Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

Vianočný turnaj MY Nitrianskych novín odštartoval prvým dňom

Na predkvalifikácii obľúbeného turnaja o Pohár spoločnosti Moget je v hre 25 mužstiev, päť z nich si vybojuje postup do ďalšieho hracieho dňa.

Snímka z duelu Štefanovičová - Čifáre (2:2).(Zdroj: Martin Kilian)

Predkvalifikácia - 26. 12.

SKUPINA K

Mojmírovce - Topoľčianky 1:2, 4. Palka - 13. a 14. Balčirák.
Štefanovičová - Čifáre 2:2, 5. Straka, 12. Konečný - 3. T. Fonody, 6. Kajsík.
Č. Hrádok - Mojmírovce 3:2, 3. a 7. Odráška, 8. Jankovič - 9. Civáň, 12. Palka.
Štefanovičová - Topoľčianky 1:5, 13. Bús - 1. Visnyei, 8. Daniš, 10. Kukla, 14. Hudec, 15. Antal.
Č. Hrádok - Čifáre 1:3, 15. Odráška - 6., 7. a 14. Kajsík.
Štefanovičová - Mojmírovce 0:6, 2. a 5. Blunár, 8. (p) a 15. Civáň, 2. Švelan, 11. Maga.
Čifáre - Topoľčianky 2:1, 11. Chren, 15. Kajsík - 4. Mesko.
Štefanovičová - Č. Hrádok 3:5, 1. a 10. Holka, 5. Demény - 14. a 15. (p) Špleha, 4. Kliman, 9. Odráška, 12. Krivánek.
Mojmírovce - Čifáre 3:1, 4. Kollárik, 8. Civáň, 15. Švelan - 7. Kajsík.
Č. Hrádok - Topoľčianky 0:8, 4. a 6. Schvarc, 9. a 11. Mesko, 5. Antal, 5. Visnyei, 11. Balčirák, 12. Dubaj.

1. Topoľčianky 4 3 0 1 16:4 9
2. Čifáre 4 2 1 1 8:7 7
3. Č. Hrádok 4 2 0 2 9:16 6
4. Mojmírovce 4 2 0 2 11:6 6
5. Štefanovičová 4 0 1 3 6:18 1
Topoľčianky postupujú do druhého hracieho dňa.

Článok pokračuje pod video reklamou

SKUPINA L

Hájske - Obyce 5:2, 5. Ju. Franta, 10. M. Kaduc, 11. Bennár, 13. Valášik, 15. Lencses - 4. a 7. M. Šabo.
Tek. Nemce - Neverice 4:2, 9. a 13. M. Valkovič, 5. Rožník, 6. A. Štuller - 5. a 8. Žikavský.
Svätoplukovo - Hájske 2:1, 12. Demeter, 14. Kukan - 3. Lencsés.
Tek. Nemce - Obyce 0:8, 1., 6. a 14. Dlhý, 3. Jo. Šabo, 6. Ján Šabo, 11. Šlosiar, 13. M. Šabo, 14. Acevedo.
Svätoplukovo - Neverice 3:1, 5. Kukan, 8. Mokráš, 14. Cintula - 15. Žikavský.
Tek. Nemce - Hájske 0:4, 1. Ju. Franta, 6. Tóth, 7. A. Kaduc, 14. Valášik.
Neverice - Obyce 4:3, 8. Tóth, 12. Mikolášik, 15. A. Michalka, 15. Székely - 3. Baťo, 7. Mi. Mášik, 10. Dlhý.
Tek. Nemce - Svätoplukovo 4:4, 3., 9. a 10. M. Valkovič, 15. Ďurina - 4. Jamrich, 4. Jančovič, 13. Mokráš, 15. Guláš.
Hájske - Neverice 6:2, 3., 6. a 9. K. Matušica, 2. M. Kaduc, 15. Lenčéš, 15. Tóth - 5. Tóth, 11. A. Michalka.
Svätoplukovo - Obyce 3:0, 11., 12. a 13. Mokráš.

