Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

V 6. kole bolo maximom až 9 uhádnutých zápasov, trafila ich Eva Eliášová z Lúčnice. Poradie na čele: 36 - René Vincze, Ivan Tabaček, 35 - Robert Ščepka, Ján Štepianský, atď.

Kartón piva Corgoň si rozdelili František Finta z Jelenca a Jana Dudonová zo Serede.Kartón piva Corgoň si rozdelili František Finta z Jelenca a Jana Dudonová zo Serede. (Zdroj: (KI))

Správne tipy 6. kola

Bardejov - FC Nitra 2:3 2
Štúrovo - Vlčany 1:1 X
Beladice - H. Kráľová 0:0 X
Šoporňa - D. Saliby 1:5 2
Výčapy-Opatovce - Nevidzany 1:2 2
Branč - Selice 3:0 1
Hájske - Svätoplukovo 1:2 2
D. Krškany - Čechynce 2:3 2
Obyce - Velčice 1:2 2
Sládkovičovo - Tomášikovo 2:2 X

Poradie po 6. kole

36 - René Vincze, Šaľa, Ivan Tabaček, Tek. Nemce

35 - Robert Ščepka, Šaľa, Ján Štepianský, Hostie

34 - Ľuboš Baranec, Robert Marinov, Igor Klačman, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Bartolomej Guľka, Branč, Marián Valla, V. Zálužie, Ivan Tóth, Čakajovce, Ján Dekan, Velčice, Vladimír Tasáry, Ivanka

Skryť Vypnúť reklamu

33 - Marián Mičík, Juraj Hrnčár, Nitra, Martina Hippová, Milan Lazan, Šaľa, Mirko Benček, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Andrejka Božíková, Hosťovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miloš Remenár, Sereď, Marián Straňák, H. Kráľová, Miroslav Močol, Alekšince, Roman Guzmický, Ivanka, Andrej Maťo, Jarok, Marián Czikora, Zvolen, Mária Látečková, Svätoplukovo, Miroslav Oslanec, Vráble, Samuel Mikle, Klasov

32 - Miroslav Fábry, František Dedič, Karol Ryba, Ján Šimun, Jaroslav Andrášik, Ladislav Nosian, Jozef Prešinský, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Roman Tkáč, Bohuš Konopásek, Rumanová, František Kóša, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Štefek, Andrej Hudec, Čeľadice, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Török, Pata, Alex Lovás, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Tibor Panyik, Matúškovo, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Marián Mateička, Behynce, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Svitač, Telince, Eva Eliášová, Lúčnica, Juraj Segíň, Sľažany

Skryť Vypnúť reklamu

31 - Dušan Letko, Dionýz Pecháček, Marian Barta, Ivan Minárik, Ernest Szombath, Ivan Lauko, Július Michalička, Jozef Paulík, Nitra, Juraj Csirik, Šaľa, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Gál, Gašpar Gál, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Zara Čekey, Pohranice, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Labai, Mankovce, Milan Pagáč, Ivanka, Ivan Ďurický, Branč, Róbert Jánošík, D. Krškany, Anton Barčák, Abrahám, Štefan Lipovský, P. Sady, David Slíž, Dol. Streda, Ján Hegyi, Jelka, Katka Kišacová, N. Sady, Jana Dudonová, Sereď, František Finta, Jelenec, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Anton Bapčány, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Milan Piovarči, Marek Vlček, Juraj Vrábel, Lužianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ján Babčan, Zbehy, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

