Skupina A
Čakajovce – Čeľadice 1:2, Fukas – Čambal, Pelech.
P. Kesov - T. Nemce 2:3, Kucharský, Palo – Dufek, Ďurina, D. Štuller.
Lehota – Čakajovce 3:2, Penzeš 3 – Klačman, R. Greguš.
Čeľadice - P. Kesov 8:1, Koprda 2, Salvet 2, Čambal 2, Struhár, Draguň – Kršáč.
T. Nemce – Lehota 1:2, J. Benčúrik – Garaj, Maga.
Čakajovce - P. Kesov 12:3, Krasňanský 6, R. Greguš 3, Kolha 2, V. Greguš. – Štefanovič 2, Homola.
Čeľadice - T. Nemce 6:1, Koprda 2, M. Horváth 2, Slíž, Dragúň – Drgoňa.
Lehota - P. Kesov 12:0, Penzeš 3, L. Mesároš 3, Seneši, Habdák, Maga, B. Mesároš, Majerhoffer, Lichtner.
Čakajovce - T. Nemce 4:4, Klačman 2, M. Mako, Fukas – Drgoňa, Petráš, Dufek, Valkovič.
Čeľadice – Lehota 5:1, M. Horváth 2, Koprda, Struhár, Kompas – B. Mesároš.
1. Čeľadice 4 4 0 0 21:4 12
2. Lehota 4 3 0 1 17:3 9
3. Čakajovce 4 1 1 2 19:12 4
4. T. Nemce 4 1 1 2 9:15 4
5. P. Kesov 4 0 0 4 6:35 0
Skupina B
Čechynce – Kolárovo 2:3, R. Kluka, Z. Kluka – Cingel 2, Kurti.
Ladice – Čifáre 0:5, Hudik 2, Ferenc, Fonody, Chren.
Klasov – Čechynce 3:5, Kollár, Z. Gyepes, Bako – Z. Kluka 2, R. Kluka 2, Ro. Šuba.
Kolárovo – Ladice 5:1, Kürti 2, Kókai 2, Bátora – Buday.
Čifáre – Klasov 5:7, Chren 2, Hudik, Matuška, Ferenc – Kollár 5, Bako, Z. Gyepes.
Čechynce – Ladice 4:2, R. Kluka 2, Greguš, J. Kluka – E. Fazekaš, M. Galo.
Kolárovo – Čifáre 8:2, Bátora 2, A. Kürti, Matúš, Cingel, R. Kürti, Kókai, Dóša – Ferenc, Matuška.
Klasov – Ladice 7:6, Kováč 2, Kollár 2, R. Gyepes, Bako, Z. Gyepes – M. Galo 3, Židík, Javorček, Tasáry.
Čechynce – Čifáre 7:5, Z. Kluka 3, J. Kluka 2, R. Kluka 2 – Ferenc 2, Chren, Hudik, Czapala.
Kolárovo – Klasov 3:2, A. Kürti 2, Bátora – Z. Gyepes, Kollár.
1. Kolárovo 4 4 0 0 19:7 12
2. Čechynce 4 3 0 1 18:13 9
3. Klasov 4 2 0 2 19:19 6
4. Čifáre 4 1 0 3 17:22 3
5. Ladice 4 0 0 4 9:23 0
Horný Ohaj - ČFK Nitra 3:5, Svatík, Žilka, Vašíček – Štós 2, Klúčiar, Dedič, M. Hrnčár.
Neverice – Lúčnica 1:4, Gálik – Špánik 2, Valent, Malák.
Janíkovce - Horný Ohaj 5:2, Štefek 2, Prešinský 2, Dvonč – Fordinál 2.
ČFK Nitra – Neverice 11:0, Serenčéš 3, Štós 3, Klučár 3, Ryban, Panis, Horniak.
Lúčnica – Janíkovce 4:6, Malák 2, Valent, A. Špánik – Prešinský 3, Štefek, Dvonč, Ferenczy.
Horný Ohaj – Neverice 7:4, Barát 3, Žilka, Bajnek, Vašíček, Fordinál – Janiga 2, Gálik 2.
ČFK Nitra – Lúčnica 6:1, Grznár 2, Ryban, Kurej, Panis, Čiffáry – Malák.
Janíkovce – Neverice 7:2, Prešinský 3, Ferenczy, Ballay, Hamar, Hrnčár – M. Michalka 2.
