Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

Víťazom kola je Jozef Plesnivý z Martina n/Ž., ktorý uhádol 7 zápasov. Poradie na čele: 77 - Samuel Mikle, 75 - František Chudý, 73 - Jozef Homola, René Vincze, Roman Sýkora, atď.

Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol Michal Belan zo Svätoplukova, víťaz 13. kola.Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol Michal Belan zo Svätoplukova, víťaz 13. kola. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 14. kola

Skalica - FC Nitra 1:0 1
Šamorín - Šaľa 0:2 2
Vráble - Veľký Meder 1:1 X
H. Obdokovce - ViOn B/Volkovce 0:0 X
V. Zálužie - Lapáš 0:0 X
Lužianky - Žitavany 1:1 X
D. Obdokovce - Čechynce 1:1 X
D. Štitáre - D. Krškany 1:0 1
N. Ves n/Ž. - Babindol 4:0 1
Košúty - H. Saliby 3:1 1

Poradie po 14. kole

77 - Samuel Mikle, Klasov

75 - František Chudý, Rišňovce

73 - Jozef Homola, Hosťovce, René Vincze, Šaľa, Roman Sýkora, Nitra

72 - Mária Sýkorová, Ernest Szombath, Nitra

71 - Jozef Šercel, Váhovce, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Glovenský, Košúty, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Vašek, Ivanka

Skryť Vypnúť reklamu

70 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Vincent Hunka, Lužianky, Ján Jambor, Rišňovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Slavomír Kotrla, Nitra, Terka Tasáryová, Ivanka, Michal Čery, Jelenec

69 - Karol Ryba, Ivan Lauko, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Hipp, Šaľa, Imrich Hrdlica, Báb, Dušan Kolenčík, Trnovec, Janka Gálová, Žirany

68 - Ján Bernát, Tomáš Drgoňa, Roman Hradecký, Miroslav Fábry, Miloš Sýkora, Nitra, Oľga Matejová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Michaela Benköová, Močenok, Csaba Sándor, Kolíňany, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ján Štepianský, Hostie , Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Mikula, Peter Lukáč, Lehota

Skryť Vypnúť reklamu

67 - Iveta Matejová, Marián Benca, Jozef Lenghart, Nitra, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Bartoš, Kristián Krasňanský, N. Sady, Roman Bilický, Preseľany, Mário Slezák, Lukáčovce, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Vrábel, Lužianky, Štefan Tóth, Klasov

66 - Michal Hunka, Štefan Zabák, Vlado Krajčovič, Nitra, Ľubomír Ballay, Karol Blažovič, Milan Piovarči, Lužianky, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Dekan, Velčice, Marián Mateička, Behynce, Andrej Hudec, Čeľadice, Arpád Balogh, Kolárovo, Július Benkö, Dominika Tóthová, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Rišňovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Ján Kóssi, Čifáre

65 - Štefan Matesko, František Juhás, Alexander Mészáros, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Hudec, Lužianky, Boris Lacika, Zbehy, František Kóša, Branč, Emanuel Maňúch, Gašpar Gál, Žirany, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Mészáros, Selice, Branislav Kišac, N. Sady, Peter Sládeček, V. Zálužie, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Eliáš, Lúčnica, Viliam Félis, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

64 - Štefan Bede, Jozef Nosian, Nitra, Denis Novota, Patrik Benček, Zl. Moravce, Július Miškovič, Ján Martinek, Simona Révayová, Juraj Csirik, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Kukliš, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Peter Strieška, Ladislav Kéry, Volkovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Palka, Cabaj - Čapor, Dalibor Greguš, Čab, Gabriel Galbavý, Zolo Sabo, H. Kráľová, Miloš Macala, Gáň, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jaroslav Polák, V. Ripňany, František Čaniga, Dražovce, Zara Čekey, Pohranice, Štefan Lipovský, P. Sady, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marek Vlček, Lužianky, Imrich Struhár, Vráble, Alex Lovás, H. Saliby, Jaroslav Skačan, Žihárec