30 - Ľudovít Laca, Michal Hunka, Andrea Andrášiková, František Hrnčiar st., Milan Púčik, Pavel König, Peter Kardoš, Vlado Lyžičiar, Juraj Maťo, Nitra, Filip Udvaros, František Szolík, Slavo Kališ, Miroslav Mokráš, Pavol Sedliačik, Jozef Baláž, Gabriel Odráška, Tibor Križovič, Timea Mészárosová, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Šaľa, Maxim Adam Amrich, Galanta, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tomáš Karácsony, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jana Füleová, Č. Hrádok, Kristián Frajka, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miloš Kukučka, Žitavany, Miroslav Kováč ml., Žikava, Silvester Lenčéš, Močenok, Mikuláš Pintér, Štefan Fiala, Branč, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ľudovít Valent, Tibor Glovenský, Košúty, Roman Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Repa, Prílepy, Marek Tigyi, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Michal Hájnik, P. Sady, Peter Hamerlík, Jelka, Lukáš Mesároš, Lehota, Matúš Vrábel, Vincent Hunka, Lužianky, Boris Lacika, Zbehy, Janka Tóthová, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Marián Pauk, Rumanová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Roman Vrábel, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Peter Tuhý, Machulince, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ján Kóssi, Čifáre

29 - Marián Grman, Daniel Tasáry, Patrik Andrášik, Ernest Mako, Pavel Hrnčár, Marián Benca, Roman Sýkora, Michal Garay, František Benc, Štefan Bede, Ján Hudec, Ľuboš Mičík, Milan Ružička, Michal Lauko, Nitra, Ladislav Šupa, Irena Petková, Peter Čepček, Jozef Masár, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Peter Jobbágy, Peter Hipp, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Milan Fúska, František Imre, Daniel Lörincz, Branč, Tomáš Minarovič, Močenok, Janka Gálová, Justína Gálová, Žirany, Vlado Jánošík, Július Galo, Marcel Pánis, Ivan Kozár, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Gabriel Galbavý, Ivan Tóth, Slavomír Tóth, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Andrej Pagačovič, Lužianky, Róbert Lipecký, Albín Tóth, Čakajovce, Palo Králik, Zbehy, Peter Rybanský, Kapince, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Filip Marinov, Rumanová, Katarína Bányiová, Hájske, Jakub Vojtek, Jaroslav Grman, Vráble, Albert Lauro, Čeľadice, Marián Hörik, Štitáre, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Žemba, Rišňovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Lukáč, Lehota, Dušan Gál, Klasov, Sebastián Sádovský, Melek

28 - Andrej Kudamik, Slavomír Kotrla, Monika Skalická, Pavol Holták, Vlado Krajčovič, Alois Škvaril, Ján Bernát, Boris Grežo, Július Petrík, Laco Ištokovič, Nitra, Peter Udvaros, Ján Szöcs, Július Benkö st., Milan Bekényi, Šaľa, Slavomír Sysel, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Juraj Barczi, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Virág, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Imrich Valent, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Bogyo, V. Vozokany, Matúš Jančo, Ľuboš Nagy, Jelenec, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce, Margita Pavelková, Andrej Vereš, Golianovo, Alexandra Gálová, Žirany, Alexander Repta, Kristína Líšková, Anton Kazáň, Branč, Ľubor Kajaba, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Erik Valent, T. Mlyňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Dubnička, Váhovce, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Dušan Švehla, Bohuš Čačko, Sereď, Boris Mesároš, Lehota, Dušan Kolenčík, Trnovec, Peter Vranský, Ivan Kupec, Zbehy, Štefan Kopčan, Peter Bartoš, N. Sady, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Adam Nádaský, Lužianky, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Pavol Patkolo, Lúčnica, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Vodný, Babindol, Marek Kováč, Čifáre, Ladislav Kéry, Volkovce