1. Svätoplukovo 4 3 1 0 12:6 10
2. Hájske 4 3 0 1 16:6 9
3. Tek. Nemce 4 1 1 2 8:18 4
4. Neverice 4 1 0 3 9:16 3
5. Obyce 4 1 0 3 13:12 3
Svätoplukovo postupuje do druhého hracieho dňa.

SKUPINA M

Rumanová - D. Obdokovce 2:2, 3. Novosedlík, 7. Šedovič - 2. Šerfözö, 5. Molnár.
Šurianky - D. Štitáre 4:3, 9. a 12. Košlab, 10. E. Klúčar, 12. Kolárik - 1. Varga, 4. a 13. Šturdík.
Rišňovce - Rumanová 2:3, 11. Kropel, 12. Nasko - 7. Novosedlík, 13. Hudák, 14. Hofman.
Šurianky - D. Obdokovce 1:2, 6. Bahelka - 13. Šerfözö, 14. Čerman.
Rišňovce - D. Štitáre 9:2, 1., 6. a 11. Nasko, 2., 10. a 15. Látečka, 4. Kemláge, 8. Lazarčík, 14. Kropel - 7. a 9. Varga.
Šurianky - Rumanová 5:3, 9. a 15. Gaťko, 6. Košlab, 11. Manduch, 14. Bahelka - 3. Hofman, 12. Súdovský, 15. Hudák.
D. Štitáre - D. Obdokovce 1:3, 5. Barcsa - 9. Šerfözö, 12. Teplanský, 15. Maťo.
Šurianky - Rišňovce 4:2, 3. Fačkovec, 4. Kolárik, 6. Mládek, 13. Košlab - 6. Látečka, 15. Fiala.
Rumanová - D. Štitáre 4:1, 2. a 14. Súdovský, 10. Grofčík, 12. Hudák - 1. Rais.
Rišňovce - D. Obdokovce 1:0, 9. Nasko.

1. Šurianky 4 3 0 1 14:10 9
2. Rumanová 4 2 1 1 12:10 7
3. D. Obdokovce 4 2 1 1 7:5 7
4. Rišňovce 4 1 0 2 14:9 6
5. D. Štitáre 4 0 0 4 7:20 0
Šurianky postupujú do druhého hracieho dňa.

SKUPINA N

Veľký Cetín - Dyčka 0:3, 7. Franko, 8. Baláž, 11. Malý.
Poľný Kesov - Žirany 1:4
, 1. Kucharský - 7., 8. a 9. Nagy, 11. Fleischhacker.
Lúčnica - Veľký Cetín 5:1, 9. a 14. Mesároš, 5. a 8. Mário Černák, 14. Fordinál - 11. R. Dudáš.
Poľný Kesov - Dyčka 3:3, 5. Paták, 5. Kršiak, 13. Žigmund - 3. a 9. Franko, 15. Bede.
Lúčnica - Žirany 2:1, 6. Martin Černák, 7. Valent - 12. Nagy.
Poľný Kesov - Veľký Cetín 5:2, 2., 8. a 19. Kucharský, 9. Žigmund, 15. R. Pilný - 2. Z. Dudáš, 3. Fábry.
Žirany - Dyčka 0:1, 7. Baláž.
Poľný Kesov - Lúčnica 2:6, 6. Kršiak, 9. Kucharský - 3., 7. a 11. Martin Černák, 2. Mesároš, 6. Fordinál, 11. E. Turan.
Veľký Cetín - Žirany 1:3, 8. A. Szöke - 5. Tvrdoň, 8. Žabka, 13. Szórád.
Lúčnica - Dyčka 1:1, 3. Mesároš - 8. Franko.

1. Lúčnica 4 3 1 0 14:5 10
2. Dyčka 4 2 2 0 8:4 8
3. Žirany 4 2 0 2 8:5 6
4. P. Kesov 4 1 1 2 11:15 4
5. V. Cetín 4 0 0 4 4:16 0
Lúčnica postupuje do druhého hracieho dňa.

