemšovský, Martin Tesár, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Segíň, Alojz Rajtár, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Strieška, Volkovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Kristián Varga, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Svitač, Telince, Lenka Lahučká, Čakajovce, Anton Bábik ml., Juraj Sabo, Rumanová, Ján Slíž, Beladice, Daniel Lörincz, František Imre st., Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Alexander Kobza, Čechynce, Kristián Pajer, Žirany, Peter Bartoš, Nové Sady, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miloš Macala, Gáň, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany
61 - František Dedič, Jozef Paulík, Dajana Borovská, Jarmila Saidová, Ivan Balla, Marcel Pánis, Nitra, Pavol Kozma, Ivan Ďurický, Mikuláš Pintér, Branč, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Straňák, H. Kráľová, Anna Fazekašová, Neded, Štefan Páleník, Prílepy, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Slovák, Čeľadice, Štefan Valovič, Jozef Žemba, Roman Grznár, Rišňovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Boris Lacika, Zbehy, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Pavol Sedliačik, Juraj Csirik, Štefan Mrllák, Šaľa, Miroslav Javor, Sereď, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž.
60 - Igor Drotár, Stanislav Billík, Ján Doboš, Katarína Karcolová, Mária Königová, Pavel Čvirik, Jozef Nosian, Peter Kompas, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Viliam Matejov, Skýcov, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Frajka, Vieska, Lýdia Augustínová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Mário Slezák, Lukáčovce, Henrich Bíro, Peter Mako, Čakajovce, Ján Kozla, Miloš Gál st., Emanuel Maňúch, Žirany, Albert Lauro, Čeľadice, Imrich Drozdák, Babindol, Jožko Černý, Rumanová, Július Benkö st., Juraj Žiačko, Eva Ščepková, Šaľa, František Chudý, Rišňovce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Vašek, Ivanka
59 - Pavol Mihalčín, Stanislav Habáň, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tibor Glovenský, Košúty, František Kóša, Branč, Jozef Štefek, Čeľadice, Mário Fábry, Marek Fábry, Šurianky, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Eduard Kontár, H. Saliby, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Danada, Marián Titka, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Ondrej Kišac, Branislav Kišac, Ivan Marci st., Nové Sady, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Vaško, Ivanka, Peter Juhász, Rudolf Macho, Kolíňany, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, František Sabo, Vinodol, Milan Greguš, Zbehy, Ľubica Barčáková, Abrahám, František Kausek, Klasov, Jaroslav Skačan, Žihárec, Peter Rybanský, Kapince
58 - Peter Solčiansky, Ivan Lauko, Milan Vörös, Jaroslav Andrášik, Ján Hudec, Ernest Szombath, Jozef Prešinský, Nitra, Filip Vašíček, Vladimír Holeček, Dušan Švehla, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Jozef Baťala, Žitavany, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Štefan Kočiš, Trnovec, Július Szarka, Topoľnica, Peter Vrabec, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Hudec, Lužianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Bartolomej Guľka, Branč, František Finta, Jelenec, Gabriel Odráška, Peter Jobbágy, Tibor Križovič, Šaľa, Tibor Šmitala, Čab
57 - Viera Lauková, Dušan Danko, Marián Benca, Eugen Németh, Ladislav Nosian, Vladimír Depeš, Nitra, Vladimír Miškolci, Lehota, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Mirka Tóthová, Pavel Mihálik, Samko Mihálik, Robert Ščepka, Marián Móri, Tomáš Fleischman, Šaľa, Mária Holečková, Sereď, Miroslav Tonka, Sľažany, Ladislav Holečka, Ladice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Fúska, Branč, Juraj Kadlieček, Dražovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Matulník, Nové Sady, Karol Miček, P. Kesov, Jana Gálová, Žirany, Laci Takács, Dlhá n/V., Michal Jangl, Dol. Streda, Vincent Hunka, Lužianky, Ivanko Vanko, Zbehy