27 - Vladimír Nemšovský, Juraj Náhlovský, Roman Hradecký, Miro Račko, Mária Sýkorová, Richard Magušín, Dezider Zaujec, Pavel Čvirik, Juraj Šipoš, Miroslav Raček, Jozef Kompas, Ivan Eliaš, Igor Drotár, František Grom, Ladislav Pindeš, Vladimír Depeš, Jozef Ehrenhold, Ľubomír Ballay, Jozef Nemeš st, Nitra, Eva Lahučká, Roman Strieška, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Július Miškovič, Karol Hlavatý, Marián Móri, Šaľa, Ján Félis, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Strieška, Volkovce, Štefan Páleník, Prílepy, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Anton Bábik, Rumanová, Celestín Berecz, Branč, Nikoleta Šimáková, Jozef Toman, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Barát, Topoľčany, František Margetin, Rudolf Látečka, Rišňovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Ján Kozla, Žirany, Štefan Kočiš, Trnovec, Jana Fazekašová, Podhorany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Kubáň, Alekšince, Stanislav Debnár, Zbehy, Ľubomír Sako, Rudolf Macho, Kolíňany, Karol Blažovič, Peter Zahnaš, Lužianky, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, František Čaniga, Dražovce, Eva Daniová, Čeľadice, Michal Belan, Svätoplukovo, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Ivanka, Viliam Félis, Marcel Tokár, Jeremiáš Vnuk, Víťazoslav Balko, Vráble, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Kováč ml., Čifáre, Peter Eliáš, Lúčnica, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Henrich Bíro, Čakajovce, Jozef Kutak, Jarok

26 - Ivan Magdolen, Štefan Verták, Milan Vörös, Milan Petráš, Ján Kmeťo, Janka Čambalová, František Juhás, René Daniš, Eduard Szabó, Štefan Matesko, Ľudovít Konečný, František Hrnčiar ml., Nitra, Tibor Odráška, Marek Sokol, Pavol Uher, Šaľa, Pavel Sojka, Ján Školník, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Martina Baková, Vráble, Alexander Kusý, Trnovec, Viliam Moravčík, Kajal, Lukáš Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Bielik, Topoľčany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, Alojz Jenis, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Róbert Graclík, Čeľadice, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Golianovo, Árpád Fazekaš, Anna Fazekašová, Neded, Jozef Matejov, Roman Bilický, Preseľany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Stanislav Pacher, Miroslav Tonka, Sľažany, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Drahovský, František Švihorík, P. Sady, Slavko Mikula, Ďuso Škorica, Zbehy, Adam Bíro, Čakajovce, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Marcel Čerman, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jožko Černý, Rumanová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Pavol Török, V. Dolina, Imrich Guzmický, Ivanka, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Slíž, Beladice, Cyril Slamka, Rišňovce, Peter Balko, Kolíňany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Matúš Cibuľa, Žitavce, Milan Roško, Dyčka, Jaroslav Marušinec, František Szusztor, V. Cetín, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Mário Slezák, Lukáčovce

25 - Pavel Dojčar, Ľuboš Rák, Jaroslav Lazor, Ľubica Tasáryová, Dávid Said, Ladislav Skalický, Ľubomír Turňa, Mária Kóšová, Ján Doboš, Jozef Svitač, Vladimír Kompas, Vladimír Papp, Štefan Zabák, Viera Lauková, František Filo, Vladimír Zabák, Nitra, Ľubomír Novota, Denis Novota, Rudolf Kéri, Marián Zlatňanský, Patrik Benček, Zl. Moravce, Jozef Lenčéš, Eva Ščepková, Marián Titka, Róbert Pospiš, Šaľa, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Helena Augustínová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Žitavany, Vladimír Gálik, Jelenec, Pavol Pagáč, Mirka Guzmická, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Gyepes, Juraj Hamar, Klasov, Emanuel Maňúch, Žirany, Eduard Kontár, H. Saliby, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Martiška, Dražovce, Jozef Štefák, Katarína Macháčová, Jozef Rehuš, Rišňovce, Roman Slezák, Dun. Streda, Magda Čmaradová, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Miškolci, Lehota, Miroslav Lörincz, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Michaela Benköová, Močenok, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ladislav Tóth, Koniarovce, Alexander Kobza, Čechynce, Peter Juhász, Kolíňany, Milan Macho, M. Ripňany, Marek Fábry ml., Šurianky, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Zbehy, Radek Kováčik, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Tibor Horváth, Komjatice

