Utorok, 22. august, 2017 | Meniny má Tichomír
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Tretie kolo tipérom prialo. Až šiesti trafili 9 zápasov. Poradie na čele: 21 - Pavel Sojka, Zl. Moravce, 20 - Peter Visolajský, Šaľa, atď.

Víťazkou 2. kola sa stala Anna Szarková z Topoľnice. Získala kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.(Zdroj: Monika Lauková)

Správne tipy 3. kola

Topoľčany - Vráble 2:0 1
Šúrovce - Sereď 1:4 2
Váhovce - ViOn B/Volkovce 0:2 2
Močenok - Veľké Lovce 0:1 2
Sľažany - Zbehy 0:0 X
N. Hrnčiarovce - Lehota 1:3 2
Cabaj-Čápor - Svätoplukovo 2:3 2
Veľký Cetín - D. Krškany 1:2 2
Choča - Č. Kľačany 4:3 1
Kráľov Brod - Mostová 0:4 2

Poradie po 3. kole

21 - Pavel Sojka, Zl. Moravce

20 - Peter Visolajský, Šaľa

19 - Martin Tesár, Nitra, Viera Bradáčová, Golianovo, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Katarína Sándorová, Kolíňany, Henrieta Fazekašová, Neded, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Slavomír Tóth, H. Kráľová, Alexander Kobza, Čechynce, Peter Sládeček, V. Zálužie

18 - René Daniš, Mária Sýkorová, Jozef Svitač, Juraj Paška, Peter Plandora, Nitra, Štefan Mrllák, Vladimír Móri, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Szekér, Peter Čepček, Zl. Moravce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, David Slíž, Dol. Streda, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Segíň, Sľažany, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Tibor Horváth, Komjatice, Juraj Bárek, Žirany, Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Miroslav Tokár, Vráble, Marek Kováč, Čifáre, Filip Guzmický, Ivanka, Marián Mateička, Behynce, Tibor Šmitala, Čab

17 - Pavel Dojčar, Slavomír Kotrla, Iveta Matejová, Karol Ryba, Michal Hunka, Ján Barát, Tomáš Drgoňa, Martin Halmeš, Nitra, Slavomír Sysel, Štefan Straňák, Zoltán Odráška, Zolo Sabo, H. Kráľová, Dušan Bogár, Galanta, Juraj Kadlieček, Dražovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Peter Udvaros, Eva Ščepková, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Paulovič, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Anna Szarková, Topoľnica, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefek, Andrej Hudec, Čeľadice, Miro Senneš, Cabaj, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Stanislav Debnár, Zbehy, Ivan Mareček, Čab, Štefan Labdík, Lužianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Marek Kováčik, V. Zálužie

16 - Richard Magušín, Štefan Bede, Patrik Andrášik, Martin Peniaško, Miroslav Fábry, Peter Solčiansky, Denisa Bakošová, Vladimír Kompas, Ladislav Piška, Michal Lauko, Mária Königová, Ivan Balla, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Emil Šatan, Vozokany, Miroslav Javor, Sereď, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Kúsek, Hostie, Kristián Varga, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Tibor Panyik, Matúškovo, Alexandra Gálová, Kristián Pajer, Marián Cifra, Ján Kozla, Žirany, Jozef Baláž, Gabriel Odráška, Janka Jašiková, Šaľa, Dezider Lenčeš, Peter Gyarfás, Ivan Lenický, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Miroslav Drahoš, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Šabo, Žitavany, Denis Novota, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Vladimír Bielik, Jozef Augustín, Topoľčianky, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Martiška, Dražovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Bilický, Preseľany, Ján Gajdoš, N. Streda, Martina Segíňová, Sľažany, Pavol Bradáč, Golianovo, Július Szarka, Topoľnica, Mária Látečková, Svätoplukovo, Zara Čekey, Pohranice, Milan Fúska, Branč, Peter Vrabec, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Šercel, Váhovce, Jaromír Slíž, Beladice, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Ján Kóssi, Čifáre, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Viliam Félis, Vráble, Albert Lauro, Filip Dobiaš, Čeľadice, František Finta, Jelenec, Ján Vaško, Ivanka, Peter Zahnaš, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Milan Minarovič, Behynce, Margita Pánisová, Pavol Holták, D. Krškany, Peter Popelka, Jarok, Marek Fábry, Jozef Chovanec, Marek Fábry ml., Šurianky, Ján Bedeč, H. Saliby

