Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Obecné siete Cup vyhrali Čeľadice

V areáli FC Nitra sa v sobotu odohral prvý ročník futbalového turnaja, na ktorom sa zúčastnilo 50 tímov dospelých z celého Nitrianskeho kraja.

Vpravo kapitán víťazných Čeľadíc Daniel Koprda. Zľava Štefan Korman, predseda ObFZ v Nitre, a Slavomír Turčáni, konateľ spoločnosti Obecné siete.Vpravo kapitán víťazných Čeľadíc Daniel Koprda. Zľava Štefan Korman, predseda ObFZ v Nitre, a Slavomír Turčáni, konateľ spoločnosti Obecné siete. (Zdroj: (LO))

Skupina A
Čakajovce – Čeľadice 1:2, Fukas – Čambal, Pelech.
P. Kesov - T. Nemce 2:3, Kucharský, Palo – Dufek, Ďurina, D. Štuller.
Lehota – Čakajovce 3:2, Penzeš 3 – Klačman, R. Greguš.
Čeľadice - P. Kesov 8:1, Koprda 2, Salvet 2, Čambal 2, Struhár, Draguň – Kršáč.
T. Nemce – Lehota 1:2, J. Benčúrik – Garaj, Maga.
Čakajovce - P. Kesov 12:3, Krasňanský 6, R. Greguš 3, Kolha 2, V. Greguš. – Štefanovič 2, Homola.
Čeľadice - T. Nemce 6:1, Koprda 2, M. Horváth 2, Slíž, Dragúň – Drgoňa.
Lehota - P. Kesov 12:0, Penzeš 3, L. Mesároš 3, Seneši, Habdák, Maga, B. Mesároš, Majerhoffer, Lichtner.
Čakajovce - T. Nemce 4:4, Klačman 2, M. Mako, Fukas – Drgoňa, Petráš, Dufek, Valkovič.
Čeľadice – Lehota 5:1, M. Horváth 2, Koprda, Struhár, Kompas – B. Mesároš.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Čeľadice 4 4 0 0 21:4 12
2. Lehota 4 3 0 1 17:3 9
3. Čakajovce 4 1 1 2 19:12 4
4. T. Nemce 4 1 1 2 9:15 4
5. P. Kesov 4 0 0 4 6:35 0

Skupina B
Čechynce – Kolárovo 2:3, R. Kluka, Z. Kluka – Cingel 2, Kurti.
Ladice – Čifáre 0:5, Hudik 2, Ferenc, Fonody, Chren.
Klasov – Čechynce 3:5, Kollár, Z. Gyepes, Bako – Z. Kluka 2, R. Kluka 2, Ro. Šuba.
Kolárovo – Ladice 5:1, Kürti 2, Kókai 2, Bátora – Buday.
Čifáre – Klasov 5:7, Chren 2, Hudik, Matuška, Ferenc – Kollár 5, Bako, Z. Gyepes.
Čechynce – Ladice 4:2, R. Kluka 2, Greguš, J. Kluka – E. Fazekaš, M. Galo.
Kolárovo – Čifáre 8:2, Bátora 2, A. Kürti, Matúš, Cingel, R. Kürti, Kókai, Dóša – Ferenc, Matuška.
Klasov – Ladice 7:6, Kováč 2, Kollár 2, R. Gyepes, Bako, Z. Gyepes – M. Galo 3, Židík, Javorček, Tasáry.
Čechynce – Čifáre 7:5, Z. Kluka 3, J. Kluka 2, R. Kluka 2 – Ferenc 2, Chren, Hudik, Czapala.
Kolárovo – Klasov 3:2, A. Kürti 2, Bátora – Z. Gyepes, Kollár.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Kolárovo 4 4 0 0 19:7 12
2. Čechynce 4 3 0 1 18:13 9
3. Klasov 4 2 0 2 19:19 6
4. Čifáre 4 1 0 3 17:22 3
5. Ladice 4 0 0 4 9:23 0

Skupina C

Horný Ohaj - ČFK Nitra 3:5, Svatík, Žilka, Vašíček – Štós 2, Klúčiar, Dedič, M. Hrnčár.
Neverice – Lúčnica 1:4, Gálik – Špánik 2, Valent, Malák.
Janíkovce - Horný Ohaj 5:2, Štefek 2, Prešinský 2, Dvonč – Fordinál 2.
ČFK Nitra – Neverice 11:0, Serenčéš 3, Štós 3, Klučár 3, Ryban, Panis, Horniak.
Lúčnica – Janíkovce 4:6, Malák 2, Valent, A. Špánik – Prešinský 3, Štefek, Dvonč, Ferenczy.
Horný Ohaj – Neverice 7:4, Barát 3, Žilka, Bajnek, Vašíček, Fordinál – Janiga 2, Gálik 2.
ČFK Nitra – Lúčnica 6:1, Grznár 2, Ryban, Kurej, Panis, Čiffáry – Malák.
Janíkovce – Neverice 7:2, Prešinský 3, Ferenczy, Ballay, Hamar, Hrnčár – M. Michalka 2.
Horný Ohaj – Lúčnica 3:4, Vašíček, Mesároš, Bajnek – Špánik 2, Bosák, Valent.
ČFK Nitra – Janíkovce 0:3, Prešinský 3.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Janíkovce 4 4 0 0 21:8 12
2. ČFK Nitra 4 3 0 1 22:7 9
3. Lúčnica 4 2 0 2 13:15 6
4. H. Ohaj 4 1 0 3 14:18 3
5. Neverice 4 0 0 4 5:22 0