63 - Patrik Andrášik, Igor Drotár, Ľubomír Turňa, Marta Nosianová, Nitra, Tibor Szekér, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Eva Lahučká, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Imrich Valent, Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Dubeň, Lehota, Daniel Lörincz, Ivan Ďurický, Branč, Mirka Guzmická, Peter Lajda, Ivanka, Ján Slíž, Beladice, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Zoltán Odráška, Ivan Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Milan Lazan, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Mako, N. Sady, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Peter Vrabec, Čakajovce, Mário Pánis, D. Krškany, František Finta, Jelenec, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Rybár, Cabaj, Marián Pauk, Rumanová, Tibor Tóth, Žihárec

62 - Vladimír Kompas, Ladislav Piška, František Bojda, Jaroslav Andrášik, Ľubica Tasáryová, Jaroslav Lazor, Nitra, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Milan Pagáč, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Pavol Sedliačik, Šaľa, Magda Čmaradová, Jana Dudonová, Sereď, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Tóth, Čakajovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Filip Marinov, Rumanová, Matúš Vajzer, Báb, Ivanko Vanko, Zbehy, František Imre, Branč

61 - Štefan Verták, Ivan Minárik, Vladimír Papp, Jozef Ehrenhold, Jozef Svitač, Friggo Rondoš, Richard Magušín, František Dedič, Vladimír Nemšovský, Lenka Sýkorová, Ivan Kozár, Viera Lauková, Marián Mičík, Daruška Horváthová, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Bohuš Baják, Peter Zahnaš, Lužianky, Peter Scheer, Kolíňany, Pavol Viskup, Báb, Roman Tkáč, Rumanová, György Jakubecz, Eduard Kontár, H. Saliby, Alojz Rajtár, Stanislav Pacher, Juraj Segíň, Sľažany, Henrieta Fazekašová, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Viera Pavelková, Golianovo, Albín Tóth, Čakajovce, Ivan Kupec, Zbehy, Marek Fábry, Šurianky, Miroslav Kováč, Vráble, Ján Hegyi, Jelka, Marián Labai, Štitáre

60 - Peter Kardoš, Milan Púčik, Nitra, Marián Titka, Jozef Baláž, Marián Móri, Martina Hippová, Jozef Danada, Šaľa, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Miloš Kukučka, Žitavany, Cyril Slamka, Rišňovce, Albert Lauro, Čeľadice, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Náhlik, N. Sady, Miroslav Močol, Alekšince, Katarína Sándorová, Kolíňany, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Anna Fazekašová, Neded, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Kúsek, Hostie, Viliam Moravčík, Kajal, Igor Tkáč, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Ladislav Čekey, Pohranice, Slavko Mikula, Zbehy, Henrich Bíro, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Tomek, Lúčnica

59 - Štefan Csampai, Pavel Hrnčár, Dávid Said, Dionýz Pecháček, Ján Doboš, Ján Ehrenhold, Miriama Ďurinová, Boris Grežo, Nitra, Gabriel Odráška, Pavol Uher, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Pavel Mihálik, Šaľa, Sidónia Boboková, Volkovce, Marián Hörik, D. Štitáre, Andrej Maťo, Jarok, Andrej Mareček, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Kočiš, Trnovec, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Mário Valky, Šintava, Viera Bradáčová, Pavol Bradáč, Golianovo, Ľudovít Valent, Košúty, Alexandra Gálová, Žirany, Mikuláš Pintér, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marcel Pánis, D. Krškany, Dušan Gál, Klasov, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Ambrózy, Selice, Marek Kováč, Čifáre, Pavol Török, V. Dolina

58 - Pavel Čvirik, Mária Kóšová, Laco Ištokovič, René Daniš, Milan Ružička, Ľudovít Konečný, Ivan Magdolen, Vladimír Depeš, Jozef Paulík, Michal Garay, Nitra, Ján Školník, Mirko Benček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Róbert Ščepka, Peter Lehocký, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Adam Nádaský, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Alžbeta Šándorová, Kolíňany, Pavol Pagáč, Ivanka, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ján Kozla, Žirany, Tomáš Švec, Pohranice, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Hoppan, Vráble, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Drahovský, P. Sady, Roman Fuska, Čab

