Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V 12. kole ôsmi tipéri uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 69 - František Chudý, 68 - Samuel Mikle, 66 - René Vincze, Juraj Kadlieček, Ernest Szombath, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 11. kola Viliam Matejov. Vľavo jeho vnuk Miro.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 11. kola Viliam Matejov. Vľavo jeho vnuk Miro. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 12. kola

FC ViOn - Košice 3:0 1
Sereď - FC Nitra 1:2 2
Topoľčany - Veľký Meder 0:3 2
Štúrovo - ViOn B/Volkovce 2:1 1
Veľké Úľany - Pusté Úľany 1:1 X
Lužianky - Výč.-Opatovce 3:2 1
Svätoplukovo - Rumanová 3:0 1
Mojmírovce - Jarok 1:4 2
Žitavce - Veľký Cetín 3:2 1
Tomášikovo - H. Saliby 2:0 1

Poradie po 12. kole

69 - František Chudý, Rišňovce
68 - Samuel Mikle, Klasov
66 - René Vincze, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ernest Szombath, Nitra
65 - Peter Vašek, Ivanka, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Homola, Hosťovce
64 - Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Roman Sýkora, Nitra
63 - Imrich Hrdlica, Báb, Michal Čery, Jelenec
62 - Miroslav Fábry, Mária Sýkorová, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Vincent Hunka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava, Ján Štepianský, Hostie , Ján Jambor, Rišňovce
61 - Karol Ryba, Ivan Lauko, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Csaba Sándor, Kolíňany, Július Benkö, Peter Hipp, Šaľa, Peter Bartoš, N. Sady
60 - Ján Bernát, Štefan Matesko, Roman Hradecký, Slavomír Kotrla, Miloš Sýkora, Štefan Zabák, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Roman Bilický, Preseľany, Gašpar Gál, Žirany, Peter Lajda, Terka Tasáryová, Ivanka, Kristián Krasňanský, N. Sady, Štefan Tóth, Klasov, Peter Lukáč, Lehota
59 - Marián Benca, Jozef Lenghart, Nitra, Jozef Paukov, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Juraj Dubeň, Lehota, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Árgyusi, Neded, Miroslav Szlamka, Váhovce, Dominika Tóthová, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Tibor Glovenský, Košúty, Ivan Bakyta, Jarok, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Piovarči, Lužianky, Viliam Félis, Vráble
58 - Iveta Matejová, Jaroslav Andrášik, Tomáš Drgoňa, Igor Drotár, Ľubomír Turňa, Jozef Nosian, Vlado Krajčovič, Nitra, Imrich Valent, Hosťovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Denis Novota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Július Miškovič, Ján Martinek, Ján Szöcs, Šaľa, Karol Blažovič, Juraj Vrábel, Marek Vlček, Lužianky, Peter Palka, Cabaj - Čapor, Dalibor Greguš, Čab, Ján Dekan, Velčice, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Tibor Panyik, Matúškovo, Arpád Balogh, Kolárovo, Jozef Labuda, Solčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Mako, N. Sady, František Čaniga, Dražovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Mikula, Lehota, Margita Pavelková, Golianovo, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Marián Pauk, Rumanová, Peter Pecho, Beladice, Imrich Struhár, Miroslav Kováč, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jaroslav Skačan, Žihárec
57 - František Bojda, Michal Hunka, Jaroslav Lazor, Alexander Mészáros, Nitra, Ľubomír Ballay, Lužianky, Peter Ondriaš, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Patrik Benček, Zl. Moravce, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Marián Mateička, Behynce, Michaela Benköová, Močenok, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Simona Révayová, Juraj Csirik, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Zara Čekey, Pohranice, Roman Margetin, Rišňovce, Branislav Kišac, N. Sady, Ivan Tóth, Čakajovce, Mário Pánis, D. Krškany, František Finta, Jelenec, Ivan Kupec, Zbehy, Marek Fábry, Šurianky, Peter Juhász, Kolíňany, Janka Gálová, Žirany, František Imre, Branč, Alex Lovás, H. Saliby