Skupina D
Lapáš - D. Krškany 6:1, Dobiáš 3, Krkoška 2, Maras – Nemček.
V. Ripňany - Veľký Cetín 5:2, Frťala, Hertel, Mikula, Vlasák, Aberštík – Hrušovský, Szoke.
Lapáš - Veľký Cetín 6:1, Chudík 2, Čekey, Tirpák, Dobiaš, Martin Balla – Hrušovský.
V. Ripňany - D. Krškany 4:4, Chovanec, Mikula, Hertel 2 – Nemček 4.
Veľký Cetín - D. Krškany 6:3, Fábry 3, Harča 3 – Nemček 2, Rudinec.
Lapáš - V. Ripňany 3:1, Tirpák, Maras, Krkoška – Aberštík.

1. Lapáš 3 3 0 0 15:3 9
2. V. Ripňany 3 1 1 1 10:9 4
3. V. Cetín 3 1 0 2 3:11 3
4. D. Krškany 3 0 1 2 5:10 1

Skupina E
Radošina – Nána 6:3, J. Jankovič 3, T. Vičan 2, Horváth – Kovács 2, R. Száraz.
Branč - Nové Sady 1:6, Tóth - Kopčan 3, Kadja 2, Mi. Pargáč.
Radošina - Nové Sady 2:3, Horváth, D. Jankovič – Kyšták, Má. Pargáč, Kadja.
Branč – Nána 9:0, Penzeš 4, Šlosár 3, Čapo, Holub.
Nové Sady – Nána 13:0, Kyšták 4, Má. Pargáč 3, J. Mako 2, Žáčik 2, Kopčan 2.
Radošina – Branč 2:3, J. Jankovič, Horváth – M. Penzeš 2, Z. Lörincz.

1. N. Sady 3 3 0 0 22:3 9
2. Branč 3 2 0 1 13:8 6
3. Radošina 3 1 0 2 10:9 3
4. Nána 3 0 0 3 3:28 0

Skupina F
Alekšince – Lukáčovce 7:0, D. Mokošák 2, Daniš 2, Gunda 2, A. Trnka.
Veľký Ďur – Obyce 0:3 kont.
Alekšince – Obyce 6:3, L. Trnka 3, Daniš 2, Gunda – Mikuš, M. Šabo, Ľ. Baťo.
Veľký Ďur – Lukáčovce 0:3 kont.
Alekšince - Veľký Ďur 3:0 kont.
Obyce – Lukáčovce 4:1, Vnad, Mikuš, Ľ. Baťo, Jo. Šabo – Tóth.

1. Alekšince 3 3 0 0 16:3 9
2. Obyce 3 2 0 1 10:7 6
3. Lukáčovce 3 1 0 2 4:11 3
4. V. Ďur 3 0 0 3 0:9 0

Skupina G
Zbehy – Jarok 9:0, Fuska 4, L. Mikula 2, Šóš, Kopec, Baják.
V.-Opatovce – Černík 4:2, Krajanec, Ešše, Martonka, Arpáš - Očkaj, Adámik.
Zbehy – Černík 4:0, Fuska 2, Kopec, M. Mikula.
V.-Opatovce – Jarok 6:1, Martonka 2, Krajanec 2, Ešše, Tóth – Paška.
Zbehy - V.-Opatovce 2:1, Luzar, Ivan – Martonka.
Černík – Jarok 3:2, Šulík, Dikasz, A. Šebík – Paška, Horák.

1. Zbehy 3 3 0 0 15:1 9
2. V.-Opatovce 3 2 0 1 11:4 6
3. Černík 3 1 0 2 5:10 3
4. Jarok 3 0 0 3 3:18 0

Skupina H
Lužianky – Vinodol, 3:0, V. Horeš, P. Horeš, Pacher.
Lužianky – Babindol 8:0, P. Horeš 3, Pacher 2, Pagačovič, Kovan, Szegény.
Vinodol - Babindol 7:0, Štefanko 2, Sádovský, Sýkora, Lastovica, Penzeš, M. Špánik.
Lužianky – Vinodol 4:4, Pagačovič 2, Kovan, Repa – Sádovský 2, Lastovica, Štefanko.
Lužianky – Babindol 5:1, Pagačovič 2, P. Horeš, V. Horeš, Szegény – Molnár.
Vinodol – Babindol 3:4, Penzeš 2, Sádovský - Oláh, Šimko, Kúti, Pilka.