15 - Patrik Studený, Ján Doboš, Ivan Lauko, Laco Ištokovič, Ľubomír Turňa, Erich Schober, Jozef Petrovič, Pavel Búš, Vlado Krajčovič, Vlado Lyžičiar, Tomáš Krajčovič, Peter Kardoš, Eugen Németh, Jozef Nosian, Ivan Kozár, Pavel König, Ľudovít Konečný, Nitra, Magda Čmaradová, Sereď, Ondrej Kozolka, Sidónia Boboková, Volkovce, Michaela Benköová, Stanislav Packa, Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavol Viskup, Báb, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Jozef Repa, Prílepy, Peter Hamerlík, Jelka, Dušan Kolenčík, Trnovec, Milan Bekéni, Juraj Žiačko, Tibor Odráška, Roman Harčár, Dominika Tóthová, Šaľa, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Janka Gálová, Žirany, František Čaniga, Dražovce, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Pavol Kozma, Alexander Repta, Anton Kazáň, Daniel Lörincz, František Imre, Branč, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Tibor Lelkes, Selice, Ladislav Odráška, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, Janka Tóthová, Marián Straňák, Ľubomír Straňák, Marián Lovász, H. Kráľová, Peter Frajka, Vieska n/Ž., František Kunkel, Jozef Virág, Viliam Matejov, Jana Studená, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Homola, Hosťovce, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Henrich Richter, Bratislava, Anton Bábik ml., Rumanová, Nikoleta Šimáková, Matej Jánošík, D. Krškany, Viera Pavelková, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Vašek, Ivanka, Daniel Mako, Čakajovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ivan Kupec, Boris Lacika, Zbehy, Vincent Hunka, Lužianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Radoslav Bajnek, Vráble, Pavol Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Rudolf Macho, Kolíňany, Imrich Drozdák, Babindol, Ľubomír Rybár, Cabaj, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Jambor, Rišňovce

14 - Janka Račková, František Dedič, Marián Mičík, Juraj Urban, Miroslava Miháliková, František Benc, Jarmila Saidová, Roman Hradecký, Dušan Letko, Ľubomír Rák, Ivan Magdolen, Anton Dano, Pavol Ďurina, Ernest Szombath, Mária Kóšová, Michal Garay, Roman Sýkora, Ivan Minárik, Jozef Ehrenhold, Dušan Novorolník, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Dušan Švehla, Bohuš Čačaný, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Anton Barčák, Abrahám, Roman Tkáč, Rumanová, Ivan Ďurický, Mikuláš Pintér, Branč, Anna Duczová, H. Kráľová, Marián Kapko, Komjatice, Pavel Babiak, Gabriel Danko, Žitavany, Ján Hegyi, Jelka, Pavel Mihálik, Ladislav Hučko, Milan Lazan, Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Gabriel Lencsés, Róbert Pospiš, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Tibor Tóth, Žihárec, Norbert Zsigmond, N. Život, Emanuel Maňúch, Jozef Gál, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Mészáros, Selice, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Haspra, Topoľčianky, Miroslav Kováč, Žikava, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Milan Piovarči, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Anna Pacherová, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Peter Ryban, N. Streda, Marián Tatara, Topoľčany, Lukáš Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Erik Somor, Katarína Malá, Imrich Struhár, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Jozef Záhorský, Štefan Valovič, Sebastián Grznár, Rišňovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Lukáč, Klagenfurt, Milan Roško, Dyčka, Štefan Popelka, Hájske, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Dušan Gál, Klasov, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vladimír Tasáry, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Dalibor Greguš, Čab, Ján Dekan, Velčice, Michal Čery, Jelenec, Mário Čurgali, D. Krškany, Erik Candrák, Alekšince, Jaroslav Polák, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany, Marian Koreň, Čeľadice, Ivanko Vanko, Zbehy

