Pondelok, 21. október, 2019 | Meniny má Uršuľa

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Víťazom 12. kola je Dušan Gál z Klasova, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 60 - Igor Tkáč, Sereď, 59 - Juraj Valla, V. Zálužie, atď.

Kartón piva si rozdelili Filip Guzmický z Ivanky a Milan Ružička z Nitry.Kartón piva si rozdelili Filip Guzmický z Ivanky a Milan Ružička z Nitry.(Zdroj: (LO, KI))

Správne tipy 12. kola

Zvolen - FC Nitra 1:2 2
Nové Zámky - Vráble 1:2 2
ČFK Nitra - Galanta 1:3 2
Močenok - Kalná n/Hr. 0:4 2
Tešedíkovo - V. Zálužie 2:1 1
Janíkovce - Nevidzany 1:6 2
Rumanová - Kráľová n/V. 0:0 X
V. Cetín - D. Obdokovce 4:4 X
D. Krškany - Hosťová --- (nedohrali)
H. Saliby - Tomášikovo 2:3 2
Jarok - Svätoplukovo 1:2 2 (rátal sa rezervný zápas)

Poradie po 12. kole

60 - Igor Tkáč, Sereď

59 - Juraj Valla, V. Zálužie

58 - Robert Ščepka, René Vincze, Martina Hippová, Milan Lazan, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ivan Tóth, Čakajovce, Marián Straňák, H. Kráľová, Mária Látečková, Svätoplukovo, Samuel Mikle, Klasov

Článok pokračuje pod video reklamou

57 - Ernest Szombath, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V., Mirko Benček, Zl. Moravce, Štefan Kúsek, Hostie, Miloš Remenár, Sereď, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Sládeček, V. Zálužie, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Marek Kováč, Čifáre

56 - Karol Ryba, Ľudovít Laca, Juraj Andrášik, Jozef Paulík, Nitra, Tibor Križovič, Šaľa, Juraj Minárik, Obyce, Roman Tkáč, Rumanová, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Alex Lovás, H. Saliby, Jana Dudonová, Sereď, Miroslav Močol, Alekšince, Štefan Fiala, Branč

55 - Dionýz Pecháček, Marián Mičík, Ivan Lauko, Milan Ružička, Igor Klačman, Jozef Prešinský, Vlado Lyžičiar, Nitra, Ján Szöcs, Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany, Roman Margetin, Rišňovce, Ivan Ďurický, Branč, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Štefan Lipovský, P. Sady, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Dušan Gál, Klasov

54 - Marián Grman, Vladimír Nemšovský, František Dedič, Andrea Andrášiková, Juraj Hrnčár, Milan Púčik, Ján Šimun, Robert Marinov, Laco Ištokovič, Nitra, Július Miškovič, Šaľa, Jozef Paukov, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Bohuš Konopásek, Filip Marinov, Rumanová, František Kóša, Branč, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jarok, Andrej Vereš, Golianovo, Milan Pagáč, Ivanka, Milan Piovarči, Marek Vlček, Lužianky, Jozef Chovanec, Šurianky, Rudolf Macho, Kolíňany

53 - Miroslav Fábry, Monika Skalická, Ľuboš Baranec, Dušan Novorolník, Július Michalička, Nitra, Mária Rajtárová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Pavel Sojka, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Vlado Jánošík, Marcel Pánis, D. Krškany, Zara Čekey, Pohranice, Ľudovít Valent, Košúty, Marián Valla, V. Zálužie, Marián Labai, Mankovce, Anton Barčák, Abrahám, Peter Hamerlík, Jelka, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Juraj Vrábel, Lužianky, František Finta, Jelenec, Ján Dekan, Velčice, Jozef Šercel, Váhovce, Albert Lauro, Čeľadice, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Roman Vrábel, Ivanka, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany

52 - Dušan Letko, Janka Čambalová, Ivan Minárik, Miroslav Raček, René Daniš, Ján Hudec, Ladislav Nosian, Nitra, Pavol Sedliačik, Šaľa, Andrejka Božíková, Miroslav Drahoš, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Frajka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Irena Petková, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Ján Štepianský, Hostie, Mikuláš Pintér, František Imre, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Gašpar Gál, Žirany, Roman Bilický, Preseľany, Róbert Jánošík, D. Krškany, David Slíž, Dol. Streda, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Boris Lacika, Ján Babčan, Zbehy, Andrej Hudec, Čeľadice, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Marcel Čerman, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Pecho, Beladice, Albín Tóth, Čakajovce, Marián Czikora, Zvolen, Jaroslav Grman, Vráble, Eva Eliášová, Lúčnica

