Nedeľa, 24. jún, 2018 | Meniny má Ján

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

V treťom kole ôsmi tipujúci uhádli osem zápasov. Poradie na čele: 21 - Milan Roško, Dyčka, Vladimír Tasáry, Ivanka; 20 - Ivan Kozár, D. Krškany; atď.

Víťazom 2. kola bol Peter Lajda z Ivanky. Na snímke je s priateľkou Petrou.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 3. kola

Skalica - FC ViOn 2:3 2
Šaľa - Žilina B 2:1 1
Neded - Púchov 1:2 2
FC Nitra jun. - Čeľadice 7:0 1
Tešedíkovo - Lapáš 1:2 2
Váhovce - D. Saliby 0:0 X
Branč - Ivanka 2:2 X
Čakajovce - Svätoplukovo 2:0 1
Dyčka - Čechynce 3:1 1
Č. Kľačany - Nevidzany B 5:3 1

Poradie po 3. kole

21 - Milan Roško, Dyčka, Vladimír Tasáry, Ivanka

20 - Ivan Kozár, D. Krškany

19 - Ladislav Szöke, Jozef Andel, Vráble, Daniel Lörincz, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Finta, Jarok, Viliam Matejov, Zl. Moravce

Článok pokračuje pod video reklamou

18 - Štefan Matesko, Ľuboš Mičík, Richard Magušin, Ľubomír Turňa, Marián Grman, Ľubomír Mikula, Nitra, Pavol Uher, Július Benkö st., Šaľa, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Milan Roman, Čab, Lukáš Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Marek Kutak, Lehota, Peter Vranský, Zbehy, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Andrej Vereš, Golianovo, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Žirany, Andrej Hudec, Čeľadice, Alexandra Andódiová, Dlhá n/V., Kristián Varga, Tešedíkovo

17 - Lucia Némethová, Vlado Krajčovič, Dušan Letko, Juraj Náhlovský, Pavel Čvirik, Ľudovít Laca, Peter Kardoš, Nitra, Mirko Benček, František Kunkel, Vladimír Kollati, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Juraj Dubeň, Lehota, Martina Baková, Vráble, Jakub Kováčik, Vladimír Ternény, V. Zálužie, František Čaniga, Dražovce, Peter Matulník, Nové Sady, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Jozef Matejov, Preseľany, Marek Sabo, Rumanová, Viera Pavelková, Golianovo, Július Michalička, Partizánske, Michal Čery, Jelenec, Peter Tuhý, Machulince, Milan Lazan, Šaľa, Marek Vlček, Šurianky, Margita Pánisová, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Pavol Török, V. Dolina, Imrich Hrdlica, Ján Lipovský, Báb, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Dušan Petrovič, Obyce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Silvester Lenčeš, Močenok, Ivan Tóth, Čakajovce, Alexander Németh, Čechynce, Peter Pecho, Beladice, Jozef Šercel, Váhovce

16 - Anton Slamka, Lenka Königová, Mária Königová, František Benc, Štefan Bede, Peter Pavelka, Daniel Tasáry, Linda Ilinjová, Milan Petráš, Marián Benca, Slavomír Kotrla, Štefan Dekány, Ľudovít Konečný, Nitra, Pavel Mihálik, Juraj Žiačko, Tibor Križovič ml., Pavol Sedliačik, Ladislav Héviz, Marek Franko, Šaľa, Tibor Szekér, Eva Lahučká, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Hoppan, Jaroslav Grman, Vráble, Jozef Tomek, Peter Eliáš, Lúčnica, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Ján Kóssi, Marek Kováč, Čifáre, Ján Šranko, Babindol, Peter Vrabec, Čakajovce, Dalibor Greguš, Čab, Mária Mesárošová, Lehota, Slavomír Tóth, Ľubomír Straňák, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Ján Babčan, Slávko Mikula, Zbehy, Filip Dobiáš, Čeľadice, František Imre, Bartolomej Gulka, Celestín Berecz, Branč, Marian Piterka, Michal Belan, Svätoplukovo, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, Peter König, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Žemba, Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Minárik, Obyce, Juraj Valla, V. Zálužie, Aurel Gál, Žirany, Margita Pavelková, Golianovo, Vladimír Gálik, Jelenec, Dušan Kolenčík, Trnovec, Maxi Adam Amrich, Galanta, Jozef Homola, Hosťovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Henrich Richter, Bratislava, Mário Slezák, Lukáčovce, Roman Bilický, Preseľany, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Juraj Mészáros, Selice, Dušan Podhradský, D. Krškany, Rudolf Kozma, Štitáre

