Pondelok, 1. marec, 2021 | Meniny má AlbínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Víťazom 9. kola je Alojz Jenis, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 54 - René Vincze, Šaľa, Samuel Mikle, Klasov; 52 - Peter Lajda, Ivanka; atď.

Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol Roman Hradecký z Nitry, víťaz 8. kola.Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol Roman Hradecký z Nitry, víťaz 8. kola. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 9. kola

FC ViOn - Trnava 2:1 1
Vráble - Topoľčany 3:1 1
Močenok - FC Nitra jun. 0:2 2
Štúrovo - Galanta 0:4 2
Beladice - V. Zálužie 2:0 1
Branč - Klasov 0:3 2
Kynek - Kráľová n/V. 1:3 2
D. Krškany - D. Obdokovce 0:5 2
Topoľčianky - Skýcov 3:3 X
Matúškovo - H. Saliby 1:1 X

Poradie po 9. kole

54 - René Vincze, Šaľa, Samuel Mikle, Klasov

52 - Peter Lajda, Ivanka

51 - Jozef Šercel, Váhovce, Július Benkö, Šaľa, Peter Bartoš, N. Sady, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ernest Szombath, Nitra

50 - Ján Štepianský, Hostie

Skryť Vypnúť reklamu

49 - Dominika Tóthová, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Vašek, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Viliam Félis, Vráble

48 - Roman Hradecký, Miloš Sýkora, Roman Sýkora, Nitra, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Vincent Hunka, Lužianky, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Csaba Sándor, Kolíňany, Ivan Kupec, Zbehy

47 - Ján Bernát, Štefan Matesko, Miroslav Fábry, Ivan Lauko, Jozef Lenghart, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Homola, Hosťovce, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Arpád Balogh, Kolárovo, František Chudý, Rišňovce, Ján Szöcs, Šaľa, Roman Bilický, Preseľany, Ivan Tóth, Čakajovce, Kristián Krasňanský, N. Sady, Štefan Tóth, Klasov, Imrich Struhár, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

46 - Jaroslav Andrášik, Marián Benca, Slavomír Kotrla, Jozef Nosian, Štefan Zabák, Nitra, Peter Čepček, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Hipp, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Mako, N. Sady, Zara Čekey, Pohranice, Ľubomír Mikula, Lehota, Ivan Bakyta, Jarok, Marek Fábry, Šurianky, Filip Marinov, Rumanová, Peter Eliáš, Lúčnica, Kristián Varga, Tešedíkovo

45 - Ladislav Piška, Karol Ryba, Tomáš Drgoňa, Jaroslav Lazor, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Paukov, Pavel Bachan, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, Karol Blažovič, Juraj Vrábel, Marek Vlček, Lužianky, Martin Kornutij, V. Zálužie, Henrich Richter, Bratislava, Ján Árgyusi, Neded, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vincent Komačka, Topoľčany, Tibor Glovenský, Košúty, Gašpar Gál, Žirany, Mário Pánis, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Gustáv Molnár, P. Kesov, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Peter Lukáč, Lehota, Alex Lovás, H. Saliby

Skryť Vypnúť reklamu

44 - Iveta Matejová, František Juhás, Jozef Svitač, Igor Drotár, Ján Ehrenhold, Vlado Krajčovič, Nitra, Jozef Masár, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Albert Lauro, Čeľadice, Marián Mateička, Behynce, Tibor Panyik, Matúškovo, Milan Pagáč, Ivanka, Henrieta Fazekašová, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Simona Révayová, Šaľa, František Čaniga, Dražovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Vrabec, Čakajovce, František Finta, Jelenec, Jozef Kubáň, Alekšince, Miroslava Kobzová, Čechynce, Milan Piovarči, Lužianky, Tomáš Fonody, Tehla, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ivanko Vanko, Zbehy, František Imre, Branč