51 - Juraj Maťo, Ľubomír Turňa, Juraj Šipoš, Michal Garay, Vlado Krajčovič, Ján Bernát, Nitra, Ján Školník, Patrik Benček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Timea Mészárosová, Peter Hipp, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Lukáš Valent, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Bogyo, V. Vozokany, Jozef Šabo, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Árgyusi, Neded, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Jozef Török, Pata, Michal Hájnik, P. Sady, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Stanislav Debnár, Ivanko Vanko, Zbehy, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Marián Pauk, Rumanová, Pavol Török, V. Dolina, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Svitač, Telince, Miroslav Oslanec, Víťazoslav Balko, Vráble, Ján Kóssi, Jozef Kováč ml., Čifáre, Juraj Segíň, Sľažany

50 - Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Slavomír Kotrla, Ernest Mako, Marián Benca, Július Petrík, Nitra, Maxim Adam Amrich, Galanta, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miroslav Mokráš, Šaľa, Ladislav Šupa, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Alexandra Gálová, Žirany, Celestín Berecz, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Silvester Lenčéš, Michaela Benköová, Močenok, Tibor Glovenský, Košúty, Alojz Rajtár, Sľažany, Matúš Vrábel, Lužianky, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Sebastián Sádovský, Melek, Viliam Félis, Vráble, Štefan Tóth, Klasov

49 - Ľubica Tasáryová, Ladislav Skalický, Štefan Verták, Patrik Andrášik, Ján Kmeťo, Pavel Čvirik, Eduard Szabó, Štefan Bede, Alois Škvaril, Roman Mrázik, Nitra, František Szolík, Jozef Baláž, Juraj Csirik, Július Benkö st., Milan Bekényi, Šaľa, Slavomír Sysel, Gabriel Galbavý, Janka Tóthová, H. Kráľová, Jozef Virág, František Kunkel, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Emil Dubec, Žikava, Bartolomej Guľka, Branč, Pavol Pagáč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Homola, Hosťovce, František Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Dubnička, Váhovce, Dušan Švehla, Sereď, Kristián Varga, Tešedíkovo, Adam Bíro, Henrich Bíro, Čakajovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Július Galo, D. Krškany, Marián Mateička, Behynce, Kristián Krasňanský, N. Sady, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vincent Hunka, Lužianky, František Čaniga, Dražovce, Eva Daniová, Čeľadice, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Slíž, Beladice, Marcel Tokár, Vráble, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Vodný, Babindol

48 - Michal Hunka, František Hrnčiar st., Marian Barta, Roman Sýkora, Štefan Csampaí, František Grom, Jaroslav Andrášik, Michal Lauko, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Jobbágy, Gabriel Odráška, Pavol Uher, Jozef Danada, Šaľa, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Denis Novota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ján Jacsa, Žihárec, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Alojz Jenis, Žitavany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Gál, Justína Gálová, Žirany, Ladislav Varga, Topoľnica, Miroslav Kozlík, Golianovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Drahovský, P. Sady, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Hegyi, Jelka, Peter Rybanský, Kapince, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Katarína Macháčová, Cyril Slamka, Rišňovce, Štefan Peťovský, Adam Nádaský, Lužianky, Ľuboš Nagy, Jelenec, Filip Guzmický, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Lukáč, Lehota, Martina Baková, Vráble, František Szusztor, V. Cetín, Ján Lipovský, Báb

47 - Pavel Dojčar, Milan Vörös, Pavel Hrnčár, Ján Doboš, Richard Magušín, Ladislav Piška, František Benc, Ladislav Pindeš, František Filo, Peter Kardoš, Nitra, Karol Hlavatý, Slavo Kališ, Marián Móri, Šaľa, Peter Čepček, Roman Strieška, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Kišac, Katka Kišacová, Peter Náhlik, N. Sady, Štefan Mravík, Žitavany, Ľubor Kajaba, Mirka Guzmická, Imrich Guzmický, Ivanka, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Magda Čmaradová, Sereď, Imrich Hrdlica, Báb, Gustáv Molnár, P. Kesov, Anton Kazáň, Branč, Vladimír Kubala, Belince, Peter Juhász, Kolíňany, Ivan Kozár, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Ľubica Barčáková, Abrahám, Radek Kováčik, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Tomek, Peter Eliáš, Lúčnica, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Zahnaš, Lužianky