15 - Viktor Balko, Juraj Vrábel, Vincent Hunka, Matúš Vrábel, Ľubomír Ballay, Milan Piovarči, Lužianky, Filip Guzmický, Peter Lajda, Ľubor Kajaba, Ivanka, Pavel Búš, Ivan Lauko, Roman Sýkora, Jozef Hudec st., Róbert Marinov, Michal Motúz, Michal Lauko, Mária Kóšová, Dávid Said, Jarmila Saidová, Ľubica Tasáryová, Jaroslav Andrášik, Vladimír Zabák, Pavel Dojčár, Ivanko Magdolen ml., Jozef Ehrenhold, Nitra, Štefan Mrllák, Ladislav Molnár, Miroslav Mokráš, Šaľa, Juraj Bárek, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Sabo, Anton Bábik, Marian Pauk, Alexander Mikláš, Rumanová, Peter Palka, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Albín Tóth, Henrich Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Radoslav Henček, Milan Fúska, Branč, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Kováč ml., Čifáre, Zoltán Jancso, Vlčany, Tomáš Minarovič, Močenok, Pavel Kúsek, Žikava, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Lukáš Mesároš, Lehota, Martin Kornutij, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Vladimír Kubala, Belince, Alexander Kobza, Čechynce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Kubáň, Alekšince, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Karol Čurgali st., Jozef Čásar, Mojmírovce, Jana Fazekašová, Podhorany, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Viliam Moravčík, Kajal, Ivan Tóth, Ivan Lenický, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Karol Vrábel, Neverice, Mário Pánis, Pavol Holták, D. Krškany, Marián Labai, Mankovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Martina Segíňová, Sľažany, Viera Bradáčová, Golianovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Valovič, Rišňovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Mária Holečková, Sereď, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Irena Petková, Zl. Moravce, Csaba Sándor, Kolíňany, Csaba Nagy, Žihárec, Eduard Kontár, H. Saliby, Jozef Török, Pata, Ondrej Matušica, Hájske

14 - František Dedič, František Juhás, Vladimír Kompas, Viliam Halla ml., Anton Dano, Vladimír Depeš, Vlado Sásik, Štefan Zabák, Ján Bernát, Jozef Nosian, Miro Raček, René Daniš, Jozef Prešinský, Viera Lauková, Miloš Sýkora, Dajana Borovská, Milan Borovský, Ernest Szombath, Ernest Mako, Jozef Palkovič, Vladimír Nemšovský, Mirko Račko, Karol Ryba, Ján Kuchtiak, Iveta Matejová, Roman Hradecký, Nitra, Pavel Sojka, Martin Petrovič, Ľubomír Novota, Denis Novota, Patrik Pacher, Marta Kunkelová, Peter Rajnoha, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Marián Móri, Timea Meszárosová, Eva Ščepková, Ján Szöcs, Róbert Sedlák, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Miroslav Kováč, Peter Trungel, Ladislav Nagy, Vráble, Michaela Benköová, Močenok, Jozef Vodný, Babindol, Jana Füleová, Č. Hrádok, Adam Nadaský, Miroslav Piovarči, Lužianky, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Fiala, Anton Kazáň, Branč, Marián Kapko, Komjatice, Emil Dubec, Žikava, Pavol Lieskovský, Peter Sládeček, V. Zálužie, Ján Bíro, Adam Bíro, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Milan Greguš, Boris Lacika, Pavol Králik, Stanislav Debnár, Zbehy, Peter Náhlik, Nové Sady, Albert Lauro, Čeľadice, Tomáš Snop, M. Lapáš, Juraj Holták, Róbert Jánošík, Július Galo, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, Peter Juhász, Kolíňany, Vladimír Miškolci, Kristián Pekár, Lehota, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Barát, Topoľčany, Kornel Gál, Ján Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Miroslav Močol, Alekšince, Ernest Lenický, H. Kráľová, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Slíž, Beladice, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jaroslav Lazor, Báb, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jana Dudonová, Sereď, Branislav Kapusta, Belince, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Baťalík, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce, Štefan Páleník, Prílepy, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Tóth, Klasov, Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce

13 - Ján Hudec, Jozef Čaládi, Boris Grežo, Jozef Kompas, Juraj Urban, František Filo, Marián Mičík, Ladislav Fazekaš, Roman Mrázik, Vladimír Papp, Mária Sýkorová, Denisa Bakošová, Jozef Nemeš st., Vladimír Galas, František Hrnčiar st., Peter Solčianský, Juraj Hrnčár, Mário Šándor, Milan Vörös, Miroslav Fábry, Erich Schober, Nitra, Jozef Molnár, Viliam Félis, Ján Golha, Jozef Zima, Matúš Klas, Imrich Struhár, Karin Vajzerová, Vráble, Róbert Pospiš, Ján Martinek, René Vincze, Peter Hipp, Karol Hlavatý, Jozef Kučera, Šaľa, Stanislav Pacher, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Peter Strieška, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Milan Minarovič, Marian Mateička, Behynce, František Sabo, Vinodol, Ján Dekan, Velčice, František Finta, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Gabriel Fazekaš, Neded, Zolo Sabo, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Kristián Krasňanský, Peter Kišac, Nové Sady, Ivan Berec „Putinko“, Peter Zahnaš, Lužianky, Rudolf Macho, Kolíňany, Cyril Slamka, Rišňovce, Roman Vrábel, Milan Pagáč, Ivanka, Andrej Maťo, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Štepiansky, Hostie, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Gál, Sandra Gálová, Žirany, Juraj Števík, V. Zálužie, Marián Czikora, Zvolen, Ladislav Varga, Topoľnica, Gustáv Molnár, P. Kesov, Mária Látečková, Svätoplukovo, Zara Čekey, Pohranice, Ferko Valent, T. Mlyňany, Tibor Rakoncza, György Jakubecz, H. Saliby, František Švihorík, Pusté Sady, Magda Čmaradová, Sereď, Róbert Špánik, Šoporňa, Mária Rajtárová, Ivana Kunkelová, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Miloš Kukučka, Peter Ondriaš, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice, Marek Hlava, Praha, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Alexander Repta, Ivan Ďurický, František Kóša, Branč, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Peter Bodi, Zbehy

12 - Marian Barta, František Bojda, Ján Kmeťo, Igor Kotora, Jozef Gutai, Pavel König, Jozef Paulík, Dušan Novorolník, Ingrid Andrášiková, Ján Hnilica, František Grom, Jozef Kóša, Ľuboš Rák, Marek Husivarga, Katarína Magová, Monika Skalická, Stanislav Billik, Martin Peniaško, Ľuboš Baranec, Dionýz Pecháček, Nitra, Viktor Csizmadia, Jozef Baláž, Marián Titka, Gabriel Odráška, Róbert Ščepka, Roman Uher, Šaľa, Pavel Bachan, Jozef Paukov, Roman Strieška, Jozef Jamrich, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Miroslav Oslanec, Karol Bujalko, Ján Frajtík, Vráble, Pavel Períček, Katarína Macháčová, Peter Korec, František Margetin, Rišňovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Eva Eliášová, Lúčnica, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mirka Guzmická, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Filo, Mojmírovce, Karol Blažovič, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ivan Magdolen, Janíkovce, Juraj Hamar, Klasov, Matej Jánošík, Marcel Pánis, D. Krškany, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Milan Šlosár, Čab, František Andraško, Matúš Jančo, Jelenec, Dušan Bogár, Galanta, Miroslav Ďuriač, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Marián Valla, V. Zálužie, Katka Kišacová, Nové Sady, Július Miškovič, Veča, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Janka Tóthová, H. Kráľová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Martin Úradníček, Dvorníky, Alojz Jenis, Milan Kukučka, Jozef Šabo, Žitavany, Oskar Bíro, Čakajovce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Guniš, Ludanice, Juraj Segíň, Veronika Tonková, Sľažany, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Kozla, Žirany, Róbert Graclík, Marián Blaho, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Tibor Glovenský, Košúty, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Lýdia Augustínová, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Chovanec, Čaradice, Lena Kunkelová, Praha, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Ladislav Vass, Baloň, Martin Ribarič, Velčice, Ivanko Vanko, Zbehy, Lukáš Valent, Hosťovce

