Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Víťazom 13. kola je líder súťaže Igor Tkáč, ktorý uhádol všetkých 10 zápasov! Poradie na čele: 70 - Igor Tkáč, Sereď, 66 - Juraj Valla, V. Zálužie, atď.

Po kartón piva si prišiel víťaz 12. kola Dušan Gál z Klasova.Po kartón piva si prišiel víťaz 12. kola Dušan Gál z Klasova.(Zdroj: Ladislav Odráška)

Správne tipy 13. kola

FC ViOn - Trenčín 1:3 2
FC Nitra - Michalovce 0:0 X
Vrbové - Neded 1:1 X
Vlčany - Čeľadice 2:1 1
Trstice - Váhovce 3:0 1
Alekšince - Lapáš 0:1 2
Branč - Ivanka 2:5 2
Trnovec - Rumanová 0:5 2
Čifáre - Dyčka 0:5 2
Tek. Nemce - Č. Hrádok 2:1 1

Poradie po 13. kole

70 - Igor Tkáč, Sereď

66 - Juraj Valla, V. Zálužie

65 - Robert Ščepka, Martina Hippová, Milan Lazan, Šaľa, Peter Andódi, Dlhá n/V., Mirko Benček, Zl. Moravce, Dušan Letko, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble

64 - René Vincze, Pavel Mihálik, Šaľa, Alex Lovás, H. Saliby, Ivan Tóth, Čakajovce, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Marián Straňák, H. Kráľová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Samuel Mikle, Klasov, Marek Kováč, Čifáre

Článok pokračuje pod video reklamou

63 - Vladimír Nemšovský, Ernest Szombath, Nitra, Tibor Križovič, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Roman Tkáč, Bohuš Konopásek, Rumanová, Roman Margetin, Rišňovce, Daniel Ivančík, Čakajovce, Štefan Fiala, Branč, Mária Látečková, Svätoplukovo

62 - Karol Ryba, Ľudovít Laca, Ivan Lauko, Jozef Paulík, Igor Klačman, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Štefan Kúsek, Hostie, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Peter Sládeček, V. Zálužie

61 - Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jarok, František Dedič, Juraj Andrášik, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Štefák, Rišňovce, Anton Barčák, Abrahám, Štefan Lipovský, P. Sady, Milan Piovarči, Lužianky, Albert Lauro, Čeľadice, Miroslav Močol, Alekšince, Dušan Gál, Klasov

60 - Dionýz Pecháček, Ľuboš Baranec, Milan Púčik, René Daniš, Robert Marinov, Jozef Prešinský, Nitra, Július Miškovič, Šaľa, Mária Rajtárová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Pavel Sojka, Irena Petková, Jozef Paukov, Zl. Moravce, František Kóša, Mikuláš Pintér, Branč, Vlado Jánošík, D. Krškany, Zara Čekey, Pohranice, Ľudovít Valent, Košúty, Gašpar Gál, Žirany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Boris Lacika, Zbehy, Miroslav Piovarči, Lužianky, Filip Marinov, Rumanová, Roman Vrábel, Ivanka

59 - Juraj Maťo, Miroslav Fábry, Andrea Andrášiková, Marián Mičík, Ján Šimun, Miroslav Raček, Dušan Novorolník, Milan Ružička, Laco Ištokovič, Nitra, Pavol Sedliačik, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Milan Kukučka, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ján Štepianský, Hostie, Pavol Kozma, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marián Labai, Mankovce, Ivan Ďurický, František Imre, Branč, Róbert Jánošík, D. Krškany, Peter Hamerlík, Jelka, Andrej Hudec, Čeľadice, Viktor Balko, Marek Vlček, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Pecho, Beladice, Ján Babčan, Zbehy, Marián Czikora, Zvolen, Juraj Segíň, Sľažany

