Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Víťazom 8. kola je Juraj Hrnčár z Nitry, ktorý uhádol 9 zápasov! Poradie na čele: 47 - Martin Tesár, 46 - Iveta Matejová, Alexander Kobza, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 7. kola Marcel Pánis z Nitry.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 8. kola

FC Nitra - FC ViOn 0:3 2
FK Pohronie - Šaľa 1:0 1
Želiezovce - ČFK Nitra 1:0 1
Beladice - Pusté Úľany 1:0 1
Tešedíkovo - H. Kráľová 2:1 1
Janíkovce - Nevidzany 3:0 1
Mojmírovce - Žihárec 6:1 1
Dyčka - Hosťová 2:3 2
Č. Hrádok - Č. Kľačany 2:1 1
H. Saliby - Tomášikovo 2:3 2

Poradie po 8. kole

47 - Martin Tesár, Nitra

46 - Iveta Matejová, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce

45 - Pavel Dojčar, Jozef Nosian, Nitra

44 - Michal Hunka, Ján Barát, René Daniš, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Juraj Bárek, Žirany, Marek Kováč, Čifáre

43 - Slavomír Kotrla, Štefan Bede, Vlado Krajčovič, Nitra, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Katarína Sándorová, Ľubomír Sako, Kolíňany, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Horváth, Komjatice, Viktor Balko, Lužianky, Viliam Félis, Vráble, Mariana Kriššáková, P. Kesov

42 - Patrik Andrášik, Peter Solčiansky, Jozef Svitač, Nitra, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Pavel Sojka, Patrik Pacher, Jana Studená, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Csaba Sándor, Kolíňany, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Kutak, Jarok, Peter Pecho, Beladice, Štefan Labdík, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Miloš Gál st., Žirany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Pavol Štefek, V. Dolina

41 - Richard Magušín, Mária Sýkorová, Vladimír Kompas, Ivan Balla, Nitra, Slavomír Sysel, Štefan Straňák, H. Kráľová, Pavol Viskup, Báb, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, František Čaniga, Dražovce, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Baláž, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Tibor Szekér, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Štefek, Andrej Hudec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Eliáš, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Radoslav Bajnek, Vráble, Pavol Török, V. Dolina, Michal Čery, Jelenec, Juraj Dubeň, Lehota

40 - Ján Doboš, Marián Grman, Karol Ryba, Ladislav Piška, Pavel König, Roman Sýkora, Peter Plandora, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Emil Šatan, Vozokany, Pavel Babiak, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Štefan Mrllák, Peter Visolajský, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Peter Bodi, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Peter Vašek, Ivanka, Ján Slíž, Beladice, Jozef Šercel, Váhovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ivan Lenický, Slavomír Tóth, Zolo Sabo, H. Kráľová, Ivan Mareček, Čab, Albert Lauro, Čeľadice, Milan Piovarči, Lužianky, Jozef Žemba, Ján Jambor, Rišňovce, Marek Fábry, Šurianky

39 - Anton Dano, Jozef Nemeš st., Eugen Németh, Ivan Kozár, Juraj Paška, Ľudovít Konečný, Nitra, Michaela Benköová, Močenok, Jana Dudonová, Sereď, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Šabo, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Henrieta Fazekašová, Neded, Roman Bilický, Preseľany, Dominika Tóthová, Šaľa, David Slíž, Dol. Streda, Martina Segíňová, Sľažany, Henrich Richter, Bratislava, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Ľuboš Brath, Hosťová, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Dalibor Greguš, Čab, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, František Imre, Branč, Marek Kováčik, V. Zálužie, Ivanko Vanko, Zbehy

38 - Vlado Lyžičiar, Ivan Minárik, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Hamerlík, Jelka, Tibor Panyik, Matúškovo, Tibor Karácsony, Váhovce, Gabriel Odráška, Milan Lazan, Tibor Odráška, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Vladimír Kéri, Slepčany, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Augustín, Topoľčianky, Kristián Pajer, Marián Cifra, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce, Ján Gajdoš, N. Streda, Vladimír Gálik, Jelenec, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Odráška, Zoltán Odráška, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Juhász, Peter Scheer, Kolíňany, Miroslav Tokár, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Daniel Lörincz, Branč, Peter Zahnaš, Lužianky, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Šlosár, Čab, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Alekšince, Boris Lacika, Zbehy, Vojtech Borka, Trstice, Marek Fábry ml., Šurianky