56 - Ladislav Piška, František Juhás, Jozef Svitač, Štefan Bede, Marta Nosianová, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Pavel Bachan, Eva Lahučká, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Beladice, Mirka Guzmická, Milan Pagáč, Ivanka, Peter Náhlik, N. Sady, Martin Kornutij, Peter Sládeček, V. Zálužie, Ivan Ďurický, František Kóša, Branč, Boris Lacika, Zbehy, Peter Scheer, Kolíňany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Andrej Hudec, Čeľadice, Ivan Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Henrieta Fazekašová, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Kúsek, Hostie, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Gál, Žirany, Margita Pánisová, D. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Dubnička, Váhovce
55 - Štefan Verták, Richard Magušín, Patrik Andrášik, Ján Ehrenhold, Miriama Ďurinová, Nitra, Andrejka Božiková, Hosťovce, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Sidónia Boboková, Volkovce, Daniel Lörincz, Branč, Albert Lauro, Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Hudec, Peter Zahnaš, Lužianky, Ladislav Odráška, Gabriel Galbavý, Zolo Sabo, H. Kráľová, Roman Tkáč, Rumanová, Milan Šlosár, Čab, Zoltán Jancsó, Vlčany, Milan Lazan, Pavol Sedliačik, Jozef Danada, Šaľa, Miroslav Kozlík, Viera Pavelková, Golianovo, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Vladimír Tasáry, Ivanka, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Hegyi, Jelka
54 - Vladimír Kompas, Ivan Minárik, Ľubica Tasáryová, Friggo Rondoš, Dávid Said, Lenka Sýkorová, Jozef Paulík, Milan Púčik, Daruška Horváthová, Nitra, Marián Titka, Peter Zeleňák, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Cyril Slamka, Rišňovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marián Hörik, D. Štitáre, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Alojz Rajtár, Sľažany, Anna Fazekašová, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miloš Macala, Gáň, Magda Čmaradová, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Albín Tóth, Čakajovce, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jaroslav Grman, Vráble, Kristián Varga, Tešedíkovo, Tibor Tóth, Žihárec, Roman Fuska, Čab
53 - Vladimír Papp, Pavel Hrnčár, František Dedič, Ivan Kozár, Jozef Prešinský, Marián Mičík, Nitra, Pavol Uher, Martina Hippová, Šaľa, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marián Zlatňanský, Mirko Benček, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Andrej Maťo, Jarok, Katarína Sándorová, Kolíňany, György Jakubecz, H. Saliby, Stanislav Pacher, Sľažany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Mário Valky, Šintava, Celestín Berecz, Branč, Pavol Bradáč, Golianovo, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Stanislav Debnár, Zbehy, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Tomek, Lúčnica, Dušan Gál, Klasov, Marián Labai, Štitáre
52 - Peter Kardoš, Pavel Čvirik, Štefan Csampai, Dušan Novorolník, Jozef Ehrenhold, Vladimír Depeš, Viera Lauková, Michal Garay, Boris Grežo, Nitra, Rudolf Macho, Alžbeta Šándorová, Kolíňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Miroslav Močol, Alekšince, Bohuš Baják, Lužianky, Marián Móri, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Emil Remeň, Čeľadince, Ladislav Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Alexandra Gálová, Žirany, Mikuláš Pintér, Branč, Henrich Bíro, Čakajovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Ambrózy, Selice, Juraj Segíň, Sľažany, Ivanko Vanko, Zbehy
51 - Laco Ištokovič, Pavel Búš, René Daniš, Ernest Mako, Ivan Magdolen, Juraj Hrnčár, Vladimír Nemšovský, Dezider Zaujec, Jarmila Saidová, Ján Doboš, Ladislav Pindeš, Ladislav Nosian, Dušan Koszorú, Vlado Lyžičiar, Viliam Halla ml., Nitra, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, František Szolík, Šaľa, Kristián Frajka, Ján Školník, Peter Rajnoha, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Roman Guzmický, Ivanka, Miro Senneš, Cabaj, Ľudovít Desat, Jana Fazekašová, Podhorany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Barát, Topoľčany, Eduard Kontár, H. Saliby, Jozef Martiška, Dražovce, Slavko Mikula, Zbehy, Marek Kováč, Čifáre, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Drahovský, P. Sady, Pavol Török, V. Dolina
