Štvrtok, 24. september, 2020 | Meniny má Ľuboš, ĽuborKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 1. kole

Do 1. kola sa zapojilo 680 čitateľov. Štyria z nich uhádli 8 zápasov.

V redakcii už čaká na svojich budúcich majiteľov 15 kartónov piva Corgoň od spoločnosti Heineken.V redakcii už čaká na svojich budúcich majiteľov 15 kartónov piva Corgoň od spoločnosti Heineken. (Zdroj: (KI))

Správne tipy 1. kola:

FC ViOn – Slovan 0:2 2
Slovan jun. - FC Nitra 0:4 2
FK Pohronie – Sereď 1:3 2
Gabčíkovo - Veľký Meder 0:0 X
ČFK Nitra – Kolárovo 0:3 2
Močenok - ViOn B/Volkovce 0:0 X
Krušovce - V. Zálužie 2:1 1
Hrušovany – Zbehy 3:2 1
Žitavany – Klasov 2:1 1
N. Hrnčiarovce – Lehota 0:3 2

Poradie po 1. kole:

8 - Lukáš Mesároš, Lehota, Július Michalička, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ľubomír Martišovič, D. Krškany

7 - Andrea Andrášiková, Ľuboš Baranec, Ivan Minárik, Robert Marinov, Milan Ružička, Nitra, Jozef Baláž, Milan Lazan, Šaľa, Andrejka Božíková, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Šabo, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Tomáš Minarovič, Močenok, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Marián Labai, Mankovce, Ján Kozla, Žirany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marián Mateička, Behynce, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Juhász, Kolíňany, Ivanko Vanko, Zbehy, Andrej Maťo, Jarok, Daniel Ivančík, Čakajovce, Samuel Mikle, Klasov

Skryť Vypnúť reklamu

6 - Ľubica Tasáryová, Pavol Pavelka, Miro Račko, Miroslav Fábry, Karol Ryba, Michal Hunka, Patrik Andrášik, Marián Mičík, Juraj Hrnčár, Marián Benca, Ernest Szombath, Pavol Ďurina, František Grom, Pavel König, Ján Bernát, Ľubomír Ballay, Nitra, Slavomír Sysel, Ivan Tóth, Janka Tóthová, H. Kráľová, Ladislav Héviz, René Vincze, Šaľa, Ladislav Šupa, Jozef Virág, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miroslav Oslanec, Katarína Malá, Vráble, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Čentéš, Róbert Lipecký, Čakajovce, Emil Dubec, Žikava, Ľubomír Gyepes, Dušan Gál, Klasov, Ľubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Ivanka, Zara Čekey, Pohranice, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Repa, Prílepy, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Török, Pata, Štefan Dubnička, Váhovce, Anna Pacherová, Sľažany, Róbert Jánošík, Mário Pánis, Július Galo, D. Krškany, Andrej Pagačovič, Milan Piovarči, Lužianky, Tibor Panyik, Matúškovo, Boris Mesároš, Lehota, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Michaela Benköová, Močenok, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Kubáň, Miroslav Močol, Alekšince, Katarína Macháčová, Rišňovce, Marek Fábry ml., Šurianky, Peter Palka, Cabaj-Čápor, František Imre, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Tuhý, Machulince, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Peter Eliáš, Lúčnica

