Sobota, 22. september, 2018 | Meniny má Móric

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

Víťazom kola je Jaromír Slíž z Beladíc, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 72 - Igor Tkáč, Sereď, 70 - Juraj Valla, V. Zálužie, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel Igor Tkáč zo Serede, víťaz v 13. kole a aj priebežný líder.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 14. kola:

Poprad - FC Nitra 0:1 2
Šaľa - Prešov 1:1 X
ČFK Nitra - FC Nitra jun. 2:1 1
Šoporňa - Topoľníky 3:1 1
Preseľany - Zbehy 1:4 2
Sľažany - Nevidzany 0:0 X
Rišňovce - Veča 2:1 1
Dyčka - D. Obdokovce 0:0 X
Č. Hrádok - Č. Kľačany 2:0 1
Topoľnica - Sládkovičovo 0:1 2

Poradie po 14. kole

72 - Igor Tkáč, Sereď

70 - Juraj Valla, V. Zálužie

69 - Robert Ščepka, René Vincze, Milan Lazan, Šaľa, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble

68 - Tibor Križovič, Martina Hippová, Pavel Mihálik, Šaľa, Bohuš Konopásek, Rumanová, Roman Margetin, Rišňovce, Miloš Remenár, Sereď, Marián Straňák, H. Kráľová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Marek Kováč, Čifáre

Článok pokračuje pod video reklamou

67 - Peter Andódi, Dlhá n/V., Mirko Benček, Zl. Moravce, Milan Pagáč, Ivanka, Dušan Letko, Ivan Lauko, Nitra, Peter Sládeček, V. Zálužie, Mária Látečková, Svätoplukovo, Samuel Mikle, Klasov

66 - Juraj Minárik, Obyce, Roman Tkáč, Rumanová, Ivan Bakyta, Jarok, František Dedič, Ernest Szombath, Nitra, Alex Lovás, H. Saliby, Jana Dudonová, Sereď, Milan Piovarči, Lužianky, Štefan Fiala, Branč, Dušan Gál, Klasov

65 - Július Miškovič, Šaľa, Karol Ryba, Ľudovít Laca, Andrea Andrášiková, Ľuboš Baranec, Jozef Paulík, Nitra, František Kóša, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Ľudovít Valent, Košúty, Anton Barčák, Abrahám, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Albert Lauro, Čeľadice, Roman Vrábel, Ivanka, Ján Babčan, Zbehy

64 - Pavol Sedliačik, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Pavel Sojka, Viliam Matejov, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Dionýz Pecháček, Vladimír Nemšovský, Miroslav Fábry, Marián Mičík, Robert Marinov, Igor Klačman, Laco Ištokovič, Nitra, Zara Čekey, Pohranice, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Andrej Hudec, Čeľadice, František Finta, Jelenec, Rudolf Macho, Kolíňany, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Pecho, Beladice, Daniel Ivančík, Čakajovce, Vladimír Tasáry, Ivanka

63 - Jaroslav Skačan, Žihárec, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Frajka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Irena Petková, Jozef Paukov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Celestín Berecz, Mikuláš Pintér, Ivan Ďurický, František Imre, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Vlado Jánošík, Róbert Jánošík, D. Krškany, Juraj Maťo, Milan Púčik, Ján Šimun, René Daniš, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Andrej Vereš, Golianovo, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Lipovský, P. Sady, Slavko Mikula, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Šercel, Váhovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Marián Czikora, Zvolen

62 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marián Grman, Daniel Tasáry, Monika Skalická, Juraj Hrnčár, Juraj Šipoš, Miroslav Raček, Juraj Andrášik, Jozef Prešinský, Nitra, Alexandra Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Marián Labai, Mankovce, Roman Bilický, Preseľany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Chovanec, Šurianky, Marek Vlček, Vincent Hunka, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Andrej Maťo, Jarok, Marcel Tokár, Vráble

61 - Slavomír Sysel, H. Kráľová, František Szolík, Karol Hlavatý, Jozef Baláž, Milan Bekényi, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Milan Kukučka, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Török, Pata, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Róbert Lipecký, Albín Tóth, Čakajovce, Janka Čambalová, Ivan Minárik, Július Michalička, Ján Hudec, Jaroslav Andrášik, Ján Bernát, Vlado Lyžičiar, Nitra, Boris Lacika, Stanislav Debnár, Zbehy, Vladimír Kubala, Belince, Ján Dekan, Velčice, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Cyril Slamka, Rišňovce, Jaroslav Grman, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre

60 - Juraj Barczi, Kristián Varga, Tešedíkovo, Timea Mészárosová, Pavol Uher, Peter Hipp, Šaľa, Ladislav Šupa, Zl. Moravce, Andrejka Božíková, Hosťovce, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Árgyusi, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Kadlieček, Dražovce, František Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Slavomír Kotrla, Ľubomír Turňa, Michal Garay, Dušan Novorolník, Vlado Krajčovič, Ladislav Nosian, Nitra, Pavol Bradáč, Golianovo, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Slíž, Beladice, Sebastián Sádovský, Melek, Martina Baková, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany

59 - Peter Jobbágy, Miroslav Mokráš, Juraj Csirik, Július Benkö st., Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Imrich Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, František Kunkel, Patrik Benček, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Ľuboš Rák, Ladislav Skalický, Štefan Verták, Ernest Mako, Milan Ružička, Július Petrík, Michal Lauko, Nitra, Tomáš Minarovič, Michaela Benköová, Močenok, Emil Dubec, Žikava, Jozef Gál, Žirany, Pavol Pagáč, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Štepianský, Hostie, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Hupka, V.-Opatovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Dušan Švehla, Magda Čmaradová, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Adam Bíro, Čakajovce, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Marcel Pánis, D. Krškany, Marián Mateička, Behynce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Zbehy, Peter Svitač, Telince, Miroslav Oslanec, Víťazoslav Balko, Vráble, Eva Eliášová, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Kováč ml., Čifáre

58 - Slavo Kališ, Marián Móri, Šaľa, Jozef Virág, Ján Školník, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Dávid Said, Juraj Náhlovský, Ján Doboš, Štefan Zabák, Nitra, Peter Kišac, N. Sady, Jana Gálová, Žirany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Michal Hájnik, P. Sady, Matúš Vrábel, Adam Nádaský, Juraj Vrábel, Lužianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Július Galo, D. Krškany, František Čaniga, Dražovce, Eva Daniová, Čeľadice, Daniel Lörincz, Branč, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany

57 - Gabriel Odráška, Jozef Danada, Štefan Mrllák, Peter Zeleňák, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Milan Fúska, Bartolomej Guľka, Branč, Ľubica Tasáryová, Michal Hunka, Marian Barta, Roman Sýkora, Jozef Kompas, Štefan Csampaí, František Benc, Pavol Ďurina, Štefan Bede, Štefan Matesko, František Grom, František Filo, Vladimír Depeš, Alois Škvaril, Peter Kardoš, Nitra, Miroslav Kováč ml., Žikava, Štefan Mravík, Žitavany, Gabriel Fazekaš, Neded, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Štefák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jozef Drahovský, P. Sady, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Sako, Kolíňany, Juraj Német, D. Lefantovce, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Ladislav Tóth, Koniarovce, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Jožko Černý, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Jelenec, Filip Guzmický, Ivanka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Vodný, Babindol

56 - Jozef Sklenár, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Tomáš Karácsony, Váhovce, Michal Kaplan, Č. Hrádok, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Marek Hlava, Praha, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Králik, Erik Valent, T. Mlyňany, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Viera Pavelková, Golianovo, Silvester Lenčéš, Močenok, Roman Hradecký, Martin Peniaško, Ján Kmeťo, Richard Magušín, Dezider Zaujec, Roman Mrázik, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Lešš, Janka Tóthová, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Anna Pacherová, Sľažany, Ján Kozla, Žirany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Katka Kišacová, N. Sady, Anton Kazáň, Branč, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Kuzmický, Ivanka, Tibor Bene, D. Obdokovce, Tomáš Švec, Pohranice, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Štefan Tóth, Klasov, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ján Lipovský, Báb

