Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V ťažkom kole bolo maximum 7 zápasov, trafili ich trinásti. Poradie na čele: 67 - Iveta Matejová, Nitra; 66 - Martin Tesár, Nitra; 65 - Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce; atď.

Po kartón piva si prišiel Alexander Mészáros z Nitry, ktorý v minulom kole uhádol všetkých 10 zápasov. Ešte raz klobúk dolu!(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 12. kola

Rača - Sereď 2:4 2
Levice - Vráble 1:1 X
Horná Nitra - Gabčíkovo 1:1 X
Želiezovce - Vlčany 0:2 2
Veľké Úľany - Lehnice 1:1 X
Golianovo - Jelenec 2:2 X
Janíkovce - V. Zálužie 2:3 2
Mojmírovce - Svätoplukovo 1:2 2
Dyčka - Vinodol 3:1 1
Obyce - Machulince 5:0 1

Poradie po 12. kole

67 - Iveta Matejová, Nitra

66 - Martin Tesár, Nitra

65 - Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

64 - Csaba Sándor, Kolíňany, Alexander Kobza, Čechynce

63 - Viliam Félis, Vráble, Marek Kováč, Čifáre, Jozef Nosian, Nitra, Marián Mateička, Behynce

62 - Slavomír Kotrla, René Daniš, Vladimír Kompas, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Albert Lauro, Čeľadice

61 - Pavel Dojčar, Ján Barát, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Katarína Sándorová, Ľubomír Sako, Kolíňany, Viktor Balko, Lužianky, Michal Čery, Jelenec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota

60 - Kristián Varga, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Patrik Pacher, Jana Studená, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Jozef Štefek, Čeľadice, Juraj Bárek, Žirany, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Straňák, H. Kráľová, Gustáv Molnár, P. Kesov

59 - Richard Magušín, Michal Hunka, Mária Sýkorová, Ernest Szombath, Nitra, Slavomír Sysel, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Štefan Labdík, Lužianky, František Finta, Jelenec, Milan Šlosár, Čab

58 - Karol Ryba, Štefan Bede, Peter Solčiansky, Ladislav Piška, Nitra, Viera Bradáčová, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Zoltán Jancsó, Vlčany, Tibor Križovič, Šaľa, Jozef Homola, Hosťovce, Anna Szarková, Topoľnica, Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Hudec, Čeľadice, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Eliáš, Lúčnica, Radoslav Bajnek, Vráble, Peter Pecho, Beladice, Pavol Török, V. Dolina, Ivan Mareček, Čab, Milan Piovarči, Lužianky, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Peter Sládeček, V. Zálužie, Ivanko Vanko, Zbehy

57 - Patrik Andrášik, Jozef Svitač, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Jozef Repa, Prílepy, Peter Hamerlík, Jelka, Emil Dubec, Žikava, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Baláž, Dominika Tóthová, Šaľa, Ivan Lenický, H. Kráľová, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Martiška, Dražovce, David Slíž, Dol. Streda, Peter Vašek, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Daniel Lörincz, Branč, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Minarovič, Behynce, Tomáš Švec, Pohranice

56 - Miroslava Miháliková, Roman Hradecký, Vlado Krajčovič, Jozef Nemeš st., Michal Lauko, Eugen Németh, Roman Sýkora, Peter Plandora, Ivan Lauko, Nitra, Anton Barčák, Abrahám, Milan Lazan, Šaľa, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Augustín, Topoľčianky, Matúš Vajzer, Báb, Peter Ryban, Nit. Streda, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Bodi, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Zara Čekey, Pohranice, Ján Slíž, Beladice, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Zahnaš, Lužianky, František Imre, Branč, Ján Jambor, Rišňovce, Vojtech Borka, Trstice

55 - Pavel Búš, Peter Kompas, Pavol Ďurina, Viera Lauková, Nitra, Michal Hájnik, Pusté Sady, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Alexander Repta, Branč, Peter Udvaros, Vladimír Móri, René Vincze, Tibor Odráška, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Kristián Pajer, Žirany, Marek Vlček, Lužianky, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, Rišňovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Šercel, Váhovce, Miro Senneš, Cabaj, Peter Lukáč, Klagenfurt, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Stanislav Debnár, Boris Lacika, Zbehy, Matej Jánošík, Ján Popík, Margita Pánisová, D. Krškany, Marek Fábry ml., Šurianky, Pavol Štefek, V. Dolina