58 - Marián Grman, Juraj Náhlovský, Monika Skalická, Juraj Šipoš, Ladislav Nosian, Vlado Lyžičiar, Nitra, Timea Mészárosová, Peter Hipp, Šaľa, Andrejka Božíková, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Rajnoha, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Celestín Berecz, Branč, Andrej Vereš, Golianovo, Roman Bilický, Preseľany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Stanislav Debnár, Zbehy, František Finta, Jelenec, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Pavol Török, V. Dolina, Albín Tóth, Čakajovce, Marcel Tokár, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

57 - Daniel Tasáry, Slavomír Kotrla, Ľubomír Turňa, Juraj Hrnčár, Janka Čambalová, Ivan Minárik, Július Michalička, Ján Hudec, Nitra, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miloš Kukučka, Žitavany, Alexandra Gálová, Žirany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Kadlieček, Dražovce, František Margetin, Rišňovce, Marián Valla, V. Zálužie, Pavol Bradáč, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Török, Pata, Dušan Švehla, Sereď, Kristián Varga, Tešedíkovo, Róbert Lipecký, Čakajovce, Michaela Benköová, Močenok, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Svitač, Telince, Jaroslav Grman, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre

56 - Ľuboš Rák, Ernest Mako, Michal Garay, Vlado Krajčovič, Jaroslav Andrášik, Ján Bernát, Július Petrík, Nitra, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miroslav Mokráš, Jozef Baláž, Milan Bekényi, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Patrik Benček, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Árgyusi, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Július Galo, Marcel Pánis, D. Krškany, Vincent Hunka, Juraj Vrábel, Lužianky, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Zbehy, Andrej Maťo ml., Jarok, Sebastián Sádovský, Melek, Miroslav Oslanec, Martina Baková, Víťazoslav Balko, Vráble, Eva Eliášová, Lúčnica, Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Kováč ml., Čifáre

55 - Ladislav Skalický, František Benc, František Grom, Roman Mrázik, Nitra, Jozef Sklenár, František Szolík, Peter Jobbágy, Karol Hlavatý, Juraj Csirik, Gabriel Odráška, Pavol Uher, Július Benkö st., Šaľa, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Ladislav Šupa, František Kunkel, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Peter Kišac, N. Sady, Emil Dubec, Žikava, Jozef Gál, Žirany, Viera Pavelková, Golianovo, Pavol Pagáč, Ivanka, Gabriel Galbavý, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Alojz Rajtár, Sľažany, Michal Hájnik, P. Sady, Magda Čmaradová, Sereď, Gustáv Molnár, P. Kesov, Vladimír Kubala, Belince, Adam Bíro, Čakajovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Marián Mateička, Behynce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, František Čaniga, Dražovce, Ján Slíž, Beladice, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Cyril Slamka, Rišňovce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Tomek, Lúčnica

54 - Štefan Verták, Michal Hunka, Ján Doboš, Štefan Zabák, Jozef Kompas, Ladislav Piška, Štefan Csampaí, Štefan Bede, Alois Škvaril, Michal Lauko, Nitra, Slavo Kališ, Marián Móri, Jozef Danada, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ján Jacsa, Žihárec, Lukáš Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Milan Fúska, Bartolomej Guľka, Daniel Lörincz, Branč, Tomáš Minarovič, Močenok, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Tibor Glovenský, Košúty, Ľubomír Mikula, Lehota, Ján Hegyi, Jelka, Peter Rybanský, Kapince, Ľubomír Sako, Peter Balko, Kolíňany, Janka Tóthová, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Katarína Macháčová, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Jožko Černý, Rumanová, Jozef Kuzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Ľuboš Nagy, Jelenec, Adam Nádaský, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince, Ľubica Barčáková, Abrahám, Viliam Félis, Vráble, František Szusztor, V. Cetín, Ján Lipovský, Báb

