Pondelok, 18. marec, 2019 | Meniny má Eduard

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

V 3. kole bolo maximom 8 zápasov, uhádli ich štyria tipujúci. Na čele je trojica s 21 bodmi: Július Michalička, Jozef Paukov a Ivan Tabaček.

Pre kartón piva si prišiel Ivan Magdolen (vpravo) s otcom Ivanom.Pre kartón piva si prišiel Ivan Magdolen (vpravo) s otcom Ivanom.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 3. kola

Šaľa - FC Nitra 0:1 2
Trnava jun. - Sereď 1:3 2
Neded - Veľký Meder 0:0 X
Tvrdošovce - ViOn B/Volkovce 2:0 1
Sľažany - Klasov 3:3 X
N. Hrnčiarovce - Golianovo 0:4 2
Kráľová n/V. - Svätoplukovo 5:0 1
Čechynce - D. Obdokovce 1:1 X
Č. Hrádok - Obyce 0:2 2
Matúškovo - Sládkovičovo 1:1 X

Poradie po 3. kole:

21 - Jozef Paukov, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Július Michalička, Nitra

20 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Zara Čekey, Pohranice, Andrej Maťo, Jarok, Laco Ištokovič, Nitra

19 - Peter Udvaros, Šaľa, Juraj Valla, Marián Valla, V. Zálužie, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Milan Ružička, Nitra, Vladimír Tasáry, Ivanka, Mária Látečková, Svätoplukovo

18 - Juraj Maťo, Miroslav Fábry, Karol Ryba, Ľuboš Baranec, Ivan Minárik, Robert Marinov, Ladislav Nosian, Jozef Paulík, Igor Klačman, Nitra, Viliam Matejov, Mirko Benček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Robert Ščepka, Šaľa, Jozef Šabo, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Bartolomej Guľka, Branč, Vlado Jánošík, Július Galo, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Pagáč, Ivanka, Jozef Török, Pata, Andrej Hudec, Čeľadice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marián Mateička, Behynce, Peter Pecho, Beladice, Daniel Ivančík, Čakajovce

17 - Miro Račko, František Dedič, Patrik Andrášik, Juraj Hrnčár, Milan Púčik, Ján Hudec, Ján Bernát, Jozef Prešinský, Vlado Lyžičiar, Nitra, Juraj Csirik, Ján Szöcs, René Vincze, Peter Hipp, Martina Hippová, Milan Lazan, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Andrejka Božíková, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Čentéš, Róbert Lipecký, Čakajovce, Celestín Berecz, Branč, Viera Pavelková, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Pavol Kozma, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Jarok, František Margetin, Rišňovce, Gašpar Gál, Žirany, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Dekan, Velčice, Juraj Német, D. Lefantovce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Peter Juhász, Kolíňany, Štefan Peťovský, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Ivanko Vanko, Ďuso Škorica, Zbehy, Roman Guzmický, Roman Vrábel, Ivanka, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Lukáč, Lehota, Peter Tuhý, Machulince, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Kováč, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany

16 - Marián Grman, Daniel Tasáry, Michal Hunka, Andrea Andrášiková, Ľubomír Turňa, Ernest Mako, Ján Šimun, Roman Sýkora, Vlado Krajčovič, Ľubomír Ballay, Michal Lauko, Nitra, Ladislav Héviz, Gabriel Odráška, Timea Mészárosová, Šaľa, Maxim Adam Amrich, Galanta, Alexander Kusý, Trnovec, Ladislav Šupa, Irena Petková, Kristián Frajka, Peter Čepček, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Roman Tkáč, Marián Pauk, Rumanová, Janka Gálová, Jozef Gál, Žirany, Ľubomír Števanka, Roman Bilický, Preseľany, Ján Štepianský, Hostie, Mikuláš Pintér, Ivan Ďurický, Kristína Líšková, František Imre, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Kadlieček, Dražovce, Róbert Graclík, Filip Dobiaš, Čeľadice, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Gabriel Lešš, Ivan Tóth, Slavomír Tóth, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lukáš Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Alex Lovás, H. Saliby, Anna Pacherová, Sľažany, Róbert Jánošík, Marcel Pánis, Juraj Holták, D. Krškany, Michal Hájnik, Štefan Lipovský, František Švihorík, P. Sady, Andrej Pagačovič, Matúš Vrábel, Karol Blažovič, Milan Piovarči, Marek Vlček, Lužianky, Kristián Varga, Tešedíkovo, Katka Kišacová, N. Sady, Jozef Šercel, Váhovce, Jakub Vojtek, Jaroslav Grman, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Miroslav Močol, Alekšince, Albín Tóth, Čakajovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Juraj Hamar, Samuel Mikle, Klasov, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

