Piatok, 22. jún, 2018 | Meniny má Paulína

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

V 11. kole uhádli najviac - 8 zápasov - dvaja tipéri: Milan Ružička a Filip Guzmický. Poradie na čele: 55 - Samuel Mikle, Martina Hippová, 54 - René Vincze, Robert Ščepka, atď.

Správne tipy 11. kola

Podbrezová - FC ViOn 0:2 2
Zvolen - Šaľa 1:0 1
Led. Rovne - Neded 0:1 2
Šurany - Čeľadice 1:1 X
Jelka - Pusté Úľany 1:3 2
Horná Kráľová - Lapáš 2:2 X
Lužianky - Báb 2:0 1
Nové Sady - Veča --- (zápas sa neráta, hralo sa vo Veči)
Hosťová - Jelenec 0:0 X
Hosťovce - Č. Kľačany 4:2 1
FC Nitra - Prešov 1:1 X (ráta sa rezervný zápas)

Poradie po 11. kole

55 - Samuel Mikle, Klasov, Martina Hippová, Šaľa

54 - René Vincze, Robert Ščepka, Šaľa

53 - Mirko Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Igor Klačman, Nitra, Juraj Valla, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď

Článok pokračuje pod video reklamou

52 - Dušan Letko, Ernest Szombath, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V., Milan Lazan, Šaľa, Štefan Kúsek, Hostie, Ivan Tóth, Čakajovce, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Filip Dobiaš, Čeľadice, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble

51 - Ľudovít Laca, Juraj Hrnčár, Jozef Paulík, Jozef Prešinský, Nitra, Ján Szöcs, Šaľa, Marián Straňák, H. Kráľová, Miroslav Močol, Alekšince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Marek Kováč, Čifáre

50 - Marián Grman, Dionýz Pecháček, Marián Mičík, Ivan Lauko, Július Michalička, Vlado Lyžičiar, Nitra, Irena Petková, Jozef Paukov, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Tibor Križovič, Pavel Mihálik, Šaľa, Juraj Minárik, Obyce, Roman Tkáč, Bohuš Konopásek, Filip Marinov, Rumanová, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Labuda, Solčany, Roman Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Andrej Vereš, Golianovo, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Sládeček, V. Zálužie, Daniel Ivančík, Čakajovce, Štefan Fiala, Branč

49 - Karol Ryba, Ján Šimun, Štefan Bede, Robert Marinov, Juraj Andrášik, Milan Ružička, Laco Ištokovič, Nitra, Mária Rajtárová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vladimír Čurgaly, Janíkovce, František Kóša, Ivan Ďurický, František Imre, Branč, Ján Štepianský, Hostie, Marián Valla, V. Zálužie, Marián Labai, Mankovce, Pavol Bradáč, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Milan Pagáč, Roman Vrábel, Ivanka, Alex Lovás, H. Saliby, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Anton Barčák, Abrahám, Štefan Lipovský, P. Sady, David Slíž, Dol. Streda, František Finta, Jelenec, Ján Dekan, Velčice, Rudolf Macho, Kolíňany, Andrej Maťo, Jarok

48 - Vladimír Nemšovský, František Dedič, Monika Skalická, Andrea Andrášiková, Milan Púčik, Ivan Minárik, René Daniš, Dušan Novorolník, Vlado Krajčovič, Ladislav Nosian, Nitra, Jaroslav Skačan, Žihárec, Július Miškovič, Pavol Sedliačik, Timea Mészárosová, Šaľa, Andrejka Božíková, Imrich Valent, Hosťovce, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Mikuláš Pintér, Branč, Pavol Kozma, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Zara Čekey, Pohranice, Ivan Bakyta, Jarok, Gašpar Gál, Žirany, Roman Bilický, Preseľany, Róbert Jánošík, Marcel Pánis, D. Krškany, Peter Hamerlík, Jelka, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Miroslav Piovarči, Marek Vlček, Lužianky, Jozef Šercel, Váhovce, Albert Lauro, Čeľadice, Jozef Chovanec, Šurianky, Marián Czikora, Zvolen, Peter Svitač, Telince, Miroslav Oslanec, Vráble

47 - Miroslav Fábry, Ľuboš Baranec, Juraj Šipoš, Michal Garay, Nitra, Ján Školník, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Hipp, Šaľa, Miroslav Drahoš, Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Frajka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Bogyo, V. Vozokany, Milan Kukučka, Miloš Kukučka, Žitavany, Bartolomej Guľka, Branč, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ľudovít Valent, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Galbavý, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Török, Pata, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Matúš Vrábel, Juraj Vrábel, Lužianky, Andrej Hudec, Čeľadice, Marián Pauk, Rumanová, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Roman Guzmický, Ivanka, Eva Eliášová, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre

46 - Slavomír Kotrla, Marian Barta, Marián Benca, Pavel Čvirik, Miroslav Raček, Ján Hudec, Ján Bernát, Nitra, Ladislav Šupa, František Kunkel, Patrik Benček, Zl. Moravce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Vrabec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Viera Pavelková, Golianovo, Alojz Rajtár, Juraj Segíň, Sľažany, Michal Hájnik, P. Sady, Slavko Mikula, Boris Lacika, Ján Babčan, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Pecho, Beladice, Dušan Gál, Štefan Tóth, Klasov, Jaroslav Grman, Víťazoslav Balko, Vráble, Jozef Vodný, Babindol

45 - Ľuboš Rák, Ľubica Tasáryová, Juraj Náhlovský, Juraj Maťo, Daniel Tasáry, Patrik Andrášik, Ľubomír Turňa, Ernest Mako, Janka Čambalová, Ladislav Pindeš, Roman Mrázik, Michal Lauko, Nitra, Filip Udvaros, František Szolík, Miroslav Mokráš, Juraj Csirik, Milan Bekényi, Šaľa, Maxim Adam Amrich, Galanta, Slavomír Sysel, Janka Tóthová, H. Kráľová, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Strieška, Volkovce, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Alexandra Gálová, Žirany, Celestín Berecz, Branč, Silvester Lenčéš, Michaela Benköová, Močenok, Pavol Pagáč, Jozef Kuzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Dušan Švehla, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Jana Fazekašová, Podhorany, Peter Rybanský, Kapince, Stanislav Debnár, Zbehy, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Adam Bíro, Albín Tóth, Čakajovce, Július Galo, D. Krškany, Katarína Macháčová, Rišňovce, Štefan Peťovský, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, František Čaniga, Dražovce, Peter Palka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ľuboš Nagy, Jelenec, Eva Daniová, Čeľadice, Pavol Török, V. Dolina, Andrej Maťo ml., Jarok, Sebastián Sádovský, Melek, Ľubica Barčáková, Abrahám, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Kováč ml., Čifáre

44 - Roman Hradecký, Ján Kmeťo, Ladislav Piška, Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Alois Škvaril, Peter Kardoš, Nitra, Peter Jobbágy, Karol Hlavatý, Slavo Kališ, Jozef Baláž, Gabriel Odráška, Pavol Uher, Marián Móri, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Virág, Denis Novota, Roman Strieška, Zl. Moravce, Ján Jacsa, Žihárec, Miroslav Szlamka, Váhovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, Dušan Petrovič, Obyce, Alojz Jenis, Žitavany, Margita Pavelková, Golianovo, Milan Fúska, Branč, Tomáš Minarovič, Močenok, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Varga, Topoľnica, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Homola, Hosťovce, Anna Pacherová, Sľažany, Magda Čmaradová, Sereď, Jozef Drahovský, P. Sady, Lukáš Mesároš, Peter Lukáč, Lehota, Kristián Varga, Tešedíkovo, Gustáv Molnár, P. Kesov, Juraj Német, D. Lefantovce, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Kristián Krasňanský, N. Sady, Henrich Bíro, Čakajovce, Ivanko Vanko, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Cyril Slamka, Rišňovce, Adam Nádaský, Lužianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Tuhý, Machulince, Viliam Félis, Ladislav Szöke, Vráble, František Szusztor, V. Cetín, Ján Lipovský, Báb

43 - Dávid Said, Michal Hunka, Milan Vörös, Pavel Hrnčár, Ján Doboš, Richard Magušín, Roman Sýkora, Viera Lauková, Štefan Csampaí, Eduard Szabó, František Filo, Július Petrík, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Udvaros, Július Benkö st., Šaľa, Radek Kováčik, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Gál, Justína Gálová, Žirany, Andrea Bereczová, Daniel Lörincz, Branč, Ľubor Kajaba, Mirka Guzmická, Ivanka, František Margetin, Rišňovce, Jozef Repa, Prílepy, Gabriel Fazekaš, Neded, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Dubnička, Váhovce, Matúš Vajzer, Báb, Štefan Kočiš, Trnovec, Vladimír Kubala, Belince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ivan Kozár, D. Krškany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Jozef Tomek, Lúčnica, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Peter Zahnaš, Lužianky

