Utorok, 18. september, 2018 | Meniny má Eugénia

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

V 5. kole uhádli najviac - 8 zápasov - Jana Dudonová a František Finta. Na čele sú s 30 bodmi Šaľania Robert Ščepka a René Vincze.

Kartón piva Corgoň si odniesol Peter Vranský zo Zbehov. Pôsobí ako hospodár na ihrisku, piva vraj nepije, tak sa zrejme ujde aj miestnym futbalisom.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 5. kola

FC ViOn - Ružomberok 0:2 2
Neded - Borčice 1:0 1
ČFK Nitra - H. Obdokovce 0:0 X
Ludanice - V. Zálužie 3:6 2
Lužianky - Klasov 1:1 X
Výčapy-Opatovce - Báb 1:4 2
Žihárec - Veča 0:1 2
D. Krškany - Jelenec 1:2 2
J. Kostoľany - Skýcov 2:1 1
Vinohrady - Šintava 0:1 2

Poradie po 5. kole

30 - Robert Ščepka, René Vincze, Šaľa

29 - Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Marián Valla, V. Zálužie, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Andrej Maťo, Jarok

28 - František Dedič, Július Michalička, Igor Klačman, Nitra, Andrejka Božíková, Hosťovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Török, Pata, Jozef Chovanec, Šurianky, Roman Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Mária Látečková, Svätoplukovo

Článok pokračuje pod video reklamou

27 - Juraj Hrnčár, Ľuboš Baranec, Nitra, Milan Lazan, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mirko Benček, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Bohuš Konopásek, Rumanová, Viera Pavelková, Golianovo, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Zara Čekey, Pohranice, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Ivan Tóth, Čakajovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Andrej Hudec, Čeľadice, Ján Dekan, Velčice, Marián Straňák, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Miroslav Močol, Alekšince, Marián Czikora, Zvolen, Peter Svitač, Telince, Miroslav Oslanec, Vráble, Samuel Mikle, Klasov

26 - Miroslav Fábry, Monika Skalická, Karol Ryba, Marián Mičík, Marian Barta, Ivan Minárik, Ján Šimun, Ernest Szombath, Robert Marinov, Jaroslav Andrášik, Ladislav Nosian, Jozef Paulík, Milan Ružička, Jozef Prešinský, Nitra, Filip Udvaros, František Szolík, Juraj Csirik, Martina Hippová, Šaľa, Viliam Matejov, Kristián Frajka, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Juraj Minárik, Obyce, Roman Tkáč, Rumanová, Bartolomej Guľka, Branč, Silvester Lenčéš, Močenok, Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Gašpar Gál, Žirany, Milan Pagáč, Ivanka, Alex Lovás, H. Saliby, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Panyik, Matúškovo, David Slíž, Dol. Streda, Matúš Vrábel, Lužianky, František Finta, Jelenec, Peter Pecho, Beladice, Juraj Segíň, Sľažany

25 - Dušan Letko, Dionýz Pecháček, Juraj Maťo, František Hrnčiar st., Laco Ištokovič, Nitra, Peter Jobbágy, Miroslav Mokráš, Pavol Sedliačik, Jozef Baláž, Tibor Križovič, Timea Mészárosová, Šaľa, Irena Petková, Tibor Szekér, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Maxim Adam Amrich, Galanta, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jana Füleová, Č. Hrádok, Jozef Šebík, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Tomáš Minarovič, Močenok, František Kóša, Mikuláš Pintér, Ivan Ďurický, František Imre, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Jozef Gál, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Repa, Prílepy, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Galbavý, Ivan Tóth, Janka Tóthová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Róbert Jánošík, Ľubomír Martišovič, Juraj Holták, D. Krškany, Bohuš Čačko, Sereď, Štefan Lipovský, P. Sady, Lukáš Mesároš, Lehota, Róbert Lipecký, Daniel Ivančík, Čakajovce, Katka Kišacová, N. Sady, Katarína Bányiová, Hájske, Milan Piovarči, Štefan Peťovský, Vincent Hunka, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Peter Juhász, Kolíňany, Jakub Vojtek, Vráble, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž.

