Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

Víťazom kola je Michal Lauko, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele je tesnejšie: 76 - Iveta Matejová, 75 - Tibor Šebök, 74 - Pavel Dojčar, Csaba Sándor, Marek Kováč, atď.

Kartón piva si rozdelili víťazi 13. kola. Vľavo Mária Krasňanská z Nových Sadov, vpravo Andrej Hudec z Čeľadíc, partner Evy Daniovej.Kartón piva si rozdelili víťazi 13. kola. Vľavo Mária Krasňanská z Nových Sadov, vpravo Andrej Hudec z Čeľadíc, partner Evy Daniovej. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 14. kola

Topoľčany - Sereď 0:1 2
FC Nitra jun. - Gabčíkovo 4:3 1
Veľké Úľany - Alekšince 3:1 1
N. Hrnčiarovce - V. Zálužie 1:2 2
Cabaj-Čápor - Rumanová 3:1 1
Mojmírovce - Rišňovce 3:6 2
D. Obdokovce - Klasov 2:3 2
ViOn C/Hostie - Machulince 3:3 X
Lukáčovce - Veča 3:0 1
Čierny Brod - Mostová 2:4 2

Poradie po 14. kole

76 - Iveta Matejová, Nitra

75 - Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

74 - Pavel Dojčar, Nitra, Csaba Sándor, Kolíňany, Marek Kováč, Čifáre

73 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce

Skryť Vypnúť reklamu

72 - Ľubomír Sako, Kolíňany, Martin Tesár, Nitra

71 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Richard Magušín, Jozef Nosian, Nitra, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Katarína Sándorová, Kolíňany, Viktor Balko, Lužianky, Ján Kóssi, Čifáre

70 - Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Barát, Nitra, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Juraj Bárek, Žirany, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Gustáv Molnár, P. Kesov

69 - Slavomír Kotrla, Karol Ryba, Štefan Bede, Michal Hunka, René Daniš, Nitra, Slavomír Sysel, Štefan Straňák, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Kristián Varga, Tešedíkovo, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Viliam Félis, Vráble, Ivan Mareček, Čab, Štefan Labdík, Lužianky, Ľubomír Rybár, Cabaj, Alexander Kobza, Čechynce, Milan Minarovič, Behynce, Peter Sládeček, V. Zálužie

Skryť Vypnúť reklamu

68 - Mária Sýkorová, Ladislav Piška, Michal Lauko, Ernest Szombath, Peter Plandora, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Andrej Hudec, Albert Lauro, Filip Dobiaš, Čeľadice, Milan Piovarči, Lužianky

67 - Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Odráška, Ivan Lenický, H. Kráľová, Tibor Szekér, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Marián Rajtár, Martin n/Ž., David Slíž, Dol. Streda, Anna Szarková, Topoľnica, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Vašek, Ivanka, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Pecho, Beladice, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Milan Šlosár, Čab, Ján Jambor, Rišňovce

66 - Pavol Pagáč, Ivanka, Peter Hamerlík, Jelka, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Baláž, Tibor Odráška, Šaľa, Pavel Bachan, Peter Čepček, Jana Studená, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ján Slíž, Beladice, Radoslav Bajnek, Vráble, Pavol Török, V. Dolina, Eugen Németh, Nitra, František Imre, Branč, Marek Fábry, Šurianky, Viera Pavelková, Golianovo, Ivanko Vanko, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

65 - Peter Solčiansky, Vlado Krajčovič, Vladimír Kompas, Jozef Nemeš st., Roman Sýkora, Ľudovít Konečný, Jozef Ehrenhold, Nitra, Viera Bradáčová, Golianovo, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, René Vincze, Šaľa, Vladimír Kéri, Slepčany, Matúš Vajzer, Báb, Marek Vlček, Lužianky, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, Rišňovce, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Daniel Lörincz, Branč, Ján Dekan, Velčice, Margita Pánisová, D. Krškany, Vojtech Borka, Trstice