53 - Ľubica Tasáryová, Dávid Said, Andrej Kudamik, Roman Hradecký, Pavel Hrnčár, Marián Benca, Roman Sýkora, Štefan Matesko, Ladislav Pindeš, Nitra, Peter Čepček, Ján Školník, Roman Strieška, Zl. Moravce, Maxim Adam Amrich, Galanta, Tomáš Karácsony, Váhovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Hlava, Praha, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Čentéš, Henrich Bíro, Čakajovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Silvester Lenčéš, Močenok, Ľubor Kajaba, Mirka Guzmická, Imrich Guzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Gabriel Fazekaš, Neded, Anna Pacherová, Sľažany, Tibor Panyik, Matúškovo, Katka Kišacová, Kristián Krasňanský, N. Sady, Imrich Hrdlica, Báb, Matúš Vrábel, Peter Zahnaš, Lužianky, Anton Kazáň, Branč, Milan Minarovič, Behynce, Peter Juhász, Kolíňany, Eva Daniová, Čeľadice, Štefan Mrllák, Šaľa, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Peter Eliáš, Lúčnica, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Michal Čery, Jelenec

52 - Pavel Dojčar, Patrik Andrášik, Martin Peniaško, Ján Kmeťo, Richard Magušín, Marian Barta, Eduard Szabó, František Filo, Ľuboš Mičík, Jozef Nemeš st, Peter Kardoš, Nitra, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Denis Novota, Tibor Szekér, Jozef Masár, Zl. Moravce, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Králik, T. Mlyňany, Andrea Bereczová, Branč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Martiška, Dražovce, Matúš Vajzer, Báb, Ján Kozla, Žirany, Jozef Drahovský, P. Sady, David Slíž, Dol. Streda, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Štefan Peťovský, Lužianky, Tomáš Švec, Pohranice, Miroslav Kováč, Vráble, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Martina Segíňová, Sľažany, Róbert Sedlák, Peter Zeleňák, Šaľa

51 - Milan Vörös, František Hrnčiar st., Mária Sýkorová, Dezider Zaujec, Viera Lauková, Miriama Ďurinová, Pavol Ďurina, Vladimír Depeš, Nitra, Filip Kučera, Eva Ščepková, Šaľa, Ján Félis, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Alexander Repta, Branč, Jozef Barát, Topoľčany, Eduard Kontár, H. Saliby, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Kočiš, Trnovec, Peter Náhlik, Peter Bartoš, N. Sady, Tibor Šmitala, Čab, Ladislav Tóth, Koniarovce, Anton Bapčány, Tibor Bene, D. Obdokovce, František Chudý, Jozef Žemba, Rišňovce, Ivan Kozár, D. Krškany, Jaro Fúska, Zbehy, Katarína Sándorová, Kolíňany, Milan Roško, Dyčka, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Čásar, Mojmírovce

50 - Iveta Matejová, Miro Račko, Jozef Svitač, Igor Drotár, Jozef Nosian, Nitra, Juraj Mészáros, Selice, Helena Augustínová, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Matúš Jančo, Jelenec, Margita Pavelková, Golianovo, Aurel Gál, Žirany, Miroslav Kováč ml., Žikava, Salo Berecz, Branč, Erik Valent, T. Mlyňany, Jozef Repa, Prílepy, Daniel Mako, Čakajovce, Jana Fazekašová, Podhorany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Milan Šlosár, Čab, Ďuso Škorica, Zbehy, Ladislav Szöke, Jozef Hoppan, Vráble, Roman Harčár, Šaľa, Roman Obložinský, Ivanka, Marek Kutak, Lehota

49 - Ivan Magdolen, Pavel Čvirik, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Lenka Sýkorová, Nitra, Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Odráška, Jozef Lenčéš, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Eva Lahučká, Zl. Moravce, Vladimír Gálik, Jelenec, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Mária Holečková, Sereď, Lukáš Mesároš, Lehota, Miroslav Lörincz, Branč, Bohuš Baják, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Matulník, N. Sady, Terka Tasáryová, Ivanka, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Ivan Šimonek, Dyčka, Jaroslav Petko, Piešťany

48 - Jaroslav Lazor, Erich Schober, Vladimír Kompas, Ľudovít Kováč, Peter Solčianský, Vladimír Zabák, Boris Grežo, Alexander Jurík, Nitra, Janka Gálová, Emanuel Maňúch, Justína Gálová, Žirany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., František Kausek, Klasov, Vojtech Borka, Trstice, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Vranský, Zbehy, Alexander Kobza, Čechynce, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Lukáč, Lehota, Mário Slezák, Lukáčovce, Viktor Czizmadia, Šaľa