24 - Marián Grman, Ivan Magdolen, Miro Račko, Ernest Mako, Marián Benca, Milan Púčik, Roman Sýkora, Ivan Lauko, Michal Garay, František Benc, Štefan Bede, Igor Drotár, Ján Hudec, Pavel König, Ľuboš Mičík, Vlado Lyžičiar, Michal Lauko, Nitra, Gabriel Odráška, Ján Szöcs, Peter Hipp, Jozef Danada, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Mészáros, Selice, Tomáš Karácsony, Jozef Šercel, Váhovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jaroslav Grman, Miroslav Kováč, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Miloš Kukučka, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Čentéš, Albín Tóth, Čakajovce, Janka Gálová, Žirany, Vlado Jánošík, Július Galo, Marcel Pánis, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Labuda, Solčany, Ľudovít Valent, Košúty, Marián Labai, Mankovce, Roman Margetin, Jozef Žemba, Rišňovce, Andrej Vereš, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Erik Valent, T. Mlyňany, Gabriel Fazekaš, Neded, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Machulince, Anna Pacherová, Sľažany, Michal Hájnik, P. Sady, Anton Barčák, Abrahám, Peter Hamerlík, Ján Hegyi, Jelka, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Vranský, Ján Babčan, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Slavomír Tóth, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Michal Teplanský, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Marián Hörik, Štitáre, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Roman Vrábel, Ivanka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Fiala, Branč, Peter Lukáč, Lehota, Dušan Gál, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre

23 - Andrej Kudamik, Juraj Náhlovský, Roman Hradecký, Daniel Tasáry, Ľudovít Laca, Michal Hunka, Andrea Andrášiková, Patrik Andrášik, Pavel Hrnčár, Pavel Čvirik, Miroslav Raček, Vlado Krajčovič, František Grom, Ladislav Pindeš, Alois Škvaril, Jozef Ehrenhold, Ján Bernát, Ľubomír Ballay, Peter Kardoš, Július Petrík, Nitra, Jozef Sklenár, Karol Hlavatý, Slavo Kališ, Peter Udvaros, Marek Sokol, Július Benkö st., Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Šupa, Ľubomír Novota, Eva Lahučká, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ján Félis, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Margita Pavelková, Golianovo, Milan Fúska, Kristína Líšková, Branč, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Barát, Topoľčany, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Gabriel Lešš, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Andrej Pagačovič, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Marek Vlček, Juraj Vrábel, Lužianky, František Švihorík, P. Sady, Igor Tkáč, Sereď, Štefan Kočiš, Trnovec, Vladimír Miškolci, Lehota, Palo Králik, Boris Lacika, Ďuso Škorica, Zbehy, Peter Rybanský, Kapince, Štefan Kopčan, N. Sady, Vladimír Kertesz, Michal Belan, Svätoplukovo, Mário Pánis, D. Krškany, Albert Lauro, Čeľadice, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Katarína Sándorová, Kolíňany, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Sebastián Sádovský, Melek, Eva Eliášová, Lúčnica, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Vodný, Babindol, Marek Kováč, Čifáre, Martina Segíňová, Sľažany

22 - Vladimír Nemšovský, Boris Grežo, Milan Vörös, Milan Petráš, Dezider Zaujec, Pavol Holták, Juraj Šipoš, Jozef Kompas, Ľudovít Konečný, Nitra, Tibor Odráška, Jozef Lenčéš, Eva Ščepková, Pavol Uher, Marián Móri, Milan Bekényi, Šaľa, Jozef Virág, Roman Strieška, Zl. Moravce, Radek Kováčik, Marcel Tokár, Vráble, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Alexander Kusý, Dušan Kolenčík, Trnovec, Viliam Moravčík, Kajal, Imrich Valent, Hosťovce, Matúš Jančo, Ľuboš Nagy, Jelenec, Jozef Králik, T. Mlyňany, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Žitavany, Anton Bábik, Rumanová, Emil Dubec, Žikava, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Ľubomír Gyepes, Klasov, Tibor Tóth, Žihárec, Ľubor Kajaba, Roman Obložinský, Ivanka, František Margetin, Rudolf Látečka, Rišňovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Jozef Drahovský, P. Sady, Boris Mesároš, Lehota, Imrich Hrdlica, Báb, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ivan Kupec, Zbehy, Anton Kazáň, Daniel Lörincz, Branč, Ivan Berec, Adam Nádaský, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Sako, Kolíňany, Kristián Krasňanský, Peter Bartoš, N. Sady, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, František Čaniga, Dražovce, Andrej Maťo ml., Jozef Kutak, Jarok, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Matúš Cibuľa, Žitavce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ladislav Kéry, Volkovce