57 - Pavel Búš, Ernest Mako, Juraj Urban, Dušan Letko, Ladislav Skalický, Jarmila Saidová, Jozef Prešinský, Ladislav Nosian, Nitra, Jozef Sklenár, Tibor Križovič, Timea Mészárosová, Jozef Lenčeš, Šaľa, Juraj Valla, V. Zálužie, Rudolf Macho, Kolíňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Záhorský, František Margetin, Rišňovce, František Szusztor, V. Cetín, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Michaela Dobišová, Močenok, Milan Roman, Čab, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Boris Mesároš, Lehota, Celestín Berecz, Branč, Mária Holečková, Sereď, Július Szarka, Topoľnica, Ján Gajdoš, N. Streda, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Robert Lipecký, Čakajovce, Jaroslav Grman, Vráble

56 - Ján Hnilica, Dušan Novorolník, Stanislav Billík, Milan Vörös, Juraj Hrnčár, Juraj Náhlovský, Miroslava Rosinská, Miro Račko, Ľuboš Mičík, Štefan Dékány, Eduard Szabo, Emília Hudecová, Michal Lauko, Peter Kompas, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Helena Augustínová, Topoľčianky, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Štefan Valovič, Rišňovce, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Kollár, Pavol Králik, Stanislav Debnár, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Otakar Móry, Močenok, Vojtech Borka, Trstice, Tibor Odráška, Šaľa, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ján Lipovský, Báb, Štefan Varga, Topoľnica, Milan Macho, M. Ripňany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jana Fazekašová, Podhorany, Jozef Chovanec, Šurianky, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ján Vaško, Ivanka, Miloš Gál st., Žirany, Matúš Rybanský, Kapince, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ján Golha, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor

55 - Viliam Halla ml., Jozef Gutai, Daniel Tasáry, Pavel Dojčar, Dezider Zaujec, Ladislav Pindeš, Dušan Koszorú, Nitra, Miroslav Mokráš, Filip Kučera, Šaľa, Ladislav Holečka, Ladice, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Martiška, Dražovce, Katka Kišacová, Peter Kišac, N. Sady, Milan Minarovič, Behynce, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Peter König, Ivanka, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Ján Jacsa, Žihárec, Ľubica Barčáková, Abrahám

54 - Viliam Halla st., Miroslav Raček, František Benc, Ľuboš Baranec, Nitra, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Janka Tóthová, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Jobbágy, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Török, Pata, Jozef Horňák, Sebastián Grznár, Rišňovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

53 - Jozef Hudec ml., Ľudovít Kováč, František Grom, Anna Billíková, Erich Schober, Denisa Bakošová, Nitra, Marek Sokol, František Szolík, Juraj Žiačko, Milan Bekéni, Šaľa, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Jozef Andel, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Rehuš, Jozef Štefák, Peter Korec, Rišňovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Anna Duczová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Peter Hamerlík, Jelka, Anna Szarková, Topoľnica, Jana Gálová, Žirany, Peter Vranský, Zbehy, Martin Kriššák, P. Kesov, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Peter Rybanský ml., Kapince, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Kováč ml., Čifáre, Jozef Virág, Zl. Moravce

52 - Jozef Nemeš st., Oľga Szabová, Ján Šimun, Ľubomír Rák, Peter Solčiansky, Stanislav Habáň, Ján Kmeťo, Mária Königová, Andrej Kudamik, Vlado Lyžičiar, Dajana Borovská, Nitra, Adam Bíro, Čakajovce, Miro Senneš, Cabaj, Marek Fábry ml., Šurianky, Eva Ščepková, Šaľa, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Štefan Finta, Jarok, Marián Koreň, Čeľadice, Peter Tuhý, Machulince, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Justína Gálová, Žirany