SKUPINA P

Cabaj-Čápor - Vinodol 4:2, 2. Kadúch, 6. Kompas, 10. Hala, 12. Lenčéš - 5. Lastovica, 8. O. Penzeš.
H. Lefantovce - Žitavce 2:0, 4. a 6. (p) Špirk.
Čakajovce - Cabaj-Čápor 2:2, 12. Gajan, 15. Bárta - 4. a 8. Kompas.
H. Lefantovce - Vinodol 0:0.
Čakajovce - Žitavce 5:1, 4. Gajan, 7. T. Greguš, 10. P. Mako ml., 12. V. Greguš, 15. Bojda - 2. M. Sádovský.
H. Lefantovce - Cabaj-Čápor 1:1, 12. Gál - 1. Kompas.
Žitavce - Vinodol 0:3, 3. O. Penzeš, 4. Lastovica, 6. Štefanko.
H. Lefantovce - Čakajovce 1:3, 11. Gál - 3. a 15. V. Greguš, 5. Botka.
Cabaj-Čápor - Žitavce 3:3, 5. Lenčéš, 6. Benčík, 10. Kompas - 2. Horváth, 10. J. Sádovský (p), 15. M. Sádovský.
Čakajovce - Vinodol 2:4, 5. a 9. R. Greguš - 1., 2. a 12. O. Penzeš, 15. Prešinský.

1. Vinodol 4 2 1 1 9:6 7
2. Čakajovce 4 2 1 1 12:8 7
3. Cabaj-Čápor 4 1 2 0 10:8 6
4. H. Lefantovce 4 1 2 1 4:4 5
5. Žitavce 4 0 1 3 4:13 1
Vinodol postupuje do druhého hracieho dňa.

TOPOĽČIANKY: Schvarc - Dubaj, Koritár, Kukla, Visnyei, Daniš, Balčirák, Antal, Mesko, Fázik, Kunský, Hudec.
MOJMÍROVCE: Smutný, Pallatický - Žitný, Hlinka, Blunár, Žitňanský, Palka, Švelan, Martiška, Civáň, Kollárik, Tomiš, Maga.
Č. HRÁDOK: Kúrňava - Strieška, Krivánek, Víglašský, Kúrňava, Špleha, Odráška, Kráľ, Valkovič, Kliman, Jankovič.
ČIFÁRE: Mráz - Nagy, Keszeg, P. Fonody, Matuška, Húdik, Ferenc, Chren, Jakab, Kajsík, Lipták, T. Fonody.
ŠTEFANOVIČOVÁ: Holka - Demény, Humenský, Žilka, Šuba, Konečný, Bús, Hajnúš, Bíro, Straka, Jančo.

OBYCE: Valent - M. Šabo, Mi. Mášik, Ma. Mášik, Dlhý, Jozef Šabo, Králik, Baťo, Šlosiar, Ján Šabo, V. Šabo, Acevedo.
T. NEMCE: Drgoňa - Rožník, Dufek, Benčurik, A. Štuller, D. Štuller, Balážik, V. Valkovič, Ďurina, M. Valkovič.
HÁJSKE: Lencses - Valášik, Ja. Franta, Ju. Franta, Urban, Bennár, A. Kaduc, M. Kaduc, Lenčéš, F. Matušica, K. Matušica, Tóth.
NEVERICE: Székely - A. Michalka, M. Michalka, Franko, Žikavský, Mikolášik, Tóth, Pavlovič.
SVÄTOPLUKOVO: Al. Gálik, Žáčik - Fridrich, Leskovský, Cintula, Gulas, Demeter, Jamrich, M. Gálik, Mokráš, Šuchman, Ad. Gálik, Očenáš, Kukan, Jančovič.