37 - Roman Margetin, Rišňovce, Ľudovít Valent, Košúty, Patrik Studený, Vladimír Nemšovský, Tomáš Drgoňa, Erich Schober, Dušan Letko, Jaroslav Lazor, Daruška Horváthová, Michal Lauko, Miriama Ďurinová, Ernest Szombath, Rado Vágai, Nitra, Michal Hájnik, Pusté Sady, Viera Bradáčová, Golianovo, Miroslav Javor, Sereď, Ľubomír Kollár, Marián Lovász, H. Kráľová, Dušan Kolenčík, Trnovec, Pavel Mihálik, Peter Udvaros, Marek Sokol, Tibor Križovič, Peter Hipp, Vladimír Móri, Roman Harčár, Gabriel Lencsés, Šaľa, Kristián Varga, Tešedíkovo, Emanuel Maňúch, Alexandra Gálová, Ján Kozla, Žirany, Pavol Kozma, Milan Fúska, Branč, Jozef Dubaj, Helena Augustínová, Topoľčianky, Peter Čepček, Zl. Moravce, Marek Vlček, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Peter Ryban, N. Streda, Anna Szarková, Topoľnica, Mária Látečková, Svätoplukovo, Juraj Valla, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Hoppan, Vráble, Stanislav Debnár, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Imrich Drozdák, Babindol, František Finta, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

36 - Miroslav Muzika, Viera Lauková, Ivan Lauko, Juraj Hrnčár, Laco Ištokovič, Igor Drotár, Miroslava Miháliková, Ivan Magdolen, Peter Kompas, Vladimír Papp, Mária Königová, Martin Halmeš, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Mária Holečková, Dušan Preták, Sereď, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Ballay, Bohuš Baják, Lužianky, Alexander Repta, Branč, Eva Ščepková, René Vincze, Peter Jobbágy, Jozef Kučera, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Virág, Zl. Moravce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Ľubor Kajaba, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Ivanka, Miro Senneš, Cabaj, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Peter Lukáč, Klagenfurt, Stanislav Packa, Močenok, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Mako, Čakajovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Vranský, Zbehy, Martin Kriššák, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Popík, Marcel Pánis, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Rybanský, Kapince

35 - Janka Račková, Marián Mičík, Juraj Urban, Ladislav Baláži, Dávid Said, Pavel Búš, Denisa Bakošová, Boris Grežo, Juraj Krčmár, Štefan Matesko, Nitra, Anton Barčák, Abrahám, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Hegyi, Jelka, Milan Bekéni, Šaľa, Anna Kubalová, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Judita Bužíková, Branč, Janka Gálová, Jozef Gál, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Miroslav Kováč, Žikava, Štefan Dubnička, Váhovce, Tibor Rakoncza, Ján Bedeč, H. Saliby, Pavol Bradáč, Golianovo, Vladimír Kubala, Belince, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Jozef Nikodem, Cyril Slamka, Rišňovce, Tibor Šmitala, Čab, Mário Čurgali, D. Krškany, Peter Náhlik, Nové Sady, Peter Popelka, Jarok, František Sabo, Vinodol, Peter Černák, Lúčnica, Alexander Špánik, Šoporňa, Marian Koreň, Čeľadice, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany

34 - Ľuboš Baranec, František Dedič, Ľubomír Mikula, Ján Bernát, Martin Peniaško, Pavel Čvirik, Roman Hradecký, Pavol Ďurina, Jozef Hudec ml., Michal Motúz, Dušan Novorolník, Nitra, Ondrej Kozolka, Sidónia Boboková, Volkovce, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Kapko, Komjatice, Štefan Kúsek, Hostie, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Tibor Tóth, Žihárec, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Július Benkö st., Robert Ščepka, Miroslav Mokráš, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Školník, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Matúš Vajzer, Báb, Eva Sulovská, Rišňovce, Anna Fazekašová, Neded, Anna Pacherová, Miro Tonka, Sľažany, Jozef Török, Pata, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Andrej Vereš, Margita Pavelková, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Ladislav Čekey, Pohranice, Katka Kišacová, Nové Sady, Jozef Čentéš, Monika Bačová, Čakajovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Juraj Šranko, Babindol, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Kollár, Zbehy, Vladimír Machata, Lúčnica, Matej Jánošík, D. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Páleník, Prílepy

