Utorok, 19. marec, 2019 | Meniny má Jozef

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Víťazom 8. kola je Peter Kluka z Lapáša, ktorý uhádol 7 zápasov. Poradie na čele: 41 - R. Vincze, R. Ščepka, M. Valla, M. Remenár, M. Straňák, V. Tasáry, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 7. kola Ľuboš Rusnák z Lehoty. Z piva sa vraj potešia futbalisti Zbehov, kde pôsobí.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 7. kola Ľuboš Rusnák z Lehoty. Z piva sa vraj potešia futbalisti Zbehov, kde pôsobí.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 8. kola

Poprad - Sereď 2:3 2
Šaľa - L. Mikuláš 2:2 X
Čeľadice - Galanta 2:1 1
Želiezovce - ČFK Nitra 1:1 X
Beladice - Alekšince 2:2 X
Šoporňa - Jelka 3:0 1
Čakajovce - Kráľová n/V. 0:3 2
Veľký Cetín - Čechynce 3:0 1
Topoľčianky - Velčice 0:0 X
Čierna Voda - H. Saliby 2:1 1

Poradie po 8. kole

41 - René Vincze, Robert Ščepka, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Marián Straňák, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka

40 - Marián Mičík, Juraj Hrnčár, Ľuboš Baranec, Igor Klačman, Nitra, Martina Hippová, Šaľa, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Štepianský, Hostie, Ivan Ďurický, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Samuel Mikle, Klasov

39 - Dušan Letko, František Dedič, Ernest Szombath, Jozef Paulík, Jozef Prešinský, Nitra, Viliam Matejov, Mirko Benček, Zl. Moravce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Milan Lazan, Šaľa, Juraj Valla, V. Zálužie, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Andrej Hudec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Milan Piovarči, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Andrej Maťo, Jarok, Roman Vrábel, Ivanka, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble

38 - Ján Šimun, Ivan Lauko, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Andrejka Božíková, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Bohuš Konopásek, Rumanová, František Kóša, Branč, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Török, Pata, Alex Lovás, H. Saliby, Róbert Jánošík, D. Krškany, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Anton Barčák, Abrahám, Pavel Mihálik, Šaľa, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Chovanec, Šurianky, Marián Czikora, Zvolen, Miroslav Oslanec, Vráble

37 - Dionýz Pecháček, Milan Púčik, Robert Marinov, Nitra, Tibor Križovič, Milan Bekényi, Šaľa, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Paukov, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Roman Tkáč, Filip Marinov, Rumanová, Bartolomej Guľka, Mikuláš Pintér, Branč, Vlado Jánošík, D. Krškany, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Lipovský, P. Sady, Matúš Vrábel, Lužianky, František Finta, Jelenec, Marián Mateička, Behynce, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ján Babčan, Zbehy, Juraj Segíň, Sľažany

36 - Marián Grman, Karol Ryba, Ľudovít Laca, Andrea Andrášiková, Marián Benca, Pavel Čvirik, Ivan Minárik, Štefan Bede, Vlado Krajčovič, Július Michalička, Jaroslav Andrášik, Laco Ištokovič, Nitra, Július Miškovič, Slavo Kališ, Pavol Sedliačik, Juraj Csirik, Timea Mészárosová, Peter Hipp, Július Benkö st., Šaľa, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Jozef Šercel, Váhovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Šabo, Žitavany, Viera Pavelková, Golianovo, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Zara Čekey, Pohranice, Ivan Bakyta, Jarok, Ľudovít Valent, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Labai, Mankovce, Roman Margetin, Rišňovce, Milan Pagáč, Ivanka, Ľubomír Mikula, Lukáš Mesároš, Lehota, Martin Petrovič, Zl. Moravce, David Slíž, Dol. Streda, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ján Dekan, Velčice, Janka Tóthová, H. Kráľová, Július Galo, Marcel Pánis, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Albert Lauro, Čeľadice, Marián Pauk, Rumanová, Vincent Hunka, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Peter Pecho, Beladice, Štefan Fiala, Branč, Peter Svitač, Telince