43 - Štefan Verták, Michal Hunka, Patrik Andrášik, Milan Púčik, Miriama Ďurinová, Ľubomír Turňa, Boris Grežo, Nitra, Ján Martinek, Peter Zeleňák, Juraj Csirik, Šaľa, Ľubomír Ballay, Peter Zahnaš, Lužianky, Andrejka Božiková, Hosťovce, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Denis Novota, Patrik Benček, Zl. Moravce, Juraj Dubeň, Lehota, Jaromír Slíž, Beladice, Daniel Lörincz, Celestín Berecz, Branč, Mirka Guzmická, Ivanka, Peter Palka, Cabaj - Čapor, Peter Náhlik, N. Sady, Dalibor Greguš, Čab, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, René Scheer, Peter Juhász, Kolíňany, Pavol Viskup, Báb, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Šatan, Vozokany, Miloš Macala, Gáň, Juraj Mészáros, Selice, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Pavol Bradáč, Golianovo, Monika Šeböková, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Gál, Žirany, Dušan Podhradský, Marcel Pánis, D. Krškany, Michal Belan, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jozef Tomek, Lúčnica, Štefan Dubnička, Váhovce, Michaela Benköová, Močenok, Jaroslav Skačan, Žihárec

42 - Štefan Bede, Anton Dano, Dávid Said, Lenka Sýkorová, Alexander Mészáros, Marta Nosianová, Tomáš Levčík, Nitra, Martina Hippová, Milan Lazan, Nathan Udvaros, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Sidónia Boboková, Ladislav Kéry, Peter Strieška, Volkovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Miro Senneš, Cabaj, František Kóša, Branč, Peter Scheer, Alžbeta Šándorová, Kolíňany, Roman Tkáč, Marián Pauk, Rumanová, Andrej Hudec, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Tóth, H. Kráľová, Stanislav Pacher, Sľažany, Anna Fazekašová, Neded, Emanuel Maňúch, Žirany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie, Miroslav Kováč, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Stanislav Packa, Močenok, Ján Sikoriak, Tek. Nemce

41 - Ján Hnilica, Richard Magušín, Dionýz Pecháček, Ivan Kozár, Jozef Prešinský, Daruška Horváthová, Nitra, Július Miškovič, Peter Lehocký, Marián Titka, Pavol Sedliačik, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Tibor Bene, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Roman Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ján Slíž, Beladice, Ivan Ďurický, Mikuláš Pintér, Peter Obložinský, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Dekan, Velčice, Viktor Balko, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Katarína Sándorová, Kolíňany, Milan Šlosár, Roman Fuska, Čab, György Jakubecz, H. Saliby, Alojz Rajtár, Sľažany, Vojtech Borka, Trstice, Viliam Moravčík, Kajal, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Margita Pavelková, Golianovo, Alexandra Gálová, Janka Gálová, Žirany, Branislav Kišac, N. Sady, Albín Tóth, Čakajovce, Zolo Sabo, H. Kráľová, Tomáš Švec, Pohranice, Stanislav Debnár, Zbehy, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubomír Gyepes, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Tóth, Žihárec

40 - Peter Kardoš, Ivan Minárik, František Bojda, René Daniš, Dušan Novorolník, Friggo Rondoš, Vlado Matušica, Milan Vörös, František Dedič, Marián Mičík, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Kutak, Jarok, Cyril Slamka, Rišňovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Štefan Hudec, Lužianky, Boris Lacika, Milan Greguš, Zbehy, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Zoltán Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Hamerlík, Jelka, František Kausek, Klasov, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Tomáš Karácsony, Váhovce, Magda Čmaradová, Sereď, Štefan Lipovský, P. Sady, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Juraj Segíň, Sľažany

39 - Vladimír Kompas, Oľga Szabová, Vladimír Papp, Ľubica Tasáryová, Pavel Dojčar, Ivan Magdolen, Dezider Zaujec, Viera Lauková, Ľuboš Baranec, Miroslav Lieskovský, Eduard Szabo, Peter Kompas, Nitra, Marián Zlatňanský, Mirko Benček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Timea Mészárosová, Pavol Uher, Marián Móri, Juraj Žiačko, Šaľa, Miroslav Drahoš, Štefan Hrúzik, Lukáš Valent, Hosťovce, Štefan Valovič, Jozef Záhorský, František Margetin, Jozef Žemba, Rišňovce, Marián Hörik, D. Štitáre, Andrej Maťo, Jarok, Marek Fábry ml., Šurianky, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Minárik, Obyce, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Robert Lipecký, Čakajovce, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Marek Kováč, Jozef Kováč ml., Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