64 - Miroslav Muzika, Patrik Andrášik, Peter Kompas, Pavol Ďurina, Ladislav Nosian, Ladislav Fazekaš, Nitra, Mária Holečková, Sereď, Pavol Viskup, Báb, Tibor Panyik, Matúškovo, Alexandra Gálová, Žirany, Alexander Repta, Branč, Peter Udvaros, Dominika Tóthová, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Martiška, Dražovce, Zara Čekey, Pohranice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Juhász, Kolíňany, Alexej Pavlov, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Dalibor Greguš, Čab, Peter Zahnaš, Lužianky, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Marian Koreň, Čeľadice

63 - Ivan Lauko, Laco Ištokovič, Jaroslav Lazor, Pavel Búš, Miriama Ďurinová, Pavel König, Nitra, Michal Hájnik, Pusté Sady, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Tibor Križovič, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Eva Lahučká, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Jozef Homola, Hosťovce, Kristián Pajer, Žirany, Ivan Tóth, Čakajovce, Vincent Hunka, Lužianky, Peter Lukáč, Klagenfurt, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Slavomír Tóth, Zolo Sabo, H. Kráľová, Jozef Kubáň, Alekšince, Tibor Šmitala, Čab

62 - Vladimír Nemšovský, Tomáš Drgoňa, Jozef Svitač, Denisa Bakošová, Alexander Mészáros, Rado Vágai, Dušan Novorolník, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Miroslav Javor, Sereď, František Čaniga, Dražovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Milan Lazan, Štefan Mrllák, Peter Hipp, Vladimír Móri, Šaľa, Jozef Dubaj, Jozef Augustín, Topoľčianky, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Roman Bilický, Preseľany, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Gajdoš, N. Streda, Peter Ryban, Nit. Streda, Jozef Török, Pata, Henrich Richter, Bratislava, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Miro Senneš, Cabaj, Štefan Valovič, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Tóth, Klasov, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Vodný, Babindol, Marián Pauk, Rumanová, Matej Jánošík, Mário Čurgali, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Marek Fábry ml., Šurianky, Miroslav Močol, Alekšince

61 - Ľubomír Mikula, Stanislav Billík, Juraj Urban, Martin Peniaško, Miroslav Fábry, Ivan Magdolen, Vlado Lyžičiar, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Margetin, Rišňovce, Miloš Remenár, Dušan Preták, Jana Dudonová, Sereď, Roman Tkáč, Rumanová, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Doboš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriel Odráška, Šaľa, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Bodi, Stanislav Debnár, Boris Lacika, Zbehy, Mária Mesárošová, Juraj Dubeň, Lehota, Vladimír Gálik, Jelenec, Jozef Šercel, Váhovce, Stanislav Husár, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Lovász, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Popík, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Alžbeta Šándorová, Kolíňany

60 - Miroslava Miháliková, Ladislav Baláži, Ľubomír Turňa, Roman Hradecký, Ivan Kozár, Ivan Balla, Štefan Matesko, Lenka Sýkorová, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Ján Hegyi, Jelka, Pavel Mihálik, Peter Visolajský, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Králik, T. Mlyňany, Dušan Petrovič, Obyce, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Gabriel Galbavý, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Peter Kluka, Lapáš, Stanislav Packa, Močenok, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Peter Scheer, Kolíňany, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Ivanka, Vladimír Machata, Lúčnica, Cyril Slamka, Rišňovce, Štefan Fiala, Branč, Miloš Gál st., Žirany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Rybanský, Kapince, Miroslav Tonka, Sľažany

59 - Ľubica Tasáryová, Janka Račková, František Benc, Dávid Said, Daruška Horváthová, Marián Benca, Ján Kmeťo, Jozef Hudec ml., Mária Kóšová, Miroslav Lieskovský, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Michaela Benköová, Močenok, Tibor Glovenský, Košúty, Milan Pagáč, Ivanka, Janka Gálová, Žirany, Jozef Šebík, Jozef Kukliš, Helena Augustínová, Topoľčianky, Štefan Dubnička, Váhovce, Anna Fazekašová, Neded, Alojz Rajtár, Sľažany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Kutak, Peter Popelka, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Slavko Mikula, Zbehy, Martin Kriššák, P. Kesov, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany, Timea Mészárosová, Šaľa

