Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Rátalo sa 7 zápasov. Šestnásti tipéri uhádli šesť. Poradie na čele: 42 - René Vincze, 41 - Ernest Szombath, Samuel Mikle, 40 - Jozef Šercel, Peter Lajda, atď.

Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol víťaz 6. kola Ján Ligač z Cabaja-Čápora.Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol víťaz 6. kola Ján Ligač z Cabaja-Čápora. (Zdroj: (KI))

Správne tipy 12. kola

FC ViOn - Dun. Streda 1:1 X
Dubnica - Šaľa 4:1 1
Kalná n/Hr. - Galanta -
Šoporňa - Pusté Úľany -
Radošina - Tešedíkovo -
Kolíňany - Janíkovce 4:0 1
Ivanka - Sľažany 3:0 1
Kynek - Rumanová -
D. Krškany - Dyčka 0:3 2
T. Mlyňany - Velčice 2:3 2
Dolná Streda - Šintava 2:4 2

Poradie po 12. kole

42 - René Vincze, Šaľa

41 - Ernest Szombath, Nitra, Samuel Mikle, Klasov

40 - Jozef Šercel, Váhovce, Peter Lajda, Ivanka

39 - Juraj Kadlieček, Dražovce

38 - Ján Štepianský, Hostie

37 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Arpád Balogh, Kolárovo, Július Benkö, Dominika Tóthová, Ján Szöcs, Šaľa, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Vašek, Ivanka, Viliam Félis, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

36 - Jozef Svitač, Miroslav Fábry, Miloš Sýkora, Milan Púčik, Ivan Lauko, Štefan Zabák, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Paukov, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Bartoš, Kristián Krasňanský, N. Sady, Tibor Glovenský, Košúty, Ivan Bakyta, Jarok, Ivan Tóth, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov

35 - Iveta Matejová, Ladislav Piška, Patrik Andrášik, Slavomír Kotrla, Mária Sýkorová, Miroslav Lieskovský, Nitra, Ľubomír Ballay, Miroslav Piovarči, Juraj Vrábel, Lužianky, Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Čepček, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marián Mateička, Behynce, Alžbeta Šándorová, Csaba Sándor, Kolíňany, Henrieta Fazekašová, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany, František Chudý, Ján Jambor, Rišňovce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Mako, N. Sady, Zara Čekey, Pohranice, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Vrabec, Čakajovce, Ivan Kupec, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Alex Lovás, H. Saliby

Skryť Vypnúť reklamu

34 - Štefan Matesko, František Juhás, Tomáš Drgoňa, Roman Hradecký, Ján Pacher, Roman Sýkora, Jozef Lenghart, Marta Nosianová, Nitra, Denis Novota, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Karol Blažovič, Vincent Hunka, Lužianky, Peter Scheer, Kolíňany, Jozef Homola, Hosťovce, Emil Dubec, Žikava, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Gabriel Lešš, H. Kráľová, Roman Bilický, Preseľany, Gašpar Gál, Žirany, Michal Čery, Jelenec, Imrich Struhár, Vráble, Filip Marinov, Rumanová, Peter Lukáč, Lehota, Kristián Varga, Tešedíkovo, Stanislav Packa, Močenok

33 - Ján Bernát, Marián Benca, Karol Ryba, Vlado Matušica, Michal Hunka, Jaroslav Lazor, Anton Dano, Vladimír Nemšovský, Ján Ehrenhold, Jozef Nosian, Vlado Krajčovič, Boris Grežo, Nitra, Peter Lehocký, Ján Martinek, Peter Hipp, Peter Zeleňák, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Masár, Eva Lahučká, Patrik Benček, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Albert Lauro, Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Hudec, Marek Vlček, Milan Piovarči, Lužianky, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ján Dekan, Velčice, Michaela Benköová, Močenok, Tibor Panyik, Matúškovo, Milan Pagáč, Ivanka, Henrich Richter, Bratislava, Ján Árgyusi, Neded, Miroslav Szlamka, Váhovce, František Čaniga, Dražovce, Celestín Berecz, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Branislav Kišac, N. Sady, Peter Sládeček, V. Zálužie, Miroslava Kobzová, Čechynce, Jana Fazekašová, Podhorany, Marek Fábry, Šurianky, Peter Pecho, Beladice, Štefan Tóth, Ľubomír Gyepes, Klasov, Peter Eliáš, Lúčnica, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Dušan Kolenčík, Trnovec

