Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Víťazom 7. kola je Marcel Pánis, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 42 - Iveta Matejová, Martin Tesár, 41 - P. Dojčar, M. Kováč, A. Kobza, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 6. kola Peter Eliáš z Lúčnice n/Ž.Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 6. kola Peter Eliáš z Lúčnice n/Ž. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 7. kola

FC ViOn - B. Bystrica 1:3 2
Močenok - Želiezovce 1:2 2
Čechynce - Lehota 4:4 X
N. Hrnčiarovce - Chrenová 0:4 2
Žitavany - Báb 3:2 1
Žihárec - Výčapy-Opatovce 2:3 2
Cabaj-Čápor - Čakajovce 2:2 X
D. Krškany - Klasov 1:5 2
Č. Kľačany - Machulince 3:3 X
Matúškovo - Mostová 1:3 2

Poradie po 7. kole

42 - Iveta Matejová, Martin Tesár, Nitra

41 - Pavel Dojčar, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Alexander Kobza, Čechynce

40 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Katarína Sándorová, Kolíňany, René Daniš, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, Pavol Štefek, V. Dolina

Skryť Vypnúť reklamu

39 - Ladislav Piška, Ivan Balla, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Ľubomír Sako, Kolíňany

38 - Štefan Bede, Michal Hunka, Jozef Nosian, Nitra, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Pavel Sojka, Jana Studená, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Juraj Segíň, Sľažany, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Horváth, Komjatice, Juraj Bárek, Žirany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Viliam Félis, Vráble, Peter Sládeček, V. Zálužie

37 - Slavomír Kotrla, Richard Magušín, Ján Barát, Peter Solčiansky, Vlado Krajčovič, Juraj Paška, Peter Plandora, Nitra, Pavol Viskup, Báb, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Štefan Mrllák, Peter Visolajský, Šaľa, Csaba Sándor, Kolíňany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Andrej Hudec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Pecho, Beladice, Pavol Török, V. Dolina, Štefan Labdík, Lužianky, Mariana Kriššáková, P. Kesov

Skryť Vypnúť reklamu

36 - Karol Ryba, Patrik Andrášik, Mária Sýkorová, Jozef Svitač, Vladimír Kompas, Jozef Nemeš st., Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Peter Hamerlík, Jelka, Jana Dudonová, Sereď, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Kristián Pajer, Žirany, Peter Bodi, Zbehy, Peter Vašek, Ivanka, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Šercel, Váhovce, Ján Kóssi, Čifáre, Radoslav Bajnek, Vráble, Štefan Straňák, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Albert Lauro, Čeľadice, Milan Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Marek Fábry, Šurianky

35 - Ján Doboš, Marián Grman, Tomáš Drgoňa, Pavel König, Roman Sýkora, Nitra, Slavomír Sysel, Ivan Lenický, H. Kráľová, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Emil Dubec, Žikava, Jozef Baláž, Dominika Tóthová, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Vladimír Kéri, Slepčany, Pavel Bachan, Peter Čepček, Zl. Moravce, Henrieta Fazekašová, Neded, Roman Bilický, Preseľany, Henrich Richter, Bratislava, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Slíž, Beladice, Marián Cifra, Žirany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ivan Mareček, Čab, Michal Čery, Jelenec, František Imre, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Jambor, Rišňovce, Ivanko Vanko, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

34 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Michal Hájnik, Pusté Sady, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Emil Šatan, Vozokany, Miroslav Javor, Sereď, Pavel Babiak, Žitavany, Emanuel Maňúch, Alexandra Gálová, Ján Kozla, Miloš Gál st., Žirany, Imrich Hrdlica, Matúš Vajzer, Báb, Ivan Kozár, Nitra, František Čaniga, Dražovce, Milan Lazan, Gabriel Lencsés, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miroslav Drahoš, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Augustín, Topoľčianky, Jozef Štefák, Rišňovce, Miro Tonka, Martina Segíňová, Sľažany, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Juhász, Peter Scheer, Kolíňany, Miroslav Tokár, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Stanislav Debnár, Ján Kollár, Zbehy, Marián Lovász, Zolo Sabo, H. Kráľová, Dalibor Greguš, Tibor Šmitala, Čab, Ľubomír Rybár, Cabaj, Margita Pánisová, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Marek Fábry ml., Šurianky