35 - Vladimír Nemšovský, Monika Skalická, Michal Hunka, Patrik Andrášik, Ernest Mako, František Hrnčiar st., Marian Barta, Pavol Holták, Juraj Šipoš, Roman Sýkora, Miroslav Raček, Ján Hudec, Ladislav Nosian, Milan Ružička, Vlado Lyžičiar, Michal Lauko, Nitra, František Szolík, Miroslav Mokráš, Ján Szöcs, Jozef Danada, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Lukáš Valent, Imrich Valent, Hosťovce, Lýdia Augustínová, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Irena Petková, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Margita Pavelková, Golianovo, Tomáš Minarovič, Silvester Lenčéš, Močenok, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Peter Vrabec, Adam Bíro, Albín Tóth, Čakajovce, Celestín Berecz, František Imre, Branč, Jozef Štefek, Čeľadice, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Repa, Prílepy, Alojz Rajtár, Sľažany, Michal Hájnik, P. Sady, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Hegyi, Jelka, Katka Kišacová, Peter Bartoš, N. Sady, Peter Rybanský, Kapince, Boris Lacika, Zbehy, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Katarína Bányiová, Hájske, Jakub Vojtek, Jaroslav Grman, Vráble, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Juraj Vrábel, Lužianky, Juraj Holták, D. Krškany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Gál, Klasov, Eva Eliášová, Lúčnica, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Marek Kováč, Čifáre, František Szusztor, V. Cetín

34 - Andrej Kudamik, Juraj Náhlovský, Miro Račko, Daniel Tasáry, Miroslav Fábry, Slavomír Kotrla, Janka Čambalová, Michal Garay, René Daniš, Pavel König, Ján Bernát, Peter Kardoš, Boris Grežo, Nitra, Jozef Virág, Pavel Sojka, Jozef Masár, Roman Strieška, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Filip Udvaros, Peter Jobbágy, Jozef Baláž, Marián Móri, Šaľa, Maxim Adam Amrich, Galanta, Slavomír Sysel, Gabriel Galbavý, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Šebík, Topoľčianky, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Miroslav Kováč ml., Emil Dubec, Žikava, Jozef Gál, Žirany, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Dušan Švehla, Sereď, Michaela Benköová, Močenok, Palo Králik, Zbehy, Gustáv Molnár, P. Kesov, Štefan Kopčan, N. Sady, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Juraj Német, D. Lefantovce, Milan Minarovič, Behynce, Mário Guzmický, Ivanka, Rudolf Macho, Peter Balko, Kolíňany, František Čaniga, Dražovce, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Lukáč, Lehota, Peter Tuhý, Machulince, Sebastián Sádovský, Melek, Marcel Tokár, Víťazoslav Balko, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

33 - Ľuboš Rák, Ľubica Tasáryová, Pavol Pavelka, Milan Vörös, Pavel Hrnčár, Dezider Zaujec, František Benc, Ladislav Pindeš, Juraj Andrášik, Nitra, Eva Ščepková, Gabriel Odráška, Šaľa, Ladislav Šupa, Tibor Szekér, Peter Čepček, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Félis, Štefan Mravík, Žitavany, Jana Füleová, Č. Hrádok, Dušan Petrovič, Obyce, Štefan Páleník, Prílepy, Anton Bábik, Rumanová, Janka Gálová, Alexandra Gálová, Žirany, Pavol Pagáč, Ivanka, Miroslav Kozlík, Golianovo, Gabriel Lešš, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Štefák, Jozef Žemba, Cyril Slamka, Rišňovce, Andrej Pagačovič, Adam Nádaský, Lužianky, Dušan Kolenčík, Trnovec, Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Kazáň, Branč, Jozef Kubáň, Alekšince, Stanislav Debnár, Ivanko Vanko, Zbehy, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Anton Bapčány, Tibor Bene, D. Obdokovce, Kristián Krasňanský, N. Sady, Milan Macho, M. Ripňany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Ľubica Barčáková, Abrahám, Štefan Tóth, Klasov, Martina Baková, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Jozef Kováč ml., Čifáre

32 - Pavel Dojčar, Roman Hradecký, Mária Sýkorová, Richard Magušín, Dušan Novorolník, Eduard Szabó, Igor Drotár, František Grom, Ľuboš Mičík, Alois Škvaril, Juraj Maťo, Nitra, Karol Hlavatý, Peter Udvaros, Tibor Odráška, Pavol Uher, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Ján Bogyo, V. Vozokany, Patrik Benček, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Ján Jambor, František Margetin, Katarína Macháčová, Rišňovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľubor Kajaba, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Róbert Graclík, Čeľadice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Roman Bilický, Preseľany, Kristína Líšková, Daniel Lörincz, Branč, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Kozla, Žirany, Roman Slezák, Dun. Streda, Bohuš Čačko, Magda Čmaradová, Sereď, Jozef Drahovský, P. Sady, Štefan Kočiš, Trnovec, Jana Fazekašová, Podhorany, Slavko Mikula, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Toman, Ivan Kozár, D. Krškany, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Henrich Bíro, Čakajovce, Marián Hörik, Štitáre, Pavol Török, V. Dolina, Andrej Maťo ml., Jarok, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali, Mojmírovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ladislav Szöke, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Peter Duchoň, Golianovo, Marek Kutak, Lehota

