Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

V 2. kole až ôsmi tipéri uhádli 9 zápasov. Na čele sú piati súťažiaci s 15 bodmi.

Prvým výhercom piva v jarnej tipovačke je Július Michalička z Nitry.Prvým výhercom piva v jarnej tipovačke je Július Michalička z Nitry. (Zdroj: (KI))

Správne tipy 2. kola

Senec - Šaľa 1:1 X
Vráble - DAC B/Vrakúň 2:1 1
Levice - Neded 1:2 2
Močenok - Galanta 0:5 2
Jacovce - Lapáš 1:3 2
Alekšince - Tovarníky 0:0 X
Zlaté Klasy - D. Saliby 0:4 2
Ivanka - Báb 4:0 1
Lužianky - Selice 3:1 1
Šintava - H. Saliby 1:1 X

Poradie po 2. kole

15 - Július Michalička, Robert Marinov, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Árgyusi, Neded, Marián Valla, V. Zálužie

14 - Ľuboš Baranec, Milan Ružička, Laco Ištokovič, Nitra, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Ivan Tóth, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ján Kozla, Žirany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok

Skryť Vypnúť reklamu

13 - Miroslav Fábry, Patrik Andrášik, Juraj Hrnčár, Ivan Minárik, Ladislav Nosian, Igor Klačman, Ján Bernát, Nitra, Viliam Matejov, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Slavomír Sysel, Janka Tóthová, H. Kráľová, Miroslav Mokráš, René Vincze, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Jozef Šabo, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Zara Čekey, Pohranice, Juraj Valla, V. Zálužie, Gašpar Gál, Žirany, Tibor Glovenský, Košúty, Andrej Pagačovič, Marek Vlček, Lužianky, Lukáš Mesároš, Lehota, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Július Galo, D. Krškany, Katarína Macháčová, Rišňovce, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Chovanec, Šurianky, František Imre, Branč, Ivanko Vanko, Ďuso Škorica, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, Michal Belan, Svätoplukovo, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

Skryť Vypnúť reklamu

12 - Juraj Maťo, Miro Račko, Daniel Tasáry, Karol Ryba, Michal Hunka, Andrea Andrášiková, Ľubomír Turňa, Marián Mičík, Ernest Mako, Milan Púčik, Roman Sýkora, František Grom, Ján Hudec, Pavel König, Ľubomír Ballay, Jozef Prešinský, Vlado Lyžičiar, Nitra, Ladislav Héviz, Jozef Lenčéš, Jozef Baláž, Peter Hipp, Martina Hippová, Milan Lazan, Šaľa, Ladislav Šupa, Jozef Virág, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Andrejka Božíková, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Šebík, Topoľčianky, Roman Tkáč, Rumanová, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Ján Jambor, Rišňovce, Miroslav Kováč ml., Žikava, Celestín Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Viera Pavelková, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Štefek, Andrej Hudec, Čeľadice, Vlado Jánošík, Róbert Jánošík, Mário Pánis, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Labuda, Solčany, Pavol Kozma, Peter Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľubor Kajaba, Milan Pagáč, Jozef Kuzmický, Filip Guzmický, Roman Vrábel, Ivanka, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Török, Pata, Roman Bilický, Preseľany, Štefan Lipovský, František Švihorík, P. Sady, Tibor Panyik, Matúškovo, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Vladimír Kertesz, Mária Látečková, Svätoplukovo, Michal Teplanský, Zuzana Beneová, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Milan Piovarči, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Jakub Vojtek, Miroslav Oslanec, Vráble, Marek Fábry ml., Šurianky, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Tuhý, Machulince, Juraj Hamar, Samuel Mikle, Klasov, Peter Eliáš, Lúčnica

