Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Vo 4. kole sa zrodili až štyri remízy, ale traja tipéri dokázali uhádnuť 8 zápasov. Poradie na čele: 26 - Jozef Paukov, 25 - František Dedič, Milan Ružička, Zara Čekey, Ivan Tabaček, atď.

Pre kartón piva si prišiel víťaz 3. kola Peter Frajka z Viesky n/Ž.Pre kartón piva si prišiel víťaz 3. kola Peter Frajka z Viesky n/Ž. (Zdroj: (KI))

Správne tipy 4. kola

Sereď - Šaľa 3:0 1
Vráble - Palárikovo 1:0 1
Močenok - Tvrdošovce 0:0 X
Tešedíkovo - Lapáš 1:1 X
Váhovce - Pusté Úľany 0:0 X
Machulince - Lužianky 1:1 X
Hájske - Kráľová n/V. 1:4 2
Hosťová - D. Obdokovce 2:0 1
Topoľčianky - Obyce 2:1 1
Šintava - Tomášikovo 1:3 2

Poradie po 4. kole

26 - Jozef Paukov, Zl. Moravce
25 - František Dedič, Milan Ružička, Nitra, Zara Čekey, Pohranice, Ivan Tabaček, Tek. Nemce
24 - Juraj Hrnčár, Július Michalička, Robert Marinov, Nitra, Robert Ščepka, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Andrej Maťo, Jarok, Vladimír Tasáry, Ivanka, Mária Látečková, Svätoplukovo
23 - Ivan Minárik, Laco Ištokovič, Nitra, René Vincze, Šaľa, Jozef Šabo, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Juraj Valla, V. Zálužie, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Török, Pata, Ivan Tóth, Čakajovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Andrej Hudec, Čeľadice, Ján Dekan, Velčice, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Peťovský, Lužianky, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Pecho, Beladice
22 - Miroslav Fábry, Karol Ryba, Ľuboš Baranec, Ján Hudec, Jozef Paulík, Igor Klačman, Jozef Prešinský, Nitra, Miroslav Mokráš, Peter Udvaros, Juraj Csirik, Ján Szöcs, Martina Hippová, Milan Lazan, Šaľa, Viliam Matejov, Mirko Benček, Jozef Masár, Zl. Moravce, Maxim Adam Amrich, Galanta, Andrejka Božíková, Hosťovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Roman Tkáč, Rumanová, Miroslav Kováč ml., Žikava, Bartolomej Guľka, František Imre, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Silvester Lenčéš, Močenok, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Štepianský, Hostie, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marián Valla, V. Zálužie, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Lešš, Janka Tóthová, H. Kráľová, Milan Pagáč, Roman Vrábel, Ivanka, Alex Lovás, Tibor Rakoncza, H. Saliby, David Slíž, Dol. Streda, Róbert Lipecký, Albín Tóth, Čakajovce, Matúš Vrábel, Lužianky, Július Galo, D. Krškany, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Marián Czikora, Zvolen, Peter Tuhý, Machulince, Miroslav Oslanec, Vráble, Samuel Mikle, Klasov
21 - Juraj Maťo, Daniel Tasáry, Michal Hunka, Marián Mičík, Marián Benca, Milan Púčik, Ján Šimun, Ernest Szombath, Roman Sýkora, Ladislav Nosian, Ľuboš Mičík, Ľubomír Ballay, Nitra, František Szolík, Pavol Sedliačik, Gabriel Odráška, Timea Mészárosová, Šaľa, Ladislav Šupa, Irena Petková, Kristián Frajka, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter Andódi, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Peter Frajka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ján Félis, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Čentéš, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jozef Barát, Topoľčany, Mikuláš Pintér, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Róbert Graclík, Filip Dobiaš, Čeľadice, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Ľubomír Mikula, Peter Lukáč, Lehota, Róbert Jánošík, Mário Pánis, D. Krškany, Bohuš Čačko, Sereď, František Švihorík, P. Sady, Tibor Panyik, Matúškovo, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ivan Tóth, Slavomír Tóth, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Marián Pauk, Rumanová, Miroslav Močol, Alekšince, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Ivanko Vanko, Zbehy, Miroslav Kováč, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Jana Füleová, Č. Hrádok, Juraj Segíň, Sľažany
20 - Dušan Letko, Miro Račko, Ľudovít Laca, Andrea Andrášiková, Patrik Andrášik, Milan Vörös, Ernest Mako, František Hrnčiar st., Ladislav Fazekaš, Marian Barta, Ivan Lauko, František Benc, Vlado Krajčovič, Pavel König, Alois Škvaril, Ján Bernát, Vlado Lyžičiar, Michal Lauko, Nitra, Filip Udvaros, Peter Jobbágy, Jozef Baláž, Tibor Križovič, Peter Hipp, Jozef Danada, Šaľa, Peter Čepček, Eva Lahučká, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Alexander Kusý, Trnovec, Miroslav Szlamka, Jozef Šercel, Váhovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Šebík, Topoľčianky, Tomáš Minarovič, Močenok, Janka Gálová, Jozef Gál, Žirany, Celestín Berecz, Ivan Ďurický, Kristína Líšková, Branč, Vlado Jánošík, Marcel Pánis, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Labuda, Solčany, Ján Árgyusi, Árpád Fazekaš, Neded, Ľubor Kajaba, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ivan Bakyta, Jarok, Roman Margetin, Jozef