38 - Eugen Németh, Ľudovít Kováč, Miroslav Raček, Štefan Csampai, Ľudovít Konečný, Juraj Urban, Erich Schober, Pavol Pavelka, Ladislav Skalický, Jarmila Saidová, Ján Pacher, Vladimír Depeš, Ladislav Pindeš, Ladislav Nosian, Michal Garay, Dušan Koszorú, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Kukliš, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Miloš Kukučka, Žitavany, Viliam Matejov, Jozef Virág, Zl. Moravce, Rudolf Macho, Kolíňany, Jaroslav Marušinec, František Szusztor, V. Cetín, Andrej Mareček, Tibor Šmitala, Čab, Vlado Kupec, Zbehy, Bohuš Baják, Lužianky, Michaela Dobišová, Močenok, Pavol Pagáč, Ivanka, Adrián Danada, Filip Kučera, Šaľa, Eduard Kontár, H. Saliby, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Emil Remeň, Čeľadince, Zsolt Király, Č. Voda, Tibor Horváth, Komjatice, Henrich Bíro, Čakajovce, Bartolomej Guľka, Branč, Jana Fazekašová, Podhorany, Marián Koreň, Čeľadice, Matúš Vajzer, Báb, Mário Kramár, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Golha, Vráble, Ján Hegyi, Jelka, Marián Labai, Štitáre

37 - Jozef Nemeš st., Pavel Čvirik, Viliam Halla st., Pavel Búš, Jozef Gutai, Daniel Tasáry, Ernest Mako, Vladimír Nemšovský, Miroslava Rosinská, Miro Račko, Jozef Paulík, Michal Lauko, Viliam Halla ml., Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Andel, Vráble, Adam Nádaský, Štefan Peťovský, Lužianky, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľudovít Desat, Podhorany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Kollár, Zbehy, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Haspra, Topoľčianky, Milan Roman, Čab, Mário Valky, Šintava, Jozef Baláž, František Szolík, Šaľa, Boris Mesároš, Lehota, Viera Bradáčová, Golianovo, Mária Holečková, Sereď, Július Čmehyl, H. Potôň, Peter Kišac, Peter Matulník, N. Sady, Milan Minarovič, Behynce, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Jozef Štefák, Rišňovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Peter Ambrózy, Selice

36 - Mária Kóšová, Stanislav Billík, Pavel Hrnčár, Juraj Náhlovský, Monika Skalická, Ján Doboš, František Filo, Ľuboš Mičík, Štefan Dékány, Andrej Kudamik, Marián Kopáčik, Tibor Odráška, Peter Jobbágy, Jozef Lenčeš, Pavel Mihálik, Filip Udvaros, Šaľa, Nitra, Kristián Frajka, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Štefan Zeman, Matúš Jančo, Jelenec, Anna Duczová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Jozef Sklenár, Tibor Križovič, Marek Sokol, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, P. Sady, Ján Lipovský, Báb, Anna Szarková, Topoľnica, Jozef Török, Pata, Ján Gajdoš, N. Streda, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Gál, Žirany, Slavko Mikula, Zbehy, Daniel Mako, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Chovanec, Šurianky, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Jozef Horňák, Rišňovce, Matúš Rybanský, Peter Rybanský, Kapince, Peter Tuhý, Machulince, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Milan Roško, Dyčka, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Staňo, Sľažany

35 - František Benc, Ján Šimun, Jozef Ehrenhold, Dušan Letko, Stanislav Habáň, Denisa Bakošová, Mária Königová, Július Németh, Nitra, Pavel Sojka, Martin Petrovič, Michal Valo, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marián Lovász, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Róbert Ščepka, Jozef Kučera, Šaľa, Ľudmila Verešová, Július Bradáč, Golianovo, Ľudovít Valent, Košúty, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Martiška, Dražovce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Štefan Finta, Jarok, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Martina Segíňová, Sľažany, Miroslav Ďuriač, Hostie, Martin Šebesta, Bratislava, Ján Ligač, Cabaj-Čápor

