Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Čeľadice a Galanta vybojovali bod(y) v oslabení

IV. LIGA JV: V Tvrdošovciach išlo brankárovi Bartoňovi o život. ČFK Nitra získal prvé body vonku. Močenok remizoval s Kolárovom.

Rezerva FC ViOn porazila Kalnú n/Hr. tesne 1:0.Rezerva FC ViOn porazila Kalnú n/Hr. tesne 1:0. (Zdroj: Jozef Bedej)

Želiezovce - Vlčany 1:2 (0:0). Od začiatku sa hral bojovný futbal, v ktorom mali domáci navrch. Po peknom centri Dobiáša otváral v 58. minúte skóre S. Rotík. Hosťom sa podarilo vyrovnať po zaváhaní domácej obrany. V 79. minúte si obrana zrazila loptu z rohového kopu do vlastnej siete a bolo razom 1:2. Nasledovala snaha domácich na vyrovnanie, ktorého sa však nedočkali a vlastnými chybami prišli o cenné body.
Góly: 58. S. Rotík - 75. L. Matušica, 79. vlastný. ČK: 90+. Š. Petráš (Ž). R Škadra, 100. MŠK: Straňák - T. Rotík, Klimaj, Duchoň (71. Janšík), S. Rotík, Petráš, Dobiaš, Štuller, Vavrík, Tóth, Kristofóli. FK: Bránsky - Štrbac, Ács (90. Iványi), Molnár (90. Kalmár), Matušica, Kupec, Šándor, Halászik, Holbík, Šuník, Bachratý (60. Zsebi).

Tvrdošovce - FC Nitra jun. 3:1 (1:0). Zápas ovplyvnil moment z 27. minúty, kedy hosťujúci brankár po strete a následnom páde upadol do bezvedomia. Duchaprítomný rozhodca dopomohol hráčovi naspäť nabrať vedomie, ale tento smutný moment poznačil priebeh zápasu. Domácim sa podarilo dostať do vedenia, naopak hostia v druhom dejstve vyrovnali. Tvrdošovce dvomi gólmi z brejkov rozhodli o víťazstvev, keď potrestali neskúsený výber hostí.
Góly: 44. T. Oláh, 66. Š. Csabai, 72. T. Benkó - 63. V. Kráľ. R Kollárovič, 200. ŠK: Molnár - Kökényesi, Csabai, Augustín, Lakatoš, Kovács, Spevák, Benkó (86. Blaško), Kosztolányi (80. Máté), Oláh (64. Kóša), Krupánszki. FC: Bartoň - Bencsík, Vnučko, Šurnovský, Plešivka (46. Kurinec), Jeney, Bartošek, Petráni, Kráľ, Herceg (46. Kacír), Mesároš.

Veľké Lovce - Galanta 1:2 (0:1). V hodovom zápase sa hral od úvodných minút kvalitný futbal. Hostia sa ujali vedenia po peknej strele Košúta. Domáci mali obrovskú možnosť vyrovnať, ale Béger nepremenil pokutový kop. V druhom polčase boli šance na oboch stranách a vyrovnanie zabezpečil po dorážke Tvrdoň. Oslabení hostia využili šancu po hrubej chybe domácej obrany, strhli tak víťazstvo na svoju stranu a naďalej kraľujú ligovej tabuľke.
Góly: 67. J. Tvrdoň - 14. M. Košút, 73. R. Sloboda. ČK: 16. Štajer (G). R Černák, 350. TJ: Madarász - Szolnoki, Galovič, Gubrica (68. Hagan), Hajko, Endrödy, Mihók, Lontoš, Jurík (79. Zima), Tvrdoň, Béger. FC: Kopecký - Eliáš, Štajer, Mihálik, Pilo, Hlaváč, Hudec (90. Štyvar), Hrotko (66. Mukalenga), Sloboda (90. Mészáros), Korman, Košút.

ViOn B/Volkovce - Kalná n/Hr. 1:0 (0:0). V boji o každý meter na ihrisku si obe mužstvá veľmi ťažko vytvárali gólové šance. Diváci videli zodpovedné bránenie od oboch mužstiev a tak najzaujímavejšie momenty priniesli práve štandardné situácie. Domáci viackrát pohrozili v prvom polčase, no však neúspešne. O jediný gól stretnutia sa postaral po štandardnej situácii Bakaľár a zabezpečil domácim vydreté tri body.
Gól: 61. I. Bakaľár. R Vyskoč, 250. ViOn: Novota - Pilát, Pacalaj, Štrbák, Žembera, Bakaľár, Skladan, Žikavský (90. M. Chovanec), Bielik, Gábriš (14. Rumanko), Gregora. KFC: Guťan - Hrnčiar, Lackó (65. Dávid), Mikla, Zdychavský, Szép, Blaško, Pacalaj, Drienovský, Pánik (81. Kosiczky), Biely (68. Gogora).