54 - Ján Doboš, Ladislav Baláži, Ivan Magdolen, Miriama Ďurinová, Mária Königová, Ladislav Nosian, Juraj Paška, Ľudovít Konečný, Ladislav Fazekaš, Jozef Ehrenhold, Nitra, Roman Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Michaela Benköová, Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavol Pagáč, Ivanka, Jana Dudonová, Sereď, Janka Gálová, Alexandra Gálová, Miloš Gál st., Žirany, František Čaniga, Dražovce, Peter Hipp, Peter Visolajský, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ján Gajdoš, N. Streda, Peter Gyarfás, Zolo Sabo, H. Kráľová, Mária Látečková, Svätoplukovo, Vladimír Gálik, Jelenec, Vincent Hunka, Lužianky, Peter Juhász, Peter Scheer, Kolíňany, Stanislav Husár, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Dalibor Greguš, Čab, Marek Fábry, Šurianky

53 - Miroslav Muzika, Martin Peniaško, Tomáš Drgoňa, Jaroslav Lazor, Denisa Bakošová, Vlado Lyžičiar, Ivan Kozár, Ivan Balla, Dušan Novorolník, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Mária Holečková, Sereď, Pavol Viskup, Báb, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Mrllák, Šaľa, Eva Lahučká, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Alojz Rajtár, Sľažany, Henrich Richter, Bratislava, Miroslav Piovarči, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Hoppan, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Marián Lovász, H. Kráľová, Ján Dekan, Velčice, Marián Pauk, Rumanová, Terka Tasáryová, Ivanka

52 - Vladimír Nemšovský, Laco Ištokovič, Ľubomír Mikula, Dávid Said, Miroslav Fábry, Alexander Mészáros, Pavel König, Mária Kóšová, Milan Púčik, Lenka Sýkorová, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Kollár, Slavomír Tóth, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Pavel Mihálik, Šaľa, Štefan Kúsek, Hostie, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Mesárošová, Lehota, Milan Fúska, Branč, Jozef Gál, Žirany, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, František Finta, Kolíňany, Tibor Šmitala, Čab, Vanesa Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Popelka, Andrej Maťo, Jarok, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Marek Kováčik, V. Zálužie, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Miroslav Tonka, Sľažany

51 - Ľubica Tasáryová, Janka Račková, Stanislav Billík, Vladimír Papp, Jozef Paulík, Martin Halmeš, Nitra, Miloš Remenár, Dušan Preták, Sereď, Roman Tkáč, Rumanová, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Milan Bekéni, Július Miškovič, Peter Lehocký, Gabriel Odráška, Šaľa, Judita Bužíková, Branč, Tibor Karácsony, Váhovce, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Bilický, Preseľany, Margita Pavelková, Golianovo, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Juraj Valla, V. Zálužie, Vladimír Kubala, Belince, Peter Svitač, Telince, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Kutak, Jarok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Štefan Peťovský, Lužianky, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Čurgali, D. Krškany, Cyril Slamka, Rišňovce, Peter Rybanský, Kapince, Marian Koreň, Čeľadice, Štefan Páleník, Prílepy, Alžbeta Šándorová, Kolíňany

50 - Ernest Mako, Juraj Hrnčár, Marián Mičík, Juraj Urban, František Benc, Pavel Čvirik, Dušan Letko, Daruška Horváthová, Boris Grežo, Peter Kardoš, Ján Kmeťo, Michal Garay, Štefan Matesko, Rado Vágai, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Ondrej Kozolka, Sidónia Boboková, Volkovce, Július Bradáč, Golianovo, Milan Pagáč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Imrich Hrdlica, Báb, Marek Sokol, Robert Ščepka, Eva Ščepková, Roman Harčár, Peter Jobbágy, Timea Mészárosová, Šaľa, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Štefan Dubnička, Váhovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Štefan Kočiš, Trnovec, Jozef Török, Pata, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Kluka, Lapáš, Karol Blažovič, Lužianky, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Imrich Drozdák, Babindol, Vladimír Machata, Peter Černák, Lúčnica, Jožko Černý, Rumanová

