Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

V 10. kole deviati čitatelia uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 51 - Samuel Mikle, Klasov, René Vincze, Šaľa, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Peter Kluka so synom Filipom.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 10. kola

L. Mikuláš - FC Nitra 1:0 1
Sereď - Prešov 2:3 2
Močenok - Vlčany 0:2 2
Želiezovce - FC Nitra jun. 2:1 1
Beladice - Zbehy 2:1 1
Žitavany - Nevidzany 3:4 2
Branč - Lehota 1:1 X
Čakajovce - Svätoplukovo 2:3 2
Č. Hrádok - Skýcov 0:5 2
Sládkovičovo - Mostová 1:2 2

Poradie po 10. kole:

51 - Samuel Mikle, Klasov, René Vincze, Šaľa

50 - Robert Ščepka, Martina Hippová, Šaľa, Mirko Benček, Zl. Moravce, Juraj Valla, V. Zálužie

49 - Milan Lazan, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Filip Dobiaš, Čeľadice

Článok pokračuje pod video reklamou

48 - Dušan Letko, Marián Mičík, Ernest Szombath, Jozef Paulík, Igor Klačman, Nitra, Tibor Križovič, Šaľa, Irena Petková, Zl. Moravce, Marián Valla, V. Zálužie, Ivan Tóth, Čakajovce, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Igor Tkáč, Sereď

47 - Ľudovít Laca, Juraj Hrnčár, Robert Marinov, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V., Andrejka Božíková, Hosťovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Juraj Minárik, Obyce, Roman Tkáč, Filip Marinov, Rumanová, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ivan Ďurický, Branč, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marián Straňák, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Peter Sládeček, V. Zálužie, Vladimír Tasáry, Ivanka, Mária Látečková, Svätoplukovo

46 - Marián Grman, Dionýz Pecháček, Karol Ryba, Štefan Bede, Július Michalička, Jozef Prešinský, Vlado Lyžičiar, Nitra, Pavol Sedliačik, Ján Szöcs, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Paukov, Zl. Moravce, František Kóša, František Imre, Štefan Fiala, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Ján Štepianský, Hostie, Roman Margetin, Rišňovce, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Golianovo, Milan Pagáč, Ivanka, Alex Lovás, H. Saliby, Róbert Jánošík, D. Krškany, David Slíž, Dol. Streda, Milan Piovarči, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Andrej Maťo, Jarok, Marián Czikora, Zvolen, Marek Kováč, Čifáre

45 - Vladimír Nemšovský, Milan Púčik, Ivan Lauko, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Bohuš Konopásek, Rumanová, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Juraj Kadlieček, Dražovce, Anton Barčák, Abrahám, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Lipovský, P. Sady, František Finta, Jelenec, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Rudolf Macho, Kolíňany, Roman Vrábel, Ivanka, Daniel Ivančík, Čakajovce, Miroslav Oslanec, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

44 - František Dedič, Andrea Andrášiková, Ľuboš Baranec, Ivan Minárik, Ján Šimun, Vlado Krajčovič, Laco Ištokovič, Nitra, Július Miškovič, Timea Mészárosová, Peter Hipp, Šaľa, Pavel Sojka, Patrik Pacher, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Šabo, Žitavany, Bartolomej Guľka, Mikuláš Pintér, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ivan Bakyta, Jarok, Ľudovít Valent, Košúty, Marián Labai, Mankovce, Jozef Török, Pata, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Andrej Hudec, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Dekan, Velčice, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Miroslav Piovarči, Marek Vlček, Lužianky, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Marián Pauk, Rumanová, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Peter Pecho, Beladice, Peter Svitač, Telince, Eva Eliášová, Lúčnica, Viera Pavelková, Golianovo, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany

43 - Monika Skalická, Patrik Andrášik, Pavel Čvirik, Juraj Šipoš, Michal Garay, René Daniš, Juraj Andrášik, Ladislav Nosian, Nitra, Jaroslav Grman, Víťazoslav Balko, Vráble, Ján Školník, Patrik Benček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Vlado Jánošík, D. Krškany, Zara Čekey, Pohranice, Gašpar Gál, Žirany, Michal Hájnik, P. Sady, Róbert Lipecký, Čakajovce, Matúš Vrábel, Lužianky, Slavko Mikula, Boris Lacika, Zbehy, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany

42 - Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, Miroslav Fábry, Slavomír Kotrla, Janka Čambalová, Marian Barta, Marián Benca, Miroslav Raček, Dušan Novorolník, Boris Grežo, Nitra, Maxim Adam Amrich, Galanta, František Szolík, Slavo Kališ, Šaľa, Ladislav Šupa, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Milan Kukučka, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Fúska, Branč, Peter Vrabec, Adam Bíro, Čakajovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Pavol Pagáč, Ivanka, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Štefák, Rišňovce, Dušan Švehla, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Jana Fazekašová, Podhorany, Peter Rybanský, Kapince, Viktor Balko, Vincent Hunka, Lužianky, Stanislav Debnár, Ján Babčan, Zbehy, Július Galo, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Marián Mateička, Behynce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Pavol Török, V. Dolina, Štefan Tóth, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre

41 - Ľuboš Rák, Juraj Náhlovský, Juraj Maťo, Miro Račko, Michal Hunka, Ľubomír Turňa, Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Milan Ružička, Michal Lauko, Nitra, Peter Jobbágy, Miroslav Mokráš, Jozef Baláž, Marián Móri, Pavel Mihálik, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marek Hlava, Praha, Roman Strieška, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Alojz Jenis, Žitavany, Tomáš Minarovič, Silvester Lenčéš, Michaela Benköová, Močenok, Alexandra Gálová, Žirany, Celestín Berecz, Branč, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Repa, Prílepy, Gabriel Fazekaš, Neded, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Panyik, Matúškovo, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Juraj Német, D. Lefantovce, Janka Tóthová, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, František Čaniga, Dražovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Zbehy, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Slíž, Beladice, Štefan Valovič, Cyril Slamka, Rišňovce, Juraj Vrábel, Lužianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Dušan Gál, Klasov, Ľubica Barčáková, Abrahám, Viliam Félis, Ladislav Szöke, Vráble, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Jozef Vodný, Babindol, Jozef Kováč ml., Čifáre

40 - Erich Schober, Roman Hradecký, Ernest Mako, Pavel Hrnčár, Richard Magušín, Roman Sýkora, Viera Lauková, Eduard Szabó, Ladislav Pindeš, Ján Bernát, Július Petrík, Nitra, Filip Udvaros, Karol Hlavatý, Juraj Csirik, Pavol Uher, Július Benkö st., Šaľa, Jozef Virág, Denis Novota, Tibor Szekér, Jozef Masár, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Slavomír Sysel, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Jacsa, Žihárec, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ján Félis, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Margita Pavelková, Golianovo, Emil Dubec, Žikava, Jozef Gál, Žirany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Dubnička, Váhovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Anna Pacherová, Sľažany, Matúš Vajzer, Báb, Magda Čmaradová, Sereď, Boris Mesároš, Lukáš Mesároš, Peter Lukáč, Lehota, Peter Náhlik, Kristián Krasňanský, N. Sady, Jozef Kubáň, Alekšince, Jožko Černý, Rumanová, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Eva Daniová, Čeľadice, Mirka Guzmická, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Adam Nádaský, Peter Zahnaš, Lužianky, Albín Tóth, Čakajovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž.

39 - Pavel Dojčar, Andrej Kudamik, Ladislav Skalický, Mária Sýkorová, Jozef Kompas, Štefan Csampaí, František Grom, Ján Hudec, František Filo, Peter Kardoš, Roman Mrázik, Nitra, František Kunkel, Peter Čepček, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Milan Bekényi, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Helena Augustínová, Topoľčianky, Jozef Králik, Erik Valent, T. Mlyňany, Ján Jambor, František Margetin, Katarína Macháčová, Jozef Žemba, Rišňovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Čekey, Pohranice, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Miroslav Tonka, Sľažany, Jozef Drahovský, P. Sady, Katka Kišacová, Peter Bartoš, N. Sady, František Kausek, Klasov, Palo Králik, Zbehy, Anton Kazáň, Branč, Tibor Šmitala, Čab, Peter Juhász, Kolíňany, Ivan Kozár, D. Krškany, Mário Guzmický, Ivanka, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince, Sebastián Sádovský, Melek, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Radek Kováčik, Martina Baková, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Tomek, Lúčnica, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Michal Čery, Jelenec, František Szusztor, V. Cetín, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Duchoň, Golianovo