1. Lužianky 4 3 1 0 20:5 10
2. Vinodol 4 1 1 2 14:11 4
3. Babindol 4 1 0 3 4:23 3

Skupina K
Báb – Mojmírovce 4:3, Ďuračka 2, Bosák 2 – Hrnek, Žitný, Pospiš.
Golianovo - Svätoplukovo 6:2, Jamrich 3, Kolárik, Bakita, Černý – Hnilka, Škobla.
Báb – Svätoplukovo 4:0, Raček, Porubský, L. Takáč, Ľ. Takáč.
Golianovo – Mojmírovce 1:4, Bakita – Švelan, Tomiš, Palka, Pospiš.
Svätoplukovo – Mojmírovce 3:3, Škobla, Mokráš, Demeter – Blunár 2, Pospiš.
Báb – Golianovo 1:3, Ďuračka – Čelinák, Lacina, Polkoráb.

1. Golianovo 3 2 0 1 10:7 6
2. Báb 3 2 0 1 9:6 6
3. Mojmírovce 3 1 0 1 7:5 4
4. Svätoplukovo 3 0 1 2 5:13 1

Skupina L

Ivanka – Choča 7:0, Nemeš 2, Obložinský 2, Pagáč 2, Šabo.
Rastislavice – Maňa 2:3, Arpáš, Lábsky – Ďuráč, Klobučník, Miček.
Ivanka - Maňa 2:2, Šabo, F. Guzmický – Ďuráč, Klobučník.
Rastislavice - Choča 3:1, Kuric 2, Lábsky – Candrák.
Ivanka – Rastislavice 3:0, Valentíny, Blaži, Šabo.
Maňa – Choča 4:1, Miček 2, Klobučník, Baranec – Candrák.

1. Ivanka 3 2 1 0 12:2 7
2. Maňa 3 2 1 0 9:5 7
3. Rastislavice 3 1 0 2 5:7 3
4. Choča 3 0 0 3 2:14 0

Skupina M

Nevidzany - Betonáris Šaľa 0:1, Mikéci.
Kolíňany - N. Hrnčiarovce 1:1, Szorád – Mikle.
Nevidzany - N. Hrnčiarovce 4:4, Strieška 2, Kováč, Klas – M. Szombat 2, Šmitala, Šándor.
Kolíňany - Betonáris Šaľa 3:2, Rimanovský, Szorád, Turan – Vágó, Mikéci.
Nevidzany – Kolíňany 3:4, Záhorský, Strieška, Kliman – Štefek 3, Balko.
N. Hrnčiarovce - Betonáris Šaľa 3:4, M. Szombat, Šmitala, Lacuška – Szorád 2, Pavlík, Pál.

1. Kolíňany 3 2 1 0 8:6 7
2. Betonáris 3 2 0 1 7:6 6
3. N. Hrnčiarovce 3 0 2 1 8:9 2
4. Nevidzany 3 0 1 2 7:9 1

Skupina N

Chrenová - Cabaj-Čápor 6:2, Volentier 2, Bratský, Štefanko, Krajčovič, Bocian– Hulan 2.
Žitavany - Kráľová n/V. 3:4, Zimmerman, Žikavský, Ad. Pánik – Práznovský, Gubov, M. Kamenár, vlastný.
Chrenová - Kráľová n/V. 8:1, Špánik 2, Volentier, Pajer, Bratský, Štefanko, Pevala, Krajčovič – Homola.
Žitavany - Cabaj-Čápor 2:7, L. Gajdoš, Ad. Pánik – M. Kompas 2, Kováč, Húlan, Hanuska, Mego, R. Kompas.
Chrenová – Žitavany 7:2, Pevala 2, Bocian 2, Krajčovič, Sailer, Volentier – L. Gajdoš, An. Pánik.
Kráľová n/V. - Cabaj-Čápor 0:3, Snovák 2, Hanuska.