42 - Pavel Dojčar, Andrej Kudamik, Erich Schober, Miro Račko, Ladislav Skalický, Martin Peniaško, Mária Sýkorová, Dezider Zaujec, Jozef Kompas, František Benc, František Grom, Ľuboš Mičík, Jozef Ehrenhold, Boris Grežo, Nitra, Peter Čepček, Eva Lahučká, Jozef Masár, Zl. Moravce, Marcel Tokár, Martina Baková, Vráble, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Helena Augustínová, Topoľčianky, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vladimír Gálik, Michal Čery, Jelenec, Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ján Kozla, Žirany, Tibor Panyik, Matúškovo, Boris Mesároš, Lehota, Katka Kišacová, Peter Bartoš, N. Sady, Imrich Hrdlica, Báb, Palo Králik, Zbehy, Anton Kazáň, Branč, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Peter Juhász, Kolíňany, Jožko Černý, Rumanová, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Duchoň, Golianovo

41 - Pavol Pavelka, Štefan Verták, František Hrnčiar st., Štefan Zabák, Miriama Ďurinová, Štefan Matesko, Igor Drotár, Peter Solčianský, Ľudovít Konečný, Jozef Nemeš st, Nitra, Tibor Odráška, Eva Ščepková, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Félis, Jozef Baťala, Žitavany, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Kišac, Peter Náhlik, Peter Matulník, N. Sady, Jana Gálová, Žirany, Alexander Repta, Branč, Jozef Barát, Topoľčany, Erik Valent, T. Mlyňany, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Roman, Čab, Alexander Kobza, Čechynce, Milan Minarovič, Behynce, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Ivanka, Ďuso Škorica, Zbehy, Peter Balko, Kolíňany, Milan Roško, Dyčka, Martina Segíňová, Sľažany, Marek Kutak, Lehota, Jozef Čásar, Mojmírovce
40 - Jaroslav Lazor, Ivan Magdolen, Jozef Svitač, Vladimír Depeš, Nitra, Peter Zeleňák, Viktor Czizmadia, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčany, Lena Kunkelová, Praha, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Miroslav Kováč ml., Žikava, Salo Berecz, Miroslav Lörincz, Branč, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Miroslav Tonka, Sľažany, Jozef Martiška, Dražovce, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Kopčan, N. Sady, Ladislav Tóth, Koniarovce, František Chudý, Rišňovce, Milan Greguš, Jaro Fúska, Zbehy, Tibor Bene, D. Obdokovce, Tomáš Švec, Pohranice, Karol Čurgali, Mojmírovce, Miroslav Kováč, Vráble, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Mário Slezák, Lukáčovce, Tibor Horváth, Komjatice

39 - Vladimír Kompas, Ján Ehrenhold, Nitra, Jozef Lenčéš, Štefan Mrllák, Róbert Sedlák, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Jana Füleová, Č. Hrádok, Kornel Gál, Ján Gál, Žirany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Eduard Kontár, H. Saliby, Árpád Fazekaš, Neded, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Švihorík, P. Sady, František Kausek, Klasov, Vladimír Miškolci, Lehota, Bohuš Baják, Lužianky, Milan Macho, M. Ripňany, Mário Guzmický, Ivanka, Katarína Sándorová, Kolíňany, Pavol Patkolo, Lúčnica, Attila Szolnoki, Ivan Šimonek, Dyčka, Jozef Hoppan, Vráble

38 - Iveta Matejová, Ľudovít Kováč, Mária Königová, Michal Motúz, Vlado Sásik, Vladimír Zabák, Jozef Nosian, Peter Pavelka, Nitra, Ľubomír Novota, Marta Kunkelová, Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Filip Kučera, Ľuboš Plevka, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Ján Luspaj, Žitavany, Viera Bradáčová, Július Bradáč, Golianovo, Aurel Gál, Janka Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Stanislav Pacher, Sľažany, Vojtech Borka, Trstice, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Mário Pánis, D. Krškany, Marek Fábry ml., Šurianky, Erik Candrák, Alekšince, Matúš Cibuľa, Žitavce, Katarína Chudá, Rišňovce, Jaroslav Petko, Piešťany

37 - Štefan Dékány, Mária Kóšová, Jarmila Saidová, Vladimír Papp, František Juhás, Ivan Eliaš, Daruška Horváthová, Lenka Sýkorová, Nitra, Anna Duczová, Ivan Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Marián Titka, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Mária Holečková, Sereď, Jaromír Slíž, Beladice, Ivan Berec, Lužianky, Marek Kováčik, V. Zálužie, Peter Kluka, Lapáš, Marián Hörik, Štitáre, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Miloš Gál st., Žirany, Dalibor Greguš, Čab, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ján Golha, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina

36 - Milan Petráš, Pavel König, Alexander Jurík, Lenka Königová, Nitra, Ladislav Héviz, Roman Harčár, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Andrej Pagačovič, Lužianky, Peter Ambrózy, Selice, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Zolo Sabo, H. Kráľová, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jozef Andel, Ján Antalík, Vráble, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Veronika Tonková, Sľažany

35 - Miloš Sýkora, František Zelovič, Pavol Holták, Denisa Bakošová, Viliam Halla ml., Nitra, Miloš Macala, Gáň, Ľudmila Verešová, Golianovo, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Peter Vranský, Zbehy, Katarína Bányiová, Hájske, Jakub Vojtek, Vráble, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Holták, D. Krškany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Csaba Sándor, Kolíňany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Sidónia Boboková, Volkovce

34 - Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Peter Lehocký, Šaľa, Rudolf Kéri, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Milan Borovský, Nitra, Miroslav Kováč st., Žikava, Andrea Patócsová, D. Saliby, Jozef Toman, D. Krškany, Zoltán Odráška, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Imrich Struhár, Vráble, Jozef Mako, N. Sady

33 - Jozef Kóša, Ladislav Fazekaš, Jozef Hudec ml., Viliam Halla st., Ján Hnilica, Ján Palka, Nitra, Anton Bábik, Rumanová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Pavol Zachar, Báb, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Gabriela Sádovská, Žitavce

32 - Július Szarka, Topoľnica, Emil Šatan, Vozokany, Róbert Graclík, Čeľadice, Dalibor Bradáč, Golianovo, Kristína Líšková, Branč, Roman Slezák, Dun. Streda, Bohuš Čačko, Sereď, Vojtech Mesároš, Ľuboš Rusnák, Lehota, Jozef Moder, Nitra

31 - Stanislav Billík, Juraj Urban, Nitra, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Ivan Kupec, Zbehy, Štefan Hudec, Lužianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Hamar, Klasov, Jozef Kutak, Jarok, Štefan Hrúzik, Hosťovce

30 - Jozef Hudec st., Mariana Letková, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Matejov, Preseľany, Marián Kapko, Komjatice, Peter Korec, Rišňovce, Michaela Dobišová, Močenok, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Andrej Repta, Branč, Michal Hitka, Martin n/Ž.
29 - Jozef Kučera, Marek Sokol, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Mário Šándor, Ľubomír Ballay, Peter Bezák, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Alexander Németh, Čechynce
28 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Šlosár, Golianovo, Lukáš Bíro, Čakajovce, František Finta, Kolíňany, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Tomáš Jobek, Sila
27 - Róbert Pospiš, Šaľa, Ľubomír Gyepes, Klasov, František Hrnčiar ml., Nitra, Rudolf Látečka, Rišňovce
26 - Iva Trochtová, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Karol Bujalko, Vráble, Dajana Borovská, Nitra
25 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Miroslav Jančár, Komjatice, Eva Súľovská, Rišňovce, Ladislav Holečka, Ladice, Jaroslav Slovák, N. Sady, Martin Kuchar, Nitra
24 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Horník, Abrahám, Igor Kotora, Nitra
23 - Roman Uher, Šaľa, Tibor Tóth, Žihárec, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Miroslav Vajzer, Vráble, František Lörinc, Lúčnica
21 - Juraj Lacina, Marián Jančík, Nitra, Peter Černák, Lúčnica
20 - Lukáš Guniš, Preseľany, Dušan Bogár, Galanta, Dušan Koszorú, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Anton Cibiry, Nitry, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce
19 - Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Lajda, Ivanka, Ivor Vinohradský, Nitra, Elena Gaučíková, Vráble, Norbert Hegyi, Selice
18 - Pavel Babiak, Žitavany, Jana Pavelková, Ladislav Lopušan, Nitra, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Berec, Lapáš, Maroš Valábik, Golianovo
17 - Tibor Ment, Mechenice
16 - Ján Lajda, Ivanka, Marián Varga, Sľažany, Patrik Szalai, Babindol, Jozef Drobec, Nitra
15 - Vlado Matušica, Hájske, Dušan Podhradský, D. Krškany, Juraj Dubeň, Lehota, Gitka Letková, Nitra
14 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Michal Borovský, Pavel Búš, Nitra, Ivana Blahová, Čeľadice, Ladislav Geleneky, Zlaté Moravce
13 - Petra Šúňová, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Tomáš Fonody, Čifáre, Marián Blaho, Čeľadice, Peter König, Ivanka, Jozef Zima, Vráble
12 - Veronika Bábiková, Rumanová, Juraj Žiačko, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok
11 - Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, František Piška, Beáta Magdolenová, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Ján Marták, Choča, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
10 - Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, Jozef Malý, Vráble
9 - Pavol Viskup, Báb, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Ivan Chrenák, Štefan Verták ml., Nitra, Žofia Lukyová, Beladice, Emma Mikulcová, Vráble, Marián Kun, Selice
8 - Erik Fábry, V. Cetín, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Pavol Tkáčik, Nitra
7 - Filip Titka, Viera Hudecová, Nitra, Milan Žitný, D. Krškany, Magdaléna Reptová, Branč
6 - Ján Pacher ml., Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Ján Gál ml., Žirany
5 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Rado Vágai, Martin Krajčír, Matúš Turňa, Andrej Vallo, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Iveta Boszorád, Branč, Martin Fúska, Zbehy, Mário Pargáč, N. Sady, Dušan Chrenko, Lúčnica, Leonidas Charizopulos, M. Cetín, Slavomír Fiam, Šaľa
4 - Erik Rumanko, Zl. Moravce, Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Jabar Said, Hana Antalová, Daniela Tasáryová, Martin Hrnčár, Margita Letková, Nitra, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Ivan Bradáč, Golianovo, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Milan Ondrejmiška, Chyzerovce
3 - Alexander Repta, Nitra, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Popelka, Hájske, Henrich Richter, Bratislava
2 - Milada Dojčarová, Jožko Hodek, Ivan Marci, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Štefan Behul, Zl. Moravce, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce, Mária Krasňanská, N. Sady, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Lenka Reptová, Branč
0 - Monika Pápayová, H. Kráľová