11 - Ladislav Piška, Štefan Csampái, Viliam Halla st., Michal Garay, Igor Drotár, Dezider Zaujec, Štefan Verták, Miroslava Miháliková, Pavol Hrnčár, Ladislav Lopušan, Ján Doboš, Ján Šimun, Pavol Krajčo, Nitra, Milan Bekéni, Tatiana Mifková, Tibor Križovič st., Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Jozef Lenčeš, Šaľa, Víťazoslav Balko, Jakub Vojtek, Vráble, Tibor Bene, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Nikodem, Mário Macháč, Ján Jambor, Rišňovce, Daniel Ivančík, Jozef Čenteš, Čakajovce, Matúš Vajzer, Báb, Samuel Mikle, Klasov, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Vladimír Gallis, V. Zálužie, Jozef Danada, Ján Hegyi, Jelka, Boris Mesároš, Lehota, Michaela Dobišová, Anton Majdiak, Močenok, Mário Fábry, Šurianky, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Peťovský, Lužianky, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ľudovít Valent, Košúty, Dávid Slíž, Dolná Streda, Pavol Bradáč, Golianovo, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Štefek, Čeľadice, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Janka Gálová, Žirany, František Novák, Tešedíkovo, Michal Hájnik, Pusté Sady, Anna Duczová, Slavomír Sysel, H. Kráľová

10 - Ladislav Nosian, Peter Varga „Vinkel“, Miriama Ďurinová, František Zelovič, Peter Peciar, Janka Čambalová, Ladislav Sládečka, Nitra, Radek Kováčik, Miroslav Vojtek, Vráble, Juraj Csirik, Roman Harčár, Martina Hippová, František Szolík, Šaľa, Ľubomír Králik, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Jozef Horňák, František Chudý, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Pavol Patkolo, Lúčnica, Štefan Kopčan, Nové Sady, Peter Hamerlík, Jelka, Tibor Panyik, Matúškovo, Arpád Fazekaš, Neded, Miro Senneš, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Miloš Gál st., Žirany, Ladislav Babóti, Vlčany, Igor Tkáč, Sereď, František Kausek, Klasov, Zuzana Zabáková, Lehota, Bartolomej Szabó, František Laczko, Tešedíkovo, Ján Félis, Žitavany, Július Szarka, Topoľnica, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Salo Berecz, Branč, Ján Bogyo, V. Vozokany, František Maťo, D. Obdokovce

9 - Martin Krajčír, Július Petrík, Andrej Vallo, Ľudovít Kováč, Peter Plandora, Milan Púčik, Pavol Ďurina, Ladislav Skalický, Ivana Palkovičová, Ladislav Pindeš, Jozef Drobec, Erik Zajac, Alois Škvaril, Eduard Szabó, Nitra, Gabika Szökeová, Lukáš Vajzer, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Sebastián Sádovský, Melek, Peter Svitač, Telince, Pavol Viskup, Báb, Miroslav Kováč st., Žikava, Zuzana Lovászová, Marián Straňák, H. Kráľová, Milan Žákovič, Alekšince, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Fábry, Šurianky, Peter Andódi, Dlhá n/V., Miloš Macala, Gáň, Štefan Varga, Topoľnica, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Jozef Stano, Miroslav Tonka, Tomáš Makáň, Sľažany, Vladimír Miklošík, Miloš Remenár, Sereď, Alex Lovaš, H. Saliby, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Školník, Peter Čepček, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Tibor Odráška, Šaľa, Anton Žáčik st., Svätoplukovo

8 - Marianna Letková, Jozef Svitač, Martin Kuchar, Nitra, Marcel Tokár, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Révay, Peter Zeleňák, Šaľa, Patrik Benček, Peter Struk, Zl. Moravce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radoslav Mikle - Barát, N. Hrnčiarovce, Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Ondrej Kozolka, Volkovce, Karol Čurgali ml., Jelenec, Anton Barčák, Abrahám, Slávka Švihoríková, Báb, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Michal Hitka, Martin n/Ž., Július Bradáč, Golianovo, Andrea Bereczová, Branč, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Andrej Potměšil, Rišňovce, Ivan Kupec, Čakajovce

7 - Beáta Magdolenová, Ján Ehrenhold, Milan Ružička, Ivan Minárik, Michal Hunka, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Peter Kluka, V. Lapáš, František Finta, Kolíňany, Jožko Černý, Rumanová, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Peter Lehocký, Šaľa, Dušan Švehla, Sereď, Vojtech Borka, Trstice, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Jozef Repa, Prílepy, Tomáš Švec, Pohranice, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Vojtech Mesároš, Lehota