33 - Patrik Studený, Dušan Letko, Ivan Magdolen, Vlado Lyžičiar, Eugen Németh, Ernest Szombath, Ľudovít Konečný, Ivan Minárik, Dušan Novorolník, Nitra, František Margetin, Jozef Záhorský, Jozef Nikodem, Rišňovce, Ľudovít Valent, Košúty, Mário Slezák, Lukáčovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Udvaros, Gabriel Odráška, Eva Ščepková, Peter Hipp, Tibor Odráška, Roman Harčár, Šaľa, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Ryban, N. Streda, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Lukáč, Klagenfurt, Stanislav Packa, Močenok, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Zoltán Odráška, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Dekan, Velčice, Imrich Drozdák, Babindol, František Finta, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Kubáň, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Popík, Marcel Pánis, D. Krškany, Boris Lacika, Zbehy, Marian Koreň, Čeľadice

32 - Vladimír Nemšovský, Miroslav Muzika, Ivan Lauko, Laco Ištokovič, Marián Mičík, Erich Schober, Pavel Búš, Daruška Horváthová, Michal Lauko, Juraj Krčmár, Miriama Ďurinová, Mária Königová, Martin Halmeš, Rado Vágai, Nitra, Mária Holečková, Dušan Preták, Sereď, Pavol Kozma, Alexander Repta, Branč, Tibor Karácsony, Váhovce, Vladimír Móri, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Gajdoš, N. Streda, David Slíž, Dol. Streda, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Pavol Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Anna Szarková, Július Szarka, Topoľnica, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Tóth, Klasov, Peter Mako, Čakajovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Bartoš, Nové Sady, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Žemba, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Šlosár, Čab, Mário Čurgali, D. Krškany, Peter Černák, Lúčnica, Andrej Maťo, Jarok, Marek Kováčik, V. Zálužie, Peter Rybanský, Kapince, Ján Bedeč, H. Saliby

31 - Juraj Urban, Martin Peniaško, Roman Hradecký, Jaroslav Lazor, Anton Dano, Denisa Bakošová, Jozef Kováč, Boris Grežo, Peter Kompas, Michal Garay, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Ondrej Kozolka, Sidónia Boboková, Volkovce, Michaela Benköová, Močenok, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Jozef Labuda, Solčany, Anna Duczová, Peter Gyarfás, Janka Tóthová, H. Kráľová, Pavol Pagáč, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ľubomír Ballay, Marek Vlček, Lužianky, Ján Hegyi, Jelka, Dušan Kolenčík, Trnovec, Pavel Mihálik, Július Benkö st., Marek Sokol, Peter Jobbágy, Šaľa, Janka Gálová, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Mészáros, Selice, Anna Pacherová, Alojz Rajtár, Sľažany, Ľudmila Verešová, Golianovo, Erik Somor, Jozef Hoppan, Vráble, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Milan Roško, Dyčka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Vodný, Babindol, Rudolf Macho, František Finta, Kolíňany, Peter Vranský, Zbehy, Martin Kriššák, Karol Miček, P. Kesov, Monika Bačová, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Náhlik, Nové Sady, Peter Popelka, Jarok, Alexander Špánik, Šoporňa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Chovanec, Šurianky, Vojtech Borka, Trstice

