Pondelok, 2. august, 2021 | Meniny má GustávKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Víťazom 3. kola je Július Benkö, ktorý uhádol 9 zápasov! Poradie na čele: 22 - Ernest Szombath; 21 - J. Dubaj, F. Dobiaš, J. Benkö, R. Vincze, J. Pacher, atď.

Na kartón piva Corgoň sa môže tešiť Šaľan Július Benkö. Trafil 9 zápasov, pričom dokonca nikto iný netrafil 8 zápasov, až 16 tipéri uhádli sedem.Na kartón piva Corgoň sa môže tešiť Šaľan Július Benkö. Trafil 9 zápasov, pričom dokonca nikto iný netrafil 8 zápasov, až 16 tipéri uhádli sedem. (Zdroj: (KI))

Správne tipy 3. kola

FC ViOn - B. Bystrica 1:1 X
Vráble - Nemšová 1:1 X
H. Obdokovce - Čeľadice 2:1 1
Solčany - Lapáš 1:5 2
Váhovce - D. Saliby 3:2 1
Machulince - Selice 1:2 2
Rišňovce - Jarok 3:2 1
Hosťová - Čechynce 0:1 2
Č. Hrádok - Topoľčianky 3:3 X
Košúty - Tomášikovo 4:0 1

Poradie po 3. kole

22 - Ernest Szombath, Nitra

21 - Jozef Dubaj, Topoľčianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Július Benkö, René Vincze, Šaľa, Ján Pacher, Nitra

20 - Dušan Petrovič, Obyce, Sidónia Boboková, Volkovce, Pavol Viskup, Báb, Henrieta Fazekašová, Neded, Ján Štepianský, Hostie, Ján Martinek, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Ivan Tóth, Čakajovce, Štefan Zabák, Nitra, Samuel Mikle, Klasov

Skryť Vypnúť reklamu

19 - Peter Hipp, Dominika Tóthová, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ján Dekan, Velčice, Arpád Balogh, Kolárovo, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Kupec, Zbehy, Kristián Krasňanský, N. Sady, Marta Nosianová, Nitra, Miroslav Kováč, Vráble, Kristián Varga, Tešedíkovo

18 - Ladislav Piška, Jaroslav Lazor, František Dedič, Miroslav Fábry, Roman Sýkora, Jozef Lenghart, Miroslav Lieskovský, Vlado Krajčovič, Daruška Horváthová, Nitra, Jozef Sklenár, Július Miškovič, Daniel Boháč, Simona Révayová, Šaľa, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce, Denis Novota, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Alexander Kobza, Čechynce, Ivan Ďurický, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Šercel, Váhovce, Marián Mateička, Behynce, Peter Scheer, Alžbeta Šándorová, Csaba Sándor, Kolíňany, Tibor Šmitala, Čab, Alojz Rajtár, Sľažany, Štefan Kúsek, Hostie, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Peter Bartoš, Mário Pargáč, N. Sady, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Jozef Žemba, Rišňovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Lajda, Terka Tasáryová, Ivanka, Marek Vlček, Milan Piovarči, Lužianky, Imrich Struhár, Jaroslav Grman, Viliam Félis, Vráble, Ľubomír Gyepes, Klasov

Skryť Vypnúť reklamu

17 - Jozef Nemeš st., Viliam Halla st., Ján Hnilica, Ján Bernát, Jaroslav Andrášik, Dušan Novorolník, Karol Ryba, Ladislav Skalický, Miloš Sýkora, Milan Púčik, Jozef Prešinský, Nitra, Filip Kučera, Ján Szöcs, Juraj Csirik, Šaľa, Ľubomír Ballay, Karol Blažovič, Vincent Hunka, Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Peter Zahnaš, Štefan Peťovský, Lužianky, Imrich Valent, Štefan Hrúzik, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Bielik, Jozef Haspra, Topoľčianky, Jozef Paukov, Pavel Bachan, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Zuzana Zabáková, Peter Lukáč, Lehota, Martin Kornutij, V. Zálužie, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Ladislav Odráška, Zolo Sabo, H. Kráľová, Jozef Repa, Prílepy, Michaela Benköová, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Holečka, Ladice, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., František Čaniga, Dražovce, Roman Bilický, Preseľany, Zara Čekey, Pohranice, Peter Vašek, Ivanka, Henrich Bíro, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Marek Fábry, Šurianky, Dušan Podhradský, D. Krškany, Michal Belan, Svätoplukovo, Tomáš Fonody, Tehla, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Janka Gálová, Žirany

