Pod vedením trénerky Moniky Kuštárovej sa predstavili štyri dievčatá z HK Nitra Kraso. Staršia žiačka Izabela Frišová obsadila štvrté miesto. V kategórii mladších žiačok Lucia Štefanková vystúpila na bronzový stupienok, Soňa Mušinská obsadila 8. miesto a Katarína Stračárová bola deviata.
Vedenie klubu HK Nitra Kraso ďakuje všetkým dievčatám poďakovať za veľmi peknú reprezentáciu počas celej sezóny, praje im veľa úspechov a chuti do ďalších tréningov.
Medailu zo Žiliny si odniesla aj výprava KKM Nitra zásluhou Liny Ballovej, ktorá potvrdila svoju výbornú formu z celej sezóny a obsadila 2. miesto rovnako ako na nedávnych majstrovstvách Slovenska. Utvorila si vysoké osobné skóre 22,82 boda.
Veľmi pekné jazdy predviedli dievčatá v kategórii interpretačné korčuľovanie. Potešili aj výkony Z. Semančíkovej a L. Bojdovej, ktoré pretekali v najzastúpenejšej kategórii.
„Sezónu sme ukončili veľmi peknými výkonmi a zostáva mi už len všetkým deťom a zainteresovaným pre KKM Nitra povedať veľké „ďakujem“. Všetkým želám veľa úspechov do ďalšej sezóny,“ uviedla trénerka Lucia Starovičová.
Výsledky KKM Nitra - ml. nádeje D7 (22 pretek.): 2. Lina Ballová, hviezdičky (30 pr.): 4. Zora Semančíková, 6. Lucia Bojdová, IK C (12 pretek.): 9. Bianka Floreková, 11. Veronika Smolková, IK B (9 pr.): 9.m. Ema Čurillová.
Pretekárky interpretačného korčuľovania z KKM Nitra - zľava V. Smolková, E. Čurillová, B. Floreková.
Autor: KI