30 - Ľubica Tasáryová, Viera Lauková, Ľubomír Mikula, Miroslava Miháliková, František Benc, Jarmila Saidová, Štefan Csampai, Tomáš Krajčovič, Pavol Ďurina, Vladimír Papp, Mária Kóšová, Štefan Matesko, Lenka Sýkorová, Nitra, Anton Barčák, Abrahám, Tibor Glovenský, Košúty, György Jakubecz, H. Saliby, Dušan Bogár, Galanta, Ľubomír Kollár, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Štefan Kúsek, Hostie, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Tibor Tóth, Žihárec, Miloš Macala, Gáň, Viliam Moravčík, Kajal, Tibor Križovič, Miroslav Mokráš, René Vincze, Róbert Sedlák, Šaľa, Tibor Lelkes, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Denis Novota, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Anna Fazekašová, Neded, Štefan Kočiš, Trnovec, Jozef Török, Pata, Lukáš Mesároš, Lehota, Anton Bábik ml., Rumanová, Ladislav Čekey, Pohranice, Miro Senneš, Cabaj, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Mikuláš Pintér, Branč, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Filip Guzmický, Ivanka, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Štefan Páleník, Prílepy

29 - Janka Račková, Igor Drotár, František Dedič, Stanislav Billík, Ján Bernát, Ladislav Baláži, Štefan Dékány, Dávid Said, Miroslav Fábry, Viera Kovanová, Ladislav Fazekaš, Nitra, Dušan Švehla, Magda Čmaradová, Marián Tkáč, Anna Kubalová, Sereď, Ivan Ďurický, Judita Bužíková, Bartolomej Guľka, Branč, Marián Zlatňanský, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Marián Kapko, Komjatice, Milan Bekéni, Juraj Žiačko, Ladislav Hučko, Jozef Kučera, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dezider Lenčeš, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Alojz Jenis, Gabriel Danko, Žitavany, Miroslav Kováč, Žikava, Eva Sulovská, Cyril Slamka, Rišňovce, Andrej Vereš, Golianovo, František Kausek, Klasov, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Kuzmický, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Vladimír Kubala, Belince, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Szöke, Vráble, Marián Pauk, Jožko Černý, Rumanová, František Sabo, Vinodol, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Alžbeta Sándorová, Kolíňany

28 - Ján Palka, Milan Vöröš, Pavel Čvirik, Ľubomír Turňa, Ľubomír Rák, Peter Kardoš, Jozef Prešinský, Denisa Révayová, Alexander Mészáros, Peter Bezák, Jozef Hudec st., Friggo Rondoš, Milan Púčik, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ľuboš Nagy, Jelenec, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vlado Matušica, Hájske, Marián Kopáčik, Peter Lehocký, Robert Ščepka, Timea Mészárosová, Šaľa, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Jozef Haspra, Topoľčianky, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Martiška, Dražovce, Vincent Komačka, Marián Tatara, Topoľčany, Mária Mesárošová, Lehota, Štefan Varga, Topoľnica, Katka Kišacová, Nové Sady, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Daniel Mako, Čakajovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ivan Kupec, Zbehy, Anton Kazáň, Štefan Fiala, Branč, Stanislav Husár, Karol Bujalko, Vráble, Peter Svitač, Telince, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Peter Štefanka, Lužianky, Jozef Toman, D. Krškany, Vladimír Machata, Lúčnica, Erik Candrák, Alekšince, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany

27 - Daniel Tasáry, Ľuboš Baranec, Juraj Hrnčár, Pavel Hrnčár, Ján Ehrenhold, Marián Benca, Ján Kmeťo, Štefan Zabák, Jozef Hudec ml., Ľubomír Bartakovič, Michal Motúz, Lenka Königová, Imrich Ručkay, Jozef Paulík, Ladislav Nosian, Jozef Ehrenhold, Nitra, Margita Kališová, Jozef Danada, Július Miškovič, Július Benkö ml., Janka Jašiková, Róbert Pospiš, Šaľa, Milan Pagáč, Peter König, Roman Obložinský, Ivanka, Ján Gál, Renáta Gálová, Jana Gálová, Žirany, Irena Petková, Ján Londák, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Štefan Dubnička, Váhovce, Ladislav Holečka, Ladice, Miroslav Kozlík, Golianovo, Henrich Bíro, Čakajovce, Štefan Valovič, Miroslav Fúska, Rišňovce, Karol Blažovič, Štefan Hudec, Štefan Peťovský, Juraj Vrábel, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Miroslav Kováč, Imrich Struhár, Jeremiáš Vnuk, Jozef Andel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Juraj Šranko, Babindol, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Július Pápay, Ivan Tóth, H. Kráľová, Slavko Mikula, Zbehy, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Tibor Bene, D. Obdokovce, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Matulník, Nové Sady