51 - František Zelovič, Ľubomír Bartakovič, Monika Skalická, Ladislav Fazekaš, Pavel König, František Filo, Michal Motúz, Július Németh, Nitra, Jozef Toman, D. Krškany, Ladislav Héviz, Šaľa, Lukáš Valent, Hosťovce, Michal Hájnik, P. Sady, Július Čmehyl, H. Potôň, Dávid Farár, Neded, Alexander Repta, Branč, Miroslava Kobzová, Čechynce, Ivan Berec (Putinko), Lužianky

50 - Tatiana Mifková, Adrián Danada, Roman Uher, Šaľa, Marián Barta, Nitra, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Ján Félis, Helena Šabová, Žitavany, Marián Valla, V. Zálužie, Štefan Kopčan, Peter Matulník, N. Sady, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Haspra, Topoľčianky, Vlado Jánošík, D. Krškany, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Miroslav Tonka, Sľažany, Milan Fúska, Branč, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Miškolci, Lehota, Ľubomír Gyepes, Klasov, Milan Roško, Dyčka, Radek Kováčik, Vráble

49 - Pavol Pavelka, Lenka Königová, Nitra, Marek Rajtár, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Milan Greguš, Zbehy, Tomáš Minarovič, Močenok, Marek Desat, Podhorany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Rybanský, Kapince, Marcel Tokár, Miroslav Oslanec, Vráble, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Jozef Staňo, Sľažany

48 - Anton Bapčány, D. Obdokovce, Imrich Drozdák, Babindol, Marián Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ladislav Gál, Žirany, Anton Kazáň, Peter Obložinský, Branč, Ladislav Szöke, Vráble, Martin Petrovič, Zl. Moravce

47 - Ján Hudec, Janka Čambalová, Nitra, Roman Harčár, Nathan Udvaros, Róbert Sedlák, Šaľa, Irena Petková, Michal Valo, Zl. Moravce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Filip Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Pavol Štefek, V. Dolina, Vlado Kupec, Zbehy, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Marián Lovász, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Ján Gál, Žirany, Andrej Repta, Branč

46 - František Hrnčiar st., Anton Dano, Janka Račková, Nitra, Marián Kopáčik, Ľuboš Plevka, Šaľa, René Scheer, Kolíňany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Tomáš Fonody, Tehla, Attila Szolnoki, Dyčka, Matúš Cibuľa, Žitavce, Ladislav Varga, Topoľnica

45 - Ivor Vinohradský, Tomáš Levčík, Nitra, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Andrej Vereš, Golianovo, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jožko Černý, Rumanová, Ľuboš Modzga (Šuker), Peter Trungel, Vráble, Martina Segíňová, Sľažany, Lukáš Guniš, Preseľany

44 - Jozef Kóša, Milan Petráš, Pavol Ďurina, Nitra, František Kunkel, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Zima, Radoslav Bajnek, Vráble

43 - Ján Barát, Nitra, František Finta, Kolíňany, Ladislav Babóti, Vlčany, Július Žitňák, Michal Bachratý, Šaľa, František Švihorík, P. Sady, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Ryban, Nit. Streda, Július Galo, D. Krškany

42 - Jozef Kutak, Jarok, Štefan Straňák, H. Kráľová, Katka Macháčová, Rišňovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Filip Udvaros, Šaľa

41 - Jozef Hudec st., Miroslav Lieskovský, Nitra, Ján Bedeč, H. Saliby, Anton Barčák, Abrahám

