Pondelok, 25. september, 2017 | Meniny má Vladislav
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

Víťazom tipovačky je Samuel Mikle. Teší sa na zájazd na Ligu majstrov od spoločnosti Goal Travel!

Samuel Mikle si užije v decembri zápas Ligy majstrov.

Správne tipy 15. kola

B. Bystrica - FC ViOn 2:0 1
Sereď - Skalica 0:2 2
ČFK Nitra - Vlčany 0:1 2
ViOn B/Volkovce - Galanta 3:1 1
Pusté Úľany - Ohrady 1:0 1
Hrušovany - V. Zálužie 4:3 1
Ivanka - Nevidzany 1:2 2
Kolíňany - Golianovo 3:1 1
Výčapy-Opatovce - Lehota 4:1 1
N. Hrnčiarovce - Klasov 2:3 2

Poradie po 15. kole

84 - Samuel Mikle, Klasov

79 - František Chudý, Rišňovce

78 - René Vincze, Šaľa, Jozef Homola, Hosťovce

77 - Tibor Glovenský, Košúty, Mária Sýkorová, Ernest Szombath, Nitra

76 - Slavomír Kotrla, Nitra, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Vašek, Terka Tasáryová, Ivanka

75 - Dušan Petrovič, Obyce, Vincent Hunka, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Jozef Šercel, Váhovce, Henrich Richter, Bratislava, Peter Hipp, Šaľa, Roman Sýkora, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec

74 - Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ján Jambor, Rišňovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Imrich Hrdlica, Báb, Ivan Lauko, Nitra, Peter Pecho, Beladice, Janka Gálová, Žirany

73 - Iveta Matejová, Karol Ryba, Tomáš Drgoňa, Nitra, Oľga Matejová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Marián Mateička, Behynce, Michaela Benköová, Močenok, Csaba Sándor, Kolíňany, Emil Dubec, Žikava, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Štepianský, Hostie , Mário Slezák, Lukáčovce, Michal Čery, Jelenec

72 - Marián Benca, Roman Hradecký, Miroslav Fábry, Štefan Zabák, Vlado Krajčovič, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Pavel Bachan, Zl. Moravce, Štefan Lipovský, P. Sady, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Tóth, Klasov, Milan Piovarči, Lužianky

71 - František Juhás, Miloš Sýkora, Alexander Mészáros, Nitra, Ľubomír Ballay, Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Andrej Hudec, Čeľadice, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ján Árgyusi, Neded, Július Benkö, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Mészáros, Selice, Roman Bilický, Preseľany, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Ján Kóssi, Čifáre

70 - Ján Bernát, Štefan Matesko, Michal Hunka, Jozef Lenghart, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jaromír Slíž, Beladice, Martin Kornutij, V. Zálužie, Štefan Hudec, Lužianky, Boris Lacika, Zbehy, František Kóša, Branč, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Dominika Tóthová, Šaľa, Peter Bartoš, N. Sady, František Čaniga, Dražovce, Zara Čekey, Pohranice, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Dubnička, Váhovce

69 - Ľubica Tasáryová, Ľubomír Turňa, Jozef Nosian, Marta Nosianová, Nitra, Patrik Benček, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ján Slíž, Beladice, Dalibor Greguš, Čab, Ján Dekan, Velčice, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Milan Pagáč, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ladislav Kéry, Volkovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Arpád Balogh, Kolárovo, Emanuel Maňúch, Gašpar Gál, Žirany, Miloš Macala, Gáň, Simona Révayová, Juraj Csirik, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miloš Remenár, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Margita Pavelková, Golianovo, Kristián Krasňanský, N. Sady, Peter Juhász, Kolíňany, Viliam Félis, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec

68 - Tibor Szekér, Ľubomír Novota, Denis Novota, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ivan Minárik, Štefan Bede, Viera Lauková, Nitra, Andrejka Božiková, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Daniel Lörincz, Branč, Mirka Guzmická, Ivanka, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ladislav Odráška, Gabriel Lešš, Zolo Sabo, H. Kráľová, Július Miškovič, Ján Martinek, Milan Lazan, Šaľa, Jozef Mako, N. Sady, Magda Čmaradová, Sereď, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, Žirany, Peter Vrabec, Čakajovce, František Finta, Jelenec, Ľubomír Rybár, Cabaj, Marek Vlček, Lužianky, Peter Lukáč, Lehota, Peter Eliáš, Lúčnica, Tibor Tóth, Žihárec, Alex Lovás, H. Saliby

67 - Jaroslav Andrášik, Patrik Andrášik, Nitra, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Milan Šlosár, Čab, Emil Šatan, Vozokany, Ján Szöcs, Pavol Sedliačik, Šaľa, Dušan Švehla, Sereď, Branislav Kišac, N. Sady, Ivan Tóth, Čakajovce, Mário Pánis, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Žemba, Rišňovce, Juraj Vrábel, Lužianky, František Imre, Branč

66 - Peter Kardoš, Vladimír Kompas, Vladimír Papp, Richard Magušín, František Dedič, Vladimír Nemšovský, Ivan Kozár, Igor Drotár, Nitra, Jozef Masár, Peter Čepček, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Cyril Slamka, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, Ivan Ďurický, Branč, Bohuš Baják, Peter Zahnaš, Lužianky, Peter Scheer, Katarína Sándorová, Kolíňany, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Roman Tkáč, Marián Pauk, Filip Marinov, Rumanová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Anna Fazekašová, Neded, Jozef Baláž, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Viera Pavelková, Golianovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Hegyi, Jelka, Ivanko Vanko, Zbehy

65 - Štefan Verták, Jozef Ehrenhold, Jozef Svitač, Dionýz Pecháček, Miriama Ďurinová, Daruška Horváthová, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Náhlik, N. Sady, Andrej Maťo, Jarok, Miroslav Močol, Alekšince, Stanislav Pacher, Sľažany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jozef Barát, Topoľčany, Martina Hippová, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Šaľa, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Štefek, Čeľadice, Michal Belan, Svätoplukovo, Miroslav Kováč, Vráble, Dušan Gál, Klasov

64 - Ladislav Piška, Ľudovít Konečný, Friggo Rondoš, Jaroslav Lazor, Lenka Sýkorová, Ján Doboš, Michal Garay, Marián Mičík, Boris Grežo, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Adam Nádaský, Lužianky, Roman Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľudovít Desat, Podhorany, Alžbeta Šándorová, Kolíňany, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Zoltán Jancsó, Vlčany, Alojz Rajtár, Sľažany, Henrieta Fazekašová, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Peter Lehocký, Pavol Uher, Marián Móri, Jozef Lenčeš, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Eduard Kontár, H. Saliby, Viera Bradáčová, Golianovo, Ľudovít Valent, Košúty, Igor Tkáč, Sereď, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Emil Remeň, Čeľadince, Slavko Mikula, Zbehy, Henrich Bíro, Čakajovce, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Imrich Struhár, Vráble, Marek Kováč, Čifáre, Pavol Török, V. Dolina

63 - Laco Ištokovič, René Daniš, Dávid Said, Milan Púčik, Ivan Magdolen, Nitra, Ján Školník, Mirko Benček, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Kočiš, Trnovec, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Tibor Šmitala, Milan Roman, Čab, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriel Odráška, Marián Titka, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Viliam Moravčík, Kajal, Pavol Bradáč, Golianovo, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Peter Lajda, Ivanka, Albín Tóth, Čakajovce, Marek Fábry, Šurianky, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marcel Pánis, D. Krškany

62 - Pavel Čvirik, František Bojda, Milan Ružička, Pavel Hrnčár, Juraj Náhlovský, Jarmila Saidová, Miroslava Rosinská, Vladimír Depeš, Jozef Paulík, Jozef Prešinský, Nitra, Sidónia Boboková, Volkovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Andrej Mareček, Čab, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Pavol Pagáč, Ján Vaško, Ivanka, Róbert Ščepka, Šaľa, Boris Mesároš, Lehota, Ľudmila Verešová, Golianovo, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jana Dudonová, Sereď, Milan Macho, M. Ripňany, Robert Lipecký, Čakajovce, Tomáš Švec, Pohranice, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ján Golha, Jozef Hoppan, Vráble, Stanislav Packa, Močenok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor

61 - Mária Kóšová, Štefan Csampai, Ernest Mako, Juraj Urban, Dušan Letko, Ladislav Skalický, Ján Ehrenhold, Eduard Szabo, Michal Lauko, Peter Kompas, Nitra, Matúš Jančo, Vladimír Gálik, Jelenec, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Michal Teplanský, D. Obdokovce, Viktor Balko, Lužianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Odráška, Filip Kučera, Šaľa, Miroslav Kozlík, Golianovo, Celestín Berecz, Mikuláš Pintér, Bartolomej Guľka, Branč, Ján Lipovský, Báb, Štefan Varga, Topoľnica, František Margetin, Rišňovce, Ján Gajdoš, N. Streda, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ivan Kupec, Zbehy, Peter König, Ivanka, Jaroslav Grman, Vráble, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Jacsa, Žihárec, Juraj Segíň, Sľažany, Marián Labai, Štitáre, Jozef Drahovský, P. Sady

60 - Viliam Halla st., Ján Hnilica, Daniel Tasáry, Stanislav Billík, Miro Račko, Ladislav Nosian, Ľuboš Mičík, Štefan Dékány, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Ján Kollár, Pavol Králik, Zbehy, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Otakar Móry, Močenok, Timea Mészárosová, Šaľa, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Július Bradáč, Golianovo, Mária Holečková, Sereď, Július Szarka, Topoľnica, Katka Kišacová, Peter Kišac, N. Sady, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Matúš Rybanský, Kapince, Jozef Tomek, Lúčnica, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

59 - Jozef Gutai, Dušan Novorolník, František Benc, Juraj Hrnčár, Emília Hudecová, Nitra, Helena Augustínová, Topoľčianky, Marián Hörik, D. Štitáre, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Anna Duczová, H. Kráľová, Mário Valky, Šintava, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Sklenár, Juraj Žiačko, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lehota, Anna Szarková, Topoľnica, Jozef Martiška, Dražovce, Jana Fazekašová, Podhorany, Jozef Chovanec, Šurianky, Miloš Gál st., Žirany, Stanislav Debnár, Zbehy, Peter Rybanský ml., Kapince, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Peter Ambrózy, Selice, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Ľubica Barčáková, Abrahám

58 - Oľga Szabová, Milan Vörös, Dezider Zaujec, Peter Solčiansky, Denisa Bakošová, Mária Königová, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Andel, Vráble, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ladislav Holečka, Ladice, Janka Tóthová, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miroslav Mokráš, Peter Jobbágy, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Török, Pata, Jana Gálová, Žirany, Peter Vranský, Zbehy, Roman Fuska, Čab, Peter Korec, Rišňovce

57 - Jozef Hudec ml., František Grom, Pavel Búš, Ján Šimun, Pavel Dojčar, Ladislav Pindeš, Stanislav Habáň, Dušan Koszorú, Michal Motúz, Dajana Borovská, Nitra, Adam Bíro, Čakajovce, Jaroslav Marušinec, František Szusztor, V. Cetín, Miro Senneš, Cabaj, Peter Hamerlík, Jelka, Tibor Križovič, Eva Ščepková, Šaľa, Lukáš Mesároš, Lehota, Martin Kriššák, P. Kesov, Štefan Peťovský, Lužianky, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Sebastián Grznár, Rišňovce

56 - Jozef Nemeš st., Ľudovít Kováč, Anna Billíková, Ľubomír Rák, Ján Kmeťo, Pavel König, František Filo, Ľuboš Baranec, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Toman, D. Krškany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Lenický, H. Kráľová, František Szolík, Šaľa, Michal Hájnik, P. Sady, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Kováč ml., Čifáre, Jozef Vodný, Babindol