Skryť Vypnúť reklamu

16 - Iveta Matejová, Pavol Holták, Mária Kóšová, Eugen Németh, Oľga Szabová, Marián Benca, Štefan Csampai, Jozef Svitač, Patrik Andrášik, Erich Schober, Vladimír Nemšovský, Igor Drotár, Pavel König, Ľuboš Baranec, Mária Königová, Michal Motúz, Marián Mičík, Vlado Lyžičiar, Nitra, Tibor Szekér, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Zeman, Matúš Jančo, Jelenec, Tibor Bene, D. Obdokovce, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Peter Pecho, Beladice, Daniel Lörincz, Celestín Berecz, Branč, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Valovič, Rišňovce, Marián Hörik, D. Štitáre, Dalibor Greguš, Čab, Milan Greguš, Zbehy, Roman Tkáč, Marián Pauk, Filip Marinov, Rumanová, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Odráška, Zoltán Odráška, Ľubomír Straňák, Ladislav Lovás, Ivan Tóth, Gabriel Galbavý, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Emil Dubec, Žikava, Soňa Valentová, T. Mlyňany, David Slíž, Dol. Streda, Andrej Hudec, Čeľadice, György Jakubecz, Eduard Kontár, Alex Lovás, H. Saliby, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Barát, Topoľčany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Milan Lazan, Nathan Udvaros, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Mário Slezák, Lukáčovce, Magda Čmaradová, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Ján Kozla, Gašpar Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Zsolt Király, Č. Voda, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Čentéš, Daniel Mako, Čakajovce, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Gustáv Molnár, P. Kesov, Štefan Tóth, Klasov, Matúš Vajzer, Báb, Peter Eliáš, Lúčnica, Ján Golha, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Sádovský, Žitavce, Dušan Kolenčík, Trnovec

15 - Vladimír Kompas, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, René Daniš, Štefan Matesko, Milan Ružička, František Juhás, Rado Vágai, Vlado Matušica, Tomáš Drgoňa, Richard Magušín, Roman Hradecký, Slavomír Kotrla, Anton Dano, Juraj Náhlovský, Miroslav Mada, Dionýz Pecháček, Ivan Kozár, Ladislav Fazekaš, Ivan Lauko, Viera Lauková, Ľubomír Turňa, Boris Grežo, Nitra, Marián Titka, Tibor Križovič, Marián Kopáčik, Marián Móri, Martina Hippová, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Jozef Lenčeš, Jozef Danada, Milan Bekéni, Šaľa, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Masár, Eva Lahučká, Marián Zlatňanský, Mirko Benček, Michal Valo, Jozef Virág, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Palka, Cabaj-Čapor, Peter Náhlik, Branislav Kišac, Peter Kišac, N. Sady, Miro Senneš, Cabaj, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Andrej Maťo, Štefan Finta, Jarok, Mário Čurgali, D. Krškany, Pavol Lieskovský, Peter Sládeček, Marek Kováčik, V. Zálužie, Boris Lacika, Vlado Kupec, Pavol Králik, Ivanko Vanko, Zbehy, Marek Fábry ml., Šurianky, René Scheer, Kolíňany, Viktor Balko, Juraj Vrábel, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Henrich Richter, Bratislava, Ladislav Kéry, Volkovce, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Mário Valky, Šintava, František Chudý, Rišňovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Vojtech Mesároš, Lehota, Mária Holečková, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Ladislav Čekey, Pohranice, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Margita Pavelková, Golianovo, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Mikuláš Pintér, Peter Obložinský, Branč, Robert Lipecký, Čakajovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Miroslava Kobzová, Čechynce, Jana Fazekašová, Marek Desat, Podhorany, Vladimír Tasáry, Roman Vrábel, Ján Vaško, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ľubomír Kollár, H. Kráľová

