Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

V 15. kole štyri tipéri uhádli 9 zápasov. Konečné neoficiálne poradie: 85 - Patrik Andrášik, 83 - Ladislav Odráška, 82 - Vlado Matušica, 81 - Marián Pauk; atď.

Vľavo víťaz 13. kola Milan Filo z Obýc, vpravo víťaz 14. kola Viliam Matejov zo Zlatých Moraviec.Vľavo víťaz 13. kola Milan Filo z Obýc, vpravo víťaz 14. kola Viliam Matejov zo Zlatých Moraviec. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 15. kola

FC ViOn - FC Nitra 3:0 1
Šamorín - Prešov 1:4 2
Dun. Lužná - Sereď 2:3 2
FC Nitra jun. - Led. Rovne 2:1 1
Ohrady - H. Kráľová 2:1 1
Ivanka - Nevidzany 2:1 1
Báb - Jelenec 1:2 2
Janíkovce - Zbehy 2:1 1
N. Hrnčiarovce - Lužianky 6:2 1
Sľažany - V. Zálužie 0:2 2

Konečné poradie po 15. kole

85 - Patrik Andrášik, Nitra

83 - Ladislav Odráška, H. Kráľová

82 - Vlado Matušica, Hájske

81 - Marián Pauk, Rumanová

80 - Tibor Bene ml., D. Obdokovce

79 - Filip Dobiaš, Čeľadice

78 - Július Miškovič, Ján Martinek, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

77 - Stanislav Packa, Močenok, Róbert Darázs, Tešedíkovo

76 - Ľubomír Turňa, Vlado Krajčovič, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Hučko, Milan Lazan, Šaľa

75 - Matúš Vajzer, Báb, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michaela Benköová, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Alexander Kusý, Trnovec

74 - Pavel Dojčar, Tomáš Drgoňa, Dávid Said, Milan Dobiaš, Nitra, Viliam Matejov, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jozef Sklenár, Jozef Baláž, Šaľa, Jozef Kutak, Jarok

73 - Ladislav Pindeš, Roman Sýkora, Nitra, Andrej Hudec, Čeľadice

72 - Imrich Ručkay, Pavol Holták, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Šaľa, Ján Dekan, Velčice, Ľubomír Rybár, Cabaj, Ivan Mareček, Čab, Jozef Labuda, Solčany

Skryť Vypnúť reklamu

71 - Karol Ryba, Štefan Zabák, Pius Hajdák, Peter Kardoš, Nitra, Miroslav Piovarči, Viktor Balko, Lužianky, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Šabo, Žitavany, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Helena Augustínová, Topoľčianky, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Dubnička, Váhovce, Emil Dubec, Žikava, Andrej Maťo, Jarok, Erik Somor, Viliam Félis, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Német, D. Lefantovce, René Vincze, Šaľa, Slavomír Sysel, H. Kráľová

70 - René Daniš, Laco Ištokovič, Ivan Kozár, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Denis Novota, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Jaroslav Grman, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Scheer, Kolíňany, Zolo Sabo, H. Kráľová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Filip Guzmický, Ivanka, Vladimír Kubala, Belince, Július Benkö ml., Šaľa, Arpád Balogh, Kolárovo

Skryť Vypnúť reklamu

69 - Miroslav Fábry, Michal Hunka, Peter Perina, Boris Grežo, Milan Lacina, Vladimír Nemšovský, Martin Tesár, Eduard Szabó, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Miroslav Kováč, Vráble, Imrich Valent, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Dušan Petrovič, Obyce, Monika Bačová, Čakajovce, Peter Kišac, Nové Sady, Peter Sládeček, V. Zálužie, Marek Vlček, Lužianky, Ján Slíž, Beladice, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Žemba, Rišňovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Peter Hipp, Vladimír Móri, Pavol Uher, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce

68 - Maroš Karas, Jaroslav Lazor, Štefan Bede, Alexander Meszáros, Nitra, Jozef Homola, Hosťovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ľubomír Ballay, Jelenec, Jozef Hoppan, Vráble, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Marek Tóth, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Svitač, Telince, Anna Pacherová, Sľažany, Ivan Ďurický, Branč, Cyril Slamka, Rišňovce, Juraj Sabo, Rumanová, Gašpar Gál, Žirany, Peter Pecho, Beladice, Peter Bartoš, Nové Sady, Pavol Sedliačik, Štefan Mrllák, Šaľa