13 - Marián Grman, Vladimír Nemšovský, Ján Pacher ml., Miroslav Muzika, Viera Lauková, Juraj Hrnčár, Igor Drotár, Stanislav Billík, Ján Bernát, Štefan Dékány, Dávid Said, Ján Ehrenhold, Igor Kotora, Daruška Horváthová, Jozef Prešinský, Denisa Révayová, Ján Hudec, Jozef Hudec ml., Friggo Rondoš, Vladimír Papp, Michal Motúz, Lenka Königová, František Filo, Ladislav Nosian, Miroslav Lieskovský, Štefan Matesko, Ladislav Fazekaš, Nitra, František Margetin, Pavol Prosnan, Jozef Nikodem, Miroslav Fúska, Rišňovce, Mária Holečková, Dušan Preták, Marián Tkáč, Anna Kubalová, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jozef Labuda, Solčany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Ballay, Karol Blažovič, Peter Štefanka, Bohuš Baják, Lužianky, Emil Dubec, Žikava, Ján Štepianský, Hostie, Judita Bužíková, Bartolomej Guľka, Branč, Miloš Macala, Gáň, Robert Ščepka, Marián Móri, René Vincze, Jozef Kučera, Ján Szöcs, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jozef Dubaj, Helena Augustínová, Topoľčianky, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Miloš Kukučka, Žitavany, Matúš Vajzer, Báb, Ladislav Holečka, Ladice, Miro Tonka, Sľažany, Štefan Kočiš, Trnovec, Ivan Remeň, Nit. Streda, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ľubor Kajaba, Peter König, Ivanka, Peter Kišac, Peter Bartoš, Peter Náhlik, Nové Sady, Jozef Čentéš, Monika Bačová, Čakajovce, Vladimír Kubala, Belince, Stanislav Husár, Jaroslav Grman, Ladislav Szöke, Vráble, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Michaela Dobišová, Močenok, Ivan Tóth, H. Kráľová, František Jasan, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Scheer, Kolíňany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Milan Greguš, Zbehy, Martin Kriššák, P. Kesov, Milan Šlosár, Čab, Ján Popík, Marcel Pánis, D. Krškany, Katarína Zabáková, Lehota, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Černák, Lúčnica, Peter Rybanský, Kapince, Attila Sonlajtner, Žirany

12 - Ľubica Tasáryová, Ján Palka, Milan Vöröš, Pavel Hrnčár, Ľubomír Mikula, Ľuboš Mičík, Ladislav Baláži, Viera Kovanová, Vlado Sásik, Janka Čambalová, Boris Grežo, Jozef Nemeš st., Juraj Krčmár, Miriama Ďurinová, Imrich Ručkay, Jozef Paulík, Ľubomír Lenický, Lenka Sýkorová, Nitra, Roman Margetin, Jozef Žemba, Pavel Períček, Cyril Slamka, Rišňovce, Veronika Šimonovičová, Alexander Špánik, Šoporňa, Ján Lipovský, Imrich Hrdlica, Báb, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Július Benkö st., Július Miškovič, Pavol Uher, Marek Sokol, Tibor Križovič, Marián Titka, Peter Lehocký, Martina Hippová, Miroslav Mokráš, Róbert Sedlák, Pavol Sedliačik, Timea Mészárosová, Šaľa, Arpád Balogh, Kolárovo, Vlado Matušica, Lukáš Bennár, Hájske, Ján Školník, Eva Lahučká, Ján Londák, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Matúš Jančo, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Strapko, Peter Pecho, Beladice, Mário Brat, Andrej Vereš, Ľudmila Verešová, Golianovo, Gašpar Gál, Jana Gálová, Žirany, Jozef Török, Pata, Eva Gombášová, Matej Šimko, Močenok, Jaroslav Daniš, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Čekey, Pohranice, Katka Kišacová, Nové Sady, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Mário Pánis, Zlatka Šimáková, D. Krškany, Ľuboš Brath, Hosťová, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ján Hnilica, Juraj Vrábel, Lužianky, Miroslav Kováč, Jozef Malý, Miroslav Vajzer, Lukáš Vajzer, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Juraj Šranko, Babindol, Peter Mako, Čakajovce, Peter Lajda, Ivanka, Ján Kozla, František Finta, Alžbeta Sándorová, Kolíňany, Marián Pauk, Jožko Černý, Rumanová, Jozef Kubáň, Miroslav Močol, Alekšince, Karol Miček, P. Kesov, Milan Roman, Čab, František Sabo, Vinodol, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Tibor Bene, D. Obdokovce

11 - Daniel Tasáry, Ľuboš Baranec, Pavel Čvirik, Miloš Sýkora, Jaroslav Lazor, Dionýz Pecháček, Jaroslav Andrášik, František Juhás, Jozef Kováč, Marián Benca, Eduard Szabo, Alexander Mészáros, Peter Kompas, Štefan Zabák, Ladislav Pindeš, Jozef Gutai, Ľubomír Bartakovič, Rado Vágai, Milan Ružička, Daniel Andrášik, Nitra, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Margita Kališová, Július Benkö ml., Jozef Lenčeš, Šaľa, Milan Pagáč, Pavol Pagáč, Jozef Kuzmický, Roman Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, František Kóša, Branč, Marián Zlatňanský, Marta Kunkelová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Pavel Kúsek, Žikava, Viliam Moravčík, Kajal, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Štefák, František Chudý, Rišňovce, Gabriel Lešš, Július Pápay, H. Kráľová, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Renáta Gálová, Žirany, Juraj Németh, D. Lefantovce, Peter Eliáš, Vladimír Machata, Lúčnica, Jozef Vodný, Babindol, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Vranský, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Miroslav Jančovič, V. Dolina, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Eva Daniová, Čeľadice