Žemba, Rudolf Látečka, Rišňovce, Gabriel Galbavý, Marián Straňák, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Roman Bilický, Preseľany, Anna Pacherová, Sľažany, Michal Hájnik, Štefan Lipovský, P. Sady, Andrej Pagačovič, Marek Vlček, Vincent Hunka, Lužianky, Miloš Remenár, Sereď, Katka Kišacová, Štefan Kopčan, N. Sady, Vojtech Borka, Trstice, Juraj Német, D. Lefantovce, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Michal Teplanský, Anton Bapčány, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Katarína Bányiová, Hájske, Jakub Vojtek, Vráble, Marián Hörik, Štitáre, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ďuso Škorica, Ján Babčan, Zbehy, Dušan Gál, Štefan Tóth, Juraj Hamar, Klasov, Peter Svitač, Telince, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Marek Kováč, Čifáre, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
19 - Marián Grman, Andrej Kudamik, Dionýz Pecháček, Juraj Náhlovský, Ivan Magdolen, Monika Skalická, Ľubomír Turňa, Mária Sýkorová, Miroslav Raček, Štefan Bede, Jaroslav Andrášik, Peter Bezák, František Hrnčiar ml., Peter Kardoš, Július Petrík, Nitra, Róbert Pospiš, Július Benkö st., Pavel Mihálik, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Ondriaš, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Virág, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Králik, Erik Valent, T. Mlyňany, Dušan Petrovič, Obyce, Bernardína Jobková, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Lajda, Mário Guzmický, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Peter Vrabec, Henrich Bíro, Čakajovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Gyepes, Klasov, Juraj Kadlieček, František Čaniga, Dražovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľudovít Valent, Košúty, František Margetin, Katarína Macháčová, Rišňovce, Marián Labai, Mankovce, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Eduard Kontár, H. Saliby, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Matejov, Preseľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anton Barčák, Abrahám, Peter Hamerlík, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Jozef Drahovský, P. Sady, Dušan Kolenčík, Trnovec, Vladimír Miškolci, Lehota, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Vranský, Boris Lacika, Zbehy, Peter Rybanský, Kapince, Viktor Balko, Ivan Berec, Karol Blažovič, Lužianky, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Filip Marinov, Rumanová, Kristián Krasňanský, N. Sady, Juraj Holták, D. Krškany, Vladimír Guláš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Balko, Kolíňany, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Fiala, Branč, Jaroslav Grman, Marcel Tokár, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce
18 - Mário Šándor, Slavomír Kotrla, Ladislav Skalický, Pavel Hrnčár, Richard Magušín, Dezider Zaujec, Pavel Čvirik, Juraj Šipoš, Michal Garay, Ivan Eliaš, Štefan Matesko, Igor Drotár, František Grom, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Nitra, Jozef Sklenár, Július Miškovič, Jozef Lenčéš, Pavol Uher, Milan Bekényi, Šaľa, Ján Školník, Roman Strieška, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Slavomír Sysel, H. Kráľová, František Laczko, Tešedíkovo, Imrich Valent, Hosťovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Baťala, Ján Luspaj, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, Marek Hlava, Praha, Peter Strieška, Ladislav Kéry, Volkovce, Alexandra Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Tibor Tóth, Žihárec, Dušan Bogár, Galanta, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jozef Repa, Prílepy, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Štefák, Štefan Valovič, Rišňovce, Boris Mesároš, Lehota, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Miroslav Lörincz, Anton Kazáň, Branč, Palo Králik, Slavko Mikula, Zbehy, Gustáv Molnár, P. Kesov, Bohuš Baják, Miroslav Piovarči, Adam Nádaský, Juraj Vrábel, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Kubala, Belince, František Finta, Ľuboš Nagy, Jelenec, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Tibor Šmitala, Čab, Alexander Kobza, Čechynce, Jožko Černý, Rumanová, Milan Macho, M. Ripňany, Marek Fábry ml., Šurianky, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Pavol Patkolo, Eva Eliášová, Lúčnica, Matúš Cibuľa, Žitavce, Viliam Félis, Radek Kováčik, Vráble, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Kutak, Jarok