67 - Dionýz Pecháček, František Dedič, Jozef Paulík, Erich Schober, Jarmila Saidová, Marcel Pánis, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Tibor Tóth, Žihárec, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Tuhý, Machulince, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Eduard Kontár, H. Saliby, Emil Remeň, Čeľadince, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Lenka Lahučká, Daniel Mako, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Imre st., Branč, Katarína Zabáková, Lehota, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Zeleňák, Eva Ščepková, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Milan Minarovič, Behynce, František Chudý, Rišňovce

66 - Katarína Karcolová, Dajana Borovská, Mária Sýkorová, Ivan Balla, Marián Benca, Jozef Nosian, Peter Kompas, Ján Palka, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Strieška, Volkovce, Alexander Špánik, Šoporňa, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Alojz Rajtár, Sľažany, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Valovič, Roman Grznár, Rišňovce, Peter Juhász, Kolíňany, František Andraško, Jelenec, Kristián Pajer, Žirany, Juraj Žiačko, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Mikuláš Pintér, Branč

65 - Peter Solčiansky, Stanislav Billík, Pavol Krajčo, Mária Königová, Jozef Prešinský, Nitra, František Kóša, Branč, Marek Fábry, Šurianky, Peter Frajka, Vieska, Vladimír Holeček, Sereď, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Marián Kopáčik, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Henrich Bíro, Čakajovce, Štefan Hudec, Lužianky, Ján Vaško, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Miloš Gál st., Žirany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, František Sabo, Vinodol, Milan Greguš, Boris Lacika, Zbehy, Alexander Kobza, Čechynce, Imrich Drozdák, Babindol, Juraj Dubeň, Lehota, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jaroslav Skačan, Žihárec, Peter Rybanský, Kapince, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž.

64 - Ivan Lauko, Igor Drotár, Ján Doboš, Jaroslav Andrášik, Ján Hudec, Pavel Čvirik, Eugen Németh, Ernest Szombath, Stanislav Habáň, Nitra, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Štefek, Peter Slovák, Albert Lauro, Čeľadice, Peter Eliáš, Lúčnica, Viliam Matejov, Skýcov, Jozef Baťala, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Hamerlík, Jelka, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Anna Duczová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Dušan Švehla, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Vrabec, Peter Mako, Čakajovce, Ján Kozla, Emanuel Maňúch, Žirany, Ivan Marci st., Nové Sady, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubica Barčáková, Abrahám, František Finta, Jelenec, Marián Titka, Martina Hippová, Peter Jobbágy, Jozef Baláž ml., Šaľa, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Vašek, Ivanka

63 - Vladimír Kuťka, Pavol Mihalčín, Nitra, Peter Rajnoha, Peter Čepček, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Vladimír Miškolci, Lehota, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Mário Fábry, Šurianky, Milan Kukučka, Žitavany, Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Trnovec, Mirka Tóthová, Gabriel Odráška, Šaľa, Jaroslav Korytár, Močenok, Július Szarka, Topoľnica, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ondrej Kišac, Branislav Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Mária Látečková, Svätoplukovo, Karol Miček, P. Kesov, Bartolomej Guľka, Branč, Michal Čery, Jelenec, František Kausek, Klasov, Viliam Moravčík, Kajal, Tibor Šmitala, Čab, Vincent Hunka, Lužianky

62 - Ladislav Piška, Jozef Kováč, Viera Lauková, Jozef Ehrenhold, Milan Petráš, Ladislav Nosian, Michal Motúz, Nitra, Lukáš Zabák, Lehota, František Margetin, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Anton Bábik ml., Rumanová, Vladimír Gálik, Jelenec, Samko Mihálik, Július Benkö st., Marián Móri, Tibor Križovič, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Mészáros, Selice, Michal Jangl, Dol. Streda, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Vladimír Kéri, Slepčany