Skryť Vypnúť reklamu

5 - Ľuboš Rák, Juraj Lacina, Andrej Kudamik, Dionýz Pecháček, Vladimír Nemšovský, Daniel Tasáry, Milan Vörös, Ernest Mako, Pavel Hrnčár, Ján Kmeťo, Janka Čambalová, František Juhás, Rado Vágai, Roman Sýkora, Viliam Halla st., Štefan Bede, Igor Drotár, Ladislav Pindeš, Ján Hudec, Jozef Paulík, Ľuboš Mičík, Igor Klačman, Alois Škvaril, Ľudovít Konečný, Vlado Lyžičiar, Nitra, František Szolík, Karol Hlavatý, Miroslav Mokráš, Peter Udvaros, Jozef Lenčéš, Juraj Csirik, Robert Ščepka, Tibor Križovič, Marek Sokol, Timea Mészárosová, Ján Szöcs, Martina Hippová, Július Benkö st., Jozef Danada, Šaľa, Pavel Sojka, Mirko Benček, Irena Petková, Kristián Frajka, Tibor Szekér, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jakub Vojtek, Jaroslav Grman, Radek Kováčik, Martina Baková, Ján Golha, Vráble, Róbert Darázs, Kristián Varga, Tešedíkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Tomáš Karácsony, Váhovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Vladimír Bielik, Topoľčany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ján Félis, Ján Luspaj, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Žitavany, Jana Füleová, Č. Hrádok, Ján Bogyo, V. Vozokany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Dušan Petrovič, Obyce, Roman Tkáč, Filip Marinov, Jožko Černý, Marián Pauk, Rumanová, Lukáš Guniš, Ľubomír Števanka, Roman Bilický, Preseľany, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ján Jambor, Roman Margetin, Ľubomír Súľovský, Rudolf Látečka, Rišňovce, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Miroslav Kováč ml., Pavol Kúsek, Žikava, Celestín Berecz, Ivan Ďurický, Kristína Líšková, Branč, Ladislav Varga, Topoľnica, Vlado Jánošík, Margita Pánisová, Vanesa Pánisová, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Juraj Kadlieček, František Čaniga, Dražovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľudovít Valent, Košúty, Róbert Graclík, Čeľadice, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Gašpar Gál, Žirany, Andrej Vereš, Golianovo, Erik Valent, T. Mlyňany, Eduard Kontár, H. Saliby, Milan Pagáč, Mário Guzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Mikula, Peter Lukáč, Lehota, Miroslav Tonka, Sľažany, Matúš Vajzer, Báb, Ivan Tóth, Čakajovce, Mária Holečková, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Drahovský, P. Sady, Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, David Slíž, Dol. Streda, Katka Kišacová, Peter Náhlik, Štefan Kopčan, Peter Bartoš, N. Sady, Ladislav Holečka, Ladice, Matúš Vrábel, Marek Vlček, Adam Nádaský, Lužianky, Boris Lacika, Ďuso Škorica, Zbehy, Zuzana Lovászová, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Michal Teplanský, Anton Bapčány, Zuzana Beneová, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Katarína Bányiová, Hájske, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ivan Bednárik, Mária Látečková, Svätoplukovo, Žofia Lukyová, Peter Pecho, Beladice, Csaba Sandor, Peter Balko, Kolíňany, Pavol Patkolo, Lúčnica, Jozef Vodný, Babindol, Juraj Hamar, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany

Skryť Vypnúť reklamu

4 - Iveta Matejová, Dušan Letko, Jaroslav Lazor, Juraj Maťo, Mário Šándor, Slavomír Kotrla, František Dedič, Monika Skalická, Ladislav Skalický, Ľudovít Laca, Ľubomír Turňa, Miroslav Muzika, Mária Kóšová, Jarmila Saidová, Mária Sýkorová, Richard Magušín, Ladislav Fazekaš, Vladimír Kompas, Marian Barta, Vladimír Papp, Pavol Holták, Pavel Čvirik, Milan Púčik, Juraj Šipoš, Ján Šimun, Viera Lauková, Miroslav Raček, Jozef Kompas, Ladislav Piška, René Daniš, Štefan Csampai, Dušan Novorolník, Eduard Szabó, Ivan Eliaš, Štefan Matesko, Juraj Andrášik, Jaroslav Andrášik, Mária Königová, Ladislav Nosian, Michal Motúz, Ivor Vinohradský, Juraj Urban, Marián Jančík, Vlado Sásik, Milan Dobiaš, Jozef Prešinský, František Hrnčiar ml., Peter Kardoš, Daruška Horváthová, Nitra, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Filip Udvaros, Peter Jobbágy, Július Miškovič, Slavo Kališ, Ľuboš Plevka, Pavol Sedliačik, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, Pavol Uher, Róbert Pospiš, Iva Trochtová, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Milan Bekényi, Štefan Mrllák, Šaľa, Erik Rumanko, Marta Kunkelová, František Kunkel, Peter Čepček, Mário Drienovský, Patrik Benček, Zl. Moravce, Jozef Andel, Miroslav Kováč, Ján Antalík, Jozef Malý, Ladislav Szöke, Vráble, Maxim Adam Amrich, Galanta, Alexander Kusý, Štefan Kočiš, Trnovec, Ján Jacsa, Tibor Tóth, Žihárec, František Laczko, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miloš Macala, Gáň, Peter Ondriaš, Jozef Baťala, Pavel Babiak, Žitavany, Lukáš Valent, Imrich Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Matúš Jančo, Vladimír Gálik, František Finta, Jelenec, Lena Kunkelová, Praha, Štefan Páleník, Prílepy, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Gallis, Marek Kováčik, Peter Sládeček, V. Zálužie, Anton Bábik, Rumanová, Peter Lajda, Ján Lajda, Peter Száras, Jozef Kuzmický, Imrich Guzmický, Roman Vrábel, Terka Tasáryová, Ivanka, Miroslav Kováč st., Žikava, Bartolomej Guľka, Salo Berecz, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Štefan Fiala, Branč, Janka Gálová, Jozef Gál, Žirany, Peter Vrabec, Adam Bíro, Henrich Bíro, Albín Tóth, Čakajovce, Nikoleta Šimáková, Marcel Pánis, Ivan Kozár, D. Krškany, Silvester Lenčéš, Močenok, Jozef Štefek, Filip Dobiaš, Čeľadice, Štefan Kúsek, Ján Štepianský, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Vlado Matušica, Hájske, Judita Bužíková, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Bakyta, Štefan Finta, Andrej Maťo ml., Jarok, František Margetin, Jozef Štefák, Katka Chudá, František Chudý, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Ľudmila Verešová, Dalibor Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Pavol Zachar, Imrich Hrdlica, Andrej Švihorík, Báb, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, Ľubomír Straňák, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Anna Fazekašová, Neded, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Matejov, Preseľany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Miroslav Jančár, Marián Kapko, Komjatice, Stanislav Pacher, Sľažany, Michal Hájnik, Štefan Lipovský, František Švihorík, P. Sady, Roman Slezák, Dun. Streda, Miloš Remenár, Bohuš Čačko, Jana Dudonová, Sereď, Anton Barčák, Ľubica Barčáková, Abrahám, Peter Hamerlík, Ján Hegyi, Jelka, György Jakubecz, H. Saliby, Ľuboš Lacina, Zuzana Kerteszová, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Jana Fazekašová, Podhorany, Peter Vranský, Palo Králik, Slavko Mikula, Milan Greguš, Jakub Hybský, Ján Babčan, Zbehy, Peter Rybanský, Kapince, Gustáv Molnár, P. Kesov, Viktor Balko, Karol Blažovič, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Milan Roman, Čab, Roman Cina, Neverice, Peter Kluka, Lapáš, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Kristián Krasňanský, N. Sady, Emil Rusnák, Ján Slíž, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, Rudolf Macho, Katarína Sándorová, Kolíňany, Ľubomír Rybár, Michal Palka, Miro Senneš, Cabaj, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Karol Čurgali ml., Karol Čurgali, Mojmírovce, Erik Fábry, V. Cetín, Marián Czikora, Zvolen, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Matúš Cibuľa, Gabriela Sádovská, Žitavce, Tomáš Fonody, Jozef Kováč ml., Čifáre, Ivan Šimonek, Dyčka

