Pondelok, 21. august, 2017 | Meniny má Jana
Pridajte si svoje mesto

Víťazné fankluby Arminovej ligy fanúšikov nafotili kalendár

Dvanásť víťazných fanklubov Arminovej ligy fanúšikov nafotilo profesionálny kalendár pre rok 2014. Prinášame vám niekoľko pracovných záberov zo samotného fotenia spolu s krátkymi postrehmi priamo z terénu.

Fanklub Ľadové medvede Nitra nafotili kalendár.(Zdroj: MARTIN MICHALICA)

Dvanásť víťazných fanklubov Arminovej ligy fanúšikov nafotilo profesionálny kalendár pre rok 2014. Prinášame vám niekoľko pracovných záberov zo samotného fotenia spolu s krátkymi postrehmi priamo z terénu.

Martenz fanklub

Absolútnych víťazov Arminovej ligy pre rok 2013 sme navštívili v ich domovskom športovom klube, kde sme mali možnosť preniknúť do tajov ich milovaného športu s názvom Ricochet. Neboli sme ukrátení ani o úsmevné zážitky a sme radi, že sme mohli s členmi tohto pohodového fanklubu stráviť jeden príjemný večer. Do Čadce tak smeruje náš veľký pozdrav a ešte raz srdečne gratulujeme.

Votpil Letoh Crew

Vysokohorské končiare sú prechodným domovom tejto veselej partie snowboardových nadšencov. Napriek doposiaľ chudobnej snehovej nádielke neklesajú na duchu či na eláne a spoločne vyzývajú perinbabu, aby sa už konečne začala činiť. Nedostatok snehu kompenzujú pozitívnou energiou, spoločenskými hrami a množstvom veselých zážitkov.

FK 09 Bacúch

Ani treskúca zima nezabránila členom tohto sympatického fanklubu, aby nám sprostredkovali neopakovateľnú a priateľskú atmosféru v kúzelnom prostredí Bacúcha. Tento angažovaný fanklub na fotenie pozval aj niekoľkých členov mládežníckych družstiev, ktoré kontinuálne dosahujú fantastické výsledky v celoslovenskom meradle. Aj vďaka vám na Bacúch nikdy nezabudneme.

HK POPRAD

Pravé hokejové šialenstvo sme zažili v Poprade, vďaka členom tohto fanklubu. Extraligový tím má za sebou lojálnych fanúšikov, ktorí nám predviedlo niečo zo svojho majstrovstva a my sme si tak mali možnosť vypočuť niekoľko oslavných chorálov i náznak povzbudzujúcej choreografie. Naše srdcia tak aspoň čiastočne ostali v Poprade, kam sa budeme určite radi vracať.

ČS pivári

Príjemnú atmosféru dokázali vytvoriť členovia tohto sympatického prešovského fanklubu, s ktorými sme okrem športu, hudby, žien dokázali podebatovať aj o ďalších krásach života. Ďakujeme veľmi pekne aj za fantastickú kapustnicu.

Banik fans 1919

Pravá fanúšikovská atmosféra nás čakala v Prievidzi, kde si pre nás členovia tohto angažovaného fanklubu pripravili farebné dymovnice i oslavné chorály. Bolo to natoľko presvedčivé, že sa okolo idúci ľudia snažili na ihrisku identifikovať a nájsť aj samotných hráčov. Aspoň nachvíľu sme sa tak mohli ocitnúť v pravom futbalovom „kotli“. Futbalisti Prievidze tak majú za sebou silnú a kvalitnú podporu.

HV FANS

Vždy pozitívne naladení členovia tohto húževnatého fanklubu sa počas fotenia nenechali odradiť ani chladným počasím a na svojom domovskom ihrisku nám vyčarovali a sprostredkovali dokonalú fanúšikovskú atmosféru. Ďakujeme a pozdravujeme Hornú Ves.

Fanklub FC Družstevník Valča

Nezabudnuteľným zážitkom bolo stretnutie s členmi tohto jedinečného fanklubu, ktorí nám okrem radosti a pozitívnej energie dodali aj nemalú dávku informácií o histórii futbalu vo Valči. V klubovni sme mali dokonca možnosť nahliadnuť do vzácnej kroniky, o ktorú sa už po veľa desaťročí starajú títo páni s nekonečným elánom. Klobúk dole. Ďakujeme za skvelý zážitok a pozdravujeme aj pána starostu, ktorý je rovnako veľkým fanúšikom futbalu vo Valči.

R-PUB Unionka

Vo Zvolene nás privítali členovia fanklubu R-PUB Unionka, ktorí mali po víťaznom zápase výbornú náladu, vďaka čomu sme prežili príjemný večer v skvelej spoločnosti. Správna atmosféra zo super fanúšikmi, ďakujeme páni.

Corpona Ultras

Chlapci z Corpona Ultras pri fotení dokázali, že im na dobrej nálade nedokáže ubrať ani tma či nepríjemná zima. Fanklub ako sa patrí. Ďakujeme chalani za super chvíle plné srandy a pozdravujeme Krupinu.