Skryť Vypnúť reklamu

32 - Eugen Németh, Ľudovít Kováč, Ján Hnilica, Jaroslav Andrášik, František Dedič, Dávid Said, Jozef Prešinský, Tomáš Levčík, Nitra, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Štefan Hrúzik, Andrejka Božiková, Hosťovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Sidónia Boboková, Ladislav Kéry, Volkovce, Juraj Dubeň, Lehota, Jaromír Slíž, Beladice, Peter Palka, Cabaj-Čapor, Peter Náhlik, N. Sady, Miro Senneš, Ľubomír Rybár, Cabaj, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Ivan Ďurický, Branč, Roman Tkáč, Marián Pauk, Rumanová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Alojz Rajtár, Sľažany, Anna Fazekašová, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Vojtech Borka, Trstice, Miloš Macala, Gáň, Juraj Mészáros, Selice, Simona Révayová, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miloš Remenár, Igor Tkáč, Sereď, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Roman Margetin, Rišňovce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Zsolt Király, Č. Voda, Mário Pánis, D. Krškany, Terka Tasáryová, Ivanka, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jaroslav Grman, Vráble, Tomáš Fonody, Tehla, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Janka Gálová, Žirany, Roman Fuska, Čab, Ivanko Vanko, Zbehy

31 - Tibor Szekér, Ľubomír Novota, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Július Miškovič, Nathan Udvaros, František Szolík, Šaľa, Ľubomír Turňa, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Daniel Lörincz, František Imre, Branč, Dalibor Greguš, Čab, Miroslav Močol, Jozef Kubáň, Alekšince, Boris Lacika, Zbehy, Viktor Balko, Peter Zahnaš, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Andrej Hudec, Čeľadice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Viliam Moravčík, Kajal, Eduard Kontár, H. Saliby, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Margita Pavelková, Golianovo, Jana Gálová, Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Tóth, Žihárec

30 - Jozef Nemeš st., Oľga Szabová, René Daniš, Dušan Novorolník, Richard Magušín, Milan Vörös, Erich Schober, Ladislav Skalický, Dionýz Pecháček, Ivan Kozár, Igor Drotár, Pavel König, Dušan Koszorú, Miriama Ďurinová, Mária Königová, Eduard Szabo, Daruška Horváthová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Pavol Uher, Martina Hippová, Milan Lazan, Filip Kučera, Juraj Csirik, Jozef Lenčeš, Jozef Danada, Šaľa, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Mirko Benček, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Kutak, Jarok, Štefan Valovič, Rišňovce, Ján Slíž, Beladice, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Kočiš, Trnovec, Katarína Sándorová, Kolíňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Tóth, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Hamerlík, Jelka, György Jakubecz, H. Saliby, Stanislav Pacher, Sľažany, Juraj Minárik, Obyce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Magda Čmaradová, Sereď, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, Žirany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Albín Tóth, Čakajovce, František Finta, Jelenec, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Tomek, Lúčnica, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

29 - Vladimír Kompas, Štefan Verták, Ivan Minárik, František Bojda, Ľubica Tasáryová, Štefan Csampai, Štefan Bede, Lenka Sýkorová, Miroslava Rosinská, Viera Lauková, František Filo, Ľuboš Baranec, Marián Mičík, Michal Lenický, Nitra, Jozef Sklenár, Tibor Križovič, Marián Móri, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Zeman, Matúš Jančo, Jelenec, Marián Valla, V. Zálužie, Tibor Bene, D. Obdokovce, Imrich Guzmický, Mirka Guzmická, Vladimír Tasáry, Roman Vrábel, Ivanka, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Andrej Maťo, Jarok, Andrej Mareček, Tibor Šmitala, Čab, Peter Bodi, Vlado Kupec, Pavol Králik, Stanislav Debnár, Zbehy, Bohuš Baják, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Repa, Prílepy, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Haspra, Topoľčianky, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Zoltán Jancsó, Vlčany, František Kausek, Klasov, Ladislav Baláži, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Jozef Labuda, Solčany, Pavol Bradáč, Golianovo, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Ján Gál, Žirany, František Margetin, Rišňovce, Ján Gajdoš, N. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Milan Macho, M. Ripňany, Robert Lipecký, Čakajovce, Marek Desat, Podhorany, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Juhász, Kolíňany, Ján Golha, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Juraj Sádovský, Žitavce