26 - Ernest Mako, Edita Buchová, Vlado Sásik, Janka Čambalová, Jozef Petrovič, Ľudovít Kováč, František Grom, Ladislav Pindeš, Jozef Gutai, Mária Kóšová ml., Viliam Čurgali, Miroslav Lieskovský, Milan Ružička, Daniel Andrášik, Nitra, Pavel Kúsek, Žikava, Ján Štepianský, Hostie, Ondrej Hajdu, Trnovec, Martina Hippová, Jozef Lenčeš, Pavol Sedliačik, Erika Vystavelová, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Eva Gombášová, Močenok, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Kluka, Lapáš, Ján Hnilica, Lužianky, Jaroslav Grman, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Vladimír Tasáry, Ivanka, Michal Belan, Svätoplukovo, Sebastián Grznár, Rišňovce, Katarína Zabáková, Lehota, Miroslav Jančovič, V. Dolina

25 - Dezider Zaujec, Ľuboš Mičík, František Bojda, Igor Kotora, Milan Borovský, Nitra, Bohuš Čačaný, Sereď, Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Roman Tkáč, Rumanová, Ján Lipovský, Báb, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Norbert Zsigmond, N. Život, Vladimír Krčmár, Lapáš, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Žitavany, Pavol Uher, Marián Móri, Šaľa, Lena Kunkelová, Praha, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vojtech Mesároš, Lehota, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Michaela Dobišová, Močenok, Peter Palka, Cabaj-Čápor, František Jasan, Ľudovít Desat, Podhorany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Vlado Kupec, Zbehy, Milan Roman, Čab, Marián Valla, V. Zálužie, Adam Nádaský, Lužianky

24 - Ladislav Skalický, Ján Pacher ml., Dionýz Pecháček, Vladimír Depeš, Dajana Borovská, Nitra, Július Bradáč, Mário Brat, Golianovo, Marek Andel, Jozef Malý, Miroslav Vajzer, Vráble, František Szusztor, V. Cetín, František Kóša, Branč, Arpád Balogh, Kolárovo, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Sklenár, Šaľa, Milan Kukučka, Žitavany, Gašpar Gál, Žirany, Peter Kišac, Nové Sady, Mário Pánis, D. Krškany, Pavol Prosnan, Rišňovce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ladislav Kéry, Volkovce, Vincent Botló, Zl. Klasy, Emil Rusnák, Beladice, Alexander Kusý, Trnovec

23 - Jaroslav Andrášik, Eduard Szabo, Ján Hudec, František Filo, Jaroslav König, Stanislav Habáň, Nitra, Martin Földeši, Filip Vašíček, Filip Šmátrala, Sereď, Ján Martinek, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ján Félis, Žitavany, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Emil Remeň, Čeľadince, Katarína Malá, Mária Kováčová, Lukáš Vajzer, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Chudý, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Hilda Mičeková, P. Kesov, Mário Fábry, Šurianky, Tomáš Strapko, Beladice, Eva Daniová, Čeľadice