15 - Dušan Letko, Ivan Magdolen, Slavomír Kotrla, Ľudovít Laca, Marián Mičík, Milan Vörös, František Hrnčiar st., Marian Barta, Marián Benca, Ernest Szombath, Miroslav Raček, František Benc, Jaroslav Andrášik, Pavel König, Alois Škvaril, František Hrnčiar ml., Július Petrík, Nitra, František Szolík, Peter Jobbágy, Miroslav Mokráš, Jozef Lenčéš, Pavol Sedliačik, Jozef Baláž, Tibor Križovič, Róbert Pospiš, Jozef Danada, Šaľa, Slavomír Sysel, Marián Straňák, Ladislav Lovás, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Juraj Mészáros, Selice, Peter Ondriaš, Ján Félis, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, Jana Füleová, Č. Hrádok, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Strieška, Volkovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Ján Jambor, Roman Margetin, Katarína Macháčová, František Chudý, Rudolf Látečka, Rišňovce, Peter Lajda, Ľubor Kajaba, Jozef Kuzmický, Mário Guzmický, Ivanka, Miroslav Kováč ml., Emil Dubec, Žikava, Peter Vrabec, Henrich Bíro, Čakajovce, Nikoleta Šimáková, Ivan Kozár, D. Krškany, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Barát, Topoľčany, Ľudovít Valent, Košúty, Marián Labai, Mankovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Matejov, Preseľany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Martiška, František Čaniga, Dražovce, Bohuš Čačko, Sereď, Tibor Panyik, Matúškovo, David Slíž, Dol. Streda, Ján Hegyi, Jelka, Miroslav Lörincz, Branč, Peter Rybanský, Kapince, Ivan Berec, Vincent Hunka, Lužianky, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Marinov, Rumanová, Katarína Bányiová, Hájske, Marek Fábry ml., Šurianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ľuboš Nagy, Jelenec, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ján Babčan, Zbehy, Marián Czikora, Zvolen, Pavol Patkolo, Lúčnica, Peter Svitač, Telince, Miroslav Oslanec, Vráble, Marek Kováč, Čifáre, Martina Segíňová, Sľažany

14 - Pavel Dojčar, Andrej Kudamik, Dionýz Pecháček, Juraj Náhlovský, Monika Skalická, Ladislav Skalický, Pavel Hrnčár, Richard Magušín, Pavel Čvirik, Ivan Lauko, Michal Garay, Štefan Bede, František Grom, Ladislav Pindeš, Ľuboš Mičík, Peter Kardoš, Boris Grežo, Nitra, Jozef Sklenár, Karol Hlavatý, Július Benkö st., Pavel Mihálik, Milan Bekényi, Šaľa, Jozef Virág, Roman Strieška, Patrik Pacher, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Viliam Félis, Radek Kováčik, Marcel Tokár, Vráble, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Pavel Babiak, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Bernardína Jobková, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Anton Bábik, Jožko Černý, Rumanová, Silvester Lenčéš, Močenok, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Erik Valent, T. Mlyňany, Jozef Repa, Prílepy, Árpád Fazekaš, Gabriel Fazekaš, Neded, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Stanislav Pacher, Sľažany, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Kozla, Žirany, Anton Barčák, Abrahám, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Boris Mesároš, Lehota, Dušan Kolenčík, Trnovec, Vojtech Borka, Trstice, Palo Králik, Slavko Mikula, Boris Lacika, Zbehy, Štefan Kopčan, Kristián Krasňanský, Peter Bartoš, N. Sady, Anton Kazáň, Štefan Fiala, Branč, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Lužianky, František Finta, Jelenec, Michal Teplanský, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Mário Pánis, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Marián Hörik, Štitáre, Rudolf Macho, Peter Balko, Kolíňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Žemba, Štefan Valovič, Rišňovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Filip Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Vodný, Babindol, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Eliáš, Lúčnica, Ladislav Kéry, Volkovce