14 - Peter Kardoš, Ľudovít Kováč, Laco Ištokovič, Marcela Holtáková, Ivan Minárik, Pavel Búš, Marián Barta, Jozef Ehrenhold, Ernest Mako, Stanislav Billík, Friggo Rondoš, Igor Galovič, Michal Hunka, Dávid Said, Mária Sýkorová, Lenka Sýkorová, Vladimír Depeš, Alexander Mészáros, Ján Hudec, Ján Ehrenhold, Martin Kuchar, Michal Garay, Miriama Ďurinová, Jozef Nosian, Tomáš Levčík, Eduard Szabo, Nitra, Peter Lehocký, Pavol Uher, Adrián Danada, Vladimír Móri, Miroslav Mokráš, Tibor Odráška, Roman Uher, Pavel Mihálik, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Emil Rusnák, Beladice, Jozef Kukliš, Jozef Šebík, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Kristián Frajka, Patrik Benček, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Kutak, Jarok, Rudolf Macho, Katarína Sándorová, Peter Juhász, Kolíňany, Adam Bíro, Čakajovce, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Filip Guzmický, Milan Pagáč, Peter König, Ivanka, Anton Adamec, H. Lefantovce, Jozef Záhorský, Ján Jambor, Katka Macháčová, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Bodi, Peter Vranský, Stanislav Debnár, Zbehy, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Tibor Panyik, Matúškovo, Vlado Jánošík, Juraj Holták, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Otakar Móry, Močenok, Milan Roman, Roman Fuska, Čab, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Minárik, Obyce, Dušan Bogár, Galanta, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Viliam Moravčík, Kajal, Miloš Macala, Gáň, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Jozef Mako, N. Sady, Anton Barčák, Abrahám, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Török, Pata, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Tibor Horváth, Komjatice, Dávid Farár, Neded, Judita Bužíková, Čápor, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vladimír Miškolci, Lehota, František Finta, Jelenec, Bartolomej Guľka, Branč, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Ján Marták, Choča, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Jacsa, Žihárec

13 - Štefan Páleník, Prílepy, Patrik Pacher, Marta Kunkelová, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Marián Valla, V. Zálužie, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Hudec ml., František Bojda, Miroslav Raček, Vladimír Papp, Jozef Hudec st., Anna Billíková, Milan Vörös, Štefan Bede, Pavol Pavelka, Jarmila Saidová, Ján Kmeťo, František Filo, Dušan Koszorú, Michal Lenický, Viliam Halla ml., Nitra, Albert Lauro, Čeľadice, Roman Guzmický, Ivanka, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Andrej Mareček, Čab, Veronika Bábiková, Rumanová, František Kóša, Alexander Repta, Branč, Vladimír Gombáš ml., Eva Gombášová, Michaela Dobišová, Močenok, Štefan Kočiš, Trnovec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Fazekaš, Anna Fazekašová, Neded, Stanislav Pacher, Sľažany, Ladislav Baláži, Martina Filová, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Vojtech Borka, Trstice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marek Sokol, František Szolík, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Mészáros, Peter Ambrózy, Selice, Jaroslav Skačan, Tibor Tóth, Žihárec, Pavol Bradáč, Golianovo, Anna Szarková, Topoľnica, Július Čmehyl, H. Potôň, Ivan Remeň, Nit. Streda, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Gál, Ján Gál, Žirany, Albín Tóth, Čakajovce, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Chovanec, Šurianky, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Martin Kriššák, P. Kesov, Matúš Rybanský, Kapince, Marek Kováč, Čifáre, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Ján Hegyi, Jelka, Marián Labai, Štitáre