31 - Iveta Matejová, Jaroslav Lazor, Dávid Said, Erich Schober, Ladislav Skalický, Mária Kóšová, Ján Doboš, Jozef Svitač, Štefan Zabák, Viera Lauková, Jozef Kompas, Ivan Eliaš, Pavol Ďurina, Štefan Matesko, Vladimír Depeš, Július Petrík, Nitra, Denis Novota, František Kunkel, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Viliam Moravčík, Kajal, Vladimír Bielik, Jozef Barát, Topoľčany, Marek Hlava, Praha, Vladimír Gálik, Michal Čery, Jelenec, Aurel Gál, Justína Gálová, Žirany, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Jozef Homola, Hosťovce, Erik Valent, T. Mlyňany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Anna Pacherová, Miroslav Tonka, Martina Segíňová, Sľažany, Boris Mesároš, Lehota, Miroslav Lörincz, Branč, Ivan Kupec, Milan Greguš, Ďuso Škorica, Zbehy, Marek Fábry ml., Šurianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Mirka Guzmická, Ivanka, Pavol Patkolo, Lúčnica, Radek Kováčik, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Juraj Hamar, Klasov, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Kutak, Jarok, Mário Slezák, Lukáčovce

30 - Ľubomír Turňa, Vladimír Kompas, František Juhás, Miriama Ďurinová, Michal Motúz, František Filo, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Jozef Nemeš st, Vladimír Zabák, Roman Mrázik, Nitra, Rudolf Kéri, Eva Lahučká, Zl. Moravce, František Laczko, Tešedíkovo, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jozef Baťala, Žitavany, Lena Kunkelová, Praha, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Andrea Bereczová, Branč, Ladislav Varga, Topoľnica, Ondrej Kozolka, Volkovce, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Matejov, Preseľany, Jozef Martiška, Dražovce, Matúš Vajzer, Báb, František Švihorík, P. Sady, Marián Kapko, Komjatice, František Kausek, Klasov, Vojtech Borka, Trstice, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Náhlik, Peter Matulník, N. Sady, Peter Vranský, Zbehy, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Roman, Čab, Ladislav Tóth, Koniarovce, Alexander Kobza, Čechynce, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Kluka, Lapáš, Jožko Černý, Rumanová, Eva Daniová, Čeľadice, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ján Slíž, Beladice, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Matúš Cibuľa, Gabriela Sádovská, Žitavce, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica

29 - Mário Šándor, Martin Peniaško, Milan Petráš, Ján Kmeťo, Ladislav Piška, Štefan Csampaí, Ľubomír Ballay, Peter Bezák, Ivan Magdolen, Lenka Sýkorová, Nitra, Marek Sokol, Róbert Sedlák, Viktor Czizmadia, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Anna Duczová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ľubomír Novota, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Viera Bradáčová, Július Bradáč, Golianovo, Peter Kišac, N. Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Anna Fazekašová, Neded, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Vladimír Miškolci, Lehota, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Gál, Miloš Gál st., Žirany, Ivan Berec, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Andel, Vráble, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Ivan Šimonek, Dyčka, Tibor Horváth, Komjatice

28 - Štefan Verták, František Zelovič, Vladimír Papp, Ľudovít Kováč, Mária Königová, Daruška Horváthová, Jozef Nosian, Alexander Jurík, Lenka Königová, Nitra, Július Benkö ml., Ladislav Héviz, Ľuboš Plevka, Peter Lehocký, Marián Titka, Šaľa, Ján Londák, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Pavel Kúsek, Žikava, Salo Berecz, Branč, Emanuel Maňúch, Juraj Bárek, Žirany, Eduard Kontár, H. Saliby, Mária Holečková, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Lukáš Bíro, Čakajovce, Jaromír Slíž, Beladice, Bohuš Baják, Lužianky, Zolo Sabo, H. Kráľová, František Chudý, Rišňovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Filip Guzmický, Ivanka, Dalibor Greguš, Čab, Katarína Sándorová, Kolíňany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Ján Antalík, Vráble, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Jozef Mako, N. Sady, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ján Lipovský, Báb