24 - Erich Schober, Jarmila Saidová, Ladislav Fazekaš, Dušan Novorolník, Pavol Ďurina, Juraj Andrášik, Mária Königová, Peter Bezák, Lenka Sýkorová, Jozef Nosian, Alexander Jurík, Nitra, Ladislav Héviz, Peter Lehocký, Štefan Mrllák, Šaľa, Jozef Andel, Ladislav Szöke, Ján Golha, Vráble, František Kunkel, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Ján Luspaj, Žitavany, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Kišac, N. Sady, Zoltán Jancsó, Vlčany, Pavel Kúsek, Žikava, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Ladislav Varga, Topoľnica, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Miroslav Jančár, Marián Kapko, Komjatice, Andrea Patócsová, D. Saliby, György Jakubecz, H. Saliby, František Kausek, Klasov, Vojtech Borka, Trstice, Bohuš Baják, Lužianky, Marek Kováčik, V. Zálužie, Vladimír Kubala, Belince, Mário Guzmický, Ivanka, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Tomek, Lúčnica, Michal Čery, Jelenec, Ján Lipovský, Báb, Marek Kutak, Lehota

23 - Iveta Matejová, Pavol Pavelka, Martin Peniaško, František Zelovič, Ľudovít Kováč, Štefan Csampai, Miriama Ďurinová, Ján Ehrenhold, Vlado Sásik, Jozef Moder, Nitra, Július Benkö ml., Iva Trochtová, Róbert Sedlák, Peter Zeleňák, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Bartolomej Szabo, František Laczko, Tešedíkovo, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vladimír Gombáš ml., Močenok, Andrea Bereczová, Branč, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Ambrózy, Selice, Zolo Sabo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Milan Roman, Milan Šlosár, Dalibor Greguš, Čab, František Chudý, Katarína Chudá, Rišňovce, Milan Greguš, Jaro Fúska, Zbehy, Peter Matulník, N. Sady, Imrich Drozdák, Babindol, Katarína Sándorová, Kolíňany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Attila Szolnoki, Ivan Šimonek, Dyčka, Ľubica Barčáková, Abrahám, Peter Duchoň, Golianovo

22 - Štefan Dékány, Mário Šándor, Michal Motúz, Daruška Horváthová, Nitra, Tatiana Mifková, Filip Kučera, Ľuboš Plevka, Viktor Czizmadia, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Viera Bradáčová, Ľudmila Verešová, Golianovo, Aurel Gál, Ján Gál, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Ladislav Holečka, Ladice, Peter Náhlik, Jozef Mako, N. Sady, Jaromír Slíž, Beladice, Ivan Berec, Lužianky, Pavel Períček, Rišňovce, Tomáš Švec, Pohranice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ján Antalík, Vráble, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

21 - Juraj Lacina, Stanislav Billík, Miloš Sýkora, Ladislav Piška, Juraj Urban, Peter Solčianský, Nitra, Kornel Gál, Miloš Gál st., Žirany, Ján Jacsa, Žihárec, Salo Berecz, Branč, Ondrej Kozolka, Volkovce, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Mária Holečková, Sereď, Ľuboš Lacina, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Peter Korec, Jozef Záhorský, Rišňovce, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Peter Kluka, Lapáš, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ľudovít Desat, Podhorany, Imrich Struhár, Vráble

20 - Dušan Koszorú, Ľubomír Bartakovič, Ján Hnilica, Roman Mrázik, Nitra, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Lukáš Guniš, Preseľany, Július Szarka, Štefan Varga, Topoľnica, Dušan Bogár, Galanta, Pavol Zachar, Báb, Štefan Hudec, Lužianky, Csaba Sándor, Kolíňany, Erik Candrák, Alekšince, Jozef Hoppan, Vráble, Sidónia Boboková, Volkovce, Ľubomír Králik, Zl. Moravce

19 - Jozef Kóša, Jozef Hudec st., Viliam Halla st., Lenka Königová, Mariana Letková, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Lajda, Ivanka, Vojtech Mesároš, Lehota, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Čásar, Mojmírovce