34 - Jozef Hudec ml., Milan Petráš, Laco Ištokovič, Milan Ružička, Juraj Hrnčár, Ján Kmeťo, Emília Hudecová, Nitra, Vladimír Móri, Eva Ščepková, Miroslav Mokráš, Šaľa, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Marián Valla, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Rehuš, Sebastián Grznár, Rišňovce, Pavol Králik, Zbehy, Ladislav Holečka, Ladice, Miroslav Tonka, Sľažany, Alexander Repta, Branč, Vladimír Miškolci, Lehota, Martin Kriššák, P. Kesov, Roman Vrábel, Ivanka, Peter Rybanský ml., Kapince, Marcel Tokár, Jozef Zima, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Ľubica Barčáková, Abrahám

33 - František Zelovič, Anna Billíková, Igor Galovič, Janka Račková, Ladislav Fazekaš, Pavel König, Dajana Borovská, Nitra, Gabriel Odráška, Milan Bekéni, Michal Bachratý, Šaľa, Emil Rusnák, Beladice, Ján Félis, Žitavany, Jozef Toman, D. Krškany, Peter Odráška, Marián Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Pavel Kúsek, Žikava, Otakar Móry, Močenok, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vojtech Mesároš, Lehota, Anton Barčák, Abrahám, Dávid Farár, Neded, Peter Vranský, Zbehy, Anton Kazáň, Branč, Jožko Černý, Rumanová, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Hoppan, Vráble

32 - Marián Barta, Peter Solčiansky, Janka Čambalová, Pavol Ďurina, Nitra, Štefan Kopčan, Katka Kišacová, N. Sady, Adam Bíro, Čakajovce, Slavomír Tóth, Ivan Lenický, H. Kráľová, Roman Uher, Ľuboš Plevka, Šaľa, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Andrej Vereš, Golianovo, Štefan Varga, Topoľnica, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Milan Fúska, Branč, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ján Vaško, Ivanka, Marek Kováčik, V. Zálužie, Radoslav Bajnek, Radek Kováčik, Vráble, Justína Gálová, Žirany

31 - František Grom, Ľubomír Rák, Ján Hudec, Nitra, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Janka Tóthová, H. Kráľová, Róbert Sedlák, Ladislav Héviz, Šaľa, Lukáš Mesároš, Lehota, František Švihorík, P. Sady, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Katka Macháčová, Rišňovce