50 - Jozef Nemeš st., Mária Kóšová, Ján Hnilica, Miroslav Raček, Daniel Tasáry, Milan Ružička, Ľudovít Konečný, Milan Vörös, Erich Schober, Ladislav Skalický, Ľuboš Baranec, Dionýz Pecháček, Nitra, Róbert Ščepka, Adrián Danada, Jozef Kučera, Peter Jobbágy, Jozef Lenčeš, Pavel Mihálik, Šaľa, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Valovič, Jozef Horňák, Rišňovce, Andrej Mareček, Čab, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavol Pagáč, Ivanka, Vojtech Borka, Trstice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Viliam Moravčík, Kajal, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Lipovský, P. Sady, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Macho, M. Ripňany, Robert Lipecký, Čakajovce, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ľubomír Gyepes, Klasov, Jozef Vodný, Babindol
49 - Viliam Halla st., Jozef Gutai, Pavel Dojčar, Juraj Urban, Juraj Náhlovský, Miro Račko, Štefan Dékány, Michal Lauko, Peter Kompas, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Baláž, Timea Mészárosová, Juraj Žiačko, Šaľa, Juraj Valla, V. Zálužie, Adam Nádaský, Viktor Balko, Lužianky, Pavol Králik, Zbehy, Marek Fábry ml., Šurianky, Anna Duczová, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Tomáš Karácsony, Váhovce, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Boris Mesároš, Lehota, Viera Bradáčová, Golianovo, Mária Holečková, Sereď, Július Szarka, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Török, Pata, Ján Gajdoš, N. Streda, Milan Minarovič, Behynce, Bartolomej Guľka, Branč, Peter König, Ivanka, Miloš Gál st., Žirany, Matúš Rybanský, Kapince, Ján Golha, Jozef Hoppan, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ján Ligač, Cabaj-Čápor
48 - František Benc, Ján Šimun, Stanislav Billík, Dušan Letko, Miroslava Rosinská, Ľuboš Mičík, Eduard Szabo, Emília Hudecová, Nitra, Tibor Križovič, Miroslav Mokráš, Tibor Odráška, Šaľa, Pavel Sojka, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Imrich Guzmický, Ivanka, Ján Kollár, Zbehy, František Szusztor, V. Cetín, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Hamerlík, Jelka, Ľudmila Verešová, Golianovo, František Margetin, Sebastián Grznár, Rišňovce, Dávid Farár, Neded, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Miškolci, Lehota, Miroslava Kobzová, Čechynce, Marián Koreň, Čeľadice, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Peter Obložinský, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Peter Matulník, N. Sady
47 - Ľudovít Kováč, Anna Billíková, Monika Skalická, Stanislav Habáň, Andrej Kudamik, Július Németh, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Andel, Vráble, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Rehuš, Jozef Štefák, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Tomáš Minarovič, Michaela Dobišová, Močenok, Ladislav Holečka, Ladice, Milan Roman, Čab, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Nathan Udvaros, Filip Kučera, Šaľa, Anna Szarková, Topoľnica, Július Čmehyl, H. Potôň, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Peter Kišac, N. Sady, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Peter Rybanský ml., Kapince, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Michal Valo, Zl. Moravce
46 - Oľga Szabová, František Grom, Marián Barta, Pavol Pavelka, Anton Dano, Ladislav Fazekaš, Denisa Bakošová, Ján Kmeťo, František Filo, Dajana Borovská, Nitra, Lukáš Valent, Hosťovce, Helena Augustínová, Topoľčianky, René Scheer, Kolíňany, Janka Tóthová, H. Kráľová, Otakar Móry, Močenok, Ladislav Héviz, Šaľa, Michal Hájnik, P. Sady, Július Bradáč, Golianovo, Alexander Repta, Branč, Štefan Finta, Jarok, Ján Vaško, Ivanka, Peter Rybanský, Kapince, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Marcel Tokár, Vráble, Tomáš Fonody, Tehla, Justína Gálová, Žirany, Peter Korec, Rišňovce