22 - Štefan Verták, Dušan Koszorú, František Juhás, Dominik Bartakovič, Marián Barta, Patrik Rudinec, Mariana Letková, Margita Letková, Nitra, Ladislav Babóti, Vlčany, Marián Titka, Šaľa, Laci Takács, Dlhá n/V., Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Dalibor Bradáč, Golianovo, Milan Greguš, Zbehy, Pavel Períček, Rišňovce

21 - Monika Skalická, Miloš Sýkora, Ivor Vinohradský, František Zelovič, Ľudovít Laca, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Michal Palka, Cabaj, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marta Kunkelová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Matej Šimko, Močenok, Ján Golha, Vráble, Vlado Jánošík, D. Krškany

20 - František Hrnčiar st., Andrej Kudamik, Ľubomír Lenický, Nitra, Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce

19 - Jozef Moder, Viliam Halla, Jabar Said, Nitra, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jakub Kunkel, Michal Hitka, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Radek Kováčik, Vráble, Juraj Csirik, Šaľa, Stanislav Vojtila, Jelenec, Celestín Berecz, Branč

18 - Tatiana Mifková, Šaľa, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Stanislava Gáliková, Peter Tuhý, Machulince, Miro Račko, Čakajovce, Ivana Olšanská, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Tibor Berec, Lapáš, Dalibor Straňák, Veľký Kýr, Marek Hlava, Praha

17 - Jozef Kóša, Milan Petráš, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Ambrózy, Selice

16 - Martin Kovan, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske, Alex Lovás, H. Saliby, Gabika Szökeová, Vráble, Albín Tóth, Čakajovce

15 - Martin Kuchár, Lukáš Šabík, Pavol Pavelka, Nitra, Ján Kozla, Kolíňany, Peter Zeleňák, Šaľa, Filip Marinov, Rumanová, Marián Varga, Sľažany

14 - Mário Belák, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj

13 - Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Štefan Deák, Sľažany

12 - Tomáš Kršiak, Lovce, Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Nitra, Justína Gálová, Žirany, Karol Hlavatý, Šaľa

11 - Július Braun, Močenok

10 - Janka Pavlíková, Zl. Moravce, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo
9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Mária Virágová, Zl. Moravce, Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Jarko Fúska, Zbehy, Ján Bliska, D. Krškany
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Monika Pápayová, H. Kráľová
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Branislav Kišac, Nové Sady, Rudolf Slovák, Bešeňov
5 - Roman Singer, Juraj Lacina, Nitra, Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Golianovo, Patrik Benček, Zl. Moravce, Soňa Valentová, T. Mlyňany
4 - František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, Stanislav Struhár, Vráble, František Laczko, Tešedíkovo
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, Nitra, Andrej Repta, Branč, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce

Víťazom 7. kola je Marcel Pánis z D. Krškán, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 592
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 807
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 172
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 237
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 799
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 687
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 585
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 486
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 464
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 335
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Riaditeľ nemocnice Dubaj a primátor Hattas.

Testovanie sa má stať trvalou súčasťou nášho života na najbližšie mesiace a možno aj roky, hovorí riaditeľ nemocnice Milan Dubaj.

8 h
Futbalisti FC Nitra začnú jar Fortuna ligy o 12 dní, v sobotu 6. februára v Žiari nad Hronom u posledného Pohronia. Dovtedy hrajú v zimnej príprave v Dubnici (streda o 13.00 h) a v generálke s Petržalkou (sobota 11.00 h).

Mustafič, Kolčák, Franko a dokonca i Baláži už trénujú.

15 h
Na snímke so starostkou sú sólistka OĽUN - Slávka Horváthová Zápotočná (vľavo) a Lívia Kunáková - členka ženskej speváckej skupiny POVOJA z Bratislavy. Fotka je z koncertu Jubileum Miroslava Dudíka zo septembra 2020.

Katarína Töröková o tom, čo obec čaká v tomto roku a ako zvláda neľahké pandemické obdobie.

15 h

Miera pozitivity dosiahla takmer tri percentá.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

18 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

23 h

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

13 h

Už ste čítali?