55 - Maxim Adam Amrich, Galanta, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Filip Kučera, Jozef Lenčéš, Eva Ščepková, Šaľa, Vladimír Bielik, Jozef Barát, Topoľčany, Helena Augustínová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Denis Novota, Peter Čepček, Jozef Masár, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Peter Strieška, Volkovce, Vladimír Gallis, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Andrej Kudamik, Miro Račko, Milan Vörös, Mária Sýkorová, Marián Benca, Viera Lauková, Ladislav Piška, Miriama Ďurinová, Igor Drotár, Ladislav Pindeš, Ľudovít Konečný, Nitra, Salo Berecz, Andrea Bereczová, Alexander Repta, Branč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Martiška, Dražovce, Vladimír Kertesz, Svätoplukovo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Katarína Macháčová, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Peter Juhász, Katarína Sándorová, Kolíňany, Kristián Krasňanský, N. Sady, Henrich Bíro, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Jaro Fúska, Zbehy, Milan Šlosár, Čab, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Martina Segíňová, Sľažany, Justína Gálová, Žirany, Roman Obložinský, Ivanka

54 - Alexander Kusý, Trnovec, Juraj Mészáros, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Baťala, Žitavany, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Pavel Dojčar, Jaroslav Lazor, Patrik Andrášik, Jozef Svitač, Vladimír Kompas, Eduard Szabó, Ľuboš Mičík, Boris Grežo, Jozef Nosian, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Daniel Mako, Čakajovce, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Náhlik, Peter Bartoš, N. Sady, Peter Rybanský, Kapince, Jaromír Slíž, Beladice, Ivan Kozár, D. Krškany, Juraj Bárek, Žirany, Peter Balko, Kolíňany, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľubica Barčáková, Abrahám, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Peter Eliáš, Lúčnica, František Szusztor, V. Cetín, Peter Zahnaš, Lužianky, Róbert Sedlák, Šaľa

53 - Tibor Odráška, Roman Harčár, Viktor Czizmadia, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Ján Félis, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Roman Strieška, Zl. Moravce, Margita Pavelková, Golianovo, Aurel Gál, Janka Gálová, Žirany, Ivan Magdolen, Erich Schober, Pavel Hrnčár, František Hrnčiar st., Jozef Ehrenhold, Lenka Sýkorová, Nitra, Eduard Kontár, H. Saliby, Boris Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Štefan Kočiš, Trnovec, Miroslav Lörincz, Branč, Vojtech Borka, Trstice, Peter Vranský, Ďuso Škorica, Zbehy, Bohuš Baják, Karol Blažovič, Lužianky, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, František Chudý, Rišňovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Matulník, N. Sady, Mirka Guzmická, Ivanka, Juraj Šranko, Babindol, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Čásar, Mojmírovce

52 - Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Gálik, Jelenec, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Jambor, Rišňovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., David Slíž, Dol. Streda, Jarmila Saidová, Vladimír Papp, Pavel Čvirik, Mária Königová, Jozef Nemeš st, Vladimír Zabák, Alexander Jurík, Nitra, František Kausek, Klasov, Vincent Komačka, Topoľčany, Milan Greguš, Zbehy, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Lukáč, Lehota, Ladislav Szöke, Jozef Hoppan, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina, Jaroslav Petko, Piešťany

51 - Marián Titka, Šaľa, Ľudovít Kováč, František Juhás, Michal Motúz, Ján Ehrenhold, Peter Solčianský, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Žemba, Rišňovce, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Dalibor Greguš, Čab, Karol Čurgali, Mojmírovce, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Ján Golha, Vráble

50 - Lena Kunkelová, Praha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Iveta Matejová, Pavel König, Peter Pavelka, Nitra, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Repa, Prílepy, Miroslav Tonka, Sľažany, Mária Holečková, Sereď, František Švihorík, P. Sady, Jana Fazekašová, Podhorany, Marek Fábry ml., Šurianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Antalík, Vráble, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Duchoň, Golianovo, Marek Kutak, Lehota

49 - Ladislav Babóti, Vlčany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Július Bradáč, Golianovo, Ján Gál, Miloš Gál st., Žirany, Palo Králik, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Záhorský, Katarína Chudá, Rišňovce, Ivan Šimonek, Dyčka

48 - Ladislav Héviz, Ľuboš Plevka, Šaľa, Anna Duczová, Zolo Sabo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Štefan Dékány, Stanislav Billík, Ladislav Fazekaš, Daruška Horváthová, Nitra, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Andrea Patócsová, D. Saliby, Peter Ambrózy, Selice, Imrich Struhár, Vráble, Mário Slezák, Lukáčovce

47 - Milan Borovský, Denisa Bakošová, Ján Hnilica, Lenka Königová, Nitra, Kornel Gál, Žirany, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Andel, Vráble, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Sidónia Boboková, Volkovce, Veronika Tonková, Sľažany