Skryť Vypnúť reklamu

11 - Dušan Letko, Andrej Kudamik, Slavomír Kotrla, František Dedič, Ľudovít Laca, Milan Vörös, Pavel Hrnčár, Ladislav Fazekaš, Marian Barta, Vladimír Papp, Marián Benca, Ján Šimun, Štefan Csampai, Ladislav Pindeš, Juraj Andrášik, Mária Königová, Ľudovít Konečný, František Hrnčiar ml., Nitra, František Szolík, Karol Hlavatý, Peter Udvaros, Pavol Sedliačik, Juraj Csirik, Robert Ščepka, Tibor Križovič, Ján Szöcs, Jozef Danada, Šaľa, Jaroslav Grman, Radek Kováčik, Miroslav Kováč, Ján Antalík, Vráble, Alexander Kusý, Trnovec, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Ondriaš, Ján Félis, Pavel Babiak, Miloš Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Vladimír Bielik, Topoľčany, Mirko Benček, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Peter Lajda, Roman Guzmický, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Bartolomej Guľka, Mikuláš Pintér, Kristína Líšková, Daniel Lörincz, Branč, Ľubomír Gyepes, Dušan Gál, Klasov, Ľubomír Števanka, Jozef Matejov, Preseľany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ľudovít Valent, Košúty, Marián Labai, Mankovce, Roman Margetin, Rudolf Látečka, Rišňovce, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Repa, Prílepy, Gabriel Galbavý, Ivan Tóth, Ľubomír Straňák, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota, Alex Lovás, H. Saliby, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Váhovce, Anna Pacherová, Juraj Segíň, Sľažany, Michal Hájnik, P. Sady, Ján Hegyi, Jelka, Matúš Vrábel, Viktor Balko, Karol Blažovič, Adam Nádaský, Lužianky, Peter Rybanský, Kapince, Boris Lacika, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince, František Finta, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ján Dekan, Velčice, Adam Bíro, Čakajovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Katarína Bányiová, Hájske, Kristián Krasňanský, Peter Bartoš, N. Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Rudolf Macho, Kolíňany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Marián Pauk, Rumanová, Pavol Patkolo, Lúčnica, Jozef Vodný, Babindol, Ján Kóssi, Marek Kováč, Čifáre, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

10 - Pavel Dojčar, Marián Grman, Ľubica Tasáryová, Ivan Magdolen, Monika Skalická, Ladislav Skalický, Mária Kóšová, Vladimír Kompas, Pavel Čvirik, Ernest Szombath, Ivan Lauko, Miroslav Raček, Michal Garay, Ivan Eliaš, Pavol Ďurina, Štefan Matesko, Vlado Krajčovič, Jaroslav Andrášik, Jozef Paulík, Ľuboš Mičík, Boris Grežo, Július Petrík, Nitra, Irena Petková, Eva Lahučká, Roman Strieška, Zl. Moravce, Peter Jobbágy, Slavo Kališ, Marek Sokol, Timea Mészárosová, Róbert Pospiš, Šaľa, Viliam Félis, Marcel Tokár, Ladislav Szöke, Ján Golha, Vráble, Maxim Adam Amrich, Galanta, Jaroslav Skačan, Žihárec, Peter Andódi, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Juraj Mészáros, Selice, Viliam Moravčík, Kajal, Miroslav Szlamka, Váhovce, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Baťala, Ján Luspaj, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Jana Füleová, Č. Hrádok, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Dušan Petrovič, Obyce, Vladimír Gallis, Peter Sládeček, V. Zálužie, Anton Bábik, Jožko Černý, Rumanová, Jozef Gál, Žirany, Andrea Bereczová, Miroslav Lörincz, Branč, Ladislav Varga, Topoľnica, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Barát, Topoľčany, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Margetin, Rišňovce, Róbert Graclík, Čeľadice, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Ľudmila Verešová, Miroslav Kozlík, Golianovo, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Erik Valent, T. Mlyňany, Árpád Fazekaš, Neded, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Miroslav Jančár, Marián Kapko, Komjatice, Stanislav Pacher, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Martiška, František Čaniga, Dražovce, Matúš Vajzer, Báb, Anton Barčák, Ľubica Barčáková, Abrahám, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Drahovský, P. Sady, Dušan Kolenčík, Trnovec, David Slíž, Dol. Streda, Kristián Varga, Tešedíkovo, Katka Kišacová, Štefan Kopčan, N. Sady, Peter Vranský, Slavko Mikula, Milan Greguš, Jakub Hybský, Ján Babčan, Zbehy, Slavomír Tóth, Marián Straňák, H. Kráľová, Miroslav Piovarči, Štefan Peťovský, Vincent Hunka, Lužianky, Vanesa Pánisová, Ivan Kozár, D. Krškany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Henrich Bíro, Albín Tóth, Čakajovce, Milan Macho, M. Ripňany, Mário Guzmický, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Finta, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Slíž, Beladice, Csaba Sandor, Kolíňany, Miro Senneš, Cabaj, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Marián Czikora, Zvolen, Peter Lukáč, Lehota, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Matúš Cibuľa, Gabriela Sádovská, Žitavce, Eva Eliášová, Lúčnica, Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ladislav Kéry, Volkovce