30 - Pavel Babiak, Žitavany, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Vlado Jánošík, D. Krškany, Tatiana Mifková, Šaľa, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Sabo, Vinodol, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Korec, Rišňovce
29 - Ján Bogyo, V. Vozokany, Filip Guzmický, Ivanka, František Finta, Kolíňany, Peter Bodi, Zbehy, Tomáš Veverka, P. Kesov, Jozef Repa, Prílepy, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Roman Harčár, Karol Hlavatý, Šaľa, Marek Desat, Podhorany, Michal Lenický, Nitra, Juraj Sádovský, Žitavce, Lukáš Guniš, Preseľany
28 - Pavol Holták, Jozef Kóša, František Hrnčiar st., Martin Kuchar, Michal Motúz, Nitra, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Pavol Štefek, V. Dolina, Eva Daniová, Čeľadice, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Július Žitňák, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Ladislav Gál, Žirany, Roman Obložinský, Ivanka, Jaroslav Chren, Žitavany, Ladislav Szöke, Peter Trungel, Vráble, Peter Svitač, Telince
27 - Ivor Vinohradský, Lenka Königová, Jozef Moder, Nitra, Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Eva Gombášová, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Daniel Ivančík, Čakajovce
26 - Patrik Londák, Zl. Moravce, Zuzana Zabáková, Lehota, Anna Pacherová, Sľažany, Ladislav Babóti, Vlčany, Ľuboš Modzga (Šuker), Miroslav Oslanec, Vráble, Peter Ryban, Nit. Streda
25 - Ján Barát, František Hrnčiar ml., Nitra, Irena Petková, Zl. Moravce, Mário Čurgali, Július Galo, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Németh, D. Lefantovce
24 - Ján Antal, Marcela Holtáková, Jozef Hudec st., Rado Vágai, Lukáš Schober, Tomáš Krajčovič, Nitra, Ján Bedeč, H. Saliby, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Juraj Holták, D. Krškany, Tibor Karácsony, Váhovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ladislav Varga, Topoľnica
23 - Daniel Boháč, Šaľa, Mário Pargáč, N. Sady, Matúš Cibuľa, Žitavce, Helena Šabová, Žitavany
22 - František Kunkel, Zl. Moravce, Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Čápor, Gitka Letková, Nitra, Kazimír Sýkora, Jarok
21 - Dušan Bogár, Galanta, Milada Dojčarová, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Viktória Königová, Ivanka, Mária Kováčová, Vráble, Ján Babčan, Zbehy
20 - David Slíž, Dol. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Ivan Chrenák, Nitra, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž.
18 - Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Dalibor Bradáč, Golianovo
17 - Ondrej Kozolka ml., Volkovce, Miroslav Mada, Ján Palka, Nitra, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Igor Kotora, Jaroslav König, Nitra, Jozef Malý, Marek Andel, Vráble, Richard Buday, Ladice
15 - Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Muzika, Juraj Demény, Roman Marci, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž.
14 - Milan Borovský, Nitra, Peter Sáraz, H. Ohaj
13 - Matúš Turňa, Dominik Bartakovič, Mária Kóšová ml., Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany, Ondrej Kišac, N. Sady, Stanislav Vilina, Lukáčovce
12 - Katarína Malá, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Ivan Balla, Marián Martiš, Nitra
11 - Martin Búcora, Šurianky, Mariana Letková, Nitra, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok, Jaroslav Fúska, Zbehy, Tibor Berec, Lapáš
10 - Laci Takács, Dlhá n/V., Štefan Šlosár, Golianovo
9 - Jozef Kováč, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Miroslava Benčeková, Zl. Moravce
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany, Jana Pacherová, Zl. Moravce
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Martin Šlezinger, Hosťovce
6 - Edita Buchová, Maroš Valábik, Nitra
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Ľubica Homolová, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Juraj Lacina, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Čurgaliová, Lužianky, Tibor Ment, Mechenice
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Filip Harčár, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová
3 - Miroslava Matejová, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Silvia Csányiová, Janíkovce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Radoan Polák, Topoľčianky, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Korec, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, Mária Mesárošová, Lehota
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce
0 - Andrej Vallo, Nitra

Víťazom 9. kola je Alojz Jenis zo Žitavian, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  2. FIIT – vedomosti, ktoré majú zmysel
  3. Štúdium, ktoré sadne
  4. Získaj náskok pred štartom
  5. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  6. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  8. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  9. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  10. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  1. 26 years of providing you with essential information
  2. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  3. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  4. Tieto farmy dávajú prácu domácim. A podporujú región
  5. Cirkevné gymnázium v Snine patrí medzi najlepšie v kraji
  6. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  7. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  8. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  9. Dáma s pávím pierkom
  10. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 22 576
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 12 657
  3. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 10 215
  4. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 10 000
  5. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 8 318
  6. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 486
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 866
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov 5 931
  9. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 259
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 4 784
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Antonín Stavjaňa.

Čo povedal tréner po prehre 1:3 na východe?

6 h
Po tomto páde ex-Nitrana Balaja (na zemi) pri Regäselovi (vo výskoku) zapískal rozhodca Očenáš penaltu pre FC ViOn, ktorá v kontexte s ďalšími udalosťami nesedela domácemu trénerovi Petrovi Lérantovi (v čiernom).

Tvrdé slová na tlačovke – trénerovi Nitry sa vonkoncom nepáčila penalta, akou FC ViOn potvrdil historický skok do nadstavby o titul.

27. feb
Snímka z duelu Vrábeľ s Galantou. Celkom vpravo domáci kapitán Dávid Hamar.

MY Nitrianske noviny pokračujú v seriáli Futbalový bonzáčik. Tentoraz sme prevetrali kabíny treťoligistov, presnejšie deviatich mužstiev z regiónu.

26. feb
Ilustračné foto.

Situácia je stále zlá. Odkedy má byť Nitriansky okres bordový?

26. feb

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Muž, ktorý sa stal maskotom mesta pod Urpínom, mal 63 rokov.

27. feb

Testovanie pokračuje aj v nedeľu.

27. feb

Stalo sa tak vo štvrtok 25. februára.

26. feb

Osadili dôležitý prvok, cyklomost.

12 h

Už ste čítali?