47 - Jarmila Saidová, Mária Königová, Michal Motúz, Peter Pavelka, Nitra, Marta Kunkelová, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Miloš Macala, Gáň, Viera Bradáčová, Golianovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Miroslav Tonka, Sľažany, Vladimír Miškolci, Lehota, Marek Fábry ml., Šurianky, Milan Greguš, Zbehy, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Miloš Gál st., Žirany, Attila Szolnoki, Dyčka, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ladislav Kéry, Volkovce

46 - Vladimír Papp, Pavel König, Nitra, Anna Duczová, Zolo Sabo, Ivan Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Marián Titka, Šaľa, Ján Luspaj, Žitavany, Ján Jambor, Katarína Chudá, Rišňovce, Peter Vrabec, Čakajovce, František Švihorík, P. Sady, Ján Gál, Žirany, Jaromír Slíž, Beladice, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ján Antalík, Ján Golha, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina

45 - Štefan Dékány, Stanislav Billík, František Juhás, Denisa Bakošová, Nitra, Filip Udvaros, Ladislav Héviz, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Peter Ambrózy, Selice, Palo Králik, Zbehy, Štefan Kopčan, N. Sady, Peter Kluka, Lapáš, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Dalibor Greguš, Čab, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Záhorský, Rišňovce, Matúš Cibuľa, Žitavce, Peter Duchoň, Golianovo

44 - Pavol Pavelka, Ján Hnilica, Nitra, Július Bradáč, Golianovo, Pavol Patkolo, Lúčnica, Imrich Struhár, Vráble, Sidónia Boboková, Volkovce, Veronika Tonková, Sľažany

43 - Mária Kóšová, Milan Petráš, Ladislav Fazekaš, Vlado Sásik, Daruška Horváthová, Ján Palka, Lenka Königová, Nitra, Peter Udvaros, Šaľa, Jana Füleová, Č. Hrádok, Kornel Gál, Žirany, Pavel Kúsek, Žikava, Andrea Patócsová, D. Saliby, Marek Kováčik, V. Zálužie, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Kamil Oravec, T. Mlyňany

42 - Milan Borovský, Miloš Sýkora, František Zelovič, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Štefan Varga, Topoľnica, Emil Šatan, Vozokany, Milan Roman, Čab, Jozef Andel, Vráble

41 - Jozef Hudec ml., Juraj Urban, Nitra, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Toman, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Pavel Períček, Rišňovce, Ľubomír Králik, Zl. Moravce