9 - Ľuboš Rák, Dionýz Pecháček, Pavol Pavelka, Vladimír Nemšovský, Juraj Náhlovský, Mário Šándor, Dušan Koszorú, František Hrnčiar st., Ján Kmeťo, Mária Sýkorová, Janka Čambalová, Juraj Šipoš, Ľubomír Bartakovič, Štefan Zabák, Viera Lauková, Jozef Kompas, René Daniš, Dušan Novorolník, František Benc, Eduard Szabó, Štefan Bede, Igor Drotár, Michal Motúz, Vlado Sásik, Jozef Ehrenhold, Peter Bezák, Peter Kardoš, Daruška Horváthová, Michal Lauko, Nitra, Jozef Sklenár, Filip Udvaros, Július Miškovič, Gabriel Odráška, Marián Titka, Marián Móri, Pavel Mihálik, Štefan Mrllák, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miloš Macala, Gáň, Lukáš Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavel Sojka, Ján Školník, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, Jozef Králik, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Štefan Páleník, Prílepy, Lukáš Guniš, Preseľany, Milan Fúska, František Kóša, Anton Kazáň, Štefan Fiala, Branč, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Zoltán Jancsó, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Silvester Lenčéš, Michaela Benköová, Močenok, Janka Gálová, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Nikoleta Šimáková, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Štefan Kúsek, Ján Štepianský, Hostie, Vlado Matušica, Hájske, Tibor Tóth, Žihárec, Pavol Bradáč, Golianovo, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Alojz Rajtár, Miroslav Tonka, Sľažany, Marek Tigyi, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Ľubomír Súľovský, František Chudý, Jozef Žemba, Štefan Valovič, Cyril Slamka, Rišňovce, Mária Holečková, Bohuš Čačko, Magda Čmaradová, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., František Kausek, Klasov, Vladimír Miškolci, Lehota, Vojtech Borka, Trstice, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Náhlik, N. Sady, Jana Fazekašová, Podhorany, Palo Králik, Jaro Fúska, Zbehy, Gustáv Molnár, P. Kesov, Bohuš Baják, Ivan Berec, Štefan Hudec, Juraj Vrábel, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Milan Roman, Dalibor Greguš, Čab, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Marinov, Rumanová, Marián Hörik, Štitáre, Eva Daniová, Čeľadice, Katarína Sándorová, Peter Balko, Kolíňany, Peter Černák, Lúčnica, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Peter Svitač, Telince, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Tomáš Fonody, Jozef Kováč ml., Čifáre, Jeremiáš Vnuk, Vráble

8 - Iveta Matejová, Jaroslav Lazor, Štefan Dékány, Jana Pavelková, Roman Hradecký, Štefan Verták, Martin Peniaško, Milan Petráš, Ján Doboš, Jarmila Saidová, Richard Magušín, Jozef Svitač, Ľudovít Kováč, František Juhás, Denisa Bakošová, Ladislav Piška, Viliam Halla st., Miriama Ďurinová, Jozef Gutai, František Filo, Juraj Urban, Ján Ehrenhold, Ján Hnilica, Alois Škvaril, Nitra, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Tibor Odráška, Ľuboš Plevka, Eva Ščepková, Peter Lehocký, Pavol Uher, Július Benkö st., Milan Bekényi, Šaľa, Ľubomír Novota, Denis Novota, František Kunkel, Jozef Masár, Patrik Benček, Pavel Bachan, Patrik Pacher, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Gálik, Jelenec, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Pavel Kúsek, Žikava, Alexandra Gálová, Juraj Bárek, Justína Gálová, Žirany, Štefan Varga, Topoľnica, Veronika Bábiková, Ruumanová, Alexander Repta, Branč, Pavol Pagáč, Roman Obložinský, Ivanka, Dušan Bogár, Galanta, Ondrej Kozolka, Volkovce, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Július Bradáč, Golianovo, Pavol Zachar, Ján Lipovský, Báb, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Andrea Patócsová, D. Saliby, Vojtech Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Kočiš, Trnovec, Ladislav Holečka, Ladice, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Horník, Abrahám, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ivan Kupec, Stanislav Debnár, Zbehy, Lukáš Bíro, Čakajovce, Zolo Sabo, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Pavel Períček, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michal Palka, Cabaj, Peter Matulník, N. Sady, Jozef Andel, Imrich Struhár, Katarína Malá, Vráble, Erik Fábry, Jaroslav Marušinec, František Szusztor, V. Cetín, Karol Čurgali, Mojmírovce, Sebastián Sádovský, Melek, Alexej Pavlov, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jozef Tomek, Lúčnica, Ján Marták, Choča, Anton Kostoláni, M. Lapáš

