Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

Vyšli až štyri remízy, takže bolo to ťažké kolo, napriek tomu jeden súťažiaci uhádol až 9 zápasov. Na čele je Pavel Sojka zo Zlatých Moraviec so 14 bodmi.

Ako prvý si pre kartón piva Corgoň prišiel Jozef Nosian z Nitry, víťaz 1. kola.Ako prvý si pre kartón piva Corgoň prišiel Jozef Nosian z Nitry, víťaz 1. kola. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 2. kola

Myjava - FC ViOn nehrali
Nové Zámky - Topoľčany 2:2 X
Veľký Meder - Gabčíkovo 1:0 1
Galanta - Horná Nitra 0:1 2
Vlčany - Šurany 2:1 1
Alekšince - Čeľadice 0:0 X
Golianovo - Lapáš 0:0 X
Lužianky - V. Zálužie 2:2 X
Šintava - Mostová 1:4 2
Trenčín - FC Nitra 19 nerátalo sa
Vinohrady - Tomášikovo 1:2 2
DAC - Ružomberok 2:0 1

(Zápas I. LSD Trenčín - FC Nitra sa do tipovačky nerátal, pretože sa hral už v piatok o 12.30 h.)

Poradie po 2. kole

14 - Pavel Sojka, Zl. Moravce

13 - Peter Visolajský, Šaľa, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Alexander Kobza, Čechynce

Skryť Vypnúť reklamu

12 - Miroslav Fábry, Martin Tesár, Nitra, Slavomír Sysel, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Gabriel Odráška, Janka Jašiková, Vladimír Móri, Šaľa, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Anna Szarková, Topoľnica, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Ivan Tóth, Čakajovce, Marek Kováč, Čifáre, Ivan Mareček, Čab, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie

11 - Slavomír Kotrla, Janka Račková, Karol Ryba, Erich Schober, Pavel Búš, Eugen Németh, Jozef Nosian, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Viera Bradáčová, Golianovo, Ivan Ďurický, Branč, Emil Šatan, Vozokany, Milan Bekéni, Peter Udvaros, Štefan Mrllák, Peter Hipp, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Paulovič, Tibor Szekér, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Katarína Sándorová, Ľubomír Sako, Kolíňany, Henrieta Fazekašová, Neded, David Slíž, Dol. Streda, Peter Bodi, Ján Kollár, Zbehy, Juraj Segíň, Sľažany, Július Szarka, Topoľnica, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Juraj Bárek, Ján Kozla, Žirany, Miro Senneš, Cabaj, Viktor Balko, Lužianky, Miroslav Tokár, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Štefan Straňák, H. Kráľová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Tibor Šmitala, Čab, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Bedeč, H. Saliby

Skryť Vypnúť reklamu

10 - Richard Magušín, Iveta Matejová, Ivan Lauko, Štefan Bede, Michal Hunka, Stanislav Billík, Ján Barát, Martin Peniaško, René Daniš, Tomáš Drgoňa, Mária Sýkorová, Ľubomír Rák, Peter Solčiansky, Vlado Sásik, Jozef Svitač, Denisa Bakošová, Vladimír Kompas, Tomáš Krajčovič, Peter Kardoš, Michal Lauko, Mária Königová, Mária Kóšová, Michal Garay, Juraj Paška, Martin Halmeš, Peter Plandora, Ľudovít Konečný, Boris Grežo, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Michal Hájnik, Pusté Sady, Pavel Babiak, Jozef Šabo, Žitavany, Dušan Bogár, Galanta, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Kúsek, Hostie, Janka Gálová, Marián Cifra, Žirany, Juraj Kadlieček, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Eva Ščepková, Roman Harčár, Jozef Kučera, Šaľa, Dezider Lenčeš, Peter Gyarfás, Ivan Lenický, Marián Straňák, H. Kráľová, Tibor Lelkes, Selice, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Laci Takács, Dlhá n/V., Miroslav Drahoš, Jozef Homola, Hosťovce, Miroslav Mihálka, Vladimír Malý, Č. Kľačany, František Kunkel, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ladislav Holečka, Ladice, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Gajdoš, N. Streda, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Martina Segíňová, Sľažany, Lukáš Mesároš, Lehota, Nikoleta Šimáková, Margita Pánisová, Pavol Holták, D. Krškany, Jozef Štefek, Filip Dobiaš, Čeľadice, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Vašek, Ivanka, Daniel Mako, Peter Mako, Monika Bačová, Čakajovce, Štefan Valovič, Sebastián Grznár, Pavel Períček, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Vincent Hunka, Štefan Labdík, Lužianky, Stanislav Packa, Močenok, Katarína Malá, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jozef Hoppan, Viliam Félis, Vráble, Július Pavlov, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Stanislav Debnár, Zbehy, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Bartoš, Nové Sady, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Marek Kováčik, V. Zálužie, Marek Fábry, Šurianky, Jaroslav Polák, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany

Skryť Vypnúť reklamu

9 - Pavel Dojčar, Ján Doboš, Juraj Hrnčár, Patrik Andrášik, Laco Ištokovič, František Dedič, Juraj Urban, Ľubomír Turňa, Anton Dano, Ján Ehrenhold, Jozef Petrovič, Vlado Krajčovič, Ladislav Piška, Peter Bezák, Ivan Kozár, Ladislav Fazekaš, Nitra, Bohuš Čačaný, Miloš Remenár, Martin Földeši, Sereď, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Németh, V. Úľany, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavol Viskup, Báb, Július Bradáč, Ľudmila Verešová, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Margita Kališová, Juraj Žiačko, Jozef Baláž, Miroslav Mokráš, Tibor Odráška, Ľuboš Plevka, Šaľa, Anna Duczová, Ladislav Odráška, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, Ľubomír Straňák, Zolo Sabo, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Norbert Zsigmond, N. Život, Alexandra Gálová, Kristián Pajer, Žirany, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Andrej Maťo, Jarok, Pavol Kozma, Alexander Repta, Branč, Miloš Macala, Gáň, Imrich Valent, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Denis Novota, ľubomír Novota, Peter Čepček, Jana Studená, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Miloš Kukučka, Žitavany, Milan Strapko, Beladice, Csaba Sándor, Kolíňany, Eva Sulovská, Ján Jambor, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Bilický, Preseľany, Alojz Rajtár, Sľažany, Štefan Kočiš, Trnovec, Ivan Remeň, Nit. Streda, Eva Gombášová, Močenok, Henrich Richter, Bratislava, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Varga, Topoľnica, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jozef Šercel, Váhovce, Andrej Hudec, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ivan Kupec, Zbehy, Karol Blažovič, Milan Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Jaroslav Grman, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Korgo, Klasov, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Ivanka, Dalibor Greguš, Čab, Ján Dekan, Velčice, Matej Jánošík, D. Krškany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Lukáš Bennár, Hájske, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miroslav Jančovič, V. Dolina

8 - Patrik Studený, Ján Palka, Ján Pacher ml., Miroslav Muzika, Igor Drotár, Ľubomír Mikula, Ľuboš Mičík, Marián Mičík, Ján Bernát, Miroslava Miháliková, Pavel Čvirik, Dávid Said, Dušan Letko, Jaroslav Lazor, Viera Kovanová, Martin Kovan, Ivan Magdolen, František Juhás, Igor Kotora, Jozef Prešinský, Juraj Krčmár, Pavol Ďurina, Jozef Hudec ml., Jozef Gutai, Ivor Vinohradský, Friggo Rondoš, Ľubomír Bartakovič, Lenka Königová, Pavel König, Mária Kóšová ml., Imrich Ručkay, Jozef Paulík, Ladislav Nosian, Roman Sýkora, Ivan Balla, Miroslav Lieskovský, Ivan Minárik, Rado Vágai, Vlado Lyžičiar, Daruška Horváthová, Nitra, Magda Čmaradová, Miroslav Javor, Marián Tkáč, Sereď, Juraj Hudec, Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Sľažany, Anton Barčák, Abrahám, Veronika Šimonovičová, Róbert Špánik, Alexander Špánik, Šoporňa, Roman Tkáč, Rumanová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Ballay, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Peter Štefanka, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Hamerlík, Jelka, György Jakubecz, H. Saliby, Pavel Mihálik, Ladislav Hučko, Marek Sokol, Roman Uher, Gabriel Lencsés, Dominika Tóthová, Róbert Pospiš, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Tibor Tóth, Žihárec, Tibor Panyik, Matúškovo, Emanuel Maňúch, Gašpar Gál, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, František Čaniga, Dražovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Karácsony, Tomáš Karácsony, Váhovce, Vlado Matušica, Hájske, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Dubaj, Jozef Haspra, Jozef Augustín, Topoľčianky, Irena Petková, Jozef Virág, Viliam Matejov, Oľga Matejová, Ján Londák, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Sidónia Boboková, Volkovce, Gabriel Danko, Žitavany, Matúš Vajzer, Báb, Gabriel Fazekaš, Neded, Marián Tatara, Topoľčany, Dalibor Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Erik Somor, Stanislav Husár, Jozef Malý, Radoslav Bajnek, Imrich Struhár, Vráble, Zara Čekey, Pohranice, Katka Kišacová, Peter Kišac, Nové Sady, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ján Slíž, Peter Pecho, Beladice, Matej Šimko, Michaela Dobišová, Močenok, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Juhász, Kolíňany, Anton Kazáň, Daniel Lörincz, František Imre, Branč, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Juraj Šranko, Imrich Drozdák, Babindol, Janka Tóthová, Marián Lovász, H. Kráľová, Pavol Török, Pavol Štefek, V. Dolina, František Jasan, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Lajda, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Ivanka, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Pavol Prosnan, Miroslav Fúska, Rišňovce, Jozef Kubáň, Erik Candrák, Miroslav Močol, Alekšince, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Milan Roman, Čab, Ján Popík, Marcel Pánis, Zlatka Šimáková, D. Krškany, Peter Popelka, Jarok, Peter Lukáč, Klagenfurt, František Sabo, Vinodol