46 - Dávid Said, Roman Hradecký, Martin Peniaško, Dezider Zaujec, Viera Lauková, Jozef Kompas, Štefan Matesko, Vladimír Depeš, Ľuboš Mičík, Jozef Nemeš st, Nitra, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Eva Ščepková, Šaľa, Helena Augustínová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce, Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Jana Gálová, Žirany, Andrea Bereczová, Branč, Miroslav Tonka, Sľažany, Matúš Vajzer, Báb, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Kočiš, Trnovec, Karol Blažovič, Lužianky, Tibor Šmitala, Čab, Alexander Kobza, Čechynce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Vanesa Pánisová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Peter Balko, Kolíňany, Ladislav Szöke, Vráble

45 - Ľuboš Rák, Andrej Kudamik, Ivan Magdolen, Miro Račko, Mária Sýkorová, Štefan Zabák, Peter Solčianský, Jozef Ehrenhold, Nitra, Filip Udvaros, Filip Kučera, Tibor Odráška, Štefan Mrllák, Roman Harčár, Peter Zeleňák, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Félis, Jozef Baťala, Žitavany, Matúš Jančo, Michal Čery, Jelenec, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Vladimír Gallis, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Aurel Gál, Ján Kozla, Juraj Bárek, Žirany, Miroslav Kováč ml., Žikava, Alexander Repta, Branč, Jozef Barát, Topoľčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Lukáš Mesároš, Lehota, Jana Fazekašová, Podhorany, Milan Minarovič, Behynce, František Chudý, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab, Peter Matulník, N. Sady, Tibor Bene, D. Obdokovce, Tomáš Švec, Pohranice, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Čásar, Mojmírovce

44 - Jaroslav Lazor, Pavol Pavelka, Erich Schober, Miriama Ďurinová, Pavol Ďurina, Igor Drotár, Ján Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Lenka Sýkorová, Nitra, Margita Pavelková, Golianovo, Milan Fúska, Miroslav Lörincz, Branč, Eduard Kontár, H. Saliby, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Martiška, Dražovce, Daniel Mako, Čakajovce, Ladislav Tóth, Koniarovce, Milan Greguš, Ďuso Škorica, Zbehy, Peter Bartoš, N. Sady, Katarína Sándorová, Kolíňany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Ivanka, Pavol Patkolo, Lúčnica, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Róbert Sedlák, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Marek Kutak, Lehota

43 - Iveta Matejová, Vladimír Kompas, Michal Motúz, Vladimír Zabák, Boris Grežo, Jozef Nosian, Nitra, Juraj Mészáros, Selice, Peter Udvaros, Viktor Czizmadia, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčany, Jana Füleová, Č. Hrádok, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Salo Berecz, Branč, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Erik Valent, T. Mlyňany, Jozef Repa, Prílepy, František Švihorík, P. Sady, Peter Vranský, Jaro Fúska, Zbehy, Štefan Kopčan, N. Sady, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Mário Slezák, Lukáčovce

42 - Jozef Svitač, Ľudovít Kováč, Peter Pavelka, Nitra, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Lenčéš, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Lena Kunkelová, Praha, Vladimír Gálik, Jelenec, Emanuel Maňúch, Ján Gál, Miloš Gál st., Žirany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Mária Holečková, Sereď, František Kausek, Klasov, Vladimír Miškolci, Lehota, Vojtech Borka, Trstice, Palo Králik, Zbehy, Jaromír Slíž, Beladice, Bohuš Baják, Lužianky, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Záhorský, Katarína Chudá, Rišňovce, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Jozef Hoppan, Vráble, Jaroslav Petko, Piešťany, Peter Duchoň, Golianovo

41 - Jarmila Saidová, Mária Königová, Pavel König, Alexander Jurík, Nitra, Anna Duczová, H. Kráľová, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ľubomír Novota, Marta Kunkelová, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Luspaj, Žitavany, Viera Bradáčová, Golianovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Milan Roman, Čab, Peter Kluka, Lapáš, Milan Macho, M. Ripňany, Marek Fábry ml., Šurianky, Csaba Sándor, Kolíňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Matúš Cibuľa, Žitavce, Ján Golha, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina

40 - Štefan Dékány, Stanislav Billík, Milan Petráš, Vladimír Papp, Denisa Bakošová, Vlado Sásik, Daruška Horváthová, Nitra, Ladislav Babóti, Vlčany, Marián Titka, Šaľa, Kornel Gál, Žirany, Judita Bužíková, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Július Bradáč, Golianovo, Peter Ambrózy, Selice, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Zolo Sabo, Ivan Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Antalík, Vráble, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Veronika Tonková, Sľažany
39 - Mária Kóšová, František Zelovič, František Juhás, Ján Hnilica, Lenka Königová, Nitra, Ladislav Héviz, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Pavel Períček, Rišňovce, Mário Guzmický, Ivanka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Dalibor Greguš, Čab, Jozef Andel, Vráble, Sidónia Boboková, Volkovce
38 - František Laczko, Tešedíkovo, Peter Lehocký, Šaľa, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Janka Gálová, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľudmila Verešová, Golianovo, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Toman, D. Krškany, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Erik Candrák, Alekšince, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Imrich Struhár, Vráble, Viliam Halla ml., Nitra
37 - Miloš Sýkora, Ladislav Fazekaš, Ivan Eliaš, Ján Palka, Nitra, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Šaľa, Rudolf Kéri, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Július Szarka, Topoľnica, Ivan Berec, Lužianky, Marián Hörik, Štitáre
36 - Jozef Kóša, Juraj Urban, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Andrej Pagačovič, Lužianky, Andrea Patócsová, D. Saliby, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Kamil Oravec, T. Mlyňany
35 - Pavol Holták, Jozef Hudec ml., Jozef Moder, Nitra, Miroslav Kováč st., Žikava, Štefan Varga, Topoľnica, Dalibor Bradáč, Golianovo, Katarína Bányiová, Hájske, Štefan Hudec, Lužianky, Jakub Vojtek, Vráble, Juraj Holták, D. Krškany, Andrej Repta, Branč
34 - Milan Borovský, Viliam Halla st., Nitra, Peter Korec, Rišňovce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ľudovít Desat, Podhorany, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Jozef Mako, N. Sady
33 - Anton Bábik, Rumanová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Pavol Zachar, Báb, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ladislav Lovás, H. Kráľová, František Finta, Kolíňany, Gabriela Sádovská, Žitavce, Michal Hitka, Martin n/Ž.
32 - Róbert Graclík, Čeľadice, Kristína Líšková, Branč, Roman Slezák, Dun. Streda, Bohuš Čačko, Sereď, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ľuboš Rusnák, Lehota
31 - Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Ivan Kupec, Zbehy, Michaela Dobišová, Močenok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Hamar, Klasov, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jozef Kutak, Jarok
30 - Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Matejov, Preseľany, Marián Kapko, Komjatice, Jozef Hudec st., Mariana Letková, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Tomáš Jobek, Sila, František Lörinc, Lúčnica
29 - Marek Sokol, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Mário Šándor, Ľubomír Ballay, Peter Bezák, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Eva Súľovská, Rišňovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jaroslav Slovák, N. Sady, Alexander Németh, Čechynce
28 - Štefan Šlosár, Golianovo, Lukáš Bíro, Čakajovce
27 - Róbert Pospiš, Šaľa, Ľubomír Gyepes, Klasov, František Hrnčiar ml., Nitra, Rudolf Látečka, Rišňovce
26 - Iva Trochtová, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Karol Bujalko, Vráble, Dajana Borovská, Nitra
25 - Roman Uher, Šaľa, Miroslav Jančár, Komjatice, Ladislav Holečka, Ladice, Martin Kuchar, Nitra, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce
24 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Horník, Abrahám, Igor Kotora, Nitra
23 - Tibor Tóth, Žihárec, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Miroslav Vajzer, Vráble, Anton Cibiry, Nitry, Ladislav Lopušan, Nitra
22 - Elena Gaučíková, Vráble
21 - Juraj Lacina, Jana Pavelková, Marián Jančík, Nitra, Peter Černák, Lúčnica
20 - Lukáš Guniš, Preseľany, Dušan Bogár, Galanta, Dušan Koszorú, Ľubomír Bartakovič, Nitra
19 - Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Lajda, Ivanka, Ivor Vinohradský, Jozef Drobec, Nitra, Norbert Hegyi, Selice, Jozef Zima, Vráble
18 - Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Berec, Lapáš, Maroš Valábik, Golianovo
17 - Tibor Ment, Mechenice, Ladislav Geleneky, Zlaté Moravce
16 - Ján Lajda, Ivanka, Marián Varga, Sľažany, Patrik Szalai, Babindol
15 - Vlado Matušica, Hájske, Dušan Podhradský, D. Krškany, Juraj Dubeň, Lehota, Gitka Letková, Nitra
14 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Michal Borovský, Pavel Búš, Nitra, Ivana Blahová, Čeľadice
13 - Petra Šúňová, Beáta Magdolenová, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Tomáš Fonody, Čifáre, Marián Blaho, Čeľadice, Peter König, Ivanka
12 - Veronika Bábiková, Rumanová, Juraj Žiačko, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok
11 - Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, František Piška, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Ján Marták, Choča, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
10 - Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, Jozef Malý, Vráble
9 - Pavol Viskup, Báb, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Ivan Chrenák, Štefan Verták ml., Nitra, Žofia Lukyová, Beladice, Emma Mikulcová, Vráble, Marián Kun, Selice
8 - Erik Fábry, V. Cetín, Iveta Boszorádová, Branč, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Pavol Tkáčik, Ivan Marci, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Zuzana Lauková, Svätoplukovo
7 - Filip Titka, Viera Hudecová, Nitra, Milan Žitný, D. Krškany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce, Magdaléna Reptová, Branč
6 - Ján Pacher ml., Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Ján Gál ml., Žirany
5 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Rado Vágai, Martin Krajčír, Matúš Turňa, Andrej Vallo, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Martin Fúska, Zbehy, Mário Pargáč, N. Sady, Dušan Chrenko, Lúčnica, Leonidas Charizopulos, M. Cetín, Slavomír Fiam, Šaľa
4 - Erik Rumanko, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Jabar Said, Hana Antalová, Daniela Tasáryová, Martin Hrnčár, Margita Letková, Nitra, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Ivan Bradáč, Golianovo, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Milan Ondrejmiška, Chyzerovce
3 - Alexander Repta, Nitra, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Popelka, Hájske
2 - Milada Dojčarová, Jožko Hodek, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Štefan Behul, Zl. Moravce, Mária Krasňanská, N. Sady, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Jaroslav König, Nitra, Rudolf Slovák, Bešeňov, Lenka Reptová, Branč
0 - Monika Pápayová, H. Kráľová