55 - František Zelovič, Ľubomír Bartakovič, Pavol Pavelka, Lenka Königová, Andrej Kudamik, Július Németh, Viliam Halla ml., Nitra, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Milan Greguš, Zbehy, Tomáš Minarovič, Močenok, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Ladislav Héviz, Šaľa, Alexander Repta, Branč, Milan Minarovič, Behynce, Marek Desat, Podhorany, Marián Koreň, Čeľadice, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Miroslav Oslanec, Vráble, Justína Gálová, Žirany, Peter Matulník, N. Sady

54 - Miroslav Raček, Marián Barta, Erich Schober, Monika Skalická, Ladislav Fazekaš, Nitra, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Imrich Drozdák, Babindol, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Haspra, Topoľčianky, Vlado Jánošík, D. Krškany, Marek Sokol, Šaľa, Miroslava Kobzová, Čechynce, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Rybanský, Kapince, Milan Roško, Dyčka, Kristián Varga, Tešedíkovo, Radek Kováčik, Vráble

53 - Marián Valla, V. Zálužie, Tatiana Mifková, Roman Uher, Šaľa, Július Čmehyl, H. Potôň, Anton Kazáň, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Marcel Tokár, Vráble, Jozef Virág, Zl. Moravce, Helena Šabová, Žitavany

52 - Janka Račková, Nitra, Marek Fábry ml., Šurianky, Miroslav Tonka, Jozef Staňo, Sľažany, Milan Fúska, Branč, Štefan Finta, Jarok, Peter Tuhý, Machulince, Ladislav Varga, Topoľnica, Ján Gál, Žirany

51 - Janka Čambalová, Nitra, Lukáš Valent, Hosťovce, Štefan Kopčan, N. Sady, Marián Lovász, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Roman Harčár, Róbert Sedlák, Šaľa, Dávid Farár, Neded, Ladislav Gál, Žirany, Andrej Repta, Branč, Jožko Černý, Rumanová, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Ľubomír Králik, Martin Petrovič, Zl. Moravce