13 - Ľubica Tasáryová, Vladimír Nemšovský, Roman Hradecký, Mário Šándor, Dušan Koszorú, Mária Sýkorová, Janka Čambalová, František Zelovič, Vladimír Kompas, Vladimír Papp, Pavol Holták, Juraj Šipoš, Ľubomír Bartakovič, Štefan Zabák, René Daniš, Štefan Csampai, Dušan Novorolník, Ivan Eliaš, Igor Drotár, Juraj Andrášik, Mária Königová, František Filo, Vlado Sásik, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Peter Bezák, Nitra, Tatiana Mifková, Filip Udvaros, Július Miškovič, Ľuboš Plevka, Eva Ščepková, Marián Titka, Šaľa, František Laczko, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Vladimír Bielik, Topoľčany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Baťala, Ján Luspaj, Žitavany, Ján Bogyo, V. Vozokany, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Králik, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Vladimír Gallis, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, František Kóša, Daniel Lörincz, Branč, Peter Kišac, N. Sady, Vladimír Gombáš ml., Michaela Benköová, Močenok, Alexandra Gálová, Emanuel Maňúch, Justína Gálová, Žirany, Ľubomír Gyepes, Klasov, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Homola, Hosťovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Ľudmila Verešová, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Golianovo, Eduard Kontár, H. Saliby, Gabriel Galbavý, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Alojz Rajtár, Sľažany, Marek Tigyi, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Miloš Remenár, Magda Čmaradová, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Drahovský, P. Sady, Štefan Kočiš, Trnovec, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ivan Kupec, Zbehy, Jozef Kubáň, Erik Candrák, Alekšince, Ľubomír Sako, Csaba Sándor, Katarína Sándorová, Kolíňany, Vladimír Kubala, Belince, Adam Bíro, Čakajovce, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Albert Lauro, Čeľadice, Ľubomír Rybár, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Finta, Jarok, Imrich Guzmický, Ivanka, Adam Nádaský, Lužianky, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Matúš Cibuľa, Žitavce, Eva Eliášová, Lúčnica, Jozef Kováč ml., Čifáre, Víťazoslav Balko, Vráble

12 - Iveta Matejová, Erich Schober, Štefan Verták, Mária Kóšová, Milan Petráš, Ján Kmeťo, Jarmila Saidová, Dezider Zaujec, Ľudovít Kováč, František Juhás, Viera Lauková, Jozef Kompas, Eduard Szabó, Miriama Ďurinová, Pavol Ďurina, Štefan Matesko, Ivor Vinohradský, Jozef Nemeš st, Daruška Horváthová, Mariana Letková, Nitra, Slavo Kališ, Tibor Odráška, Marek Sokol, Pavol Uher, Štefan Mrllák, Šaľa, Pavel Sojka, Ľubomír Novota, Denis Novota, Marta Kunkelová, Patrik Benček, Zl. Moravce, Jozef Andel, Ján Antalík, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Anna Duczová, Zolo Sabo, H. Kráľová, Miloš Macala, Gáň, Lukáš Valent, Hosťovce, Alojz Jenis, Žitavany, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Fúska, Andrea Bereczová, Branč, Pavel Kúsek, Žikava, Július Szarka, Topoľnica, Veronika Bábiková, Ruumanová, Pavol Pagáč, Ivanka, Emil Šatan, Vozokany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Anna Fazekašová, Neded, Miroslav Tonka, Sľažany, Ľubomír Súľovský, Jozef Rehuš, Cyril Slamka, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď, Marián Kapko, Komjatice, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Náhlik, N. Sady, Jana Fazekašová, Podhorany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Juraj Vrábel, Lužianky, Stanislav Debnár, Zbehy, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Ján Slíž, Beladice, Peter Sládeček, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Černák, Lúčnica, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Sebastián Sádovský, Melek, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Tomáš Fonody, Čifáre, Jozef Kutak, Jarok, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ján Lipovský, Báb