45 - Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Rák, Pavel König, Mária Königová, Tomáš Levčík, Nitra, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Toman, D. Krškany, Štefan Kopčan, Katka Kišacová, N. Sady, Slavomír Tóth, Ivan Lenický, H. Kráľová, Marek Sokol, Eva Ščepková, Milan Bekéni, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lukáš Mesároš, Lehota, Milan Fúska, Branč, Peter Vranský, Zbehy, Daniel Mako, Čakajovce, Martin Kriššák, P. Kesov
44 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., František Zelovič, Jozef Hudec ml., Peter Solčiansky, Janka Čambalová, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Jana Gálová, Ján Gál, Ladislav Gál, Žirany, Anton Kazáň, Branč, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Kováč ml., Čifáre, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Ľubica Barčáková, Abrahám
43 - Ján Félis, Žitavany, Adam Bíro, Čakajovce, Vlado Kupec, Zbehy, Jozef Haspra, Topoľčianky, Róbert Sedlák, Roman Uher, Michal Bachratý, Šaľa, Ján Hudec, Nitra, Marek Desat, Podhorany, Jožko Černý, Rumanová, Roman Obložinský, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Martin Petrovič, Zl. Moravce
42 - Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Jozef Kutak, Jarok, Pavol Štefek, V. Dolina, Imrich Drozdák, Babindol, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Pavel Kúsek, Žikava, Marián Straňák, Marián Lovász, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Miroslav Tonka, Anna Pacherová, Jozef Staňo, Sľažany, Tatiana Mifková, Filip Udvaros, Šaľa, František Hrnčiar st., Lenka Königová, Michal Motúz, Nitra, Miroslav Oslanec, Ladislav Szöke, Radek Kováčik, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Sikoriak, Tek. Nemce
41 - Marián Valla, V. Zálužie, Filip Guzmický, Ivanka, Marián Kopáčik, Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo, Anton Barčák, Abrahám, Janka Račková, Pavol Ďurina, Miroslav Lieskovský, Nitra, Andrej Repta, Branč, Radoslav Bajnek, Peter Trungel, Vráble
40 - Štefan Zeman, Jelenec, Lena Kunkelová, Praha, Jozef Kóša, Vlado Matušica, Nitra, Anton Adamec, H. Lefantovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, František Švihorík, P. Sady, Daniel Ivančík, Čakajovce, František Sabo, Vinodol, Jozef Kuzmický, Ivanka, Marek Kováčik, V. Zálužie, Lukáš Guniš, Preseľany, Ladislav Varga, Topoľnica
39 - Emil Rusnák, Beladice, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Juraj Minárik, Obyce, Roman Harčár, Július Žitňák, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Roman Vrábel, Ivanka, Július Galo, D. Krškany, Helena Šabová, Žitavany
38 - Milan Petráš, Eugen Németh, Ján Barát, Ján Pacher, Nitra, Karol Hlavatý, Ľuboš Plevka, Šaľa, Štefan Straňák, H. Kráľová, Zsolt Király, Č. Voda, Jozef Zima, Vráble, Miroslav Ďuriač, Hostie
37 - Patrik Londák, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Ivor Vinohradský, Rado Vágai, Nitra, Martin Šebesta, Bratislava, Peter Ryban, Nit. Streda, Matúš Cibuľa, Žitavce
36 - Irena Petková, Zl. Moravce, František Finta, Kolíňany, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Móri, Šaľa, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Peter Svitač, Telince, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ján Babčan, Zbehy
35 - Ivan Remeň, Nit. Streda, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
34 - Ján Bedeč, H. Saliby, Katka Macháčová, Rišňovce
33 - František Kunkel, Zl. Moravce, Eva Daniová, Čeľadice, Jozef Hudec st., Igor Galovič, Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce
32 - Peter Bodi, Zbehy, Tomáš Veverka, P. Kesov, Dalibor Bradáč, Golianovo, Gitka Letková, Nitra
31 - Ján Antal, Milada Dojčarová, Tomáš Krajčovič, Nitra
30 - Pavel Babiak, Žitavany, Mária Kováčová, Vráble
29 - Jozef Repa, Prílepy, Ivan Chrenák, Michal Lenický, Lukáš Schober, Nitra, Juraj Sádovský, Žitavce, Kazimír Sýkora, Jarok
28 - Pavol Holták, Martin Kuchar, Ján Palka, Nitra, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jaroslav Chren, Žitavany, Viktória Königová, Ivanka
27 - Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Eva Gombášová, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jozef Moder, Nitra, Stanislav Vilina, Lukáčovce
26 - Zuzana Zabáková, Lehota
25 - Mário Čurgali, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Hrnčiar ml., Nitra, Marek Andel, Vráble, Ondrej Kišac, N. Sady