3 - Pavel Dojčar, Milan Borovský, Milan Borovský, Marián Grman, Dávid Said, Ivan Chrenák, Štefan Dékány, Ján Pacher ml., Erich Schober, Roman Hradecký, Štefan Verták, Milan Petráš, František Hrnčiar st., Petra Šúňová, František Zelovič, Jozef Svitač, Ľudovít Kováč, Alexander Repta, Ľubomír Bartakovič, Štefan Zabák, Michal Garay, Denisa Bakošová, František Benc, Miriama Ďurinová, Vlado Krajčovič, Jozef Gutai, František Filo, Vladimír Depeš, Filip Titka, Ján Hnilica, Jozef Ehrenhold, Vladimír Zabák, Boris Grežo, Július Petrík, Nitra, Jozef Sklenár, Filip Kučera, Jozef Kučera, Tibor Odráška, Eva Ščepková, Marián Titka, Marián Móri, Šaľa, Ľubomír Novota, Denis Novota, Ján Školník, Eva Lahučká, Roman Strieška, Pavel Bachan, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Viliam Félis, Imrich Struhár, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Anna Duczová, Slavomír Tóth, Marián Straňák, H. Kráľová, Peter Andódi, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Juraj Mészáros, Selice, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Ivana Kunkelová, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Marek Hlava, Praha, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Pavol Viskup, Báb, Milan Fúska, František Kóša, Andrea Bereczová, Alexander Repta, Miroslav Lörincz, Anton Kazáň, Branč, Peter Vašek, Roman Guzmický, Ivanka, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Aurel Gál, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Kišac, Peter Matulník, N. Sady, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Michaela Dobišová, Močenok, Štefan Varga, Topoľnica, Viera Pavelková, Pavol Bradáč, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Dušan Bogár, Galanta, Árpád Fazekaš, Gabriel Fazekaš, Neded, Alex Lovás, H. Saliby, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Martiška, Dražovce, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Dušan Švehla, Magda Čmaradová, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Andrea Patócsová, D. Saliby, Vojtech Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Eva Súľovská, Peter Korec, Cyril Slamka, Rišňovce, Daniel Mako, Čakajovce, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Peter Horník, Abrahám, Ivan Kupec, Stanislav Debnár, Zbehy, Bohuš Baják, Ivan Berec, Štefan Hudec, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ján Dekan, Velčice, Juraj Német, D. Lefantovce, Ladislav Tóth, Koniarovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Matej Fábry, V. Cetín, Milan Macho, M. Ripňany, Koloman Együd, Tomáš Švec, Pohranice, Milan Šlosár, Dalibor Greguš, Čab, Eva Daniová, Čeľadice, Erik Candrák, Alekšince, Peter Černák, Jozef Tomek, Lúčnica, Sebastián Sádovský, Melek, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Alexej Pavlov, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ján Marták, Choča, Štefan Popelka, Hájske, Marek Kováč, Čifáre

2 - Jana Pavelková, Stanislav Billík, Juraj Náhlovský, Dušan Koszorú, Jozef Kóša, Martin Peniaško, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Dominik Bartakovič, Ivan Lauko, Ján Ehrenhold, Peter Solčianský, Nitra, Karol Bujalko, Marcel Tokár, Emmka Mikulcová, Elena Gaučíková, Vráble, Pavol Pagáč, Ivanka, Juraj Žiačko, Šaľa, Ján Londák, Jozef Paulovič, Rudolf Kéri, Marián Zlatňanský, Jozef Masár, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Margita Pavelková, Július Bradáč, Golianovo, Alexandra Gálová, Ján Gál, Miloš Gál st., Žirany, Július Szarka, Topoľnica, Veronika Bábiková, Ruumanová, Alojz Rajtár, Sľažany, Peter Ambrózy, Selice, Vojtech Borka, Trstice, Vincent Komačka, Topoľčany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Zolo Sabo, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Alexander Kobza, Čechynce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Peťovský, Štefan Labdík, Juraj Vrábel, Lužianky, Jozef Žemba, Jozef Záhorský, Rišňovce, Pavol Török, V. Dolina, Tibor Bene, D. Obdokovce, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, František Finta, Kolíňany, Peter Svitač, Telince, Milan Roško, Dyčka, Eva Eliášová, Lúčnica, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Anton Kostoláni, M. Lapáš