33 - Ľubica Tasáryová, Štefan Dékány, Jarmila Saidová, Peter Bezák, Michal Garay, Milan Púčik, Ladislav Fazekaš, Lenka Sýkorová, Nitra, Ivan Ďurický, Bartolomej Guľka, Mikuláš Pintér, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., György Jakubecz, H. Saliby, Peter Lehocký, Šaľa, Tibor Lelkes, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Masár, Eva Lahučká, Jozef Paulovič, Denis Novota, František Kunkel, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Jozef Martiška, Dražovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Kočiš, Trnovec, Mária Mesárošová, Lehota, Július Szarka, Štefan Varga, Topoľnica, Štefan Valovič, Rišňovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali, Mojmírovce, Stanislav Husár, Ladislav Szöke, Karol Bujalko, Vráble, Peter Svitač, Telince, Peter Bartoš, Nové Sady, Štefan Hudec, Peter Štefanka, Lužianky, Marián Pauk, Rumanová, Karol Miček, P. Kesov, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Tibor Bene, D. Obdokovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Alžbeta Šándorová, Kolíňany

32 - Stanislav Billík, František Benc, Ľubomír Rák, Miroslav Fábry, Viera Kovanová, Štefan Csampai, Jozef Kováč, Tomáš Krajčovič, Peter Kardoš, Marián Benca, Ján Kmeťo, František Grom, Jozef Hudec st., Lenka Königová, Mária Kóšová, Imrich Ručkay, Ladislav Nosian, Daniel Andrášik, Nitra, Dušan Švehla, Miloš Remenár, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Milan Pagáč, Ivanka, Pavel Kúsek, Žikava, Dezider Lenčeš, Július Pápay, Marián Straňák, H. Kráľová, Ján Szöcs, Róbert Pospiš, Timea Mészárosová, Erika Vystavelová, Šaľa, Matúš Jančo, Jelenec, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Pavol Čerenka, Topoľčianky, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Vöröš, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Kluka, Lapáš, Anton Kazáň, Branč, Štefan Tóth, Klasov, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Slavko Mikula, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Milan Macho, M. Ripňany

31 - Dezider Zaujec, Ján Palka, Pavel Hrnčár, Ľubomír Turňa, Eduard Szabo, Ľudovít Kováč, Alexander Mészáros, Štefan Zabák, Friggo Rondoš, Ľubomír Bartakovič, Jozef Paulík, Miroslav Lieskovský, Jozef Ehrenhold, Nitra, Magda Čmaradová, Sereď, Roman Tkáč, Anton Bábik ml., Rumanová, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Július Miškovič, Július Benkö ml., Jozef Lenčeš, Róbert Sedlák, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ján Gál, Renáta Gálová, Žirany, Vladimír Gombáš ml., Michaela Dobišová, Močenok, Irena Petková, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miloš Kukučka, Žitavany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Ľudmila Verešová, Golianovo, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Erik Somor, Jeremiáš Vnuk, Jozef Andel, Vráble, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Henrich Bíro, Čakajovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Milan Roško, Dyčka, Jozef Tomek, Lúčnica, Janka Tóthová, H. Kráľová, Jozef Toman, D. Krškany, Juraj Vrábel, Adam Nádaský, Lužianky, František Finta, Kolíňany, Štefan Fiala, Branč, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Matulník, Nové Sady

30 - Ernest Mako, Edita Buchová, Jozef Petrovič, František Bojda, Viliam Čurgali, Milan Ružička, Nitra, Dušan Bogár, Galanta, Vladimír Krčmár, Lapáš, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Hučko, Martina Hippová, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Lena Kunkelová, Praha, Jozef Haspra, Topoľčianky, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ladislav Holečka, Ladice, Miroslav Kozlík, Golianovo, Daniel Mako, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Ján Hnilica, Štefan Peťovský, Lužianky, Jaroslav Grman, Vráble, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Peter König, Ivanka, Katarína Zabáková, Lehota, Erik Candrák, Alekšince, Ladislav Kéry, Volkovce