7 - Dávid Said, Erich Schober, Petra Šúňová, František Zelovič, Pavol Holták, Jozef Hudec st., Dominik Bartakovič, Ivor Vinohradský, Filip Titka, Jozef Nemeš st, Vladimír Zabák, Jozef Moder, Nitra, Jozef Kučera, Iva Trochtová, Juraj Žiačko, Šaľa, Ján Londák, Marta Kunkelová, Rudolf Kéri, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Jacsa, Žihárec, František Laczko, Tešedíkovo, Anna Duczová, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Helena Augustínová, Topoľčianky, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Pavol Viskup, Báb, Aurel Gál, Ján Gál, Miloš Gál st., Žirany, Peter Kišac, N. Sady, Miroslav Kováč st., Žikava, Salo Berecz, Branč, Július Szarka, Topoľnica, Štefan Šlosár, Peter Duchoň, Golianovo, Eduard Kontár, György Jakubecz, H. Saliby, Anna Fazekašová, Neded, Dušan Švehla, Miloš Remenár, Sereď, Peter Ambrózy, Selice, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Száras, Mirka Guzmická, Ivanka, Jozef Toman, D. Krškany, Jaromír Slíž, Beladice, Ľubomír Sako, František Finta, Kolíňany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Tibor Šmitala, Čab, Ladislav Tóth, Koniarovce, Albert Lauro, Marián Blaho, Čeľadice, Pavol Török, V. Dolina, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jozef Rehuš, Rišňovce, Erik Candrák, Alekšince, Martina Baková, Jozef Malý, Vráble, Jozef Kutak, Jarok, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Marek Kutak, Lehota

6 - Milan Borovský, Jozef Kóša, Dezider Zaujec, Jozef Hudec ml., Vladimír Depeš, Peter Solčianský, Jozef Nosian, Igor Kotora, Alexander Jurík, Lenka Königová, Nitra, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Margita Pavelková, Viera Bradáčová, Golianovo, Kornel Gál, Žirany, Ján Lajda, Peter König, Ivanka, Roman Slezák, Dun. Streda, Michaela Dobišová, Močenok, Milan Šlosár, Čab, Tomáš Švec, Pohranice, Ľudovít Desat, Podhorany, Juraj Šranko, Babindol, Elena Gaučíková, Jozef Hoppan, Vráble, Michal Čery, Jelenec, Peter Zahnaš, Lužianky, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Róbert Sedlák, Peter Zeleňák, Šaľa, Marián Kun, Selice, Marián Varga, Sľažany, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Horváth, Komjatice

5 - Juraj Lacina, Stanislav Billík, Miloš Sýkora, Rado Vágai, Ján Palka, Martin Krajčír, Roman Mrázik, Peter Pavelka, Mariana Letková, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Eva Súľovská, Rišňovce, Žofia Lukyová, Beladice, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Štefan Labdík, Lužianky, Karol Bujalko, Emma Mikulcová, Víťazoslav Balko, Vráble, Andrej Repta, Branč, Jozef Mako, N. Sady, Michal Hitka, Martin n/Ž., Štefan Hrúzik, Hosťovce, Stanislav Packa, Močenok

4 - Ivan Chrenák, Miroslav Muzika, Marián Jančík, Milan Dobiaš, Lenka Sýkorová, Pavel Búš, František Piška, Viliam Halla ml., Nitra, Erik Rumanko, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Peter Kluka, Lapáš, Katka Chudá, Rišňovce, Emil Rusnák, Beladice, Andrej Švihorík, Báb, Ivan Šimonek, Dyčka, Sidónia Boboková, Volkovce, Jaroslav Petko, Piešťany, Vladimír Čurgali, Janíkovce, Eva Gombášová, Močenok, Ivana Blahová, Čeľadice, Marek Marcinkech, Vinodol

3 - Milan Borovský, Ján Pacher ml., Alexander Repta, Nitra, Filip Kučera, Roman Uher, Roman Harčár, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Korec, Katarína Chudá, Rišňovce, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Štefan Popelka, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Tibor Ment, Mechenice, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T.

2 - Ján Gál ml., Žirany

1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce

0 - Ján Kollár, Zbehy

V 2. kole bolo maximum 9 zápasov, uhádli ich až ôsmi tipéri: Peter Čepček, Zl. Moravce, Viera Pavelková, Golianovo, Ivan Magdolen, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Ladislav Nosian, Nitra a Michal Lauko, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  1. Neprekonaný VAM systém, ktorý zabráni krádeži vášho auta
  2. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
  3. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  4. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  5. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  6. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  7. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  8. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  9. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  10. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 20 088
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 19 788
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 17 580
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 16 698
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci 9 007
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 7 620
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat 7 610
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 375
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 301
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 6 813
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Odberné miesto na mestskom úrade.

Testujú v rovnakom čase ako v troch predchádzajúcich kolách.

2 h
Plošné testovanie.

Šalianska radnica sa pripravuje na druhé kolo plošného testovania na ochorenie COVID-19.

2 h

Nejde o prvý úver, ktorý si mesto z podobných dôvodov vzalo.

5 h
Výsledky skríningu.

Mesto pracuje na tom, aby bol v Nitre dostatočný počet mobilných odberných miest počas celého týždňa.

22 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vo štvrtok dopoludnia zaznamenali ľudia v Handlovej aj Prievidzi otrasy zeme.

6 h

Poradia sa od včera zmenili.

23 h

Mesto pracuje na tom, aby bol v Nitre dostatočný počet mobilných odberných miest počas celého týždňa.

22 h

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

27. jan

Už ste čítali?