6 - Gitka Letková, Andrej Kudamik, Nitra, Margita Kališová, Filip Kučera, Šaľa, Tomáš Jobek, Sila, František Lörinc, Lúčnica, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Toman, D. Krškany, František Szustor, V. Cetín, Pavol Prosnian, Lukáčovce, Tomáš Londák, Zl. Moravce, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Milan Káčer, Čaradice, Pavol Hupka, Čakajovce, Ivan Bradáč, Golianovo, Eva Gombášová, Močenok, Ján Kollár, Zbehy, Ladislav Tóth, Koniarovce

5 - Pavol Tkáčik, Alexander Grell, Michal Kucharovič, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Andrej Švihorík, Báb

4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Jozef Svitač, Ivan Marci, Ján Palka, Peťo Krajčo, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Ján Dubravský, Zl. Moravce, Zdenko Pánsky, Podhorany, Ján Gál ml., Žirany, Ľubica Barčáková, Abrahám, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Marián Varga, Sľažany

3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Helena Šabová, Žitavany, Ivan Eliáš, Anton Cibiry, Emília Hudecová, Nitra, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Štefan Šlosár, Golianovo, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominika Turi Nagy, Galanta, Jaroslav Petko, Piešťany, Jozef Hitka, Martin n./Ž., Slavo Kališ, Šaľa

2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Albert Malenčík, D. Krškany, Dušan Ďurinka, Kolta, Dalibor Bradáč, Golianovo

1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Nitra

V 3. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich ôsmi tipujúci: Jozef Tomek, Lúčnica, Slávko Mikula, Zbehy, Ivan Kozár, D. Krškany, Viera Pavelková, Golianovo, Vladimír Tasáry, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Ľudovít Konečný, Nitra, Pavol Sedliačik, Šaľa. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kreditná karta – áno alebo nie
  2. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  4. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  5. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  6. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru
  7. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky
  9. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom
  10. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. MiddleCap Equity Partners a Mayfair Assets ukončili fúziu
  3. Súboj olympionikov na Malom Dunaji
  4. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  5. Dvojitý diplom medzi EU v Bratislave a UNWE v Sofii
  6. Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave
  7. Kreditná karta – áno alebo nie
  8. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  9. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  10. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  1. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí 26 872
  2. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch? 8 830
  3. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho 8 364
  4. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček 8 080
  5. Kreditná karta – áno alebo nie 7 082
  6. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru 6 637
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina? 5 684
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky 4 884
  9. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou 4 419
  10. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom 3 968

Hlavné správy z MY Nitra

Pri nehode sa ťažko zranilo aj sedemročné dieťa

Osobné auto sa zrazilo s mikrobusom dnes popoludní.

V Nitre zmapujú dopravu. Anketári oslovia ľudí na zastávkach aj v autách

Radnica si objednala strategický dokument za vyše 700-tisíc eur. Pripomienkovať ho môžu aj obyvatelia.

KOMERČNÝ ČLÁNOK

Klokočinu už neprestaviame, ale dá zmeniť na dobré miesto na život

Rozvíjanie spoločenského života na sídliskách zohráva veľkú úlohu pri ich premene z „králikární“ na miesta, kde sa dá dobre žiť.

Po streľbe na okresnom úrade chcú zvýšiť bezpečnosť. Detektory nebudú

V pojednávacej miestnosti, kde riešia priestupky, budú zrejme kamery. Niekedy privolajú aj policajtov.

Nduka triumfoval v Poľsku

Mladý atlét AC Stavbár Nitra si v šprinte zlepšil osobný rekord. Vo finále za sebou zanechal súperov z piatich krajín.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Martin bude mať chodníkovú fontánu s farebnými tryskami

​​​​​​​Obyvatelia martinskej časti Sever sa konečne dočkali zbúrania schátralej nebezpečnej fontány. Osadia im tam moderný typ.

V Čadci súťažili vo varení kotlíkového guláša

Čadčiansky kotlík zapísal už svoje siedme pokračovanie. Ponúkame vám fotogalériu z už tradičnej súťaže.

UEFA omilostila Spartak Trnava, doma bez divákov si zahrá iba v jednom dueli

Fanúšikovia Spartaka Trnava sa iba pred nedávnom dozvedeli túto skvelú správu.

Z majstrovstiev Európy sa ponáhľal do práce

Lučenčan s vietnamským pôvodom Tám Nguyen sa v uplynulých týždňoch stal dvojnásobným národným a európskym majstrom.

Vybrali SME



Už ste čítali?