21 - Iveta Matejová, Viera Lauková, Pavel Dojčar, Juraj Lacina, Jaroslav Lazor, Slavomír Kotrla, Ladislav Skalický, Štefan Verták, Ľubomír Turňa, Ján Doboš, Mária Sýkorová, Richard Magušín, František Juhás, Ivan Eliaš, Pavol Ďurina, Štefan Matesko, František Filo, Vladimír Depeš, František Hrnčiar ml., Daruška Horváthová, Nitra, Anna Duczová, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Marián Titka, Šaľa, Viliam Félis, Ladislav Szöke, Jeremiáš Vnuk, Víťazoslav Balko, Vráble, Denis Novota, Ján Školník, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčany, Jozef Baťala, Ján Luspaj, Žitavany, Ján Bogyo, V. Vozokany, Lena Kunkelová, Marek Hlava, Praha, Peter Strieška, Volkovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Gallis, Marek Kováčik, V. Zálužie, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ján Jambor, Jozef Štefák, Katarína Macháčová, Cyril Slamka, Rišňovce, Pavel Kúsek, Žikava, Alexander Repta, Branč, Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Justína Gálová, Žirany, Róbert Graclík, Eva Daniová, Čeľadice, Dalibor Bradáč, Golianovo, Eduard Kontár, H. Saliby, Árpád Fazekaš, Neded, Roman Bilický, Preseľany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Alojz Rajtár, Sľažany, Matúš Vajzer, Báb, Magda Čmaradová, Sereď, Andrea Patócsová, D. Saliby, Peter Náhlik, N. Sady, Jana Fazekašová, Podhorany, Slavko Mikula, Stanislav Debnár, Ivanko Vanko, Zbehy, Jozef Toman, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Adam Bíro, Henrich Bíro, Čakajovce, Karol Blažovič, Peter Zahnaš, Lužianky, Tibor Šmitala, Čab, Ladislav Tóth, Koniarovce, Alexander Kobza, Čechynce, Jožko Černý, Rumanová, Marek Fábry ml., Šurianky, Mário Guzmický, Mirka Guzmická, Imrich Guzmický, Ivanka, Rudolf Macho, Peter Balko, Kolíňany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Pavol Török, V. Dolina, Tibor Bene, D. Obdokovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Pavol Patkolo, Peter Eliáš, Lúčnica, Gabriela Sádovská, Žitavce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jaroslav Marušinec, František Szusztor, V. Cetín, Jozef Kováč ml., Čifáre, Anton Kostoláni, M. Lapáš

20 - Ľubica Tasáryová, Dušan Koszorú, Mária Kóšová, Ladislav Fazekaš, Janka Čambalová, František Zelovič, Jozef Svitač, Ľubomír Bartakovič, René Daniš, Dušan Novorolník, Ján Ehrenhold, Jozef Nemeš st, Vladimír Zabák, Nitra, Pavel Sojka, Marta Kunkelová, František Kunkel, Rudolf Kéri, Patrik Benček, Zl. Moravce, Július Benkö ml., Filip Kučera, Ladislav Héviz, Július Miškovič, Peter Lehocký, Róbert Pospiš, Šaľa, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Bartolomej Szabo, František Laczko, Tešedíkovo, Lukáš Valent, Hosťovce, Lýdia Augustínová, Helena Augustínová, Topoľčianky, Milan Kukučka, Žitavany, Lukáš Guniš, Jozef Matejov, Preseľany, Vladimír Gálik, Jelenec, Peter Kišac, N. Sady, Vladimír Gombáš ml., Michaela Benköová, Močenok, Celestín Berecz, Miroslav Lörincz, Branč, Dušan Bogár, Galanta, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Golianovo, Anna Fazekašová, Neded, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Stanislav Pacher, Miroslav Tonka, Sľažany, Jozef Martiška, Dražovce, Dušan Švehla, Sereď, Marián Kapko, Komjatice, Vojtech Borka, Trstice, Vincent Komačka, Topoľčany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Slíž, Beladice, Jozef Andel, Martina Baková, Vráble, Csaba Sándor, Kolíňany, Erik Candrák, Alekšince, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Ľubica Barčáková, Abrahám, Jozef Tomek, Lúčnica, Juraj Hamar, Klasov, Katarína Chudá, Rišňovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Marek Kutak, Lehota