17 - Pavel Dojčar, Juraj Lacina, Ľubica Tasáryová, Dávid Said, Vladimír Nemšovský, Roman Hradecký, Milan Petráš, Ján Doboš, Jarmila Saidová, Pavol Holták, Viera Lauková, Jozef Kompas, Dušan Novorolník, Ladislav Pindeš, Mária Königová, František Filo, Vladimír Depeš, Boris Grežo, Daruška Horváthová, Nitra, Július Benkö ml., Ladislav Héviz, Karol Hlavatý, Slavo Kališ, Tibor Odráška, Ľuboš Plevka, Eva Ščepková, Marián Titka, Marek Sokol, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Anna Duczová, H. Kráľová, Vladimír Bielik, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Bogyo, V. Vozokany, Matúš Jančo, Jelenec, Lena Kunkelová, Praha, Lukáš Guniš, Preseľany, Margita Pavelková, Miroslav Kozlík, Golianovo, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Ján Jambor, František Chudý, Cyril Slamka, Katarína Chudá, Rišňovce, Anton Bábik, Rumanová, Vladimír Gombáš ml., Michaela Benköová, Močenok, Nikoleta Šimáková, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Jozef Martiška, Dražovce, Marek Tigyi, Tibor Bene, D. Obdokovce, Matúš Vajzer, Báb, Ján Kozla, Justína Gálová, Žirany, Dušan Švehla, Magda Čmaradová, Sereď, Andrea Patócsová, D. Saliby, Štefan Kočiš, Trnovec, Marián Kapko, Komjatice, Peter Náhlik, Peter Bartoš, N. Sady, Ivan Kupec, Zbehy, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Roman, Dalibor Greguš, Čab, Rudolf Macho, Csaba Sándor, Katarína Sándorová, Kolíňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Slíž, Beladice, Peter Sládeček, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Černák, Lúčnica, Jeremiáš Vnuk, Víťazoslav Balko, Vráble, Jozef Kováč ml., Čifáre, Anton Kostoláni, M. Lapáš, František Szusztor, V. Cetín, Martina Segíňová, Sľažany, Marek Kutak, Lehota
16 - Iveta Matejová, Štefan Verták, Dušan Koszorú, Mária Kóšová, Jozef Svitač, Vladimír Kompas, Vladimír Papp, René Daniš, Štefan Csampai, Eduard Szabó, Miriama Ďurinová, Juraj Andrášik, Ján Ehrenhold, Vlado Sásik, Jozef Nemeš st, Nitra, Marián Móri, Štefan Mrllák, Šaľa, Denis Novota, Marta Kunkelová, Rudolf Kéri, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Gallis, Marek Kováčik, V. Zálužie, Ján Lajda, Filip Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Kišac, Peter Matulník, N. Sady, Pavel Kúsek, Žikava, Andrea Bereczová, Branč, Július Bradáč, Golianovo, Anna Fazekašová, Neded, Miroslav Jančár, Komjatice, Stanislav Pacher, Miroslav Tonka, Sľažany, Mária Holečková, Sereď, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Toman, Margita Pánisová, D. Krškany, Stanislav Debnár, Zbehy, Zolo Sabo, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ladislav Tóth, Koniarovce, Štefan Hudec, Lužianky, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Albert Lauro, Čeľadice, Erik Candrák, Alekšince, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Bajla, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ladislav Kováč, H. Ohaj, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Sebastián Sádovský, Melek, Ľubica Barčáková, Abrahám, Martina Baková, Ján Golha, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Ján Lipovský, Báb
15 - Ľuboš Rák, Jaroslav Lazor, Štefan Dékány, Pavol Pavelka, Stanislav Billík, Jozef Kóša, Martin Peniaško, Ján Kmeťo, Janka Čambalová, František Juhás, Ľubomír Bartakovič, Štefan Zabák, Pavol Ďurina, Peter Solčianský, Vladimír Zabák, Lenka Sýkorová, Jozef Nosian, Nitra, Ján Antalík, Imrich Struhár, Ladislav Szöke, Vráble, Tatiana Mifková, Peter Lehocký, Šaľa, Pavel Sojka, František Kunkel, Marián Zlatňanský, Patrik Benček, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Lýdia Augustínová, Helena Augustínová, Topoľčianky, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Vladimír Gálik, Michal Čery, Jelenec, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Salo Berecz, Branč, Július Szarka, Štefan Varga, Ladislav Varga, Topoľnica, Pavol Pagáč, Mirka Guzmická, Ivanka, Vlado Matušica, Hájske, Ľudmila Verešová, Pavol Bradáč, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, György Jakubecz, H. Saliby, František Kausek, Klasov, Jana Fazekašová, Podhorany, Adam Bíro, Čakajovce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavel Períček, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Rišňovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Eva Daniová, Čeľadice, Pavol Török, V. Dolina, Tomáš Švec, Pohranice, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Tomek, Lúčnica, Peter Zahnaš, Lužianky, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Mário Slezák, Lukáčovce
14 - Erich Schober, Denisa Bakošová, Michal Motúz, Juraj Urban, Alexander Jurík, Lenka Königová, Viliam Halla ml., Nitra, Filip Kučera, Jozef Kučera, Iva Trochtová, Róbert Sedlák, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Londák, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Miroslav Kováč st., Žikava, Alexander Repta, Branč, Ondrej Kozolka, Volkovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Ambrózy, Selice, Daniel Mako, Čakajovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Korec, Rišňovce, Milan Greguš, Jaro Fúska, Zbehy, Milan Šlosár, Čab, Miloš Gál st., Žirany, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Andel, Jozef Hoppan, Vráble, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Mako, N. Sady, Peter Duchoň, Golianovo, Tibor Horváth, Komjatice