38 - Dávid Said, Pavol Pavelka, Milan Vörös, Martin Peniaško, Ján Doboš, Jozef Svitač, Dezider Zaujec, Štefan Zabák, Ladislav Piška, František Benc, Štefan Matesko, Ľuboš Mičík, Alois Škvaril, Jozef Nemeš st, Nitra, Peter Udvaros, Tibor Odráška, Eva Ščepková, Jozef Danada, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Jana Füleová, Č. Hrádok, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Čentéš, Henrich Bíro, Čakajovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Janka Gálová, Justína Gálová, Žirany, Andrea Bereczová, Alexander Repta, Miroslav Lörincz, Branč, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubor Kajaba, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Imrich Hrdlica, Ján Lipovský, Báb, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Roman, Milan Šlosár, Čab, Alexander Kobza, Čechynce, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Marek Fábry ml., Šurianky, Matúš Cibuľa, Žitavce, Marcel Tokár, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ladislav Kéry, Volkovce, Marek Kutak, Lehota

37 - Iveta Matejová, František Hrnčiar st., Ján Kmeťo, Ivan Eliaš, Igor Drotár, Ján Ehrenhold, Peter Solčianský, Jozef Ehrenhold, Nitra, Štefan Mrllák, Peter Zeleňák, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Vladimír Bielik, Topoľčany, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Aurel Gál, Jana Gálová, Ján Kozla, Žirany, Peter Kišac, Štefan Kopčan, Peter Matulník, N. Sady, Miroslav Kováč ml., Žikava, Árpád Fazekaš, Neded, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Martiška, Dražovce, František Švihorík, P. Sady, Daniel Mako, Čakajovce, Ivan Berec, Lužianky, Marek Kováčik, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Milan Minarovič, Behynce, Marián Hörik, Štitáre, Jaro Fúska, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Balko, Kolíňany, Milan Roško, Ivan Šimonek, Dyčka, Martina Segíňová, Sľažany, Mário Slezák, Lukáčovce, Tibor Horváth, Komjatice

36 - Jaroslav Lazor, Ivan Magdolen, Štefan Verták, Mária Kóšová, Vladimír Kompas, Miriama Ďurinová, Pavel König, Vladimír Depeš, Ľudovít Konečný, Jozef Nosian, Nitra, Filip Kučera, Jozef Lenčéš, Roman Harčár, Viktor Czizmadia, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Matúš Jančo, Jelenec, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Salo Berecz, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Andrej Pagačovič, Bohuš Baják, Lužianky, Vladimír Miškolci, Lehota, Vojtech Borka, Trstice, Ján Gál, Žirany, Vladimír Kubala, Belince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Milan Greguš, Zbehy, Tomáš Švec, Pohranice, Katarína Sándorová, Kolíňany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Pavol Patkolo, Lúčnica, Attila Szolnoki, Dyčka, Eduard Kontár, H. Saliby, Miroslav Kováč, Vráble

35 - Pavol Holták, Peter Pavelka, Nitra, Anna Duczová, H. Kráľová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Viera Bradáčová, Július Bradáč, Golianovo, Ondrej Kozolka, Volkovce, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Peter Vranský, Ďuso Škorica, Zbehy, Ladislav Tóth, Koniarovce, Katarína Bányiová, Hájske, Jakub Vojtek, Vráble, František Chudý, Rišňovce, Milan Macho, M. Ripňany, Juraj Holták, D. Krškany, Imrich Guzmický, Ivanka, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Juraj Bárek, Žirany

34 - Jarmila Saidová, Ľudovít Kováč, František Juhás, Mária Königová, Michal Motúz, Vlado Sásik, Vladimír Zabák, Daruška Horváthová, Nitra, Ladislav Héviz, Ľuboš Plevka, Marián Titka, Róbert Sedlák, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Ján Luspaj, Žitavany, Marta Kunkelová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Kornel Gál, Žirany, Štefan Kočiš, Trnovec, Vincent Komačka, Topoľčany, Jaromír Slíž, Beladice, Ivan Tóth, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Erik Candrák, Alekšince, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Mako, N. Sady, Jaroslav Petko, Piešťany, Jozef Čásar, Mojmírovce