19 - Ľuboš Rák, Pavol Pavelka, Martin Peniaško, Ján Kmeťo, Jarmila Saidová, Vladimír Kompas, Vladimír Papp, Ľudovít Kováč, Štefan Zabák, Eduard Szabó, Juraj Andrášik, Mária Königová, Vlado Sásik, Peter Bezák, Lenka Sýkorová, Nitra, Ľuboš Plevka, Iva Trochtová, Štefan Mrllák, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Golha, Jozef Hoppan, Vráble, Aurel Gál, Juraj Bárek, Žirany, Peter Lajda, Filip Guzmický, Ivanka, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Homola, Hosťovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Július Bradáč, Ľudmila Verešová, Golianovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miroslav Jančár, Tibor Horváth, Komjatice, Ladislav Holečka, Ladice, František Kausek, Klasov, Zolo Sabo, H. Kráľová, Milan Roman, Dalibor Greguš, Čab, Marcel Čerman, D. Obdokovce, František Chudý, Jozef Rehuš, Rišňovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Matulník, N. Sady, Imrich Drozdák, Juraj Šranko, Babindol

18 - Dávid Said, Štefan Dékány, Erich Schober, Mário Šándor, Štefan Csampai, Miriama Ďurinová, Jozef Nosian, Nitra, Róbert Sedlák, Peter Zeleňák, Šaľa, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Pavel Babiak, Žitavany, Viera Bradáčová, Golianovo, Pavol Pagáč, Ivanka, Pavol Zachar, Ján Lipovský, Báb, Roman Slezák, Dun. Streda, Vojtech Mesároš, Lehota, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Korec, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vladimír Kubala, Belince, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Greguš, Jaro Fúska, Zbehy, Milan Šlosár, Čab, Tomáš Švec, Pohranice, Ján Antalík, Vráble, Ivan Šimonek, Dyčka

17 - Jozef Hudec st., Michal Motúz, Alexander Jurík, Nitra, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Miroslav Kováč st., Žikava, Jana Gálová, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Mária Holečková, Sereď, Jaromír Slíž, Beladice, Zoltán Odráška, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Pavel Períček, Rišňovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Černák, Lúčnica, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Michal Čery, Jelenec, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Duchoň, Golianovo

16 - Stanislav Billík, Jozef Kóša, Miloš Sýkora, Juraj Urban, Peter Solčianský, Jozef Moder, Lenka Königová, Peter Pavelka, Nitra, Tatiana Mifková, Roman Harčár, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Kornel Gál, Miloš Gál st., Žirany, Ján Lajda, Ivanka, Andrea Bereczová, Branč, Július Szarka, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Ambrózy, Selice, Peter Horník, Abrahám, Ľuboš Lacina, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Peter Kluka, Lapáš, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Mako, N. Sady, Sidónia Boboková, Volkovce

15 - Milan Borovský, Denisa Bakošová, Ladislav Piška, Roman Mrázik, Martin Kuchar, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Londák, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Salo Berecz, Andrej Repta, Branč, Emil Šatan, Vozokany, Vlado Matušica, Hájske, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Gál, Žirany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Viktor Czizmadia, Šaľa
14 - Jozef Hudec ml., Viliam Halla st., Ján Hnilica, Ján Palka, Pavel Búš, Viliam Halla ml., Mariana Letková, Nitra, Jozef Kučera, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Šlosár, Golianovo, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Michaela Dobišová, Močenok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ivana Blahová, Čeľadice, Jaroslav Slovák, N. Sady
13 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jana Pavelková, Petra Šúňová, Marián Jančík, Nitra, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Eva Súľovská, Rišňovce, Štefan Finta, Jarok, František Finta, Kolíňany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Tomáš Fonody, Čifáre, Pavol Štefek, V. Dolina, Marián Varga, Sľažany, Marián Blaho, Čeľadice, Peter König, Ivanka, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jozef Čásar, Mojmírovce
12 - Veronika Bábiková, Ruumanová, Juraj Žiačko, Šaľa, Ivor Vinohradský, Nitra, Karol Bujalko, Vráble, Tibor Ment, Mechenice, Michal Hitka, Martin n/Ž., Stanislav Packa, Močenok, Veronika Tonková, Sľažany
11 - Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, František Piška, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Ján Marták, Choča, Jaroslav Petko, Piešťany, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Norbert Hegyi, Selice, Tomáš Jobek, Sila
10 - Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, Pavol Prosnan, Lukáčovce
9 - Igor Kotora, Dajana Borovská, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Pavol Viskup, Báb, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Emma Mikulcová, Vráble, Tibor Berec, Lapáš
8 - Michal Borovský, Ivan Chrenák, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Katarína Malá, Vráble, Juraj Dubeň, Ľuboš Rusnák, Lehota, Patrik Szalai, Babindol, František Lörinc, Lúčnica
7 - Filip Titka, Viera Hudecová, Nitra, Jozef Malý, Vráble, Alexander Németh, Čechynce
6 - Emil Rusnák, Beladice, Elena Gaučíková, Vráble, Marián Kun, Selice
5 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Rado Vágai, Martin Krajčír, Gitka Letková, Matúš Turňa, Nitra, Žofia Lukyová, Beladice, Štefan Labdík, Lužianky, Iveta Boszorád, Branč, Martin Fúska, Zbehy, Mário Pargáč, N. Sady, Dušan Chrenko, Lúčnica
4 - Erik Rumanko, Zl. Moravce, Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Beáta Magdolenová, Jabar Said, Nitra, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Miroslav Vajzer, Vráble, Anton Cibiry, Nitry, Ľubomír Šúňovský, Rišňovce, Maroš Valábik, Golianovo
3 - Peter Vašek, Ivanka, Ján Pacher ml., Alexander Repta, Hana Antalová, Nitra, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Štefan Popelka, Hájske, Jaorlsav Teplanský, Lukáčovce, Loenidas Charizopulos, M. Cetín
2 - Ján Gál ml., Žirany, Milada Dojčarová, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Jaroslav König, Nitra
0 - Ján Kollár, Zbehy