13 - Milan Borovský, Jana Pavelková, Petra Šúňová, František Zelovič, Ľudovít Kováč, Ladislav Piška, Viliam Halla st., Peter Pavelka, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Viera Bradáčová, Golianovo, František Kóša, Branč, Aurel Gál, Kornel Gál, Ján Gál, Žirany, Pavol Zachar, Báb, Roman Slezák, Dun. Streda, Peter Horník, Abrahám, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Finta, Jarok, František Finta, Kolíňany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Tomáš Fonody, Čifáre, Roman Harčár, Šaľa
12 - Ivor Vinohradský, Ján Hnilica, Ján Palka, Pavel Búš, Roman Mrázik, Mariana Letková, Nitra, Juraj Žiačko, Peter Zeleňák, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Veronika Bábiková, Ruumanová, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Miloš Sýkora, Jozef Hudec st., Michaela Dobišová, Stanislav Packa, Močenok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ivan Šimonek, Dyčka, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Peter König, Ivanka
11 - Jozef Hudec ml., Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, Marián Jančík, Jozef Moder, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Štefan Šlosár, Golianovo, Peter Kluka, Lapáš, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ján Marták, Choča, Pavol Štefek, V. Dolina, Andrej Repta, Branč, Sidónia Boboková, Volkovce, Ľubomír Králik, Zl. Moravce
10 - Martin Kuchar, Nitra, Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, Andrej Maťo ml., Jarok, Marián Varga, Sľažany, Marián Blaho, Ivana Blahová, Čeľadice, Viktor Czizmadia, Šaľa, Jozef Čásar, Mojmírovce
9 - Igor Kotora, František Piška, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Pavol Viskup, Báb, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Emma Mikulcová, Vráble, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jaroslav Slovák, N. Sady
8 - Erik Fábry, V. Cetín, Karol Bujalko, Katarína Malá, Vráble, Juraj Dubeň, Ľuboš Rusnák, Lehota, Michal Hitka, Martin n/Ž., Norbert Hegyi, Selice, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Veronika Tonková, Sľažany
7 - Filip Titka, Nitra, Jozef Malý, Vráble, Tibor Ment, Mechenice, Jaroslav Petko, Piešťany, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Tomáš Jobek, Sila
6 - Emil Rusnák, Beladice, Elena Gaučíková, Vráble, Marián Kun, Selice, Tibor Berec, Lapáš
5 - Ivan Chrenák, Rado Vágai, Martin Krajčír, Gitka Letková, Matúš Turňa, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Žofia Lukyová, Beladice, Štefan Labdík, Lužianky, Patrik Szalai, Babindol, Iveta Boszorád, Branč, Martin Fúska, Zbehy, František Lörinc, Lúčnica, Alexander Németh, Čechynce, Mário Pargáč, N. Sady
4 - Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Beáta Magdolenová, Jabar Said, Nitra, Erik Rumanko, Zl. Moravce, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Miroslav Vajzer, Vráble, Anton Cibiry, Nitry, Ľubomír Šúňovský, Rišňovce, Maroš Valábik, Golianovo
3 - Milan Borovský, Ján Pacher ml., Alexander Repta, Dajana Borovská, Hana Antalová, Nitra, Peter Vašek, Ivanka, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Štefan Popelka, Hájske
2 - Milada Dojčarová, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Ján Gál ml., Žirany
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Jaroslav König, Nitra
0 - Ján Kollár, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

Vo 4. kole bolo maximom 8 zápasov, uhádli ich traja tipéri: Silvester Lenčéš, Močenok, František Dedič, Nitra a Peter Vranský, Zbehy. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v utorňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  4. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  5. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  6. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  9. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  10. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  1. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  4. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  5. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 256
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 577
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 663
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 948
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 15 677
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 12 952
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 242
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 505
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 380
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 554
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie v liptovských mestách.

V Martine bude obyvateľov testovať 50 odberových tímov

Mesto Martin zverejnilo zoznam odberových miest.

Už ste čítali?