27 - Štefan Dékány, Jozef Kóša, Jarmila Saidová, Nitra, Róbert Pospiš, Štefan Mrllák, Peter Zeleňák, Šaľa, Ján Luspaj, Žitavany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ľubomír Gyepes, Klasov, Peter Ambrózy, Selice, Daniel Mako, Čakajovce, Tomáš Švec, Pohranice, Imrich Drozdák, Babindol, Rudolf Látečka, Katarína Chudá, Rišňovce, Kamil Oravec, T. Mlyňany

26 - Ladislav Fazekaš, Ján Hnilica, Vlado Sásik, Peter Solčianský, František Hrnčiar ml., Nitra, Filip Kučera, Iva Trochtová, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Kornel Gál, Žirany, Miroslav Kováč st., Žikava, Andrea Patócsová, D. Saliby, György Jakubecz, H. Saliby, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Erik Candrák, Alekšince, Ľudovít Desat, Podhorany, Sidónia Boboková, Volkovce, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Jozef Čásar, Mojmírovce, Veronika Tonková, Sľažany

25 - Viliam Halla st., Viliam Halla ml., Peter Pavelka, Martin Kuchar, Nitra, Tatiana Mifková, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Ľudmila Verešová, Dalibor Bradáč, Golianovo, Pavol Zachar, Báb, Miroslav Jančár, Komjatice, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Zoltán Odráška, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Pavel Períček, Rišňovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Imrich Struhár, Ján Golha, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina

24 - Milan Borovský, Stanislav Billík, Miloš Sýkora, Juraj Urban, Ján Palka, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Július Szarka, Štefan Varga, Topoľnica, Ľubomír Súľovský, Peter Korec, Rišňovce, Jozef Hoppan, Vráble, Andrej Repta, Branč

23 - Denisa Bakošová, Jozef Moder, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Vojtech Mesároš, Ľuboš Rusnák, Lehota, Margita Pánisová, D. Krškany, Roman Harčár, Šaľa, Jaroslav Petko, Piešťany, Dárius Pekár, Kostoľany p/T.

22 - Jozef Hudec ml., Mariana Letková, Nitra, Ladislav Holečka, Ladice, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce

21 - Juraj Lacina, Jozef Hudec st., Marián Jančík, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Emil Šatan, Vozokany, Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Horník, Abrahám, Michaela Dobišová, Močenok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.

20 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lukáš Guniš, Preseľany, Dušan Bogár, Galanta, Štefan Šlosár, Golianovo, Dušan Koszorú, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Michal Hitka, Martin n/Ž., Tomáš Jobek, Sila, Jaroslav Slovák, N. Sady
19 - Jozef Kučera, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Lajda, Ivanka, Ivor Vinohradský, Nitra, Karol Bujalko, Vráble
18 - Roman Uher, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Alexander Németh, Čechynce
17 - Peter Černák, Lúčnica, Pavol Prosnan, Lukáčovce
16 - Ján Lajda, Ivanka, František Finta, Kolíňany, Tibor Ment, Mechenice, Marián Varga, Sľažany, František Lörinc, Lúčnica
15 - Vlado Matušica, Hájske, Dušan Podhradský, D. Krškany, Dajana Borovská, Nitra
14 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Igor Kotora, Pavel Búš, Nitra, Ivana Blahová, Čeľadice, Patrik Szalai, Babindol, Tibor Berec, Lapáš, Norbert Hegyi, Selice, Maroš Valábik, Golianovo
13 - Jana Pavelková, Petra Šúňová, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Tomáš Fonody, Čifáre, Marián Blaho, Čeľadice, Peter König, Ivanka
12 - Veronika Bábiková, Rumanová, Juraj Žiačko, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok, Gitka Letková, Nitra, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce
11 - Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, František Piška, Nitra, Katarína Malá, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Marták, Choča, Ivan Frajka, Zl. Moravce
10 - Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, Jozef Malý, Vráble
9 - Pavol Viskup, Báb, Michal Borovský, Ivan Chrenák, Jozef Drobec, Nitra, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Žofia Lukyová, Beladice, Emma Mikulcová, Vráble, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Kun, Selice, Anton Cibiry, Nitry
8 - Erik Fábry, V. Cetín, Ladislav Lopušan, Nitra
7 - Filip Titka, Beáta Magdolenová, Viera Hudecová, Nitra
6 - Emil Rusnák, Beladice, Elena Gaučíková, Vráble, Ján Gál ml., Žirany, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
5 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Rado Vágai, Martin Krajčír, Matúš Turňa, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Iveta Boszorád, Branč, Martin Fúska, Zbehy, Mário Pargáč, N. Sady, Dušan Chrenko, Lúčnica, Leonidas Charizopulos, M. Cetín, Slavomír Fiam, Šaľa, Ladislav Geleneky, Zlaté Moravce
4 - Erik Rumanko, Zl. Moravce, Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Jabar Said, Martin Hrnčár, Nitra, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Šúňovský, Rišňovce, Ivan Bradáč, Golianovo
3 - Ján Pacher ml., Alexander Repta, Hana Antalová, Andrej Vallo, Nitra, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Popelka, Hájske, Milan Žitný, D. Krškany
2 - Milada Dojčarová, Jožko Hodek, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Štefan Behul, Zl. Moravce, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce, Štefan Ivanič st., Čeľadice
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov
0 - Monika Pápayová, H. Kráľová, Daniela Tasáryová, Nitra