Horný Ohaj – Lúčnica 3:4, Vašíček, Mesároš, Bajnek – Špánik 2, Bosák, Valent.
ČFK Nitra – Janíkovce 0:3, Prešinský 3.
1. Janíkovce 4 4 0 0 21:8 12
2. ČFK Nitra 4 3 0 1 22:7 9
3. Lúčnica 4 2 0 2 13:15 6
4. H. Ohaj 4 1 0 3 14:18 3
5. Neverice 4 0 0 4 5:22 0
Skupina D
Lapáš - D. Krškany 6:1, Dobiáš 3, Krkoška 2, Maras – Nemček.
V. Ripňany - Veľký Cetín 5:2, Frťala, Hertel, Mikula, Vlasák, Aberštík – Hrušovský, Szoke.
Lapáš - Veľký Cetín 6:1, Chudík 2, Čekey, Tirpák, Dobiaš, Martin Balla – Hrušovský.
V. Ripňany - D. Krškany 4:4, Chovanec, Mikula, Hertel 2 – Nemček 4.
Veľký Cetín - D. Krškany 6:3, Fábry 3, Harča 3 – Nemček 2, Rudinec.
Lapáš - V. Ripňany 3:1, Tirpák, Maras, Krkoška – Aberštík.
1. Lapáš 3 3 0 0 15:3 9
2. V. Ripňany 3 1 1 1 10:9 4
3. V. Cetín 3 1 0 2 3:11 3
4. D. Krškany 3 0 1 2 5:10 1
Skupina E
Radošina – Nána 6:3, J. Jankovič 3, T. Vičan 2, Horváth – Kovács 2, R. Száraz.
Branč - Nové Sady 1:6, Tóth - Kopčan 3, Kadja 2, Mi. Pargáč.
Radošina - Nové Sady 2:3, Horváth, D. Jankovič – Kyšták, Má. Pargáč, Kadja.
Branč – Nána 9:0, Penzeš 4, Šlosár 3, Čapo, Holub.
Nové Sady – Nána 13:0, Kyšták 4, Má. Pargáč 3, J. Mako 2, Žáčik 2, Kopčan 2.
Radošina – Branč 2:3, J. Jankovič, Horváth – M. Penzeš 2, Z. Lörincz.
1. N. Sady 3 3 0 0 22:3 9
2. Branč 3 2 0 1 13:8 6
3. Radošina 3 1 0 2 10:9 3
4. Nána 3 0 0 3 3:28 0
Skupina F
Alekšince – Lukáčovce 7:0, D. Mokošák 2, Daniš 2, Gunda 2, A. Trnka.
Veľký Ďur – Obyce 0:3 kont.
Alekšince – Obyce 6:3, L. Trnka 3, Daniš 2, Gunda – Mikuš, M. Šabo, Ľ. Baťo.
Veľký Ďur – Lukáčovce 0:3 kont.
Alekšince - Veľký Ďur 3:0 kont.
Obyce – Lukáčovce 4:1, Vnad, Mikuš, Ľ. Baťo, Jo. Šabo – Tóth.
1. Alekšince 3 3 0 0 16:3 9
2. Obyce 3 2 0 1 10:7 6
3. Lukáčovce 3 1 0 2 4:11 3
4. V. Ďur 3 0 0 3 0:9 0
Skupina G
Zbehy – Jarok 9:0, Fuska 4, L. Mikula 2, Šóš, Kopec, Baják.
V.-Opatovce – Černík 4:2, Krajanec, Ešše, Martonka, Arpáš - Očkaj, Adámik.
Zbehy – Černík 4:0, Fuska 2, Kopec, M. Mikula.
V.-Opatovce – Jarok 6:1, Martonka 2, Krajanec 2, Ešše, Tóth – Paška.
Zbehy - V.-Opatovce 2:1, Luzar, Ivan – Martonka.
Černík – Jarok 3:2, Šulík, Dikasz, A. Šebík – Paška, Horák.
1. Zbehy 3 3 0 0 15:1 9
2. V.-Opatovce 3 2 0 1 11:4 6
3. Černík 3 1 0 2 5:10 3
4. Jarok 3 0 0 3 3:18 0
Skupina H
Lužianky – Vinodol, 3:0, V. Horeš, P. Horeš, Pacher.