Osičky z Kolačína

Na našej ďalšej zastávke sme stretli naše kúzelné dievčatá – Osičky z Kolačína, ktoré sme mali tu česť vyfotiť, ako ináč, pred miestnou požiarnou stanicou. Dámy nezabudli ani na pracovné odevy a s čarovným úsmevom na tvári sa nechali fotiť aj v tento chladný večer. Máte našu poklonu a pozdravujeme pánov požiarnikov.

Ľadové medvede Nitra

Na našej prvej zastávke sme stretli superhrdinské ľadové medvede z Nitry, ktoré nezostali svojej povesti nič dlžné a v jednom z nitrianskych jazier sa okúpali a zaplávali si aj v 2,6 stupňovej vode. A to všetko v úplnej pohodičke a s úsmevom na tvári. Máte náš obdiv a uznanie.

Zábery z fotelia fanklubu Ľadové medvede Nitra. FOTKY: MARTIN MICHALICA


  1. Marek, ktorého našli dezorientovaného, je mŕtvy. Pomôžte polícii 2 621
  2. Mladého muža zachránili pred ochrnutím. Bez röntgena 2 455
  3. Nitrana vyhlásili v Amerike za majstra sveta v tancovaní Video 763
  4. Na bicykli z Paríža do Vrábeľ Foto 540
  5. Stavba ovplyvní chránený pohľad na Nitriansky hrad 455
  6. Fotogaléria: FC ViOn - Prešov 4:1 Foto 363
  7. Fotogaléria: FC Nitra U19 - Senica 0:0 Foto 323
  8. Ihrisko za Dominom, kde chceli parkovať úradníci, zrekonštruujú 259
  9. Nemocnici chýba heliport, novú súťaž na projekt stále nevypísali Foto 157
  10. Mesto už vybralo firmu, ktorá spevní baňu. Zastavia zosuv ulice? Foto 146

Najčítanejšie správy

Nitra

Marek, ktorého našli dezorientovaného, je mŕtvy. Pomôžte polícii

V pondelok ho našli zraneného pri potoku. Jeho mobil niekto zaniesol na faru o deň skôr.

Mladého muža zachránili pred ochrnutím. Bez röntgena

Dvadsaťročnému pacientovi tlačil na miechu roztrieštený stavec. Už sa postaví, sedieť však nemôže.

Nitrana vyhlásili v Amerike za majstra sveta v tancovaní

Finálové vystúpenie zaujalo porotcov aj preto, že Norbert Grofčík v ňom za pár desiatok sekúnd predviedol niekoľko tanečných štýlov.

Na bicykli z Paríža do Vrábeľ

Trio nadšencov prejazdilo v sedle bicykla za 15 dní 1800 kilometrov.

Stavba ovplyvní chránený pohľad na Nitriansky hrad

Nová budova bude mať o podlažie menej ako jej sused. Zasiahli pamiatkari.

Blízke regióny

Po derby v Trnave zostali zničené toalety + FOTO

Sobotné derby, ktoré skončilo prehrou domácich, malo predohru ešte mimo štadióna. Fanúšikovia Slovana sa predviedli na toaletách.

Protihluková stena na R1 je hotová, ľudia si ju pochvaľujú

Rýchlostná cesta R1 medzi Trnavou a Sereďou je po skončení výstavby protihlukovej steny už prejazdná bez obmedzení.

Policajné manévre: Pozrite si fotogalériu z derby

Trnavský Spartak dnes na Štadióne Antona Malatinského hostil odvekých rivalov z Bratislavy. Pozrite si atmosféru pred zápasom i počas neho na fotografiách.

August 1968: Trnavské ulice boli plné tankov + FOTO

Mysleli sme si, že nikdy neodídu. Spomínal na inváziu z augusta 1968 Trnavčan Marián Drobný. Jeho rozprávanie sme v MY Trnavských novinách uverejnili v roku 2011, prinášame ho v pôvodnom znení.

Viete, okolo akých stavieb denne chodíte? Nazrite do vreckového sprievodcu

Sprievodcu architektúrou Trnavy 20. storočia s názvom C 20 spoločne vydali občianske združenia Archimera a Publikum.sk. Zaradili do neho aj kontroverzný Dom kultúry na Trojičnom námestí.

Všetky správy

Najdlhšia bytovka na svete je vo Viedni a má meno po Marxovi. Je radosť v nej žiť

Nie je špinavá ani nebezpečná, hoci sú v nej sociálne byty. Nezamestnaní v nej bývajú vedľa profesorov.

Bratislava porastie do výšky, budovy zmenia panorámu

V Bratislave rýchlym tempom pribúdajú výškové budovy. Najvyššia z nich, Eurovea 2 by mala vyrásť do roku 2020.

Ako šperk, ktorý vyhrával vojny, prehráva boj s časom

Bol to vynález desaťročia. Nebyť náramkových hodiniek, niektoré strategické bitky by možno dopadli inak. Dnes prehrávajú samotné náramkové hodinky.

Investície sú neúmerné výkonom. Slovan kupuje hráčov, ktorým niečo chýba

Slovan nastúpil s najlepšou zostavou v tejto sezóne. Preukázali sme mu až príliš veľa rešpektu a nervozity, priznal tréner Trnavy.

Mladý Slovák vytvoril nový dizajn pre TANAP, majú oň záujem

Baví ma, keď sa môžem podieľať na niečom, čo spropaguje Slovensko, hovorí dizajnér Milan Pleva.

Kam vyraziť