Močenok - Kolárovo 2:2 (1:0). V prvom dejstve sa hral slabý futbal s minimom šancí. Domáci sa však ešte pred prestávkou dočkali vedenia, keď skóre otváral pekným gólom Kuťka. Hostia po obrátke zabrali a podarilo sa im otočiť skóre stretnutia. Posledné slovo v zápase mal domáci Očenáš, ktorý sa dostal k centrovanej lopte a zabezpečil domácemu výberu remízu, ktorá svedčala priebehu zápasu.
Góly: 40. J. Kuťka, 75. A. Očenáš - 53. Zs. Magyar, 58. Z. Cingel. R Čulák, 150. FK: Cicák - Pápay, Danada, Ölvecký, Lenčéš, Vrábel, Spáčil (64. Práznovský), Kostoláni, Vrána (61. Turňa), Kuťka, Piterka (61. Očenáš). FK: Rom - P. Máté (80. Jancsó), Czabány, Zuzula, Tóth, Kürthy, Zs. Máté, Matúš, Kürti (46. Cingel), Magyar, Musitz.

Čeľadice - Šurany 3:3 (1:2). Kvalitný výber hostí mal od úvodných minút herne navrch, dostali sa dvojgólového vedenia. Domácim sa podarilo vstreliť kontaktný gól. V 75. minúte putoval do šatní domáci Dobiaš a z následnej štandardky vstrelili hostia tretí gól. Čeľadice sa však zomkli a dvomi gólmi v záverečnej desaťminútovke vybojovali po góloch Kováča a Dragúňa aspoň remízu.
Góly: 34. E. Gajdoš, 84. M. Kováč, 89. M. Dragúň - 23. M. Dudáš, 31. B. Janák, 77. A. Ivan. ČK: 75. R. Dobiaš (Č). R Mokoš, 250. TJ: Leckéši - Dobiaš, Čambal, Slíž, Baumeister, Dragúň, Maršala, Gajdoš, Koprda, Salvet, Kováč. ŠK: Ostrožlík - Mokráš, Gašparík, Tinák, Turan, Mojko, Dudáš, Halás (69. Varró), Simonides, Ivan, Janák.

Dvory n/Ž. - ČFK Nitra 1:2 (1:1). Vo svižnom zápase sa ujali hostia vedenia gólom Kureja a dokonale sa im podarilo zaskočiť domácich. V 30. minúte bolo vyrovnané, keď strela Horňáčeka skončila v sieti. Do druhého polčasu vstúpili domáci svižne, keď dvakrát nastrelil brvno a raz žrď. Hosťom sa podarilo protiútok v 66. minúte, keď sa strelecky opäť presadil Kurej a rozhodol tak o víťazstve hostí.
Góly: 30. M. Horňáček - 7. a 66. M. Kurej. R Miksa, 100. TJ: Alaksza - Takáč, Haulík (66. Glofák), Hlavačka, Bombicz, Mach, Gajdoš, Horňáček, Hručka, Kovács, Andrášik. ČFK: Wagner - M. Dedič, Javorčík, Čiffáry, Vavrovič (90. Šmiga), Ballabáš, Plevka, Štós (83. Dosztig), Bisák, Kurej, Serenčéš.

H. Obdokovce - Štúrovo 2:2 (1:0). Domáci začali náporom. Po peknej akcii Vaňo otvoril skóre - 1:0. Hostia v prvom polčase hrozili iba zo štandardiek. Po obrátke však nastúpili ako vymenení. Lepšie sa pohybovali a kombinovali. Napriek tlaku hostí vyšiel domácim brejk a Vaňo zvýšil na 2:0. Domáci si po tomto góle akoby už mysleli, že sa nič nemôže stať a po hrubej chybe Laciku hostia znížili na 2:1. V poslednej minúte domáci hráči nepokryli po aute hosťujúceho útočníka, ktorý vyrovnal na 2:2. Súper zaslúžene získal bod.
Góly: 25. a 65. D. Vaňo - 74. A. Štugel, 90. K. Petrovič. R Barcík, 200 divákov. H. OBDOK.: Dubný - Fekete, Lacika, Kuchtiak, Kuna, Balážik (83. Krajčír), M. Královič, Bisák, Vaňo (78. Hambálek), A. Královič (90. Martonka), Uhrík. MŠO: Prohászka - Góra, Andris (46. Štugel), Molnár, Pintér, Balog, Valent, Keil (78. Kunyik), Saláta, Baka (66. Petrovič), Urblík.

16. Želiezovce 10 0 1 9 7:43 1 (-11)

ZOSTAVA KOLA: L. Straňák (Želiezovce) - R. Žembera (ViOn B), B. Musitz (Kolárovo), P. Eliáš (Galanta), K. Saláta (Štúrovo) - M. Vrábel (Močenok), M. Horňáček (Dvory n/Ž.), M. Kurej (ČFK Nitra), S. Balog (Štúrovo) - R. Žikavský (ViOn), M. Košút (Galanta).

NAJLEPŠÍ STRELCI: 14 - A. Ivan (Šurany), 13 - R. Sloboda (Galanta), 11 - B. Janák (Šurany), 9 - M. Kováč (Čeľadice), 8 - Zs. Magyar (Kolárovo), M. Košút (Galanta).

Fotogaléria Jozefa Bedeja: ViOn B/Volkovce - Kalná n/Hr. 1:0

1. Hygge ako životný štýl
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 6 655

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

26. jan

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.