40 - Tatiana Mifková, Šaľa, Miroslav Kováč st., Žikava, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce
39 - Viliam Halla ml., Mariana Letková, Nitra, Árpád Fazekaš, Neded, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Mário Guzmický, Ivanka, Andrej Repta, Branč
38 - František Laczko, Tešedíkovo, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Kóša, Nitra, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Erik Candrák, Alekšince, Peter Bajla, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.
37 - Július Szarka, Topoľnica, Ivan Berec, Lužianky, Peter Korec, Rišňovce, Ivan Eliaš, Nitra, Marián Hörik, Štitáre, František Finta, Kolíňany, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Michal Hitka, Martin n/Ž.
36 - Andrej Pagačovič, Lužianky, Vojtech Mesároš, Lehota, Viliam Halla st., Jozef Moder, Nitra
35 - Pavol Holták, Nitra, Katarína Bányiová, Hájske, Jakub Vojtek, Vráble, Juraj Holták, D. Krškany, Pavol Prosnan, Lukáčovce
34 - Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Hudec st., Nitra, Michaela Dobišová, Močenok, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Mako, N. Sady, František Lörinc, Lúčnica
33 - Anton Bábik, Rumanová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Pavol Zachar, Báb, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Gabriela Sádovská, Žitavce, Tomáš Jobek, Sila
32 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Róbert Graclík, Čeľadice, Kristína Líšková, Branč, Roman Slezák, Dun. Streda, Bohuš Čačko, Sereď, Ľuboš Rusnák, Lehota, Alexander Németh, Čechynce
31 - Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Ivan Kupec, Zbehy, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Hamar, Klasov, Jozef Kutak, Jarok
30 - Jozef Matejov, Preseľany, Marián Kapko, Komjatice, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Dajana Borovská, Nitra
29 - Marek Sokol, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Mário Šándor, Ľubomír Ballay, Peter Bezák, Ladislav Lopušan, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Eva Súľovská, Rišňovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jaroslav Slovák, N. Sady
28 - Štefan Šlosár, Golianovo, Lukáš Bíro, Čakajovce, Miroslav Vajzer, Vráble, Anton Cibiry, Nitry, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce
27 - Roman Uher, Róbert Pospiš, Šaľa, Ľubomír Gyepes, Klasov, Ladislav Holečka, Ladice, František Hrnčiar ml., Nitra, Rudolf Látečka, Rišňovce
26 - Iva Trochtová, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Karol Bujalko, Vráble
25 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Miroslav Jančár, Komjatice, Martin Kuchar, Nitra, Jozef Zima, Vráble
24 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Horník, Abrahám, Igor Kotora, Jozef Drobec, Nitra
23 - Tibor Tóth, Žihárec, Dárius Pekár, Kostoľany p/T.
22 - Elena Gaučíková, Vráble, Marián Varga, Sľažany
21 - Juraj Lacina, Jana Pavelková, Marián Jančík, Nitra, Peter Černák, Lúčnica, Ladislav Geleneky, Zlaté Moravce
20 - Lukáš Guniš, Preseľany, Dušan Bogár, Galanta, Dušan Koszorú, Ľubomír Bartakovič, Nitra
19 - Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Lajda, Ivanka, Ivor Vinohradský, Nitra, Norbert Hegyi, Selice
18 - Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Berec, Lapáš, Maroš Valábik, Golianovo
17 - Michal Borovský, Nitra, Tibor Ment, Mechenice
16 - Ján Lajda, Ivanka, Patrik Szalai, Babindol, Gitka Letková, Nitra
15 - Vlado Matušica, Hájske, Dušan Podhradský, D. Krškany, Juraj Dubeň, Lehota, Beáta Magdolenová, Nitra
14 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Pavel Búš, Nitra, Ivana Blahová, Čeľadice, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
13 - Petra Šúňová, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Tomáš Fonody, Čifáre, Marián Blaho, Čeľadice, Peter König, Ivanka
12 - Veronika Bábiková, Rumanová, Juraj Žiačko, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok, Zuzana Lauková, Svätoplukovo
11 - Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, František Piška, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Ján Marták, Choča, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Magdaléna Reptová, Branč
10 - Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, Jozef Malý, Vráble, Ivan Bradáč, Golianovo
9 - Pavol Viskup, Báb, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Ivan Chrenák, Štefan Verták ml., Nitra, Žofia Lukyová, Beladice, Emma Mikulcová, Vráble, Marián Kun, Selice, Štefan Ivanič st., Čeľadice
8 - Erik Fábry, V. Cetín, Iveta Boszorádová, Branč, Pavol Tkáčik, Ivan Marci, Nitra, Henrich Richter, Bratislava
7 - Filip Titka, Viera Hudecová, Daniela Tasáryová, Nitra, Milan Žitný, D. Krškany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Ján Pacher ml., Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Ján Gál ml., Žirany
5 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Rado Vágai, Martin Krajčír, Matúš Turňa, Andrej Vallo, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Martin Fúska, Zbehy, Mário Pargáč, Mária Krasňanská, N. Sady, Dušan Chrenko, Lúčnica, Leonidas Charizopulos, M. Cetín, Slavomír Fiam, Šaľa
4 - Erik Rumanko, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Jabar Said, Hana Antalová, Martin Hrnčár, Margita Letková, Nitra, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Milan Ondrejmiška, Chyzerovce
3 - Alexander Repta, Nitra, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Popelka, Hájske
2 - Milada Dojčarová, Jožko Hodek, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Štefan Behul, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Lenka Reptová, Branč
0 - Monika Pápayová, H. Kráľová