11 - Ľuboš Rák, Milan Borovský, Juraj Lacina, Dávid Said, Jozef Kóša, Martin Peniaško, Ján Doboš, Petra Šúňová, Ladislav Fazekaš, Jozef Svitač, Jozef Hudec st., Viliam Halla st., Jozef Gutai, Michal Motúz, Vladimír Depeš, Ján Ehrenhold, Jozef Nosian, Nitra, Július Benkö ml., Peter Lehocký, Marián Móri, Šaľa, Helena Augustínová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Kunkel, Rudolf Kéri, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Ladislav Szöke, Ján Golha, Vráble, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Jacsa, Žihárec, Marek Hlava, Praha, Štefan Páleník, Prílepy, Lukáš Guniš, Preseľany, Miroslav Kováč st., Žikava, Jana Gálová, Ján Gál, Juraj Bárek, Žirany, Salo Berecz, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Dušan Bogár, Galanta, Július Bradáč, Peter Duchoň, Golianovo, Mária Holečková, Sereď, Andrea Patócsová, D. Saliby, György Jakubecz, H. Saliby, Daniel Mako, Čakajovce, Ladislav Holečka, Ladice, František Kausek, Klasov, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Vranský, Milan Greguš, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Toman, D. Krškany, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ladislav Tóth, Koniarovce, Eva Daniová, Čeľadice, Peter Matulník, N. Sady, Mirka Guzmická, Roman Obložinský, Ivanka, Dalibor Greguš, Čab, Tomáš Švec, Pohranice, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Tomek, Lúčnica, Ján Marták, Choča, Anton Kostoláni, M. Lapáš, František Szusztor, V. Cetín, Peter Zahnaš, Lužianky, Marek Kutak, Lehota

10 - Jaroslav Lazor, Štefan Dékány, Jana Pavelková, Pavol Pavelka, Stanislav Billík, Denisa Bakošová, Ladislav Piška, Juraj Urban, Ján Hnilica, Vladimír Zabák, Lenka Sýkorová, Lenka Königová, Peter Pavelka, Nitra, Jozef Kučera, Iva Trochtová, Róbert Sedlák, Peter Zeleňák, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Margita Pavelková, Golianovo, Ladislav Varga, Topoľnica, Alexander Repta, Branč, Ondrej Kozolka, Volkovce, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Pavol Zachar, Báb, Dušan Švehla, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Peter Horník, Ľubica Barčáková, Abrahám, Marek Kováčik, V. Zálužie, Pavol Török, V. Dolina, Miloš Gál st., Žirany, Jakub Hybský, Zbehy, Andrej Maťo ml., Jarok, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Martina Baková, Vráble, Ivan Šimonek, Dyčka, Michal Čery, Jelenec, Jozef Mako, N. Sady, Mário Slezák, Lukáčovce

9 - Miloš Sýkora, Jozef Hudec ml., Peter Solčianský, Alexander Jurík, Nitra, Ivana Kunkelová, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Marián Zlatňanský, Ján Školník, Zl. Moravce, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Pavol Viskup, Báb, Aurel Gál, Kornel Gál, Žirany, Ján Lajda, Ivanka, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Vlado Matušica, Hájske, Juraj Žiačko, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Roman Slezák, Dun. Streda, Peter Ambrózy, Selice, Pavel Períček, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, František Finta, Kolíňany, Ľudovít Desat, Podhorany, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Hoppan, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Stanislav Packa, Močenok

8 - Dominik Bartakovič, Marián Jančík, Ján Palka, Pavel Búš, Viliam Halla ml., Nitra, Karol Bujalko, Katarína Malá, Vráble, Viera Bradáčová, Golianovo, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Eva Súľovská, Peter Korec, Rišňovce, Peter Száras, Peter König, Ivanka, Jaromír Slíž, Beladice, Michaela Dobišová, Močenok, Peter Kluka, Lapáš, Erik Fábry, V. Cetín, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Juraj Dubeň, Lehota, Roman Harčár, Šaľa, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce

7 - Filip Titka, Jozef Moder, Roman Mrázik, Nitra, Filip Kučera, Roman Uher, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Šlosár, Golianovo, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Malý, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina, Katarína Chudá, Rišňovce, Jaroslav Petko, Piešťany, Marián Blaho, Čeľadice

6 - Emil Rusnák, Beladice, Elena Gaučíková, Vráble, Andrej Repta, Branč, Igor Kotora, Nitra, Marián Kun, Selice, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Marián Varga, Sľažany, Viktor Czizmadia, Šaľa, Jozef Čásav, Mojmírovce

5 - Ivan Chrenák, Rado Vágai, Martin Krajčír, Gitka Letková, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Žofia Lukyová, Beladice, Štefan Labdík, Lužianky, Emma Mikulcová, Vráble, Sidónia Boboková, Volkovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Patrik Szalai, Babindol, Iveta Boszorád, Branč