Víťazom 12. kola je Dušan Gál z Klasova, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nestarnú, ale dozrievajú
  2. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  3. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  4. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  5. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo
  6. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  7. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  8. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie
  9. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 %
  10. Rýchlejšie doma. Už čoskoro.
  1. Bezpečnosť pri práci je priorita, pomáhajú i moderné technológie
  2. Pripojte sa na nový internet už aj v oblasti Gemera a Novohradu
  3. Na Kysuciach budete môcť surfovať na internete rýchlejšie
  4. Na Orave dobre aj s novým optickým internetom
  5. Aj do Liptovského Mikuláša dorazí nová optická sieť
  6. Najnovšia ponuka optického internetu na Spiši
  7. V oblasti Prešova budete môcť využiť nový optický internet
  8. V okolí Levíc budete mať možnosť využiť nový, rýchly internet
  9. Moderný a spoľahlivý internet aj na Hornom Zemplíne
  10. Surfujte na novej optickej sieti aj na Dolnom Zemplíne
  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo 16 263
  2. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 15 655
  3. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 14 749
  4. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti) 9 111
  5. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 8 301
  6. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch 7 974
  7. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 7 802
  8. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 7 140
  9. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov? 7 056
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 048

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Nitra zrušila silvestrovský ohňostroj. Zmeny budú aj vo vianočnom mestečku

Definitívny vzhľad námestia počas vianočných trhov ešte dolaďujú na útvare hlavného architekta.

Stánky odviezli začiatkom roka na Agrokomplex. Dnes sú uskladnené na bývalých kasárňach. Na námestie sa vrátia v novembri.
Polícia vlani robila rekonštrukciu nehody s figurantkou.

Odlomený konár v Nitre zabil chlapca, strom pre zlý stav vyrúbu

Mesto dalo posúdiť stromy vo viacerých lokalitách.

Miesto tragédie.

V nemocnici v Zlatých Moravciach otvorili nové oddelenie

Nové oddelenie má teraz dvanásť lôžok. Neskôr má ich počet narásť na päťdesiat.

Záchranky už pacientov do zlatomoravskej nemocnice nevozia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vážna nehoda na obchvate, motocyklista bol v bezvedomí

Dnes dopoludnia sa na severnom obchvate stala vážna nehoda s účasťou motocyklistu.

V Žiline hrajú na ulici čoraz častejšie aj malé deti

Pokiaľ umelci nikoho neobťažujú, tak ich radnica toleruje. Problém je pri deťoch.

Jazdíte v strednom pruhu na diaľnici? Hrozí vám pokuta

Polícia upozorňuje vodičov, že „zlatá stredná cesta“ na diaľnici neplatí

Vybrali SME

Už ste čítali?