28 - Peter Kardoš, Milan Petráš, Daniel Tasáry, Jozef Ehrenhold, Pavel Dojčar, Juraj Urban, Dezider Zaujec, Jarmila Saidová, Miro Račko, Vladimír Depeš, Alexander Mészáros, Ladislav Pindeš, Ladislav Nosian, Martin Kuchar, Štefan Dékány, Peter Kompas, Viliam Halla ml., Nitra, Marián Zlatňanský, Kristián Frajka, Ján Školník, Viliam Matejov, Ľubomír Králik, Jozef Virág, Zl. Moravce, Marián Titka, Jozef Baláž, Marek Sokol, Adrián Danada, Marián Kopáčik, Šaľa, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Andel, Jeremiáš Vnuk, Miroslav Kováč, Jozef Hoppan, Vráble, Cyril Slamka, Rišňovce, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Roman Guzmický, Pavol Pagáč, Ivanka, Marián Hörik, D. Štitáre, Ľudovít Desat, Podhorany, Nikoleta Šimáková, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Marek Fábry ml., Šurianky, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Odráška, Ľubomír Straňák, Zolo Sabo, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Mário Valky, Šintava, Emanuel Maňúch, Miloš Gál st., Žirany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Anton Barčák, Abrahám, Anna Szarková, Topoľnica, Július Čmehyl, H. Potôň, Tibor Horváth, Komjatice, Viera Pavelková, Golianovo, Mikuláš Pintér, Peter Obložinský, Branč, Henrich Bíro, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Tomáš Švec, Pohranice, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Kováč ml., Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Marián Labai, Štitáre, Jozef Drahovský, P. Sady

27 - Viliam Halla st., Mária Kóšová, Jozef Gutai, Miroslav Raček, Friggo Rondoš, Pavol Pavelka, Monika Skalická, Jozef Paulík, Stanislav Habáň, Ján Kmeťo, Michal Garay, Michal Motúz, Andrej Kudamik, Nitra, Timea Mészárosová, Miroslav Mokráš, Tibor Odráška, Peter Jobbágy, Juraj Žiačko, Šaľa, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Záhorský, Katka Macháčová, Rišňovce, Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Anna Duczová, H. Kráľová, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Eva Gombášová, Michaela Dobišová, Močenok, Štefan Kopčan, Peter Kišac, N. Sady, Milan Roman, Milan Šlosár, Čab, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Lipovský, Báb, Mária Holečková, Sereď, Jozef Török, Pata, Mária Látečková, Svätoplukovo, Slavko Mikula, Zbehy, Daniel Mako, Čakajovce, Bartolomej Guľka, Branč, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Matúš Rybanský, Peter Rybanský, Kapince, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Marek Kováč, Čifáre, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Ambrózy, Selice

26 - Jozef Hudec ml., Vladimír Papp, Marián Barta, Ernest Mako, Ľudovít Konečný, Juraj Náhlovský, Ladislav Fazekaš, Denisa Bakošová, Ľuboš Mičík, Michal Lauko, Nitra, Jozef Kučera, Roman Uher, Milan Bekéni, Šaľa, Emil Rusnák, Beladice, Milan Kukučka, Miloš Kukučka, Žitavany, Juraj Valla, V. Zálužie, Jaroslav Marušinec, František Szusztor, V. Cetín, Jozef Rehuš, Jozef Štefák, Rišňovce, Zuzana Zabáková, Vojtech Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Toman, D. Krškany, Ján Kollár, Zbehy, Michal Hájnik, P. Sady, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Martiška, Dražovce, Alexander Repta, Branč, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Finta, Jarok, Jozef Chovanec, Šurianky, Martin Kriššák, P. Kesov, Ján Vaško, Peter König, Ivanka, Marcel Tokár, Vráble, Mária Lintnerová, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Ján Hegyi, Jelka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Staňo, Sľažany