61 - Daruška Horváthová, Dezider Zaujec, Dušan Letko, Ľudovít Konečný, Dušan Danko, Jozef Hudec st., František Filo, Ľubomír Lenický, Vladimír Kompas, Vladimír Depeš, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Pavol Kozma, Milan Fúska, Anton Kazáň, Branč, Anna Fazekašová, Neded, Jozef Vodný, Babindol, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Augustín, Topoľčianky, Pavol Viskup, Báb, Ľuboš Lacina, Michal Belan, Svätoplukovo, Igor Tkáč, Sereď, Miroslav Tonka, Sľažany, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Čentéš, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Pánis, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Vlado Kupec, Zbehy, Robert Ščepka, Tomáš Fleischman, Róbert Sedlák, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Milan Roman, Čab, Pavol Štefek, V. Dolina

60 - Pavol Ďurina, Štefan Fiala, Lenka Königová, Vladimír Papp, Nitra, Filip Vašíček, Mária Holečková, Sereď, Štefan Mravík, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Jambor, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ladislav Holečka, Ladice, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Stanislav Debnár, Ján Kollár, Zbehy, Peter Štefanka, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Katarína Guľková, Branč, Milan Macho, M. Ripňany, Jožko Černý, Rumanová, Dalibor Greguš, Čab, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ľuboš Plevka, Šaľa

59 - Ladislav Baláži, Milan Vörös, Anna Billíková, Ľubomír Rák, Ján Ehrenhold, Štefan Matesko, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ján Lipovský, Báb, Jozef Haspra, Topoľčianky, Henrich Richter, Bratislava, Ján Bedeč, H. Saliby, Ján Gál, Jana Gálová, Žirany, Filip Marinov, Rumanová, Imrich Guzmický, Ivanka, Karol Blažovič, Lužianky, Sebastián Grznár, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Králik, T. Mlyňany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

58 - Ernest Mako, Vlado Lyžičiar, Vlado Sásik, František Benc, Lukáš Schober, Lenka Sýkorová, Miloš Sýkora, Jozef Hudec ml., Michal Garay, Milan Ružička, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Ambrózy, Selice, Marián Chobot, Urmince, Boris Mesároš, Lehota, Katka Kišacová, Nové Sady, Pavel Kúsek, Žikava, Janka Gálová, Žirany, Slavko Mikula, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Andel, Vráble, Jozef Masár, Zl. Moravce

57 - Ladislav Skalický, Marián Mičík, Ľuboš Baranec, Pavel König, Štefan Dékány, Nitra, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Jozef Kubáň, Alekšince, Milan Filo, Obyce, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, František Finta, Kolíňany, Laci Takács, Dlhá n/V., Ladislav Héviz, Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy

56 - Andrej Kudamik, Pavel Hrnčár, Martin Peniaško, Patrik Studený, Juraj Urban, Milan Púčik, Denisa Bakošová, Frantšek Grom, Jozef Nemeš st., Jozef Svitač, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Štefan Tóth, Klasov, Celestín Berecz, Branč, Július Bradáč, Golianovo, Ernest Szabó, Topoľnica, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Bohuš Baják, Lužianky, Jaro Fúska, Zbehy, Peter Kluka, Lapáš, Roman Uher, Šaľa, Roman Obložinský, Ivanka, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Slavomír Tóth, H. Kráľová

55 - Ján Hraška, Nové Sady, Milan Pagáč, Ivanka, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Roman Bilický, Preseľany, Ľuboš Mičík, Nitra, Ivan Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Dušan Bobrík, Bratislava, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Alexandra Gálová, Žirany, Milan Piovarči, Lužianky

54 - Štefan Csampai, Milada Dojčarová, Jozef Gutai, Ladislav Fazekaš, Janka Čambalová, Samuel Mihalčín, Pavel Búš, František Zelovič, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Martina Segíňová, Štefan Deák, Filip Deák, Sľažany, Ladislav Németh, V. Úľany, František Kunkel, Zl. Moravce, Dominika Tóthová, Jozef Kučera, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lehota, Anton Bábik st., Rumanová, Dalibor Bradáč, Golianovo, Alexander Repta, Branč, František Čaniga, Dražovce, Mário Pánis, Július Galo, D. Krškany, Adam Nádaský, Lužianky, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Vranský, Zbehy, Adam Štefčík, Koniarovce, Jozef Chovanec, Šurianky

53 - Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Miroslava Rosinská, Gitka Letková, Miriam Krasková, Jabar Said, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Irena Petková, Zl. Moravce, Martin Kormoši, Šaľa, Pavol Bradáč, Golianovo, Jozef Török, Pata, Marián Valla, V. Zálužie, Pavol Török, V. Dolina, Martin Kriššák, P. Kesov, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