56 - Ladislav Piška, Jozef Kováč, Daruška Horváthová, Patrik Studený, Vladimír Kuťka, Lenka Sýkorová, Miloš Sýkora, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Milan Petráš, František Filo, Ľubomír Lenický, Michal Motúz, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Jozef Barát, Topoľčany, Lukáš Zabák, Ľubomír Mikula, Lehota, František Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Miloš Kukučka, Milan Kukučka, Žitavany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavol Viskup, Báb, Anna Duczová, H. Kráľová, Celestín Berecz, Branč, Jaroslav Korytár, Močenok, Vladimír Gálik, Michal Čery, Jelenec, Katka Kišacová, Nové Sady, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ján Pánis, D. Krškany, Ján Kollár, Zbehy, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Mészáros, Selice, Róbert Sedlák, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Vladimír Kéri, Slepčany
55 - Vlado Sásik, Anna Billíková, Pavol Ďurina, Štefan Fiala, Nitra, Ján Hraška, Nové Sady, Peter Ambrózy, Selice, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Vodný, Babindol, Alojz Jenis, Žitavany, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Marián Chobot, Urmince, Roman Bilický, Preseľany, Jozef Haspra, Topoľčianky, Ján Gál, Janka Gálová, Žirany, Stanislav Debnár, Zbehy, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Katarína Guľková, Anton Kazáň, Branč, Imrich Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Milan Roman, Čab, Karol Blažovič, Milan Piovarči, Lužianky, Sebastián Grznár, Rišňovce
54 - Vlado Lyžičiar, František Benc, Dušan Letko, Lenka Königová, Pavel Búš, Vladimír Papp, Vladimír Kompas, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Martina Segíňová, Sľažany, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ján Lipovský, Báb, Igor Tkáč, Sereď, Anton Bábik st., Filip Marinov, Rumanová, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Marián Mateička, Behynce, Dalibor Greguš, Čab, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Rudolf Lauko, Zbehy, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Andel, Vráble, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany
53 - Ernest Mako, Ladislav Baláži, Ľuboš Baranec, Dezider Zaujec, Miriam Krasková, Denisa Bakošová, Jozef Hudec st., Michal Garay, Milan Ružička, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Lukáč, Lehota, Peter Hamerlík, Jelka, Martin Kormoši, Ladislav Héviz, Roman Uher, Ľuboš Plevka, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Ján Bedeč, H. Saliby, Pavel Kúsek, Žikava, Michal Belan, Svätoplukovo, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, Štefan Kúsek, Hostie, Adam Štefčík, Koniarovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
52 - Martin Peniaško, Marián Mičík, Pavel König, Frantšek Grom, Jozef Hudec ml., Ľubica Tasáryová, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Boris Mesároš, Lehota, Henrich Richter, Dušan Bobrík, Bratislava, Alexander Repta, Branč, Ladislav Gál, Žirany, Csaba Sándor, František Finta, Kolíňany, Jozef Kubáň, Alekšince, Milan Filo, Obyce, Vlado Kupec, Zbehy, Štefan Deák, Sľažany
51 - Andrej Kudamik, Ladislav Skalický, Ľuboš Mičík, Lukáš Schober, Ľubomír Rák, Milan Púčik, Peter Plandora, Janka Čambalová, Jozef Nemeš st., Štefan Matesko, Nitra, Milan Pagáč, Ivanka, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Pavel Gálik ml., Lovce, Ernest Szabó, Topoľnica, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Július Galo, D. Krškany, Slavko Mikula, Peter Vranský, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince
50 - Pavel Hrnčár, Jozef Gutai, Ladislav Fazekaš, František Zelovič, Štefan Dékány, Nitra, Irena Petková, František Kunkel, Zl. Moravce, Ondrej Vlha, M. Cetín, Róbert Špánik, Šoporňa, František Čaniga, Dražovce, Marián Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Mário Pánis, D. Krškany, Jaro Fúska, Zbehy, Peter Kluka, Lapáš, Tomáš Švec, Pohranice, Slavomír Tóth, H. Kráľová
49 - Milada Dojčarová, Juraj Urban, Gitka Letková, Matúš Holták, Jozef Svitač, Daniel Tasáry, Jabar Said, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Štefan Tóth, Klasov, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Dominika Tóthová, Tatiana Mifková, Jozef Kučera, Šaľa, Daniela Šarkeziová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ivan Bradáč, Golianovo, Pavol Török, V. Dolina, Bohuš Baják, Lužianky, Ivan Kupec, Zbehy, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jozef Chovanec, Šurianky