29 - Vlado Sásik, Ján Ehrenhold, Mária Kóšová ml., Nitra, Július Bradáč, Golianovo, František Kóša, Branč, Marián Tkáč, Filip Vašíček, Sereď, Juraj Žiačko, Šaľa, Ján Štepianský, Hostie, Milan Kukučka, Žitavany, Vojtech Mesároš, Lehota, Mário Pánis, D. Krškany, Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Imrich Struhár, Vráble, Vladimír Tasáry, Ivanka, František Jasan, Ľudovít Desat, Podhorany, Michal Belan, Svätoplukovo, Milan Roman, Čab, Marián Valla, V. Zálužie, Alexander Kusý, Trnovec

28 - Daniel Tasáry, Štefan Verták, Ľuboš Mičík, Janka Čambalová, František Juhás, Vladimír Depeš, Jozef Prešinský, Denisa Révayová, Ladislav Pindeš, Jozef Gutai, Milan Borovský, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Ľuboš Nagy, Jelenec, Margita Kališová, Jozef Sklenár, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Jacsa, Žihárec, Norbert Zsigmond, N. Život, Michal Palka, Cabaj, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Ján Félis, Žitavany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Gašpar Gál, Žirany, Marián Tatara, Topoľčany, Eva Gombášová, Močenok, Peter Kišac, Nové Sady, Ivan Kupec, Zbehy, Mária Kováčová, Lukáš Vajzer, Vráble, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Sebastián Grznár, Rišňovce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

27 - Ladislav Skalický, Miloš Sýkora, Dionýz Pecháček, Igor Kotora, Ján Hudec, František Zelovič, Ľudovít Laca, Nitra, Marek Andel, Miroslav Kováč, Vráble, Pavol Uher, Ján Martinek, Janka Jašiková, Marián Móri, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ján Londák, Zl. Moravce, Emil Remeň, Čeľadince, Ferko Valent, T. Mlyňany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ivan Tóth, H. Kráľová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Roman Guzmický, Ivanka, Miroslav Fúska, Rišňovce, Mário Fábry, Šurianky, Emil Rusnák, Beladice

26 - Dušan Koszorú, Jaroslav Andrášik, Ivor Vinohradský, Dajana Borovská, Stanislav Habáň, Nitra, Marián Titka, Šaľa, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, František Chudý, Rišňovce, Tomáš Strapko, Beladice, Vincent Botló, Zl. Klasy, Eva Daniová, Čeľadice

25 - Miro Račko, Dominik Bartakovič, František Filo, Marián Barta, Mariana Letková, Viliam Halla, Nitra, Bohuš Čačaný, Sereď, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Lipovský, Báb, Ladislav Babóti, Vlčany, Marta Kunkelová, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Milan Greguš, Vlado Kupec, Zbehy

24 - Monika Skalická, Ján Pacher ml., Andrej Kudamik, Nitra, František Szusztor, V. Cetín, Arpád Balogh, Kolárovo, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Mário Brat, Golianovo, Jozef Malý, Ján Golha, Vráble, Pavol Prosnan, Pavel Períček, Rišňovce, Hilda Mičeková, P. Kesov, Vlado Jánošík, D. Krškany

23 - František Hrnčiar st., Milan Petráš, Jaroslav König, Nitra, Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Ladislav Németh, V. Úľany, Katarína Malá, Gabika Szökeová, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Juraj Csirik, Šaľa, Tibor Berec, Lapáš, Celestín Berecz, Branč

22 - Jozef Moder, Ivana Olšanská, Patrik Rudinec, Margita Letková, Nitra, Laci Takács, Dlhá n/V., Milan Strapko, Beladice, Marián Varga, Sľažany

21 - Matej Šimko, Močenok, Radek Kováčik, Vráble, Alex Lovás, H. Saliby, Dalibor Straňák, Veľký Kýr