24 - Marcela Holtáková, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, František Laczko, Tešedíkovo, Tibor Karácsony, Váhovce
23 - Daniel Boháč, Šaľa, Mário Pargáč, N. Sady, Igor Kotora, Nitra
22 - Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Čápor, Jaroslav König, Nitra
21 - Dušan Bogár, Galanta, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Borovský, Mariana Letková, Nitra, Štefan Šlosár, Golianovo
20 - David Slíž, Dol. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž., Maroš Valábik, Nitra
18 - Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo
17 - Ondrej Kozolka ml., Volkovce, Miroslav Mada, Nitra, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča, Jaroslav Fúska, Zbehy
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Malý, Vráble, Mária Kóšová ml., Nitra, Richard Buday, Ladice, Tibor Berec, Lapáš
15 - Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Muzika, Juraj Demény, Roman Marci, Marián Martiš, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž.
14 - Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Sáraz, H. Ohaj
13 - Matúš Turňa, Dominik Bartakovič, Nitra, Mário Drienovský, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany
12 - Katarína Malá, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Ivan Balla, Nitra, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
11 - Martin Búcora, Šurianky, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok
10 - Laci Takács, Dlhá n/V.
9 - Jozef Kováč, Michal Borovský, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany, Jana Pacherová, Zl. Moravce
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Radovan Polák, Topoľčianky, Martin Šlezinger, Hosťovce, Roman Mrázik, Nitra
6 - Edita Buchová, Nitra, Štefan Nyulassi, Topoľčianky
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Ľubica Homolová, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Juraj Lacina, Vlado Sásik, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Čurgaliová, Lužianky, Tibor Ment, Mechenice, Margita Kališová, Šaľa
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Letko mladší, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Peter Száraz, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Filip Harčár, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová
3 - Miroslava Matejová, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Silvia Csányiová, Janíkovce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Nina Letková, Lucia Nagyová, Viera Hudecová, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Veronika Tóthová, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Korec, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, Mária Mesárošová, Lehota, Mária Krasňanská, Nové Sady, Ján Balko, Kolíňany
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Miroslav Ďurina, Oľga Krajčovičová, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce
0 - Andrej Vallo, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

V 12. kole ôsmi tipéri uhádli 8 zápasov. Sú to: Juraj Valla, Marián Barta, František Chudý, Ľubomír Rák, Alexander Mészáros, Maroš Valábik, Ľubomír Novota a Sidónia Boboková. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 639
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 404
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 076
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 037
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 796
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 663
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 544
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 764
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 658
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 615
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Herec Ivan Gontko: Ak zachraňujeme kultúru, zachraňujeme samých seba

Podľa nitrianskeho herca je kultúra ako roky predtým na okraji záujmu.

Pre Ivana Gontka je kultúra podstatou ľudského bytia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?