58 - Ernest Mako, Dušan Letko, Anton Dano, Boris Grežo, Vladimír Papp, Mária Königová, Jozef Paulík, Milan Púčik, Nitra, Anton Barčák, Abrahám, Anna Duczová, Gabriel Lešš, Ivan Tóth, H. Kráľová, František Kóša, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Dušan Kolenčík, Trnovec, Pavel Kúsek, Žikava, Emanuel Maňúch, Žirany, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Lehocký, Erika Vystavelová, Šaľa, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Golianovo, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Hoppan, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, František Finta, Kolíňany, Jožko Černý, Rumanová, Milan Roman, Čab, František Sabo, Vinodol, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Pavol Štefek, V. Dolina, Ladislav Kéry, Volkovce

57 - Viera Lauková, Marián Mičík, Pavel Čvirik, Štefan Csampai, Jozef Kováč, František Grom, Michal Garay, Juraj Paška, Ivan Minárik, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Július Bradáč, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavel Babiak, Miloš Kukučka, Žitavany, Milan Bekéni, Robert Ščepka, Eva Ščepková, Šaľa, Tibor Tóth, Žihárec, Lukáš Valent, Hosťovce, Štefan Kočiš, Trnovec, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Peter Bartoš, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Peter Vranský, Zbehy, Imrich Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Adam Nádaský, Lužianky

56 - Dezider Zaujec, Štefan Verták, Juraj Hrnčár, František Dedič, Pavel Hrnčár, Ján Bernát, Štefan Dékány, Ľubomír Rák, Jozef Prešinský, Ladislav Pindeš, Michal Motúz, Imrich Ručkay, Nitra, Magda Čmaradová, Sereď, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marek Andel, Vráble, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Július Miškovič, Ladislav Hučko, Peter Jobbágy, Jozef Kučera, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Ján Školník, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vincent Komačka, Topoľčany, František Kausek, Klasov, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Kuzmický, Ivanka, Karol Blažovič, Štefan Hudec, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Rudolf Macho, Kolíňany, Marcel Pánis, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Páleník, Prílepy

55 - Daniel Tasáry, Ľuboš Baranec, Janka Čambalová, Peter Kardoš, Eduard Szabo, Ľudovít Kováč, Martin Halmeš, Milan Borovský, Nitra, Jozef Danada, Július Benkö st., Martina Hippová, Miroslav Mokráš, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Branč, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Milan Kukučka, Žitavany, Vojtech Mesároš, Lehota, Katka Kišacová, Nové Sady, Renáta Gálová, Žirany, Henrich Bíro, Čakajovce, Miroslav Tokár, Vráble, Vladimír Tasáry, Ivanka, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Michal Belan, Svätoplukovo

54 - Jarmila Saidová, Erich Schober, Dionýz Pecháček, Ján Ehrenhold, Jaroslav Andrášik, Štefan Zabák, Jozef Hudec st., Milan Ružička, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Haspra, Topoľčianky, Emil Remeň, Čeľadince, Lukáš Mesároš, Lehota, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter Odráška, H. Kráľová, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Svitač, Telince, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jozef Andel, Vráble, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kollár, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Nikodem, Rišňovce, Peter Náhlik, Nové Sady

53 - Edita Buchová, Friggo Rondoš, Ľubomír Bartakovič, Daniel Andrášik, Nitra, Jozef Lenčeš, Roman Harčár, Róbert Sedlák, Šaľa, Ľubomír Novota, Irena Petková, Daniela Sečkárová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Sidónia Boboková, Volkovce, Ladislav Holečka, Ladice, Henrieta Fazekašová, Neded, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Kozla, Žirany, Jaroslav Grman, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Dušan Gál, Klasov, Janka Tóthová, H. Kráľová, Peter Štefanka, Lužianky, Sebastián Grznár, Rišňovce, Karol Miček, P. Kesov, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marián Valla, V. Zálužie, Ján Bedeč, H. Saliby

52 - Ladislav Skalický, Igor Drotár, Lenka Königová, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Anna Kubalová, Sereď, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Anna Pacherová, Sľažany, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Anton Kazáň, Bartolomej Guľka, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany, Roman Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany

51 - Ján Palka, Juraj Krčmár, Ján Hudec, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Štepianský, Hostie, Pavol Sedliačik, Ján Szöcs, Šaľa, František Kunkel, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Daniel Mako, Čakajovce

50 - Milan Vöröš, Ľuboš Mičík, Miloš Sýkora, Ivor Vinohradský, Mária Kóšová ml., František Zelovič, Nitra, Margita Kališová, Marek Sokol, Janka Jašiková, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Michal Palka, Cabaj, Vladimír Krčmár, Lapáš, Ivan Remeň, Nit. Streda, Ľudmila Verešová, Golianovo, Jana Gálová, Žirany, Ján Hnilica, Lužianky, Mária Kováčová, Imrich Struhár, Karol Bujalko, Vráble, Hilda Mičeková, P. Kesov, Peter Černák, Lúčnica

49 - František Filo, Mariana Letková, Ľudovít Laca, Nitra, Denis Novota, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Marián Straňák, H. Kráľová, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Peter Matulník, Nové Sady

48 - Dušan Koszorú, Vladimír Depeš, Dajana Borovská, Milan Petráš, Viliam Halla, Nitra, Ján Gál, Žirany, Ján Félis, Gabriel Danko, Žitavany, Eva Súľovská, František Chudý, Rišňovce, Július Szarka, Topoľnica, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Vlado Kupec, Zbehy, Albín Tóth, Čakajovce

47 - Marián Kopáčik, Pavol Uher, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Katarína Zabáková, Lehota

46 - Andrej Kudamik, František Juhás, Tomáš Krajčovič, Peter Bezák, Jozef Gutai, Marián Barta, Stanislav Habáň, Nitra, Jozef Sklenár, Ján Martinek, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Toman, D. Krškany, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Eva Daniová, Čeľadice

45 - Miro Račko, Igor Kotora, Nitra, Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Miloš Macala, Gáň, Karol Čurgali, Mojmírovce, Milan Greguš, Zbehy, Justína Gálová, Žirany, Tomáš Strapko, Beladice

44 - Ján Lipovský, Báb, František Hrnčiar st., Nitra, Marián Titka, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Ambrózy, Selice, Ján Golha, Vráble, Mário Fábry, Šurianky

43 - Marián Grman, Jaroslav König, Jabar Said, Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Jozef Tomek, Lúčnica, Július Pápay, H. Kráľová, Pavel Períček, Rišňovce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Alex Lovás, H. Saliby, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.

42 - Ladislav Babóti, Vlčany, Roman Uher, Šaľa, Miroslav Kováč, Žikava, Jozef Moder, Viliam Čurgali, Nitra, Radek Kováčik, Vráble, Monika Bačová, Čakajovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Emil Rusnák, Beladice

41 - Filip Vašíček, Sereď, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Peter König, Ivanka, Gabika Szökeová, Vráble