20 - Ľubomír Lenický, Jabar Said, Nitra, Marián Herceg, Pata, Tatiana Mifková, Jozef Baláž ml., Roman Uher, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Ján Kozla, Kolíňany, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Albín Tóth, Čakajovce
19 - Lukáš Šabík, Pavol Pavelka, Nitra, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Justína Gálová, Žirany, Michal Hitka, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Peter Zeleňák, Šaľa, Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Stanislava Gáliková, Peter Tuhý, Machulince, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Pavol Holták, D. Krškany, Marek Hlava, Praha
17 - Jozef Kóša, Martin Kuchár, Nitra, Filip Marinov, Rumanová
16 - Martin Kovan, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske
15 - Tomáš Kršiak, Lovce, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo
14 - Mário Belák, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj
13 - Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Monika Pápayová, H. Kráľová
12 - Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa
11 - Július Braun, Močenok
10 - Janka Pavlíková, Zl. Moravce
9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Mária Virágová, Zl. Moravce, Jarko Fúska, Zbehy, Ján Bliska, D. Krškany
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Vladimír Viskup, Nitra
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Branislav Kišac, Nové Sady, Rudolf Slovák, Bešeňov, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce
5 - Roman Singer, Juraj Lacina, Nitra, Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Patrik Benček, Zl. Moravce, Soňa Valentová, T. Mlyňany
4 - Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Nitra, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice, Marián Balko, Štitáre
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, Stanislav Struhár, Vráble, František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Kopča, Nové Sady, Ladislav Varga, Topoľnica, Gitka Letková, Nitra
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, Nitra, Andrej Repta, Branč, Miroslav Tonka, Sľažany
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce

Víťazom 8. kola je Juraj Hrnčár z Nitry, ktorý uhádol 9 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Osem zápasov uhádli šiesti tipujúci.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza 1 312
  2. Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy 1 123
  3. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 522
  4. Hokejisti ako deň a noc 477
  5. Proti Macedóncom si trúfajú na postup 293
  6. Vrábľania v derby naplno 202
  7. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 200
  8. Kladivo 192
  9. Zsebi porazil Čeľadice 162
  10. Spadol z neba 161

Najčítanejšie správy

Nitra

Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza

Malý Lapáš zažíva v poslednom období stavebný boom. Zápach sa podľa obyvateľov začal šíriť, keď napojili na starú čističku desiatky nových domov.

Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy

Dramatická situácia zrejme bude trvať až do polovice novembra. Vtedy majú otvoriť križovatku.

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Hokejisti ako deň a noc

Proti Trenčínu si debut v drese Nitry odbil 17-ročný Andrej Kollár.

Proti Macedóncom si trúfajú na postup

Mladí Nitrania sa v stredu predstavia v mládežníckej obdobe Lige majstrov.

Blízke regióny

Z polikliniky miznú kľučky aj záchodové dosky + FOTO

Minulý rok išlo do opráv a údržby mestskej polikliniky na Družbe 270-tisíc eur. Hlavnou prioritou sú sociálne zariadenia, tie sú však aj najčastejším terčom vandalov.

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Polícia hľadá hnedý Mercedes bez spätného zrkadla. Zachytil a ťažko zranil chodkyňu

Mladá žena ktorá kráčala v sobotu večer popri ceste z Pohronského Ruskova do Hronoviec.

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Všetky správy

Štvrtý titul? O rok naň Sagan môže zabudnúť

Trať majstrovstiev sveta v Innsbrucku v roku 2018 je samý kopec.

Milióny na jeho plat? Prieskumy ukázali, že Sagan sa oplatí, tvrdí jeho šéf

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale napokon to nebolo zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní na Slovensku vyhýbať ťažšie

Ministerstvo financií vysvetľuje, že zmenou chce zakročiť proti agresívnemu daňovému plánovaniu a presunu ziskov mimo územia Slovenskej republiky.

Zánický: Sagan nepôjde do dôchodku tak neskoro ako iní pretekári

Petra Sagana musí cyklistika baviť. Nič iné ho v nej neudrží, vraví jeho mládežnícky tréner Peter Zánický.

Kam vyraziť