7 - Monika Skalická, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Ľuboš Baranec, Vladimír Nemšovský, Viera Lauková, Milan Vöröš, František Benc, Jarmila Saidová, Roman Hradecký, Dionýz Pecháček, Štefan Csampai, Jozef Nemeš st., Denisa Révayová, Alexander Mészáros, Ján Kmeťo, Ernest Szombath, František Grom, Vladimír Papp, Michal Motúz, František Filo, Ľubomír Lenický, Štefan Matesko, Jozef Kmeťo, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Mária Holečková, Anna Kubalová, Filip Vašíček, Sereď, Michaela Benköová, Močenok, Ľuboš Nagy, Matúš Jančo, Vladimír Gálik, Jelenec, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miroslav Slovák, Dun. Streda, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, František Kóša, Judita Bužíková, Bartolomej Guľka, Branč, Marián Zlatňanský, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Marián Kapko, Komjatice, Ľubomír Kollár, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Július Benkö st., Tibor Križovič, Marián Titka, Peter Lehocký, Robert Ščepka, Martina Hippová, Marián Móri, Jozef Lenčeš, Peter Jobbágy, Ján Szöcs, Timea Mészárosová, Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Juraj Sádovský, Žitavce, Imrich Hrdlica, Báb, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Králik, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Peter Frajka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Pavol Čerenka, Helena Augustínová, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Miroslav Kováč, Žikava, Mário Brat, Golianovo, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, František Chudý, Jozef Nikodem, Cyril Slamka, Rišňovce, Miro Tonka, Sľažany, Vojtech Mesároš, Katarína Zabáková, Juraj Dubeň, Lehota, Vladimír Kubala, Belince, Ľuboš Brath, Hosťová, Štefan Tóth, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Vajzer, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Štefan Popelka, Hájske, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Peter Scheer, Ján Kozla, František Finta, Kolíňany, Jozef Toman, D. Krškany, Milan Greguš, Peter Vranský, Ivanko Vanko, Zbehy, Ľubomír Rybár, Cabaj, Karol Miček, P. Kesov, Jožko Černý, Rumanová, Milan Šlosár, Čab, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Černák, Lúčnica, Miloš Gál st., Attila Sonlajtner, Žirany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marek Fábry ml., Šurianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Marian Koreň, Čeľadice

6 - Dezider Zaujec, Marián Grman, Ernest Mako, Štefan Verták, Pavel Hrnčár, Ladislav Baláži, Štefan Dékány, Miloš Sýkora, Jaroslav Andrášik, František Bojda, Vladimír Depeš, Marián Benca, Miriama Ďurinová, Peter Kompas, Štefan Zabák, Ján Hudec, Patrik Rudinec, Milan Púčik, František Zelovič, Dajana Borovská, Dušan Novorolník, Nitra, Roman Margetin, František Margetin, Rišňovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Ján Lipovský, Báb, Dušan Preták, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Milan Pagáč, Ivanka, Jozef Sklenár, Július Miškovič, Pavol Uher, Jozef Baláž ml., Milan Lazan, René Vincze, Róbert Sedlák, Pavol Sedliačik, Šaľa, Štefan Mravík, Peter Ondriaš, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Milan Kukučka, Žitavany, Ladislav Babóti, Vlčany, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Školník, Eva Lahučká, Daniela Sečkárová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jakub Kunkel, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Ryban, N. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Ferko Valent, T. Mlyňany, Gabriel Lešš, Ladislav Lovás, Július Pápay, H. Kráľová, Andrej Vereš, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Peter Kluka, Lapáš, Miroslav Piovarči, Ján Hnilica, Štefan Hudec, Lužianky, Ladislav Čekey, Pohranice, Renáta Gálová, Žirany, Henrich Bíro, Čakajovce, Mário Pánis, Mário Čurgali, D. Krškany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Svitač, Telince, Mária Kováčová, Dana Janeková, Lukáš Vajzer, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Vlado Kupec, Slavko Mikula, Boris Lacika, Zbehy, Martin Kriššák, Hilda Mičeková, P. Kesov, Peter Náhlik, Nové Sady, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Štefan Fiala, Branč, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Mário Fábry, Šurianky, Peter Rybanský, Kapince, Marián Valla, V. Zálužie, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Eva Daniová, Čeľadice