40 - Štefan Zeman, Jelenec, Anton Adamec, H. Lefantovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vlado Matušica, Nitra, František Sabo, Vinodol, Ján Babčan, Zbehy
39 - Emil Rusnák, Beladice, Juraj Minárik, Obyce, Roman Vrábel, Ivanka, Gitka Letková, Nitra
38 - Eugen Németh, Ján Pacher, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Eva Daniová, Čeľadice, Karol Hlavatý, Šaľa, Zsolt Király, Č. Voda, Miroslav Ďuriač, Hostie, Peter Svitač, Telince
37 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Rado Vágai, Nitra, Martin Šebesta, Bratislava
36 - Vladimír Móri, Šaľa, Dalibor Bradáč, Golianovo, Marián Piterka, Svätoplukovo
35 - Ivan Remeň, Nit. Streda, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
34 - Ivan Chrenák, Nitra, Stanislav Vilina, Lukáčovce
33 - Peter Odráška, H. Kráľová, Igor Galovič, Milada Dojčarová, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Marek Andel, Vráble
32 - Peter Bodi, Zbehy, Tomáš Veverka, P. Kesov, Tomáš Krajčovič, Nitra
31 - Ján Antal, Ján Palka, Nitra
30 - Pavel Babiak, Žitavany, Ondrej Kišac, N. Sady, Mária Kováčová, Vráble
29 - Jozef Repa, Prílepy, Michal Lenický, Lukáš Schober, Nitra, Juraj Sádovský, Žitavce, Kazimír Sýkora, Jarok
28 - Pavol Holták, Martin Kuchar, Nitra, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jaroslav Chren, Žitavany, Viktória Königová, Ivanka
27 - Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Eva Gombášová, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Moder, Nitra
26 - Zuzana Zabáková, Lehota
25 - Mário Čurgali, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Hrnčiar ml., Nitra, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
24 - Marcela Holtáková, Mariana Letková, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, František Laczko, Tešedíkovo, Tibor Karácsony, Váhovce
23 - Daniel Boháč, Šaľa, Mário Pargáč, N. Sady, Igor Kotora, Nitra
22 - Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Čápor, Jozef Malý, Vráble, Jaroslav König, Maroš Valábik, Nitra
21 - Dušan Bogár, Galanta, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Borovský, Marián Martiš, Nitra, Štefan Šlosár, Golianovo
20 - David Slíž, Dol. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž.
19 - Miroslava Benčeková, Zl. Moravce
18 - Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo
17 - Ondrej Kozolka ml., Volkovce (Pekárenská 17), Miroslav Mada, Nitra, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča, Jaroslav Fúska, Zbehy
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Mária Kóšová ml., Nitra, Richard Buday, Ladice, Tibor Berec, Lapáš
15 - Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Muzika, Matúš Turňa, Juraj Demény, Roman Marci, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž.
14 - Katarína Malá, Vráble, Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Sáraz, H. Ohaj
13 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Dominik Bartakovič, Michal Borovský, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany
12 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Ivan Balla, Nitra
11 - Martin Búcora, Šurianky, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok
10 - Laci Takács, Dlhá n/V.
9 - Jozef Kováč, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Mária Krasňanská, Nové Sady
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Ľubica Homolová, Roman Mrázik, Nitra, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Radovan Polák, Topoľčianky, Martin Šlezinger, Hosťovce
6 - Edita Buchová, Nitra, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Štefan Nyulassi, Topoľčianky
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Juraj Lacina, Vlado Sásik, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Čurgaliová, Lužianky, Tibor Ment, Mechenice, Margita Kališová, Šaľa
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Letko mladší, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Peter Száraz, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Filip Harčár, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová, Žofia Lukyová, Beladice
3 - Miroslava Matejová, Zl. Moravce, Silvia Csányiová, Janíkovce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Andrej Vallo, Nina Letková, Lucia Nagyová, Viera Hudecová, Dominik Slamka, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Veronika Tóthová, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Korec, Rišňovce, Mária Mesárošová, Lehota, Ján Balko, Kolíňany
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Miroslav Ďurina, Oľga Krajčovičová, Tomáš Černák, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Maroš Slovák, Mojzesovo
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce, Sebastian Maga, D. Štitáre, Pavel Balla, Jelenec

Víťazom kola je Jozef Plesnivý z Martina n/Ž., ktorý uhádol 7 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

V piatok prinesieme na stránke nitra.sme.sk tipy lídrov v poslednom 15. kole.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 502
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 977
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 439
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 12 680
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 663
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 411
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 153
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 618
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 341
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 333
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?