25 - František Zelovič, Pavel Búš, Milan Ružička, Stanislav Billík, Igor Galovič, Ivan Magdolen, Pavel Hrnčár, Juraj Hrnčár, Ján Doboš, Nitra, Ladislav Héviz, Pavel Mihálik, Filip Udvaros, Šaľa, Ján Bogyo, V. Vozokany, Ján Félis, Žitavany, Adam Nádaský, Lužianky, Adam Bíro, Čakajovce, Mário Čurgali, Vlado Jánošík, D. Krškany, František Kóša, Branč, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Holečka, Ladice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Boris Mesároš, Lehota, Ľudmila Verešová, Július Bradáč, Golianovo, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Lipovský, P. Sady, Július Szarka, Topoľnica, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Dávid Farár, Neded, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Marek Kováčik, V. Zálužie, Peter Tuhý, Machulince, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Martin Petrovič, Zl. Moravce, Peter Matulník, N. Sady

24 - Marcela Holtáková, Anna Billíková, Rado Vágai, Ľubomír Rák, Janka Račková, Emília Hudecová, Nitra, Pavel Sojka, Michal Valo, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Eva Daniová, Čeľadice, Marián Lovász, H. Kráľová, Otakar Móry, Močenok, Róbert Ščepka, Vladimír Móri, Eva Ščepková, Michal Bachratý, Šaľa, Daniel Ivančík, Čakajovce, Juraj Holták, D. Krškany, Peter Rybanský ml., Kapince, Jaroslav Chren, Žitavany, Jozef Vodný, Babindol, Jozef Zima, Vráble, Miroslav Ďuriač, Hostie, Tibor Karácsony, Váhovce, Martin Šebesta, Bratislava, Justína Gálová, Žirany, Pavol Török, V. Dolina

23 - Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Pavol Holták, Laco Ištokovič, František Benc, František Hrnčiar st., Dušan Letko, Peter Solčiansky, Ján Hudec, Janka Čambalová, Pavol Ďurina, Lenka Königová, Július Németh, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Pavel Kúsek, Žikava, Marián Straňák, Slavomír Tóth, Janka Tóthová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Roman Harčár, Daniel Boháč, Róbert Sedlák, Šaľa, Mário Pargáč, Katka Kišacová, N. Sady, Andrej Vereš, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, František Švihorík, P. Sady, František Sabo, Vinodol, Roman Obložinský, Ivanka, Ľubica Barčáková, Abrahám

22 - Pavel Čvirik, Ľubomír Bartakovič, Ján Šimun, Dajana Borovská, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miroslav Tonka, Sľažany, Gabriel Odráška, Šaľa, Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Milan Fúska, Andrej Repta, Anton Kazáň, Branč, Judita Bužíková, Čápor, Peter Vranský, Zbehy, Ladislav Gál, Žirany, Juraj Németh, D. Lefantovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Radoslav Bajnek, Vráble

21 - Jozef Kóša, František Grom, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Tomáš Veverka, P. Kesov, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Dušan Bogár, Galanta, Karol Hlavatý, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jožko Černý, Rumanová, Ľuboš Modzga (Šuker), Ladislav Szöke, Radek Kováčik, Vráble, Sebastián Grznár, Rišňovce