Víťazmi 11. kola sú Milan Ružička z Nitry a Filip Guzmický z Ivanky, ktorí uhádli 8 zápasov. Prosíme ich, aby nám dali čo najskôr vedieť, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo chcú žrebovať. Kontakt: 0905 550 775, martin.kilian@petitpress.sk.

Ak vám chýbajú body, tiež napíšte na uvedený e-mail.

V pondelkových novinách už budeme uvádzať aj to, ako tipovali lídri v aktuálnom víkendovom kole.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kreditná karta – áno alebo nie
  2. Máte nad 40? Skontrolujte si, či je Vaše srdce skutočne zdravé
  3. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  4. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  5. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  6. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  7. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru
  8. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho
  9. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky
  10. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. MiddleCap Equity Partners a Mayfair Assets ukončili fúziu
  3. Súboj olympionikov na Malom Dunaji
  4. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  5. Dvojitý diplom medzi EU v Bratislave a UNWE v Sofii
  6. Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave
  7. Kreditná karta – áno alebo nie
  8. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  9. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  10. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  1. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí 25 490
  2. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček 13 474
  3. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru 12 181
  4. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho 8 840
  5. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch? 7 857
  6. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky 6 956
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina? 5 598
  8. Kreditná karta – áno alebo nie 4 600
  9. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom 4 086
  10. Nepodceňujte bolesť chrbta, môže ísť o zápalové ochorenie 3 094

Hlavné správy z MY Nitra

Nitriansky akvatlon mal sedemnásty ročník

Pod Nitrianskym hradom súťažilo 169 športovcov z celého Slovenska.

Študentovi sa nechcelo kosiť. Zostrojil preto robotickú kosačku

Autonómna kosačka dokáže kosiť veľké rovinaté plochy, napríklad futbalové ihriská.

Colníci od začiatku roka zaistili vyše 1 200 rôznych fejkov

Medzi falošným tovarom bola hlavne športová obuv, oblečenie, doplnky, hračky, kozmetika, ale aj pracie prostriedky.

MS vo fitnese detí: päť medailí do Nitry

Na najvyšší stupienok vystúpili Danka Civáňová a Michal Müllner.

Moravčania sa v horúčavách neschladia

Záujemcovia o kúpalisko zdupkali. Investovať do vyše štyridsaťročných bazénov by sa im neoplatilo.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dnes nám hrozia búrky a krupobitie. Cez víkend príde poriadne ochladenie

Meteorológovia varujú pred výskytom búrok. Vydali výstrahu prvého stupňa.

V Trenčíne spadlo trakčné vedenie. Vlaky meškajú, viaceré odriekli

Na železničnej stanici spadlo trakčné vedenie. Rýchlik do Košíc mešká viac ako tri hodiny, viaceré vlaky odriekli.

Pod Strečnom sa bude jazdiť v dvoch pruhoch

Opatrenie má pomôcť záchranárom.

V Považskej Bystrici hospitalizovali niekoľko ľudí so zákernou chorobou

Ďalší skončili v trenčianskej nemocnici, niekoľkých ošetrili bez potreby hospitalizácie.

Vybrali SME



Už ste čítali?