33 - Milan Borovský, Štefan Dékány, Milan Petráš, Ladislav Fazekaš, Vladimír Papp, Lenka Sýkorová, Lenka Königová, Nitra, Jozef Andel, Ján Antalík, Vráble, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Lehocký, Šaľa, Anton Bábik, Rumanová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Emanuel Maňúch, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Mária Holečková, Sereď, Peter Ambrózy, Selice, Dušan Kolenčík, Trnovec, Zolo Sabo, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Gabriela Sádovská, Žitavce, Katarína Chudá, Rišňovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

32 - Miloš Sýkora, Alexander Jurík, Nitra, Tatiana Mifková, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Róbert Graclík, Čeľadice, Ľudmila Verešová, Golianovo, Kristína Líšková, Branč, Roman Slezák, Dun. Streda, Bohuš Čačko, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Jozef Toman, D. Krškany, Peter Kluka, Lapáš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dalibor Greguš, Čab, Ľudovít Desat, Podhorany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Ján Golha, Vráble, Sidónia Boboková, Volkovce

31 - Stanislav Billík, Jozef Kóša, Jozef Hudec ml., Ján Hnilica, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Miroslav Kováč st., Žikava, Nikoleta Šimáková, Margita Pánisová, D. Krškany, Andrea Patócsová, D. Saliby, Ivan Kupec, Zbehy, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Juraj Hamar, Klasov, Jozef Kutak, Jarok, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Veronika Tonková, Sľažany

30 - František Zelovič, Jozef Moder, Ján Palka, Viliam Halla ml., Nitra, Jozef Matejov, Preseľany, Marián Kapko, Komjatice, Zoltán Odráška, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Pavel Períček, Rišňovce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Imrich Struhár, Vráble, Ľuboš Rusnák, Lehota
29 - Mário Šándor, Denisa Bakošová, Viliam Halla st., Ľubomír Ballay, Peter Bezák, Nitra, Marek Sokol, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Július Szarka, Topoľnica, Dalibor Bradáč, Golianovo, Anna Fazekašová, Neded, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ladislav Kováč, H. Ohaj
28 - Pavol Zachar, Báb, Lukáš Bíro, Čakajovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce
27 - Jozef Hudec st., Juraj Urban, František Hrnčiar ml., Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Ľubomír Gyepes, Klasov, Vojtech Mesároš, Lehota, Rudolf Látečka, Rišňovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Alexander Németh, Čechynce
26 - Iva Trochtová, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, György Jakubecz, H. Saliby, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Michaela Dobišová, Močenok, Štefan Hudec, Lužianky, Andrej Repta, Branč
25 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Šlosár, Golianovo, Miroslav Jančár, Komjatice, Peter Korec, Rišňovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Martin Kuchar, Nitra
24 - Jozef Kučera, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Horník, Abrahám, František Finta, Kolíňany, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Tomáš Jobek, Sila
23 - Tibor Tóth, Žihárec, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Mariana Letková, Dajana Borovská, Nitra, František Lörinc, Lúčnica
22 - Eva Súľovská, Rišňovce, Ladislav Holečka, Ladice, Jaroslav Slovák, N. Sady
21 - Roman Uher, Šaľa, Juraj Lacina, Marián Jančík, Nitra, Karol Bujalko, Vráble
20 - Lukáš Guniš, Preseľany, Dušan Bogár, Galanta, Dušan Koszorú, Ľubomír Bartakovič, Nitra
19 - Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Lajda, Ivanka, Ivor Vinohradský, Nitra, Miroslav Vajzer, Vráble, Norbert Hegyi, Selice
18 - Pavel Babiak, Žitavany, Jana Pavelková, Nitra, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Berec, Lapáš, Maroš Valábik, Golianovo
17 - Peter Černák, Lúčnica, Tibor Ment, Mechenice, Igor Kotora, Nitra
16 - Ján Lajda, Ivanka, Marián Varga, Sľažany, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce
15 - Vlado Matušica, Hájske, Dušan Podhradský, D. Krškany, Anton Cibiry, Nitry, Ladislav Lopušan, Nitra
14 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Pavel Búš, Nitra, Ivana Blahová, Čeľadice, Patrik Szalai, Babindol
13 - Petra Šúňová, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Tomáš Fonody, Čifáre, Marián Blaho, Čeľadice, Peter König, Ivanka
12 - Veronika Bábiková, Rumanová, Juraj Žiačko, Šaľa, Elena Gaučíková, Vráble, Stanislav Packa, Močenok, Gitka Letková, Jozef Drobec, Nitra
11 - Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, František Piška, Beáta Magdolenová, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Ján Marták, Choča, Juraj Dubeň, Lehota, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Ladislav Geleneky, Zlaté Moravce
10 - Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, Jozef Malý, Vráble
9 - Pavol Viskup, Báb, Michal Borovský, Ivan Chrenák, Nitra, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Žofia Lukyová, Beladice, Emma Mikulcová, Jozef Zima, Vráble, Marián Kun, Selice
8 - Erik Fábry, V. Cetín, Štefan Ivanič st., Čeľadice
7 - Filip Titka, Viera Hudecová, Nitra, Milan Žitný, D. Krškany
6 - Emil Rusnák, Beladice, Ján Gál ml., Žirany, Štefan Verták ml., Nitra
5 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Rado Vágai, Martin Krajčír, Matúš Turňa, Andrej Vallo, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Iveta Boszorád, Branč, Martin Fúska, Zbehy, Mário Pargáč, N. Sady, Dušan Chrenko, Lúčnica, Leonidas Charizopulos, M. Cetín, Slavomír Fiam, Šaľa
4 - Erik Rumanko, Zl. Moravce, Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Jabar Said, Hana Antalová, Daniela Tasáryová, Martin Hrnčár, Margita Letková, Nitra, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Ivan Bradáč, Golianovo, Magdaléna Reptová, Branč, Tomáš Kuzmický, Ivanka
3 - Ján Pacher ml., Alexander Repta, Pavol Tkáčik, Nitra, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Popelka, Hájske
2 - Milada Dojčarová, Jožko Hodek, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Štefan Behul, Zl. Moravce, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce, Mária Krasňanská, N. Sady
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov
0 - Monika Pápayová, H. Kráľová