5 - František Hrnčiar st., Edita Buchová, Jozef Moder, Janka Čambalová, Jozef Kováč, Eduard Szabo, Ľudovít Kováč, Ladislav Pindeš, Jozef Hudec st., Lenka Sýkorová, Nitra, Marek Andel, Jozef Andel, Vráble, František Szusztor, V. Cetín, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ján Gál, Žirany, Michal Palka, Cabaj, Vladimír Krčmár, Lapáš, Július Benkö ml., Ján Martinek, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ján Félis, Žitavany, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Juraj Rosinský, Choča, Tomáš Kršiak, Lovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, František Kausek, Klasov, Ľubor Kajaba, Jozef Kuzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Juraj Valla, V. Zálužie, Juraj Bíňovský, Jozef Tomek, Vladimír Machata, Lúčnica, Michal Belan, Svätoplukovo, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Žemba, Rišňovce, Dušan Podhradský, Róbert Šimák, D. Krškany, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Kéry, Volkovce

4 - Ladislav Skalický, Mário Belák, Dušan Koszorú, František Hrnčiar, Ivana Olšanská, Jozef Kóša, Marián Barta, Viliam Čurgali, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Mariana Letková, Milan Borovský, Daniel Andrášik, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Michal Cigáň, Juraj Vrábel, Lužianky, Arpád Balogh, Kolárovo, Emil Dubec, Žikava, Ondrej Hajdu, Trnovec, Jozef Masár, Rudolf Kéri, Mária Virágová, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Miro Račko, Čakajovce, Peter Ambrózy, Selice, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Miroslav Kováč, Ján Golha, Radek Kováčik, Jozef Andel, Karol Bujalko, Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Tomáš Fonody, Tehla, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Justína Gálová, Žirany, Tibor Lisý, H. Ohaj, Tomáš Strapko, Beladice, Alex Lovás, H. Saliby, Lukáš Zabák, Lehota, Milan Macho, M. Ripňany, Tibor Berec, Lapáš

3 - Andrej Kudamik, Dominik Bartakovič, Martin Kuchár, Ľudovít Laca, Jaroslav König, Stanislav Habáň, Nitra, Eduard Kontár, H. Saliby, Tatiana Mifková, Erika Vystavelová, Šaľa, Stanislava Gáliková, Machulince, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Alžbeta Sándorová, Kolíňany, Vincent Botló, Zl. Klasy, Peter Matulník, Nové Sady, Emil Rusnák, Beladice, Ľuboš Hrnčár, H. Krškany

2 - Daniel Šipoš, Miroslav Račko, Ivan Čápek, Martin Krajčír, Milan Petráš, Nitra, Pavel Kúsek, Žikava, Vlado Jánošík, D. Krškany, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Peter Zeleňák, Juraj Csirik, Šaľa, Jaroslav Rosina, Sľažany, Filip Marinov, Rumanová, Adam Nádaský, Lužianky

1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, Dalibor Straňák, Veľký Kýr

- Michal Hitka, Martin n/Ž.

Víťazom 2. kola je Anna Szarková z Topoľnice, ktorá uhádla 9 zápasov! Osem zápasov neuhádol nikto, 7 zápasov uhádli siedmi.
Anna Szarková vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 816
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 933
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 941
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 172
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 722
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 638
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 496
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 401
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 391
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 249
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Riaditeľ nemocnice Dubaj a primátor Hattas.

Testovanie sa má stať trvalou súčasťou nášho života na najbližšie mesiace a možno aj roky, hovorí riaditeľ nemocnice Milan Dubaj.

5 h
Futbalisti FC Nitra začnú jar Fortuna ligy o 12 dní, v sobotu 6. februára v Žiari nad Hronom u posledného Pohronia. Dovtedy hrajú v zimnej príprave v Dubnici (streda o 13.00 h) a v generálke s Petržalkou (sobota 11.00 h).

Mustafič, Kolčák, Franko a dokonca i Baláži už trénujú.

12 h
Na snímke so starostkou sú sólistka OĽUN - Slávka Horváthová Zápotočná (vľavo) a Lívia Kunáková - členka ženskej speváckej skupiny POVOJA z Bratislavy. Fotka je z koncertu Jubileum Miroslava Dudíka zo septembra 2020.

Katarína Töröková o tom, čo obec čaká v tomto roku a ako zvláda neľahké pandemické obdobie.

12 h

Miera pozitivity dosiahla takmer tri percentá.

13 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

15 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

20 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?