40 - Ľubomír Ballay, Lužianky, Tatiana Mifková, Gabriel Lencsés, Róbert Pospiš, Peter Zeleňák, Šaľa, Marián Cifra, Žirany, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Miroslav Kováč, Vráble, Dominik Bartakovič, Pavol Pavelka, Nitra, Michal Hitka, Martin n/Ž.
39 - Pavol Kozma, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Lelkes, Selice, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Peter Mako, Čakajovce, Filip Marinov, Rumanová
38 - Monika Skalická, Nitra, Marián Kapko, Komjatice, Milan Strapko, Beladice, Juraj Vrábel, Lužianky, Marián Varga, Sľažany
37 - Patrik Studený, Nitra, Dalibor Bradáč, Golianovo, Erik Candrák, Alekšince, Peter Tuhý, Machulince
35 - Kamil Oravec, T. Mlyňany, Martin Kuchár, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexander Špánik, Šoporňa
34 - Stanislava Gáliková, Machulince, Miro Tonka, Sľažany, František Bojda, Nitra, Marek Hlava, Praha
33 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Erik Somor, Miroslav Vajzer, Lukáš Vajzer, Vráble, František Jasan, Podhorany, Jozef Kóša, Nitra
32 - Viera Kovanová, Ivana Olšanská, Nitra
31 - Július Benkö ml., Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Vlado Sásik, Nitra, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo, Monika Pápayová, H. Kráľová
30 - Dušan Bogár, Galanta, Marián Móri, Šaľa, Jozef Petrovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.
29 - Marián Tkáč, Sereď, Juraj Žiačko, Šaľa, Vincent Botló, Zl. Klasy, Tibor Berec, Lapáš
28 - Ľuboš Nagy, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Vlado Matušica, Hájske, Marián Tatara, Topoľčany, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Kupec, Zbehy, Denisa Révayová, Nitra, Ján Bliska, D. Krškany
27 - Ján Londák, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Celestín Berecz, Branč
26 - Ján Kozla, Kolíňany
25 - Bohuš Čačaný, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Patrik Rudinec, Nitra
24 - František Szusztor, V. Cetín, Arpád Balogh, Kolárovo, Mário Brat, Golianovo, Ján Pacher ml., Nitra, Jozef Malý, Vráble, Pavol Prosnan, Rišňovce
23 - Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Ladislav Németh, V. Úľany, Katarína Malá, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Dalibor Straňák, Veľký Kýr, Gitka Letková, Nitra
22 - Laci Takács, Dlhá n/V., Margita Letková, Nitra
21 - Matej Šimko, Močenok, Lukáš Šabík, Nitra
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Ľubomír Lenický, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Štefan Kopčan, Nové Sady
19 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Tomáš Kršiak, Lovce, Pavol Holták, D. Krškany
16 - Martin Kovan, Michal Borovský, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske
14 - Mário Belák, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj
13 - Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Janka Pavlíková, Zl. Moravce, Branislav Kišac, Nové Sady, Ondrej Kováč, Žitavany
12 - Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Katarína Billíková, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa
11 - Július Braun, Močenok, Marián Balko, Štitáre
10 - Ľudmila Bradáčová, Golianovo
9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Mária Virágová, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jarko Fúska, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešeňov
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok, Mária Krasňanská, Nové Sady
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Vladimír Viskup, František Piška, Nitra, Roman Pápay, Močenok
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Patrik Benček, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce, LAdislav Sivák, Žirany
5 - Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Roman Singer, Juraj Lacina, Nitra, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Golianovo, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Katarína Kuzmická, Ivanka, Laci Rybár, H. Kráľová
4 - Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Roman Mrázik, Nitra, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice, Ladislav Varga, Topoľnica, Ján Lazo, Branč, Róbert Lešš ml., Šaľa
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, František Laczko, Tešedíkovo, Marek Marcinkech, Vinodol, Zlatica Benczová, Žirany, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka, Nina Letková, Nitra
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, Nitra, Andrej Repta, Branč, Jaro Fúska, Zbehy
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce, Dušan Gubran, Nitra, Jozef Čulák, Ivanka

Víťazom 14. kola je Michal Lauko z Nitry, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 391
  2. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 16 017
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 207
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 624
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 887
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 924
  7. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 743
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 533
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 457
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 249
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.
Aktualizované o stanovisko hovorcu siete nemocníc.

Peniaze za potvrdenie úmrtia člena rodiny na koronavírus nemocnice nedávajú. Ani tá galantská

Ako uviedla krajská policajná hovorkyňa, informácie sa nezakladajú na pravde a ten, kto ich šíri a verejne zdieľa v statusoch, sa môže dopustiť trestného činu.

Spisovateľka Katarína Kuniková: Občas sa obávam, že to, čo dávam na papier, sa mi prihodí

Autorka dvoch úspešných románov už pracuje na novom príbehu. Svojich čitateľov rozdelila na dve odlišné skupiny.

Katarína Kuniková počas krstu svojej druhej knihy.

Šalianska radnica počas sviatkov posilní na cintorínoch hliadky mestskej polície

Šalianska radnica sprístupní od budúceho týždňa cintoríny v upravenom prevádzkovom čase. Ich brány budú od 26. októbra do 2. novembra otvorené od 8. do 22. hodiny.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Už ste čítali?