49 - Štefan Verták, Igor Drotár, František Dedič, Jarmila Saidová, Anton Dano, Jozef Kováč, Marián Benca, Juraj Krčmár, Eduard Szabo, Imrich Ručkay, Miroslav Lieskovský, Ivan Minárik, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Anna Duczová, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, Zoltán Odráška, Ivan Tóth, H. Kráľová, Pavel Kúsek, Žikava, Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Žirany, Július Benkö st., Erika Vystavelová, Šaľa, Ján Školník, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Anna Fazekašová, Neded, Andrej Vereš, Golianovo, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Mikuláš Pintér, Štefan Fiala, Branč, Peter Vranský, Ján Kollár, Zbehy, Ľudovít Desat, Podhorany, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Nikodem, Rišňovce, Martin Kriššák, P. Kesov, Peter Náhlik, Nové Sady, František Sabo, Vinodol, Jaroslav Polák, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany, Jozef Chovanec, Šurianky

48 - Pavel Hrnčár, Ján Bernát, Ľubomír Turňa, Erich Schober, Dionýz Pecháček, Janka Čambalová, Jozef Hudec ml., Michal Motúz, Nitra, Magda Čmaradová, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kóša, Branč, Jozef Danada, Ladislav Hučko, Róbert Sedlák, Jozef Kučera, Šaľa, Tibor Tóth, Žihárec, Lukáš Valent, Hosťovce, Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Jozef Haspra, Topoľčianky, Miloš Kukučka, Žitavany, Eva Súľovská, Rišňovce, Katka Kišacová, Peter Bartoš, Nové Sady, Mário Pánis, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Németh, D. Lefantovce, Miroslav Tokár, Vráble, Janka Tóthová, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Roman, Čab, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Bedeč, H. Saliby, Ladislav Kéry, Volkovce

47 - Daniel Tasáry, Dezider Zaujec, Ľubomír Rák, Štefan Csampai, Ľudovít Kováč, Friggo Rondoš, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anna Kubalová, Sereď, Tomáš Karácsony, Váhovce, Martina Hippová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ivan Remeň, Nit. Streda, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Golianovo, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jaroslav Grman, Karol Bujalko, Vráble, Rudolf Macho, Kolíňany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ján Vaško, Roman Obložinský, Ivanka

46 - Ján Palka, Jozef Prešinský, Peter Bezák, Štefan Zabák, František Grom, Ladislav Pindeš, Milan Borovský, Nitra, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Vladimír Krčmár, Lapáš, Miroslav Mokráš, Šaľa, Irena Petková, Zl. Moravce, Emil Remeň, Čeľadince, Lukáš Mesároš, Vojtech Mesároš, Lehota, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jana Gálová, Žirany, Anton Kazáň, Branč, Mária Kováčová, Vráble, Štefan Hudec, Adam Nádaský, Lužianky, Karol Miček, P. Kesov, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Stanislav Bene, Tibor Bene, D. Obdokovce

45 - Ľuboš Baranec, Milan Vöröš, Edita Buchová, Dušan Koszorú, Miloš Sýkora, Ján Ehrenhold, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ivan Ďurický, Bartolomej Guľka, Branč, György Jakubecz, H. Saliby, Štefan Mravík, Gabriel Danko, Žitavany, František Kunkel, Zl. Moravce, Daniel Mako, Čakajovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Milan Roško, Dyčka, Imrich Struhár, Jozef Andel, Vráble, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Štefanka, Lužianky, Katarína Zabáková, Lehota, Peter Matulník, Nové Sady

44 - Ladislav Skalický, Štefan Dékány, Jaroslav Andrášik, Jozef Hudec st., Jozef Gutai, Ivor Vinohradský, Lenka Königová, Daniel Andrášik, Nitra, Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Ján Lipovský, Báb, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ján Štepianský, Hostie, Marián Kopáčik, Jozef Lenčeš, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Lena Kunkelová, Praha, Matúš Jančo, Jelenec, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Renáta Gálová, Žirany, Michaela Dobišová, Močenok, Sebastián Grznár, Rišňovce, Marián Valla, V. Zálužie

43 - Marián Grman, Ján Hudec, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Marek Andel, Vráble, Ján Szöcs, Šaľa, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ladislav Holečka, Ladice, Anna Pacherová, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Július Szarka, Topoľnica, Anton Bábik ml., Rumanová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Henrich Bíro, Čakajovce, Marián Straňák, H. Kráľová, František Chudý, Rišňovce, Hilda Mičeková, P. Kesov, Milan Macho, M. Ripňany, Alexander Kusý, Trnovec