1 - Ivan Magdolen, Dezider Zaujec, Jozef Nemeš st, Peter Bezák, Nitra, Helena Augustínová, Topoľčianky, Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Viera Bradáčová, Štefan Šlosár, Golianovo, Jozef Toman, D. Krškany, Jaromír Slíž, Beladice, Pavel Períček, Rišňovce, Mirka Guzmická, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Hoppan, Vráble

0 - Roman Uher, Šaľa, Ján Kollár, Zbehy

Víťaza kola budeme žrebovať zo štvorice, ktorá trafila 8 zápasov. Jeho meno sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Obľúbená značka YES! sa rozrastá o nové proteínové tyčinky
  2. Veľký úspech slovenskej kávy v medzinárodnej súťaži Great Taste
  3. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  4. Kampane SME patria medzi najlepšie slovenské reklamy
  5. Slováci zisťujú, že mať plán je dobrá vec
  6. Regionálne poklady nájdete aj v Kauflande
  7. Týchto 5 nehôd v domácnosti vás presvedčí - poistenie sa oplatí
  8. Chcete mať ekologickú domácnosť? Začnite od zelenej elektriny
  9. Šport je dôležitý pre fyzické aj mentálne zdravie
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Veľký úspech slovenskej kávy v medzinárodnej súťaži Great Taste
  2. Obľúbená značka YES! sa rozrastá o nové proteínové tyčinky
  3. Kampane SME patria medzi najlepšie slovenské reklamy
  4. Štyri znaky nesprávneho zateplenia a ako sa im vyhnúť
  5. Kreatívne učenie
  6. Teraz je čas hýbať sa s VENU® SQ
  7. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  8. Slováci zisťujú, že mať plán je dobrá vec
  9. Regionálne poklady nájdete aj v Kauflande
  10. Týchto 5 nehôd v domácnosti vás presvedčí - poistenie sa oplatí
  1. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 32 916
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 19 082
  3. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie 16 174
  4. Čo ste nevedeli o jedle v Bratislave? Príbehy reštaurácií 13 188
  5. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu? 12 447
  6. Užite si čarovnú jeseň na horách: Tipy na výlety pre celú rodinu 9 895
  7. Unikátny zážitok na Muránskej planine. Uvíta vás tisícka sysľov 9 604
  8. Zatepľujete? Stavte na kvalitný materiál od expertného výrobcu 9 151
  9. 5 digitálnych vychytávok, ktoré vám uľahčia štúdium 8 749
  10. Školský rozvrh s kalendárom prázdnin v denníku SME 8 597
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Martin Bača sa bil za Nitru, a preto ho milovala.

Pavol Hammel: Keby som ešte relaxoval pri hudbe, tak by som sa zbláznil

Známy spevák tvorbu začínajúcich hudobníkov nepočúva. Neinšpiruje ho.

Pavol Hammel relaxuje pri maľovaní.

Na vybraných základných školách v Nitre budú pôsobiť ambasádori športu

Na vybraných základných školách (ZŠ) v Nitre budú pôsobiť ambasádori športu, ktorí budú deti viesť k pohybu.

Občania mesta majú poslednú možnosť vytiahnuť si korčule.

Mesto Nitra zrekonštruuje strechu tenisovej haly na Chrenovej

Mesto Nitra pokračuje v rekonštrukcii svojich športovísk. Momentálne sa pripravuje oprava strechy tenisovej haly na sídlisku Chrenová.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Padol nový rekord, Žilina je pod kontrolou

V nemocniciach je hospitalizovaných 143 pacientov.

Obmedzenie svadieb platí už pre celú Oravu

Štáb rozhodol, okres Dolný Kubín prijíma rovnaké opatrenia, aké platia v námestovskom a tvrdošínskom okrese.

Obmedzenie svadieb spôsobilo na Orave paniku

Limit 30 ľudí na svadbe spôsobil v okresoch Námestovo a Tvrdošín paniku. Hostiny sa presúvajú do dolnokubínskeho okresu. Zajtra kvôli tomu zasadne krízový štáb.

Už ste čítali?