46 - Ján Luspaj, Žitavany, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Peter Vrabec, Čakajovce, Mária Kóšová, Miloš Sýkora, František Zelovič, Vlado Sásik, Ján Palka, Nitra, Jozef Toman, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ján Ligač, Cabaj-Čápor

45 - Július Benkö ml., Filip Udvaros, Šaľa, Jana Füleová, Č. Hrádok, Miroslav Kováč st., Pavel Kúsek, Žikava, Štefan Kopčan, N. Sady, Jozef Hudec ml., Juraj Urban, Nitra, Peter Kluka, Lapáš, Matúš Cibuľa, Žitavce

44 - Pavol Pavelka, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Pavol Patkolo, Lúčnica, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce

43 - Tatiana Mifková, Peter Udvaros, Peter Lehocký, Šaľa, Milan Petráš, Viliam Halla ml., Nitra, Ľubomír Králik, Zl. Moravce

42 - Ľudmila Verešová, Golianovo, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Pavel Períček, Rišňovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.

41 - František Laczko, Tešedíkovo, Július Szarka, Topoľnica, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Kóša, Mariana Letková, Nitra, Vojtech Mesároš, Lehota, Peter Korec, Rišňovce, Štefan Hudec, Lužianky, Andrej Repta, Branč

40 - Judita Bužíková, Cabaj-Čápor
39 - Jozef Kučera, Šaľa, Árpád Fazekaš, Neded, Stanislav Pacher, Sľažany, Viliam Halla st., Jozef Moder, Nitra, Mário Guzmický, Ivanka, Tomáš Jobek, Sila
38 - Kristián Frajka, Zl. Moravce, Michaela Dobišová, Močenok, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Erik Candrák, Alekšince, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Lörinc, Lúčnica
37 - Ivan Berec, Lužianky, Jozef Hudec st., Ivan Eliaš, Nitra, Marián Hörik, Štitáre, František Finta, Kolíňany, Ladislav Kováč, H. Ohaj, Michal Hitka, Martin n/Ž., Pavol Prosnan, Lukáčovce
36 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Andrej Pagačovič, Lužianky, Alexander Németh, Čechynce
35 - Pavol Holták, Nitra, Katarína Bányiová, Hájske, Jakub Vojtek, Vráble, Juraj Holták, D. Krškany
34 - Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Mako, N. Sady, Dajana Borovská, Nitra
33 - Anton Bábik, Rumanová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Pavol Zachar, Báb, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ladislav Holečka, Ladice, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Gabriela Sádovská, Žitavce, Anton Cibiry, Nitry
32 - Róbert Graclík, Čeľadice, Kristína Líšková, Branč, Roman Slezák, Dun. Streda, Bohuš Čačko, Sereď, Eva Súľovská, Rišňovce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ladislav Lopušan, Nitra
31 - Roman Uher, Šaľa, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Ivan Kupec, Zbehy, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Hamar, Klasov, Jozef Kutak, Jarok, Miroslav Vajzer, Vráble
30 - Jozef Matejov, Preseľany, Marián Kapko, Komjatice, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce
29 - Marek Sokol, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Mário Šándor, Ľubomír Ballay, Peter Bezák, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jaroslav Slovák, N. Sady
28 - Štefan Šlosár, Golianovo, Lukáš Bíro, Čakajovce
27 - Róbert Pospiš, Šaľa, Ľubomír Gyepes, Klasov, František Hrnčiar ml., Nitra, Rudolf Látečka, Rišňovce
26 - Iva Trochtová, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Karol Bujalko, Elena Gaučíková, Vráble, Jozef Drobec, Nitra
25 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Miroslav Jančár, Komjatice, Marián Varga, Sľažany, Martin Kuchar, Nitra, Ladislav Geleneky, Zlaté Moravce, Jozef Zima, Vráble
24 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Michal Borovský, Igor Kotora, Nitra, Peter Horník, Abrahám
23 - Tibor Tóth, Žihárec, Dárius Pekár, Kostoľany p/T.
22 - Gitka Letková, Nitra
21 - Juraj Lacina, Jana Pavelková, Marián Jančík, Nitra, Peter Černák, Lúčnica
20 - Lukáš Guniš, Preseľany, Dušan Bogár, Galanta, Dušan Koszorú, Ľubomír Bartakovič, Nitra
19 - Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Lajda, Ivanka, Ivor Vinohradský, Nitra, Norbert Hegyi, Selice
18 - Pavel Babiak, Žitavany, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Berec, Lapáš, Maroš Valábik, Golianovo
17 - Tibor Ment, Mechenice
16 - Ján Lajda, Ivanka, Patrik Szalai, Babindol
15 - Vlado Matušica, Hájske, Dušan Podhradský, D. Krškany, Beáta Magdolenová, Nitra
14 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Pavel Búš, Nitra, Ivana Blahová, Čeľadice, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
13 - Petra Šúňová, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Tomáš Fonody, Čifáre, Marián Blaho, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Peter König, Ivanka, Iveta Boszorádová, Branč
12 - Veronika Bábiková, Rumanová, Juraj Žiačko, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok, Zuzana Lauková, Svätoplukovo
11 - Dominik Bartakovič, Jozef Gutai, František Piška, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Ján Marták, Choča, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Magdaléna Reptová, Branč
10 - Peter Száraz, Ivanka, Jakub Hybský, Zbehy, Jozef Malý, Vráble, Ivan Bradáč, Golianovo, Milan Žitný, D. Krškany, Pavol Tkáčik, Nitra
9 - Pavol Viskup, Báb, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Ivan Chrenák, Štefan Verták ml., Nitra, Žofia Lukyová, Beladice, Emma Mikulcová, Vráble, Marián Kun, Selice
8 - Erik Fábry, V. Cetín, Ivan Marci, Nitra, Henrich Richter, Bratislava
7 - Filip Titka, Viera Hudecová, Daniela Tasáryová, Nitra, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Ján Pacher ml., Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Ján Gál ml., Žirany
5 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Rado Vágai, Martin Krajčír, Matúš Turňa, Andrej Vallo, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Martin Fúska, Zbehy, Mário Pargáč, Mária Krasňanská, N. Sady, Dušan Chrenko, Lúčnica, Leonidas Charizopulos, M. Cetín, Rudolf Slovák, Bešeňov, Slavomír Fiam, Šaľa
4 - Erik Rumanko, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Miroslav Muzika, Milan Dobiaš, Jabar Said, Hana Antalová, Martin Hrnčár, Margita Letková, Nitra, Zuzana Kerteszová, Svätoplukovo, Roman Cina, Neverice, Andrej Švihorík, Báb, Eva Gombášová, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Milan Ondrejmiška, Chyzerovce
3 - Alexander Repta, Nitra, Matej Fábry, V. Cetín, Koloman Együd, Pohranice, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Popelka, Hájske
2 - Milada Dojčarová, Jožko Hodek, Vojtech Foldeši, Nina Letková, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Štefan Behul, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n./Ž., Štefan Ordog, Golianovo
1 - Tomáš Benček, Ľubomír Rák, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč
0 - Monika Pápayová, H. Kráľová