18 - Denisa Bakošová, Viliam Halla ml., Martin Kuchar, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Pavel Babiak, Žitavany, Miroslav Kováč st., Žikava, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Margita Pánisová, D. Krškany, Andrej Repta, Branč, Roman Harčár, Šaľa, Štefan Hrúzik, Hosťovce

17 - Milan Borovský, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Horník, Abrahám, Peter Černák, Lúčnica, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Veronika Tonková, Sľažany

16 - Jozef Hudec ml., Marián Jančík, Ján Palka, Peter Pavelka, Nitra, Ján Lajda, Ivanka, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, František Finta, Kolíňany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Marián Varga, Sľažany

15 - Jozef Kučera, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Vlado Matušica, Hájske, Michaela Dobišová, Močenok, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ivor Vinohradský, Nitra, Karol Bujalko, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jaroslav Petko, Piešťany, Tomáš Jobek, Sila
14 - Roman Uher, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Šlosár, Golianovo, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Pavel Búš, Nitra, Ivana Blahová, Čeľadice, Patrik Szalai, Babindol, Jaroslav Slovák, N. Sady, Ľuboš Rusnák, Lehota
13 - Jana Pavelková, Petra Šúňová, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Tomáš Fonody, Čifáre, Marián Blaho, Čeľadice, Peter König, Ivanka, Pavol Prosnan, Lukáčovce
12 - Veronika Bábiková, Ruumanová, Juraj Žiačko, Šaľa, Tibor Ment, Mechenice, Stanislav Packa, Močenok
11 - Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, František Piška, Nitra, Ján Marták, Choča, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Norbert Hegyi, Selice, Alexander Németh, Čechynce
10 - Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, František Lörinc, Lúčnica
9 - Igor Kotora, Dajana Borovská, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Pavol Viskup, Báb, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Emma Mikulcová, Vráble, Marián Kun, Selice, Tibor Berec, Lapáš, Anton Cibiry, Nitry, Maroš Valábik, Golianovo
8 - Michal Borovský, Ivan Chrenák, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Katarína Malá, Vráble, Juraj Dubeň, Lehota
7 - Filip Titka, Viera Hudecová, Nitra, Jozef Malý, Vráble
6 - Emil Rusnák, Beladice, Elena Gaučíková, Miroslav Vajzer, Vráble, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Jozef Drobec, Nitra
5 - Rado Vágai, Martin Krajčír, Gitka Letková, Matúš Turňa, Ladislav Lopušan, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Žofia Lukyová, Beladice, Štefan Labdík, Lužianky, Iveta Boszorád, Branč, Martin Fúska, Zbehy, Mário Pargáč, N. Sady, Dušan Chrenko, Lúčnica
4 - Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Beáta Magdolenová, Jabar Said, Nitra, Erik Rumanko, Zl. Moravce, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Šúňovský, Rišňovce
3 - Ján Pacher ml., Alexander Repta, Hana Antalová, Nitra, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Štefan Popelka, Hájske, Leonidas Charizopulos, M. Cetín
2 - Ján Gál ml., Žirany, Milada Dojčarová, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Štefan Behul, Zl. Moravce
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Jaroslav König, Nitra, Rudolf Slovák, Bešeňov
0 - Ján Kollár, Zbehy

Víťazom 6. kola je Eva Eliášová z Lúčnice, ktorá trafila 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Šiesti tipéri trafili osem zápasov.

V najnovšom vydaní MY Nitrianskych novín zaúradoval škriatok, na tikete bolo omylom znovu napísané „6. kolo“ (malo byť siedme), našťastie, zápasy, tam boli správne. :-)

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  6. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  7. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 34 467
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 933
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 280
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 260
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 313
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 12 758
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 974
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 409
  9. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť 10 734
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 562
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Topoľčiankach budú testovať podľa abecedy

Harmonogram bude platiť v sobotu aj v nedeľu.

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Už ste čítali?