52 - Štefan Verták, Ivana Olšanská, Ľubica Tasáryová, Nitra, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Imrich Hrdlica, Báb, Ladislav Gál, Žirany, Jozef Toman, D. Krškany, Tatiana Mifková, Šaľa, Miriama Ďurinová, Golianovo, Alex Lovás, H. Saliby

51 - Daniel Šípoš, Ján Bernát, Ján Hnilica, Ivor Vinohradský, Mária Kóšová, Peter Plandora, Ján Kmeťo, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Ján Félis, Žitavany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Pavel Gálik ml., Lovce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Ľudovít Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Lužianky, Nikolka Moravčíková, Pohranice, Roman Harčár, Šaľa, Mária Krasňanská, Nové Sady

50 - Miro Račko, Lukáš Bartakovič, Ján Barát, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Ladislav Kéry, Volkovce, Ondrej Vlha, M. Cetín, Róbert Špánik, Šoporňa, Tomáš Švec, Pohranice, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Mária Mesárošová, Lehota
49 - Matúš Holták, Daniel Tasáry, Jozef Moder, Nitra, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Andrej Vereš, Štefan Brat, Golianovo, Helena Kadliečková, Dražovce, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Ivan Kupec, Zbehy, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Mokráš, Šaľa
48 - Jozef Tomovič, František Hrnčiar st., Ivan Minárik, Richard Magušín, Nitra, Ján Golha, Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Lena Kunkelová, Praha, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Lenčéš, Šaľa, Tibor Karabínoš, Golianovo
47 - Mária Kóšová ml., Oldo Hlavatý, Nitra, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Marián Malík, Močenok, Jozef Tomek, Lúčnica, Juraj Vereš, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa
46 - Peter Solčiansky ml., Monika Skalická, Ľubomír Maczvalda, Friggo Rondoš, Nitra, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ladislav Babóti, Vlčany, Ronald Bedecs, Šaľa
45 - Vojtech Borka, Trstice, Radek Kováčik, Vráble, Michal Palka, Cabaj, František Hrnčiar ml., Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Mária Bereczová, Branč, Jozef Bradáč, Golianovo, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo
44 - Juraj Hrnčár, Martin Kuchar, Dominik Bartakovič, Tomáš Krajčovič, Nitra, Dana Janeková, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Mário Valky, Šintava, Michal Hitka, Martin n/Ž., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Juraj Valla, V. Zálužie, Salo Berecz, Branč, Peter Darnadi, Golianovo
43 - Ladislav Nagy, Vráble, Juraj Demény, Lukáš Borovský, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Zuzanna Kóňová, Branč, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
42 - Jozef Šebík, Topoľčianky, Miro Ištokovič, Marian Barta, Nitra, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marek Sokol, Šaľa
41 - Ladislav Adame, Nitra, Gabriela Sádovská, Žitavce
40 - Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Pavol Zachar, Báb, Jozef Kóša, František Bojda, Róbert Bačinský, Monika Holtáková, Nitra, Štefan Bapčány, D. Obdokovce
39 - Ladislav Sivák, Žirany, Ivan Žember, Nové Sady
38 - Július Petrík, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Mária Bajáková, Lužianky, Jozef Jurík, Volkovce
37 - Ján Ronin, Blahová, Štefan Krajčír, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Michaela Dobišová, Močenok
36 - Pavel Babiak, Žitavany, Marek Desat, Podhorany, Ľudovít Kováč, Nitra
35 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Peter Bezák, Iveta Schoberová, Nitra
34 - Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
33 - Edita Buchová, Michal Borovský, Nitra, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Andrej Repta, Branč
32 - Ladislav Varga, Topoľnica, Marián Grman, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ján Dúbravský, Zl. Moravce
31 - Marek Rajtár, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Anna Takácsová, Dlhá n/V.
30 - Ivan Eliáš, Nitra, Milan Javor, Šintava, Anton Adamec, H. Lefantovce
29 - Anton Dano, Šimon Šuník, Nitra, Erik Selecký, Branč, Tibor Berec, Lapáš, Rudolf Slovák, Bešeňov
28 - Eva Gombášová, Močenok, Janka Račková, Nitra, Jordan Lazarov, N. Sady, Ján Vašš, Poľný Kesov
27 - Miroslav Ďuriač, Hostie, Janka Tichá, Nitra, Marek Košlab, Šurianky, Marek Lauko, Lužianky, Vincent Botló, Zl. Klasy, Peter Duchoň, Golianovo
26 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Bárek, Žirany, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Sedmák, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Patrik Moder, Nitra
25 - Rudolf Kozma, D. Štitáre
24 - Peter König, Ivanka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Marián Tkáč, Sereď, Marián Varga, Sľažany
23 - Rastislav Špánik, Šoporňa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
22 - Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina
21 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Mikuš, Obyce
20 - Július Michalička ml., Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Kováč, Vráble
19 - Jozef Ujhelyi, Žitavce
18 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Malý, Miroslav Tokár, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Silvester Pintér, V. Cetín, Peter Lauko, Žikava, Mária Virágová, Zl. Moravce
17 - Róbert Šimák, D. Krškany, Marek Franko, Šaľa
16 - Katarína Spišáková, Nitra
15 - Stanislav Mihálik, Jaroslav König, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Bányiová, Hájske, Lenka Hlavová, Praha
14 - Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Mariana Letková, Nitra, Miroslav Kozlík, Golianovo, Marek Andel, Vráble, Marta Machatová, Jelenec
13 - Lenka Reptová, Branč
12 - Martin Hindák, Sereď, Andrej Švihorík, Báb, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Peter Bíňovský, Lúčnica
10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Patrik Drahoš, Mankovce
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Marek Hlava, Praha, Pavol Pavelka, Nitra
8 - Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Kristína Líšková, Branč
7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Milan Borovský, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Viliam Brezina, Nitra, Marek Varga, Zbehy, Michal Čiernik, Šaľa
6 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Ľubomír Bartakovič, Eva Konečná, Gabriela Gutaiová, Igor Kotora, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Maroš Valábik, Marián Valábik, Golianovo
5 - Boris Kozma, D. Štitáre, Mária Korgová, Drahomír Mego, Mária Palková, Cyril Renčko, Marián Lenghrat, Nitra, Štefan Ördög, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Vráble, Marcel Petrík, Lužianky
4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Pavol Tkáčik, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Mário Belák, Bohuš Gombík, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Mária Gáliková, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Štefan Hipp, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Michal Teplanský, D. Obdokovce
3 - Martin Hrnčár, Peter Malina, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, František Juhás, Matúš Turňa, František Piška, Viera Hudecová, Ján Jankovič, Nitra, Emil Rusnák, Vladimír Modzga, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy, Miro Kozlík, Ján Civáň, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica, Miro Bodi, Topoľnica
2 - Miroslav Muzika, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Milan Adámek, Golianovo
1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra

V 15. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria súťažiaci: Daniel Mako, Csaba Sándor, Marián Benca a Vlado Kupec. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Dnes prinášame konečné poradie, ktoré je zatiaľ neoficiálne. Do konca týždňa totiž prijímame prípadné námietky. Ak vám niečo nesedí, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk, alebo volajte tel. č. 0905 550 775.

O aké ceny sa hrá:

* 1. cena: návšteva zápasu Champions League v decembri 2013, víkend pre 2 osoby, letecká doprava, ubytovanie vo štvorhviezdičkovom hoteli, spolu v hodnote 1200 eur, venuje Goal Travel, špecialista na športové zájazdy
* 2. cena: LED TV v hodnote 500 eur, venuje spoločnosť ABAS SR, bezpečnostné služby a facility management
* 3. cena: značkový bicykel v hodnote 250 eur, venuje rozhodca futbalovej Corgoň ligy Ladislav Prešinský
* 4. cena: 4 celodenné skipasy v hodnote 120 eur, venuje lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  5. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  6. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  9. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  10. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  1. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  4. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  5. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 34 815
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 202
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 20 196
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 164
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 14 299
  6. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 134
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 129
  8. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 11 949
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 350
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 507
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Topoľčiankach budú testovať podľa abecedy

Harmonogram bude platiť v sobotu aj v nedeľu.

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce.

V Martine bude obyvateľov testovať 50 odberových tímov

Mesto Martin zverejnilo zoznam odberových miest.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie v liptovských mestách.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Už ste čítali?