Víťazom 8. kola je Peter Kluka z Lapáša, ktorý uhádol 7 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Investment Advisory Guide for Slovakia
  3. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  4. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  5. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  6. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  7. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  8. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene
  9. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami?
  10. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory
  1. Slávnostná inaugurácia rektora a dekanov fakúlt EU v Bratislave
  2. Investment Advisory Guide for Slovakia
  3. Ako naučiť vaše deti správne zaobchádzať s peniazmi?
  4. Spolupráca Katedry architektúry SvF s mestskou časťou Dúbravka
  5. Ročné cestovné poistenie vás chráni dlhšie a je výhodnejšie
  6. Podmienky predaja spoločnosti s.r.o., ktorá je platcom DPH
  7. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  8. Alori: upratujte efektívne a bez námahy
  9. Gansberg Koliba - Housing as a symbol of success
  10. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  1. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka 24 261
  2. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 23 469
  3. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene 20 885
  4. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo 16 282
  5. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali 15 165
  6. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019 12 172
  7. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov 6 325
  8. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory 4 774
  9. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami? 4 372
  10. Reportáž: Boli sme pri krste novej lode Costa Venezia 3 544

Hlavné správy z MY Nitra

Nitriansku hudobnú jar otvoria klasikou

Obľúbené podujatie odštartujú tóny skladieb hudobných velikánov.

Zaznie aj Malá nočná hudba.

Ľudia bez domova sa zapájajú do brigád, odmenou aj pochvala

Ľuda bez domova pomáhajú svojou prácou. Odmenou im je aj zmena ich vnímania spoločnosťou.

Služby krízového centra využívajú desiatky klientov.

Súťaž Do práce na bicykli odštartujú cykloraňajky

Cieľom je podporiť cyklistickú dopravu ako ekologickú a zdraviu prospešnú alternatívu voči automobilovej doprave.

Michaela Hefková a Marek Hattas počas vlaňajšieho spustenia novej služby bikesharing. Od pondelka sa z nich stanú najvyšší predstavitelia mesta.

Hospodárstvo: Množstvo vyprodukovaného odpadu v Nitrianskom kraji rastie

Každý obyvateľ Nitrianskeho kraja vyprodukoval v roku 2017 v priemere 463,21 kilogramu komunálneho odpadu.

Ilustračné foto.

SERIÁL: K liečivej studničke pri Lehote prichádzajú každoročne stovky pútnikov

O liečivých účinkoch studničky kolujú chýry už takmer sto rokov.

Studnička v Lehote pri Nitre.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mali by sa cirkevníci vyjadrovať k voľbám? Odpovedali kňazi z Kysúc

Pri svojich vyjadreniach či kázňach majú predstavitelia cirkvi zodpovednosť aj za voličov.

V Banskej Štiavnici ožil Dracula, ulice obsadili filmový štáb aj komparzisti

Známy príbeh nakrúcali aj v historickom meste, ktoré filmárov láka už desaťročia.

Hasiči v noci zasahovali pri veľkom požiari v Prievidzi (+FOTO)

Pri nočnom požiari sa zranila jedna osoba.

Dôchodkyňa prišla o kabelku s peniazmi, hľadajú podozrivú

Policajti pátrajú po mladej žene podozrivej z krádeže v púchovskom obchode. Dôchodkyňa tu prišla o kabelku, ktorú mala prevesenú cez nákupný vozík.

Vybrali SME

Už ste čítali?