42 - Ľuboš Mičík, František Juhás, Viliam Čurgali, Milan Ružička, Dajana Borovská, Milan Petráš, Nitra, Margita Kališová, Ján Martinek, Janka Jašiková, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jozef Baťala, Žitavany, Marta Kunkelová, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Žikava, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Gašpar Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Peter Kišac, Nové Sady, Ján Hnilica, Lužianky, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Monika Bačová, Čakajovce, Miroslav Jančovič, V. Dolina

41 - Igor Kotora, Mária Kóšová ml., František Filo, Ľudovít Laca, Stanislav Habáň, Viliam Halla, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Gál, Žirany, Michal Palka, Cabaj, Jozef Sklenár, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter König, Ivanka, Albín Tóth, Čakajovce

40 - Tomáš Krajčovič, Vladimír Depeš, Mariana Letková, Jaroslav König, Nitra, Ľubomír Ballay, Lužianky, Pavol Uher, Gabriel Lencsés, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Marián Cifra, Žirany, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Jozef Toman, D. Krškany, Emil Rusnák, Beladice
39 - František Hrnčiar st., Miro Račko, Marián Barta, František Zelovič, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Filip Vašíček, Sereď, Ján Árgyusi, Neded, Miloš Macala, Gáň, Tibor Lelkes, Selice, Denis Novota, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Peter Mako, Čakajovce
38 - Andrej Kudamik, Jozef Moder, Nitra, Marián Kapko, Komjatice, Marián Titka, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Ambrózy, Selice, Ján Golha, Vráble, Július Pápay, H. Kráľová, Vlado Kupec, Zbehy, Juraj Vrábel, Lužianky, Mário Fábry, Šurianky, Tomáš Strapko, Beladice
37 - Patrik Studený, Dominik Bartakovič, Jabar Said, Pavol Pavelka, Nitra, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Jozef Tomek, Lúčnica, Radek Kováčik, Vráble, Erik Candrák, Alekšince, Eva Daniová, Čeľadice
36 - Ladislav Babóti, Vlčany, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Csirik, Šaľa, Gabika Szökeová, Vráble
35 - Milan Strapko, Beladice, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Milan Greguš, Zbehy, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexander Špánik, Šoporňa, Justína Gálová, Žirany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
34 - Roman Uher, Šaľa, Stanislava Gáliková, Machulince, Miro Tonka, Sľažany, Ľudmila Verešová, Golianovo, František Bojda, Nitra, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Vlado Jánošík, D. Krškany, Alex Lovás, H. Saliby
33 - Monika Skalická, Martin Kuchár, Nitra, Tatiana Mifková, Peter Zeleňák, Šaľa, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Erik Somor, Miroslav Kováč, Miroslav Vajzer, Lukáš Vajzer, Vráble, František Jasan, Podhorany
32 - Dalibor Bradáč, Golianovo, Viera Kovanová, Ivana Olšanská, Nitra
31 - Július Benkö ml., Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Vlado Sásik, Nitra, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Filip Marinov, Rumanová, Marián Varga, Sľažany
30 - Dušan Bogár, Galanta, Marián Móri, Šaľa, Jozef Petrovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Peter Tuhý, Machulince
29 - Marián Tkáč, Sereď, Juraj Žiačko, Šaľa, Vincent Botló, Zl. Klasy, Tibor Berec, Lapáš, Marek Hlava, Praha
28 - Ľuboš Nagy, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Vlado Matušica, Hájske, Marián Tatara, Topoľčany, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Kupec, Zbehy, Denisa Révayová, Nitra
27 - Ján Londák, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Celestín Berecz, Branč
26 - Ján Kozla, Kolíňany, Monika Pápayová, H. Kráľová
25 - Bohuš Čačaný, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Jozef Kóša, Patrik Rudinec, Nitra
24 - František Szusztor, V. Cetín, Arpád Balogh, Kolárovo, Mário Brat, Golianovo, Ján Pacher ml., Nitra, Jozef Malý, Vráble, Pavol Prosnan, Rišňovce
23 - Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Katarína Malá, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Dalibor Straňák, Veľký Kýr
22 - Laci Takács, Dlhá n/V., Margita Letková, Nitra, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo
21 - Matej Šimko, Močenok, Lukáš Šabík, Nitra
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Ľubomír Lenický, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce
19 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Tomáš Kršiak, Lovce, Pavol Holták, D. Krškany
17 - Gitka Letková, Nitra
16 - Martin Kovan, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske, Štefan Kopčan, Nové Sady
14 - Mário Belák, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj
13 - Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Ján Bliska, D. Krškany, Janka Pavlíková, Zl. Moravce, Ondrej Kováč, Žitavany
12 - Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa
11 - Július Braun, Močenok, Marián Balko, Štitáre, Katarína Billíková, Nitra
10 - Ľudmila Bradáčová, Golianovo
9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Michal Borovský, Nitra, Mária Virágová, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jarko Fúska, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešeňov
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Vladimír Viskup, Nitra
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Branislav Kišac, Nové Sady, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce
5 - Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Roman Singer, Juraj Lacina, Nitra, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Golianovo, Patrik Benček, Zl. Moravce, Soňa Valentová, T. Mlyňany
4 - Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Roman Mrázik, Nitra, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice, Ladislav Varga, Topoľnica, Katarína Kuzmická, Ivanka, Ján Lazo, Branč, Róbert Lešš ml., Šaľa
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, František Laczko, Tešedíkovo, Marek Marcinkech, Vinodol, Zlatica Benczová, Žirany, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, František Piška, Nitra, Andrej Repta, Branč, Jaro Fúska, Zbehy
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce, Dušan Gubran, Nitra, Jozef Čulák, Ivanka