1. Chrenová 3 3 0 0 21:5 9
2. Cabaj-Čápor 3 2 0 1 12:8 6
3. Kráľová n/V 3 1 0 2 12:7 3
4. Žitavany 3 1 0 2 7:18 3

Baráž o osemfinále:

Báb – Obyce 3:0, Ďuračka, Bosák, Švihorík.
Ivanka – Betonáris Šaľa 2:1, T. Čičo, I. Guzmický – Čunčík.
Golianovo – Branč 3:2, Bakita, Čelinák, Jamrich – M. Penzeš, Nemec.
Výčapy-Opatovce – Maňa 9:1, Tóth 3, Ešše 2, J. Sahulčík 2, T. Sahulčík, Krajanec – Ďuráč.
Čechynce – ČFK Nitra 2:4, Greguš, R. Kluka – Ryban, Chudý, Štós, Klučár.
Kolíňany – Cabaj-Čápor 7:2, Štefek 2, Szorád 2, Turan, Rimanovský, Kučerka – M. Kompas, Kováč.
Lehota – V. Ripňany 5:1, L. Mesároš, Garaj, Bernáth, Habdák, Penzeš – vlastný.
Chrenová – Vinodol 2:0, Volentier, Sailer.

Dodatkový zápas o určenie najlepšieho tímu z III. triedy:
Betonáris Šaľa - Cabaj-Čápor 0:0, na p.k. 3:2.

Osemfinále:

Báb – Čeľadice 1:3, Ľ. Takáč – Koprda 2, M. Horváth.
Ivanka – Zbehy 2:0, I. Guzmický, Vrábel.
Kolárovo – Golianovo 5:2, A. Kürti 2, Bátora, Matúš, Musitz – Bakita, Černý.
Výčapy-Opatovce – Lužianky 4:3, Martonka 2, Tóth, Arpáš – Kovan 2, Szegény.
ČFK Nitra – Lapáš 2:3, Kurej, Štós – Krkoška 2, Dobiaš.
Kolíňany – N. Sady 7:4, Balko 2, Rimanovský, Štefek, Snop, Kučerka, Szorád – Kadja 2, Fuska, Farkaš.
Lehota – Alekšince 5:2, Penzeš 3, Bernáth, L. Mesároš – Turňa, Gunda.
Chrenová – Janíkovce 4:2, Volentier 3, Ligač – Štefek, Antoni.

ŠTVRŤFINÁLE:
Čeľadice – Ivanka 5:1, Koprda 3, Pelech 2 – M. Guzmický.
Kolárovo – Výčapy-Opatovce 1:1, Bátora – Krajanec, 3:4 na p.k.
Lapáš – Kolíňany 13:3, Uharček 2, Tirpák 2, Krkoška 2, Martin Balla 2, Gajdoš, Šimonek, Černý, Chudík, Dobiaš - Turan 2, Štefek.
Lehota – Chrenová 2:4, Seneši, Garaj – Jiránek 2, Š. Špánik, Bocian.

SEMIFINÁLE

Čeľadice – Výčapy-Opatovce 4:0, Čambal 2, Pelech, Koprda.
Chrenová - Lapáš 2:2, Bratský, Sailer - Maras, Šimonek, na p.k. 2:1.

O 3. MIESTO

Výčapy-Opatovce - Lapáš 1:4, Arpáš - Krkoška, Šimonek, Uharček, Maras.

FINÁLE

Čeľadice - Chrenová 6:2, Koprda 2, Kompas, Struhár, Salvet, M. Horváth - Volentier (11 m), Tatar.

Najlepší strelec: Daniel Koprda (Čeľadice, 13 gólov).
Najlepší brankár: Maroš Ligač (Chrenová).
Najlepší hráč: Tomáš Maras (Lapáš).

FINANČNÉ PRÉMIE:

1. miesto: Čeľadice - 3000 eur
2. miesto: Chrenová - 2500 eur
3. miesto: Lapáš - 1500 eur
Najlepší tím z I. triedy: Výčapy-Opatovce - 1000 eur
Najlepší tím z II. triedy: Nové Sady - 1000 eur
Najlepší tím z III. triedy: Betonáris Šaľa - 1000 eur

Prvá fotogaléria - zo záverečného vyhlásenia






Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  1. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  2. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  3. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  5. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  6. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  7. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  8. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  9. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  10. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 224
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 511
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 18 473
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 15 194
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 101
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 768
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 374
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 258
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 113
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 963
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Výsledky skríningu.

Mesto pracuje na tom, aby bol v Nitre dostatočný počet mobilných odberných miest počas celého týždňa.

2 h
Ilustračné foto.

Na základe výsledkov pilotnej fázy rozhodne radnica o rozšírení zberu do ďalších častí mesta.

4 h
Ilustračné foto

Opisuje životné príbehy ľudí, ktorí boli väznení priamo v pracovnom a koncentračnom tábore v Seredi.

5 h
Ilustračné foto.

Čitatelia si vybrané tituly budú musieť vopred objednať cez internet alebo telefonicky.

5 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

26. jan

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

26. jan

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

10 h

Mnohí vodiči odbočujú na Nedožerskej ceste v Prievidzi doľava, smerom do mestskej časti Necpaly. Podľa dopravnej značky to však robiť nemôžu, čo si mnohí doteraz neuvedomovali.

16 h

Už ste čítali?