12 - František Zelovič, Jozef Kóša, Štefan Verták, Milan Petráš, Ľubomír Bartakovič, Jozef Gutai, Ján Šimun, Pavel Dojčar, Juraj Urban, Miroslav Muzika, Monika Skalická, Miroslava Rosinská, František Hrnčiar ml., Miro Račko, Jozef Paulík, Peter Solčiansky, Stanislav Habáň, Ľuboš Mičík, Juraj Demény, Nitra, Jozef Baláž, Roman Harčár, Peter Jobbágy, Šaľa, Ľubomír Novota, Patrik Londák, Zl. Moravce, Ján Félis, Štefan Mravík, Žitavany, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Andel, Jeremiáš Vnuk, Jozef Hoppan, Radoslav Bajnek, Vráble, Mirka Guzmická, Ľubor Kajaba, Ivanka, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Kollár, Zbehy, Anna Duczová, Marián Straňák, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Štefan Kopčan, N. Sady, Ján Bedeč, H. Saliby, Milan Šlosár, Čab, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Árgyusi, Neded, Michal Hájnik, P. Sady, Miroslav Kozlík, Ľudmila Verešová, Viera Pavelková, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Varga, Topoľnica, František Margetin, Rišňovce, Ján Gajdoš, N. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Vladimír Gálik, Jelenec, Daniel Ivančík, Čakajovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Peter Rybanský, Peter Rybanský ml., Kapince, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Tomek, Lúčnica, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Milan Roško, Dyčka, Pavol Török, V. Dolina

11 - František Grom, Ján Barát, František Benc, Ľudovít Konečný, Ivan Magdolen, Dušan Letko, Juraj Hrnčár, Dezider Zaujec, Janka Račková, Ján Doboš, Ladislav Pindeš, Lenka Königová, Andrej Kudamik, Dajana Borovská, Nitra, Timea Mészárosová, Štefan Mrllák, Róbert Sedlák, Ladislav Héviz, Michal Bachratý, Šaľa, Ján Školník, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Adam Nádaský, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Anton Bábik, Ľuboš Varga, Rumanová, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Tomáš Veverka, P. Kesov, Pavel Kúsek, Žikava, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Janka Tóthová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ladislav Babóti, Vlčany, Viera Bradáčová, Golianovo, Štefan Lipovský, Jozef Drahovský, P. Sady, Jozef Martiška, Dražovce, Milan Fúska, Branč, Katka Kišacová, N. Sady, Slavko Mikula, Zbehy, František Sabo, Vinodol, Jozef Horňák, Rišňovce, Marián Koreň, Čeľadice, Jaroslav Chren, Žitavany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Marcel Tokár, Jozef Malý, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Kováč ml., Čifáre, Jozef Vodný, Babindol, Martina Segíňová, Sľažany

10 - Pavel Čvirik, Denisa Bakošová, Janka Čambalová, Štefan Dékány, Peter Kompas, Nitra, Róbert Ščepka, Gabriel Odráška, Eva Ščepková, Pavol Sedliačik, Juraj Žiačko, Šaľa, Pavel Sojka, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Milan Kukučka, Žitavany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Toman, Matej Jánošík, D. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, František Szusztor, V. Cetín, Slavomír Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Dušan Preták, Sereď, Július Bradáč, Golianovo, Július Szarka, Topoľnica, Pavol Kozma, Čápor, Ladislav Gál, Žirany, Roman Obložinský, Ivanka, Miroslav Oslanec, Vráble, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľubica Barčáková, Abrahám, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž., Peter Sáraz, H. Ohaj, František Imre, Branč

9 - František Hrnčiar st., Igor Kotora, Ladislav Nosian, Pavol Ďurina, Nitra, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Irena Petková, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Eva Daniová, Čeľadice, Marián Lovász, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Miroslav Tonka, Anna Pacherová, Juraj Segíň, Jozef Staňo, Sľažany, Peter Visolajský, Filip Udvaros, Šaľa, Pavol Pagáč, Viktória Königová, Ivanka, Lukáš Mesároš, Lehota, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jožko Černý, Rumanová, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Zima, Vráble, Tibor Karácsony, Váhovce