50 - František Hrnčiar st., Nitra, Pavel Sojka, František Kunkel, Zl. Moravce, Filip Guzmický, Ivanka, Pavol Štefek, V. Dolina, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Adrián Danada, Marián Kopáčik, Šaľa, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Miškolci, Lehota, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ľubomír Gyepes, Klasov
49 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Daniel Ivančík, Čakajovce, Ján Hudec, Nitra, Roman Obložinský, Ivanka, Marek Kováčik, V. Zálužie, Peter Trungel, Vráble
48 - Milan Petráš, Ján Barát, Pavol Ďurina, Nitra, Marián Straňák, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Zima, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Obložinský, Branč, Ľuboš Plevka, Šaľa
47 - Irena Petková, Michal Valo, Zl. Moravce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, František Finta, Kolíňany, Vlado Kupec, Zbehy, Ladislav Babóti, Vlčany, Nathan Udvaros, Šaľa, František Švihorík, P. Sady, Peter Ryban, Nit. Streda
46 - Jozef Kóša, Anton Dano, Nitra, René Scheer, Kolíňany, Július Žitňák, Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo, Tomáš Fonody, Tehla, Attila Szolnoki, Dyčka, Matúš Cibuľa, Žitavce
45 - Ivor Vinohradský, Tomáš Levčík, Nitra, Katka Macháčová, Rišňovce, Martina Segíňová, Sľažany, Július Galo, D. Krškany, Lukáš Guniš, Preseľany
44 - Ján Bedeč, H. Saliby, Radoslav Bajnek, Vráble
43 - Eva Daniová, Čeľadice, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Michal Bachratý, Šaľa, Gitka Letková, Nitra
42 - Jozef Kutak, Jarok, Jozef Hudec st., Nitra, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Filip Udvaros, Šaľa
41 - Anton Barčák, Abrahám, Miroslav Lieskovský, Nitra
40 - Štefan Zeman, Jelenec, Anton Adamec, H. Lefantovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vlado Matušica, Nitra, František Sabo, Vinodol, Ján Babčan, Zbehy, Stanislav Vilina, Lukáčovce
39 - Emil Rusnák, Beladice, Juraj Minárik, Obyce, Roman Vrábel, Ivanka
38 - Eugen Németh, Ján Pacher, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Karol Hlavatý, Šaľa, Zsolt Király, Č. Voda, Miroslav Ďuriač, Hostie, Dalibor Bradáč, Golianovo, Peter Svitač, Telince
37 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Rado Vágai, Nitra, Martin Šebesta, Bratislava
36 - Vladimír Móri, Šaľa, Marián Piterka, Svätoplukovo
35 - Ivan Remeň, Nit. Streda, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tomáš Krajčovič, Nitra
34 - Ivan Chrenák, Nitra
33 - Peter Odráška, H. Kráľová, Igor Galovič, Milada Dojčarová, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Marek Andel, Vráble, Ondrej Kišac, N. Sady
32 - Peter Bodi, Zbehy, Tomáš Veverka, P. Kesov
31 - Ján Antal, Ján Palka, Nitra
30 - Pavel Babiak, Žitavany, Mária Kováčová, Vráble
29 - Jozef Repa, Prílepy, Michal Lenický, Lukáš Schober, Nitra, Juraj Sádovský, Žitavce, Kazimír Sýkora, Jarok
28 - Pavol Holták, Martin Kuchar, Nitra, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jaroslav Chren, Žitavany, Viktória Königová, Ivanka
27 - Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Eva Gombášová, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Mariana Letková, Jozef Moder, Nitra
26 - Zuzana Zabáková, Lehota
25 - Mário Čurgali, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Hrnčiar ml., Nitra, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
24 - Marcela Holtáková, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, František Laczko, Tešedíkovo, Tibor Karácsony, Váhovce
23 - Daniel Boháč, Šaľa, Mário Pargáč, N. Sady, Igor Kotora, Nitra
22 - Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Čápor, Jozef Malý, Vráble, Jaroslav König, Maroš Valábik, Nitra
21 - Dušan Bogár, Galanta, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Borovský, Marián Martiš, Nitra, Štefan Šlosár, Golianovo
20 - David Slíž, Dol. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž.
19 - Miroslava Benčeková, Zl. Moravce
18 - Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo
17 - Ondrej Kozolka ml., Volkovce, Miroslav Mada, Nitra, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča, Jaroslav Fúska, Zbehy
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Mária Kóšová ml., Nitra, Richard Buday, Ladice, Tibor Berec, Lapáš
15 - Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Muzika, Matúš Turňa, Juraj Demény, Roman Marci, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž.
14 - Katarína Malá, Vráble, Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Sáraz, H. Ohaj
13 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Dominik Bartakovič, Michal Borovský, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany
12 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Ivan Balla, Nitra, Radovan Polák, Topoľčianky
11 - Jana Pacherová, Zl. Moravce, Martin Búcora, Šurianky, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok
10 - Laci Takács, Dlhá n/V.
9 - Jozef Kováč, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Mária Krasňanská, Nové Sady
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Ľubica Homolová, Andrej Vallo, Roman Mrázik, Nitra, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Martin Šlezinger, Hosťovce
6 - Edita Buchová, Nitra, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Štefan Nyulassi, Topoľčianky
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Juraj Lacina, Vlado Sásik, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Čurgaliová, Lužianky, Tibor Ment, Mechenice, Margita Kališová, Šaľa, Peter Farkaš, Galanta, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Letko mladší, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Peter Száraz, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Filip Harčár, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová, Žofia Lukyová, Beladice, Róbert Gešnábel, Pochabany, Ferdinand Németh, Horný Ohaj
3 - Miroslava Matejová, Zl. Moravce, Silvia Csányiová, Janíkovce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Nina Letková, Lucia Nagyová, Viera Hudecová, Dominik Slamka, MAtúš Moravčík, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Veronika Tóthová, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Korec, Rišňovce, Mária Mesárošová, Lehota, Ján Balko, Kolíňany
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Miroslav Ďurina, Oľga Krajčovičová, Tomáš Černák, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Maroš Slovák, Mojzesovo
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce, Sebastian Maga, D. Štitáre, Pavel Balla, Jelenec

V 15. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria z vás: Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Štefan Lipovský, P. Sady, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Peter Pecho, Beladice.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v utorňajších MY novinách.