V. CETÍN: Hrušovský - G. Szöke, Z. Dudáš, Banát, Štank, Fábry, R. Dudáš, Borbély, Šranko, Peško, Pócik, Vlha, Berkeš, A. Szöke, R. Szöke, Horváth, Danóci.
DYČKA: Bene - Malý, Bede, Franko, Vajzer, Bystrický, Baláž, P. Evetke, E. Evetke.
ŽIRANY: Mikolášek - Kolényi, Bezányi, Tvrdoň, Dalloš, Nagy, Žabka, Kollárik, Hamada, Fleischhacker, Szórád, Czakó, Csuba, Bencz.
P. KESOV: Mišák - I. Pilný, Šlehobr, Kucharský, Žigmund, Varga, R. Pilný, Kršiak, Mesároš, Patár, Chren.
LÚČNICA: Trungel - Drgoňa, Turan, Hrvola, Čerňanský, Má. Černák, Fordinál, Ma. Černák, Valent, Mesároš, Záhorský.

VINODOL: Kočiš - Štefanko, Škadra, J. Penzeš, Špánik, Macek, Lakatoš, O. Penzeš, Lastovica, Pňaček, Prešinský, Sýkora, Straňák, Mihalovič, Marcinkech, Kozár, Járovský.
CABAJ-ČÁPOR: Ligač - Lenčéš, Hala, Snovák, Kadúch, Benčík, Kompas.
H. LEFANTOVCE: Lyžičiar - A. Májik, Bakoš, Jazvinský, Boháčik, Gaži, Bojsa, Gál, Čelinák, Špirk, Cibula, D. Májik, M. Mrázik, Moravanský, Šály.
ŽITAVCE: Gaži - Kemény, M. Sádovský, Zima, Horváth, Kováč, Galaba, Vasaráb, J. Sádovský, Kečkéš, Holka
ČAKAJOVCE: Mako st. - Klačman, Nemček, Bojda, Mako ml., V. Greguš, T. Greguš, M. Greguš, R. Greguš, Botka, Bárta, Fukas, Gajan, Kolár, Vajzer.

Fotogaléria














Topoľčianky - víťazi skupiny K.




Svätoplukovo, víťaz skupiny L.





Tím Šurianok prekvapil a postupuje do druhého hracieho dňa.



Pískajú aj ligoví rozhodcovia Ladislav Prešinský a Ivan Hádek,









Lúčnica takisto postupuje do druhého hracieho dňa.






Vinodol sa stal posledným postupujúcim do druhého hracieho dňa.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  5. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  6. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 770
  2. Najužitočnejšia appka 17 701
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 11 893
  4. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 828
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 627
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 387
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 4 587
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 993
  9. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 3 664
  10. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 3 157

Hlavné správy z MY Nitra

Botanická záhrada SPU predstavuje živú fosíliu, vždyzelenú wolémiu

Výstava Farby a plody jesene potrvá do 16. októbra.

Mesto Zlaté Moravce vybuduje na jeseň nové parkovacie miesta

Mesto investuje do výstavby nových parkovacích miest vyše 43.000 eur.

AKTUALIZOVANÉ 19:14

Fotogaléria: Medzinárodný turnaj kadetov v Nitre

Mladí volejbalisti do 18 rokov zo šiestich klubov sa stretli na predsezónnom turnaji v športovej hale SPU.

Slováci postupujú na Európu, v zápase pravdy zdolali Rumunov!

Hra nervov, bitka o všetko. Zverenci Petra Gergelyho v „zápase pravdy“ s Rumunskom boli lepším mužstvom, víťazstvo 4:1 ide do sveta! Výber ZsFZ vyhral kvalifikačnú skupinu a postupuje do budúcoročné ME amatérov!

V nitrianskej fakultnej nemocnici vymenili ďalšieho riaditeľa

Martin Neštický je zatiaľ funkciou len poverený.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Aké sú príbehy ľudí, ktorí stavali Oravskú priehradu

V stavbe storočia sú mozole a osudy stoviek ľudí.

Žilinský Bulvár: Kedysi vychýrená štvrť mesta, teraz len upadá

Žilinský Bulvár je vo veľmi zlom stave. Problémom sú najmä bezdomovci.

Pezinské vinobranie poznačila víchrica, pomáhali aj hasiči

Popadané stromy, zdemolované stánky či prevrátené smetiaky.

V nitrianskej fakultnej nemocnici vymenili ďalšieho riaditeľa

Martin Neštický je zatiaľ funkciou len poverený.

Vybrali SME

Už ste čítali?