48 - Štefan Csampai, Daniel Šípoš, Samuel Mihalčín, Ivan Minárik, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ladislav Németh, V. Úľany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Vojtech Mesároš, Lehota, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Margita Pavelková, Miriama Ďurinová, Golianovo, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Martin Kriššák, P. Kesov, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Alexandra Gálová, Attila Sonlajtner, Žirany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Filip Deák, Sľažany
47 - Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Oldo Hlavatý, Nitra, Ľubomír Novota, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Marián Malík, Močenok, Jozef Tomek, Lúčnica, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Jozef Török, Pata, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Mária Krasňanská, Nové Sady
46 - Štefan Verták, Miroslava Rosinská, Ivor Vinohradský, Mária Kóšová, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Marek Kalúz, V. Zálužie, Štefan Brat, Golianovo, Štefan Peťovský, Adam Nádaský, Lužianky, Jozef Toman, D. Krškany, Ronald Bedecs, Roman Harčár, Šaľa, Mária Mesárošová, Lehota, Alex Lovás, H. Saliby
45 - Ján Bernát, František Hrnčiar st., František Hrnčiar ml., Ivana Olšanská, Nitra, Ján Golha, Vráble, Andrej Vereš, Golianovo, Michal Palka, Cabaj, Róbert Pospiš, Miroslav Mokráš, Šaľa, Mária Bereczová, Branč
44 - Miro Račko, Ján Kmeťo, Martin Kuchar, Ján Barát, Jozef Moder, Nitra, Dana Janeková, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Mário Valky, Šintava, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ladislav Kéry, Volkovce, Imrich Hrdlica, Báb, Ľudovít Desat, Podhorany, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Ladislav Babóti, Vlčany, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Salo Berecz, Branč
43 - Peter Solčiansky ml., Monika Skalická, Juraj Demény, Jozef Tomovič, Ján Hnilica, Lukáš Bartakovič, Richard Magušín, Nitra, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Štefák, Rišňovce, Lena Kunkelová, Praha, Helena Kadliečková, Dražovce, Slavo Kališ, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jaromír Slíž, Beladice, Zuzanna Kóňová, Branč, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
42 - Michal Hitka, Martin n/Ž., Miro Ištokovič, Mária Kóšová ml., Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marek Sokol, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
41 - Ladislav Adame, Dominik Bartakovič, Tomáš Krajčovič, Friggo Rondoš, Nitra, Gabriela Sádovská, Žitavce, Juraj Vereš, Tibor Karabínoš, Golianovo
40 - Lukáš Borovský, František Bojda, Róbert Bačinský, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Juraj Valla, V. Zálužie, Pavol Zachar, Báb, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo
39 - Vojtech Borka, Trstice, Juraj Hrnčár, Jozef Kóša, Nitra, Ladislav Sivák, Žirany, Ivan Žember, Nové Sady, Jozef Bradáč, Golianovo
38 - Július Petrík, Marian Barta, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Radek Kováčik, Vráble, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Mária Bajáková, Lužianky, Peter Darnadi, Golianovo
37 - Ján Ronin, Blahová, Štefan Krajčír, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Remeň, Nit. Streda
36 - Ľudmila Verešová, Golianovo, Pavel Babiak, Žitavany, Marek Desat, Podhorany, Ľudovít Kováč, Nitra
35 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Peter Bezák, Nitra
33 - Edita Buchová, Michal Borovský, Monika Holtáková, Nitra, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Andrej Repta, Branč
32 - Ladislav Varga, Topoľnica, Marián Grman, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jozef Jurík, Volkovce
31 - Marek Rajtár, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Iveta Schoberová, Nitra, Michaela Dobišová, Močenok
30 - Ivan Eliáš, Nitra, Milan Javor, Šintava, Anton Adamec, H. Lefantovce
29 - Anton Dano, Šimon Šuník, Nitra, Erik Selecký, Branč, Tibor Berec, Lapáš, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Rudolf Slovák, Bešeňov
28 - Eva Gombášová, Močenok, Janka Račková, Nitra, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Jordan Lazarov, N. Sady, Ján Vašš, Poľný Kesov
27 - Miroslav Ďuriač, Hostie, Janka Tichá, Nitra, Marek Košlab, Šurianky, Marek Lauko, Lužianky, Vincent Botló, Zl. Klasy
26 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Bárek, Žirany, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Sedmák, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Patrik Moder, Nitra