4 - Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, František Piška, Martin Kuchar, Nitra, Erik Rumanko, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Katka Chudá, Rišňovce, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Ivana Blahová, Čeľadice, Marek Marcinkech, Vinodol, Miroslav Vajzer, Vráble, Norbert Hegyi, Selice, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Martin Fúska, Zbehy, Tomáš Jobek, Sila, Jaroslav Slovák, N. Sady, Ľuboš Rusnák, Lehota

3 - Milan Borovský, Ján Pacher ml., Alexander Repta, Dajana Borovská, Nitra, Peter Vašek, Ivanka, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Štefan Popelka, Hájske, Tibor Ment, Mechenice, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Tibor Berec, Lapáš, Veronika Tonková, Sľažany

2 - Ján Gál ml., Žirany

1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Jaroslav König, Nitra

0 - Ján Kollár, Zbehy

V 3. kole bolo maximum 8 zápasov, uhádli ich štyria tipujúci: Peter Udvaros, Šaľa, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Paulík, Nitra, Víťazoslav Balko, Vráble. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  3. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  4. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  5. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  6. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene
  7. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami?
  8. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory
  9. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo
  10. Reportáž: Boli sme pri krste novej lode Costa Venezia
  1. Alori: upratujte efektívne a bez námahy
  2. Gansberg Koliba - Housing as a symbol of success
  3. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  4. V Tescu vlani zákazníci nakúpili až 700 miliónov sl. potravín
  5. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  6. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  7. OMV ponúka kávu so sebou aj do opakovane použiteľných pohárov
  8. Pojistným podvodům při nehodě zabráníte s kamerou MiVue 733 WiFi
  9. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  10. Resco rozdelí medzi zamestnancov milión eur!
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 23 583
  2. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo 22 573
  3. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka 22 207
  4. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene 19 834
  5. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali 14 302
  6. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019 11 529
  7. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami? 6 760
  8. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory 5 684
  9. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov 5 478
  10. Reportáž: Boli sme pri krste novej lode Costa Venezia 4 070

Hlavné správy z MY Nitra

Vodári budú robiť bezplatné rozbory vzoriek zo studní

V Piatok sa bude na Svätoplukovom námestí sláviť Svetový deň vody.

Boh futbalu zvolil ViOn

Káru potiahli najmladší, Zlaté Moravce ukázali Senici, kam patrí.

Futbalisti FC ViOn porazili Senicu a odlepili sa z dna tabuľky.

Kotleba, Šefčovič, Čaputová. O takomto poradí rozhodli v dedine pri Nitre

V niektorých obciach vyhral Harabin. Pozrite sa, ako volili obyvatelia nášho regiónu.

Ilustračné

Šalianky majú striebro. Ako sú na tom zranené Rácková s Bahýlovou?

V Košiciach vyvrcholil finálový turnaj Slovenského pohára v hádzanej mužov a žien.

Katarína Pócsíková drží pohár za 2. miesto v Slovenskom pohári 2018/2019.

Janíkovce potiahol veterán, kolíňanský prezident bol žolíkom

VI. LIGA: Na šiestich štadiónoch sa tešili domáci. Cenné tri body získali Janíkovce v Čakajovciach.

Dvaja z hrdinov víkendu - v zelenom Peter Zaujec, striedajúci krídelník Čechyniec, vpravo dolu Norbert Varga, prezident Kolíňan, ktorý vyrovnával na 1:1 vo Volkovciach.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Komisia v púchovskom okrese chodila s urnou autom s nálepkami ĽSNS

Vozidlo bolo vyzdobené nálepkami Kotlebovej strany.

Nezvestnú Danielu, matku troch detí, našli v Oravskej priehrade

Dnes sa pri lodenici na Nábreží priehrady zišlo približne sto dobrovoľníkov. Prišli hľadať Rabčanku, podarilo sa im to za pol hodinu.

Známe obchodné centrum v Prievidzi museli evakuovať, došlo v ňom k požiaru (+FOTO)

V priestoroch toalety v obchodnom centre na Nábrežnej ulici v Prievidzi v nedeľu popoludní horelo.

Prezidentské voľby 2019

Ako dopadli prezidentské voľby v Trenčíne a okolí?

Pozrite si kompletné výsledky prezidentských volieb v Trenčíne a okolí. Ktorý kandidát mal najviac hlasov? Kto zabojuje o post prezidenta v 2. kole?

Vybrali SME

Už ste čítali?