Víťazom 14. kola je Jaromír Slíž z Beladíc, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 17 003
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 16 159
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 981
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 596
  5. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 6 721
  6. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 6 364
  7. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 356
  8. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 5 595
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 3 719
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 2 895

Hlavné správy z MY Nitra

Auto prebúralo výklad záložne v Nitre, vodič je v nemocnici

Na budove a tovare vznikla predbežne škoda za päťtisíc eur.

O lanovke na Zobore by podľa poslancov mali rozhodnúť obyvatelia

Organizátori petície považujú ľudové hlasovanie za predčasné.

Fitneska z Nitry so zlatom z Číny

Olívia Čambalová sa pripravuje na októbrové majstrovstvá sveta v Poľsku.

Víkend prinesie silné ochladenie, vietor i dážď

Zdá sa, že krátkym rukávom aspoň na nejaký čas odzvonilo.

Z misie UNFICYP sa vrátil ďalší kontingent slovenských vojakov

Z mierovej operácie na Cypre sa v piatok vrátil 67-členný kontingent slovenských vojakov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Víkend prinesie silné ochladenie, vietor i dážď

Zdá sa, že krátkym rukávom aspoň na nejaký čas odzvonilo.

Pezinské vinobranie sa zobudilo do hrôzostrašného rána + FOTO

Popadané stromy, zdemolované stánky či prevrátené smetiaky.

Pripravte sa na zdržanie, v sobotu začnú opravovať diaľnicu D2

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) bude v nasledujúcich dňoch opravovať viaceré úseky diaľnice D2.

Vybrali SME

Už ste čítali?