8 - Ivor Vinohradský, Ľubomír Rák, Pavel Hrnčár, Ivan Chrenák, Ivan Čimo, Erika Révayová, Gitka Letková, Emília Hudecová, Roman Marci, Michal Lauko, Nitra, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., František Kunkel, Jana Pacherová, Zl. Moravce, František Finta, Kolíňany, Ladislav Odráška st., Ernest Lenický, H. Kráľová, Marián Tkáč, Sereď, Norbert Zsigmond, N. Život, Tatiana Mifková, Július Žitňák, Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo, Anton Kazáň, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Katarína Malá, Radek Kováčik, Vráble, Miroslav Ďuriač, Hostie, Martin Šebesta, Bratislava, Ondrej Kováč, Žitavany, Peter Matulník, N. Sady

7 - Ján Antal, Nitra, Michal Palka, Cabaj, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Peter Száraz, H. Ohaj, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Dalibor Bradáč, Golianovo, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Peter Svitač, Telince, Marián Piterka, Svätoplukovo

6 - Jozef Kováč, Edita Buchová, Jaroslav König, Dominik Bartakovič, Jozef Moder, Július Németh, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Karol Hlavatý, Šaľa, František Švihorík, P. Sady, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Andrej Repta, Branč, Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Korec, Rišňovce, Silvester Pintér, Veľký Cetín

5 - Matúš Turňa, Ľubica Homolová, Matej Galgóci, Milan Borovský, Lukáš Schober, Tomáš Krajčovič, Ivan Balla, Valéria Dobošová, Nitra, Miroslav Fúska, Sebastián Grznár, Rišňovce, Ladislav Piška, Filip Vavaros, Ľuboš Plevka, Róbert Pospiš, Šaľa, Justína Gálová, Attila Sonlajtner, Žirany, Vladimír Kéri, Slepčany, Július Galo, D. Krškany, Miroslav Vajzer, Vráble

4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Milada Dojčarová, Marek Husivarga, Patrik Studený, Mariana Letková, Mária Kóšová ml., Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Peter Trungel, Vráble, František Laczko, Tešedíkovo, Karolína Königová, Ivanka, Martin Búcora, Šurianky, Peter Ryban, Nit. Streda, Michal Hitka, Martin n/Ž.

3 - Miroslava Matejová, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Silvia Csányiová, Janíkovce, Daniela Tasáryová, Nitra, Štefan Valábek, Šaľa, Matúš Cibuľa, Žitavce, Michal Buranský, Vráble

2 - Ján Popik, D. Krškany, Marek Andel, Vráble, Michaela Kopecká, Ivanka

Víťazom 3. kola je Július Benkö zo Šale, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  2. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte
  3. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  4. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  5. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  6. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  7. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  8. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  9. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  10. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  1. Vodného slalomára privítal doma aj jeho hlavný partner BILLA
  2. Autorka prezradila motív novej knihy. Poteší nielen romantičky
  3. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
  4. Diskusia o elektromobiloch nie je „súťaž krásy“
  5. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  6. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  7. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  8. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  9. Košická štvrť je súčasťou odpadového experimentu.
  10. Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je rizikovejšia
  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 5 395
  2. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 5 145
  3. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 694
  4. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 667
  5. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 3 507
  6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 3 488
  7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 246
  8. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 2 833
  9. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 2 342
  10. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova 2 336
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Lucia Nováková sa uchádza o titul Miss Slovensko 2021.

Do súťaže krásy sa prihlásila sama. Už dlhší čas mala pocit, že potrebuje zmenu.


3 h
Mestské múzeum v Zlatých Moravciach.

Podľa organizátorov je expozícia svojím spracovaním zaujímavá pre detského diváka i pre laickú verejnosť.


TASR 4 h
František Rapan.

Možno aj na to bol dobrý tento môj prípad, že si začali dávať pozor, hovorí František Rapan. Na druhú operáciu sa zatiaľ neodhodlal.


4 h
Július Fujak (vpravo) pri predstavovaní novej publikácie.

Alternatívnu scénu hudobník a pedagóg približuje v novej knihe.


7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Rozsudok nie je právoplatný.


1. aug

Po ťažko zraneného Milana priletel záchranársky vrtuľník, zdravotníci bojovali o jeho život viac ako hodinu.


1. aug

Slovenskom sa ženú búrky.


1. aug

Ľudia sa nestihli spamätať a prišla ďalšia povodeň.


6 h

Už ste čítali?