20 - Irena Petková, Zl. Moravce, David Slíž, Dol. Streda, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Matej Jánošík, D. Krškany, Ľuboš Plevka, Šaľa, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž.
19 - Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Pavol Štefek, V. Dolina, Ivor Vinohradský, Nitra, František Finta, Kolíňany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Miroslav Oslanec, Vráble, Peter Korec, Rišňovce, Július Galo, D. Krškany, Lukáš Guniš, Preseľany
18 - Jozef Hudec st., Gitka Letková, Nitra, Imrich Drozdák, Babindol, Tatiana Mifková, Štefan Mrllák, Július Žitňák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Marián Piterka, Svätoplukovo, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Peter Trungel, Vráble
17 - František Kunkel, Zl. Moravce, Ján Barát, Miroslav Mada, Tomáš Krajčovič, Nitra, Ján Bedeč, H. Saliby, Ondrej Kozolka ml., Volkovce, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča, Peter Svitač, Telince
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Malý, Vráble, Richard Buday, Ladice
15 - Miroslav Muzika, Ivan Chrenák, František Hrnčiar ml., Juraj Demény, Roman Marci, Jozef Moder, Nitra, Marián Tkáč, Sereď, Viktória Königová, Ivanka, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Kazimír Sýkora, Jarok
14 - Milada Dojčarová, Nitra, Peter Sáraz, H. Ohaj, Matúš Cibuľa, Žitavce
13 - Ján Antal, Matúš Turňa, Dominik Bartakovič, Mária Kóšová ml., Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Attila Sonlajtner, Žirany, Peter Ryban, Nit. Streda, Helena Šabová, Žitavany, Ladislav Varga, Topoľnica
12 - Katarína Malá, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Lukáš Schober, Ivan Balla, Nitra
11 - Igor Kotora, Nitra, Marek Andel, Vráble, Martin Búcora, Šurianky, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok
10 - Laci Takács, Dlhá n/V., Jaroslav König, Nitra, Štefan Šlosár, Golianovo
9 - Jozef Kováč, Milan Borovský, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Mário Drienovský, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Mária Kováčová, Vráble, Ján Babčan, Zbehy
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Ondrej Kišac, N. Sady
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Marián Martiš, Ján Palka, Nitra, Martin Šlezinger, Hosťovce, Stanislav Vilina, Lukáčovce
6 - Edita Buchová, Mariana Letková, Maroš Valábik, Nitra
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Ľubica Homolová, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Eva Čurgaliová, Lužianky
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová
3 - Miroslava Matejová, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Silvia Csányiová, Janíkovce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Radoan Polák, Topoľčianky, Matej Kuzmický, Ivanka, Jaroslav Fúska, Zbehy
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce
0 - Andrej Vallo, Nitra

V 7. kole sa rátalo len sedem zápasov (vrátane rezervného). Maximom bolo 6 uhádnutých zápasov, čo dokázali až 16 tipéri: Jakub Kunkel, Ján Antal, Jozef Šercel, Marián Mateička, Arpád Balogh, Peter Lehocký, Gabriel Lešš, František Szolík, Miloš Remenár, Ladislav Čekey, Juraj Kadlieček, Miloš Sýkora, Dávid Said, Mária Sýkorová, Samuel Mikle a Jozef Gajdacs.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondeľňajších MY novinách.

Ak vám chýbajú body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Úprava osobného motorového vozidla
  5. Important information for Brazilians living in Slovakia
  6. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  7. Vitajte v postapokalyptickom svete
  8. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. Päť chýb pri zateplení strechy
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 002
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 633
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 420
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 544
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 817
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 719
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 611
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 376
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 178
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 160
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Brehy Nitry prepojí cyklolávka. Bude neskôr a drahšia, ako plánovali

Mesto podpísalo s firmou dodatok, práce naviac z eurofondov nezaplatí.

Cyklolávka prepojí Wilsonovo nábrežie a Nábrežie nábrežie.
VRÁBEĽSKÝ FUTBAL POD MIKROSKOPOM

Región hore nohami, tím bez hviezd slávi rekordnú jeseň aj autonómiu

Vrábľania sú šokovaní sami zo seba.

Futbalisti Vrábeľ sa radujú zo skvostnej jesene. Nečakane.

Nitrianska galéria predstaví tvorbu Danice Pištekovej

Jej diela, ktoré sú presahom odevu a architektúry, budú prezentované na výstave s názvom Shirt strih.

Architektka Danica Pišteková tvorí na báze vzájomných presahov odevu a architektúry.

Nitrianske divadlá opäť nemôžu hrať. DAB reaguje na kritickú situáciu

Predstavenia sú síce zrušené, no práce na inscenáciách pokračujú.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Sedemnásťročného chlapca zavalil strom

Leteckých záchranárov zo Žiliny privolali dnes dopoludnia na pomoc 17-ročnému chlapcovi, ktorého v lesnom teréne v katastri obce Zákopčie zavalil strom.

Už ste čítali?