V 5. kole bolo maximum 8 zápasov. Uhádli ich Jana Dudonová zo Serede a František Finta z Jelenca. Navrhujeme kartón piva Corgoň rozdeliť a prosíme oboch tipérov, aby nám dali vedieť, či s týmto riešením súhlasia (0905 550 775, martin.kilian@petitpress.sk).

Ak vám nesedia body, napíšte tiež na uvedenú mailovú adresu.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  2. Najužitočnejšia appka
  3. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  6. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  7. Vozidlá Kia ekologickej budúcnosti
  8. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu
  10. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur
  1. Stavebná fakulta hostila medzinárodnú konferenciu CSASC
  2. Cestárske kariérne dni 2018 na SvF
  3. Najužitočnejšia appka
  4. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  6. Otvorenie akademického roka 2018/2019 na EU v Bratislave
  7. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  8. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  9. Vozidlá Kia ekologickej budúcnosti
  10. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  1. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 28 769
  2. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 12 380
  3. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 10 525
  4. Najužitočnejšia appka 10 056
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali 8 568
  6. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 6 267
  7. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 5 471
  8. Osem dovolenkových destinácii, kde leto ešte nekončí 3 740
  9. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 3 638
  10. Platí najviac a míňa na seba najmenej 2 637

Hlavné správy z MY Nitra

Novej sezóne v Divadle Andreja Bagara budú dominovať muži

Nová sezóna s názvom Muži bez hraníc prinesie divákom celkom päť nových titulov. Prvým bude Mechanický pomaranč, ktorý bude mať premiéru 21. septembra.

Flaam vyrástol po piatich rokoch na malý festival s veľkým programom

Hudobný festival za päť rokov neupustil od zásady jednodňovej akcie. Nemenil miesto ani maximálnu kapacitu 700 lístkov. Obmena dramaturgie smerovaná k zahraničiu ho ale odlíšila od mnohých podobných na Slovensku.

Zdravotní klauni budú učiť detských pacientov rozosmiať iných

V nitrianskej fakultnej nemocnici budú až do konca týždňa spríjemňovať detským pacientom pobyt na Psychiatrickej klinike zdravotní klauni.

ZSS Viničky poskytne služby pre rodiny so zdravotne postihnutým dieťaťom

Služby včasnej intervencie budú poskytované bezplatne

Hokejbal v Nitre ožíva. Rozbehli sa aj dve ligy 3+1

Dvadsaťdva mužstiev je zapojených do nových súťaží formátu 3+1, ďalších osem kolektívov hrá hokejbal na veľkom ihrisku.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Čadci sa zrazil vlak s autom, železničná doprava bola doobeda ochromená

Železničná doprava medzi Čadcou a Žilinou je momentálne ochromená.

Huby by sa nemali odrezávať. Sušiť ich treba na site či záclone, radí odborníčka

Stalo sa vám niekedy, že sa vám pokazili huby v mrazničke alebo splesniveli sušené hríby? Odborníčka okrem toho, ako správne huby zbierať, vysvetlila aj to, ako ich správne spracovať. Vyskúšali ste už hubový prášok?

Po nehode na kruhovom objazde skončilo auto na streche

Dve ženy boli po kolízii jednorazovo ošetrené. Na autách vznikla niekoľkotisícová škoda.

Vybrali SME

Už ste čítali?