V 12. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich trinásti súťažiaci: Anton Barčák, Vladimír Krčmár, Robert Ščepka, Vladimír Malý, Miloš Kukučka, Miroslav Kováč, Ernest Mako, Jozef Martiška, Nikoleta Šimáková, Denisa Bakošová, Marián Pauk, Hilda Mičeková a Jozef Ehrenhold. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajšich MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov.

Šport

 


  1. Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy 1 055
  2. Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza 752
  3. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 666
  4. Hokejisti ako deň a noc 664
  5. Proti Macedóncom si trúfajú na postup 464
  6. Spadol z neba 235
  7. Kladivo 235
  8. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 213
  9. Oba tituly pre družstvá ŠK ŠOG Nitra, chlapci AC Stavbár strieborní 171
  10. Vrábľania v derby naplno 165

Najčítanejšie správy

Nitra

Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy

Dramatická situácia zrejme bude trvať až do polovice novembra. Vtedy majú otvoriť križovatku.

Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza

Malý Lapáš zažíva v poslednom období stavebný boom. Zápach sa podľa obyvateľov začal šíriť, keď napojili na starú čističku desiatky nových domov.

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Hokejisti ako deň a noc

Proti Trenčínu si debut v drese Nitry odbil 17-ročný Andrej Kollár.

Proti Macedóncom si trúfajú na postup

Mladí Nitrania sa v stredu predstavia v mládežníckej obdobe Lige majstrov.

Blízke regióny

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Z polikliniky miznú kľučky aj záchodové dosky + FOTO

Minulý rok išlo do opráv a údržby mestskej polikliniky na Družbe 270-tisíc eur. Hlavnou prioritou sú sociálne zariadenia, tie sú však aj najčastejším terčom vandalov.

Polícia hľadá hnedý Mercedes bez spätného zrkadla. Zachytil a ťažko zranil chodkyňu

Mladá žena ktorá kráčala v sobotu večer popri ceste z Pohronského Ruskova do Hronoviec.

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

Prvý Novozámčan na listine rozhodcov FIFA

Peter Kováč bude rozhodovať aj medzinárodné zápasy

Všetky správy

Štvrtý titul? O rok naň Sagan môže zabudnúť

Trať majstrovstiev sveta v Innsbrucku v roku 2018 je samý kopec.

Pozrite si záver MS z Bergenu, ktorý nebol v televízii

Zábery z helikoptéry ukazujú nástupy v posledných kilometroch aj to, ako skupina favoritov dostihla úniky.

Ešte v marci robil v obleku kľuky. Železná vôľa urobila z Jana Třísku Američana

Legendárny herec z Obecnej školy sa už v Česku necítil doma.

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní na Slovensku vyhýbať ťažšie

Ministerstvo financií vysvetľuje, že zmenou chce zakročiť proti agresívnemu daňovému plánovaniu a presunu ziskov mimo územia Slovenskej republiky.

Kam vyraziť