10 - Ladislav Skalický, Mário Belák, Dezider Zaujec, Ernest Mako, Jozef Moder, František Bojda, Štefan Csampai, Vladimír Depeš, Ján Kmeťo, František Grom, Ivor Vinohradský, Mária Kóšová ml., Patrik Rudinec, Dajana Borovská, Stanislav Habáň, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marián Herceg, Pata, Marek Andel, Vráble, František Szusztor, V. Cetín, Ján Gál, Žirany, Michal Palka, Cabaj, Vladimír Krčmár, Peter Kluka, Lapáš, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ján Martinek, Šaľa, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Milan Kukučka, Žitavany, Irena Petková, Zl. Moravce, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Eva Sulovská, Rišňovce, Vojtech Mesároš, Mária Mesárošová, Lehota, Miroslav Piovarči, Lužianky, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Peter Svitač, Telince, Tomáš Fonody, Tehla, Jozef Toman, D. Krškany, Hilda Mičeková, P. Kesov, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Tibor Lisý, H. Ohaj, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Matulník, Nové Sady

9 - Monika Skalická, František Hrnčiar st., Peter Bezák, Jozef Hudec st., Ivana Olšanská, Viliam Čurgali, Milan Púčik, František Zelovič, Mariana Letková, Milan Borovský, Jaroslav König, Nitra, Martin Földeši, Sereď, Štefan Mravík, Peter Ondriaš, Žitavany, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Baláž ml., Roman Uher, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Jozef Masár, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Emil Remeň, Čeľadince, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Henrich Bíro, Čakajovce, Juraj Valla, Marián Valla, V. Zálužie, Mária Kováčová, Vráble, Jozef Korgo, Klasov, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Vlado Kupec, Zbehy, Štefan Fiala, Branč, Mário Fábry, Šurianky, Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Kéry, Volkovce, Alex Lovás, H. Saliby, Milan Macho, M. Ripňany, Tibor Berec, Lapáš

8 - Štefan Verták, Edita Buchová, Martin Kovan, Nitra, Juraj Hudec, Sľažany, Jozef Barát, Topoľčany, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Sklenár, Peter Zeleňák, Šaľa, Lena Kunkelová, Praha, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Róbert Špánik, Šoporňa, Jozef Tomek, Lúčnica, Radek Kováčik, Karol Bujalko, Vráble, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Slavko Mikula, Zbehy, Vlado Jánošík, D. Krškany, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Justína Gálová, Žirany, Vincent Botló, Zl. Klasy, Adam Nádaský, Lužianky

7 - Andrej Kudamik, Daniel Šipoš, Ľudovít Kováč, Dominik Bartakovič, Jozef Kóša, Marián Barta, Jozef Kmeťo, Ľudovít Laca, Jabar Said, Nitra, Ľuboš Nagy, Jelenec, Michal Cigáň, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Ján Jacsa, Žihárec, Juraj Sádovský, Žitavce, Tatiana Mifková, Erika Vystavelová, Juraj Csirik, Šaľa, Filip Vašíček, Filip Šmátrala, Sereď, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ján Golha, Jozef Andel, Vráble, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Emil Rusnák, Beladice, Dalibor Straňák, Veľký Kýr, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Alexander Kusý, Trnovec

6 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ján Félis, Žitavany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ferko Valent, T. Mlyňany, Dana Janeková, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Tomáš Strapko, Beladice, Stanislav Vojtila, Jelenec, Viliam Halla, Nitra, Štefan Deák, Sľažany

5 - Juraj Rosinský, Choča, Stanislava Gáliková, Machulince, Tomáš Kršiak, Lovce, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, Zuzana Chochlíková, Ján Bliska, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Milan Petráš, Nitra, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jarko Fúska, Zbehy

4 - Dušan Koszorú, František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Margita Letková, Nitra, Miro Račko, Albín Tóth, Čakajovce, Peter Ambrózy, Selice, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Andel, Vráble, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Michal Hitka, Martin n/Ž., Mária Virágová, Zl. Moravce, Lukáš Zabák, Lehota, Celestín Berecz, Branč, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok

3 - Martin Kuchár, Miroslav Čurgali, Nitra, Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Jozef Pecho, Žitavany

2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Andrej Repta, Branč

1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, Gabika Szökeová, Vráble

V 3. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov, čo dokázali až šiesti tipujúci: Tibor Karácsony, Peter Čepček, Zuzana Jazvinská, Marek Fábry ml., Boris Lacika a Alžbeta Sándorová. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Šport

 


  1. Odišla legenda šalianskej hádzanej 1 556
  2. Dnes štartuje Vyšehradský pohár 857
  3. Casemirov kamoš a El ViOn 613
  4. Marek, ktorého našli dezorientovaného, je mŕtvy. Pomôžte polícii 359
  5. Ministerstvu došla trpezlivosť. Galante hrozí, že bude musieť vrátiť 4 milióny Foto 353
  6. Hlavami hore, nohami na zemi 321
  7. Mladého muža zachránili pred ochrnutím. Bez röntgena 319
  8. Bažant Kinematograf sa teší vysokej návštevnosti, príde aj do Nitry 279
  9. Herec Miloš Kusenda bude na voľnej nohe 235
  10. Na Zobore osadia spomienkový kameň na obete holokaustu 225

Najčítanejšie správy

Nitra

Odišla legenda šalianskej hádzanej

Dlhoročný manažér klubu Ladislav Kovács už nie je medzi nami.

Dnes štartuje Vyšehradský pohár

Vicemajster Slovenska si zahrá proti štyrom maďarským celkom. Vyspovedali sme dvojicu, ktorá si v minulosti zahrala u našich južných susedov.

Casemirov kamoš a El ViOn

ViOn ide, ViOn ide, ViOn ide hrať futbal vám. Biely balet vie aj sambu, Prešov nemal na parkete miesto.

Marek, ktorého našli dezorientovaného, je mŕtvy. Pomôžte polícii

V pondelok ho našli zraneného pri potoku. Jeho mobil niekto zaniesol na faru o deň skôr.

Ministerstvu došla trpezlivosť. Galante hrozí, že bude musieť vrátiť 4 milióny

Ministerstvo hospodárstva žiada od mesta termín otvorenia termálneho kúpaliska Galandia.

Blízke regióny

Zrušený závod Coca-Cola bude mať nového majiteľa + foto

Závod Coca-Cola v Lúke nad Váhom skončil s výrobou ešte v máji 2016. Odvtedy sa spoločnosť snaží rozľahlý areál predať. Podľa ich vyjadrení sú krátko pred podpisom zmluvy.

Štyri kluby z okresu uspeli v projekte SFZ. Peniaze využijú na skvalitnenie podmienok pre futbal

Štyri kluby z nášho okresu uspeli v projekte SFZ. Žemberovce, Veľké Ludince, Želiezovce a Kozárovce sa dočkajú finančnej pomoci na zrekonštruovanie svojich štadiónov.

Mladomanželia - Fanklubáci

Fotili sa na novozámockom "zimáku"

V Kovarciach zachraňovali mladíka, ktorý chcel skočiť z mosta

Rozrušený muž preliezol zábradlie a zliezol asi meter pod most.

August 1968: Trnavské ulice boli plné tankov + FOTO

Mysleli sme si, že nikdy neodídu. Spomínal na inváziu z augusta 1968 Trnavčan Marián Drobný. Jeho rozprávanie sme v MY Trnavských novinách uverejnili v roku 2011, prinášame ho v pôvodnom znení.

Všetky správy

Košičanka stratila v Burgase doklady, nemôže sa vrátiť domov

Do Bulharska letela za dcérou. Nepustia ju do krajiny ani späť na Slovensko.

Prehrali a odišli k medveďom. Danko nie je prvý, kto sa po porážke stratil

Za medveďmi pravidelne chodil Vladimír Mečiar, po neúspešných voľbách sa trikrát vytratil aj Robert Fico.

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

Tesco otvorilo pri Galante najväčšie distribučné centrum v strednej Európe

Nové centrum sa zameriava na distribúciu potravín, kozmetiky, oblečenia a techniky. Zamestnalo 1 200 ľudí.

Bojkot zasadania vlády vracia Dankovi v hre vážnosť

Tromfom Danka, paradoxne, je teraz jeho nevypočítateľnosť, náladovosť.

Kam vyraziť