Lužianky – Babindol 8:0, P. Horeš 3, Pacher 2, Pagačovič, Kovan, Szegény.
Vinodol - Babindol 7:0, Štefanko 2, Sádovský, Sýkora, Lastovica, Penzeš, M. Špánik.
Lužianky – Vinodol 4:4, Pagačovič 2, Kovan, Repa – Sádovský 2, Lastovica, Štefanko.
Lužianky – Babindol 5:1, Pagačovič 2, P. Horeš, V. Horeš, Szegény – Molnár.
Vinodol – Babindol 3:4, Penzeš 2, Sádovský - Oláh, Šimko, Kúti, Pilka.
1. Lužianky 4 3 1 0 20:5 10
2. Vinodol 4 1 1 2 14:11 4
3. Babindol 4 1 0 3 4:23 3
Skupina K
Báb – Mojmírovce 4:3, Ďuračka 2, Bosák 2 – Hrnek, Žitný, Pospiš.
Golianovo - Svätoplukovo 6:2, Jamrich 3, Kolárik, Bakita, Černý – Hnilka, Škobla.
Báb – Svätoplukovo 4:0, Raček, Porubský, L. Takáč, Ľ. Takáč.
Golianovo – Mojmírovce 1:4, Bakita – Švelan, Tomiš, Palka, Pospiš.
Svätoplukovo – Mojmírovce 3:3, Škobla, Mokráš, Demeter – Blunár 2, Pospiš.
Báb – Golianovo 1:3, Ďuračka – Čelinák, Lacina, Polkoráb.
1. Golianovo 3 2 0 1 10:7 6
2. Báb 3 2 0 1 9:6 6
3. Mojmírovce 3 1 0 1 7:5 4
4. Svätoplukovo 3 0 1 2 5:13 1
Skupina L
Ivanka – Choča 7:0, Nemeš 2, Obložinský 2, Pagáč 2, Šabo.
Rastislavice – Maňa 2:3, Arpáš, Lábsky – Ďuráč, Klobučník, Miček.
Ivanka - Maňa 2:2, Šabo, F. Guzmický – Ďuráč, Klobučník.
Rastislavice - Choča 3:1, Kuric 2, Lábsky – Candrák.
Ivanka – Rastislavice 3:0, Valentíny, Blaži, Šabo.
Maňa – Choča 4:1, Miček 2, Klobučník, Baranec – Candrák.
1. Ivanka 3 2 1 0 12:2 7
2. Maňa 3 2 1 0 9:5 7
3. Rastislavice 3 1 0 2 5:7 3
4. Choča 3 0 0 3 2:14 0
Skupina M
Nevidzany - Betonáris Šaľa 0:1, Mikéci.
Kolíňany - N. Hrnčiarovce 1:1, Szorád – Mikle.
Nevidzany - N. Hrnčiarovce 4:4, Strieška 2, Kováč, Klas – M. Szombat 2, Šmitala, Šándor.
Kolíňany - Betonáris Šaľa 3:2, Rimanovský, Szorád, Turan – Vágó, Mikéci.
Nevidzany – Kolíňany 3:4, Záhorský, Strieška, Kliman – Štefek 3, Balko.
N. Hrnčiarovce - Betonáris Šaľa 3:4, M. Szombat, Šmitala, Lacuška – Szorád 2, Pavlík, Pál.
1. Kolíňany 3 2 1 0 8:6 7
2. Betonáris 3 2 0 1 7:6 6
3. N. Hrnčiarovce 3 0 2 1 8:9 2
4. Nevidzany 3 0 1 2 7:9 1
Skupina N
Chrenová - Cabaj-Čápor 6:2, Volentier 2, Bratský, Štefanko, Krajčovič, Bocian– Hulan 2.
Žitavany - Kráľová n/V. 3:4, Zimmerman, Žikavský, Ad. Pánik – Práznovský, Gubov, M. Kamenár, vlastný.
Chrenová - Kráľová n/V. 8:1, Špánik 2, Volentier, Pajer, Bratský, Štefanko, Pevala, Krajčovič – Homola.
Žitavany - Cabaj-Čápor 2:7, L. Gajdoš, Ad. Pánik – M. Kompas 2, Kováč, Húlan, Hanuska, Mego, R. Kompas.
Chrenová – Žitavany 7:2, Pevala 2, Bocian 2, Krajčovič, Sailer, Volentier – L. Gajdoš, An. Pánik.