25 - Rudolf Kozma, D. Štitáre
24 - Peter König, Ivanka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Marián Tkáč, Sereď, Marián Varga, Sľažany
23 - Rastislav Špánik, Šoporňa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
22 - Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina
21 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Mikuš, Obyce, Peter Duchoň, Golianovo
20 - Július Michalička ml., Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Kováč, Vráble
19 - Jozef Ujhelyi, Žitavce
18 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Malý, Miroslav Tokár, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Silvester Pintér, V. Cetín, Peter Lauko, Žikava, Mária Virágová, Zl. Moravce
17 - Róbert Šimák, D. Krškany, Marek Franko, Šaľa
16 - Katarína Spišáková, Nitra
15 - Stanislav Mihálik, Jaroslav König, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Bányiová, Hájske, Lenka Hlavová, Praha
14 - Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Mariana Letková, Nitra, Marek Andel, Vráble
13 - Lenka Reptová, Branč
12 - Martin Hindák, Sereď, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Peter Bíňovský, Lúčnica
10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Patrik Drahoš, Mankovce
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Marek Hlava, Praha, Pavol Pavelka, Nitra, Miroslav Kozlík, Golianovo, Marta Machatová, Jelenec
8 - Andrej Švihorík, Báb, Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Kristína Líšková, Branč
7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Milan Borovský, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Viliam Brezina, Nitra, Marek Varga, Zbehy, Michal Čiernik, Šaľa
6 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Ľubomír Bartakovič, Eva Konečná, Gabriela Gutaiová, Igor Kotora, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Maroš Valábik, Golianovo
5 - Boris Kozma, D. Štitáre, Mária Korgová, Drahomír Mego, Mária Palková, Cyril Renčko, Marián Lenghrat, Nitra, Štefan Ördög, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Vráble
4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Pavol Tkáčik, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Mário Belák, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Mária Gáliková, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Štefan Hipp, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Michal Teplanský, D. Obdokovce
3 - Martin Hrnčár, Peter Malina, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, František Juhás, Matúš Turňa, František Piška, Viera Hudecová, Nitra, Emil Rusnák, Vladimír Modzga, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy, Miro Kozlík, Ján Civáň, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica, Miro Bodi, Topoľnica
2 - Miroslav Muzika, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Milan Adámek, Golianovo
1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

V 14. kole piati čitatelia uhádli až 9 zápasov. Sú to: Lívia Šimončíková, Viliam Matejov, Ľuboš Baranec, Vladimír Nemšovský a Vladimír Kubala. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Najneskôr v sobotu zverejníme tipy lídrov v poslednom 15. kole.
Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Home (ale aj) Office
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Zelená Bratislava
  7. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  2. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  3. Bezbariérové vozidlo
  4. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Zelená Bratislava
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Ruža zmeny
  10. Úpravy automobilov pre ZŤP
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 028
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 250
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 013
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 823
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 623
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 313
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 416
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 224
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 159
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 917
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?