Víťazom 13. kola Igor Tkáč, ktorý uhádol všetkých 10 zápasov! (Tým, čo tomu ťažko veria, len pripomíname, že tipy lídrov boli od sobotňajšieho poludnia zverejnené na stránke nitra.sme.sk...) Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Aj s SUV môžete jazdiť ekologicky a ekonomicky
  2. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  3. Nový Ružinov: Skutočný rozvoj ešte len príde
  4. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov?
  5. Tieto signály prezradia nesprávne zateplenie strechy
  6. Podnikateľský úver, s ktorým ušetríte
  7. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant
  8. Emília Jányová Lopušníková: Nebojte sa, updatujte sa!
  9. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci
  10. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 %
  1. Otvorenie nového sídla DELTA sprevádzala virtuálna realita
  2. Podnikateľský úver, s ktorým ušetríte
  3. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 %
  4. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie
  5. Nestarnú, ale dozrievajú
  6. Nový Ružinov: Skutočný rozvoj ešte len príde
  7. Emília Jányová Lopušníková: Nebojte sa, updatujte sa!
  8. Tieto signály prezradia nesprávne zateplenie strechy
  9. Aj s SUV môžete jazdiť ekologicky a ekonomicky
  10. Rýchlejšie doma. Už čoskoro.
  1. Čo všetko dnes majú deti v mobiloch? Boli by ste prekvapení 15 799
  2. Luxusný hybrid za 22 900 eur. Nadpriemerný už v základnej výbave 15 372
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 220
  4. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov? 11 852
  5. Vyrába koláče pre celiatikov. Najobľúbenejšie zákusky prekvapia 9 700
  6. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 8 894
  7. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky 8 675
  8. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 7 736
  9. Na hrúbke záleží. Aj dva centimetre rozhodujú 7 150
  10. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene 7 012

Hlavné správy z SME | MY Nitra - aktuálne správy

Vianočné trhy v Nitre budú pestrejšie. O predajcoch nerozhodne len cena

Poslanci zrušili elektronickú aukciu, rozhodne komisia na základe viacerých kritérií. Stánkov s občerstvením bude možno viac.

Vstup do vianočného mestečka na námestí, december 2018.

V Cabaji-Čápore triumfoval junior a veteránka

Grand Prix Cabaj-Čápor je milé jesenné bežecké podujatie so slávnou minulosťou. Na trati v miestnom hájiku bežali kedysi aj olympijskí víťazi.

Najrýchlejším bežcom bol 18-ročný Adam Kĺbik.

Vodič dostal doživotný zákaz šoférovať

Povolenú rýchlosť prekročil o vyše stovku a bol opitý.

Rýchlosť prekročil o 119 km/h.

Cyklodepo je zatvorené. Na kolaudáciu čaká aj cyklotrasa, kde rúbali stromy

Mesto avizovalo, že požiada o súhlas s posunutím cyklotrasy. Nakoniec to neurobilo.

Cyklodepo na autobusovej stanici.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Čo bude s prázdnou Hypernovou

Majiteľ chce získať jedného silného nájomcu.

Zomrel významný piešťanský lekár, bol i držiteľom medaile Dérera

Vo veku nedožitých 67 rokov zomrel bývalý štátny tajomník ministerstva zdravotníctva, piešťanský lekár - ortopéd Peter Ottinger.

Je isté, že práca na nočné zmeny škodí zdraviu, tvrdí psychiater

Kým v Európskej únii pracuje na nočné zmeny v priemere len šesť percent ľudí, na Slovensku pracuje aj v noci takmer trikrát viac ľudí.

Vypil si a sadol do traktora

Policajti zastavili vodiča traktora pre niečo celkom iné.

Vybrali SME

Už ste čítali?