Kráľová n/V. - Cabaj-Čápor 0:3, Snovák 2, Hanuska.
1. Chrenová 3 3 0 0 21:5 9
2. Cabaj-Čápor 3 2 0 1 12:8 6
3. Kráľová n/V 3 1 0 2 12:7 3
4. Žitavany 3 1 0 2 7:18 3
Baráž o osemfinále:
Báb – Obyce 3:0, Ďuračka, Bosák, Švihorík.
Ivanka – Betonáris Šaľa 2:1, T. Čičo, I. Guzmický – Čunčík.
Golianovo – Branč 3:2, Bakita, Čelinák, Jamrich – M. Penzeš, Nemec.
Výčapy-Opatovce – Maňa 9:1, Tóth 3, Ešše 2, J. Sahulčík 2, T. Sahulčík, Krajanec – Ďuráč.
Čechynce – ČFK Nitra 2:4, Greguš, R. Kluka – Ryban, Chudý, Štós, Klučár.
Kolíňany – Cabaj-Čápor 7:2, Štefek 2, Szorád 2, Turan, Rimanovský, Kučerka – M. Kompas, Kováč.
Lehota – V. Ripňany 5:1, L. Mesároš, Garaj, Bernáth, Habdák, Penzeš – vlastný.
Chrenová – Vinodol 2:0, Volentier, Sailer.
Dodatkový zápas o určenie najlepšieho tímu z III. triedy:
Betonáris Šaľa - Cabaj-Čápor 0:0, na p.k. 3:2.
Osemfinále:
Báb – Čeľadice 1:3, Ľ. Takáč – Koprda 2, M. Horváth.
Ivanka – Zbehy 2:0, I. Guzmický, Vrábel.
Kolárovo – Golianovo 5:2, A. Kürti 2, Bátora, Matúš, Musitz – Bakita, Černý.
Výčapy-Opatovce – Lužianky 4:3, Martonka 2, Tóth, Arpáš – Kovan 2, Szegény.
ČFK Nitra – Lapáš 2:3, Kurej, Štós – Krkoška 2, Dobiaš.
Kolíňany – N. Sady 7:4, Balko 2, Rimanovský, Štefek, Snop, Kučerka, Szorád – Kadja 2, Fuska, Farkaš.
Lehota – Alekšince 5:2, Penzeš 3, Bernáth, L. Mesároš – Turňa, Gunda.
Chrenová – Janíkovce 4:2, Volentier 3, Ligač – Štefek, Antoni.
ŠTVRŤFINÁLE:
Čeľadice – Ivanka 5:1, Koprda 3, Pelech 2 – M. Guzmický.
Kolárovo – Výčapy-Opatovce 1:1, Bátora – Krajanec, 3:4 na p.k.
Lapáš – Kolíňany 13:3, Uharček 2, Tirpák 2, Krkoška 2, Martin Balla 2, Gajdoš, Šimonek, Černý, Chudík, Dobiaš - Turan 2, Štefek.
Lehota – Chrenová 2:4, Seneši, Garaj – Jiránek 2, Š. Špánik, Bocian.
SEMIFINÁLE
Čeľadice – Výčapy-Opatovce 4:0, Čambal 2, Pelech, Koprda.
Chrenová - Lapáš 2:2, Bratský, Sailer - Maras, Šimonek, na p.k. 2:1.
O 3. MIESTO
Výčapy-Opatovce - Lapáš 1:4, Arpáš - Krkoška, Šimonek, Uharček, Maras.
FINÁLE
Čeľadice - Chrenová 6:2, Koprda 2, Kompas, Struhár, Salvet, M. Horváth - Volentier (11 m), Tatar.
Najlepší strelec: Daniel Koprda (Čeľadice, 13 gólov).
Najlepší brankár: Maroš Ligač (Chrenová).
Najlepší hráč: Tomáš Maras (Lapáš).
FINANČNÉ PRÉMIE:
1. miesto: Čeľadice - 3000 eur
2. miesto: Chrenová - 2500 eur
3. miesto: Lapáš - 1500 eur
Najlepší tím z I. triedy: Výčapy-Opatovce - 1000 eur
Najlepší tím z II. triedy: Nové Sady - 1000 eur
Najlepší tím z III. triedy: Betonáris Šaľa - 1000 eur