Konečné poradie na 1.-4. mieste:

1. Samuel Mikle, Klasov
2. František Chudý, Rišňovce
3. René Vincze, Šaľa
4. Jozef Homola, Hosťovce

O poradí na 3.-4. mieste rozhodlo pravidlo o lepších výsledkoch v jednotlivých kolách (zverejnené pred súťažou).

Jozef Homola 863445476567445 - raz trafil 8 zápasov
René Vincze 966745584246525 - raz trafil 9 zápasov

Toto poradie berte zatiaľ ako neoficiálne. Do piatka totiž prijímame prípadné sťažnosti na adrese martin.kilian@petitpress.sk alebo na tel. č. 0905 550 775.

Pozdravujeme tipérov.

Šport

 


  1. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 1 921
  2. Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží Foto 753
  3. V Starom meste bude informačný systém za takmer 50-tisíc Foto 704
  4. Fotogaléria: FC ViOn - Podbrezová 1:0 Foto 311
  5. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 263
  6. Kladivo 196
  7. Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila 170
  8. Fotogaléria: Šaľa - Prievidza 2:1 Foto 160
  9. Mesto vymenilo starú budovu za novú. Zmluvu už roky skúma súd Foto 139
  10. Fotogaléria: FC Nitra - Ružomberok 0:0 Foto 114

Najčítanejšie správy

Nitra

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží

Obetujú poslanci pozemky so stromami pri rieke, aby zachránili zelenú plochu na Podzámskej ulici?

V Starom meste bude informačný systém za takmer 50-tisíc

V mestskej časti majú osadiť 34 stĺpov a vyše tri stovky tabuliek.

Fotogaléria: FC ViOn - Podbrezová 1:0

Futbalisti Zlatých Moraviec - Vrábeľ prerušili sériu dvoch prehier a opäť získali tri body. V zápase s Podbrezovou im na to stačil kuriózny gól Urgelu.

Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Nitra si zvolíme 13 poslancov. O 13 poslaneckých kresiel sa uchádza 82 kandidátov. Prinášame vám ich mená, vek, povolanie a politické zaradenie.

Blízke regióny

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

Stánkari s občerstvením budú na miesta na Vianočných trhoch prihadzovať

Po rokoch bude Vianočné trhy v Trnave opäť organizovať radnica.

Prevádzkovateľa mestskej autobusovej dopravy v súťaži nevybrali

Ponuka jediného uchádzača, spoločnosti Arriva Trnava, bola pre radnicu neprijateľná.

Pestuje celý život, no taký obor sa v jej záhrade ešte neurodil

Na dovolenky nechodí, najväčším relaxom pre Helenu Moderdorfskú zo Zavara je jej záhrada. Tento rok vypestovala unikátnu dyňu.

Voľby do VÚC 2017 Hlohovec: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Hlohovec.

Všetky správy

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

Dvesto pretekárov bojuje šesť a pol hodiny o titul a vždy vyhrá Sagan

Slovák má najviac víťazstiev, tituly zbiera ako na bežiacom páse a slávneho Merckxa mrzí, že si s ním nemohol zmerať sily, keď sám jazdil.

Merkelová avizuje tvrdé vysporiadanie sa s extrémistami z AfD (minúta po minúte)

V Berlíne ľudia protestovali proti Alternatíve pre Nemecko.

Osobnosti reagujú na triumf Sagana: Jazdec z malej krajiny mení históriu

Slovenský jazdec ako prvý v histórii získal tri tituly na MS za sebou.

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo. Tohtoročný šampionát však bol spomedzi víťazných jeho najťažší.

Kam vyraziť