V 10. kole deviati čitatelia uhádli 8 zápasov. Sú to: Ján Jacsa, Žihárec, René Vincze, Šaľa, Roman Tkáč, Rumanová, Roman Margetin, Rišňovce, David Slíž, Dol. Streda, Štefan Csampai, Nitra, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  10. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  1. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  2. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  3. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  4. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  5. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  6. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  7. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  8. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  9. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  10. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 837
  2. Najužitočnejšia appka 17 759
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 12 794
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 639
  5. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov 7 717
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 409
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 5 180
  8. V O2 to s dátami poriadne prehnali 4 315
  9. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 4 160
  10. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska! 3 992

Hlavné správy z MY Nitra

Vianočné osvetlenie, súčasť našich každoročných Vianoc

Výber toho správneho a perfektného vianočného osvetlenia sa môže stať nemalou výzvou pre každého, kto chce príchod Vianoc osláviť svetielkujúcou výzdobou.

Šalianska radnica ponúka osamelým seniorom priame napojenie na mestskú políciu

Ak s tým bude užívateľ súhlasiť, mestská polícia bude mať k dispozícii aj údaje o jeho zdravotnom stave.

Šťastný Šimončič, sklamaný Galád

Dve správy z výhry Nitry nad Michalovcami 2:1: kapitán Šimončič vyletel z nuly na sto a kouč Galád kritizoval vlastné rady.

Kontrolórov daňového úradu obvinili z prijímania úplatku

Hrozí im sedem až 12 rokov za mrežami.

Detská Tour Petra Sagana mala finále v Topoľčiankach

Dostihová dráha v Topoľčiankach bola v sobotu dejiskom finálového kola 5. ročníka Detskej Tour Petra Sagana. Účastníkov neodradilo ani sychravé počasie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Aké sú príbehy ľudí, ktorí stavali Oravskú priehradu

V stavbe storočia sú mozole a osudy stoviek ľudí.

Vybrali SME

Už ste čítali?